DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Boris Dragunov "Svarog" I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Boris Dragunov "Svarog" I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Boris Dragunov "Svarog" I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Boris Dragunov "Svarog" I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Boris Dragunov "Svarog" I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Boris Dragunov "Svarog" I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Boris Dragunov "Svarog" I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Boris Dragunov "Svarog" I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Boris Dragunov "Svarog" I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Boris Dragunov "Svarog" I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Boris Dragunov "Svarog"

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Svarog

Svarog


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Nov. 08.

Boris Dragunov "Svarog" Empty
TémanyitásTárgy: Boris Dragunov "Svarog"   Boris Dragunov "Svarog" I_icon_minitimeCsüt. Nov. 08, 2012 1:54 pm

Születési név:Boris Dragunov
Egyéb név:Svarog
Faj: Emberfeletti-sárkány
Nem: Férfi
Születési hely, idő: 1980. október 10. Kijev
Kor: 32
Magasság: 190 centiméter
Súly:80 kilogramm
Hajszín: kopasz
Bőrszín: zöld
Vércsoport: AB-
Egészségi állapot: Egészséges, kicsit kleptomán.
Család: Lombikban született, szó szerint...
Foglalkozás: Ékszertolvaj
Oldal:Semleges

Előtörténet:

Hol is kezdjem a történetem.
Áhh igen, előbb ülj le. Szép kis barlang? Tetszik a berendezés? Ja igen, úgy lopkodtam össze. Na a történetem Kijevbe kezdődött, amikor a Svarog köre társaság a tagjai közé fogadta Pavel Botkin genetikus professzort. A tudós az ember és a hüllők keresztezésének a megszállotja volt.
A Svarog kör pedig egy Svarog nevű szláv istent imádott. Ő egy ilyen kovácsisten volt a szláv mitológiában, de a Svarog kör szerint ő volt a főisten, és egy napon visszatér sárkányként.
Botkin megfogadta, hogy létrehozza ezt a lényt. 6 évnyi kutatás és sikerek után létrejöttem én. Persze ennek mellékhatásaként jött egy kis pirokinézis, és később szárnyaim is nőttek. Pokoli volt!
Ja igen a szektára vagy kiváncsi. Nem voltak ilyen emberáldozos barmok, csak a világot akarták meghódítani, és elterjeszteni a vallásukat. De a világhódításhoz, ahogy a háborúhoz is három dolog kell: Pénz! Pénz!Pénz!
Persze egy ház kibérlésére és elcsúnyítására, meg szerény személyem létrehozására volt pénz. Mondjuk rendesek voltak, mert nem tudom mit csinálnék most is protoplazmaként, vagy egy gyíkként.
Képzeld el!
Egész napon a falon kóricálnék és szöcskéket zabálnék. Huuu elképzeltem, jaj... Nem vagyok őrült, brrr...
Kérsz kávét? Tessék itt van, eredeti porcelán. Használom, ha már loptam.
Ja hogy miért lopok? A csodálatos szárnyaim és a tűzgolyóim mellett létrejött egy másik csúnya defektus. Kleptomániás lettem. Ahogy növekedtem folyamatosan ott voltam a szektaszertartásain, én voltam a főműsorszám, majd a későbbiekben átvettem a vezetést, idővel a szekta volt az aki kiszolgált engem, elhozták nekem a lopott cuccokat, meg ilyesmi.
Aztán egy napon a szekta egy tagja rájött, hogy ők végül is egy vallási csoport, és nem a maffia, és szépen elárult. Letaszított a trónomról. Na nekem menekülni kellett.
Fellopakodtam egy Amerikába induló hajóra, miközben a rendőrség keresett. Szerintem hülyének érezték magukat, hogy egy szárnyas gyíkembert üldöznek keresztül a városon, de végül meglógtam. Aztán cseberből vederbe estem.
Gothambe kötöttem ki, a bűn városában! Azt gondoltam, hogy kiharaphatok magamnak egy kis darabot az üzletből de a bandák, meg az a bőregér folyamatosan az orrom alá szart. Na azóta élek abból, hogy múzeumokat, magángyűjteményeket rabolok ki.
Ja hogy honnan tanultam ezeket. No volt egy cimborám aki profi műkincstolvaj, megtanított, hogy nyissak ki egy széfet, hogy vigyem el a cuccokat a helyükről, a nélkül hogy kár essen benne.
Sok mindent tanultam az öreg Pierre-től... Kár hogy kinyírtam.
Hé csak vicceltem! Na, nyugi már!
Ja Pierre most a boldog nyugdíjaséveit tölti Gotham külvárosába, néha dumálok meg sakkozok vele.
A rabolt kincset pedig lehozzom ide a Sárkánybarlangba. Jó itt aludni az zsákmány közelébe, valahogy megnyugtat. Mellette megtanultam 5 nyelvet, olvasgatok. Klasszikusokat magolok be, és persze autodidakta módon régész is lettem.
Ja meg van egy olyan érzésem, hogy a Svarog-kör valamiért keres, nem tudom.
Svarog belekortyolt a teájába, majd ránézett a vele szemben ülő hajléktalanra.
- Köszi Jerry, hogy meghallgattál.
- Hol a száz dollár amit ígértél?
Svarog a kincseshalomhoz nyúlt, majd kivett belőle egy egyiptomi macskaszobrocskát. Ahogy ránézett felvonta a szemöldökét.
- Itt van helyette ez.
- Köszi!
A hajléktalan kisétált a Sárkánybarlangból.

Jellem: Svarog zord külseje érző szívet takar. Nagyon, nagyon mélyen. Inkább egy piperkőc úritolvajnak mondhatnánk, mint pszichopata bűnözőnek. Igazából nem sok vizet zavarna, ha nem lenne a kleptománia, a késztetés, hogy másokat meglopjon. Svarog azonban soha nem ölne élvezetből embert, nem akarja, hogy szörnyetegnek lássék. Ha teheti segít a Gothami metróállomásokon élő hajléktalanoknak.


Szakképzettség:
- Széftörés
- Értékbecslés
- Történelemismeret
- Művészetismeret
- Öt nyelven beszél (angol, francia, orosz, mandarin, óegyiptomi)
- Archeológiai ismeretek

Képesség:

Pirokinézis:
Képes a teste hőjéből tűzgolyót vagy lángsugarat formázni, de ha kell a gondolataival is felgyújt tárgyakat. Ezt éppúgy használja önvédelemre, mint hogy meggyújtsa a dohányt a pipájába. Három méter a hatótávja a képességének.

Repülés:
Képes 40 méteres magasságba felemelkedni 2 m/s. Képes egyszerűbb manőverekre, még nincs kifejlesztve annyira a képessége.


A hozzászólást Svarog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 08, 2012 5:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Boris Dragunov "Svarog" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boris Dragunov "Svarog"   Boris Dragunov "Svarog" I_icon_minitimeCsüt. Nov. 08, 2012 5:12 pm

Igencsak tetszetős előtörténet, frappáns, rugalmas, engem teljes mértékben meggyőzött. Nem is tudok mást mondani mint ELFOGADVA, az alap 3 kredithez jutalmul adok még +1-et az előtörténet minőségére.

Mehetsz adatlapot készíteni Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Boris Dragunov "Svarog" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boris Dragunov "Svarog"   Boris Dragunov "Svarog" I_icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 11:06 am

Egy hónapnyi inaktivitás miatt a karakterből Mesélői NJK lett. Kivásárolni 3 kredittel lehet.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Boris Dragunov "Svarog" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Boris Dragunov "Svarog"   Boris Dragunov "Svarog" I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Boris Dragunov "Svarog"
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Boris Dragunov Svarog.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Előtörténetek :: Inaktív karakterek-
Ugrás: