DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
James Leonard Hawk I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
James Leonard Hawk I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
James Leonard Hawk I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
James Leonard Hawk I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
James Leonard Hawk I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
James Leonard Hawk I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
James Leonard Hawk I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
James Leonard Hawk I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
James Leonard Hawk I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
James Leonard Hawk I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 James Leonard Hawk

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hood

Hood


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Sep. 26.

James Leonard Hawk Empty
TémanyitásTárgy: James Leonard Hawk   James Leonard Hawk I_icon_minitimeKedd Okt. 16, 2012 2:35 pm

Születési név: James Leonard Hawk
Egyéb név: J.L., Hawkeye, Hood
Faj: Metahumán
Nem: Férfi
Születési hely, idő: 1973 március 21
Kor: 39 éves
Magasság: 178 centiméter
Súly: 93 kg
Hajszín: Szőkésbarna
Bőrszín: Fehér
Vércsoport: A+
Egészségi állapot: Testileg, tökéletesen egészséges ember felettien ellenálló szervezete miatt gyakorlatilag lehetetlen hogy beteg legyen. Lelkileg, azonban több súlyos problémával küzd. Ezek közül, a legjelentősebb a depressziója, agresszivitása és szadizmusa, valamint a néha rátörő felvillanás szerű tragikus emlékképek.
Foglalkozás: Fejvadász (Bérgyilkos, zsoldos, szerencsekatona)
Oldal: Semleges, de ez később könnyen változhat.
Ellenségei: Nincs ismert ellensége.
Szövetségesei: Nincs ismert szövetségese


Törzshely: Többnyire az inkább raktárnak nevezhető lakásában, vagy valamelyik városi motelben tartózkodik.

Jellem:

James egy egy rendkívül összetett és elzárkózása hajlamos fiatal férfi, akiről nagyon nehéz objektív képet alkotni. Éppen, ezért jobbnak láttam a saját magáról adott jellemzést bemásolni.

Hogy milyen ember is vagyok? Fogalmam sincsen, és ne is akarj belőlem kicsikarni többet. A kérdésben épp annyira vagyok releváns, mint aki felette és semmivel se jobban. Mivel, azonban tudom, hogy úgy se hagysz békén, ezért megpróbálok neked valami válaszfélé kicsikarni. A jellememre a születésemtől fogva több pólus és több eltérő környezet gyakorolt hatást, amelyek szorosan összefüggenek. Először is ott van az ellent mondásos szülői háttér. A szüleim szerettek, amennyire csak szülő szeretheti a gyerekét, azonban mikor én megjelentem az életükben menekülőben voltak. Menekültek, az elől a konzervatív, fél-erkölcsös világból amibe apa felnőtt és menekültek a gazdagság elől is. Megvetették saját magukat és álságos módon jobbnak tekintették magukat mindenkinél. Talán tényleg jobbak is voltak, ha nevezhetünk jónak valakit, aki szeretet mellett elfejti megadni a gyerekének a biztonságot, és belekényszeríti egy olyan életvitelben amibe ő nem akar részt venni. Ezért, nem is hiszem hogy valódi hatása lett volna, a haláluknak hiszen mindig mindent elvettek tőlem ami fontos volt, vagy azokat személyeket akik pótolták az ő hiányosságaikat. Se reális apa kép, se reális anya kép nincsen előttem, sokkal inkább valóak példa képnek semmint szülőnek. A nagyapám, pedig inkább a szülőm volt, de nem a példa képem. Te is, jól tudod milyen érdekes nevelési elveket vallott. Azt hiszem mind a nagyapám szigorú, antimodern világnézete és szüleim segítési vágya meg van bennem. Én nem csak magammal, a társadalmi rangommal törődök, ugyan akkor nem esek át a ló túloldalára se. Pontosan tudom, hogy néha egy emberen valóban segíteni, sokkal nagyobb tett mint százaknak élelmet vinni Afrikába. Tudtad, hogy -e miatt nem éri meg arra fele földet művelni? Na, szóval hol is tartottunk? Ja, igen meg van. Szóval nem csak azért vagyok jobb szüleimnél, mert realistább vagyok, ha nem mert elfogadom azt aki vagyok és azt hogy születésemnél fogva előjogaim vannak.

* Ivás szünet és egy röpke pihenő.

A későbbi életem, sőt összességében az egész voltaképpen nem mást, mint kudarcok és sikerek sorozata. Soha, nem volt olyan időszak, amikor ténylegesen nyugodtan haladtam volna előre. Talán, csak az rövid időszak, amit félig-meddig amnéziásan, a dzsungelbe töltöttem. Érdekes, hogy Afrikában át élt szörnyűségek a Kis-ázsiai sivatagba látott furcsaságok vagy boldog egyetemista évek, mind ugyan olyan eredményt hoztak. Egyszerűen, erősebb lettem, akkor is ha amúgy úgy éreztem hogy nem haladok semerre, vagy épp ténylegesen lefele csúsztam a leejtőn. Persze, ez így nem igaz teljesen, inkább úgy lenne a pontos megfogalmazás, hogy minden át élt esemény más -más részemet tette erőssé. A szüleim a külső hatásokkal szemben tettek erőssé, a nagyapám fizikailag edzett meg, az egyetem szellemileg, a Weistpoint és katonai szolgálat pedig tisztán látó férfivá tett stb. Elég, hosszú lenne sor és azt hiszem tudsz rólam eleget hogy megértsd, mit akarok mondani. Éppen, ezért éreztem sokáig, hogy külön álló személyek összessége vagyok. Ne kezd a süket, dumát nem vagyok skizofrén.

*Újabb szünet, de az alany nem hagy szóhoz jutni.

Amikor felderítő mesterlövész lettem, lényegében egy lassú halál vette kezdetét és egy lassú születési folyamat is. Minden, megölt ember megölte egy részemet, ugyan akkor egy-egy olyan részemet hozta felszínre, amelyet már régen elfeledtem. Ez volt, a második pont amikor lehetett volna normális életem, de ezt születőben lévő új James az első napján életét vesztette. Hogy, mi történt ott a dzsungelbe arról csak töredék vagy semmilyen emlékeim vannak. A testembe felébredt erő nem hagyja hogy emlékezzek, és persze ezen felül is meg vannak az orvosi valamint pszichológiai okai. Még is azt érzem, hogy meghaltam ott és az újjá születésem csak félsiker volt. Teljes értékű ember lehetőségéből, egy féreg lettem egy alattomos csúszó mászó veszélyes méreggel szervezetében. Amikor, a dzsungelba voltam azonban ez nem számított, mert ez volt az első pillanat amikor egységes lénynek éreztem magamat. Aztán, jött az elszakadás és életem egyetlen stabil, nyugodt időszaka. A kígyóknak, a dzsungelban a helye és csak lassan alkalmazkodnak az új környezetükhöz. Én, azonban nem kígyóként akartam élni, ezért folyamatosan vedlettem, még el nem értem azt-az állapotot ami most vagyok. Ez egy báb állapot, egy átmeneti forma aminek a végén még bármi lehetek.

* Hosszú szünet, így rá kérdezhettem a fóbiáira. A válasz elég rövid volt.

A repülés iszonyom köszöni szépen jól van, a klausztrofóbiám sokat javult és az őrjöngéseim is múlófélbe vannak. A felvillanások, és rémálmok persze még mindig kisértenek, de előbb utóbb csak túl juttok ezen is. Fő, az optimizmus ugye?

Szakképzettség:

Távol harc: Teljes körű fegyvertartási engedéllyel rendelkezik. Bármilyen lőfegyver, vagy robbanószer lehet nála, az is amihez még amúgy Amerikába is engedély kellene. Nem, csak hagyományos lőfegyverekkel, de íjakkal és legmodernebb számítógép vezérelte tüzérségi fegyverekkel is kimagasló eredményei vannak. Az összesített találati aránya 91%-s ami kiválónak számít, bár világ élvonalának maximum az aljába tartozik. Megfelelő technikával, (távcső, irányzék) 700 -800 méteren belül stabilan szíven talál egy embert, 400 méteren belül egy tízcentest, és még mindig nem érte el a képessége határait. A szuper erejének hála, képes kevesebb mint félperc perc alatt kilőni Thunderstroke összes nyilát, úgy hogy találati aránya minimálisan csökken.

Közelharc: James sajátos harcmodort fejlesztett ki közelharcra, amely több nem hivatalos harcművészet és küzdősport elemeit is magában foglalja. Alapja Capoeira lendületes táncszerű mozdulatai, de magába foglalja a Thai és hagyományos boksz ütéstechnikáit is, valamint Ninjutsu erőátvezetés módszerét. A lényege hogy gyorsan és nagy erővel üsd meg ellenfeledet, aki legalább összezavarodik így ha nem is ütöd ki de helyzeti előnyhöz juthatsz. A cél ilyenkor állkapocs, vagy az érzékeny nyaki részek, speciális esetekben gerinc, vagy a lágyék. A lábbal valótámadás esetén is ezek jelentik fő célpontot, de ha nem közvetlen gyilkolás a cél akkor hatékony lehet lábsöprés, vagy hajlatokba rúgással a láb eltörése is. Hátulról, klasszikus nyak megragadása és eltörése cél, de ha rendelkezésére áll akkor késsel, övvel, hegedűhúrral vagy bármi más szúrásra, vágásra, folyatásra alkalmas tárgyal támadja le ellenfelét. Külön kiképezte magát, a keze ügyébe akadó tárgyak használatára, a puskatussal, botokkal, való verekedésre. Sőt, ha nincs nála lőfegyver ezeket még akár dobni is tudja.

Tudományos jártasságok: James kiválóan képzett matematikus, mérnök, és politológus. Szakterületei a ballisztika, a fegyverek mechanikája, valamint a különböző rakéták és működtetésükhöz szükséges számítógépek teljes körű ismerete. Képes, percek alatt szét és összeszerelni egy átlagos kézi lőfegyvert, valamint megtervezni, elkészíteni az alkatrészeit így akár házilag is javíthat rajtuk valamelyest. A tudása lehetővé teszi továbbá, hogy bármilyen típusú bombát összeállítson, amelyhez megfelelő eszközökkel rendelkezik. Jól ért még rádiókhoz, hírközlő eszközökhöz, valamint nem elhanyagolható a térképészeti ismerete se. Humán, tudományokból, főleg a jog, az esztétika, filozófia, pszichológia amibe járatos és persze a politika történet, valamint politológia amelyekből diplomázott. Folyékonyan beszél angolul, a spanyolul és franciául is amely második anyanyelve volt, de mára sokat felejtet.

Egyéb szakértelmek: James tökéletes manipulátor, és gyilkos. Évek során tökélyre fejlesztette az álcázás művészetét, amelybe a sok oldalú képzése és egyénisége is segíti. Egy elegáns öltönyben, könnyedén beilleszkedik a legelőkelőbb társasságokba, még egyszerű farmerba simán kiadja magát, akár Mexikó bevándorlónak, vagy Amerika munkásnak is. Nem, csak a városi körülmények között képes azonban hihetetlen mutatványokra, az erdőben, sivatagban is könnyedén beleolvadhat a környezetében. A mozgása gyakorlatilag hangtalan, és ha két képességét együtt használja, akkor szinte lehetetlen észre venni. Kiváló atléta, főleg futásban és a távol ugrásban jeleskedik. A testét börtönökben, valamint hadseregben használt speciális módszerekkel edzi gépek nélkül, így akár testsúlyának több mint a másfélszeresét is képes megtartani. Mivel, évekig élt Afrika és Dél-Amerika legszélsőségesebb vidékein, mesteri túlélővé vált. Gyakorlatilag, semmire sincsen szüksége, a természetből megszerzi ami kell neki.

Képesség:
Szuper sebesség: A képesség lehetővé teszi számára, hogy felgyorsítsa a testének a mozgását, a normális nagyjából ötszörösére. Az eddig elért maximális sebessége 84 km / h óra volt, de azt mind össze egyetlen percig tudta fenn tartani. Stabilan 60 km / h sebességet képes elérni, amelyet már egy-más fél óráig is ki bír, hála rendkívüli állóképességének. A képességét harcban is nagy segítségére van, igaz ilyenkor fokozott veszélyben van. A nagyobb sebesség, ugyan is nem csak erősebb vagy több támadást jelent, ha nem sokkal keményebb sérüléseket is. Természetesen, mivel több fele kell figyelnie a teljes sebességét ilyenkor nem éri el, és helyzettől függően csökken a fenntartási idő is.

Regeneráció: Nem, csak harcban ha nem hagyományos használatkor is fenn áll veszélye, hogy a teste károsodik, ha csak nem visel olyan védőruhát, amely rá nehezedő nyomást enyhíti. Szintén, komoly problémát jelent, hogy felgyorsult idő alatt az anyag cseréje is gyorsabb, ami miatt a felhasznált energia mennyiség hatványozottan nő, és az öregedése is felgyorsult. Ezt ellensúlyozandó, azonban a szervezete regenerációs képessége is gyorsabbá vált, amely ezeket valamennyire ellensúlyozza. Nézzük ez mit is jelent:
- A szervezete nagyjából normális tempóban öregszik, gyengébb mérgekre immúnis, nem lehet allergiás, és legtöbb betegség is elkerüli. Drog, és alkohol befolyásoltság, csak szélsőséges esetbe lehetséges.
- A szervezete ötször gyorsabban gyógyul. Egy hajszál ér repedés vagy egy kisebb vágás maximum félóra alatt beforr, még egy kisebb töréshez hat nap is kellhet.
- A test szövetei korlátozott mértékben regenerálódnak és visszanőnek. Súlyosabb égési sérülésekkel, azonban már nem tud mit kezdeni és hegesedés veszélye fenn áll.
- Képes csontjait is gyorsabban regenerálni, de csak korlátozott mértékben és visszanöveszteni se képes őket. Ha pedig a csontjait, nem látják megfelelően könnyedén rosszul forrnak össze.
- Képes regenerálni az agy szöveteit is de ez képessége még nem jár komoly előnnyel. Egyenlőre csak odáig terjed hogy a súlyos emlékeket törli az agya.
Megjegyzés: A klinikai halál beállta után, már nem regenerálódik

Pénzügyek, tulajdonok, stb.

--------------------------------------------------------------------------------------
Pénz

Fizetés: 450
Fizetésnapok: 2012 November 13, 2012 november 27, 2012 December 11, 2012 December 25, 2013 január 7, 2013 Január 21, 2013 Február 4, 2013 Február 19.
Esedékes: 2012 November 13,
Összes: 900
Elköltött:
- Golyó állómellény (Alap csak mellkast védi, és azt is csak kisebb lőfegyverektől) 500
- Sminth & Wesson Model 4506 (10 mm-s Auto lőszeres verzióban) 400
Fennmaradó: 0
--------------------------------------------------------------------------------------
Kredit

Alap: 3
Jutalom - Előtörténet: 2
Összes: 5
Elköltött:
- 1 (2-1 foglalkozásból fakadó előny miatt.) Thunderstroke 1.5
- 1 Titán nyílhegyek
Fennmaradó: 3
--------------------------------------------------------------------------------------
Tulajdonok, felszerelés, NJK, vásárolt dolgok, stb.


Thunderstroke 1.5
Lényegében egy megerősített vadász íj, amelybe önmagában nincsen semmi különleges, igazán csak speciális lövedékek, teszik veszélyesé. A nyilakat két nagy méretű puzdrába tartja, amelybe összesen 60 -t tud egyszerre tárolni. A hatótávolsága 400-500 méter is lehet de értelemszerűen ennek maximum feléről tudna hősünk reális körülmények között célba találni. Ezt a távolságot pedig tovább rontja, a nyílhegyek speciálissága és a szokottnál nagyobb súlya is.

Titán nyílhegyek: (max. 30 darabot hord magánál.)
Speciális acél-titán ötvözetből készült fejekkel ellátott nyilak. A vesszőket némileg hosszabbak és súlyosabbak hogy ellensúlyozza a fej nagyobb súlyát. A súlyból eredő távolság csökkenést, aerodinamikus kiállítással próbálta kiküszöbölni.

Vissza az elejére Go down
Halálcsapás
Huligán
Huligán



Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Aug. 17.

James Leonard Hawk Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Leonard Hawk   James Leonard Hawk I_icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2012 9:57 pm

Elfogadva. Jó játékot az oldalon!
Vissza az elejére Go down
 
James Leonard Hawk
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Adatlap, bővítések :: Lezárt adatlapok-
Ugrás: