DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Alisa Text I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Alisa Text I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Alisa Text I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Alisa Text I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Alisa Text I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Alisa Text I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Alisa Text I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Alisa Text I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Alisa Text I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Alisa Text I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Alisa Text

Go down 
SzerzőÜzenet
Alisa Text

Alisa Text


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2015. Feb. 19.

Alisa Text Empty
TémanyitásTárgy: Alisa Text   Alisa Text I_icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2015 5:46 pm

Születési név: Lisa Lilian Text
Egyéb név: Alisa Text
Faj: Ember
Nem:
Születési hely, idő:  Metropolis,1998.07.23.19:39.
Kor:  17
Magasság: 170 cm
Súly: 70 kg
Hajszín: Szőke
Bőrszín: PANTONE 122-7 C
Vércsoport: A+
Egészségi állapot: Tökéletes
Család: -Apja,anyja él
                  -Testvérei él
                  -Férje él
Foglalkozás:Titkár
Oldal:Gonosz
Előtörténet:

Hogy mondjam,egy eléggé normális családban nőttem fel Gotham City-ben.Minden tök egyszerű volt.Mindenből ötös voltam, makk egészséges voltam.Egyik nap iskolába menve azt tapasztaltam hogy egy férfi egy nőt bántalmaz.Nem tudom hogy de egy lökést éreztem és ott termettem.A férfi nem vett észre.A nő viszont igen.
-Segítsen,kérem!-kért elhaló hangon.
A támadó ezután leszúrta egy késsel.A támadó meglátott és rám ugrott.Elvette minden pénzem,minden ékszerem,minden holmimat.Miután meglopott elővette ugyanazt a kést amely már piroslott a vértől.Elkezdett vagdalni.Itt-ott nem hagytam magam.Sikítoztam ahogy csak torkom engedélyezte.Egy kis idő után a földről feltápászkodtam.Ekkor ugyanazt az érzést éreztem mikor ebbe az egész dologba belekeveredtem.Csak ez más volt.Hirtelen megindultam a férfi felé és jól "nemiszerven" térdeltem.Eztán a járdára hanyatlott és kínlódott.Miután elvettem tőle a cuccaimat,alaposan megnéztem a támadót.Fekete haja volt.Magas,vékony volt.Fekete atlétát viselt.Farmernadrágja össze-vissza volt szagatva.Egyszerű torna cipő volt rajta.Kezén egy tetoválás volt található.
-"Várjunk, ezt a tetoválást már láttam valahol!"-gondoltam.
Lefényképeztem.Gyorsan sietve bekótródtam az egyetembe.Be is mentem abba a terembe ahol első órám volt.
-Na, de Text kisasszony!Ezt meg hogy képzeli!Csak úgy beront mint valami nő akit megkéseltek!-rivallt rám Mrs.McCarthy.
-"Igen, úgy gondolom mert ez is történt"!-gondoltam.
-Azonnali hatállyal üljön le!-parancsolt.
Elfoglaltam a helyem.Egyik barátnőm, Noemi megszólított:
-Lisa , te vérzel!És a ruhád!-sugdolózta.
Nem törődtem vele.Az órának hamar vége lett.Ezután rögtön beszáguldoztam a lány toaletbe.Átvettem a pólóm,nadrágom,cipőm és kisétáltam.Mentem ebédelni.Letelepedtem egy asztalhoz.Csatlakozott hozzám Noemi.Megkérdezte hogy mi is történt.Mivel ő volt a "BFF"-em ezért mindent részletesen elmondtam neki.Csodálkozva állt fel az asztaltól.Igaz,ahogy így én is átgondoltam tényleg ez egy csoda volt.
-"Pedig én egy átlagos lány vagyok mért pont velem"?-gondoltam magamban.
Így telt az egész nap.Suli után azonnal haza ballagtam.Nem törődtem a szüleimmel.Felmentem a szobámba,ledobtam a táskám és leültem a gép elé.Keresni kezdtem a tetkó után.Meg is találtam!Ezt írták róla:
"Ez a tetoválás a régi egyiptomiak viselték.Abban az időben a bűnüldözést,rablást,lopást jelképezte.Mostanában egy bűnbanda viseli.Azt mondják hogy ez a banda mindig kiszemel magának egy áldozatot.Addig piszkálják amíg az illetőt meg nem ölik."
E néhány sor után nagyon de nagyon megrémültem.Lehúztam a redőnyöket,bekulcsoltam az ajtót.Ki is kapcsoltam a gépemet.
-"Így nem mehetek ki az utcára és nem is járhatok az iskolába."-gondoltam.
Így is tettem!Néhány hónap múlva erőt vettem magamon és kimentem az utcára.Abban a pillanatban lövés durdult.Elkezdtem futni.Egy nő üldözött.Lelassítottam.A velem egynemű élőlény egy zsákba tuszkodott.Próbáltam kijutni de lehetetlen volt.Hallottam ahogy egy kocsiba hurcolnak.Éreztem hogy már hárman vannak.A kocsi megállt.Kivettek a zsákból.Igaz,azonnali hatállyal elestem.Végre levegőhöz jutottam.Egy sikátorban találtam magam.Támadóim nők voltak.Két szőke és egy vörös.Felálltak küzdő állásba.Úgy látszott harcolni fogunk.Én is felálltam.De nem ellenem akartak elsősorban.Hanem egy ugyanolyan tetkós férfi ellen.Hamar leverte a csávó a fura nőneműeket.Megfogta karom és felemelt.Ez furcsa!Beültetett előre a kocsiba.Ő is beszállt.Megkérdezte a nevem én meg tisztességesen válaszoltam.Eztán én is megkérdeztem hogy mi a neve.Válasza így hangzott:
-A nevem Alex Johnson.
Megkérdezte hogy mit kerestem itt.Mindent szépen részletesen elmeséltem töviről hegyire.Ezután én is megkérdeztem hogy Alex mit keresett itt.Azt mondta,hogy ő annak a rablóbandának az egyik tagja amelyet találtam csak ő kedvesl.Azt is említette hogy azok a nők meg bosszút álltak rajta.Megálltunk a furgonnal.Kiszálltunk.Valamiért szédülni kezdtem.Elájultam.Mikor felkeltem Alexxel voltam.Valami furcsa érzés kavargott bennem.Mintha megváltoztam volna belülről.Gonoszabb lettem.
-Hívhatlak Alisa-nak?-kérdezte Alex.
-Persze, sőt a nevemet meg is változtatom Alisa Text-re!-jelentettem ki.
Egy banknál voltunk.Alex azt mondta hogy kiraboljuk.Adott egy fegyvert.
-Várj!Átöltözök!-parancsoltam.
Átöltöztem.Bementünk az intézménybe.
-Kezeket fel!-kiáltottam.
Kivettük a széfből a pénzt.Megláttam hogy egy alkalmazott a rendőrséget hívja.Eldurdult egy lövés.Kiderült hogy én voltam.Kimentünk a bankból.Valamiféle lökés volt tapasztalható nálam.Megcsókóltam Alexet.Néhány hónap múlva feleségül mentem hozzá és azóta együtt rablunk.


Jellem: Okossága minden határt felül múl.
                  Gondolkodás nélkül lő.
                   Nagyon jó fegyver pörgető.

Szakképzettség: Nagyon okos hisz 2 diplomája van.
                              Atlétikai képességeiről oklevele van.

Képesség:Nagyon jó atlétikus mozdulatai vannak amellyel rögtön fegyvertertenné teszi ellenfeleit.
Vissza az elejére Go down
 
Alisa Text
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Előtörténetek-
Ugrás: