DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Éjjel-nappali I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Éjjel-nappali I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Éjjel-nappali I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Éjjel-nappali I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Éjjel-nappali I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Éjjel-nappali I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Éjjel-nappali I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Éjjel-nappali I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Éjjel-nappali I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Éjjel-nappali I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Éjjel-nappali

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Éjjel-nappali Empty
TémanyitásTárgy: Éjjel-nappali   Éjjel-nappali I_icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 6:20 pm

Éjjel-nappali Giggle

Egy kis közért, ami a Vidámpark közelében áll. Rengeteg különféle édességet árulnak és nagy is rá a kereslet. Többek között jelmezeket is és maszkokat szintén árusítanak, a többi megszokott cikkel együtt.

Vissza az elejére Go down
Prischilla
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Prischilla


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ysmault

Éjjel-nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-nappali   Éjjel-nappali I_icon_minitimeVas. Nov. 16, 2014 3:54 am

Morinas & Prischilla
magánkalandja

Csak körbe és körbe szállok a semmivel előre s hátra, körkörösen. Egyre kihaltabb a temető, ahogy létem pletykája terjeng egy vörös démon lettem, haragos fenevad. A holtak is csendesek, s madarak se csicseregnek. Én meg csak fekszem a levegőben s unalmamban körözgetek.
Sírom bámulom a számomra oly idegen névvel, ám most valami különös érzés kerít hatalmába. Valami változott a síromon, valami más így közelebb megyek, s döbbentem bámulom tulajdon nyughelyem, ám nem fogom fel alátványt mégis, valami mélyen, bennem könnyezésre készteti tekintetem. Egyetlen Napraforgó az, mely valamiért ily drasztikus hatást váltott ki lelkemben, mi ily rejtélyes úton s módon síromra került.
Ki tehette ezt? Ki volt az, ki elsőként emlékezett meg rólam mióta a "Lupin" nevű síromra pingálta a különös nevet s a feliratot. talán ő az, ő jött?
Felszállok a magasba s meglátoma nőt, ki a síromtól elfele sétál, egy csinos, hosszú, hófehér hajú feltehetőleg orosz hölgyet, ki teljesen érzéketlen képpel sétált ki a főkapun, habár arcár nem nagoyn láttam.
Sebesen követtem, felvéve egy is, vörös pillangó alakját.
Végig rejtve maradtam, míg a meglepően hosszú gyalogos túra után elértem célomat, a helyet ahova a nő is ment. Nemtudom miért követtem, valahogy furcsa volt ez az egész.
Egy kis vidám üzletbe ment be, ám mikor odaérem eltűnt, s elképzelni se tudom merre lehet. Kétségbeesésemben kimegyek az utcára s egy fa mögött rendes, emberi alakot veszek fel, csinos egyberészes ruhával, majd vásárlóként megyek vissza az ületbe, s elmerülök a keresésben..
Vissza az elejére Go down
Morinas
Civil
Civil
Morinas


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Oct. 24.

Éjjel-nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-nappali   Éjjel-nappali I_icon_minitimeKedd Nov. 18, 2014 10:04 pm

Késő délután lehetett már, nem is tudom már, hogy pontosan mennyi idő. Egy helyi közértben álldogáltam a zöldséges pult mögött, és próbáltam kitalálni, hogy milyen zöldségek köret legyen az esti vacsoránál. Már egy ideje a városba költöztem és nem igen volt még komoly feladat a számomra, mint, hogy a mogorva szomszédokkal dűlőre jöjjek pár apróságon a társasházzal kapcsolatban, illetve, hogy egy két járőrnek nem tetszett, hogy a nyílt utcán, a hátamon két kard nyugszik. Bár ez még elviselhető lenne, de még a járókelők szemeinek kereszttüzét is viselnem kell. Ezeket elkerülve inkább otthon hagytam a fegyvereket, hogy a lehető legkevesebb feltűnést keltsek, de ezzel csak azt értem el, hogy rendkívül kiszolgáltatottnak éreztem magamat. Mi van, ha pont ebben a pillanatban támadnak meg? Nem jó ez így.

-Lassan kell kerítenem valamit amivel elrejthetem őket. Egy kard tok megfelelne. Holnapra meg is van akkor a programom.

Gondoltam magamban, majd végül beálltam az egyik legkisebbnek látszódó sorba, majd elkezdtem a pultra kipakolni a megvásárolandó holmikat.
Vissza az elejére Go down
Prischilla
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Prischilla


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ysmault

Éjjel-nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-nappali   Éjjel-nappali I_icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2014 7:54 pm

Tüzetesebben vizsgáltam végig mindent a boltban, ám semmit nem találtam. Értetlenségemből származó haragom egyre jobban vette el az eszem. Vágytam a tudásra, vágytam a miértre, hogy pontosan mi történt, miért rakta le azt a csokrot, ki ő pontosan!?
Remegtem az idegtől, s hogy nehogy komolyabban megsértsek valakit, a berendezésen fejtettem ki dühöm. Egy egész sort megragadtam, s egyetlen mozdulattal felborítottam, az értékes árú pedig mind a földön végezte. Nagy volt a kavarodás, a zaj, s én vérben forgó szemekkel álltam a bámészkodók gyűrűjében.
Hosszú fekete hajam teljesen arcomba lógott, így senki nem látta ábrázatom, ám tekintetem félelmet váltott ki mindenkiből.
Lassan lehiggadtam s kivlilantottam a hajam alól egy mosolyt, s megkérdeztem az embereket.
- Elnézést nem láttak az imént bejönni, egy hófehér hajú hölgyet?
A népek azonnal, egy a tömegben ácsorgó lányra mutattak (Morinas) ám nem ő vot a célpontom.
- Sajnos mást keresek... - Ekkor ócsúdott fel a tulaj s vette volna elő ap uskáját, ám a gyűrűmmel kikapta a kezéből, s golyót gyúrtam belőle, majd vörös karokat növesztettem s a népek ámulatára fél perc alatt tökéletes rendet tettem az üzletben.
- Más fehérhajú hölgyet nem láttak? - kérdeztem meg az ámuló népektől.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Éjjel-nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-nappali   Éjjel-nappali I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Éjjel-nappali
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Vidámpark-
Ugrás: