DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Jason Kariel - Stalker I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Jason Kariel - Stalker I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Jason Kariel - Stalker I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Jason Kariel - Stalker I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Jason Kariel - Stalker I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Jason Kariel - Stalker I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Jason Kariel - Stalker I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Jason Kariel - Stalker I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Jason Kariel - Stalker I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Jason Kariel - Stalker I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Jason Kariel - Stalker

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Jason Kariel - Stalker Empty
TémanyitásTárgy: Jason Kariel - Stalker   Jason Kariel - Stalker I_icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 11:08 pm

Egyéb név: Stalker
Kor: 30
Magasság: 180 cm
Súly: 85 kg
Hajszín: barna
Bőrszín: fehér
Egészségi állapot: WEészséges
Család:
  • Feleség: Jennifer Kane
  • Fia: Jason Kariel

Foglalkozás: Zsoldos
Oldal: Semleges
Ellenségei: -
Szövetségesei: Maffia

Törzshely: Lakása

Jellem:
Bármire képes a családjáért és azokért, akik számítanak neki. Nyugodt, nem hirtelen haragú. Szemrebbenés nélkül öl, ha úgy látja jónak. Mindig szem előtt tartja a céljait. Kívülállók kőszívűnek hihetik, nem mutatja ki az érzéseit.

Vagyon tárgyai:
  • Szemüveg
  • M4A1 GhostMod


Szakképzettség:
  • Speciális pusztakezes és tussal való harcmodor (lefegyverezés, kábítás, csöndes gyilkolás
  • Lopakodás
  • Hacker képzettség
  • Robbanószerek használata
  • Fegyverhasználat
  • Képzett szerelő és szabotőr
  • Kínzások és kihallgatások mestere


Foglalkozás:
Bérgyilkos/ Fejvadász/ Elhárító (kém)
Ezek a karakterek fele annyiért vásárolhatnak fegyvereket, és minden más kiegészítő felszerelést, ami az egyes akciójukhoz szükséges (zavaró rendszerek, kommunikátor, kódtörő stb.). Továbbá attól függően, hogy melyik csapatba játszik, állandó körözés van a fején, így bármikor, bárki megölheti.


Pénzügyek, tulajdonok, stb.

--------------------------------------------------------------------------------------
Pénz

Fizetés: 250$
Fizetésnapok:

  • 03.19.
  • 04.02.
  • 04.16.
  • 04.30.
  • 05.14.
  • 05.28.
  • 06.11.
  • 06.25.
  • 07.09.
  • 07.21.
  • 08.04.
  • 08.18.
  • 09.01
  • 09.15.
  • 09.29.
  • 10.13.
  • 10.27.
  • 11.10.

Esedékes: 11.24.
Összes:

  • Kezdőtőke: 1000$
  • Fizetések (18): 4500$
  • Összesen: 5500$

Elköltött:

  • Beretta 9mm: 137,5$
  • Hangtompító a Berattára: 100$
  • Hőlátó (szemüvegbe): 600$
  • Összesen:837,5$

Fennmaradó: 4662, 5$
--------------------------------------------------------------------------------------
Kredit

Összes:

  • Alap: 3
  • Előtörténet: 1
  • Tégla: 2
  • Összesen: 6

Elköltött:

  • Szemüveg: 2
  • M4A1-GM: 2 kredit
  • Összesen: 4

Fennmaradó: 2
--------------------------------------------------------------------------------------
Tulajdonok, felszerelés, NJK, vásárolt dolgok, stb.

  • Szemüveg
  • M4A1-GM
  • Beretta 9mm + hangtompító



--------------------------------------------------------------------------------------

Civilben a kinézet:
Jason Kariel - Stalker 1247036597_1024x768_splinter-cell-conviction-gallery


A hozzászólást Stalker összesen 9 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 15, 2011 5:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jason Kariel - Stalker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jason Kariel - Stalker   Jason Kariel - Stalker I_icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 2:10 pm

Kütyük:

Szemüveg:
Négy fő üzemmódja van: szonár, emf, hőlátás, normál
Normál üzemmódban semmilyen látássegítő funkció nem található.
Szonár üzemmódban ultrahangot bocsát ki magából a szemüveg, a visszaverődő hangok segítségével méri fel a terepet.
Emf üzemmódban az főbb elektromos vezetékek, valamint az elektromos dolgok (rádió, telefon, lámpák, stb.) láthatóak.
Hőlátás üzemmódban látja az ember és más tárgyak által kibocsátott hőt, akár vékonyabb falakon keresztül is, illetve láthatóvá válnak a lézerek (azok is hőt termelnek ugyanis).
A szemüveg továbbá kommunikátorként is működik, de csak szöveges formában, illetve megtalálható benne egy célzást segítő funkció is. (a szemüveg kijelzi, hogy nagyjából hova csapódna be a golyó)

Üzemmódok közötti váltás / üzenet írás:
A ruha ujjbegyeibe érzékelők vannak elhelyezve, ezek megfeleő sorrendben való összeérintésével lehet üzenet írni, illetve váltogatni a látásmódok között.

Szonár üzemmód:
Jason Kariel - Stalker 2778158698_68c1de7191_o

EMF üzemmód:
Jason Kariel - Stalker ARGUS_EMF_Device

Hőlátás:
Jason Kariel - Stalker 12

M4A1 GhostMod (M4A1-GM):

- Egyszerű M4A1 alap, amire némi extra lett pakolva.
- Hangtompító
- Távcső
- Kisebb visszarúgás
- Pontosabb, mint "normál" társa
- Kütyükilövő (egyenlőre még nincs semmilyen kütyüm ide)

Nanoruha:
Ruha magánkaland során fog Stalkerhez kerülni.

Funkciók:

  • Tank üzemmód: A ruha különleges gyémánt keménységű anyagot bocsát maga köré, amely felfogja a kis-közepes és némiképpen a nagy-kaliberű fegyvereket, illetve egy gránát/ rpg robbanást, hátránya, hogy a testsúly megnövekedik, így a lopakodás és a mozgás nehezebb lesz, valamint minden lövedék csökkenti a páncél energiáját. Kis kalibert nem, közepes kaliber 5%, nagy 10%, robbanás 100%-al csökkenti az energiát.
  • Láthatatlanság: Egyfajta kristályokat növeszt a páncél, melyek láthatatlanná teszik a páncélviselőjét valamint annak fegyverét. Lövés vagy dobás esetén azonnal lemerül. Energiát mindenképp fogyaszt, ha nincs mozgás akkor 1%/sec, lassú mozgás: 5%/sec, sprintelés: 10%/sec.
  • Izomstimuláció: A ruha különféle hormonokat bocsát a szervezetbe, így a fizikális erő, a reakció idő és a sebesség is kétszeressére nő. Hátránya, hogy az izmok így könnyen túlterhelődnek vagy elszakadnak. Szintén energiát fogyaszt, de csak sprinteléskort, valamint megerőltető izommunkánál. Ez az alapértelmezett üzemmód. A hormonok, csak akkor kerülnek a szervezetbe, ha azt a feladat megkívánja.


Egyszerre csak egy üzemmód lehet aktív! Az üzemmódokat a felhasználó bármikor válthatja csak gondolnia kell rá. A páncél az energiát a környezetéből meríti hő-, mozgás-,mágneses-,surlódási-, és egyéb energia által. A páncél hátránya, hogy EMP vagy erős elektromos áram deaktiválhatja a páncél egyes funkcióit, hosszabb időtartam esetén az egész páncélt is kikapcsolhatja.


A hozzászólást Stalker összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 25, 2011 4:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Jason Kariel - Stalker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jason Kariel - Stalker   Jason Kariel - Stalker I_icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 4:50 pm

Rendelkezésedre álló pénz: 1000$

Kéthetente kapott fizetésed: 250$ - a Maffia küldi neked. Ezen kívül a megbízások után kaphatod a lóvét.

Foglalkozásoddal járó előny:

-Bérgyilkos/ Fejvadász/ Elhárító (kém)
Ezek a karakterek fele annyiért vásárolhatnak fegyvereket, és minden más kiegészítő felszerelést, ami az egyes akciójukhoz szükséges (zavaró rendszerek, kommunikátor, kódtörő stb.). Továbbá attól függően, hogy melyik csapatba játszik, állandó körözés van a fején, így bármikor, bárki megölheti.

A körözéssel vigyázz, mert a végén valaki kiszed! Razz

Írd az adatlapodra, és kész is vagyunk!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jason Kariel - Stalker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jason Kariel - Stalker   Jason Kariel - Stalker I_icon_minitimeKedd Nov. 15, 2011 6:47 pm

Fagylalt és lánc, egy bérgyilkos kellékei

Az első munka mindig nehéz. Tartja egy mondás, amit talán az egyik újonc talált még ki a katonaságnál. Bárki is mondta, piszkosul nagy igazságot mondott el nekem. Nem sokkal Gothambe való megérkezésem után egy fekete autó állt meg a lakás előtt. Nem kellett hozzá sok ész és különleges kiképzés sem, hogy egyértelművé váljon. Vlad a családom elrablója jött el most hozzám, hogy átnyújtsa az első "megbízásomat". A kocsiból azonban nem ő szállt ki, hanem az egyik bérence. Hogy is lehettem ennyire naív, ha igaz, hogy mennyire sokra vitte, akkor nem fog velem hazai pályán találkozni.

Egy flancos étterembe vitt el a férfi. Valahogy túlságosan sablonosnak éreztem a helyet. Minden maffiózónak kell egy étterem, ahol piszkol ügyleteit intézheti? Egyenesen a hátsó szobába siettem, ahol jó néhány embere társaságában ott volt ő, életem megkeserítője. Hihetetlen önuralom kellett hozzá, hogy ne rántsam ki az egyik embere hóna alól a pisztoly és lőjem fejbe ott helyben. A családom gondolata tartott csak vissza ettől a cselekedettől. Nélküle nem tudom, hogy hol vannak, így esélytelen, hogy élve megtaláljam őket. Koncentrálnom kellett, ha jól akarok kijönni ebből a helyzetből. A rendőrségre küldött engem, hogy megöljem Loebet Gotham város rendőrségének főfelügyelőjét, ráadásul a rendőrség szívében, fényes nappal. Szerencsére kiképeztek engem ilyen lehetetlen feladatokra is, persze rendes fegyverekkel. Amik nem adattak meg nekem. Felszerelésként ugyanis egy nagy csomag fagyit, pár méter láncot és egy kihegyezett fagyis kanalat kaptam. Nem tudtam, hogy nevessek vagy sírjak-e. De nem mertem megkérdezni, hogy ez most komoly-e. Fogtam a felszerelést és elhagytam az épületet.

A kocsi még kint várt rám, így beszálltam és elvitettem magamat a rendőrségre. Útközben dugóba keveredtünk, amit először betudtam egy egyszerű délelőtti dugónak, ám kiderült, hogy valami nincs itt rendben. Kiszálltam a kocsiból és előrementem megnézni, hogy mi okozza ezt a zűrzavart. Egy hatalmas fickó volt azok, akinek lángolt a feje és valamilyen sugarak bocsátott ki a kezéből. Elkövettem akkor az egyik legnagyobb hibát, még ott a hídon öltöztem át, valószínűleg jó páran megjegyezték ezt maguknak, amin nem is csodálkozok. Álruhában mentem a rendőrök elé, ahol egy kisebb színjáték után végre megengedték, hogy segítsek nekik. A férfi egyértelműen erősebb volt mint, valamint nem tudtam, hogy milyen hatással lennének rám a sugarak, így a nyílt harc helyet cselhez folyamodtam. Egy fagylaltot hajítottam el, míg az üvöltöttem, hogy "Gránát!" ezzel érve el, hogy a rendőrök is és a lény is egy pillanatra összezavarodjon. Ezután a lánccal együtt kiléptem a szörny elé, majd foglyul ejtettem őt. Hihetetlen hő áramlott testéből, miközben a hátán álltam, szerencsére a kínt már régen megtanultam elviselni, így tudtam tartani, míg elájul a fulladástól. Mint kiderült értelmes a lény, ezért ajánlottam neki egy alkut. Kiszabadítom, ha hagyja magát most elkapatni. Belement az alkuba. Én viszont cserben hagytam őt. Reménykedtem, hogy szökésem során figyelemeltereléssel fog szolgálni, ám szerencsére nem volt erre szükség, így ott hagytam őt a dutyiban. Hogy rosszul érzem-e magamat emiatt? Nem. Embereket próbált megölni, olyanokat, akik normális esetben hozzá sem értek volna. Más dolog egy háborús zónában a katonára lőni és megint más dolog egy békés helyen szinte civileket gyilkolni.

Ünnepelt hős lettem egy pillanatra. Ezt az alkalmat feltett szándékom volt kihasználni. Egyrészt arra, hogy Loeb közelébe férkőzzek, másrészt arra, hogy a családom sorsán enyhítsek valamennyit. Egy felügyelő, akinek a nevét elfelejtettem mára volt segítségemben ebben. Mikor megemlítettem neki a rendőrségi korrupciót és, hogy értékes információkkal tudnák szolgálni azonnal egy Gordon nevezetű rendőrhöz vitt engem. Mint kiderült mind a ketten próbálják felvenni a harcot a városban elharapódzott szervezett bűnözéssel szemben, ám korrupt társaik nagyban akadályozták őket ebben. Közöltem a feltételeimet, ami Loeb halála, így ugyanis megtudtam volna őrizni az inkognítomat, ámde az igazság vágy és a törvények iránti tiszteletük miatt nem mentek bele az alkuba. Leakarta tartóztatni, mikor maga Loeb rontott be a szobába és vitt el az irodájába. Először nem akartam hinni a szerencsémnek. A préda maga sietett a vadász elé és még a házába és behívta. Ilyen alkalom ritkán fordul elő egy hozzám hasonló életében.

Az irodájában hívott, ahol a jövőmről akart beszélni velem. Belementem a játékba, ám hamarosan akcióba lendültem. A mellette álldogáló kommandóst egy gyors mozdulattal leütöttem, utána Loebet küldtem aludni. Egy dagadt semmire kellő hájpacni, aki idáig elvitte. Ha nem tudtam volna, hogy korrupt még akkor is kételyeim támadtak volna benne. A fickót "elkészítettem" ahogy Vlad kérte, majd küldtem egy üzenetet, benne a képpel, amin Loeb hulláját ábrázolta. Valamilyen módon talán még megváltónak is éreztem magamat, hiszen egy korrupt rendőrt öltem meg. A probléma csak az volt, hogy egy semmivel sem jobb maffiózónak a parancsára tettem ezt. A szellőző járatokon keresztül lejutottam a garázsba, majd egy rövid üldözés után eltűntem a rendőrök szeme elől.

Hogy mi volt ennek az egésznek a következménye? Egy korrupt rendőr meghalt, a maffia zavarogni kezdett, mivel egy fontos személy meghalt a berkeikből. A kép, amit küldtem déli híradóban megjelent hatalmas felkavarodást okozva. Hogy ezután mi történt? Az már egy másik történet...
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Jason Kariel - Stalker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jason Kariel - Stalker   Jason Kariel - Stalker I_icon_minitimeKedd Nov. 15, 2011 8:21 pm

Bővítés elfogadva, szép munka!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Jason Kariel - Stalker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jason Kariel - Stalker   Jason Kariel - Stalker I_icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 3:49 pm

Egy hónapnyi inaktivitás miatt mesélői NJK lett a karakterből.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jason Kariel - Stalker Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jason Kariel - Stalker   Jason Kariel - Stalker I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jason Kariel - Stalker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jason Kariel - Stalker
» Stalker
» Jason Fowler
» Jason Blood - Etirgan
» Jason Peter Garrick - Flash, a Villám

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Adatlap, bővítések :: Lezárt adatlapok-
Ugrás: