DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Penny Danvolt I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Penny Danvolt I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Penny Danvolt I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Penny Danvolt I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Penny Danvolt I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Penny Danvolt I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Penny Danvolt I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Penny Danvolt I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Penny Danvolt I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Penny Danvolt I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Penny Danvolt

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny Danvolt Empty
TémanyitásTárgy: Penny Danvolt   Penny Danvolt I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 5:35 pm

Születési név: Penny Danvolt
Egyéb név: -
Faj: metahumán
Nem: lány
Születési hely, idő: 2000. március 10.
Kor: 10
Magasság: 143.0 cm
Súly: 32 kg
Hajszín: fekete
Bőrszín: fehér
Vércsoport: A+
Egészségi állapot: normális
Család: elhunytak, testvére nem volt
Foglalkozás: -
Oldal: semleges

Törzshely: gyermekotthon

Jellem: Szülei halála miatt nehezen viszonyul a többiekhez, ami azt jelenti, hogy képes önmagát is kiközösíteni egy játékból, ha valami miatt mérges lesz, vagy megunja. Csöndes, de ha mérges lesz, akkor nem nehéz lenyugtatni őt, de akkor igencsak kiadja magából a mérgét.

Szakképzettség: -

Képesség:

- Telekinézis
Tárgyak tetszőleges mozgatása. Pennyt is beleértve, így tud "repülni" is.

- Energiagömb

Penny Danvolt Energy_Ball_by_collinwr

Második szintű képesség. Ára: 2 kredit.
Repülési sebessége: 20 km/ó
Egyéb: Képes fellökni valakit/valamit. A súlyhatár 100 kg.

3. szint
Megjegyzés: A napi korlátozottság a harmadik szinttől kezdve elmúlt

Maximális súly: 155 kg
"repülés": 45 km/ó
Energia gömb (felfedezve: 2. szint)
- Sebesség 25 km/ó
- Ereje akkora, hogy fellökjön valakit/valamit. A súlyhatár 105 kg.

Pénzügyek, tulajdonok, stb.

--------------------------------------------------------------------------------------
Pénz (dollár)
Megjegyzés: Madár segítségével, felkerekíthettem 15 300-ra. Minden második pénteken +450.

Elköltött
- 483 dollár az éjjellátós távcsőre
- 2000 dollár elköltve az övre erősíthető csörlőkre

Fennmaradó: 29 267
--------------------------------------------------------------------------------------
Kredit

Összes: 39
+ 3 alapból
Elköltött: 15
- 2 kredit elköltve az energia gömbre
- 5 kredit elköltve a plazma íjra
- 3 kredit elköltve a szintlépésre
- 5 kredit elköltve a Shardo gyémántra

Fennmaradó: 9

Egyéb módon kapott kreditek
- Harleytól kreditek: 1 mikulásra és 1 karácsonyra
- 3 kredit Harleytól a Maszkok mögött sikeres teljesítéséért
- Jojó és szuperkatona szérum Madártól a "Találd ki" játékban való részvevésért
Szuperkatona szérum leírás:
- 3 kredit és 50 REP pont a Csillagösvény végigjátszásáért
- 3 kredit Madártól mikulásra (2014)
- 7 kredit bővítésért
- 3 kredit bővítésért
- 1 kredit mesélői NJK adatlap írásért
- 2 kredit a Tükör végigjátszásáért
--------------------------------------------------------------------------------------
Tulajdonok, felszerelés, NJK, vásárolt dolgok, stb.

Plazmaíj (5 kredit)
Penny Danvolt The_plasma_bow_and_arrow_by_yanzi_5-d4yobo7

A markolaton van egy kis gomb, ami a be/ki kapcsolásért felel. Miután be lett kapcsolva, megjelenik az íj többi része, valamint a húr is. Van benne egy energiacella, ami automatikusan újratölti az íjat. A nyíl ereje a húzóerőtől függ és beleszámít az is, hogy meddig van kihúzva a húr.
40 lövés a maximum
40 lövés utáni töltési idő: 1 perc
1 lövés utáni töltési idő: 1 mp
***
Organizmus kesztyű (jutalom a Csillagösvény című kalandból)

Fő tulajdonságok:

A kesztyű ha nincs rá szükség, két fekete, testhezálló csuklópánt Pennyn, mindig a viselt ruhák alatt. Viszont ha szükség van rá, akkor könyökig érő kesztyűvé alakulnak. A szuperhős jelmez kesztyűi valójában ezek. Mikor létrehoz valamit, akkor az mindig átlátszó és fehéres színű, mint egy átlátszó fólia.
***
Éjjellátós távcső (483 dollár)

Penny Danvolt 17b

Egy egyszerű távcső, éjjellátó funkcióval.
További részletek
http://www.bestbinocularsreviews.com/Bushnell10x42NatureView-17.htm
***
Övre erősíthető csörlők (2000 dollár)



01:11-01:15
Mindkét kötél 3 m hosszú és ugyanolyan típus, amit Batman használ. Végükön egy kis fémgolyó van, mely nehezéknek szolgál, illetve arra is jó, hogy szükség esetén beakadjon valahová. Penny ezeket a köteleket telekinézissel irányítja.
***
Shardo gyémánt (5 kredit)

Penny Danvolt Point-rock-1

Használaton kívűl úgy néz ki mint a képen és hossza 2 cm. Csakis közelharci fegyverek alakját képes felvenni, legyen az létező vagy fiktív, ez Pennytől függ. Gyémánt révén bármit elvág és törhetetlen. Képes Penny erejét fókuszálni, maximális hossza pedig 10 méter lehet.


A hozzászólást Penny Danvolt összesen 85 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 16, 2015 4:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Penny Danvolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny Danvolt   Penny Danvolt I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 10:31 pm

Elfogadva! Ha igényeled, amolyan támogatás menüpont alatt kétheti fizetésed 450$.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny Danvolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny Danvolt   Penny Danvolt I_icon_minitimeSzer. Júl. 16, 2014 3:52 pm

Bővítés
Batman és Penny

Batman jelenleg a várost cirkálta, mikor megszólalt a rádió.
"Robbanás történt a bűnös kerület északi részén. Egyes források szerint Karmester a közelben tartózkodik." jelenlette egy férfi járőr.
Batman a bűnös kerület felé vette az irányt és mivel a közelben volt, hamar meg is érkezett oda. Leparkolva, előbb szemügyre vette az épületet, amiből némileg még özönlött a füst. Belépve, körbenézett és egy ismerős alakot pillantott meg.
"A kislány a jótékonysági rendezvényről." gondolta, miközben odalépett az ájultan fekvő Pennyhez és felmérte az állapotát, majd levette a ragszalagot is. "Ha jól emlékszem, a Szent Anna árvaházhoz tartozik. Mielött visszavinném oda, jobb ha ellátást kap."
Batman a karjába vette Pennyt és visszament a Batmobilhoz, majd miután berakta őt az ülésre, ő maga is beszállt és elindult a Wayne kastély felé. Alig két perc múlva, Penny magához tért és még homályos volt kissé a látása, mint aki most ébredt fel. Megdörzsölte a szemeit.
- Hol vagyok?
"Biztonságban. Hogy érzed magad?"
Penny meglepődött Batman hangjának hallatán és ránézett.
- Gyengén és még szédülök, de nemsokára teljesen jól leszek.
Batman bólintott.
"A Szent Anna árvaházból jöttél?"
- Igen. De kérem ne vigyen vissza oda.
"Miért nem akarsz visszamenni?"
- Az a hely számomra egy börtön. Sose mehettem kimenőre. Nembeszélve arról, hogy elegem lett a bezártságból.
Batman egy darabig nem szólalt meg.
"Elhiszem, hogy kellemetlen ott lenned, de ott biztonságban vagy."
- Nem akarok oda visszamenni, értse meg! Akárhol jobb, mint ott.
Látva, hogy Penny komolyan gondolja a szavait, Batman úgy döntött, hogy nem viszi vissza Pennyt.
"Rendben van, nem viszlek vissza. De cserébe velem jössz. Mielőtt magadhoz tértél, láttam pár kisebb sérülést, valamint pihenésre is szükséged van, az elmondásod alapján."
Penny bólintott és Batman félrehúzodott, majd megállította a Batmobilt. Ezután egy kendővel bekötötte Penny szemét.
- Ez miért kell?
"Elővigyázatosságból. Remélem megérted."
Penny bólintott. Miután megérkeztek a barlangba és ellátást kapott, egy kicsit később Penny odalépett Batmanhez, miután jól végiggondolta az egészet.
- Batman...
"Igen?"
- Szeretnék ön mellett harcolni.
"Erről szó sem lehet. Túl fiatal vagy még és az erőd is gyenge."
- Tud... tud az erőmről?
"Még a jótékonysági rendezvényen tudtam meg, mikor megmentettelek téged és a barátodat."
Penny bólintott.
- Tudom, hogy gyenge vagyok, de sok gyakorlással megint meg fogok erősödni.
"Idővel lehetünk társak, de ahhoz egy hosszú út vezet."
Penny ezt tudta, hogy Batman nem fog azonnal bízni benne, de legalább sikerült némi sikerült elérnie. Másnap, Penny elhagyta a Batbarlangot és elindult be a városba. Nem sejtette, hogy nemsokára egy kalandba* fog keveredni...

*: Csillagösvény
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny Danvolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny Danvolt   Penny Danvolt I_icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2015 3:02 pm

Batman keresése 1

Két nap telt el az Arkhami robbanás óta. Az utcán sétáltam. Utam akaratlanul is az árvaház felé vitt és mikor észrevettem, hol vagyok, a bejárati ajtóra pillantottam. Korábban már visszajöttem párszor, de csak azért, hogy magamhoz vegyem a ruháimat és még pár dolgot, ami az enyém. Sikerült észrevétlen maradnom, főleg azért is, mert éjszaka mentem be a volt szobámba, az ablakon át, melybe szerencsére nem költöztettek be senkit, így a lebukástól sem kellett tartanom. Azonban, jobbnak láttam kerülni az árvaházat, mert ha vissza is kerülnék, biztos vagyok benne, hogy éjt nappallá téve felügyelnének szünet nélkül, a szökés miatt. És hát láttam is már magamról pár képet, melyen a fotóm van, felette pedig az "ELTŰNT!" szó áll, alatta pedig az árvaház és a rendőrség száma. Ezeket minden alkalommal letéptem és széttépve dobtam ki a szemetesbe. De olyanokat is láttam, melyen azé a nevelőé volt, aki elvitt engem a temetőbe, ahol meghalt, amiatt a karmesternek öltözött bűnöző miatt. Gondolataimból az ajtó nyílása zökkentett ki és mielőtt bárki is lépett volna ki rajta, nem engedtem, hogy meglásson. Gyorsan felrepültem a tetőre és szerencsém volt, mert ahogy visszanéztem, senki nem látott meg. Aki kilépett az ajtón, az nem más volt, mint az igazgató és az öreg nevelőnő, akire a frászt hoztam a váza összetörésével. Néztem, ahogy beszáll a kocsijába, miközben egész biztosan a nevelővel beszélget. Pár perc múltán becsukta a kocsi ajtaját és elhajtott. A nevelőnő visszament. Még vártam pár percet, majd leugrottam és landolás után tovább sétáltam.

Eljött a délután és a Robinson parkban ültem egy padon. A környék csendes volt. Egy almát ettem, ami igen jól esett. Ültem még egy darabig a padon, majd tovább indultam, a park kijárata felé. Ekkor azonban ismerős hangot hallottam: Naomit.
- Megtaláltalak. - mondta hangosan.
Megfordultam és láttam, hogy kezében ott egy tűzgömb.
- Mit keresel idekint? - kérdeztem. - Menj vissza az árvaházba.
- Vissza fogok menni, de veled és csak miután megfizettem neked az eltört álkapcsom miatt! - mutatott rám.
- Nem viszel engem sehová sem. Ami pedig az álkapcsodat illeti, baleset volt.
Naomi arcáról láttam, hogy nem akarta elhinni az igazat és felém dobta a tűzgömböt. Hogy ne gyulladjon ki az egész park, gyorsan kitéptem a földböl egy nagyobb kupacot és a tűzgömb felé dobtam. Szerencsémre sikerült eltalálni és emiatt szét is foszlott.
- Meg vagy őrülve! - vetettem oda. - Ezzel a tűz dobálással az egész parkot fel fogod gyújtani!
Naomit nem érdekelte az érvelésem sem és egy újabb tűzgömböt dobott felém, ami elől félrehúzódtam, mert nem tudtam, miként reagálna, vagy mit tenne a lénnyel, ami rámtapadt és amúgy sem akartam mindig ráhagyatkozni, csak ha nagyon muszály. A tűzgömb a füvön landolt és már lángolt is, ahová becsapódott. Odadobtam rá az előbbi földkupacot, ami kioltotta. Naomi kihasználta, hogy nem rá figyelek és azon kaptam magam, hogy belémrúg, ami miatt elestem. Gyorsan megfordultam és időben elkerültem, hogy megragadjon. Emlékeztem a könyvtári esetre. Felálltam és hátrébb akartam ugrani, de Naomi elkapta a karomat és már éreztem is hogy egyre melegszik. Hogy elkerüljem a megégést, letéptem Naomi karját az enyémről.
- Jobban tennéd, ha nem ugrálnál sokat. - mondta Naomi mérgesen. - Annál tovább fog tartani.
- Nem fogom hagyni, hogy megégess. És különben is, miért akarsz annyira visszavinni?
- Nem a te dolgod!
Naomi nekemugrott és sikerült leszorítania a földre. Rámült, és mindkét kezével lefogta a karjaimat. Erősen tartott és nem bírtam szinte moccanni sem. Ez meg is lepett, ugyanis nem látszott rajta, hogy ilyen erős lenne fizikailag. Vagy csak én vagyok fizikailag gyenge.
- Most megvagy. - mondta fenyegetően. - És ne is próbálkozz semmivel, különben ropogósra sütlek.
El kellett ismernem, hogy ez talán tényleg patthelyzet, így csak bólintottam egyet. Leszállt rólam és már csak egyik kezével fogott engem.
- Állj fel.
Felálltam és hátrahúzta mindkét karom, erősen tartva azokat. egy kicsit mocorogtam, hátha kiránthatom legalább az egyiket.
- Fejezd be vagy megbánod. - parancsolt rám ismét.
Egy enyhe lökést éreztem, majd mindketten elindultunk a park mélyebb részei felé. Ebből arra következtettem, hogy a parkon kelünk át, a tömeg elkerülése végett. Pár perc múlva hirtelen megrántottam Naomit, ami miatt kissé elvesztette az egyensúlyát. Ezt kihasználva lazított a szorításon és kiszabadultak a kezeim. Gyorsan megfordultam, megragadva őt az erőmmel. Hiába vergődött, nem tudta mozdítani a karjait.
- Eressz el!
- El, ha lenyugodsz. - mondtam. - Mint mondtam, tényleg nem szándékosan törtem el az álkapcsod.
- Hazudsz. Nincs semmi, ami rá tudna venni, hogy elhiggyem a hazugságaidat.
- Én nem hazudok. Ha visszaemlékeznél, az egész a pillanat hevében történt. És most menj vissza az árvaházba.
Naomi továbbra is vicsorgott rám, azonban elengedtem őt, majd hátat fordítottam neki. Ez kissé meglepte, de nem ácsorgott sokáig, hanem odasietett hozzám és megragadta a bal felkaromat. Nem is igazán azért, hogy maga felé fordítson, hanem azért, hogy megégessen, amit meg is tett. Fájdalmas volt és felkiáltottam. Sikerült kiszabadulnom a fogásából és telekinézissel ellöktem őt, neki egy fának. Azonban ügyeltem rá, hogy ezúttal véletlenül se essen baja. Odanéztem a sebre: a pulóver azon része teljesen átégett, az égés menten a szélei parázslottak, majd füstölve kialudtak. A kéznyom ott vöröslött és a fájdalom nem akart elmúlni. Hogy lerázzam Naomit, felrepültem a fák fölé és a park túlsó végében landoltam, messze tőle. nem azért hagytam ott, mert féltem, hanem mert értelmetlennek láttam erőszakkal viszonyulni felé. Leültem az egyik fához és háttal nekidőltem. letéptem és lehúztam a sérült pulóverujjat, majd rákötöttem a sebre, miután átitattam néhány alma levével. Nem valami sok, de talán segít.


A hozzászólást Penny Danvolt összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 11, 2015 10:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny Danvolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny Danvolt   Penny Danvolt I_icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2015 4:14 pm

Batman keresése 2

Kinyitottam a szemeimet. Sötét volt. Felültem, majd felálltam. A fák koronáján át enyhén besütött a hold fénye. Ráeszméltem, hogy a karom már nem fáj annyira, de még mindig eléggé éreztem.
~ Úgy tűnik elaludtam és észre se vettem.
Az éjszakai sötét miatt fogalmam sem volt, hogy merre induljak, így jobb karomat kissé kinyújtottam és létrehoztam egy energia gömböt, melynek fénye elég volt ahhoz, hogy maximum 1 méteres körben tájékozódni tudjak. Elindultam arra, amerről repülve ideérkeztem. Repülve talán egy vagy másfél perc sem volt az út, de gyalog talán félórát is megtettem. Sikerült elérnem az utcát és megszüntettem az energia gömböt. Kilépve az utcára, csak pár járókelőt láttam. Egyenlőre jobbnak láttam, ha még pihenek, így hazamentem és lefeküdtem aludni.

Ahogy teltek a napok, úgy nőtt a bűnözés is és furcsamód Batman nem tett semmit. Emellé újságokból és híradókból is tudomást szereztem, hogy a Föld vizei elmocsarasodnak valamilyen gomba miatt, amit először nem akartam elhinni. Nem sokkal ezután eszembe jutott, hogy Batman milyen hamar ért oda a Wayne kastélyba, mikor Harley és a bandája támadást indított.
~ A színpad mögül jött elő... Lehet hogy azért bukkant fel olyan hamar, mert már eleve a vendégek között volt, vagy pedig... - elmélkedtem. ~ ... Batman olyasvalaki, aki a Wayne kastélyban lakik.
Utóbbi mondatomat valahogy nem találtam ésszerűnek, de befejeztem a gondolkozást és hazamentem felvenni a fekete ruhámat. Az átöltözés után elmentem a Wayne kastélyhoz, végül odaérve pedig átrepültem a kapu felett. Végigfutottam az udvaron, egészen a kastélyig. Az ajtóhoz lépve lenyomtam a kilincset. Zárva volt. Ígyhát mutatóujjamat a kulcslyukhoz tettem és koncentráltam. Sokáig tartott, de végül kinyílt a zár. Kinyitottam az ajtót, majd bementem, becsukva magam mögött az ajtót. Csöndesen végighaladtam a folyosókon, elérve a teremig, ahol a színpad is volt. Kutatni kezdtem ott, ahol Batman felbukkant. Hosszú percekig vizsgáltam a falat és az ottlevő tárgyakat.
- Úgy tűnik semmi... - motyogtam. - De nem adom fel. Biztos van más hely is, ahonnan felbukkanhatott.
Elhagytam a termet és visszamentem a folyosóra. Csöndesen haladtam, ügyelve, hogy hátha találok valami rendkívülit, de nem volt semmi ilyen.
~ Talán valami felett átsiklok...
Gondolkozni kezdtem. Emlékszem, hogy olvastam egy krimi regényt, míg anya nem volt otthon és abban egy bizonyos tárgy megmozdításával nyílt ki a titkos ajtó.
- Már értem. Lennie kell valahol egy kapcsolónak egy titkos ajtóhoz. De ilyen hatalmas kastélyban nagyon neh... uff
Valakinek nekisétáltam és fenékre estem. Felnéztem és Bruce Wayne komornyikja állt előttem, aki felhúzott szemöldökkel nézett engem.
- Mit keres itt kisasszony? - kérdezte, miközben felsegített. - Hogy jutott be?
Mr. Alfréd hangjában éreztem, hogy nem méltányolja a betörésem és ebben igazat is adtam neki, de kérdéséből is azt vettem le, hogy nem akar mellébeszélést hallani. Levegőt vettem.
- Sajnálom, hogy hívatlanul jöttem be, de meg akarok bizonyosodni valami felől.
- És mi lenne az, amiről a kisasszony meg akar bizonyosodni?
Mr. Alfréd végig a szemembe nézett és én is ugyanígy tettem. Láttam a szemében, hogy aggódik, de arckifejezése nem erről árulkodott. Sóhajtottam egyet, mert tudtam, hogy ez nem lesz könnyű.
- A múltkor rendezett jótékonysági rendezvény egyik résztvevője vagyok. - kezdtem. - Tudom, hogy hihetetlen, de mivel Batman itt bukkant fel szinte a semmiből... arra a következtetésre jutottam, hogy ő is egy résztvevő volt vagy pedig itt lakik.
Mr. Alfréd erre láthatóan megdöbbent, de igyekezett fenntartani a látszatot, hogy védje Bruce-t.
- Sajnálom kisasszony, de téved. Bruce úrfin és jómagamon kívül nem lakik itt más. - mondta.
Erre elbizonytalanodtam. Úgy tűnik nagy hibát követtem el azzal, hogy azt hittem, hogy Batman talán itt lakik és ami rosszabb, bajban vagyok betörésért. De hirtelen kizökkentem az összezavarodásból és újból Mr. Alfrédra néztem.
- Miért volt annyira megdöbbenve az előbb?
Mr. Alfréd nem igazán tudott választ adni erre, így nem is mondott semmit. Azonban én kezdtem sejteni, hogy az előbbi megdöbbenése okán valami titkot rejtegethet, talán még Mr. Wayne is.
- Batman az utóbbi pár napban valamiért nem tesz semmit a bűnözés ellen. Ha bármit tud, kérem mondja meg! - mondtam. - Batman már segített rajtam kétszer, én is segíteni akarok őrajta, hogy viszonozhassam neki. Bízhat bennem.
Mr. Alfrédon látszott, hogy hisz nekem, de még nem szólt semmit. Levettem az arcomról a sálat, hogy még inkább elnyerhessem a bizalmát. Felismert engem.
- Maga a kisasszony, aki szembeszállt Harley Quinn csatlósaival.
- Igen. A nevem Penny Danvolt. Sajnálom, hogy betörtem, de meg kellett róla bizonyosodnom, hogy igazam van e az elméletemmel kapcsolatban.
Mr. Alfréd bólintott és a vállamra tette a kezét.
- Rendben van. Ha ennyire őszinte a szándékaival kapcsolatban, akkor megérdemli, hogy én is őszinte legyek önhöz.


A hozzászólást Penny Danvolt összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 11, 2015 10:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny Danvolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny Danvolt   Penny Danvolt I_icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2015 7:52 pm

Batman keresése 3

Mr. Alfréd odavezetett egy nagy állóórához, amin megnyomott valamit és az órát valamilyen szerkezet felhúzta, majd egy liftajtó nyílt ki. Beszálltunk és mikor az ajtó kinyílt, a batbarlang tárult elém.
- Bruce úrfi valójában Batman. Azonban, már napok óta nem láttam őt és aggódom érte. - mondta.
Csöndesen bólintottam.
- Ha szüksége van valamilyen felszerelésre, elkészítem önnek.
Gondolkoztam egy kicsit.
- Szeretnék egy övet, amiben rendesen tudom tárolni az íjamat, ezenfelül egy éjjellátós távcsövet és bilincs helyett valami egyszerűbbet, amit könnyű elrejteni.
- Talán elégedett lesz a speciális drótkötelekkel, amit Bruce úrfi használ.
- Mitől speciálisak?
- Olyan anyagból készültek, melyet igen nehéz eltépni vagy elvágni.
Bólintottam. Eközben odaértünk egy kis raktárhoz, amiben a tartalék felszerelések vannak. Beléptünk és Mr. Alfréd elővette az említett drótköteleket.
- Milyen hosszúra van szüksége?
- Mindkét oldalamra három méter. Tudja, úgy képzeltem el, hogy a köteleket egy csörlőben tárolnám az övön egy kis fém nehezékkel a végükön és szükség szerint hozzáférhetek.
Mr. Alfréd bólintott és hozzáláttunk az elképzelésem szerint elkészíteni a felszerelésemet. Könnyen és gyorsan ment. Miután elkészült és rá lett erősítve mindkettő az övre, felcsatoltam azt a régi helyére, majd próbáltam ráérezni. Először csak a bal oldalira koncentráltam. Lassan mozdítottam előre a karom, közben az erőmmel megmarkoltam a kötelet, ami elő is jött, majd felfelé irányítottam, mintha csak egy kígyó ágaskodna fel. Mr Alfréd meglepődve nézte, mit teszek. Következőleg megforgattam a kötelet és sikerült. Ezután vsszatoltam azt a csörlőbe.
- Tökéletes.
- Ennek örülök Danvolt kisasszony. Itt a távcsöve is.
- Köszönöm.
- Szüksége van még valamire?
- Igen. El tudna látni egy égési sérülést?
- Természetesen. Hol van ez a sérülés?
- A bal felkaromon. De ahhoz le kell vetnem a pulóverem.
Mr. Alfréd bólintott és miután levetettem a pulóverem, alatta van egy fehér top, valamint látható a Naomi által okozott égési sérülés, ami Mr. Alfrédot igencsak meglepte.
- Kéznyom alakú sérülés. Igencsak meglepő ez, Danvolt kisasszony. Miként szerezte?
- Egy dulakodás során egy kellemetlen ismerőssel.
Miután el lett látva a sebem, visszavettem a pulóvert és a sisakot is. Helyére került a távcső és az íjam is.
- Javaslom pihenjen egy kicsit, mielőtt Bruce úrfi keresésére indulna.
Bólintottam és miután eleget pihentem, elindultam az első útra, hogy megkeressem Batmant.

Napokon át kerestem Batmant, végigkutatva egész Gothamet, eredménytelenül. Pihenni pedig időnként a batbarlangban szoktam, vagy egy épp ideiglenes búvóhelyen valahol a városban. A keresések során sikerült elkapnom pár tolvajt. Egyik éjszaka még két tolvaj után egy autótolvaj volt. Sikerült elkapnom telekinézissel, de az égen megjelenő fény elvonta a figyelmemet és sokan másoknak is. A koncentrálásom megszakadt.
- Mi lehet ez? - kérdeztem.
Nem sokkal ezelőtt a Föld vizeinek elmocsarasodása is elég rossz hír volt, most viszont az égen jelent meg a sarki fény, de nem a szokásos módon. Az autótolvaj úgy döntött, hogy neki elég volt a bámészkodás és hogy ne kaphassam el megint, felém rúgott, de a kesztyűim megvédtek. Mielőtt reagálhattam volna, már el is futott. Úgy döntöttem, hogy hagyom elmenni és alaposabban körül akartam nézni, ezért felrepültem a közelben levő legmagasabb épületre. körülnéztem és ameddig csak láttam, mindenütt ott volt az égen. Összezavarodva néztem a távolba egy darabig, majd elindultam vissza Batman barlangjába.

Mikor visszaértem, Mr. Alfrédhoz mentem, aki éppen a batbarlangban volt és beszámoltam neki az égen megjelent fényről, de semmit nem tudott róla mondani. Másnap reggel csöndesen ültem a konyhában és megint csak gondolkoztam. Mr Alfréd odalépett hozzám.
- Mi nyomasztja önt Danvolt kisasszony?
- Már végigkutattam egész Gothamet, eredménytelenül. Lehetséges, hogy Batman nincs is Gothamben.
- Igaza lehet. De ne engedje, hogy a kudarc eltántorítsa.
- Ne aggódjon, nem engedem. Talán jobb lenne, ha a keresést egy új városba helyezem át, Metropoliszba.
- Rendben van Danvolt kisasszony. De kérem legyen óvatos.
- Az leszek, Mr. Alfréd.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny Danvolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny Danvolt   Penny Danvolt I_icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2015 8:17 pm

Így kerültem a Szent Anna árvaházba

A szobámban ültem, az ágyon. Egész éjszaka aludni sem bírtam a történek miatt. Csendesen néztem magam elé, arcomról pedig folytak a könnyek.
- Bárcsak itt lettem volna... megvédhettem volna anyát...
Kint az utcán egy autó hajtott el a ház előtt és a hangja behallatszódott, amire összerezzentem. Az ajtómhoz mentem és fülemet odatapasztva hallgatóztam egy darabig. Nem hallottam semmit sem.
~ Biztosan odakint vár rám, hogy elkaphasson... De nem fogom hagyni.
Körbenéztem, hogy merre is tudnék elszökni. Az ablak volt az egyetlen lehetőség, így fogtam pár lepedőt és a végüknél összekötöttem azokat, majd az ágy lábához. Az ablakot kinyitva kidobtam a lepedőt, majd elkezdtem lemászni. Alig haladtam pár centimétert, éreztem, hogy meglazul az egyik csomó és mielőtt csinálhattam volna bármit is, leestem. Az utolsó pillanatban sikerült valahogy lefékeznem a zuhanásomat, így nem esett bajom. Kimentem az utcára és utoljára visszanéztem. A könnyeimet letöröltem, majd elindultam. Az utcákon kóboroltam lehajtott fejjel. Fáradt és éhes voltam, de nem érdekelt egyik sem. Volt nálam pár dollár, a zsebemben, de nem vettem elő. Befordulva egy sarkon, az iskolabuszt láttam elhajtani magam előtt. Csak egy pillanatra néztem rá. Futólag láttam Jasont is. Jason a barátom volt, de nem csupán sima értelemben: szerettem őt és ő is engem. Két évvel idősebb, valamint magasabb is volt nálam egy fejjel, sötétbarna hajú és kék szemű fiú, izmos is, de ellentétben néhány másik fiúval az iskolában, ő nem élt vissza azzal, hogy fizikailag erős, inkább beiratkozott a karate edzésre, hogy egy napon híres küzdősportoló lehessen az olimpián. Igazából ő is különleges adottsággal rendelkezett, mint én, de míg én telekinézissel rendelkeztem, neki szuperereje volt. Néha elmentünk a Robinson parkba, hogy barátságos harcban mérjük össze az erőnket. Volt mikor én győztem vagy pedig ő. Néha szuperhősöset is játszottunk. Minden alkalommal cseréltük a szuperhős és a szupergonosz szerepét. Ami még közös volt bennünk, hogy mindkettőnk szülei elváltak. Sóhajtottam egyet, majd átmentem az úttesten. A karórám csipogni kezdett. Hogy el tudjam terelni kissé a gondolataimat, az órára néztem: 06:47 2008 március 10.
- Boldog szülinapot Penny... Nyolc éves vagy... és egyedül...
Időközben beértem a Robinson parkba, mert tudtam, hogy itt senki nem fog zavarni. A jól ismert útvonalon mentem, egy bizonyos, széles és nagy fához. Ránéztem a fára, melybe az én és Jason neve volt vésve. Leültem a fa tövébe és órákig ültem ott. Végül aztán lépéseket hallottam. Felnéztem és Jason állt előttem. Csöndesen, könnyes szemekkel néztem őt, ő pedig leguggolt elém.
- Miért nem jöttél iskolába? Miért sírsz? - kérdezte.
Percek kellettek ahhoz, hogy rávegyem magam a válaszadásra.
- Anya... meghalt...
Jason arcán láttam a döbbenetet. Átöleltem őt és ő is engem.
- Részvétem. De kérlek ne sírj. Rossz így látni téged.
Nem válaszoltam. Jason felállított és a karjaiba vett engem.
- Nem vagy jól. Remegsz, fáradt és sápadt vagy. Jobb lesz ha hazaviszlek.
- Nem akarok visszamenni! Bántani fog... mint anyát.
- Ki tette ezt?
- Apa...
Jason komor arccal bólintott egyet és elindult. Eltökélte magát, hogy felelősségre vonja apát. De mivel apa is meghalt, így nem fogja tudni megtenni.
- Kérlek ne vigyél vissza...
- Rendben. Elmegyünk akkor hozzám.- mondta. - Úgy jó lesz?
- Igen.
Miközben mentünk, nem bírtam tovább és elaludtam.

Jason szobájában ébredtem fel, az ágyán. Felültem.
- Jobban vagy? - kérdezte, miközben rámnézett.
- Egy kicsit... de nagyon éhes vagyok.
Jason átnyújtott egy tányért, melyen egy szelet torta volt. Jasonre néztem.
- Ma van a születésnapod. Legyen ez is egy jó születésnap.
Letettem a tányért és átöleltük egymást. Miután megettem két szeletet, elmúlt az éhség. Ezután egy kis dobozkát kaptam.
- Boldog születésnapot. - mondta egy mosollyal.
- Köszönöm.
Kibontottam az ajándékomat. Egy fém nyaklánc volt az, egy kis lánggal rajta. Ami pedig a lángban volt, az igazán meglepett.
- Egy gyémánt.
Jason kivette a kezemből a nyakláncot és rámadta.
- Csodásan áll rajtad.
- Köszönöm. - mondtam elmosolyodva.
Az éjszaka ezután csöndben telt el. Én a vendégszobában kaptam helyet, de nem aludtam. Álmatlanul néztem a plafont. Jason és a felköszöntésem sem tudta kiverni a fejemből anya halálát. Álomba sírtam magam. Anyáról álmodtam. Egymást öleltük és beszélt hozzám.
- Legyél erős, hogy legyőzd az akadályokat. Ne félj semmitől. - mondta anya.
Anyára néztem könnyes szemmel, de letörölte azokat.
- Én hiszek benned kicsim. Légy erős.
Anya halványulni kezdett. Éreztem, hogy elmegy.
- Meg... megígérem. Kérlek ne hagyj el.
- Sajnálom Penny. Mennem kell.
- Kérlek ne menj... Könyörgök! - könyörögtem sírva.
Anya végül teljesen eltűnt és felriadtam. A szemeimet kinyitva a plafont láttam. Az álom nem hagyott nyugodni és újból csak sírtam. Azonban, letöröltem a könnyeimet és abbahagytam a sírást.
- Nem. Megígértem anyának, hogy erős leszek. Nem szabad sírnom.
Felültem, miután felkapcsoltam az olvasólámpát. A ruhám ott volt a széken. Jelenleg a Jasontól kapott pizsama volt rajtam. A széket néztem egy darabig.
~ Látnom kell anyát. Haza kell mennem.
Hamar átöltöztem a harisnyámba, pulóverembe és kantáros szoknyámba. Az éjjeli szekrény felé fordultam. A Jasontól kapott nyaklánc ott hevert a lámpa mellett. Odaléptem és felvettem, majd lekapcsoltam a lámpát. Elhagyva a szobát, lementem az előtérbe, ahol megtaláltam a csizmámat. Miután azt is felvettem, kiosontam a házból és becsuktam az ajtót. Ezután futni kezdtem. Félúton eleredt az eső is, de nem érdekelt. Végül megérkeztem. Az ajtó előtt álltam, amit két szalag zárt el x alakban és a következő szöveg állt rajta: "Rendőrségi vonal. Átlépni tilos!". Megfogtam a kilincset és határozottan kinyitottam az ajtót. Belépve a házba szétnéztem. Nem láttam apát és anyát sem.
- Megint elkéstem...
Nem tudtam mit tegyek, így leültem a padlóra, a falnak dőlve. Azon tűnődtem, hogy hová vihették anyát. De annyiban biztos voltam, hogy egy kórházba. Nem sokkal ezután elindultam vissza Jasonhoz. Nem akartam neki csalódást okozni. Megint csak futva tettem meg az utat. Miután visszaértem, lefeküdtem aludni.

Reggel arra ébredtem, hogy Jason belesett hozzám. Biztosan azért, hogy megnézze, hogy vagyok.
- Minden rendben? - kérdezte.
- Igen.
- Anya mindjárt befejezi a reggelit. Rántotta.
- Rendben. Felöltözök és megyek is.
Jason bólintott és becsukta maga mögött az ajtót. Miután leértem a konyhába, Jason kérésére helyet foglaltam az asztalnál.
- Szervusz Penny. Hogy aludtál?
- Jó reggelt Mrs. Molly. Jól aludtam.
A reggeli csöndesen telt el, majd Jason anyukája elment dolgozni. Mi még ettünk a tegnapi tortából, majd Jason az órára nézett.
- Maradj és kérlek pihenj. Megmondom a tanároknak, hogy miért hiányzol.
- Ne. Veled megyek az iskolába.
- Biztos vagy benne?
Bólintottam.
- Akkor menjünk.
Az iskolában bepótoltam a leckét, majd az aznapit is megírtam. Az órák végeztével Jason edzésre ment, én pedig sétálni. Egy boltba mentem be, ahol vettem egy csokit. Míg az eladó hátul volt a raktárban, egy férfi jött be. Mivel háttal álltam neki, nem láttam. Hallottam a lépteket és odapillantottam. A következő pillanatban megragadt engem.
- Ha jót akarsz magadnak kislány, nem mozdulsz. Épp jó leszel a rabláshoz. - mondta a férfi.
Szólni akartam, de fegyvert fogott rám, így nem tettem semmit. Az eladó ekkor ért vissza és alaposan meglepődött.
- Mi folyik itt?
- Rablás. - mondta és egy hátizsákot rakott a pultra. - Pakolja be a pénzt a kasszából, vagy a kislány meghal.
Az eladó kénytelen volt engedelmeskedni és bepakolta a pénzt a hátizsákba. A tolvaj visszavette azt és kihátrált velem. Az utcára kiérve rám pillantott.
- Te már nem is kellesz. Elég a pénz.
Egy erős lökéssel nekilökött a falnak. Beütöttem a fejemet és elkábultam. Magamhoz térve egy rendőrt láttam magam előtt.
- Jól vagy?
- Nem vagyok jól.
- Mi a baj?
- Anya meghalt és az a férfi meg akart ölni.
A rendőr felsegített engem.
- Láttad az arcát?
- Nem láttam. De szeretnék végre hazamenni.
- Várj csak. Nem te vagy az elhunyt könyvtárosnak, Emily Danvolt lánya?
- De igen...
- Kérlek gyere velem. Már kerestünk téged.
- Nem megyek magával. - hátrálni kezdtem.
- Nem akarlak bántani. Azt az utasítást kaptam, hogy vigyelek el a Szent Anna árvaházba.
- Nem akarom!
Elfutottam. Hátrapillantottam és a rendőr követett engem.
- Állj meg!
Nem álltam meg. Befordultam egy sikátorba, de zsákutca volt. Megint hátranéztem és a rendőr jött felém. Körbepillantottam és a tűzlétrához ugorva felmásztam rá. Ahogy felértem, már mentem is volna tovább, de megcsúsztam. Nem ütöttem meg magam nagyon, de ez elég időt adott a rendőrnek, hogy utolérjen. Ránéztem.
- Hagyjon békén. Nem akarok magával menni.
Felsiettem a következő szintre, azonban mielőtt tovább mehettem volna, a rendőr sarokba szorított és megragadta a karomat. Látszott rajta, hogy türelmetlen volt.
- Elég legyen ebből. Meg kell értened, hogy jobb lesz neked így.
Próbáltam kiszabadítani a karomat, de nem ment önerőből. Így hát elszántam magam és az erőmmel ellöktem őt. A rendőr épp ekkor csúszott meg és ez segített abban, hogy a titkom megmaradjon.  Azonban a lökés ereje akkora volt, hogy bár a rendőr elengedett, ő a lépcsőnek csapódott, én pedig átestem a korláton, egyenesen lefelé. Egy szemetes konténer fedelén landoltam elég keményen és elájultam.

Kinyitottam a szemeimet. A fejem hasogatott. Bal kezemmel akartam megfogni, de éles fájdalom hasított belé és felnyögtem. Ránéztem a kezemre: be volt gipszelve és felkötve. Egy kórházi ágyon feküdtem. Ekkor lépett be a rendőr, aki kergetett engem. Mellém lépett. Szakállas arcán és szemében egy kis méreg mutatkozott, de aztán lehunyta a szemét és fejét rázta. Az ágy mellé tolta a széket és leült.
- Mindez elkerülhető lett volna, ha rám hallgatsz.
- Nem sérültem volna meg, ha békén hagy.
A rendőr sóhajtott egyet.
- Nézd. Tudom, hogy édesanyád halála felkavart és a tolvaj is megrémisztett téged, de segíteni akarok neked. Az árvaházban jobb helyed lesz mint az utcán.
Csöndesen néztem magam elé. Végül megadóan bólintottam, amit a rendőr megértett.
- Holnap reggel visszajövök érted. Addig is pihenj, én pedig elintézem a szükséges dolgokat az iskoládban és az árvaházban.
Nem válaszoltam semmit, csak néztem kifelé az ablakon. Másnap reggel a rendőr visszajött értem és elvitt az árvaházba. Jason nyakláncára pillantottam. El se tudtam tőle búcsúzni. Sóhajtottam egyet. Elhatároztam, hogy bármi áron, de egy nap megkeresem őt és újra együtt leszünk. De akkor még nem is sejtettem, hogy a viszontlátás igen sokat fog váratni magára...
Vissza az elejére Go down
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

Penny Danvolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny Danvolt   Penny Danvolt I_icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2015 3:54 pm

Tyűha jók lettek (főleg az utolsó tetszett, nagyon megható volt Smile )
Szépen írtál, és sokat, érzelmeket is vittél bele.
Nem kertelek, minthogy tetszett a munkád, kapsz 7 kreditet Smile Jóra használd Wink
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny Danvolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny Danvolt   Penny Danvolt I_icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2015 4:41 pm

Jelmezek

Penny Danvolt

v1
Penny eredeti jelmeze egy Harley által csinált volt, DCUO-ban, az én kérésemre, de sajnos egy kis hiba folytán a kép elveszett. A következő már egy öltöztetős játékban készült, de rá lett photoshop-va egy sisak a DCUO-ból.

v2

Penny Danvolt Penny_superhero_costume_www.kepfeltoltes.hu_

Talán nem néz ki valami jól a test és a sisak eltérő rajzolási stílusa miatt, vagy maga a jelmez sem egy jól kinéző darab talán, de ezt szántam volna Pennynek, mint végleges jelmezt, ami végül sosem lett használva a játékban csakúgy mint a v1.

v3 "fekete ruha"

Penny Danvolt Fekete_ruha_www.kepfeltoltes.hu_

Ez egy ideiglenes ruha, amit Penny maga válogatott össze, hogy védje a kilétét őrjárat közben. Egy sisakból, sálból, pulóverből, nadrágból és boka csizmából áll. A kesztyűt a lény alkotja, mely Penny csuklóira tapadt a Star laboratórium alatti múzeumban. Ez gyakran van használva a játékban.

v4 Éjfúria

Penny Danvolt LightingTestzclose

Egy ninja jelmez, mely már egy jobb elképzelés volt. Azonban gondolkodni kezdtem, hogy talán még van mit tökéletesítenem, így visszavonultam a "tervező asztalhoz".

v5 Éjfúria

minta:

Elhatároztam, hogy ideje végre Pennynek (szuperhős nevén Éjfúria) egy végleges jelmezt adni, ami illik is a Batman családhoz. A spoiler mögött az alap jelmez van, mely annyiben különbözik, hogy a kesztyűket ugyanúgy a Pennyre tapadt lény alkotja és a csizma lapostalpú mint az előző verzión, valamint egy öv is jár hozzá, melyen a felszerelés kap helyet. Testvérem pár napja megkérte egy ismerősét, hogy készítse el ennek a DCUO-s verzióját, mely még nem készült el. De ha elkészül, kirakom ide.

Felszerelés: Éjjellátó távcső, Shardo gyémánt, plazmaíj, csörlők

Jason Fowler

v1 Kron

Penny Danvolt Kron_www.kepfeltoltes.hu_

Jason szuperhős neve Kron. Ennek is volt pár előző verziója, azonban azok csak az öltöztetős játékban voltak, kép nem készült róluk.

Felszerelés: Bilincs, zseblámpa, sokkoló, Spyderco Delica4 zsebkés, összecsukható fém harci bot

v2

Penny Danvolt Kron_2_www.kepfeltoltes.hu_

A jelmez mellkas részére Jason a Batman család jelének a körvonalát varrta azután, hogy újra találkozott Pennyvel, valamint először személyesen Batmannal is. A felvarrt jel azt jelenti, hogy a Batman család szövetségese.


A hozzászólást Penny Danvolt összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 15, 2015 12:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

Penny Danvolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny Danvolt   Penny Danvolt I_icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2015 6:03 pm

Szép munka, és sok érdekességet tudhatunk meg Very Happy
a képekkel együtt 3 kredit a Smile
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny Danvolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny Danvolt   Penny Danvolt I_icon_minitimeVas. Márc. 15, 2015 11:59 pm

Egy kicsit belemerültem Penny és Jason kapcsolatába és kitaláltam nekik egy utódot, aki Bruce Fowler, keresztneve pedig Pennytől jött, tiszteletből Bruce Wayne iránt, ám vezetékneve Jason-é. Penny 21 évesen szülte meg őt (játékbeli idő szerint Penny kb 11 éves már azt hiszem). Nem igazán egy tényleges karakter, csupán egy olyan karakter, akit a móka kedvéért találtam ki. De majd Ra vagy Madár elbírálja, hogy felbukkanhat e a játékban (talán alter kalandban) mint játékos karakter vagy mesélő karakterként, valamint Penny koráról is megerősítést kérnék, hogy lehet e már 11 éves vagy sem. Nos, akkor itt is van:

Valós személyazonosság: Bruce Fowler

Penny Danvolt 282083502Bruce_Fowler_www.kepfeltoltes.hu_

Szuperhősként: Védelmező

Penny Danvolt V_delmez__www.kepfeltoltes.hu_

Név: Bruce Fowler
Egyéb név: Védelmező
Faj: Metahumán
Nem: Férfi
Születési hely, idő: Gotham, 2029 július 12
Kor: 17
Magasság: 180.0 cm
Súly: 59 kg
Hajszín: Fekete
Bőrszín: Fehér
Vércsoport: A+
Egészségi állapot: Normális
Család:
Penny Danvolt (anya, él)
Jason Fowler (apa, él)
Bruce Wayne (tiszteletbeli nagyapa)
Foglalkozás: Diák, szuperhős
Oldal:

Előtörténet:
Gyerekkorom első évei normálisan telt el, csakúgy mint szüleimnek. Hat éves koromban egyedül voltam otthon és takarítottam. Takarítás közben anyáék elzárt szobáját is kitakarítottam, melyben a szuperhősi felszereléseiket tartották, a jelmezeket pedig vitrinben. a falakat újságcikkek díszítették, valamint néhány fegyver vagy egyéb tárgy egy-két küldetésükről. Volt egy cikk is, mely nekem nem tetszett, ez pedig anyáról szólt. A cikk címe alatt egy kép volt anyáról, amint Éjfúriaként egy energia gömböt dob egy denevér felé, mely az elmondása szerint egy meteorból mászott elő és Semlegesítőnek nevezte magát. A csatáról készült egy film is az épp tudósító stábtól. A cikkben pedig a következő állt:

"Éjfúria utolsó harca Semlegesítővel

A tegnap, a Robinson parkban földbe csapódott meteorit enyhe rengést okozott a környéken, azonban az igazi veszély ezután jött. A meteoritból egy három méter magas denevér bukkant elő, mely humanoid alakot vett fel, megtartva előző alakjának küllemét. Mint kiderült, ez az űrből érkezett lény Semlegesítő néven mutatkozott be, aki felesküdött, hogy mindenkit megfoszt szuper képességétől. Vajon a szuperhősök képesek legyűrni ezt az akadályt?

A helyszínre érkezve, Éjfúria felszólította Semlegesítőt, hogy adja fel magát, azonban vad harc alakult ki a két fél között, melyben Éjfúria minden képességét elvesztette a Semlegesítő által kibocsátott szónikusnak ható sugár miatt. Ezután Semlegesítő könyörtelen támadássorozatot indított Éjfúria ellen, aki tehetetlen volt és súlyosan megsérült, elvesztve a csatát. Egy másik szuperhős, Kron ekkor érkezett meg Batman társaságában, azonban Éjfúriának egy jól időzített mozdulattal sikerült megölnie Semlegesítőt. A csata után Kron elsietett Éjfúriával, míg Batman maradt, hogy elkülönítsék Semlegesítő holttestét."

Emiatt a harc miatt anya szuperhős korszaka véget ért. A sérülések közt volt kar és lábtörés, nem beszélve a lebénulásról, mely miatt tolószékbe került. Végezve a takarítással, elpakoltam. Anyáék ekkor értek haza. Apa születésnapját megünnepelve, anya azt is megígérte, hogy elkezdhetem vele, apával és Bruce-al a szuperhős kiképzésemet. Először a karate kiképzésemet kezdtem meg Bruce-al. Kemény és szigorú tanár volt, nem fogadott el hibát. Eleinte türelmetlen voltam, de egy beszélgetés után apával meghozta a kellő motivációt arra, hogy ne hagyjam, hogy érzelmek vagy türelmetlenség vezéreljen a harcban. végül eljött a kiképzés vége, melyben meg kellett mutatnom, hogy mit tanultam eddig. Anya és apa is jelen volt. Miután sok szerencsét kívántak, odamentem Bruce-hoz. Apa pedig minket figyelt, mert elvállalta a bíró szerepét.
- Készen állsz? - kérdezte Bruce.
- Igen. - feleltem.
- Három körben mérkőzünk meg egymással. A győzelemhez két kört kell, hogy megnyerjen az egyik fél. - mondta.
- Elfogadom. - válaszoltam.
Mindketten meghajoltunk. Bruce megadta nekem az első mozdulatot. Felé léptem és ütöttem, de kivédte. Elhajolva az ő ütése elől, oldalra lépett, de nem hagytam, hogy kikerüljön a látóteremből.
- Helyes. - mondta. - Sose engedd, hogy az ellenfélt szem elől veszítsd.
Bólintottam és felém rúgott. Sikerült elhajolnom, majd bevittem egy ütést a combjára, mely csak annyira volt erős, hogy meglepje. Apa ekkor visszaállított minket a kezdőpontra, a győzelmet pedig nekem ítélte, majd kezdetét vette a második kör. Most Bruce kezdett és gáncsot akart vetni, de elugrottam egy hátraszaltóval. Bruce kivárta, míg megint talpra álltam, majd felé lépve megindítottam egy köríves rúgást, ami eltalálta az alkarját. Visszahúztam a lábam, ám Bruce kihasználta az alkalmat és végrehajtott egy szabályos gáncsot. Most ő nyerte a kört. Ismét a kezdőpontra álltunk. Eljött az utolsó kör, ami eldönti, hogy ki fog nyerni. Bruce ezúttal nehezíteni kezdett és szabályos, de sorozatos rúgásokkal támadott. Sikerült elkerülni valamennyit, majd oldalra ugrottam és erőt gyűjtve kitértem egy újabb rúgás elől és gáncsoltam. A rúgás ereje miatt Bruce elesett és már vége is volt. Apa nekem ítélte a győzelmet. Bruce felállt.
- Szép munka kölyök. - mondta. - Remek diák voltál.
Meghajoltunk. Apáék is gratuláltak. Most, hogy a karate kiképzésem véget ért, anya kezdett el tanítani az erőm megfelelő használatára. Ez sokkal könnyebben ment. Habár anya nem tudta megmutatni nekem, hogy ő maga hogy tenné, de elmagyarázta a helyes kézmozdulatokat a telekinetikus lökés, húzás vagy mozgatás használatához. Az energia gömb sem maradt ki, ahogy a repülés sem. Mikor véget ért a hosszú tanulás, már tíz éves voltam. Anyától megkaptam a Shardo gyémántot, jutalmul a kiképzésem elvégzéséért. Egy igen remek ajándék volt. Aznap este, a tizedik születésnapot ünnepeltük. Anya és apa egy közös ajándékot adott nekem. Kibontottam és egy fekete kezeslábast vettem ki a dobozból, melynek mellkas részén egy sárga kör és madárfej volt. A dobozban ott volt egy pár csizma, egy pár kesztyű sárga szegéllyel, valamint egy köpeny, amihez egy maszk volt varrva és megegyezett apa maszkjával. végül egy sárga övet vettem ki. Az ajándék meglepő volt. Egy saját szuperhős jelmez. Fantasztikus volt, mind ajándék és kinézet szempontjából is. Megköszöntem és miután elhagytam a konyhát, hogy átöltözzek, hamar felvettem a jelmezt, majd visszamentem.
- Remekül áll rajtad. - mondta anya.
- Viseld büszkén. - mondta apa. - Ez a hivatalos szuperhős jelmezed ezentúl.
Bólintottam. Már csak egy jól hangzó név kellett. Az ihlet pedig hamar megszállt.
- Védelmező. - mondtam.
- Jól hangzó név. - mondta Bruce.
- Köszönöm.
Az ünnepség után, apa beöltözött Kronnak, majd elindultunk az első őrjáratomra. Gotham háztetőin haladtunk, miközben apa tanácsokkal látott el.
- Most még nem vonlak be komolyabban a dolgokba. - mondta. - Előbb még túl kell esned a próba bevetéseken.
Apának igaza volt. Egy utcasarki háztetőn álltunk meg, lenézve az utcára. A sikátorból ekkor segélykérő kiáltás hallatszott egy nőtől. Odanézve láttuk, hogy egy férfi kísérel meg egy kirablást.
- Ez egyszerű lesz. - szólalt meg apa. - A feladatod az, hogy leszereld a rablót, de ne árts neki. Nem kell félned. Fedezlek, ha baj lenne.
- Rendben.
Én leugrottam a tetőről, majd a megfelelő pillanatban lefékeztem a zuhanásomat, majd halkan értem földet. Apára pillantottam, aki a tűzlétrát használva ereszkedett le mellém. Megerősítőleg rámbólintott.
- Elég volt ebből. - szólaltam meg.
A férfi felénk fordult. Felismerte apát és egy kissé elhátrált. Azonban ránk szegezte a pisztolyt, hogy lőjön. Létrehoztam egy teniszlabda méretű energia gömböt és oldalasan eldobtam. A gömb eltalálta a fegyvert oldalról, kilökve azt a férfi kezéből, egyúttal szét is törte. Apa megdicsért, de még nem volt vége. A rabló úgy döntött, hogy megpróbálkozik azzal, hogy közelharcban győzzön le engem. Megvártam, míg közelér és abban a pillanatban elgáncsoltam. Szempillantásnyi idő alatt vettem le a shardo gyémántot az övemről és harci bottá alakítottam, a férfi mellkasának nyomva azt. Belátta, hogy vesztett, így nem mozdult. apa ezalatt meggyőződött róla, hogy a nő jól van e és visszaadta neki az elejtett táskát.
- Szép munka volt fiam. - mondta apa. - Hibátlan munkát végeztél.
- Köszönöm.
Apa odadobta nekem a bilincsét, mely már kattant is a férfi csuklóin.

Eltelt pár év és 16 éves lettem. Az iskola miatt félre kellett tennem Védelmező szerepet.  Iskola után pedig dolgozni mentem a helyi képregény és videójáték üzletbe. Eljött az a nap is, mikor megkaptam a jogosítványomat is, bár a vizsga egy igen érdekes történet. A vizsga eleinte nyugodt mederben és tökéletesen haladt, egészen addig, míg el nem értük a Robinson parkot. Ott egy tagbaszakadt férfi keltett pánikot a karjain levő fém kesztyűkkel, melyek erős rengéseket idéztek elő. Megálltam és a férfi épp ekkor csapott le a betonra. A rengés miatt anya volt háza összeomlott, az úttest pedig súlyosan károsodott, majd a kocsi megpördült és a tetején landolt. Szerencsére nem történt bajom, sem a vizsgáztatónak. Miután kimásztunk a kocsiból, a vizsgáztatót elküldtem "meneküljön" címszóval, míg én besiettem két ház mögé. A hátizsákból előkaptam a jelmezemet és gyorsan átöltöztem. Visszasietve az utcára, láttam, hogy a vizsgáztató már elmenekült, a férfi pedig rámnézett.
- Védelmező! Hiába jöttél. - mondta. - Lerombolva a kerületet, lefoglalom a rendőrség figyelmét és így a társaimnak elég idejük lesz kirabolni a nemzeti bankot.
- Az egyetlen, amit lerombolsz ma, a saját szabadságod. - mondtam.
A férfi megtekerte a tárcsákat a kesztyűkön és a betonra csapott. A rengéshullám hamar elért, de a levegőbe ugrottam. Még a levegőben, eldobtam egy energia gömböt, mely a férfi előtt csapódott be és a hátára lökte. Leérve a földre, felé tartottam lassú léptekkel. Levettem a Shardo gyémántot az övemről, majd harci bottá alakítottam. A férfi egy újabb rengéhullámot indított meg felém, de ezúttal rúdugrást használva ugortam a levegőbe, a férfi mögött landolva. Azonban hamarabb fordult meg, mint vártam és keményen megütött. Egy méterrel távolabb landoltam, a Shardo gyémántot pedig elejtettem, amit a férfi felvett.
- Hallottam már erről a gyémántról. Még Éjfúria használta. - mondta. - Bár ahogy elnézem, neked adta ajándékba.
A férfi fejszévé alakította a gyémántot és felém csapott. Elgurultam és máris a talpamra ugorva felé rúgtam, mely sikeres volt és a kesztyűt találta el. A rúgás ereje miatt behorpadt, majd szikrázni kezdett. Elugorva egy újabb csapás elől, létrehoztam egy energia gömböt.
- A földrengés géped nem olyan strapabíró, mint amilyennek látszik.
Azonban, rossz helyen voltam, egy fal előtt, háttal.
- Olyan pocsékul küzdesz, hogy a fal is beleremeg.
A férfi megindított egy újabb rengéshullámot, majd a fal egyenesen rám dőlt. Az utolsó pillanatban sikerült ugyan elugranom, de a köpenyem beszorult. Újabb támadás jött és egy téglát felkapva kivédtem azt. Félrelökve a férfi kezét elég időm volt, hogy hason dobjam. A találat miatt elejtette a gyémántot, amit rögtön fel is kaptam, majd visszaalakítottam bottá.
- Ezért megfizetsz... - morogta.
Meg akart ragadni, de elgáncsoltam a gyémánttal.
- Ideje befejezni ezt. - mondtam.
Beledöftem a gyémántot a kesztyűbe, majd egy határozott mozdulattal lehúztam azt a férfi karjáról, majd a másikat is, egymás mellé dobva mindkettőt. Fél kezemmel a földhöz szegeztem a férfit, míg a másikkal létrehoztam egy energia gömböt és a kesztyűkre dobtam azt, ami tönkretette azokat. A férfi dühösen sóhajtott. Ekkor szirénákat hallottunk, majd a hang irányába nézve, láttuk a közeledő járőr kocsikat.
- A rendőrségre figyelmére vágyott. - mondtam. - Parancsoljon.
A férfi dühösen csikorgatta a fogait, de nem tudott semmit sem tenni már. Miután megbilincselték, visszamentem az utcai ruháimhoz és ismét öltöztem. Másnap újracsináltam a vizsgát és átmentem. Két hét múltán megjött a jogosítványom. Anyáék gratuláltak nekem. Ezután a garázsba mentem, ahol már hónapok óta ott állt életem legelső motorja, egy Steller Dynamics Griffon RE-860, mely 800 000 dollárt ért, azonban én másként tettem szert az árára. Még tavasszal nyertem egy sorsjeggyel 1 millió dollárt. Örültem is, hogy ilyen szerencsém volt, majd elmentem a Motowheel áruházba, ahol megvettem a motort.

Most pedig, egy évvel később, a Gothami múzeum melletti épület tetején álltam. Alattam szirénázó rendőrautók száguldottak el, én pedig leugrottam a tetőről, majd elindultam egy újabb kaland felé...

Jellem:
Bátor, határozott, komoly és némileg hirtelen haragú. Néha igencsak kiadja magából a mérgét, ha feldühítik, de nem nehéz megnyugodnia/megnyugtatni. Előbbi jellemvonásait mind örökölte, azonban kalandvágyó és merész, de nem meggondolatlan. Hobbija a motorozás.

Szakképzettség: Mint apja, ő is a karatét választotta, ám erre a sokkal tapasztaltabb Bruce Wayne tanította meg. Kiválóan ért a járművek szereléséhez és az elektronikához is.

Felszerelés:
-Shardo gyémánt
Anyjától kapta, mint jutalmat az erejére vonatkozó kiképzés végeztével

- Stellar Dynamics Griffon RE-860 (civilként)
Teljes leírás itt:
http://scifiwarships.deviantart.com/art/Stellar-Dynamics-Griffon-RE-860-334061035

Maximális sebesség: 300 mérföld/ó; 483 km/ó

Penny Danvolt Stellar_dynamics_griffon_re_860_by_scifiwarships-d5iw357

Penny Danvolt Stellar_dynamics_griffon_re_860_2_by_scifiwarships-d5j185n

Penny Danvolt Stellar_dynamics_griffon_re_860_black_by_scifiwarships-d5j2zh0

Penny Danvolt Stellar_dynamics_griffon_re_860_3_by_scifiwarships-d5jc8tk

Képesség:
Telekinézis
Csakúgy mint anyja, ő is képes energia gömböt létrehozni és repülni. Azonban Bruce is úgy vélte, hogy elég erős a harmadik szinten, így onnastól befejezte a tanulást. Erejét nem hagyja visszasüllyedni az alapokhoz, mint anyja tette akaratlanul.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny Danvolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny Danvolt   Penny Danvolt I_icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2015 3:39 pm

Penny Danvolt írta:

v5 Éjfúria

minta:

Elhatároztam, hogy ideje végre Pennynek (szuperhős nevén Éjfúria) egy végleges jelmezt adni, ami illik is a Batman családhoz. A spoiler mögött az alap jelmez van, mely annyiben különbözik, hogy a kesztyűket ugyanúgy a Pennyre tapadt lény alkotja és a csizma lapostalpú mint az előző verzión, valamint egy öv is jár hozzá, melyen a felszerelés kap helyet. Testvérem pár napja megkérte egy ismerősét, hogy készítse el ennek a DCUO-s verzióját, mely még nem készült el. De ha elkészül, kirakom ide.

Felszerelés: Éjjellátó távcső, Shardo gyémánt, plazmaíj, csörlők

Elkészült végre a DCUO-s verzió, tesóm barátjának legjobb tudása szerint (bár mondjuk a csizma lehetne lapostalpú mint ahogy kértem, de mindegy mostmár)

Penny Danvolt _jf_ria_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Penny Danvolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny Danvolt   Penny Danvolt I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Penny Danvolt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Penny Danvolt
» Penny vs Justin
» Penny vs Leroy
» Penny vs Bane
» Penny vs Batman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Adatlap, bővítések-
Ugrás: