DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Dr Stephen 'Kassidy' Cole I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Dr Stephen 'Kassidy' Cole I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Dr Stephen 'Kassidy' Cole I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Dr Stephen 'Kassidy' Cole I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Dr Stephen 'Kassidy' Cole I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Dr Stephen 'Kassidy' Cole I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Dr Stephen 'Kassidy' Cole I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Dr Stephen 'Kassidy' Cole I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Dr Stephen 'Kassidy' Cole I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Dr Stephen 'Kassidy' Cole I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Dr Stephen 'Kassidy' Cole

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Dr Stephen 'Kassidy' Cole Empty
TémanyitásTárgy: Dr Stephen 'Kassidy' Cole   Dr Stephen 'Kassidy' Cole I_icon_minitimeVas. Feb. 05, 2012 3:17 pm

Születési név: Dr Stephen Cole
Egyéb név: Doktor, Kassidy
Faj: Genetikaliag módosult ember
Nem: Férfi
Születési hely, idő: 1975. 11. 14. Gotham
Kor: 37
Magasság: 187
Súly: 72Kg
Hajszín: Fekete
Bőrszín: Hófehér
Vércsoport: AB+
Egészségi állapot: Légzőmaszkot használ légzési zavarok miatt
Család:
Apja: Jonathan Cole - elhunyt
Anyja: Jessica Cole
Foglalkozás: Volt katona, jelenleg Feltaláló
Oldal: Semleges
Ellenségei:
Szamuráj
Szövetségesei:
9 ujjú Frank

Törzshely: A saját laborja

--------------------------------------------------------------------------------------

Jellem:
Kettős életet él, rejtett alvilági kapcsolatai pénzelik kutatását, melyeket katonai fegyverekre fordít. Kassidy személyes bevallása szerint az emberi szavaknál nincsen sértőbb, ezért nem igazán beszédes, csupán akkor beszél, amikor fontosnak tartja a kommunikációt a másik féllel. Szinte sose látni őt nappal, éjszakánként szokott eljárni általában a temetőbe, valamint kocsmákba, jelenleg ismeretlen okok miatt /későbbi kutatásaihoz egyedeket gyűjt/. Stephen hihetetlenül magas intelligenciaszinttel bír.

Szakképzettség:
Saját maga által kiépített laboratóriumában állít elő különböző fegyvereket cégeknek, valamint különböző tudatmódosító szereket próbál előállítani. Magas intelligenciaszintjének köszönhetően minden fegyvert különösen precíz tervrajz mellett épít meg. Mindkét oldalt ellátja a fegyvereivel, ám inkább a gonosz oldalhoz irányulnak fegyverei.

Képesség:
Legfőbb képessége ő maga, elsősorban a jobb karja. A vírus, mely megtámadta, és szövetei eggyé váltak az övéivel lehetőséget adott neki, hogy karja szilárdságát, formáját, regenerálódását képes legyen állandóan változtatni. Ahogy már írtam a tűhegy vékonytól, a vastag baltafej formáig határtalan. Az anyag folyamatosan regenerálja magát, nem lehet elpusztítani. Emellett hihetetlenül nagy intelligenciával bír. Laborjában különböző szereken, titokban biológiai fegyvereken is dolgozik /nem ilyen sejtpusztító anyagokon, egyenlőre/

--------------------------------------------------------------------------------------
Pénz

Fizetés: 550$ - 150$ bérlés= 400$

Fizetésnapok: 09. 05.
Esedékes: 08.22.
Összesen: 6400$
Elköltött:
- Raktár bérlése: 300$
Fennmaradó: 6100$
Küldetés pénz: 1000$ - Franktől

--------------------------------------------------------------------------------------
Kredit

Összes: 3
Elköltött: 2
Fennmaradó: 1

--------------------------------------------------------------------------------------
Tulajdonok, felszerelés, NJK, vásárolt dolgok, stb.

Fegyver: Kassidy saját maga tervezett, és létrehozott fegyvert használ. A fegyver lényege, hogy golyó helyett egyfajta impulzus/lökéshullámot lő ki, mely az ellenfelet nem sérti, de jó néhány méterre ellöki, igen nagy erővel, aminek következtében már sérülhet. Kassidy egy impulz-pisztolyt, a Hr-40-et tartja magánál, de ebből a fegyverből jelenleg egy nagyobb méretet is készít, a Hr-55-öt.

Jelenlegi fegyverek:
1 Hr-40
1 hangtompítós pisztoly /ajándék kalandban Rébusztól/

Egy hajóraktárat bérel a fegyvereknek, anoniman, havi bére 150$, így a havi fizetés 400$.
--------------------------------------------------------------------------------------


A hozzászólást Kassidy összesen 17 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 28, 2012 2:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Dr Stephen 'Kassidy' Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr Stephen 'Kassidy' Cole   Dr Stephen 'Kassidy' Cole I_icon_minitimeHétf. Feb. 06, 2012 7:15 pm

Kétheti fizetésed 550$, és pontosan ennyi a kezdő tőkéd is, amiből gazdálkodhatsz. A pisztolyod értéke 2 kredit, és akkor későbbiekben gyűjtesz kreditet a nagyobb kaliberű fegyverre. Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Dr Stephen 'Kassidy' Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr Stephen 'Kassidy' Cole   Dr Stephen 'Kassidy' Cole I_icon_minitimeVas. Május 06, 2012 8:16 pm

I. Fejezet

Árnyak – A kezdetek

- Nos, megvagyok, nézzük, hogy működőképes-e. – gondoltam magamban, miközben kis szobámban ültem, új fegyverem, a Hr-55-el a kezemben. Kis lámpa pislákolt azon a szeles, sötét estén. Kimentem a mólóhoz, hogy leteszteljem, természetesen a lehető legnagyobb csendben és feltűnésmentesen. Mikor kiértem bérelt raktáramba, a fegyver nem akart működni. Igen csak bosszantott, hogy több havi munkám egy másodperc alatt vissza tud vágni. Ekkor vettem észre, hogy az egyik alkatrésze meghibásodott, ki kell cserélnem. Tudtam is, hova kell mennem. Öreg barátom, Franky irányába indultam. Franky irodájában azonban a csere előtt még egy kis csetepaté történt. 2 férfi tört be az üzletbe, majd fenyegetve, erőszakoskodni akartak. Szerencsére ott voltam, így meg tudtam akadályozni, hogy az egyik legjobb beszerzőmnek bármiféle baja essen. A két férfi nem okozott nagy akadályt, gyorsan levertem őket, ám meghúzódott bal vállam, de egy-két horzsolást leszámítva nem volt nagy gond. Egy új fegyverre tettem szert időközben, egy egyszerű, ám hasznos kis hangtompítós pisztoly személyében. Az üzletet lebonyolítottuk, ám a fegyvert hátra kellett hagynom, mivel egy sokkal nagyobb, talán még fontosabb feladatot kaptam. Életemben talán először a katonaság óta indulok el leszámolni valakivel. A rablók, kik éjjel Frank-re törtek, egy bűnszervezet emberei voltak, kik elraboltak valamit a beszállítómtól. Ezt a tárgyat kell visszaszereznem. Ezáltal szobámban mindent elpakolva, terveimet elrejtve hagytam hátra a lakásom, majd nekiindultam, hogy teljesítsem a feladatom. Talán ezzel végre feljebb tudok jutni a ranglétrán, kinőve a piszokból és szennyből, mely eddig körülvett.

Következő: A küldetés
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dr Stephen 'Kassidy' Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dr Stephen 'Kassidy' Cole   Dr Stephen 'Kassidy' Cole I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dr Stephen 'Kassidy' Cole
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dr Stephen Kassidy Cole

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Adatlap, bővítések :: Lezárt adatlapok-
Ugrás: