DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Blackgate börtön - Cellák

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeVas. Ápr. 22, 2012 11:45 am

A börtönben tartózkodó elítéltek lakosztálya. Idejük nagy részét itt töltik, többnyire társaságban, vagy egyedül.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeVas. Ápr. 22, 2012 1:23 pm

Andrew Ottway magánkalandja - Kiút a pokolból


Ahogy első lépéseid teszed a börtön folyosóin vegyes érzelmek kavarognak benned. Úgy kerültél be ebbe a sokszor média által pokolnak kihirdetett helyre, hogy nem tehetsz semmiről. Most mégis hallgatnod kell a többi elítélt udvarlásait, ígéreteit, miszerint el fognak veled játszadozni, ha nem figyelsz, egy szóval pályafutásod kezdete nem sok jót ígér.
Átestél a vizsgálatokon, levették az újlenyomatod, megkaptad a számod, és miközben a cellád felé tartotok, ismertetik a szabályokat.
- Nem verekszünk, nem balhézunk a többi elítélttel, jutalma magánzárka, az őröknek és az egyenruhásoknak mindig engedelmeskedsz, ellenszegés jutalma magánzárka, reggel 7kor van kelés, este 9kor lámaoltás. Üdvözlünk nálunk, remélem jól fogod érezni magad mocsadék. - Mosolygott az őr, s egy jó nagyot húzott rá a lábadra a gumibottal, amitől reflexből összeesel. Mindenki reflexszerűen búgni kezd, mire az őr megfordult, őrült tekintetét végigvezette a többi rabon, majd megkérdezte.
- Önök láttak valamit? - Egy gúnyos mosoly kíséretében ott hagyott téged, újdonsült társaddal, ki a sötétségből lesett kifelé.
Egy vézna, alacsony idősebb férfi, ördögi mosollyal figyeli ahogy szenvedsz a földön.
- Új fiú... - Mondta.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ottway
Huligán
Huligán
Andrew Ottway


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 05.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeHétf. Ápr. 23, 2012 6:59 pm

Az út be a börtönbe több érzelmet keltett fel bennem, mint azt vártam. A többi rab figyelmeztetését elengedem a fülem mellett és megyek tovább. Elérünk egy szobába ahol már átvizsgálnak nem-e hoztam, szúró vágó tárgyat. Az ujjlenyomatomat levették, a számot a ruhával együtt megkaptam. Miközben a cellám felé mentem az őr elmondta a legalapvetőbb szabályokat. Rájuk se hederítek, nem érdekeltek más véleményi. Alaposan körbe nézek minden szobát amin átmentem. A legtöbbet próbáltam belevésni az emlékezetembe. Majd mikor beléptem a cellámba az őr egy nagyot vágott a lábamra amitől reflexszerűen össze estem. majd magára hagyott a sötét cellámba a másik társammal együtt. Egy néhány évvel idősebb, alacsony férfi jött ki a sötétségből nagy vigyorral mondta "új fiú". Nem szólok hozzá csak felkelek, majd elmegyek mellette és egy ülő helyet keresek valahol az ágyon. Ha az ő helye volt hanem most nem érdekelt. A fejemben csak egy név zúgott ~ Marcus, Marcus, Marcus... ~ Már ettől gyilkos vágyam támadt. Ezen a helyen nem tehettem mást csak elviseltem a megaláztatást és a fájdalmat. Csakhogy minden jobban ki akartam szabadulni. Megtalálni azt az embert és addig ütni amíg bele nem hal. Ehhez pedig sajnos segítség kellett, itt pedig nem nagyon találsz társat, ám én a próba szerencsébe hittem. Oda fordulok a cella társamhoz és végigmérem.
- Mióta vagy itt?
Elhangzott első kérdésem amióta itt vagyok és talán az első szavam is. Már csak azt kell kideríteni milyen is ez az ember akivel perpillanat farkas szemet nézek.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeHétf. Ápr. 23, 2012 9:56 pm

A szobádban nem sok minden található, a két emeletes ágy, két fiók, és egy budi, ami valószínűleg a bűzt árasztja, mi már belépésedkor orrfacsarónak bizonyult.
Veled szemben egy ablak, jól lerácsozva, ráadásul ki sem férnél rajta, olyan kicsi.

Blackgate börtön - Cellák Mad_www.kepfeltoltes.hu_

A férfi fejét tekergetve méreget téged, groteszk ábrázatát szinte ijesztő mosolya teszi teljesen őrültté, meglepő, hogy idekerült, s nem Arkhamba.
- Beleszerettem az anyósomba. - Vicsorgott rád, majd miután kivárt 1 percet, vagy pedig azt, hogy rákérdezz, hozzátette.
- Elcsavartam a fejéééééééét. Háháháháháháháhihihihih. - Dőlt ki nevetésben, szinte hasát fogva az őrülettől, le is borul a felső emeleti ágyról, de úgy pattan fel onnan, mintha semmi baja sem történt volna.
- Mert téged miért zártak be? - Kérdezte, mikor érzékeled, hogy pár tag megjelenik zárkátok előtt.
A társad szinte reflexszerűen húzódik vissza a sötétbe, mire a négy tag belép, és szinte zavaróan bámulnak rád. Jól megtermett emberek, egy közülük soványabb, de agyon tetoválva elég ijesztő látványt nyújt.
- Szevasz új hús. Ismertetném a börtön valódi szabályait. - Vicsorgott rád kéjes mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ottway
Huligán
Huligán
Andrew Ottway


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 05.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeSzer. Ápr. 25, 2012 3:30 pm

A cellába nem volt sok dolog. Egy két emeletes rozzant ágy, két fiók és egy mellékhelyiség ami már megérkezésemkor marta az orrom. A férfi arca egy kisebb visszataszító érzést keltet bennem. Majdhogynem biztos voltam benne, hogy nem normális egy alak. Majd mikor felel a kérdésemre már biztos voltam benne, hogy valami nincs rendjén a fejében. Az utolsó mondata után már a földön feküdt a röhögéstől. Amitől én is megengedtem magamnak egy mosolyt a nagy eséstől, de pillanatokon belül el is tűnt. Hátra dőltem a falnak míg befejezi a röhögést ami úgy látszott kicsit nehézkesen oldódott meg. Majd a kérdése után teljesen elsápadtam. Vissza jöttek a képek a lányomról és Aliseról ahogy vérben fürödve feküdtek a földön. Szóra nyitom a számat lassan.
- Gyilkosság, épp úgy mint neked.
Meg se próbáltam tiltakozni, hogy nem én tettem. Nem változtatott volna a helyzeten és lehet csak egy nagy nevetést kaptam volna helyébe. Majd a cellatársam vissza húzódik a sötétbe és csak akkor figyelek fel az új alakokra. Négyen voltak majdnem mindegyikük testes ember volt. Látszott, hogy nem mostanában kerültek ide. Üdvözöltek, majd ismertetni akarta mik is a szabályok a rabok között. Meg se kellett volna mondania anélkül is tudtam a választ. Felkelek az ágyról és szétnézek van-e valami kézen fogható dolog amit használhatok majd, de nem is bíztam benne, hogy lenne. Akkor már a cellákba legalább egy hulla lenne. Felhajtom fejem és átnézem a rabokat és a legelsővel farkas szemet nézek.
- Nem szeretnék felhajtást csapni amíg nem szükséges. Meg lehetne oldani, hogy kint beszéljük meg fiúk?
Kérdezem egyenlőre halkan, majd ha támadnának akkor próbálom hárítani és egy bal horoggal csapnék vissza. Ha pedig békésen meg bírjuk oldani amit kétlek akkor remélhetőleg minden rendben lesz.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 26, 2012 10:20 pm

A három férfi úgy tekint rád, mint egy védtelen szűzlányra, némelyik még attól sem tartózkodik, hogy ne nyalja meg a szája szélét, valamelyik puszit is küld. Hát tapasztalhatod milyen is idebenn az új húsok élete.
- Kinn? Van esze a gyereknek, hogy lemeszeljenek az őrök. - Nevet a magát vezérnek képzelő alak, majd közelebb lép, társai viszont az ajtóban maradnak, bár leesik neked, hogy talán azért, hogy senki ne lásson be, vagy hogy senki ne siessen a megmentésedre.
- Első szabály, itt benn, én vagyok a főnök. Második szabály, amit én elkérek tőled, az az én tulajdonom. Akkor sz*rsz amikor én mondom, akkor ehetsz ha én megengedem, egyszóval úgy fogsz pitizni ahogy én akarom. - Magyarázta a férfi, majd társai felé nézett.
- Estére várlak egy kis zuhanyzásra. Rég voltam már szűz kislánnyal. - Mondta nevetve, szinte gusztustalanul, s elindult kifelé kutyáival.
- Ne feledd, figyellek. - Tette még hozzá, majd eltűnt a szobád bejárata elől.
Magadra hagytak gondolataiddal (már, ha nem cselekszel másképp).
Vissza az elejére Go down
Andrew Ottway
Huligán
Huligán
Andrew Ottway


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 05.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeVas. Ápr. 29, 2012 5:43 pm

A fegyencek viselkedése visszataszító volt. Nem tudtam elképzelni, hogy annyira becsavarodnak itt, hogy már ilyenekre is ráveszik magukat. Láttam már ilyeneket a tv-be, de az életbe már tök más érzéseket kelt benned. Majd kinevetnek amikor azt mondtam, hogy menjünk ki és ott rendezzük le a dolgokat. Reméltem, hogy vannak olyan hülyék, hogy bevegyék. Majd a férfi társai a cella bejáratánál őrt álltak. Lehet azért, hogy ne lássanak be az őrök vagy azért, hogy elzárják előlem a kijáratot. Nem gondoltam ilyenbe bele. Aztán közelebb jön és felsorolja a szabályait. Tűrve hallgatom talán egy két nyálcsepp rászáll az arcomra amit letörlök. Mikor befejezi a mondandóját ráköpök ruhájára. Ezzel akartam éreztetni, hogy szarok a szabályaira. Ha nem túl agresszív akkor talán ennyibe hagyja a dolgot és majd máskor szét szed. Talán az a fürdőbe lesz amit előbb említett.
- Akartok még valamit?
Mondtam türelmesen bár már kezdett elfogyni. Nem tehettem mást itt minden megaláztatást tűrnöm kell, itt más nem is fog várni. Lehet kihúztam nála a gyufát és nekem jön. Csúnyán pórul járnék mivel a 4 vs 1 egyoldalú küzdelem lenne. Bár ha nem állok ki magamért én is becsavarodok és az öngyilkos hajlam is előfog jönni. Akármi is lesz a jelenre kell koncentrálni, mert most dől el, hogy folytatódik az életem a börtönbe.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 11:45 am

Köpésed meggondolatlan volt, vagy tudatos nem lehet tudni, de egy újonnan bekerült egyénnek talán nem szabadna ugrálnia, ha túl akarja élni az első napjait. Ez nem film, ahol az újonnan bekerült arc, leveri a legnagyobb marhát, hogy a többiek megtudják vele nem lehet szarakodni, ez a való világ, itt mindig hátra kell nézni.
Köpésedre a nagy darab fickó a vezető háta mögül megindul feléd, már pattansz is fel küzdőállásba, mikor az eddig szabályokat felsoroló férfi kezével megállítja.
- Nyugi Jimmy, meg fog törni. Még nem most, de hamarosan. - Mondta, s magadban el is mormolhatsz pár miatyánkat, hogy ennyiben hagyják a dolgot.
Miután elmennek, cellatársad ismét előbújik a sötétből, és nem is várakozik azzal, hogy szóba elegyedjen veled, szinte az előkúszásának pillanatában megszólal.
- Vagy bolond, vagy nagyon kemény fickó vagy te. Nem ajánlatos újat húzni Késes Jack-el. Nem lenne hátrány, ha megtanulnád a börtön valódi szabályait, íratlan törvényeit, azokat a dolgokat amiket tudnod kell, pláne ha sok időt tartózkodsz itt benn. Márpedig gyilkosságért nem átjáró ház a büntetés. - Mosolygott gúnyosan, de rá is jöhetsz, ez a férfi túlélő. Elfogadja mindenki szabályát, megbújik a sötétben, esetleg más dolgok miatt hagyják ők békén, nem tudni, mindenesetre első ránézésre valóban tudhat valamit az itteni életről.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ottway
Huligán
Huligán
Andrew Ottway


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 05.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 4:11 pm

A férfi nekem akar támadni amitől harci pózt veszek fel, de végül nem lett belőle semmi. Mivel a háta mögött lévő férfi megállította a társát. Úgy látszik elég türelmes egy alak. Amit mondott fenyegetésnek vettem. Eltávoznak a cellámból és én is megnyugodva ülök le a rozzant ágyra. A cellatársam kibújik a sötétből és már eltűnt róla az a dilis tekintet. Elmagyarázta, hogy itt meg kell tanulni túlélni. Ránézek a férfira, majd újra a padlóra.
- Hidd el nekem már nincs veszteni valóm. A halál és élet már nem sokat számít nekem. De jobb lenne legalább nem az első napon meghalni. És mennyi ideje vagy itt? Úgy látom már megtanultad, hogy kell itt elkerülni a halált.
Figyelmesen hallgatok rá. Talán ha elég ideje van bent akkor hasznomra is válhat. Ki kellett innen jutnom ahhoz, hogy megöljem "őket". Utána már nyugodtan hallhatok meg. A tervet már nagyjából össze raktam, de még elég rizikós úgy, hogy csak egyedül vagyok. Vagy egy kis szerencsével ketten ezzel a férfival. Már ha bevállalja azt a rizikót, hogy meg is hallhatunk. Ám még így is kevesen lennénk. Kellenek még szövetségesek, talán itt találok párat és ez a banda vagy Jack valami csoda folytán mellém áll akkor lehet sikerül. ~Akkor kezdjük is el az első fázist. ~
- A nevem Andrew. Andrew Ottway örvendek.
Nyújtom a kezem mivel még be sem mutatkoztam rendesen. Minél jobban kéne ismernem ezt a férfit ahhoz, hogy eláruljam neki a tervet. Talán ő a börtön téglája és ezért nem kapták még el a többi rab. Mindegy is a lényeg, hogy vigyáznom kell mit mikor kotyogok ki.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 8:59 pm

A férfi sandán figyeli mondandódat, hogy most nem fogta fel az általad mondottakat, vagy csak hülyeségnek tartja nem tudhatod, minden esetre válaszra emeli száját.
- Már egy jó ideje, és nem is mostanában távozom. Ha nem tanulsz a hibáidból, megdöglesz. Ennyire egyszerű. Tudnod kell, mikor hol legyél, mikor, milyen munkát végezz, és hogy mikor, kinek kedveskedsz. - Válaszolt szétterülve a felső priccsen, majd köszöntésedre flegmán rád nézett.
- Itt ez nem menő haver, de majd rájössz magadtól. De engem patkánynak hívnak. - Mondta figyelembe sem véve a kezed.
Furcsa egy fazon erre már rájöhettél magadtól is, de a börtönben egy idő után megbolondul az ember, főleg aki gyilkosságot követett el. Lehet visszaeső, ki tudja, de akik az imént meglátogattak téged, azok sem valami bizalomgerjesztő alakok, biztos nem félreértésből kerültek be.
- Ha meg akarod élni az első pár napot, vegyülj el. Fajgyűlölő vagy? Orosz, esetleg jakuza? Van itt benn ismerősöd, aki tud neked kapcsolatokat építeni? - Sorolta kérdéseit feléd, szinte kész meglepetés ez az ember, egyszer őrült módjára hadovál, másodjára meg ésszerű dolgokról papol. Biztos vagy benne, hogy érnek itt még téged újdonságok.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ottway
Huligán
Huligán
Andrew Ottway


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 05.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 4:21 pm

A férfi elmagyarázz nekem néhány dolgot, hogy mik is itt a szokások. Nem mondott hülyeségeket. Meg kellett válogatnod a cselekedeteidet, én az előbbi viselkedésemet nem gondoltam végig és valószínűleg ez még nagy gondot fog okozni. A üdvözlésemre csak egy flegma választ kapok ami kicsit sem tetszett, de legalább az itteni nevét megtudtam. Vagy legalábbis azt, hogy hogy szólítsam, ám a "fedőneve" mást is takarhat. Szinte biztos voltam benne, hogy nem csak találomra kapta ezt a nevet. Hamarosan felfedeztem, hogy elég furcsa a csávónak a viselkedése. Akár percenként váltogatja a hangulatát. Előbb örült módjára viselkedett után elkomolyodott. Nem tudtam hová tenni, de egyenlőre ez nem fontos. A feltett kérdésire egy szóban válaszoltam.
- Nem. Senkit se ismerek itt, de nem is kell sokáig ismerkednem.
Egy kicsit körbenézek nem-e jött megint valaki vagy egy őr nézi-e át, hogy mi is folyik az egyes cellákba.
- Patkány nem szereted az itteni életet nem? Szeretnél eltűnni innen?
Kérdezem teljesen komolyan és remélhetőleg nem egy idétlen választ kapok. Bár bármit is fog mondani már nem nagyon lepődhetek meg. Akkor így elkezdődik az első fázis. Már csak az kell kideríteni, hogy sikerül-e megvalósítani.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 11:49 pm

- Az nagy szopás öregem. - Bólogat a férfi szinte részvétnyílvánítva, majd feléd fordul az ágyon.
- Én ismerek pár arcot, ha kedves leszel velem, talán még kellemesebbé tehetem az itt töltött idődet. - Tette még hozzá, majd szinte olyan zavaróan bámult téged, mintha csak ki akarna veled kezdeni.
A börtönlakók folyamatosan eljárkálnak a cella előtt, néha benéznek, de nem mindenkit érdekel az új hús, a betegebb külsővel rendelkező, veszélyesebb alakok viszont alaposan megbámulnak.
- Persze, hogy sz*r idebenn, de ha kijutnék sem lenne jobb...Az asszony elvált, a gyerekeket nem láthatom, és ki bízna meg bennem ezek után. De miért kérded? - Fordul feléd miután leesett neki, kérdésed valódi célja.
- Innen lehetetlen meglépni. Tegyél le róla. Ha kellemesebbé akarod tenni a benn léted, keresd meg Lui-t. Ő a börtön beszerzője, mindent meg tud adni ami neked kell. Drog, cigi, újság, vagy bármi. Nem nagyon ba*tatják őt a smasszerek, mert pénzeli őket, és valami banda feje. Nagykutya, ha érted mire gondolok. Viszont megkéri az árát a cuccoknak, jobb ha van nálad némi tőke, vagy egy ismerősöd kintről aki kihúzhat a sz*rból. - Mondta, visszafordulva az ágyon, majd a plafonra emelte tekintetét. Megtört ember a cellatársad, úgy tűnik, már lemondott a szabad élet öröméről.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ottway
Huligán
Huligán
Andrew Ottway


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 05.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeHétf. Május 14, 2012 8:55 pm

Off: Elnézést a késésért.

- Nem hiszem, hogy akár egy centet is előbírnék kaparni most. De azért nem lesz baj tudni.
Majd vissza ugrok előbbi válaszaira és újra kérdezősködök.
- Próbáltál már itt kijutni? Ezért tettél le róla?
Majd el is gondolkoztam ezen. Vajon mi ölhette ki belőle a szabadulás iránti vágyat. Már amikor a kapun beléptem rögtön vissza vágyakoztam a friss levegőre. Igaz a bűzt már megszokta az orrom, de még mindig zavaró. Majd feltűnt még valami ami érdekelhet. Ezzel lehet meg is könnyítené a dolgom.
- Találkozhatnék azokkal arcokkal?
Kérdeztem kíváncsian közben figyeltem most mit fog lépni. ~Tudja már mi a célom, de azt még nem, hogy is akarom megvalósítani. Márpedig ahhoz emberek kellettek és ő talán ezt meg bírja adni nekem. Persze ez attól is függ kikről is van szó, mert belekezdeni se fogok ha olyanokkal találkozok akik már csak a végső halált várják itt. Már ha találkozok egyáltalán velük.~ Közben már felálltam indulásra készen és még véletlenül se szemeztem az egyre durvább testalkatú rabokkal akik a cellám előtt eljőve néznek be. Már csak őt vártam bízva, hogy nekem tetszetős választ kapok.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeKedd Május 15, 2012 4:47 pm

- Én ugyan meg sem próbálnám, mint már mondottam, nem jó se idebenn, sem kinn. Így legalább nem kell kockáztatnom bármely testrészem elvesztését. Szerinted miért félik annyira ezt a börtönt? Kegyetlen az igazgató. Aki ellenszegül, az nem csak magánzárkát kap...Óh nem. Már páran megpróbáltak innen megszökni, őket valamiért fél évig nem láttuk, majd akik előkerültek, azok bénultak voltak, meg ugye volt akit soha többé nem láttunk. - Magyarázta szinte olyan hangvétellel, ami egy horrormeséhez illik leginkább, szinte beléd is beléd fagy a szó, innen más megvilágításba kerül a szökési terved. Egy lehetőséged van...különben vár rád a poklok pokla.
- Terence és Philip //bocsi, nem tudtam kihagyni// azok akik visszajöttek élve, az egyiknek a nyelve nincs meg, a másiknak a bal lába. Azt mondták az egyiknek a drótkerítésen átmászáskor elvágta egy ideget a lábában, ezért kellett levágni, a másik meg elharapta a nyelvét amikor leesett onnan. De mindenki tudja, hogy ez kamu...azt rebesgetik, hogy levágták Terence lábát, érzéstelenítő nélkül, míg Philipnek a nyelvét, hogy ne mondhassa el senkinek, mit látott. Mi vagyunk az elítéltek, mégis a smasszerek tűnnek vadállatoknak. Hidd el nekem, ha mondom, inkább üld le a büntetésed, és két lábon szabadulsz. Viszont... - Kezdett bele egy mondatba a férfi, de fejét rázva elvette az ötletet. Úgy tűnik nem hülyéskedik, egyrészt mert nem nevette el magát egyszer sem, a másik ok, mert szinte ő is megrémült a mesélés közben. Hogy ez csak mendemonda, vagy tényleg ilyen brutálisak lennének az őrök nem tudod, viszont annyit mégis, hogy a Média folyton támadta a börtönigazgatót túlkapások miatt, de sosem bírták a szabadult rabok bebizonyítani igazukat.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ottway
Huligán
Huligán
Andrew Ottway


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 05.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeSzer. Május 23, 2012 6:37 pm

Ahogy belekezd a mondandójába már tudom semmi jóra nem számíthatok. Már felállt a szőr a hátamon mikor befejezte. Normál esetben ha ezt egy kocsmába hallottam volna azt mondom rá: "Hagyjál már a gyerekes ijesztgetéssel." Ám most már nincs meg az a lehetőség, hogy higgy vagy nem, ha valaki itt van inkább mindent véresen komolyan kell vennie. Így már a szabadulás is nagyobb értelmet jelent. Egy esélyem van se nem több, se nem kevesebb. Majd másik kérdésemre is igen terjedelmes és megint ijesztőbb sztorit kapok. Már ebből tudtam, hogy erre a két emberre már nem számíthatok a menekülésben. Legalábbis Terence nem tudna velünk tartani ha elszánná magát Patkány ha nem. Egyre több tényező volt ami bajt okozhat. Igen, ez közel se lesz egyszerű, de nem is gondoltam nehezebbnek. Majd végül befejeztem a mondatát.
- Viszont nekem nem lesz szabadulás. De gondolom te sem fogsz kisétálni innen.
Tudtam mire gondolt, de jobb volt nem erre gondolni.
- Figyelj így nekem így is úgy is végem van. Vagy az a Jack öl meg engem vagy a smasszerek. Nekem mindegy már.
Mondtam már az utolsó szavakat halkabban. Közben a hasam korgott egyet az éhségtől. Hát igen erről meg is feledkeztem amikor beléptem ebbe a pokolfészekbe. A itteni koszt sem lesz jobb, mint amiket láttam a TV-ben. Újra megszólalok egy körültekintés után.
- Szóval segítesz vagy nem?
Kérdeztem határozottan, majd vártam válaszát, de nem sokat kecsegtetett nekem....
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeCsüt. Május 24, 2012 11:45 pm

- Szóval neked céljaid vannak odakinn, ha már ennyire kiakarsz szabadulni, igaz? - Kérdezte tőled, bár ő is érezte, hogy költői volt. Még mindig maga elé mered, majd olyan hirtelen pattan fel az ágyából, hogy még talán ő sem számított még rá, hogy ennyire fürge tud lenni.
Odaült melléd, majd mielőtt neki kezdett volna mondandójának kinézett az ajtón.
- Van még egy lehetőséged. Nem muszáj a nehézfiúkkal jóban lenned. Elég, ha a smasszerek oldalára állsz, és az igazgatónak segítesz. Úgy tudom, hogy enged a büntetésből, ha megteszed, csak vigyáznod kell, nehogy kiderüljön, mert akkor a rabok ölnek meg. Eddig öt ember halt meg emiatt. - Suttogta a férfi, minden mondata után megbizonyosodott arról, hogy nem-e hallgatózik valaki.
- Elmondtam mindent ami a segítségedre lehetett, többet nem tehetek érted. Nem akarok meghalni. - Mondta, majd visszafeküdt ágyába. Úgy tűnik innentől tényleg nem kíván jobban belemenni a részletekbe, végül is a lehetőségek adottak, már csak ki kell találnod a tökéletes tervet.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ottway
Huligán
Huligán
Andrew Ottway


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 05.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeSzomb. Május 26, 2012 4:59 pm

A kérdésre nem felelek ő is tudja a választ. Majd úgy pattant ki az ágyból mintha csak egy tizenéves fiú lenne. Leült mellém, majd mielőtt szóra nyitotta volna száját kinézett az ajtón, hogy talán van-e itt besúgó. Kicsit elgondolkoztam ezen. Melyik lenne a jobb út, ha az igazgató kutyája lennék vagy ha ellenszegülve a rendszernek és úgy jutnék ki innen. Csakhogy mind a kettőnek van egy hátránya amit nem jó szem elől téveszteni. Ám ezen bizony lesz időm gondolkodni.
- Nem kell.
Mondtam mikor már újra vissza feküdt molyrágta ágyába. Felálltam és kisétáltam a cellámból amíg lehet. Körülnéztem a teremben és az itt állomásozó rabok között. Kikerültem minden veszélyes helyzetet amivel bajba kerülhetnék. Eközben az itt lévő őröket nézegettem és, hogy milyen fegyver van náluk. Nem gondoltam abba bele, hogy ne lenne náluk akár 20-25 ember életének kioltására alkalmas fegyver. Átnéztem hány ajtó van, hova vezethetnek és hogy milyen bandák is alakultak itt ki. Nem sok jót reméltem, de mint említettem lesz időm itt átgondolni mindent.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeVas. Május 27, 2012 7:39 pm

A lakótársad már nem akart veled beszélgetni, eleget mondott neked, és ha ennyi sem volt neked elég az elrettentésre, akkor menthetetlennek bizonyulsz.
Kilépve a celládból sajnos nem sikerül láthatatlanná válnod, szinte minden tekintet rád szegeződik. Valaki csak szemeivel szúr téged, de van aki be is szól neked, viszont semmi sem történik veled, így ha nem zavartatod magad, nyugodtan körbe tudsz kémlelni. A csarnok hatalmas, te a második emeleten vagy, ahonnan lefelé vezet egy lépcső a földszintre, ahol bandáznak a rabok. Persze a cellák előtt is beszélgetnek, de a kemény mag lenn tartózkodik.
Felettetek egy híd vonul át, melyen jelenleg négy őr van, kettejüknél sörétes, középen Mp40-es gépfegyveresek. Oda nem lehet felmenni, csak egy ajtón keresztül, ami úgy tűnik nem innen nyílik. A második emeletről, nyílik két jó vastag acél ajtó, ami ilyenkor zárva van, felül két oldalt a falakból egy amolyan korlátszerűség nyílik, ugyanúgy két-két őrrel, kiknél már mesterlövész puska van, így összesen a celláknál nyolc őr tartózkodik egyidejűleg. Kamerák a csarnok mind a négy sarkában, és a riasztó is a falakon van felül, mármint a lámpa ami jelzi a bajt.
- Öcsi. Mit nézelődsz ennyire? - Kérdezett egy hang a hátad mögül. Már a hang alapján behatároltad a korát, elég öreges volt a férfi, de ahogy megfordulsz, láthatod, lottózni is elmehetnél. Egy koros férfi volt aki újságot olvasott egy bottal a kezében, amivel hiányzó lábát próbálta valamennyire pótolni, ami igaz egy műláb segítségével is könnyebbé tette ezt.
Fel is ismered benne Terence-t. Rád se néz, úgy morgott bajsza alatt, úgy tűnik tudja, mit akarsz megkísérelni.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ottway
Huligán
Huligán
Andrew Ottway


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 05.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 7:12 pm

Ahogy kilépek a cellámból érzem a többi rab hideg szúrós szemeit ami kellemetlenül ér. Néhányuk annyiban hagyja, hogy terrorizáljon csak páran szólogatnak be. Nem szólok vissza és nem teszek semmit. Maradok a seggemen mivel még első nap jobb lenne nem magánzárkába kerülni. Jobban szétnéztem a terembe. Ahogy gondoltam, nem hiába ez a legkeményebb börtön. Itt ha akarnék se tudnék semmit tenni. Első gyanús mozdulatomnál lelőnek. Még ha valami csoda folytán el bírnám távolítani a fenti hídon lévő őröket, a mesterlövészes smasszerek rögtön leadnak egy fejlövést. Ám az a két acél ajtó felkeltette az érdeklődésem. A legelső gondolatom az, hogy a hídhoz vezetnek. Távolról vizsgálom a két ajtót, gondoltam az mindegyik őrnek van hozzá kulcsa. Amit könnyen elbírnák venni a rabok ha ne lennének a fegyveres kísérők. Már csak az alsó szintet kéne megvizsgálni mivel ott is lehet valami. Ám lehetséges, hogy ott élve szétszednek a rabok vagy inkább egy rövid harcra hívnak ki amíg az őrök le nem állítanak minket. Hirtelen hátulról jön egy hang, egy kicsit meglepetésként ér, de nem ijedtem meg. Ez is egy öregebb fazon lehetett a hangja alapján. Megfordulva egy fél lábú, bajszos férfit látok. Első tippem Terence-re esik akit Patkány írt le. Egy kis mosolyt engedek, majd szólok.
- Ha jól gondolom Terence. Vagy tévednék?
Kérdezem tőle, majd nem sokkal ezután válaszolok is mogorván feltett kérdésére.
- Csak nézelődök, nemrég kerültem be, de úgy gondolom ezt ön is tudja.
Válaszoltam, majd teszek pár rövid lépést felé. Nem gondoltam úgy rá, mint egy veszett kutyára aki letépi a kezem, de bármi megtörténhet most már.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 6:28 pm

A földszinten is nyílik ajtó, nem nehéz kitalálnod, hogy az udvarra vezet, ahova nappal a rabokat engedik ki, de ez az ajtó hatalmas, acél, a termetéből ítélve jó vaskos is.
A férfi felnéz újságáról, majd gúnyos mosoly kíséretében lapoz egyet, és folytatja a látszólagos olvasást.
- Látom Patkány már beavatott pár dologba idebenn. Nem hiába ez a neve...De igen, tudom, hogy új hús vagy. Te leszel egy darabig idebenn a sláger. A helyedben meghúznám magam a cellámban pár napig, vagy ha van benn haverod, akkor vele lógnék. - Válaszolt egykedvűen, majd nem törődve veled tovább olvasta az újságot.
- Nézelődni meg ne nagyon nézelődj, mert az őröknek is feltűnsz, és a többi rabnak is. Volt már akit megvádoltak szökési kísérlettel mert vizsgálgatta az udvarra vezető ajtót, a rabok pedig már kevesebbért is vertek el valakit, mert nézelődtek. Véletlen azt hiszik, hogy kopó vagy civilben. Volt már rá példa, hogy jött be egy szimatolni...részletekben ment haza. Ez kemény hely öcsi. - Magyarázta nem zavartatva magát, ki hallja mondanivalóját, ki nem. Látszólag nyugodt, még abban a tudatban is, hogy egy új hússal beszélget.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ottway
Huligán
Huligán
Andrew Ottway


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 05.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeSzer. Jún. 06, 2012 5:27 pm

Terence lapoz egyet, majd egykedvűen kezd neki. Mire végig hallgatom az itteni újabb kegyetlen történetet, elgondolkodok pár dolgon, majd megszólalok. Bár a hangsúlyomat nem vettem lejjebb.
- Hogy értetted azt, hogy nem véletlenül ez a neve?
Kérdeztem tőle, azt tudtam persze, hogy az itteni nevek a személy egy tulajdonságát jellemzi. Majd ha kifejtette akár nem, újra kérdéseket tettem fel. Itt már kissé halkabban mondtam.
- Ha jól tudom te is próbáltál innen kijutni. Mi történt, hogy nem bírtad elhagyni ezt a szemét dombot?
Majd e kérdésem után vártam mit is reagál rá. Vigyáztam, hogy nehogy valamit nekem vágjon ez ügyben egy kis távolságot is tartottam. Mivel nem valami öröm esemény lehetett, hogy bárkinek kedve szerint elmondja, de meg kellett tudnom és lehet ezzel ad is néhány kiskaput a szökéshez. Ha nem árulná el csak még jobban keserítette volna el a tervemet. Már így is sok tényező van amivel számolnom kell.
Vissza az elejére Go down
Zöld Íjász
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zöld Íjász


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2012. Mar. 29.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeCsüt. Jún. 07, 2012 4:49 pm

//Üdv. Most én veszlek át, mert kicsit meg kellett osztani a csapatokat VM ideiglenes eltávozása miatt. Csak ha eddig nem szóltak volna.//

Terence csak pislantott egyet a kérdésedre, mielőtt sóhajtott volna egyet és ismét lapozott az újságán, csakhogy fenn maradjon a látszat, és folytatta.
-Alkalmazkodó. Olyan aki minden résbe befér és mindent hal, amiről nem kéne.-Mondja halkan, de miután meghallja a kérdésed egy pillanatra felpillant majd úgy nevetősen nyög egyet, de érzed, hogy ez a nyögés meglehetősen keserű. A tekintete átvándorol az újság másik oldalára, mielőtt folytatta volna.
-Túl sokat kérdezel új hús.-Mondta, mintha nem akarná elmondani a történetet, de aztán mégis megered a nyelve talán azért mert úgy érzi nincs veszteni valója, és talán mert nem bízik a sikeredben, ezt valamiért érzed a hangjából elég egyértelműen.
-Örülj, hogy már nincs meg mind a két lábam, különben már a korlát másik oldalán lennél...-Kezdi el, majd egy kis keserű kuncogás után folytatja.-Nos ha tényleg tudni akarod. Amikor éppen átjutottam volna a rácson az egyik mesterlövész térdhajlaton talált, és emiatt reflex szerűen összerántottam a lábam, és mivel épp azon volt a súlypontom lezuhantam és kis híján kitörtem a nyakam, de sajnos nem voltam ilyen szerencsés. Miután összekapartak...-A szemei most hirtelen körbe tekintettek, de nem volt őr látótávolságban, egyenlőre.-Nos mondjuk úgy a nagyfőnök úgy gondolta hogy ezt a lábat már nem igen fogom használni, és pont kifogytak az érzéstelenítőből.-Mondta, majd ismét lapozott. Mielőtt még bármilyen kérdést feltehettél volna ismét megszólalt.-A beszélgetésnek vége, menj és keress egy árnyékot, amiben meghúzhatod magad.-Mondta, és visszatért az olvasáshoz. A kérdésedet mondhatni megválaszolta, szóval nincs okod arra hogy elégedetlen legyél, még ha nem is kaptál belőle túl sok infót.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ottway
Huligán
Huligán
Andrew Ottway


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 05.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeVas. Jún. 10, 2012 2:29 am

Terence elég részletesen elmesélte lába elvesztésének történetét ahhoz képest, hogy nem akarta, de nem is szóltam ehhez semmit mivel én kértem. Elég jó lövészek vannak fent. Kevesebbet nem is várhattam volna. Mikor a férfi elzavar a közeléből csak egyet mordultam majd tovább álltam. A következő állomás a földszint lesz. Veszélyes dolognak leselkedek neki, lassan és meghúzódzkodva a háttérbe mentem le. Itt már csak egyre rosszabb arcokkal fogok találkozni. Nem mondom, hogy hagyni fogom magam ha valamelyik rab nekem jön. Régen volt már, hogy használnom kellett eddig szerzett boksztudásom. Anno egy rablási kísérletnél használtam mikor két férfi kezdett bele ebbe a romlott életstílusba. Egy egyszerű zsebelésnek indult, de kiderült kés is volt náluk. Egy kisebb vágással megúsztam az egészet. Ahogy leperegnek szemem előtt homályos emlékek már már felidézem a boldog családi képet amiben még én is benne voltam. Gyorsan el kellett zavarnom ezeket a lágy érzéseket. Ha elgyengülök ez a hely elevenen fel fal. Kezemet végighúzom a falon, már ebből tudtam, hogy sok vér hullott itt. Még a smasszerek kínzásán kívül is. Amint leértem körülnézek és ügyelek arra, hogy senkivel se kerüljek szemkontaktusba. Közben ha semmi sem avatkozott bele tovább meneteltem próbálva beleolvadva a többi rab közé, de mint mondták egy ideig még biztos feltűnő leszek.
Vissza az elejére Go down
Zöld Íjász
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zöld Íjász


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2012. Mar. 29.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeKedd Jún. 12, 2012 10:43 am

A földszintre indulás nem volt éppen a legokosabb ötlet hisz így elég nagy veszélybe sodrod magad. Csak a csodának köszönheted, hogy valaki nem megy oda hozzád, de látod, hogy nagyon szeretnék kipróbálni az új bokszzsákot. Talán csak azért nem merészelnek még neked ugrani mert az őrök most éppen sas szemmel figyelnek. Ahogy körbe nézel nem sok változást látsz, ugyanúgy minden tömve van cellákkal, és persze most már egy másik szemszögből láthatod a nagy vas kapukat. Emellett észrevehetsz több kisebb ajtót, amik valószínűleg a börtön különböző szegleteibe vezetnek, de ha akár egy kicsit közelebb mész is láthatod, hogy vas rácsozottak, és elektromossággal működnek. Viszont a szaglászásod még rádob a figyelemre amit keltesz, nem sokára egy bajos kinézetű fogoly állja el az utad. Nem tűnik túlságosan biztonságosnak, és bár csak egy pillanatra pillantottad meg, már tudod hogy kinézett magának.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ottway
Huligán
Huligán
Andrew Ottway


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 05.

Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitimeCsüt. Jún. 14, 2012 2:47 pm

Amint lefelé megyek rögtön megpillantok pár ajtót ami még a biztonság kedvéért rácsozott és a rácsok elektromossággal van felfegyverezve. Páran felfigyelnek a nézelődésemre. Most már teljesen felesleges volt megbújni mivel aki kiszúrt az elől már nem tudok elmenekülni. Be is teljesült mivel nem sokkal később egy nagy darab férfi állta el az utamat. Nagy levegőt vettem, majd sóhajtottam egyet. Bár tudtam, hogy ez lesz az emberben még mindig egy kis remény, hogy mégse fog megtörténni. Felnézek a férfira és egy kis nyugodt hangot se engedve szóltam hozzá.
- Valami bajod van velem?
Kérdeztem tőle és felkészülve álltam, támadásra készen. Nem gondoltam, hogy időt hagyna beszélgetésre. Inkább befogna, mint egy háziállatot. Tudni kéne, hogy én nem leszek olyan puha p*cs, mint a legtöbb kis féregek akik itt raboskodik. Időm nem volt rá, hogy ilyenekkel foglalkozzak, minél előbb le kell lépnem innen. Tehát felkészülten vártam a férfi cselekedetét. Ha megütne egy elhajlással kerülném ki attól függően melyik irányba jön a támadás. Ha sikerül akkor egy bal felütéssel válaszolok neki. Arra az esetre ha nem sikerülne, akkor össze szedve magam egy sorozatot adok le a gyomrába.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Blackgate börtön - Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blackgate börtön - Cellák   Blackgate börtön - Cellák I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Blackgate börtön - Cellák
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Blackgate sziget-
Ugrás: