DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Flues előtörténet I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Flues előtörténet I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Flues előtörténet I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Flues előtörténet I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Flues előtörténet I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Flues előtörténet I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Flues előtörténet I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Flues előtörténet I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Flues előtörténet I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Flues előtörténet I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Flues előtörténet

Go down 
SzerzőÜzenet
Flues




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Valahol...

Flues előtörténet Empty
TémanyitásTárgy: Flues előtörténet   Flues előtörténet I_icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 9:39 am

Születési név: Coden Barrowo
Egyéb név: Flues
Faj: ember
Nem: Férfi
Születési hely, idő: Metropolis, 1993 január 27
Kor: 20
Magasság: 168
Súly: 65 kg
Hajszín: Sötét kék
Bőrszín:normális
Vércsoport: A
Családja:születése után megvált tőle anyagi okok miatt
Egészségi állapot: tökéletes
Foglalkozás: taxis
Oldal: Jó

Előtörténet:

Születése után a szülei megváltak tőle, mert anyagi gondokkal küzdöttek.Azóta egy öreg hölgynél lakott, ám 16 éves korában egy gonosztevő megölte őt, ezért egyedül lakott tovább, felesküdve rá hogy küzdeni fog a gonosz oldal ellen.Azóta szuper erejét amit 13 éves korában fedezett fel magában, a jók védelmére használja föl.


Erősen szorítottam a kormányt, hogy ne zuhanjak ki a taxiból mert az irányíthatatlanul száguldott egy építkezés felé.A fék bedöglött.
-Na ez szuper!Ezért tutit kirúgnak.-motyogtam, miközben az egyik ház fala lesodorta a taxi bal ajtajait.
Mögöttem ekkor rendőr autók szirénái hangzottak föl és ekkor az autó egy villanyoszlopnak csapódva kigyulladt.Gyors kiugrottam, de a kocsi tovább égett, elérve az üléseket amik lassan elkezdtek hamuvá lenni.A rendőrök épp akkor értek oda.Az egyik mellém állt és így szólt:
-Ezért majd felelnie kell, ugye tudja.-aztán elővett egy bilincset és hátulra bilincselte a kezeimet, úgy vezetett a rendőr kocsik felé.
-Nem az én hibám volt.A kocsi elromlott.-mondtam neki, de nem is próbáltam meg ellenállni.Épp beültem volna hátulra, amikor a taxi a tüzet követően hangosan felrobbant, darabjai szanaszét hullottak.
-Ne engedjék ide a járókelőket.-mondta a rendőr néhány másiknak, akik azonnal engedelmeskedtek.A rendőr hangja mély és tisztelet parancsoló volt, még engem is lebénított szinte.
-Most pedig szállj be.-fordult újra felém és én beszálltam hátulra.A két hátsó ülésen vérnyomok voltak, de ezt nem említettem meg az
előttem ülő kettőnek, akik határozottan furcsán viselkedtek.Aki az autót vezette, vértől bűzlő ruhát viselt és arcán egy heg futott át.
A másik aki megbilincselt engem, most elkezdte a fejét forgatni és valami érthetetlen beszéddel fordult a vezető felé.Az bólintott és ő is azokkal a szavakkal válaszolt, ám a fejét nem forgatta.Aztán csönd lett, miközben a kocsi egy sikátorba hajtott be.Ott meg is állt és most a két rendőr kiszállt és engem is kirángattak hátulról.A sikátor talaján patkányok másztak végig, menekülve a közeledők és a megláncolt férfi elől.A nagy, zöld kukák alá menekültek be ezek a lények és onnan figyelték hogy mi lesz.
-Miért vagyunk itt?Ez nem is a rendőrség.-mondtam a két rendőrnek akik közben két fura kinézetű pisztolyt húztak elő.Ekkor az egyik fegyver elsült és én ájultan a földre rogytam.Az utolsó, amit láttam, az két éjfekete láb volt.Aztán minden elsötétült.


Egy ágyon tértem magamhoz.Az ágy egy szoba közepén állt, fölötte egy vakító fényű lámpa világított, így inkább a vas ajtó felé fordultam az erős fény elől.Az ágyhoz voltam láncolva!Próbáltam kiszabadulni, de nem sikerült.Ekkor léptek zaja ütötte meg a fülemet és két, fekete képű, egy szemű, páncélos lény lépett be a szobába.Oldalukon a fura pisztolyok voltak, amikkel a rendőrők elkábítottak!
-Látom, felébredtél.-mondta az egyik és vicsorítva fölém hajolt.A fogai sárgák és élesek voltak.
-Hol vagyok?Mit akarnak tőlem?-kérdeztem mozdulatlanul.Ekkor a másik lény is fölém hajolt, és egy tőrt emelt a szívem fölé.A tőrből vér csöpögött a pólómra.
-Mivel neked is szuper erőd van, el kell vennünk azt.-mondták ketten és ekkor a tőr a mellkasom felé lendült.Szinte hallottam a penge suhogását a szélben, ám ekkor valami folytán a penge eltört.
-Ez meg mi???!-ordította dühösen a lény, mert a szoba sarkában a széken egy nő ült.24 éves lehetett és haja lófarokba kötve lógott a föld felé és barna volt.Szemei éjfeketék és vörös színű ruháján egy csillag volt.Felállt és a két lény felé indult komoly arccal.Azok a fal felé hátráltak és a pisztolyt meg a tőrt elejtették.Ekkor a nő szemeiből csillag alakú sugarak repültek ki, mire a két lény megfagyott és a levegő is hidegebb lett.A következő pillanatban az ágy mellet álltam, szabadon.A nő felé fordultam.
-Köszönöm.De te ki vagy?-kérdeztem, de a nő egy szempillantás alatt eltűnt.Meglepődve indultam az ajtó felé és csakhamar már a városban voltam, a felszínen.Elindultam hazafelé, és közben az a lány járt az eszemben.Vajon ki ő?És milyen képességei vannak hogy így elintézte azt a két lényt és eltűnt?
De a következő hetek során nem látta már azt a nőt, de remélte hogy egyszer még találkozik vele...
Vissza az elejére Go down
 
Flues előtörténet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Előtörténetek :: Inaktív karakterek-
Ugrás: