DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Város romok

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Prischilla
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Prischilla


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ysmault

Város romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város romok   Város romok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 13, 2014 12:48 pm

Hirtelen fogtam fel a dolgokat, s egyszerre villámcsapásként ért minden. A harag mely oly hévvel égett bennem mint még soha, épp a várt hatás ellentétét váltotta ki bennem. Összerogytam, s könnyes szemekkel előre hátra dőltem.
Életemben először gyilkoltam, s még szerencsétlen otthonát védő lényt sem tudtam megmenteni. Fogalmam sincs, mennyi ideig maradhattam mozdulatlan, ám végül felálltam. Nem, ez nem a megfelelő szó rá, hisz azt az ernyedt, test nélküli szellemlényről ki ekkor voltam, elég bajos lett volna azt mondani, hogy áll.
Hirtelen aktiválom erőm, s két koporsót formázok, mindkettő igen kecses, tiszteletteljes mű volt. Elősztör a marsit fedem be, majd a földet gyorsan felhántva, beleteszem otthonának porába, s visszatemetem. Rituálisan valamiféle imafélét suttogok, ám ateistaként elég nehézkesen megy. Végül az idegen darabjait teszem egy koporsóba, s küldöm el Atrocitushoz, ő talán meg tudja mondani miféle, s ugyan a gyűrűje elszállt, talán képes rájönni mifélre spektrumot használnak, ha meg már tudja, akkor se árt biztosra menni.
Nova Csöndben figyelte az eseményeket, nem zavarta, hogy nem válaszolok, eléggé látszódott rajtam úgyis minden. Végül nagyot sóhajtottam, s harag erejét ismét végigrámoltattam létemben s egészségesnek ható erős szellemlánykaként tértem magamhoz, s kíváncsian tekintettem az újonnan érkezők felé, s telepatikusan megkérdeztem novát:
- Kik ezek?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Város romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város romok   Város romok - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 9:48 pm

A szétfröccsenő savas, maró anyag váratlanul éri Nova-t, aki képtelen védekezni, és arcra, valamint a teste számtalan részére kapja az "égi áldást". Vékony füst, és halk, sistergő hang kíséretében az emberi hús bomlani kezd, mígnem teljesen "összeég", és Nova-ból nem marad semmi, csak egy halom füstölgő tetem. Túl sok halál egy napra, még sem tehet ellene senki. A marsi lény örök nyugalomra szenderült szülőbolygóján, de biztos, hogy lesznek, akik elégtételt akarnak majd venni, amiért beleavatkoztatok a dologba. A bolygó jelenleg csöndes, mintha tudnák, hogy egy testvérük elhunyt, és inkább átadnák magukat a gyásznak, semmint újabb, értelmetlen csatározásba folyjanak bele.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Város romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város romok   Város romok - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2014 6:23 am

A Mars gyakorlatilag halott bolygónak számít, a Földön legalábbis ezt hiszik, ám mutatkoztak jelek, hogy van élet, de mindenki jobban jár, ha nem bolygatják. Az elmúlt, rövid időszak csatározásait magán viseli, és a jövőben is magán fogja viselni a felszín. Nova olvadt testét belepi a por, Jo a karját vizsgálgatja, hogy miféle szerkezet lehet benne, vagy hogy tulajdonképpen ez az egész micsoda, és köze van-e ahhoz, amit Waller akart mondani neki korábban. A csapat a maga lelkiállapotával felszáll a hajóra, és haza indul, míg a vörös lámpás úgy dönt, ahogy akar, maradhat, de vissza is térhet Ysmault-ra.

Nem húzom tovább, mert felesleges, tudom, nyár van stb, no de a lényeg:
Prischilla: A kaland legnagyobb részében jelen voltál, végigvitted, és egész ötletes volt, amit csináltál. Kapsz jutalmul 3kr-et. Ha esetleg kevesellnéd, akkor írj még hozzá 10/10 pontot a gyűrűhöz. Very Happy Valamint 30 Hírnevet
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Város romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város romok   Város romok - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Város romok
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» A város urai
» A város urai
» A város urai II
» Gotham Város (ki lehet egészíteni)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Egyéb területek :: Mars-
Ugrás: