DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 11:10 am

Helyszín: Kung-fu Pandából ismert akadálypálya, és gyakorlóterem

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Training-hall-art

A küzdőtér jelenleg csendben várja az ellenfelek közeledését, és Shi-Fu mester is még vár az akadálypálya elindítására. A táv köztetek ötven méter, és maga a leküzdhetetlennek tűnő pálya választ el titeket egymástól. Megkerülni lehetetlen, ezen bizony át kell küzdenetek magatokat, mielőtt egymásnak eshetnétek.
Szinte semmi sem zavarja a párbajotokat, a feszült csendből azonban Shi-Fu sokat sejtető hümmögése ébreszt titeket, majd egy kar meghúzása után, elindul az akadálypálya. Bárdok suhognak, buzogányok repkednek, kések és még sok finomság az mi vár rátok, nem is beszélve arról, hogy egymással is farkas szemet kell néznetek. Kezdődhet a harc.

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Images?q=tbn:ANd9GcRS_XumqB4FAjxCDXYt3Yca64tDDFPJ5oJsdVAWArmsL4mgGOy7DQ

- Kezdjétek! - Kiálltja a vén mester.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 11:30 am

A küzdőtéren biztos lábakkal vetem meg magam, majd figyelem ellenfelem, mire a kis egér(?) elindítja a mérkőzést. Ellenfelem távol van tőlem, túl messze és kettőnk között nem csak a táv vár leküzdésre, hanem a tucatnyi akadály is. Elindulok abban a pillanatban, hogy zöld utat kapok. Próbálok számolni, és a megfelelő pillanatot kivárni a lengő fegyverek elkerülése érdekében, és nem sietem el a dolgot. Inkább lassan, de biztosan akarok előre haladni, miközben kezemben tartom láncom támadásra készen, még akkor is, ha kérdéses, hogy tudom e majd egyáltalán használni. Reflexeim az elsődleges fegyverem most, és a türelmem. Minden lépésemet kétszer is átgondolom, és próbálkozok felmérni a pálya szegletében megbúvó egyéb más esetlegesen váratlan nehezítést is. Nem csak a közvetlen környezetemben, de a távolba is figyelek ha épp időm és lehetőségem megengedi, mind ez idő során pedig az ellenfelemet sem szándékozom mellőzni a tekintetemtől.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeKedd Dec. 06, 2011 8:47 pm

Szétharapom ujjbegyemet, rákenem a kibuggyanó véremet a botom fejére, és aktiválom a varázslatot. Még mielőtt közel érne, célzok a botommal, és megpróbálom eltalálni. Gyorsan megnövesztem, majd vissza. De csak akkor a tiszta a célpont, és jó rálátásom van. Nem akarom elveszteni a botomat, vagy bármi nagyobb galibába kerülni.
Ha túl közel érne, akkor teli szívom tüdőmet, és a füst varázslatot aktiválom még mielőtt késő lenne. Láthatatlan próbálok maradni, és elmozogni minden engem veszélyeztető támadás, vagy akadály elől. Ha már nem elég a gyorsaságom, akkor vetődni próbálok, vagy a botommal védekezni.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeKedd Dec. 06, 2011 10:39 pm

Mivel egyikőtök sem gyakorlott egy ilyen akadálypálya leküzdésében, igen nehézkesen haladtok, de annál biztosabban. Hiéna az első akadályt nehézkesen, de jól vette, pár méterrel előrébb került, de ez még igen kevés ahhoz, hogy ellenfelével szemben támadólag léphessen fel, Faunnal ellentétben, aki azonnal aktiválja botját, és le is csap. Jobban mondva próbálna, hiszen hiába nyúlik ki a varázsszer egy kilóméterre is akár, egy 50 méteres akadályokkal teli szakasszal szemben a bot tehetetlen, vészjósló nyikorgással csattan le az előtte himbálózó pengeéles, a talajból kikandikáló, lengő csillag alakú fémről. Visszahúzódik gazdájához, s bár elég szépen visszaütött a találkozás kezének, gond nélkül kézben tartja a fegyvert.

Hiéna a következő akadályához ért eközben, a levegőben lengő tüskés buzogányok próbálják meg őt földre kényszeríteni, míg Faunnak még mindig a csillagokkal kell megküzdenie. Mivel ellenfele alig haladt előre pár métert, ezzel nem igen érve közel hozzá, felesleges a füstöt használnia. (Off: Ellenkező esetben PM-ben jelezd a nemtetszésed!)

Kurt Bozek / Griff kezd!
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeCsüt. Dec. 08, 2011 11:36 pm

Így hát nincs más lehetőségem, mint a lehetőségeimet latolgatni. Úgy látszik, nincs sok esélyem rá, hogy a botommal eltaláljam, így keresek egy magassági pontot. Hátha van egy biztonságos pont, ahonnan tökéletes rálátásom van ellenfelemre, és még nem is kerülök életveszélybe hogy elérjem.
Ha van, ha nincs újra a találati esélyeimet próbálgatom. A botom testi épségét szem előtt tartva, megcélzom újfent ellenfelemet, és megpróbálom egy gyors növesztés, és csökkentés kombinációjával eltalálni. Mindegy melyik testrészét, a lényeg, hogy bőr alá jusson a méreg.
Ha túl közel jönne, akkor újfent a füstre bízom életemet. Ha nem lát akkor már félig nyert ügyem is van. Szóval a füst közepén próbálok elbújni ha veszélyesen közel érne hozzám ellenfelem.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 9:11 am

Lassan haladok előre, és egy karcolás sem esik rajtam még akkor sem, mikor az ellenfelem már is támadásba lendül. A botja növekedik, de túl távol vagyok még. Túl hamar játssza ki az egyik lapját, és már tudom, hogy részben mire számíthatok. A távolság még nagy köztünk, így én sem tudok támadni. Addig haladok előre míg biztos ponthoz nem érek, ahol megpihenhetek és lehet időm gondolkodni. Ahol sem pengék, dárdák, lángcsóvák vagy más egyebek nem fenyegetnek. Osztott figyelmem megnehezíti a dolgomat, de amint megvetem a lábamat a nyugodt talapzaton, csak ellenfelemre kell koncentrálni és annak távolsági támadására. Már ha annál a taktikánál marad. Ha így van megpróbálom elkerülni egy esetleges csapást, vagy ha ismét a botját használja megragadni szándékozom azt. Amennyiben nem találok olyan helyszínt ahol meg tudok állni, egy felém lendülő penge, vagy más veszélyes fegyver elől nem kitérni próbálok, hanem elébe menni, és ha látszólag és érezhetőleg nem akkora az ereje és a lendülete hogy magával söpörjön, megpróbálom megállítani a felfüggesztésénél vagy az illesztésénél, ahol nem közvetlenül az élét kell megfogni, hanem egy olyan pontot, ami nem okoz sérülést. Ha sikerül, eltörni, elválasztani, kitépni próbálom a rögzített pontból, és elhajítani szándékozom az ellenemet célozva (még akkor is ha füstbe burkolózik. Abban az esetben az érzékeimre hagyatkozva oda célzok, ahol a füst megjelenése előtt láttam).
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeHétf. Dec. 12, 2011 3:51 pm

Magasabb pont, mivel Faun nem tud repülni nem elérhető számára, s mint már említettem az akadálypálya nem megkerülhető, át kell verekednetek magatokat rajta, hogy a közepén lévő kis 2*2 méteres területre jussatok, ahol nincs fegyver, és akadály.
Mivel Hiéna még mindig nem ért közel Faunhoz, az füstjét nem aktiválja, de botját még mindig kockázatos lenne használnia, már nem azért mert félő hogy eltörik, hanem mert kiütheti valami akadály a kezéből, vagy ismét "falnak" ütközik.
Hiéna eközben megpróbálja megfogni a levegőben lengő egyik tüskés buzogányt, s az igaz, hogy annak lendülete nem viszi magával, de lehetetlen azt kiakasztani a helyéről, főleg hogy a Démon nem rendelkezik földöntúli erővel. A helyzet változatlan.


Hiéna kezd!
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeSzer. Dec. 14, 2011 4:24 pm

Tervem egyike sem jön össze, így kénytelen vagyok tovább haladni, a központ felé, ahol majd megpihenhetek. Szándékomban áll hamarabb oda érni, mint ellenfelemnek, de nem akarom elkapkodni a dolgot, nehogy félre lépjek, vagy valami olyan csapda kapjon el, ami elkerülné figyelmemet. AZ előrehaladás érdekében nem változik az elképzelésem. Mindenre próbálok figyelni, kijátszani a lengő, szúró, döfő és egyéb pengéket, meg minden más finomságot, miközben kezemben fegyveremet már "élezem", hogy abban a pillanatban, hogy sikerül megvetni lábamat a biztos talapzaton, használhassam. Addig csak pihentetem, és igyekszek elsőként elérni a biztonságosa hatókört, miközben ellenfelemet is figyelem továbbra is, hogy egy esetleges újabb nem várt támadása elől ki térhessek, ha úgy dönt hazsnál ellenem bármit, ami képes is eljutni a körletembe.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimePént. Dec. 16, 2011 10:55 pm

Az eddigi tervet félretéve, megpróbálkozok egy másikkal. Kinézek magamnak egy kábéra védett helyet, hátrébb lépek pár lépést, majd a botomat előre tartom. Megnövesztem jó két méterre, majd nekifutok és magasugró világbajnokokat megszégyenítő próbálkozást teszek. Megpróbálok felé kerülni a csapdáknak, és egy magaslati helyre, vagy egy olyan helyre akarok jutni, ahol még biztonságba vagyok, igaz ha szűk is. Na meg persze közelebb legyen Hiénához.
Ha nem jönne össze valamilyen oknál fogva, akkor reflexeimet bevetve próbálok mindenféle csapdát, lengő baltát, forgó buzogányt, és hereroppantó csapdát kikerülni, na meg persze haladni előre, csak hogy végre rá tehessem mancsaimat ellenségemre.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2011 4:03 pm

Nos, most akkor hogy érthető legyen a helyzet. Faun a botjával nem tudta megtámadni Hiénát korábban az akadályok miatt, de ugyanazt a hatást éri el a rúdugrás is, hiszen akadályok közé kell beakasztania a botot, hogy el tudjon vele lengeni.
A lengés sikeres, mind addig míg el nem veszíti az egyensúlyát egy a levegőből érkező buzogány hatására, mi a leakasztott botot kitaszítja a helyéről.
A kívánt magasságot nem éri el, szerencséjére, hiszen egy a magasban lengő tüskés buzogánnyal találkozott volna, amit pár perccel ezelőtt Hiéna próbált kiszakítani a helyéről.
Nagyot vágódik Mammon kiindulási helyén, és a botja is pár méterrel tőle érkezik meg a földre. A terved több sebből is vérzett.
Nagy baja nem lett, sajgó tagjain kívül, míg ellenfele Hiéna 10 méterre van tőle, haladva a középpont felé, bár lehet az újonnan kialakult helyzet miatt ő is taktikát változtat.

Kurt Bozek / Griff kezd!
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeVas. Dec. 18, 2011 5:36 pm

Akkor most nem törődök a botommal, hanem gyorsan próbálok lépni. Egy kis tenyérnyi helyet keresek, ahol nem érnek el a csapdák, vagy mik. Ha megvan, akkor oda próbálok meg menni, minden reflexemet és gyorsaságomat bevetve. Remélem nincs nagyon messze Hiénától, és még be tudom vetni a varázslatomat.
Füst varázslatot aktiválom, és még remélem hogy elég közel van, hozzá, hogy ne csak engem de őt is elvakítsa. Utána egyből a harmadik szemet varázsolom el, hogy ez a hátrány ne maradjon meg nekem.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeHétf. Dec. 19, 2011 11:42 am

Csak figyelem egy pillanatig, ahogy ellenfelem átlendül felettem és oda kerül, ahonnét én indultam korábban. Szép ívet tett meg, de kétlem, hogy ez lett volna a terve. Mögém kerül, és egy pillanatig megfordul a fejembe, hogy irányt váltsak, de elvetem a hirtelen jött elméletet és tartom magamat a tervhez. Továbbra is előre haladok és a biztonságos középpontot próbálom elérni. Így nagyobb esélyt szavazok magamnak, hogy elsőként érek el a "menedékre" mint riválisom, aki jelentős hátrányba került. Bár attól függetlenül, hogy figyelem továbbra is az ingák, szögek, dárdák, és minden más fenyegetés közeledését és próbálok kitáncolni előlük, olykor mikor időm engedi, hátra-hátra lesek, hogy ne érjen semmi meglepetésként. Ki tudja mi rejlik még ellenfelem tarsolyában és nem akarom hogy meglepjen. A kettőnk között kialakult méretes távolságot próbálom tartani. Ráérek akkor támadni, majd ha a biztos talapzatra kerül a lábam ahol nincs mi kizökkentsen.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeHétf. Dec. 19, 2011 12:38 pm

Faun végül a zuhanást követően észhez tér, és akcióba is lendül. Szivarjából úgy tör elő a füst, mint kéményből tüzelés után, és ez bizony megnehezítheti ellenfele dolgát is, ugyanis a hatótávolsága húsz méter, míg a köztük lévő távolság tíz.
A lengőindák, dárdák, egyéb akadályok, fegyverek, ugyan kavarják a füstöt, így annak haladását Hiéna felé megnehezítik.
Faun mágiájának köszönhetően gond nélkül látja, hogy ellenfele tartja a lépést a középpont felé, Hiéna pedig a füst közeledését érzékeli. Ha nem jut ki a húsz méteres hatótávból mielőtt elérné Faun meglepetése, gondban lehet.

Mammon kezd!
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeKedd Dec. 20, 2011 11:09 am

Csak egy pillanatra tekintek hátra, és látom, hogy ellenfelem füstöt idéz, ami egyre közeledik felém. Egyből tudatosul bennem, hogy mi lehet ennek a következménye, ha bele esek a csapdába. Ha lehetséges, akkor még inkább siettetni próbálom lépteimet és távolodni szándékozom a veszélytől, de nem bízhatok semmit sem a véletlenre. Az eddig kezem között lévő láncot, amit öklömre tekertem, kicsit leeresztem, úgy fél, vagy egy méternyi darabot belőle, attól függően hogy a környezet miként engedi meg. Nem szeretném akadályozni saját magamat, így számításba veszem a csapdák által nyújtott lehetőségeket és ahhoz mérten engedem le a láncot. Ha esetleg idő előtt elérne a füst, mint hogy a biztonságos zónába jutok, a fegyveremet propellerként pörgetve próbálom eloszlatni azt, és úgy haladni tovább előre. Bár kérdéses mennyire válik be, de remélem a legjobbakat, és siettetem minden egyes léptemet.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeSzer. Dec. 21, 2011 9:26 pm

Amilyen óvatosan csak tudok, megpróbálok közelebb kerülni Hiénához. Lehetőleg úgy, hogy ne találjon el egyik csapda sem. Azért az öt méter távolságot tartom, és ha elég közel sikerül érnem, akkor újra a füstöt vetem be.
Ha hamarabb a középső körbe érne, akkor nem közelítek hozzá jobban, csak megtartom azt a szűk tíz métert, és újra füstöt eregetek. Persze ha csak van elég időm, és helyem, hogy ne leljem halálomat a csapdákban.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeSzer. Dec. 21, 2011 11:05 pm

Hiéna megszaporázza lépteit, és beveti fegyverét a füst ellen, némi furfanggal karöltve, de ezzel igazából nem ér el propeller hatást, csupán kavarja a füstöt. Még talán lenne is esélye kilépni a füstből, de Faun erre is gondol, és a csapdákat kerülgetve tovább fújkálja rá a hallucinációt okozó látást és szaglást igen kellemetlenítő füstöt.
Hiénát végül belepi a füst pár méterrel a kör előtt, viszont még mielőtt ez megtörtént volna, látta, hogy dárdák ugrálnak ki előtte a földből megtippelhetetlen időközönként. Csapdába esett, hiszen csak egy méterig látja maga előtt a teret, azt sem valami jól, a propelleres mutatványa ugyan valamennyire segít neki, de ezzel másodpercekre javít csupán látási viszonyain.
Faun már előnyben is érezhetné magát, mikor hirtelen arra lesz figyelmes, hogy megnyílik alatta a föld, talán egy újabb csapda.


Kurt Bozek / Griff kezd!
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeSzer. Dec. 28, 2011 11:54 am

Ha látok rá esélyt, akkor nekiveselkedek, és megpróbálok még mielőtt teljesen kicsúszna a talaj a lábam alól, alrébb vetődni. Ha már nincs esélyem rá, akkor szétcsapom lábaimat, és a lehető legnagyobb terpeszben próbálok meg állni. Így talán elég ahhoz hogy ne essek le, és még meg is tartsam magam biztonságos helyen. Ha megvan, akkor valami kapaszkodót keresek, és megpróbálok kievickélni a lyukból. Most nincs időm foglalkozni ellenfelemmel, elég ha az életemet mentem egyenlőre.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 10:10 am

A terv semmissé válik, és hatástalanná. A füst elfed, és érzem, hogy sürgősen szabadulnom kell, ha nem akarok oda veszni. Ami nehezíti a dolgom, az az előttem lévő csapda, ami kiszámíthatatlan módon működik. Így nem kockáztathatok. Úgy döntök irányt változtatok, és megfordulva egy lengő csapdába próbálom belemélyeszteni a fogamat, és azzal megkapaszkodva az égig jutni, ott pedig valami biztonságosabb pontba megkapaszkodni szándékok, és így egyben kijutni akarok a rám fújt füst vonzásából is. Bár a látási viszonyok nehézkesek, így az inga erős mozgását próbálom kiszúrni, mikor átszeli a füstöt, és megragadni próbálom a kellő időpontot. A fogazatomban nem kételkedek, inkább a jó időzítés az ami kételyeket kelt bennem. Próbálok akkor indulni, mikor magabiztos vagyok, és a lehetőségek a legjobbak. Bár túl sok időt nem akarok vesztegetni, hisz a homály miatt ki tudja milyen csapdába esek bele, ha nagyon tétlenkedek. A cél, hogy a csapdák és a füst fölé kerüljek, lehetőleg egy darabban.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 12:24 pm

//Off: Jó kis harcteret választottatok. Smile//

Faun sikeresen megmenekül a szétnyíló talaj veszélyéből, elvetődik, és amint visszatekint a helyszínre, már nem látja a mélységet. Biztos mozgásérzékelős. A füst téged is körbevesz, bár a képességeidnek hála átlátod a káoszt, és azt is megfigyelheted, ahogy Hiéna megpróbál kereket oldani a füstből elég rendhagyó módon. Ráharap az acélra, ami azért némi fájdalmat okoz a lendületet illetőleg, de végül is terve beválik. Viszont a lengőinga az égig nem ér fel, épp annyira, hogyha valaki a falhoz próbálna húzódni, még azt is elérje a vége, így magaslati pontot nem ér el vele, de a füst vonzásából kikerült. Pontosabban addig, míg el nem ér oda is, hiszen a teremben nincs semmi ami, szétoszlatná azt, így gondtalanul terjed, és terjed, 20 méter sugarú körben.
Tehát Hiéna a fal tövében ér földet, előtte dárdák ugrálnak a földből, meg nem határozható váltásban, háta mögött lengőindák, míg Faun Hiéna kiinduló helyén próbál éppen tápászkodni. A távolság közöttük kicsit kevesebb, mint 10 méter.

Mammon kezd!
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeVas. Jan. 08, 2012 9:09 am

Az inga nem visz oda, ahová várnám, de legalább a füst körletéből kikerülök. Ennél fogva kicsit több esélyt adok magamnak. Előttem dárdák, amik mind eddig nem kiszámolható módon törnek elő, így túl nagy kockázat lenne átrontani rajta, viszont az idő is sürget a közeledő füst miatt. Ha ismét ellep, valószínűleg nincs tovább számomra. Megpróbálok haladni, és az akadályt leküzdeni reflexeimre hagyatkozva. Mikor felbukkan egy dárda, a lánccal kezemben megpróbálom elkapni és fegyveremet rátekerni, majd kitépni helyéről. Remélhetőleg nem kell emberfeletti erő hozzá, mivel ha jól kapom el a felbukkanó fegyvert, nem okozhat nehézséget eltörni/ kiszakítani. Ha ez a tervem nem válna be, muszáj a szerencsére bízni magam, és átrohanni a veszélyzónán.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeKedd Jan. 10, 2012 10:38 pm

Úgy néz ki mindketten érezzük, eljött a végjáték. A testi épségemre figyelve, de nem törődve azzal ha kisebb sérüléseket zúzódásokat szerzek, előre rontok. Csak egy kis időre kellene beburkolnom Hiénát a füstbe, a többit már a csapdák is elintézik helyettem.
Előrerontok, lehetőleg úgy, hogy ne haljak meg, és közben megidézem a dzsoját. Megpróbálom visszatartani a levegőt, és ha találatot kapnék, úgy tegyem, hogy ne szakadjon félbe a varázslat. Csak egy slukk kell, és máris nyert ügyem van.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 9:09 pm

Úgy gondoljátok eljött a végjáték, de a kimenetelbe még beleszólnak a csapdák is. Faun kis híján fennakad egy bárdon, de csak súrolja az a karját, nem vészes sérülés, inkább zavaró, de odaér Hiéna közelébe.
Eközben ő kitépi a dárdát, nem volt azért könnyű művelet, mert gyorsan pattogtak ki-be, és nem igen lehetett meghatározni a felbukkanás lehetőségét. Végülis egy alig 1 métert sikerül letörni belőle, így egy alkalmi fegyverrel büszkélkedhet sajátján kívül, de ekkor már ellenfele odaér hozzá, és ki is ereszti a beszívott füstöt.
Mindkettőtök egyaránt úszik a hallucinációt okozó füstben. A távolság köztetek alig 2 méter, Faun elég erősen hallucinál már, hármat lát Hiénából, és szédül is kissé, míg Hiéna 1 méterig lát csupán a ködhöz hasonlatos füsttől, így ellenfelét nem veszi észre. Mindkettőtök hátrányba került.


Kurt Bozek / Griff kezd!
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeCsüt. Jan. 12, 2012 11:21 pm

A lélegzet visszatartás nem sikerült, így most amennyire csak rogyadozó lábaim engedik összecsuklok. Nem törődök a körülöttem lévő világgal, csak élvezem a füstöt, és a földre fekszem. A földre ahol eléggé laposnak próbálom tettetni magam, hogy egyetlen egy csapda se szakítson ketté, míg remélem Hiéna nem részesül ebben a kegyben.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 8:59 am

Sajátomon kívül újabb fegyver kerül a kezembe, miközben az ellenfél túl közel kerül hozzám, és ismét átölel a füst. Megint csak nem látok semmit, így találomra hajítom el a dárdát abba az irányba ahol legutoljára láttam a férfit, majd a láncommal csapkodni kezdek, miközben Faun irányába lépdelni kezdek lassan, és biztosan, bízva abba, hogy eltalálom őt.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2012 10:59 pm

Mivel Hiéna nem tudhatja, hogy Faun feladta a küzdelmet, és összeesett, így csapásai nem érnek célt, de egyre közeledik felé. A csapdáknak csak a suhanásának hangját lehet hallani, de szerencsétekre eddig még elkerültétek őket.
Faun már elég régóta szívja saját füstjét, s átlát a füstön ugyan, de nem érzi túl jól magát. A hallucinációk abbamaradtak, de a füst alap tulajdonságai, és káros hatásai még mindig uralják a testét.
Hiéna előtt azonban ekkor megjelenik egy két lábon járó cápa. Hatalmas fogaival vicsorog rád, és azt tapasztalod, mintha nevetne rajtad. A távolság köztetek már szinte elenyésző.


Mammon kezd!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon   2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
2. Harci Torna - Kurt Bozek / Griff vs Mammon
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Alternatív kalandok és szabad kalandok :: Szabad játék-
Ugrás: