DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Burnley-i Búvóhely kocsma

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 22, 2012 8:50 pm

Kinyitod a kocsma ajtaját s érzed ahogy gyomrod felfordul, elfog az émelygés. Elméddel körhintásat játszik a világ, ahogy kicsit megszédülsz. Eddig soha nem csapott meg téged ennyire a füst és az alkohol szaga, mint most. Enyhén megforgatja gyomrod, tényleg nagyon rég járhattál már itt, vagy elfelejtetted milyen hatással is van ez a hely azokra, akik nem túl gyakran fordulnak meg erre, vagy talán túl sok minden változott itt azóta, amióta benn jártál. A füstöt késsel lehetett volna vágni, de akkor se biztos hogy átvágnád magad bűzös dzsungelén. Ahogy belépsz, minden szem úgy szegeződik rád, mintha maga Batman lennél, aki szétcsapni jött köztük. Méregetnek téged, figyelnek, olykor összesúgva mocorog egy-két alak, láthatod ahogy kezükkel az asztal alatt matatnak, csak feltételezheted, hogy kibiztosították fegyvereiket.
Bent nem voltak telezsúfolva az asztalok, de azt se lehet mondani hogy kevesen voltak. Egy nagyobb asztalnál két ember épp az erejét méregette szkanderozásban, a körülöttük állók hol az egyiket, hol a másikat biztatták. Tőlük nem messze egy másik asztal zsúfoltig volt, nem láthattad hogy mit csinálnak ott, sok ember állt körülötte s hátukkal tökéletes takarták az egész műsort. Kellemetlen zene játszik a sarokban álló zenedobozból, néhány részeg alak énekel is rá, ami úgy látszik senkit nem zavar. Még.
A pult mögött egy fiatal hölgy ácsorog, haja dúsan göndör, tűzvörösen omlik vállára. Smarag zöld szemeivel rád pillant, elég nagy keblekkel rendelkezik és a ruha is csak annyit takar amennyit kell. Egy poharat törölget, közben egész végig téged néz sunyi vigyorral.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 10:18 am

Amint belépek a kocsma belső terébe, a gyomromba beköltözik az az érzés, amit kiskoromban jó párszor éreztem ebben a kerületben. Talán a levegő magas alkoholtartalmától, talán attól, hogy az állandó stressz miatt nem eszek rendszeresen, de kissé megszédülök, így kénytelen vagyok belekapaszkodni az ajtó kilincsbe. Füst teríti be az egész helyet, így a tájékozódás is kissé nehezül. Főleg, amint meglátom , hogy minden rosszindulatú, minimum-hét-év-fegyházas arc felém fordul, és bizalmatlanul elkezd méregetni. Hát ennyire nem komálják az idegeneket? Oké, mondjuk a városnak ezen a részén...hát nem hibáztatom őket.
Nem törődve a hirtelen kapott hírnévvel, körülnézek az ivóban, egy feltűnő karaktert keresve, vagy valami táblát...vagy bármit. Sajna a szokásos, átlag söpredékeken kívül nem látok senkit, így hát kénytelen vagyok azt feltételezni, hogy vagy túl korán jöttem, vagy itt valami átverés van. Végül is megakad a szemem a csinos pultos lányon, és mivel jobb ötletem úgy sincs, a tekintetek kereszttüzében elballagok a pultig, leülök egy bárszékre, és megkérdezem a csajt:
- Üdv, esetleg nem keresett valaki engem? Vagy nem hagytak valami üzenetet? Fontos lenne. - mosolygok a lányra, majd eszembe jut, hogy így nem fogok sokra menni, tehát még hozzáteszem: - Ja, és egy sört kérek. - Ezek után, ha csak a csaj nem mondott valami fontos infót, megfordulok, és megpróbálom biztos távolságból felkutatni, mi is történhet annál az asztalnál, amit olyan sokan elállnak.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 7:25 pm

Szemeiddel feltűnő személyt keresel és bizony be kell látnod, kinézetével itt mindenki feltűnőnek számít. Mindenkinek rosszul áll a szeme, bár nem szó szerint, de mint te magad, ők is bűnözők. Drog dílerek, maffia vagy valamilyen más szervezet tagja. Bárhogy próbálsz valakit kiszúrni, aki viselkedésével, vagy legalább kinézetével jelezze neked, hogy bizony ő az általad keresett Joker bandába tartozik. Piti bűnözők, szinte jelenléktelen, kezdő bandatagok, akik nyilván a holnapot se élik meg.
Leülsz a bárszékre, mely megnyikordul, nem azért mert nehéz lennél, sokkal inkább azért, mert rozoga és szikszalag tartja egyben az egyik lábát. Apró törmelékek hiányoznak belőle, ebből ítélheted, olykor verekedésben nagy szeretettel használták. A bárpult sem jobb. Olyan piszok van rajta, ami már soha többé nem jön le, de a pultos hölgy próbálja tisztán tartani. Kedélyesen rád mosolyog mikor megszólalsz, pillácskáit megrebegteti, arcán látod, mintha nem igazán fogná fel mit akarsz tőle. A pultra támaszkodik, kicsit lehajolva, mély kivágású ruhája felfedi dekoltázsát.
- Üzenetet? - kérdezte meg és felemelte szemöldökét, mint aki nem tudja miről beszélsz, de sunyi mosolya arról árulkodik, nagyon is jól tudja mit akarsz tőle, de valamit akarni fog cserébe. Megadod a rendelést, amit a lány ki is ad neked. Lehet csak azért kaptál nagyon tiszta pohárba sört, mert szimpatikus vagy neki, de az is lehet hogy nem.
Ismét az kocsmát pásztázod, az asztal körül az emberek feszülten ácsorognak, mígnem az egyik megunja és otthagyja őket, látod hogy heves kártyajátékba van elmerülve az egész csipet-csapat. Elkapod egy férfi tekintetét, aki már annyira részeg hogy szemei is keresztbe állnak, minden pislogáskor szemei hosszabb és hosszabb ideig maradnak csukva. Méreget téged, már ülve is dülöngél.
- Megtisztel hogy ilyen személy mint maga benézett hozzánk. Nem mindenkinek sikerül megszökni Arkhamból - mondja a nő mézédes hangján. Nyilván a hírnevednek köszönheted a tiszta sörös poharat és a nő kedvesebb viselkedését. Méreget téged smaragd zöld szemeivel, melyek szinte lelkedbe hatolnak.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 28, 2012 10:17 pm

Érzelemmentesen elmosolyodok a bókra, továbbra is keresve valakit a tömegben. Már sikerült szemkontaktust létesíteni egy alkohol által jelentősen kedvmódosított állapotban levő férfi egyeddel, és őszintén remélem, nem vele kéne találkoznom. Még egyszer körbenézek a helyiségben, majd visszafordulok a nő felé, és belekortyolok a sörbe.
Érdekes módon a korsó tiszta, az ital se rossz - egy vén fószer szavait idézve minden relatív, de hé, tényleg nem rossz - és még a nő is tudja ki vagyok. Kérdés csak az, honnan. Kétlem, hogy ekkora hírnevem lenne, habár ha valami nem e világi csoda folytán kiderülne, hogy mégis, hát én leszek az utolsó ember, aki emiatt sajnálkozna.
- Igen, és az a kevés, akik ezt megtették, általában megpróbálják titokban tartani. - mosolygok, mintha már én is ott tartanék lelki állapotomat tekintve, mint a fickó, akivel az előbb szemeztem. - És tudja mit? Van egy olyan sejtésem, hogy nem is vagyok olyan ismeretlen maga számára. Mit szólna hozzá, ha még egyszer, ezúttal komolyabban elgondolkozna az előző kérdésemen? - kérdem nyájasan, miközben átcsúsztatok egy tízest a bárpulton. Oké, hát mit mondhatnék, le vagyok égve. A nő most vagy kiröhög, vagy csak szimplán faképnél hagy, de mindkét esetben ott van nálam a pisztolyom, ami azért lehet, hogy felér egy-két észérvvel. Vagy nem? Eh, egy ilyen kocsmában sose lehet tudni, milyen fából faragták a személyzetet. Jellemző.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 31, 2012 10:14 pm

A részeg emberre kezded érezni inkább hiba volt ránézni. Kicsit fészkelődik helyén, téged figyel, olykor morog magának valamit az orra alatt, bár hogy mit azt te már nem érted és még csak sejtésed sem lehet. Két kezével megpróbál megtámaszkodni az asztalba, emeli testét, de hamar vissza is esik. Csak nem úgy döntött hogy veled akar társalogni? Nem lehetsz ebben biztos, de tény hogy mindig téged figyel szúró tekintettel. Mint aki nem tudja eldönteni, ismer e téged vagy sem. Az alkohol szaga és a cigi füstje kezdi lassan csípni a szemedet, elvégre hosszabb ideje már annak, hogy elszoktál ettől, már ha az ilyesmire rá lehet valaha szokni.
- Itt sokan megfordulnak uram - válaszolja neked miközben szemeidbe néz mélyen és ujjai mohón, mégis feltűnés mentesen csapnak le a pénzre, amivel meg akarod venni az információkat. Arcán egy sunyi mosoly, majd szemeivel a veled szemező emberre bök.
- Billy sokat lát és sokat hall. Talán pont azért van mindig ilyen állapotban. Tény hogy kevesen vannak akiknek sikerül kijutni arról a biztos nagyon borzasztó helyről, de maga után ezt már többen meg is kísérelték. Volt akiknek sikerült, volt akiknek nem. Ha jól halottam egy kislánynak, akit az egyik legsúlyosabb szinten őriztek, na neki elvileg sikerült. Billy felesküdött rá, hogy látta a lányt, ahogy lángba borult a teste és túlélte - felnevetett egy kicsit - szegény Billy már szétitta a maradék eszét is - fejezi be, majd hátat fordít neked és felteszi a tisztának nem mondható poharakat a polcra. Visszafordul és hosszan méreget.
- Akiknek sikerült és nem olyan épp eszűek mint maga, azokra már lecsaptak a bandák. Nehéz megmondani melyikek - vonja meg a vállát.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 1:54 pm

Billy...Billy? Ugye nem arra a részeg csókára gondol? Eh, éreztem én, hogy lesznek még itt komplikációk. A pultos megemlít még egy lányt is, aki nemrég szökött meg, méghozzá Arkham egyik legsúlyosabb szintjéről. Érdeklődve hallgatom, és kezdem érezni, jó nyomon lehetek. Ami meg Billyt illeti, kétlem, hogy olyan őrült lenne. Inkább csak az a fajta ember, aki tényleg elitta az eszét, de az, ami még ott lötyög a koponyájában, azért még hasznos információ. Legalábbis remélem.
A nő utolsó kijelentésére érdeklődve fordulok felé, majd csalódottan húzom el a számat, amint rájövök, hogy vagy fogalma sincs, miről beszél, vagy még több pénz kell neki, ez esetben viszont rám ne számítson. Gyorsan felhajtom a sörömet, megköszönöm az "útbaigazítást", majd felállok. Nagy levegő, gondolatokat összeszed, megfordul, elindul. Billyt veszem célba, fejemben gyorsan átgondolom, hogy pontosan milyen kérdéseket kéne feltenni. Az is eszembe jut, hogy veszek neki egy italt, csak úgy a barátság jeleként, aztán abba is belegondolok, hogy már így is négyet lát belőlem. Inkább vállalom annak a kockázatát, hogy ki nem állhat.
Letelepszek mellé egy székre, ha engedi, ha nem, majd tüzetesen tanulmányozom a férfit. Ezután mosolyogva kezet nyújtok neki:
- Üdv, a nevem Eric. Maga Billy, jól sejtem?
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 4:21 pm

Mikor gyorsan felhajtottad a sörödet és felálltál, érezted a lábaidban azt a kis bizonytalanságot, amitől meginogtál. Lehet más nem vette észre, de te úgy érezted, hogy kicsúszik alólad a föld is, ha nem kapaszkodsz meg valamibe, de az is lehet hogy csak az agyad túlreagálta az egészet. Nagy levegőt veszel, aminek köszönhetően kezd kitisztulni a fejed ugyan olyan gyorsan mint amilyen gyorsan a sör elvette az érzéket lábaidból a szilárd talaj iránt. Elindulsz Billy felé, akinek feje hangosan koppant az asztalban, kezeivel átkarolta, nem lehetsz biztos abban, hogy csak a feje nehéz ennyire, vagy elaludt a sok alkohol hatására. Kopasz fején barnás foltok virítanak, és az a maréknyinak se mondható ősz haja pont annyira zsíros, mintha leöntötték volna zsiradékkal az egész fejét. Senki fia nem gondolná róla, hogy talán értékes információkkal rendelkezik. Még te is ahogy ilyen állapotban látod őt, egyre jobban kételkedsz benne. Odaérsz hozzá s az alkohol szaga jobban megcsapja orrodat mint valaha. Billyn egy szakadt, büdös hosszú kabát van, inge tele van maszatos foltokkal. Mikor megszólítod, zavarodottan emeli fel fejét.
- Mi... mivan... má' fizettem eh! - förmed rád. Hosszabb idegi próbál arcodra fókuszálni, de csak nem sikerül neki.
- Öh, te nem az a csinos kislány vagy a pult mögül. Mit akarsz? Haggyá' békin má'. Oszt mi van ha Billy vagyok?! Nem tartozok neked! Haggyá' békin vagy meglátod! - kezével igyekszik elhessegetni téged, szemei vörösek, arcán rengeteg ránc, amit véraláfutások és egyéb beazonosíthatalan foltok díszítik. A kéznyújtásodra egyáltalán nem reagál, mintha észre se vette volna.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 14, 2012 9:36 pm

Felállok a pulttól, és egy pillanatra olyan szinten meginogok, hogy komolyan megrémülök, vajon mi történhetett. Egy kicsit meg is állok, és egy helyben bámulok hülyén a földre, majd észbe kapok, és gyorsan megindulok eredeti célpontom felé. Közben azon gondolkozok, hátha volt valami a sörömben, de most már úgyis késő, tehát az ötlettel inkább nem foglalkozok: ha igaz, akkor már késő aggódni, ha nem, akkor meg mégis kit érdekel.
Leülök Billy felé, aki így közelebbről megtekintve aligha egy alvilági nagyúr. Hallva a hangját, és a "mondanivalóját", abban is elkezdek kételkedni, hogy kettőnél kevesebbet lát belőlem. Egy darabig csupán nézem, és azt fontolgatom, inkább megyek vissza futólépésben a pulthoz, de végül meggondolom magam.
- Oké...nem pincér vagyok, nem azért jöttem, hogy elvegyem a pénzét. - már ha még van egyáltalán nálad...teszem hozzá magamban. Megköszörülöm a torkomat, és a tekintetemet az öregre szegezve komoly dilemmába süllyedek. Jó fickónál próbálkozok? Mi van, ha Billy tényleg csak az, aminek látszik: egy öreg, részeg, szerencsétlen fazon, akit letámadott egy kétségbeesett kezdő gazfickó pszichopata? Kezd rossz érzésem lenni ezzel kapcsolatban, de egyelőre még próbálkozok Billynél.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimePént. Aug. 24, 2012 2:23 pm

Billy felemeli a fejét, ahogy te mégis határozottan ott állsz előtte és figyeled őt. Eléggé kétséges, hogy egyáltalán megértette e amit mondasz neki. Nem teljesen biztos, hogy jó embernél jársz, de az sem teljesen biztos, hogy pont jó időben fogtad őt ki. Eléggé kérdéses, hogy van e egyáltalán olyan pillanat nála, amikor józan...
Vörös szemei kicsit összehúzódnak, gyanakvó tekintettel méreget téged. Lehet tényleg igazad van, hogy kettőnél kevesebbet nem is lát belőled, mégis sugároz belőle az a fajta értelem, amit nem nézne ki belőle az ember. Talán pont ez a titka az egésznek, ezt te nem tudhatod. Valamit motyog az orra alá, egyáltalán nem érteni hogy mit. Jéghideg tekintetek fúródnak hátadba, áthasítják tested, mint a puskagolyó. Ha körbenézel, láthatod, hogy egy-két ember igen goromba tekintettel figyel téged, mintha attól félnének, hogy Billy elárulja neked, sötét titkaikat.
- Mit akarsz taknyos? - kérdezi jól érezhető mogorvasággal, nem nagyon látszik rajta hogy érdekled őt, de ha már zargatod alkoholista álmából, minél gyorsabban túl akar esni az egészen. Feje össze-vissza imbolyog nyakán, olykor ajkait nyalja meg, hogy még véletlenül se érezzék, hogy nem nedvesek valamitől.
- Ismerlek én téged te, te kis taknyos. Tudom én ám hogy ki vagy - emeli fej nehezen kezét és mutatóujjával integet, mint egy anyuka aki gyerekét szidalmazza. Arcára egy sunyi vigyor húzódik, hangosabban felnevet. Nevetése undorítóan kellemetlen. Mint egy malac akit éppen nyúznak.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 5:50 pm

A fickó végre minimális együttműködést tanúsít, vagy legalábbis próbál. Gorombán, ellenségesen szól hozzám, imbolygó fejjel, és remegő testtel, de hát mit vártam. Az már inkább zavar, hogy amikor hátrafordulok, engedve az állandó, visszatérő paranoiámnak, észreveszem, hogy jó pár tagbaszakadt, agyontetovált tag engem figyel semmi jót sem sejtető tekintettel.
Egyre jobb. Még egyszer, miért is vagyok itt? Még mielőtt rendesen átgondolhatnám a kérdést, az öregember undorító nevetése - nevetése? - belehasít az elmémbe. Mintha épp egy ügyeletes, ötven éves tanárnő jutalmazná pokolravaló diákjait a körme és a tábla duettjével. Hogy képes valaki így nevetni? Akarom mondani röhögni. Visítani?
Megrázom a fejem, ezzel próbálom kiűzni a gondolataimból a fickó hangját, habár van egy olyan érzésem, jó helyen kapiskálok. Nem tűnik hülyének, egyszerűen részegnek, és egy apró fény a tekintetében elhiteti velem, hogy igen is értelmes emberről van szó. Ezt az utolsó mondata is megerősíti. A sunyi vigyor az arcán, és a mogorvaság a hangjában könnyen származhat vegytiszta gonoszságból.
Nem törődve azokkal, akiknek feltűnt az öreg és a köztem lefolyó "párbeszéd", továbbra is a másik arcára összpontosítva ismét megszólalok:
- És ki vagyok?
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimePént. Szept. 07, 2012 12:49 pm

Billy ismét felnevetett undorító hangján, teljesen elmédbe hasít, érzed ahogy betölti és kellemetlen, tompa fájdalmat produkál. Kirúgja neked a széket, ezzel jelezve hogy ülj le hozzá. Ha így teszel vagy sem, ő mindvégig akkor is téged figyel. Fürkészi minden aprócska mozdulatodat, arcizmaid rándulásait beszédednél.
- Nem az a kérdés hogy ki vagy, hanem az hogy mit akarsz. Elvégre azért jöttél az öreg Billy-hez, nem? - kérdezte kicsit komoran, és be kell látnod igaza van, az időd fogytában van és nem lehet húzni haszontalan fecsegéssel, még nem tudod hogy mit tartogat számodra. Billy felemeli kezét és ujját megpörgeti a levegőben, ha követed tekintetét észreveszed hogy erre a mozdulatra a pultoshölgy elmosolyodik és kitölt nektek két korsó sört.
- No, akkor mondjad mit akarsz. Nekem sincs időm, és neked sincs. Minél hosszabb ideig itt vagy, annál több ellenséged van - mondja neked kicsit halkabban figyelmeztető hangon - Billyt sokan el akarják tenni láb alól, de Billy annyira hasznos hogy ezt eddig senki nem tette meg. Sokat tudok, ami másoknak hasznos, másoknak kevésbé. Szóval mondjad mit akarsz aztán húzzál el innen minél gyorsabban - befejezte a mondatot, közben ki is hozták nektek a sört, aminek felé Billy első húzásra meg is ivott.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 3:05 pm

Az öreg rögtön a tárgyra tér, ami egyrészt bizonyítja, hogy tényleg nem őrült, másrészt emlékeztet arra, hogy nekem is ezt kéne tennem. Most már nem gondolkozok sokáig, elnézve Billy alkoholfogyasztását, kezdek összezavarodni azzal kapcsolatban, az öreg mikor részeg, illetve mi számít nála részegnek.
- Oké, akkor nézzük csak...nemrég kaptam egy e-mailt, miszerint jöjjek ma, ebben az időpontban ebbe a kocsmába. Egy bűnszövetkezetet keresek, aminek a vezetője egy bohóc. - mondom halkan, annyira, hogy ő azért hallja, valamint, hogy leessen neki, miről is beszélek. Joker nevét valahogy sehogy se sikerül kiejteni, a körülöttünk állók, ülők, részegeskedők átható tekintete már így is éppen eléggé bizalmatlan, és ellenséges. Talán túlzottan is.
Idő közben leültem mellette, karjaimat védekezően a mellkasom előtt összefonva. Védekezően? Áh, ezt is valami olcsó, haszontalan könyvben olvastam. Hogy a könyv írója - valami pszichomókus - hogy találta ki ezt a furcsa összefüggést, fene tudja. Ha neki jó így, hát legyen, én bele nem szólok. Hogy pontosan hány óra lehet, fogalmam sincs, de abban biztos vagyok, hogy már rég leszállt az éj, és hacsak a dolgok nem működnek teljesen természetellenesen a városnak ezen a részén, a rossz fiúk is hamarosan előjönnek hülyülni egy kicsit. Meg ölni, meg rabolni. Elvégre én is rossz fiú vagyok.

Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 17, 2012 10:54 am

Mikor elmondod hogy miért is vagy itt, Billy mintha egy hatalmas pofont kapott volna az élettől, arca azonnal kiderült, szemei kitisztultak. Komoly tekintetet szegezett rád, megfontolóan kiegyenesedett a széken és téged nézett. Láttad szemeimben ahogy azokból elillant a részegség, megannyi gondolat zakatolt bennük. Ujjaival izgatottan, vagy csak az elgondolkodás miatt malmozott, majd közelebb hajolt hozzád.
- Miért nem ezzel kezdted édes fiam? Itt húzod magadnak az időt a hülyeséggel, hogy elmondjam ki vagy. Mindig ki kell bökni a lényeget. A bohóc se szereti ha táncolnak a szöveg körül. Csak tudod, semmilyen nagyobb kutya nem mutatja meg azonnal magát. El kell nyerned Billy bizalmát, és utána Billy elvisz téged hozzá. Feladatot kaptam a főnöktől, amit most rád sózok. Ha teljesíted, beveszünk a csapatba. Nem rögtönk Joker keze alatt fogsz dolgozni, hanem az én kezem alatt. De az olyan lesz mintha neki dolgoznál. Ha elég ügyes leszel, majd szép lassan feldolgozhatod magad. Kitudja, egyszer lehet Joker jobb keze leszel. Bár az nem egy életbiztosítás... - nevet fel egy kicsit, nyilván ez valamilyen humor akart lenni az utolsó mondata amin neked is nevetned kéne.
- Ha elfogadod a munkát, akkor vedd úgy hogy közénk tartozol. Mármint... természetesen csak ha teljesíted. Mit szólsz hozzá? - kérdezi és emeli a korsó sört hogy koccintson veled az alkura. Ha így teszel, felhörpinti a maradékot, majd egy nagyobb borítékot vesz elő és feléd tolja. Nem vastag, olyan mintha semmi se lenne benne első ránézésre.
- Ebben megvan minden szükséges információ. És most eredj a dolgodra mert ha még itt maradsz Billy-vel akkor bizony rosszul jársz - int téged az óvatosságra, és te is láthatod hogy egyre feszültebb a helyzet a kocsmában, néhány nagyobb darab személy már egymással dulakodik, ha nem iszkolsz el, talán belőled is célpont lesz.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 22, 2012 10:05 am

Végre meglátszik a változás az öreg viselkedésén, mintha egy csapásra kicserélték volna. Máris megered a nyelve, és pár másodperc alatt olyan dolgokat mondd, amikkel máris eléri, hogy jobban tiszteljem, és sokkal jobban féljek tőle. Úgy néz ki, az öregnek tényleg van valamiféle hatalma, vagy mi. Amikor érdes, fülsértő hangján felnevet, én is nevetek vele együtt, csak úgy a poén kedvéért, meg ahogy megtanultam az életben, kis seggnyalás mindig jól jön.
Végül bólintok, és koccintunk egyet, majd átad egy borítékot. Nem valami vastag, tartalmával kapcsolatban először komoly aggályaim támadnak, de aztán rájövök, hogy ha csak egy darab papír van benne utasításokkal, akkor mégis miért kéne nagynak lennie. Gyorsan zsebre vágom a borítékot, duplán megbizonyosodva arról, hogy még véletlenül se fog kiesni séta közben, majd felállok, és körbenézek a kocsmában.
Az emberek arckifejezéseiről már végleg eltűnt minden empátia, boldogság, vagy bármilyen pozitív érzelem. Helyüket átvette a pusztítás, és a gyűlölet kissé - idióta módon - tetszetős kinézete. Ha már Billy végleg nem akar semmi mást mondani, búcsőt intek neki, majd maradék sörömet neki adva elindulok a kijárat felé. Ha nem ütközök akadályba, kinyitom az ajtót, és kilépve a sötétbe jó hangosan becsapom magam mögött az ajtót.
Ezután pár utcával arrébb somfordálok, keresve magamnak egy alkalmas helyet. Lehetőleg egy kihalt sikátor, vagy egy elnéptelenedett buszmegálló jó lenne, a közelben egy fényes utcalámpával. Ha találok valami ilyesmi helyet, nekitámaszkodok a lámpának, és előveszem a borítékot, és az izgatottságtól kissé remegő kézzel kibontom.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 12:16 pm

Ahogy kimész a kocsmából, csak néhány macska kellemetlen nyávogása és az utca bűze fogad téged. Hajléktalanok mocska, de ha csak azoké... Az egész város bűzlik a gonoszságtól, bár neked mégis mintha illat lenne. Érzed a levegőben, hogy lassan valami közeledni fog. Lehet csak te érzed így most, ahogy kezedben a borítékot fogod, de sosem lehet tudni ebben a városban. Fontosnak érzed magad, mint egy igazi nevezetes, fontos személy, aki titkos szövetségekben és alvilági üzletekben vesz részt.
Hideg van kint, elvégre közeleg az ősz. Érzed ahogy nedves a levegő, majd egy-két tócsa megerősíti, hogy amíg te bent voltál a kocsmában, addig idekint eleredt az eső, hogy egy kicsit átmossa a várost a sok szeméttől. Nem mintha annyira segítene... Az utcán haladva nem találkozol senkivel, elvégre késő éjszaka van, ilyenkor az emberek nem merészkednek ki az utcára, és ha mégis, akkor bizony nagyon jól el tudnak bújni szemed elől.
Találsz egy magányos buszmegállót, ahol egy utcai lámpa világít. Itt kényelmesen elő tudod venni a borítékot, majd kinyitva azt egy papírt találsz benne, méghozzá ezzel a tartalommal:
"Joker embereket gyűjt maga köré hogy sikeresen végbe vigye a tervét. Keress fel minél több személyt. Joker örülne ha ugyan olyan dilisek lennének mint ő, így javaslom hogy első sorban Arkhami szökevényeket keríts neki. Két hetet kapsz. "
Semmi aláírás, semmilyen kézírás. Gépen írták a szöveget, így fogalmad sincs, hogy ki adhatta ezt oda Billy-nek.
Ahogy olvasod a papírt, nehéz léptek zaja üti meg füled. Amikor felnézel, néhány nagydarab fickót látsz az utcán feléd jönni. Mogorván beszélgetnek egymást közt, de hogy mit nem érted, egyrészt mert még messzebb vannak, másrészt orruk alá morognak egymásnak. Nem látod őket annyira hogy felismerd mennyien vannak vagy az arcukat, láttad e őket már valamikor vagy csak egyszerű idegenek akik épp arra mennek.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29, 2012 1:32 pm

Kinyitom a borítékot, és meg is találom az üzenetet, ami a feladatomat tartalmazza. Gyorsan átfutok rajta, aztán még egyszer, hogy eléggé tudatosuljon bennem. Idő közben eleredhetett az eső, a páratartalom is felugrott, meg az utcák se olyan mocskosak már, mint amilyenek ideérkezésemkor voltak. Kissé fel is vidulok ettől, ugyanis mindez azt jelenti, közeleg az ősz, és azután jön a tél, ami azt jelenti, hogy a nappalok rövidebbek lesznek, és az időjárás is depresszív és búskomor lesz. Imádom.
A papírlapot, rajta a szöveggel visszateszem a borítékba, és elteszem jó mélyre a kabátom egyik zsebébe, még szükség lehet rá. Körülnézek, és ekkor pillantom meg a felém közeledő alakokat, akik vállszéllességben, és magasságban kissé túlnőnek rajtam, így az első gondolat, ami megfordul a fejemben, hogy érdemes lenne elszelelni. Ilyen későn már nagy eséllyel csak az utca söpredékei járkálnak, nekem meg az nem szerencsés. Vissza is húzódnék, ekkor viszont eszembe jut, hogy elvégre a feladathoz ők se lennének utolsók. Igaz, az arkhami dilibogyókat előnyben részesíti a főnök, de azért gondolom az ilyeneket se ítéli el.
Végül aztán mégis csak kilépek a "fénybe" - jobban mondva az utcalámpa pislákoló fényébe - majd hangosan megszólalok, lehetőleg még akkor, amikor a többiek nincsenek túl közel, és így kartávolságon még kívül vagyok:
- Üdvözlet, uraim! Abszolút véletlenül nincsenek olyan helyzetben, hogy igent mondhassanak egy munkafelkérésre?
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimePént. Okt. 05, 2012 2:56 pm

/Elnézést hogy eddig kellet várnod a reagra/

Ahogy kilépsz a lámpa fényébe csakugyan észreveszed hogy a közelgő alakok pont azok voltak akik a kocsmában kártyáztak, téged figyeltek elég kellemetlen tekintettel, majd végül egymás közt összekaptak. Most mégis úgy beszélnek meg viselkednek egymással, mintha mi sem történt volna, ami a marakodást illeti.
- Ekkora izmai se voltak! - mondta az egyik kopasz férfi és rövid ujjú pólóját kissé feljebb húzva hatalmas izmát feszítette, hogy másoknak mutogassa amolyan büszkeségét, ezzel kevésbé izmos társait lealázva.
- Aztán nekiállt velem kötözködni. Höh, idióta. Úgy felakasztottam őt a kilincsre hogy le se szedte magát - mesélte és a többiek jót nevettek rajta. Majdnem fel is löktek téged, ha nem szólalsz meg. Megállnak és összenéznek egy kicsit, majd a kopasz, nyilván a vezér, kicsit közelebb lépett hozzád. Alig pár centi volt köztetek. Hatalmas darab volt, két fejjel nagyobb mint te és olyan széles hogy kérdéses lenne át e fér egyáltalán egy normális ajtón.
- Aztán milyen munkát tudna nekünk ajánlani egy olyan vézna emberke mint te? - kérdezte és bizony lenézett rád, neked pedig alaposan fel kell nézned hogy az arcát lásd. Ezzel is eléggé kicsinek érzed magad, az emberei avagy társai szép lassan körbevesznek téged.
- Te Danny, ezt a véznácskát láttuk a kocsmában is. Ő dumált Billy-vel. Mi dolgod Billyvel? - kérdezte agresszív hangon, már érzed ahogy a vezér, azaz mint névről kiderült Danny már ruhádnál fog téged és lábaid majdnem a levegőben lógnak, épp hogy lábujjhegyen állsz.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2012 12:39 pm

A vezér, akinek a hallottak alapján a Danny név jutott születésekor megragadja a ruhámat, és már emel is a levegőbe. Nem mondom, kissé kényelmetlen, de a gondolat, hogy ezek az emberek hamarosan kitépik a gerincemet a legnemesebb szervemen át még nyugtalanítóbb.
- Egy testhezálló munkát. - vigyorgok vidáman a nagydarab képébe. A második kérdést már jobban átgondolom, elvégre még mindig nem vagyok biztos ennek a Billy fickónak a pozíciójában. Most mindenki utálja, mindenki fél tőle, vagy a kettő keveréke?
- Igazán tudhatnák. Nem kell sok ész hozzá. - mondom lefitymálóan, majd kissé megpróbálok lazítani Danny szorításán. - Amúgy ha érdekel egy kis bevétel, akkor ajánlom, tegyél le. Nem bánnád meg. - vigyorgok megint.
A beszédükből ítélve, valamint az alapján, amit a kocsmában láttam, nem hiszem, hogy potenciális agydonorok lennének, tehát ha sikerülne megfélemlíteni őket, vagy csak simán felkelteni az érdeklődésüket, akkor elvileg baj nélkül besorozhatnám őket Jokerhez, és akkor nem mellesleg én is bekerülhetnék. Na már most, mivel lehet megfélemlíteni pár ilyen szénné gyúrt jóembert? Vagy mivel lehetne össze zavarni őket? Lehet, inkább utóbbival kéne próbálkozni, az lényegesen könnyebnek tűnik.
- Uraim, jól figyeljenek! Fontos munkával bízom meg önöket, és ha tisztában vannak a Gothamban uralkodó erőviszonyokkal, el is fogadják azt. Még soha nem gondoltak arra, hogy feljebb másszanak a ranglétrán? Most megtehetik. Veszélyes meló, kockázatos, de kockázat nélkül nincs győzelem. Nincs igazam? - kérdem, remélhetőleg már a földön, habár ha a nagydarab még mindig a levegőben tart, lehet, újra kéne gondolni a stratégiát.


Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 17, 2012 10:40 am

/Elnézést hogy ilyen sokáig kellett várnod a reagra/

Amikor kimondtad hogy 'testhez álló' munkáról lenne szó, Danny szemezett még veled egy kicsit, összehúzta szemeit és tekintetéből nem lehetett kivenni hogy meg e fog téged ütni és sértésnek veszi vagy érdeklődve fog téged hallgatni. Az a néhány másodperc töredék mintha órákba nyúlt volna át. Közelebb hajolt hozzád, olyan közel hogy orra hegye majdnem hozzáért a tiédhez. Jól érezhetted a szájából terjedő alkohol szagot, de egyáltalán nem volt részeg.
A kis bevétel említésére egyszerűen csak elenged, te pedig a földre huppansz. Feneked tompa fájdalommal ütközik neki a betonjárdának.
- Bah! Mondjad már! Utálom az ilyen szófosást, térj a lényegre. De gyorsan! Nem érdemes az időmet pazarolni hülyeségekre - figyelmeztet téged dörmögő hangon. Társai jobban körbeállnak téged, hogy mindenki jól hallja azt, amit majd mondasz nekik. Elkezdesz arról beszélni, hogy biztos szívesen felmásznának a ranglétrán. Feketébe találtál. Láttad ahogy Danny szemei felcsillantak a lehetőség hallatán. Közelebb hajol hozzád, közben társaira pillant egy kicsit.
- Mégis milyen melóról lenne szó? Danny és a Bulldogok nagyon jól végzik a kemény munkát - ropogtatja meg ujjait. Ezek a fickók bizony az erőszakos és agresszív munkát szeretik, ahol valakit alapos agyonveréssel kell megfenyegetni vagy elintézni láb alól a nem kívánatos személyeket. A kis csapat türelmetlen és feszülten várta mit kell csinálniuk, nagyon kedvükre volt a verekedés, ezt nagyon jól látod rajtuk te is.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2012 9:25 pm

Sikerült felkeltenem az érdeklődésüket, most már csak elcseszni nem kéne. Na nézzük. Ezek az egresszív, kissé őrült figurák szerintem tökéletesen bele fognak illeni Billy bandájába, avagy Joker társaságába, épp hova kerülnek. Kissé kontrollálhatatlanok, kissé kiszámíthatatlanok, de szerintem a bohóc pont az ilyen ürgéket kedveli. A ranglétra, és a pénz keveréke elég volt ahhoz, hogy ezeket az embereket magam mellé állítsam, most már csak meg kell mutatni nekik a helyes irányt.
- Konkrétan? Bunyó, bankrablás, talán kis gyilkolás. Épp mi jönne. - mondom nekik, ezzel az utolsó mondattal lehetőleg tudtukra adva azt is, hogy nem egy rövid távú, alkalmi melóról van szó, hanem egy hosszabb futamidejű dologról. Elmélázok azon, vajon mi lesz pontosan ezeknek a dolguk, de még én se vagyok biztos benne. Egyelőre ne menjünk semmi konkrétumba...
- Benne vagytok? Hosszú távú dologról lenne szó, még én se tudom, meddig fog tartani.
Nektek nagy eséllyel a sírig. - teszem hozzá magamban, és még azt is nyugtázom magamban, hogy ha nem vigyázok, én is könnyen erre a sorsa juthatok. Csak óvatosan.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 10:30 pm

- Hmm... Jól hangzik. Nagyon jól... Na és mennyi lenne a fizetés? Nem mintha nekünk a fizetés annyira számítana ha betörhetünk néhány pofát... - röhögött fel Danny és a bandája mint a majmok szintén elkezdtek nevetni. Danny abbahagyta hirtelen, majd csendre intette a többieket is.
- No és mikor kell munkába állni? És mi lesz az első munkánk? Danny és a Bulldogok nem szeretnek sokáig munkára várni - mondja neked komolyan.
- Hö, Danny, az tök jól hangzik. Danny meg a Bulldogok. Ez tök jó banda név. Nem? - kérdezte az egyik srác a többiek pedig helyeslően bólogattak. Danny elégedetten elmosolyodott azon, hogy valami jót talált ki és jobban, büszkén kihúzta magát. Vállad körül átkarolt hatalmas kezével, érzed ahogy lábaid kicsit megrogynak a súlya alatt.
- Aztán hogy hívnak téged cingárkám, meg honnan szalajtottak? Olyan ismerős a pofád, de nem tudo honnan... - kérdezte érdeklődve, olyan barátságosan, mintha évek óta a csapatába tartoznál. Nyugodtan és lassan elindulnak veled együtt az utcán.
- Ha van kedved jöhetsz velünk szétverni egy-két üzletet, hogy lásd Danny és a Bulldogok nem csak dumálnak arról hogy milyen kemény fiúk - hozza fel a javaslatot. Inkább amolyan parancs volt mint javaslat. Danny bandája védelmet nyújt neked, de másrészt veszélyesnek és szeszélyesnek is tűnnek, akik könnyen dühbe gurulnak ha vissza vannak utasítva.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 04, 2012 3:16 pm

Nézem ezeket a natúr romboló gépezeteket, akik fejében olyan szinten kavarog a káosz, és a pusztítás vágya, hogy az még nekem is sok. Már letettek a földre, így kissé stabilabb elképzelésem van arról, merre is kéne őket vezényelni, de a főnök, jelek szerint Danny kijelentése, miszerint nem szeret várni, megint kétséget ébreszt bennem. Na sebaj.
- A fizetés jó lesz, azt biztosíthatom. Tetszeni fog nektek. - kacsintok, majd elindulunk sétálni, még én se tudom, hova.
- A munkába állás még nincs teljesen meghatározva. Egyelőre csupán embereket gyűjtök, majd ha leszünk elegen, akkor indulhat a buli. - mosolygok. - Habár lehet, hogy veletek bőven elegen vagyunk. - mondom, félig-meddig komolyan is gondolva, habár ezt inkább csak azért mondtam, hogy egy kicsit legyezgessem a verőlegények egóját. Továbbmegyünk, és ők felvetik, hogy menjek velük egy kis erőfitogtatásra. Tökéletes, így nem nekem kell kérnem.
- Amúgy nemrég szöktem Arkhamból, talán onnan ismerhettek. - mondom, mintha ez olyan hétköznapi lenne, vagy mintha tényleg nemrég szöktem volna. Már nem is tudom, mikor volt, hosszú éveknek tűnik az elmegyógyintézetből való szökésem, de azzal baj nem lehet, ha kissé a homályban tartom őket a kilétemmel kapcsolatban. A félelem sose árt.
- Benne vagyok! Valami tipp, mivel kezdjük? - kérdem, körül nézve egy lehetséges helyet keresve.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 08, 2012 8:51 pm

Hideg és főleg igencsak hosszú éjszakának nézel elébe, ezt jól érzed. Örülni fogsz ha talán hajnalban ágyba botorkálsz, hogy kicsit megpihentesd elmédet és a testedet. Danny emberei úgy látszik egész estére tervezik a kiruccanást, és mint egy jó bandafőnöktől, elvárják hogy velük tarts. Mikor közlöd a srácokkal, hogy nyilván ők is elég lesznek számodra, látod rajtuk ahogy dagad a mellük a büszkeségtől.
- Há' hogy a f@szba ne lennénk elegek neked főnök! Josh képes puszta kézzel meghajlítani egy vastag feszítővasat - mondja Danny. A melletted kullogó tetovált arcú pasas szélesen rád vigyorog olyan arccal, amiről bőven le lehet olvasni: Ha nem hiszed el, megmutatom rajtad.
Az utca amin haladtok igencsak ki van halva. Egy lélek, egy kóbor kutya, de még csak egy kóbor macska se veszi azt a bátorságot, hogy megjelenjen rajta. Az egyetlen zajt Danny és a Bulldogok csapnak lépteikkel és a beszélgetéssel. Na meg az utcai lámpák torz zümmögése. Ahogy megemlíted, hogy Arkhami vagy, a banda ismét megáll és körbevesz téged. Danny eléd áll, úgy tornyosul föléd mint egy húshegy, ami elhatározta hogy egyszerűen csak rád esik és agyonlapít a betonon hatalmas súlyával. Az utcai lámpa fényében furcsa dolgot látsz szemeiben. Olyan dolgot, amit nem feltételeztél volna róla még legvadabb álmaidban sem. Gondolkodik! Megvakarja állát, társaira néz, mint aki tanácstalan egy kicsit.
- Hát főnök, maga se puha pöcs! Arkhamból megszökni...! Oda se zárnak piskótákat. Én meg aszittem hogy maga csak ilyen kis vézna emberke aki testőröket vagy miket keres maga mellé. De hát ez így teljesen más! Hehe! - hangja tele van tisztelettel irántad, úgy viselkedik mintha te is egyenrangú, ugyan olyan hústorony lennél mint ők. Sőt, valamivel több. Ismét tovább haladtok az utcán, úgy zárnak körbe mint egy elnököt a testőrei. Pár lépés csupán, majd Danny megszólal.
- Nézzétek, ez Hou Long ékszerüzlete. Annak a kínainak két hónapja szétcsesztük a fejét. A maffiának nem tetszett hogy nem akar nekik fizetni. Kíváncsi vagyok mit árul megint - mondja és elindultok az üzlet felé. Kis üzletről van szó, egy emeletes ház mellett. Sötét ablakok fogadnak titeket, amiken vastag rácsok vannak, szint úgy mint az ajtón. Hou Long nem akarja, hogy valaki kárt tegyen a kis üzletében. Hou Long ékszerész felirat áll az ajtó felett. Danny az ajtó elé állt, két embere megkerülte az üzletet, így tűntek el a sötétben. Josh elmosolyodott és megropogtatta ujjait.
- No főnök, most látni fogja hogy mit érnek a Bulldogok! - mondta Josh reszelős, vastag hangján, majd megfogta az ablak rácsát és kisebb-nagyobb erőfeszítéssel bár, de kitépte a helyéről.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeVas. Nov. 11, 2012 3:01 pm

Danny, a tejhatalmú bandavezér tanúbizonyságát teszi annak, hogy igenis rendelkezik aggyal, mégpedig használatra képessel. Elgondolkozik a hallottakon, és örömmel veszem észre, hogy már nem csak egy kis gizda, semmire se jó puha pöcs vagyok - újdonsült üzlettársam szavajárásával élve - hanem már végre egy kis tisztelet is megbújik a retinájuk mélyén. Jó érzés.
Ezután körbevesznek, mintha maga lennék az amerikai elnök. Na ilyen se lesz többé. Ezután továbbsétálunk, és nem is olyan sok idő múlva meglátjuk a verőlegények első célpontját, egy bizonyos Hou Long boltját, akiről kis háttérinfót is adnak, nehogy már még azt se tudjam, kihez török be éjnek évadján.
Az ablakok le vannak rácsozva, az ajtó felett pedig cégér adja tudtára az elhaladóknak, hogy egy ékszerész üzlete előtt haladnak el. Apró vigyor jelenik meg az arcomon. Két ember hátramegy, Josh pedig, az egyik Bulldog előremegy, és puszta kézzel letépi az ablakrácsokat. Pislogok egyet. Na, ezek se szaroznak sokáig.
Biccentek egyet Josh felé elismerésem jeléül, majd félreállok, és tovább szemlélem az eseményeket. Még ha nem én lennék a főnök, segédkeznék, de ez most egy teszt, most majd kiderül, mennyire tökös legények ezek a Bulldogok. Danny-t, és Josh-t előreengedem a boltba, majd utánuk én is bemegyek az ablakon át, és hátamat a falnak döntve, várom az eseményeket. Mondjuk remélem a hátsó két ember a riasztót ment tönkre vágni, mert ha nem, még meggyűlik majd a bajunk a rendőrökkel.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2012 8:03 pm

Josh lerakta a rácsot a földre és közelebb ment az üvegezett kirakathoz, majd egy határozott rúgást mért rá. Üveg csörömpölése lepte el a környéket, látszólag egyáltalán nem zaklatta fel ez a hang az egyik tagot sem. Josh belépett az épületbe, nem nagyon foglalkozott a szilánkokkal amik testére estek, majd lepattanva róla lehullnak a földre apró darabokra szétesve. Olyan az egész, mintha Josh teste valamilyen fémből lenne, amit még a szilánkok se sértenek fel.
- Josh a legkeményebb fazon mindannyiunk közül. Valamilyen furcsa módon a teste olyan mintha acélból lenne, így egyszerűbb fegyverek golyói is lepattannak róla - magyarázza Danny, ezzel elmondva talán mindent, azt is hogy hogyan lehetett képes kitépni a rácsokat. Belépett Josh után az üzletbe.
Bent az üzlet nem volt túl nagy, inkább bizsusnak lehetne mondani, elvégre az ékszerek nem voltak semmilyen üvegkirakat mögött, hanem csak lógtak mindenféle akasztón. Ettől függetlenül elég csábítóan néztek ki, főleg a gyengébb nem számára.
Bent csak a kinti utcai lámpának köszönhetően láthattál. Josh már egy nyaklánccal szemezett, nézegette érdeklődve. Danny inkább a kasszával volt elfoglalva, de nagy csalódásra a kassza nem volt a helyén.
- Ez az öreg disznó úgy látszik tanult a múlti esetből. Lehet van neki valahol trezor amiben a napi bevitel van... - sopánkodik egy kicsit Danny, de látszik arcán hogy mégiscsak örül ennek egy kicsit, elvégre ismét egy kihívás. A két tag akik eltűntek az utcán még mindig nem bukkantak elő. Josh zsebre vágta a nyakláncot, majd körbenézett.
- A kislányom ma 12 éves - mondja Josh büszkén, reméli hogy ezzel eléggé megmagyarázta a nyakláncos ügyet.
- Atty a mockoc mindenit! Ti rohaty - ismeretlen csing-csang-csung nyelven való hosszas kiabálást hallani az egyik helyiségből, majd az ajtó ami egy nyilván a raktárba vagy ilyen helyre vezet kicsapódik, és egy szemüveges, alacsony és igencsak gizda ázsiai férfi áll benne, kezében egy nagy szigonnyal.
Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcT47aDCmbaT8GrziEqLXpwYty-ifyojJ0LXvhOMEUgo6MBj2CJX
Mivel te állsz az ajtóval szembe, így te is leszel az első akit kiszúrt. A szigonyt kezében hajításra készen tartja, bármikor lesújthat vele. Danny felkapja a fejét és felnevet vidáman, Josh azonnal hozzád megy, hogy védeni tudjon.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Burnley-i Búvóhely kocsma   Burnley-i Búvóhely kocsma - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Burnley-i Búvóhely kocsma
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Burnley-
Ugrás: