DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Otonashi dojo I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Otonashi dojo I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Otonashi dojo I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Otonashi dojo I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Otonashi dojo I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Otonashi dojo I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Otonashi dojo I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Otonashi dojo I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Otonashi dojo I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Otonashi dojo I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Otonashi dojo

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 12:31 am

Egy kis tábla hirdeti hogy ez itt Otonasho Rokuro mester dojo-ja. Edzések Hétfőn, Szerdán és Pénteken vannak, délután négytől-hatig.

Egy magas fémkerítés veszi körbe a dojo-t és az udvart, ám a kapu este nyolcig nyitva az érdeklődők számára.

Otonashi dojo Kuwait-dojo
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 12:38 am

Előzmény: Gid erdei háza

Az autó leparkol a dojoval szemben. Délután kettő körül jár az idő, tehát a tábla szerint nincs edzés. Ám olvastad, hogy Rokuro a dojoban lakik, és sokszor találhatóak itt a tanítványai edzésidőn kívül is. A kapu nyitva, tehát simán be tudsz menni.

-Curtis azt üzeni, a meló után gyere vissza a kocsihoz. El kell hogy vigyelek hozzá, hogy megkapd a fizetséged.-szólal meg a sofőr, miközben rágyújt egy cigire.
Kíváncsian néz rád a visszapillantó tükörből, várva, hogyan látsz hozzá a munkához.


A hozzászólást Bane összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 01, 2011 9:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 1:00 am

Mielőtt beszálltam észre vettem a sofőrön, hogy nem emberi lény, de ezen már meg se lepődök. Úgy látszott Burnley-ba kell mennünk, hogy az Otonashi dojo-ba érjünk. Akkor lesz egy kis időm átlapozni az aktát. KI is nyitom szétnézve benne megtudtam, hogy a démon igazi neve Azogh aki ennek a Otonashi embernek a testébe fészkelte magát. Eddig hat tanítványa van és különös ereklyéket szokott ellopni. Érdekes egy figura volt ez a Azogh már nagyon vártam, hogy megismerjem ezt a férfit.
Nem sokkal később meg is érkeztünk a dojo-ba és előtte leparkoltunk. Szépen kimásztam a kocsiból és elindultam a kapu felé ami már nyitva volt és könnyen be bírtam menni minden gond nélkül. A sofőr még szólt mielőtt beléptem, hogy vissza kell mennem még hozzá, hogy elvigyen Curtis-hez, hogy megkapjam a pénzemet. Nem nagyon zavartattam magam ez ügyben mentem tovább. Ki volt írva, hogy most nem tartanak edzést így a tanítványok se fognak zavarni engem. Benyitva tudtam, hogy itt lesz valahol az a férfi. A képen elég öregnek látszott így a teste se lesz annyira fürge vagyis csak remélem. Elő vigyázatosan szét nézek és keresem a férfit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 9:51 pm

Belépsz az ajtón. Az előtérből egy hosszú folyosó nyílik. A falat japán díszítő elemek borítják, festmények és mindenféle méretű legyezők. Ahogy a folyosón haladsz, jobbról is, balról is egy-egy ajtó nyílik. A folyosó végén, középen látsz egy nagy, két szárnyú ajtót. Az ajtókon lévő feliratokat japánul írták, nem tudod elolvasni. A bal oldali ajtó be van csukva, nem tudod, hogy be van-e zárva is. A jobb oldali ajtó résnyire nyitva van, különös hangokat hallasz a szobából. A kétszárnyú ajtó szintén zárva.
Rajtad áll, melyiken lépsz be.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 10:25 pm

Mikor belépek egy hosszú folyosó jelenik meg előttem. Egy csomó japán díszítő jelek vannak a falon. Festmények és kisebb-nagyobb legyezők is ékeskednek. A Hagyományos japán kultúra észre vehető volt. Nem nagyon ismertem ezt a népet, de annyira igen, hogy undorítónak találjam a művészetüket. Lassan lépkedek a folyosón. Balról és jobbról egy-egy ajtó található meg egy kétszárnyú elől. Egy felirat mutatkozik a nagy ajtón amit értelem szerűen japánul írtak oda így nem bírtam elolvasni. A bal oldali ajtó be volt csukva ismeretlen volt, hogy nyitva vagy zárva van-e. A jobb oldali egy résnyire nyitva van, halk furcsa hangok hallatszanak. A kétszárnyú ajtó gondoltam valami fontosabb hely lehetett. például a dojo edzőterme és raktára vagy valami más. Majdhogynem biztos voltam benne, hogy nincs nyitva. De először a közelebbi és az érdekesebb helyre akartam választ kapni. Ez pedig a jobb oldali ajtó volt. Megközelítem és lassan kinyitom az ajtót egy pár centire, majd benézek rajta. Bármi furcsát észleltem vagy mozgó célpont látnék rögtön berontok ha pedig nem találok semmi érdekeset a bal oldali ajtót próbálom ki. Lássuk mi rejlik az ajtó mögött.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeVas. Okt. 02, 2011 7:55 pm

Óvatosan az ajtóhoz lopakodsz, hogy kiderítsd a különös hangok eredetét. A szobába benyitva egy irodát pillantasz meg. A redőnyök le vannak eresztve, így a szoba kellemes félhomályba borul. Egy íróasztalt és pár szekrényt látsz a szobában. És egy kényelmes fotelt, amiben egy ember alszik éppen. Békésen hortyog. Meg van hát a különös hang forrása. A hogy figyelmesebben végig éred a fickót, egy 50 körüli, szakállas férfit pillantasz meg, aki kék kezeslábast visel. Orrodat whiskey szag csapja meg. Meg is pillantod az üveget a fotel alatt. Úgy látszik a takarító megdézsmálta főnöke italkészletét, és részeg álomba merült.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeHétf. Okt. 03, 2011 2:31 pm

Belépve a szobában kellemes félhomályban uralkodik. Könnyen ki lehetett deríteni, hogy ez a ház irodája. A szokásos irodai berendezés itt is megtalálható. Egy íróasztal pár szekrény és egy kényelmesnek látszó fotelben pedig egy férfi ült. Olyan 50 körüli lehetett. Békésen hortyog a fotelben és már világos is volt, hogy honnan jött a hang. Valami csiklandozta az orromat és ez a szag pedig a férfi kezében lévő whiskeys üvegből jön. Mikor jobban megnéznem észre vehető volt szakálla és kék kezeslábas ruhája. Úgy látszott a takarító bealudt míg dolgoznia kellett, kiüthette az alkohol. A többi irattal ami itt lehetett, nem nagyon foglakoztatott. A takarítóra néztem és azon gondolkoztam, hogy megöljem-e őt vagy sem. Végül csaknem gyilkoltam meg, mert szégyen ha egy harcképtelen embert ölnék meg. Kimentem a szobából és a bal oldali ajtóhoz vettem az irányt. Talán be volt csukva ha igen egyszerűen betörtem az ajtót. Ha meg nyitva volt akkor meg szépen besétáltam, hogy kiderítsem itt mi van.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeHétf. Okt. 03, 2011 9:34 pm

Elindulsz a másik ajtó felé. A kilincs elfordul, az az ajtó nyitva van. Ahogy belépsz, meghallod a vízcsobogást, amit eddig tompított a zárt ajtó. Egy öltözőbe jutottál.
Otonashi dojo Oltozo1
Ahogy beljebb lépsz, láthatod, hogy nincs itt senki. Viszont megpillantasz egy átjárót, ami a hangok alapján a zuhanyzóba vezet. Gőz gomolyog át az öltözőbe. Valaki tusol ott bent. Ahogy közelebb lopakodsz, szemet gyönyörködtető látvány tárul eléd. Egy 18 év körüli, szőke lány zuhanyzik épp. Olvastad az aktában, hogy Azogh-nak van egy nő tanítványa is. Lehet hogy ő az?
-Akárki is vagy, ha jót akarsz magadnak, jobb ha elhúzol, minél előbb!-mondja, neked háttal állva, baljós hangon.
Otonashi dojo Supergirl_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeKedd Okt. 04, 2011 7:41 pm

Kinyitom az ajtót ami nyitva is volt. Víz csobogást hallok nem messze. Eddig biztos az ajtótól nem hallhattam. Jobban körülnézve ez egy öltöző volt. Ez éppenséggel hidegen hagyott és amikor meglátok egy kis átjárót a hang fele veszem az irányt. Mikor a zuhanyzóba érek gyönyörű látvány jött szemem elé. Egy kb. 18 év körüli lány tusolt előttem. Talán az aktába olvasott női tanítvány lehet vagy mégsem? ~ Ohoho végre valami mulatság is jut nekem. elég érettnek is látszik. Végre valami öröm! ~ Nézem és közbe e gondolatok futnak át a fejemen. Ekkor a lány megszólal.
-Akárki is vagy, ha jót akarsz magadnak, jobb ha elhúzol, minél előbb!
Szól hozzám mogorván. Fejemet rázva lépek elébe.
- Ejnye mivé lett a mai fiatalság, hogy még ennyi örömet sem adnak meg nekem. Na, de mi is a te neved kislány?
Szóltam hozzá, de nem hittem, hogy kapok választ. De arra számítok, hogy támadni fog e vagy sem. Ezért figyeltem arra mit cselekszik, de addig el sem mozdultam és nem támadtam míg ő se csinál semmit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeKedd Okt. 04, 2011 11:35 pm

A lány nagyot sóhajt, majd elzárja a csapot. Rád sem hederítve, kilép a zuhanyzófülkéből, majd maga köré teker egy törölközőt. Csak ezután fordul feléd. Kék szemei haragosan izzanak.
-Én figyelmeztettelek törpe!-mondja megvetéssel a hangjában.-Most magadra vess!

Mielőtt még mozdulhatnál, elképesztő gyorsasággal mozdul a lába. Egyenesen fejen talál a rúgás, és nekicsapódsz az egyik szekrénynek. Megrázod a fejed, hogy kitisztuljon kicsit ettől a csapástól. Meglepő erő és gyorsaság egy ilyen fiatal lánytól. Vajon tartogat még meglepetéseket?
A lány harci alapállásba helyezkedik, miközben kihívóan tekint rád.
-Tűnj el innen, vagy kapsz még egyet!
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 6:59 am

A nő kilép a zuhanyzó alól fel vett egy törülközőt, majd csak akkor állt felembe szembe és figyelmeztetni akart, hogy nem jót cselekedett. Az egészbe a törpe szó nem tetszett nekem. Mikor figyelnem kellett volna egy gyors mozdulattal az egyik szekrényhez rúgott. meglepően gyors volt és erős. Egyáltalán ember ez a lány? Harci állásba helyezte magát, majd megint csak szólott. Úgy látszott nem kell vissza fognom magam. Ha a közelharc nm válik be akkor van még egy ötletem ami biztos terv, már csak azt kell megtudni, hogy kelleni fog e. Átnézve a lány elindultam bal oldalt gyorsan és egy ugrás kíséretében két rúgással kezdtem támadni, majd ha ez se volt hatásos róla elrugaszkodva az egyik szekrény tetején teremtem.
- Úgy látszik jó kiképzést kaptál! De hamarosan be kell fejeznünk van más dolgom is rajtad kívül!
Néztem rá fentről.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 12:32 pm

Összeszeded magad a csapás után, majd támadásba lendülsz. Ezúttal a lányon a meglepődés sora. Úgy látszik nem gondolta volna, hogy ilyen gyors vagy. Az első rúgásod a gyomrán éri, a második pedig a fején. A csaj kecses röppályát leírva belecsapódik a zuhanyfülkébe, leverve a falról a csempét. A szekrény tetejéről figyeled ahogy feltápászkodik a lány. Halvány mosolyt látsz az arcán.

-Úgy látszik érdekesebb lesz ez, mint gondoltam.-mondja, majd támadásba lendül.
Egy rúgással eltünteti alólad a szekrényt, a bútor az öltöző másik végében köt ki. Képzésednek hála sikerül talpra érkezned, ám a lány újabb támadásának hárítására már nincs időd. A szőke teremtés az arcodba térdel, majd megragadja a kezed és a szekrény után küld. Becsapódsz a szekrény maradványai közé. Fa törmelék és vakolatdarabok vesznek a körül. A lány mosolyogva nézi ahogy kikászálódsz a romok alól. Nem csinál semmit, csak várakozva ácsorog. Úgy tűnik ismét rajtad a támadás sora.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 1:19 pm

Azt mondja, hogy érdekes küzdelemre számíthat. Egy mosoly követi mondatát amit nála is észre veszek. Nagy gyorsasággal kirúgja alólam a szekrény, de ez nem okoz nagy gondot, jó reflexszel a talppal a földre esek. De nem vettem észre ahogy közelít a nő és arcon térdel lábával, majd megfogva kezemet a szekrényhez a horpadt szekrényhez dob. Fatörmelék és vakolat töredékek vesznek körül míg a lány mosolyogva néz engem. Nem csinál semmit csak úgy áll ott. ~ Na ez kicseszettül nincs türelmem. ~ Néztem össze húzott szemöldökkel és feltápászkodtam.
- Úgy látszik nem ismersz engem, de sebaj bele égetem a memóriádba ezt is.
Fel ugrok megint egy szekrényre, majd farkam végén látható hegyes és éles fémmel kivágok a vízvezető csőből egy darabot ami lassan kezdi megtölteni az öltözőt. Nagy mosollyal nézek megint felé. Megvártam míg a víz legalább sípcsontjáig elér, majd megszólaltam.
- Tudod, hogy mi történik ha elektromos készüléket teszünk a vízbe? Most ez fog történni.
Kezemet hátra lendítem amin megjelennek az általános elektromos nyalábok. Kezemet elém fordítom és egy kisebb mennyiségű elektromosságot vezetek a vízbe. Utána pedig felkapaszkodok az egyik csőre, hogy a fém szekrény nehogy belém is vezesse az áramot. Ha a lányt elkapta a vízen át terjedő feszültség akkor megvárom az eredményt ha pedig felugrott valamire ami által kikerüli a támadásom akkor csak várok, hogy mit fog csinálni amikor körül vesz minket a víz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 12:40 am

// Vonj le egy kreditet a farkadon lévő fegyverért. Látom nem írtad fel a kezdő kredited. Minden karakter 3 kredittel kezdi a játékot.//

Kezd eleged lenni ebből az egészből, így megpróbálsz gyorsan véget vetni a harcnak. Felugrasz az egyik szekrény tetejére, majd farkad egy suhintásával elvágod a feletted lévő csövet. Nagy meglepetésedre víz helyett gőz kezd áramlani a cső csonkolt végéből. Amit te vízvezetéknek néztél, az valójában a radiátorhoz vezette a forró gőzt, ami most elkezd égetni. Gyorsan visszahúzódsz a zuhanyzó felé, ahol már nemér a gőz. Kisebb égési sérüléseket szenvedtél, de egyik sem komoly. Mindeközben a lány is beszalad sikoltozva. Mivel az ő "öltözéke" kevesebbet takar a testéből, mint a tiéd, így ő jobban megszenvedte az élményt, mint te. Egyelőre nem vett észre. Talán most sikerül meglepni.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 1:10 pm

Balul sült el a dolog, szó szerint. A csőből forró gőz kezd égetni engem, így gyorsan a zuhanyzó fele veszem az irányt. Kissé párolgó bőrömmel álltam ott. Egy kevés égési sérülés maradt meg, de nem komolyabb. Ez se tör le nagyon mivel a nőnek eléggé kevés részét takarta a törülköző és ő is sikoltozva futott be. Jobban fájhatott neki, de különösebben ez nem foglalkoztatott engem. Rajtam volt a sor, hogy támadjak. nem is haboztam míg a lány nem vett észre és sérülésein cammogott, megpróbáltam földre teríteni egy alsó rúgással. Ha sikerült a földre küldenem ami valószínűbb volt. Kezét kicsavarva hátra hajlítottam. Így ha támadni akarna vagy olyat tesz ami nekem nem tetszik akkor el töröm a karját. Most már véget akartam vetni a küzdelemnek, mert így is több sérülést szenvedtem mint az akartam.
- Akkor már ha így alakult a dolog, mondd el szépen hol van a Mestered.
Szóltam neki és ha mint előbb mondtam, olyat csinál amiből nem jöhetek ki győztesül eltöröm a karját. Ez már csak rajta állt, hogy mi lesz a végén.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeVas. Okt. 09, 2011 9:06 pm

Támadásod sikerrel jár. Kicsavarod a lány karját, majd a térdhajlatába rúgsz, hogy egy szintre kerüljetek.
-Rohadj meg, te szemét kis törpe!-válaszol a kérdésedre. Erősebben kezded szorítani a karját, amire egy halk fájdalom kiáltással reagál.
-Nem mondok neked semmit!-sziszegi összeszorított fogakkal.
Hirtelen elrúgja magát a padlóról és veled együtt a levegőbe emelkedik. Az ugrás során a falnak csapódtok, a lány háta szinte belepasszíroz a csempébe. Egy pillanatra megszédülsz a csapástól, így a lány kiszabadul, amit egy rúgással ünnepel meg a bordáid közé.
-Na most keménykedj törpe!-mondja, miközben tovább rugdos.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeHétf. Okt. 10, 2011 8:28 pm

Káromló szavai csak rosszabbá tették helyzetét, de ez se számított naki. Hirtelen elrúgja magát a földtől és a plafonhoz csapódunk. Mondanom se kell, hogy nekem fájt ez legjobban. Úgy látszott rohadt jó kiképzést kaptak a tanítványok. Na, de erre se lenne időm gondolkodni, mert pont a bordáimba rúg egy nagyot amitől kicsit összekuporodok. Még egy harci kiáltást hallok felőle, majd tovább kezd rugdosni.
Védekezek amennyire csak tudok, de nem sok hasznát veszem ellene. Bármennyire próbálkoztam csak visszavág ez a szőke démon. De nem hagyom magam, mikor alkalom adódik rá ellököm magamtól vagy egy nagyobb hátra felé ugrással távolodok el tőle. Kezeim közül most megint feltűnnek az elektromos nyalábok, de most meg is maradtak. Így olyan mintha egy nagy feszültségű box kesztyű lenne a kezemen.
- Na most gyere te fruska!
Mondtam és intettem a kezemmel, de ha hozzá érek akkor fájni is fog neki, de nagyon. Így egy kisebb védelmem van most.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeKedd Okt. 11, 2011 11:26 pm

Kapsz még pár rúgást az oldaladba, mielőtt sikerül felpattannod, majd hátrébb ugorva új küzdőállásba helyezkedsz. Honnan van ennyi erő egy ilyen fiatal, vékony lányban? Itt valami nem stimmel.

Az erődre koncentrálsz, mire megjelennek a kezeden a villámok. Szavaid után a "fruska" szemében jeges düh izzik fel. Ám mást is megpillantasz a tekintetében. Bizonytalanságot. Töprengve nézi a kezed körül cikázó elektromosságot. Végül megunja az ácsorgást, majd támadásba lendül. Alacsony rúgásokkal igyekszik kirúgni alólad a lábad, közben próbálja elkerülni a villámokat. Egész jól megy neki. Egy jó darabig megy az adok-kapok köztetek, de egyikőtök sem találja el a másikat. Ám a lány kezdi elveszteni a türelmét. Leakarja már zárni ezt a küzdelmet. Egy merést mozdulattal a fejed felé térdel. Talán most alkalmad nyílik bevetni a villámaidat...
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeSzer. Okt. 12, 2011 5:32 pm

Úgy látszik ő sem szokta tűrni a káromló szavakat akkor ebbe egyetértettünk, de vajon miért láttam bizonytalanságot szemébe? Lehet ráébredt, hogy ellenem nincs esélye? Nem tudni. Megunja a várakozást és támadásba lendül. Ügyesen kerüli ki csapásaimat és folyton ki akarja rúgni lábaimat ami aztán nem nagyon sikeredik neki. Majd egy merészebb mozdulattal a fejem felé térdel. Felcsillan a szeme. Itt az idő a végső csapásra. Rúgása elől felugrok és egy jobb öklömmel minden erőmet beletéve. Próbálom arcon találni. Ha ez nem sikerül akkor vége védtelen állapotba kerülök. Ha ez bekövetkezik akkor max annyit tehetek, hogy kezeimet össze kulcsolom és próbálom védeni arcom környékét. Ha mégis eltalálnám a lányt akkor egy kis pihenésbe kezdek, hogy kiheverjem a villámok használatát. Mivel mondtam ez rendesen szívja az energiám.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimePént. Okt. 14, 2011 10:02 pm

A lány merész támadása nem járt sikerrel. Talán elvakította a düh, vagy csak kezdett fáradni a harctól. Bármi volt is az oka nagyot hibázott. Elkapkodott rúgását könnyedén hárítod, majd állon vágod a szőkeséget. A lány nekiesik a falnak és ájultan dől össze. Nem tudod, hogy a villám ütötte-e ki vagy az állas, mindenesetre végre fekszik. Rád fér a pihenés, a levegőt kapkodva leülsz az egyik sarokba. Ha ő így megizzasztott, mi lesz majd a mestere ellen? De ezzel még ráérsz foglalkozni. A csaj még jó ideig ki lesz ütve, így bőven van időd cselekedni, gondolkodni. Ha ki akarsz menni, előbb még át kell jutnod a forró gőzön, ami még mindig ömlik a csőből.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 8:14 pm

A támadásom sikerrel járt és a csajt állon kaptam. Neki vergődik a falnak, majd elájul. Fáradtan és kissé lihegve leülök és neki dőlök a falnak. Jól kimerített ez a harc és még otonashi se volt az ellenfél. Úgy látszott kiváló harcos az öreg. Már kételkedek abban, hogy olyan könnyen fogok végezni. Lehet nem is én fogok nyerni. De most pihennem kell és erőt kell gyűjtenem a következő harchoz. Mivel elég nagy zajt csaptunk így majdhogynem biztos voltam benne, hogy más is meghallotta a csata zaját. Egy tízperc után felálltam ismét és neki leselkedtem a gőzcsőnek. Eszembe sem volt átsétálni rajta így annyit tettem, hogy megközelítettem a csövet, majd ha megbírtam fogni akkor megpróbáltam elhajlítani a plafon felé. Mondjuk ez nehéz, mert tűzforró a cső. Ha nincs más esély akkor át ugrok rajta és úgy kerülök át a túloldalra. Majd ha bármi is történik akkor kisétálok az ajtón és átnézem a folyosót neme leselkedik valaki, hogy majd rám támadjon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 10:25 pm

Miután kipihened magad, nekilátsz terved megvalósításának. Mivel az egész termet beteríti a gőz, nehéz úgy mozogni, hogy ne égesd meg magad. Fogaidat összeszorítva tűröd a fájdalmat, miközben oaérsz a csőhöz. Sikerül visszahajlítanod, így már csak egy kevés gőz szivárog. Gyorsan az ajtóhoz lépsz, és kijutsz a pokoli szaunából. Már csak egy ajtó van hátra. A kétszárnyú, amit ki is nyitsz.

Otonashi dojo 51-1-dojo

Az edzőterembe jutsz. Odabent öt férfi ül meditációs pózban. Ám jöttödre egyből felpattannak. Mind fehér gít és fekete nadrággal. Mögöttük megpillantod Otonashi-t. Mikor meg lát, rád mutat:
-Öljétek meg tanítványaim, különben mindannyiunkra romlást hoz!-ezután eltolja a fali lemezt és távozik a nyíláson át.

Az öt tanítvány küzdő állást vesz fel. Nem lesz könnyű mindet legyőzni.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeKedd Okt. 18, 2011 7:31 pm

Végtére is kikerültem onnan és már csak egy ajtó van hátra. A kétszárnyú ami mögött csak is Otonashi lehetett. Ki is nyitom rögtön, majd meglátom a tanítványokat ahogy meditálós állapotba vannak, de rögtön kizökkennek belőle mikor megérkezek. Mind egytől-egyig ugyan abba a fehér fekete ruhába volt. Mögöttük megpillantom a célpontomat amitől teljesen elpörögtem, hogy ilyen könnyen meg is lett. Közbe egyik ujjával rám mutatott és rám küldte az öt tanítványt. Közbe Otonashi ki ment a szobából egy kis ajtón. Most már ez nem lesz könnyű menet, de be kell osztanom az energiát, hogy maradjon Otonashira is. Körül vesznek a tanítványok, majd először én kezdek a támadásba. Rögtön hihetetlenül gyorsan megcélzom az egyiket, majd felugorva a padlóról egy felütést mérek az állára. Ha egyáltalán ez beválik akkor keresni kezdek fakardot vagy éppenséggel ha van egy igazit és felkapom. Utána folyamatosan mozgok, hogy ne adjak esélyt a többiek támadására, de nem lesz könnyű mindet kicselezni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeSzer. Okt. 19, 2011 4:56 pm

Ellenfeleid egyelőre csak védekező állást vettek fel, így tiéd a kezdeményezés. Egy villámgyors mozdulattal az egyik fickó előtt termessz, majd állon vágod. A tanítványt nekicsapódik az egyik oszlopnak, aminek a tövében ájultan összeroskad. Nincs időd a sikeredben gyönyörködni, a többiek is támadásba lendülnek. Az első rúgása elől kitérsz, a második fickó fölött átugrassz, ám a harmadik támadást már nem tudod elkerülni. A fickó ökle a képeden csattan, majd megragadja a karod, és nekivág az egyik oszlopnak. Koppan egy nagyot a fejed. Kezdesz szédülni. Végül a negyedik tag felé lök, aki egy köríves rúgással a falba passzíroz. Vakolatdarabok röpködnek körülötted. feltápászkodsz, miközben megrázod a fejed, hogy kitisztuljon. A négy tanítvány magabiztosan áll veled szemben, arcukon gúnyos mosoly. Várják, hogy mit lépsz most. Nem látsz fegyvereket.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitimeSzer. Okt. 19, 2011 5:19 pm

Első támadásom sikeresen záródott a csapás eltalálta a fickót és az oszlophoz esett, majd ájultan össze rogyott. De sajnos nem is volt időm ezen büszkélkedni, mivel már támadásba lendült a többi ember is. A első kettőt nehezen kikerültem így nem esett bajom, de már a másik kettő már egy erősebb csapást mért rám. Az első ütés az arcomon landoltam amit követett egy dobás az oszlophoz. De ezzel sem volt vége mivel tovább adtak egy másik embernek aki egy köríves rúgással a falhoz passzíroz. A vakolat darabok lehullanak mellettem és eközben pedig gúnyos pillantásokat veszek észre az ellenfélen. Érzem, hogy növekszik bennem a düh. Már éppen szabadjára akarom engedni a villámokat mikor eszembe jut, hogy tartalékolnom kell az energiát. Így nem lesz könnyű dolgom.
- Na ti kis taknyosok, úgy látom erősebbek vagytok mint hittem.
Mutattam egy gúnyos mosolyt. Megint megindultam feléjük, mert nem találtam semmi fegyvert amivel harcolhatnék ellenük. megint gyorsan megindulok és az egyiket ami távolabb áll a többihez az egyik irányban lévő falhoz rúgom. Majd ha elszáll oda akkor egy végső rúgással a fejére mérve elpróbálom törni a nyakát. Persze csak ha beválik az előző rúgás. De ha mégsem sikerül akkor egy másik emberről elrugaszkodva távolabb lököm magam a csoporttól.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Otonashi dojo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Otonashi dojo   Otonashi dojo I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Otonashi dojo
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Burnley-
Ugrás: