DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Honju Ran - Greed  I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Honju Ran - Greed  I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Honju Ran - Greed  I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Honju Ran - Greed  I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Honju Ran - Greed  I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Honju Ran - Greed  I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Honju Ran - Greed  I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Honju Ran - Greed  I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Honju Ran - Greed  I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Honju Ran - Greed  I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Honju Ran - Greed

Go down 
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Honju Ran - Greed  Empty
TémanyitásTárgy: Honju Ran - Greed    Honju Ran - Greed  I_icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 5:47 pm

Születési név: Honju Ran
Egyéb név: Greed (használt név)
Faj: Metahumán
Nem: Férfi
Születési hely, idő: Gothamban születtem 1989-ben
Kor: 21 éves vagyok.
Magasság: 207 cm.
Súly: alap testsúlyom: 71 kg
Hajszín: fekete
Bőrszín: fehér (Vagy sárga, mert japánok voltak a szüleim. Ahogy tetszik.)
Vércsoport: AB+
Egészségi állapot: a mogyoróra allergiás vagyok
Család: nincs
Foglalkozás: zenész, amiből fizetést kap az, viszont a testőrködés
Oldal: semleges

Előtörténet:
Az életem nem épp egy különleges történet. Nem sok említésre méltó dolog történt velem mióta megszülettem sőt, szinte semmi. Fogalmam nincs kik voltak a szüleim, de nem is nagyon érdekelt. Ha képes voltak ott hagyni egy raktárépület előtt miután világra jöttem. Már a születésemkor újság cikkeket írtak rólam és a tévében szerepeltettek hisz nem mindennapos eset, ha egy gyereket egy ilyen gonosz városban csak úgy ott hagynak egy raktárépületnél. Ezek után egy árvaházban nőttem fel sok más gyerekkel együtt. Barátom nem nagyon akadt hisz már akkor is nagyon kapzsi voltam. Elvettem mindenkinek a játékát és hasonlók. Sok gond akadt velem már akkor is. Ahogy cseperedtem úgy váltam egyre kapzsibbá. Akkor már nem csak a játékok kellettek, hanem az emberek elismerése, barátsága és esetleg néha utálata is. Az általánost ugyan bukdácsolva de kijártam. 16 évesen végeztem az általánossal, így akár már dolgozhatnék is. Semmi kedvem nem volt még maradni abban a hülye árvaházban így azon gondolkoztam, hogy elszökök majd onnan. Elég könnyű volt a dolog. Nyáron történt. Az egyik ablak nyitva maradt és én, amikor már mindenki aludt kimásztam az ablakon. Könnyen meglehetett pattanni. A raktárépület felé vettem az irányt, hogy majd ott meghúzhatom magam. Könnyen eljutottam oda hisz eddig is, ha baj volt mindig oda mentem. Pár napot lehúzok ott. Addig lopkodok valami kaját és úgy jól meg leszek addig, amíg valami munkát nem találok. A munka gyorsan meg volt. Egy étteremben találtam pincéri munkát. Könnyű volt elvégezni és még a fizetés se olyan szar, mint általában. Az első fizumból azonnal újítottam a raktárépületen egy picit és befizettem magam egy kung fu edzésre is és még vettem magamnak egy basszusgitárt is. Elég jól alakult a dolog. Viszonylag jól kijött a fizumból minden. Azóta minden hónapban járok kung fuzni és már vettem pár gitár leckét is.
Pár évvel később abba hagytam a pincérkedést és az edzőm munkát adott a testőr cégénél. Meg kellett védenem egy kereskedő papit. Nem sok izgalom akadt a munka során csak, hogy folyton az öreg közelében kellett lennem. Viszont a fizetés 2 szer annyi, mint a pincérkedésnél. Így ezek után már, mint testőr mutatkoztam be mindenkinek, ha épp kérdezgettek. A raktár épületet meg vettem a tulajdonostól viszonylag olcsón és ott alakítottam ki a lakó házamat. A testőr meló tovább ment tökéletesen. Egy elcseszett munkám sem volt. Ugyan akkor még nem tudtam, hogy ha ösztönösen is de ez párszor csak a ”szuper” erőmön múlott. Egyszer volt, hogy már nagyon közel álltam ahhoz, hogy ez a szuper erő észre vehetővé váljon. Egy mesteredzésen történt, amikor az oktató össze hívott mindenkit, aki már mester fokozaton van. Van egy velem egyidős ember is ott, aki nem tudja elviselni, hogy jobb vagyok nála. Ebből akadt már gond. Egyszer kétszer csak úgy poénból nekem rontott és olyan harcok sültek ki belőle, hogy arról már el lehetett hinni, hogy halálig megy. A mesteredzésen viszont erre parancsot is kaptunk. Küzdjünk úgy egymás ellen, mint ha az életünk múlna rajta. Ő kapva kapott az ötleten, hogy végre engedélyt is kapott rá. Azonnal nekem rontott ütések könyökölések és rúgásokból álló támadás sorozattal. Én még észbe se kaptam de, a kezemet már a mellkasomhoz is kaptam és felvettem a védekező állást. Az ütések nagy részét sikerült kivédeni azzal, hogy könyök hajlatnál a szükségesebbeket megakasztottam. A rúgásokat egy egyszerű hátra szaltóval kerültem el és közben én is, rúgtam egyet felé. Semmi másra nem volt jó csak arra, hogy egy picit távol tartsam magamtól. Amikor biztos talajon voltam kicsit leguggoltam és vártam a reakcióját. Nem volt nehéz kitalálni, védekezés nélkül nekem rontott. Én a kezemen támaszkodva kirúgtam alóla a lábait, és azonnal nyomtam egy könyököst az oldalbordáiba. Fel álltam és higgadtan át gondoltam, mi lesz a következő lépése az ellenfelemnek. Fel áll és fel vesz egy furcsa állást. A bal lábára helyezi, a sújt, a bal keze pedig az orránál van. A jobb láb a levegőben van, mint ha úgy akarna ülni a jobb kéz, pedig teljesen ki van nyújtva felém. A bal lába teljesen védtelenül van hagyva. Muszáj kihasználnom ezt. Rá rohanok baloldalról és megpróbálom kirúgni alóla a lábát de, az oda fordul és az ülő helyzetben lévő lábával egy hatalmas rúgást, mér a térdemre. Iszonyatos fájdalmat okozva ezzel. Általában nem szokott ennyire fájni egy átlagos rúgás de ez valamiért nagyon is fájt. Nem bírtam rá állni arra a lábamra. Viszont kezdtem ideges lenni. Nem tudtam én támadni, mivel az egyik lábam rossz így meg kellett várnom, amíg ő lép. Oda rohant hozzám és a jobb tenyerével minden reflexből indított ütésemet elhárította és a balkezével egy hatalmasat ütött a mellkasomra. Hihetetlen, hogy ekkora fájdalmat képes okozni egy átlagos ütés. Vagy 2 métert hátra repültem. Megint feltápászkodtam valahogy de, kezdtem már igazán dühös lenni. Meg feszültek az izmaim és vártam mi fog következni. Ismét egy hatalmas rúgást indított felém. Nem tértem ki elé csak igyekeztem úgy elkapni, hogy minél kevesebb fájdalmat okozzon nekem. Viszonylag sikerült is. Az egyik lába már az enyém volt. Közelebb húztam magamhoz, és egyetlen ütéssel eltörtem a lábát semmi erőfeszítés nélkül. Én is meglepődtem volna magamon, ha külső szemlélő lettem volna. Utána meg fogtam, és mint egy rongybabát elhajítottam jó pár méterrel arrébb. Ebbe már el is ájult hisz olyan hatalmas erővel dobtam el, amivel ember nem képes. Ugyan azt még nem tudtam, hogy ez természetfeletti erő de ekkor már észre vehettem volna, ha jobban figyeltem volna.
De sajnos nem tettem. Eléggé meglepődött a dolgon az edzőm is. Ugyan nem tudtam magyarázattal szolgálni nekik de, már sejthették, hogy még ha nem is szándékosan de hazudtam nekik. Nem tudtam még arról, hogy én más vagyok, mint a többi, és ha meg is tudtam volna semmiben nem változtatott, volna a dolgon. Nem szeretnék hősködni. Nem szeretnék pusztítani sem. Én csak az egész világot akarom.

Jellem: Hallgatag beképzelt alak vagyok, aki mindent magának akar. A világon nincs nálam kapzsibb fazon. Ugyan akkor nem vagyok gonosz sem. Addig nem ártok egy embernek, amíg az nem áll az utamban. Kedves és figyelmes vagyok, ha épp úgy hozza a helyzet de, ha épp máshogy alakul, akkor nincs semmi, ami vissza tudna tartani annak az érdekében, hogy elérjem a célomat.

Szakképzettség:
Gitározás, kung fu mester fokozat, emberek védelmezése.

Képesség:
Képes vagyok kisebb gravitációs mezőket létre hozni és azt manipulálni. Így képes vagyok lökni, tolni, húzni hasonlók. Ugyan a húzással és a lökéssel nem tudok 100 kg-nál nagyobb tárgyakat megmozdítani. Ezt 15 méteres körzetben bármivel megtudom tenni.

Honju Ran - Greed  58-37
Vissza az elejére Go down
 
Honju Ran - Greed
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Greed (ellenőrizhető)
» Greed a kapzsi adatlapja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Karakterek NJK-i és Mesélői karakterek :: Mesélők karakterei :: Inaktív felhasználók karakterei-
Ugrás: