DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Bruce Bendingfield I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Bruce Bendingfield I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Bruce Bendingfield I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Bruce Bendingfield I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Bruce Bendingfield I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Bruce Bendingfield I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Bruce Bendingfield I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Bruce Bendingfield I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Bruce Bendingfield I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Bruce Bendingfield I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Bruce Bendingfield

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Bruce Bendingfield Empty
TémanyitásTárgy: Bruce Bendingfield   Bruce Bendingfield I_icon_minitimeKedd Márc. 08, 2011 11:43 pm

Születési név: Bruce Bendingfield
Egyéb név: BB
Kor: 21
Magasság: 185 cm
Súly: 65 kg
Hajszín: Fekete
Bőrszín: Fehér
Egészségi állapot: Régen műtve volt az állkapcsa, amit időváltozásnál fájlal.„Közepesen” heroinfüggő.
Család: Nincsen ismert hozzátartozója, legközelebbi barátai Eric Morten, és Wade Sawyer.
Foglalkozás: Dealerkedés, és más illegális dolgok.
Oldal: Rossz
Ellenségei: Tolvajok Fejedelme, Halpofájúal
Szövetségesei: -

Törzshely: A YDF "főhadiszálása" a Port Adams egyik elhagyatott kikötőjénél.

Jellem: Erről egy kicsit nehezen nyilatkozok, mert bármit mondok, nagyképűnek tűnök. Legalábbis a szememben. Úgy érzem a többiek felnéznek rám, mert megfontolt vagyok, érett felfogású, és normális vérmérsékletű. Csak akkor vagyok ideges, ha nem kapom meg a napi herkámat.

Szakképzettség: Értek a késekhez, és a pisztolyokhoz, bár még kezdő szinten tartok. Van tapasztalatom a kocsi feltörésektől a zsebelésig. Helyismeretem kiváló, hisz évek óta az utcán élek.

Képesség: -
Pénzügyek, tulajdonok, stb.

--------------------------------------------------------------------------------------
Pénz

Fizetés: 450 $
Fizetésnapok:
03.19;04.02;04.16;04.30;05.14;05.28;06.11;06.25;07.09;07.23;08.06
Esedékes:
06.25;07.09;07.23;08.06;08.20;09.03;09.17;10.01;10.15;10.29;11.12;11.26;12.10;12.24
Összes: 11800 $
Elköltött: 6575 $
Fennmaradó: 5525 $
--------------------------------------------------------------------------------------
Kredit

Összes: 7
Elköltött: 6,5
Fennmaradó: 0,5
--------------------------------------------------------------------------------------
Tulajdonok, felszerelés, NJK, vásárolt dolgok, stb.
Beretta 92FS
3 kreditért a csapat többi tagja a 3. szintre lép.
2550 $- 3 golyóálló mellény
3500 $- Páncélozott luxusautó
NJK:
Eric Morten
Wade Sawyer



--------------------------------------------------------------------------------------


A hozzászólást Bruce Bendingfield összesen 12 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 19, 2011 12:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Bruce Bendingfield Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bruce Bendingfield   Bruce Bendingfield I_icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2011 12:08 am

Na ezt is elfogadom, most már tényleg nincs semmi akadálya, hogy elkezd a játékot.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Bruce Bendingfield Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bruce Bendingfield   Bruce Bendingfield I_icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2011 2:11 pm

Eric Morten NJK 0,5 kreditért megvéve.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Bruce Bendingfield Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bruce Bendingfield   Bruce Bendingfield I_icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 5:00 pm

Pénz: 1100$

Kéthetente kapott fizetés: 450$

Foglalkozási előnyöd ugyan nincs, viszont a karaktered ért a drogokhoz, és a birtokába is van azoknak.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Bruce Bendingfield Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bruce Bendingfield   Bruce Bendingfield I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 1:40 pm

Wade Sawyer 1,5 kreditért megvéve
525 $- ért 9mm-es fegyver, és kard megvéve Wade-nak.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Bruce Bendingfield Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bruce Bendingfield   Bruce Bendingfield I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 10:12 pm

Bandaháború


Minden kezdet nehéz…

A Young Devils Family az Adams kikötőben, Gotham Keleti oldalán ténykedik. 30 főt számláltunk a balul sikerült akció előtt. A terv egyszerűnek tűnt: amilyen gyorsan csak lehet, benyomulunk a Halpofájúak területére, és kitakarítjuk őket a saját terepükről. Egyszerű területfoglalás, vágod? Aztán az egyik utcában ellenállásba ütköztünk. Kiterveltem a század legjobb spontántervét, de homokszem került a gépezetbe: Jack, és Jill életveszélyes állapotba került miattam. John, a sofőrök legjobbja lélekrohanva irányította az ellenséges bandától lopott furgont, a cél a kórház volt, ami jó nagy kerülőt jelentett. Na, a lényeg, hogy már majdnem odaértünk, amikor nem levillognak minket a rendőrök? Eric hozta a formáját, az ő kis hackelési, és navigálási adottságaival épp bőrrel megúsztuk a rendőrtámadást, a harci sebesülteket végül eljuttattuk a már-már lehetetlen célhoz.

Minden jó, ha jó a vége?

Elköszöntem Johntól, és egyedül mentem a Janice utcai raktárhoz. Azt hittem, magam alá csinálok, amikor levillogott még egy rendőrautó. Az volt arra a napra a 3.. Majdnem otthagytam a fogamat, de valami csodás módon megúsztam, még én sem jöttem rá, hogy hogyan. Egy bizonyos CAG segített nekem eljutni a célállomáshoz, nélküle talán reggelre odaértem volna. A Halpofájúak bázisa előtt egymagam néztem szembe az ellennel, Szkülát kihívva egy 1v1-es leszámoláshoz. Egy valamit jegyezz meg: sose fordíts hátat az ellenségnek, vagy megszívod! Én játszottam a keményet, a térdem bánta. Hála Giottoéknak nem hagytam ott a fogamat! Spades akciója tűnt a pontnak az i betűn, hála neki a Halpofájúakat két tűz közé szorítottuk,és megadták magukat. A bandaháború eldőlni látszott.

Üdvözöl a pokol!

A pokol csak ezután kezdődött. Egy tucat Macskanő a Tolvajok Fejedelméből tört ránk, és felszámolták a YDF-et. Mi öten a tetőre menekültünk, célunk a figyelemelterelés volt, de ez most nem jött be. Amikor elindultunk „haza”, a cicusok betaláltak minket már megint. Egyikük elmondta, hogy direkt ugrasztottak össze minket a Halpofájúakkal, minden az ő művük volt. Talán ők lőttek rám régebben? CAG az utolsó pillanatban lépett színre, biztosítva nekünk a menekülést a biztos haláltól. Utolsó képem az volt, hogy Spades hősiesen feláldozza magát, és a macskák kicsinálják. CAG is odalett, kocsiját, Lulubelle-t védelmezve veszett oda, de még megparancsolta neki, hogy vigyen el Lukához minket. A kocsi legnagyobb meglepetésünkre sofőr nélkül haladt Luka házához, ahol aztán ellátta a sebemet valami… varázslással? Az őszintét megmondom, hogy ilyet még sosem láttam , nem is vagyok biztos benne, hogy ez tényleg megtörtént. Annyi vért veszítettem, biztosan csak képzelődtem. De a többiek nem ezt mondják, valami tényleg történt.
A YDF csúnyán megfogyatkozott. Most a család fele hol bújkál valahol, kórházban vagy éppen börtönben csücsülnek. Nem vagyok méltó ennek a családnak a vezetésére, az én hülye ötletem miatt buktunk el. Megéremlem én ezeknek az embereknek a tiszteletét? A halottakra, a veszteségekre, és a nemes célért hozott áldozatokra gondolok. CAG-re, Spadesra, Jackra, Jillre. Hol ronthattam el?
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Bruce Bendingfield Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bruce Bendingfield   Bruce Bendingfield I_icon_minitimeHétf. Május 16, 2011 11:33 pm

Kétes üzlet

Legjobb az egyenes út
A YDF főhadiszállására egy váratlan vendég érkezett. Egy ismeretlen férfi keresett minket üzletelés céljából. Elmondta, hogy valaki -azt nem tudta, hogy ki- kizárólag nekünk akar eladni fegyvereket. Többet nem tudott mondani, mert volt egy lőtt sebe, nem bírta a teste a szolgálatot. Meghalt, de annyit még elárult, hogy a Robinson parkban kel keresni a társát egy cetlivel. Wade mondta, hogy majd Ő utánna néz a dolognak.El is indult, ahol megtalálta a célszemélyt, aki az elmondottakkal ellentétben mégsem halt meg. Ő- akit csak flepnisnek nevezett- a Bűnös kerületbe invitálta, hogy majd ott lebonyolítják az üzletet.

Egy bolond százat csinál
Wadet kelepcébe csalták. Elnyelte a föld, egy földalatti labirintus-féleségbe került, ahol különféle akadályokon kellett átverekednie magát. Itt tudta meg, hogy a többi embernek is igértek valamit: itt kezdte el érezni igazán, hogy csúnyán át lett verve. Miután átverekedte magát az emberek hadán, a flepnis, és egy zöld ruhás csávó kiterítette a portékát: több tíz fegyver, amiből Wade szabadon válogathatott.
Nyugtával dícsérd a napot
A helyzet kezdett elmérgesedni: a mester szívességet kért Wadetől, aki megtagadta azt. Már összecsapni látszott a két fél, mire megjelent Noir, a mágus, és eltüntette a zöld ruhás embert. Ő is szívességet kért. Wade ekkor már fenyegetve érezte magát, ezért belement az alkuba: Noir majd jelentkezik, és bevasalja a YDF-en az alku tárgyát. Wade így megmenekült, és hozott annyi fegyvert, hogy az embereinket feltudja fegyverezni.
BB
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Bruce Bendingfield Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bruce Bendingfield   Bruce Bendingfield I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 3:23 pm


Telefonos zaklatás

Wade kapott egy hívást telefonon, hogy lenne egy kis meló. Nem tudtuk, ki az, de a figura sejtelmes volt, és nem árult el semmit. Feltételezzük, hogy Mr. Noir lehetett az, akivel Wade találkozott. Tartozunk neki mindnyájan, hiszen megmentette Wade-t attól az őrülttől. Így hát vártuk a hívását, hogy bevasalja rajtunk a régebben tett szívességet. A francia ( kőkemény francia akcentussal- innen a név) megadta az információkat, és azt is, hogy miért érné meg nekünk ez a kis akció. Belementünk az üzletbe, és már készültünk is Gotham Keleti oldalára.

Rajtacsapás


Eric folyamatosan küldte nekünk az információkat az akció hátralvő idejéig. Mi addig megbeszéltük a tervet: Wade és én fedezékbe húzódtunk az mellett az út mellett, amit a francia megjelölt, ugyanis megadta a konvoj haladási útvonalát. Felküldtük Wyatt csapatát, hogy a szembelévő épület ablakaiból szórják a konvoj tagjait. Eric közbenjárásával sikeresen feljutottak, és amikor elhelyezkedtek, már jött is a konvoj. Egy megfelelő pillanatban elsültek az AK-47-esek, sortűz alá vonva a járműveket, és míg a lövöldözőkkel voltak elfoglalva az utasok, mi akcióba lendültünk. A szemetesek mögül előugrottunk, és ártalmatlanítottuk a célpontot, hol kard-, és ökölsuhogtatással, hol pedig pisztolydördüléssel. Lulubelle is kivette az akcióból a részét, elállta a konvoj útját, megakadályozva ezzel a továbbjutásukat.
Veszteségeket is szenvedtünk az akció során: Neville megsérült, azonnali kórházi ellátásra szorult, és Wade is kapott egy golyót, de az nem volt vészes. De az árú meglett, bepattantunk a vasba, és már mentünk is a főhadiszállásra. Eric segítségével leráztunk pár minket követő rendőrt, és a GPS-t is kilőttük a helyéről. De felismertük, hogy miért minket kértek fel erre a melóra: egy bomba volt a hátsó ülésen. Féltünk, hogy menetközben aktiválódik, de nem volt probléma. Sikeresen megérkeztünk a YDF főhadiszállására.

Bon voyage!

A francia már várt minket az embereivel. Ezek mindent tudnak rólunk. Eric ott volt a főhadiszálláson, aggódtam is érte, hogy valami bántódása esik. Végül nem történt semmi, egy kis üzleti csavar után megegyeztünk, és nyélbe ütöttük az üzletet: megkaptuk a 7000 $-t, ők megkapták a bombájukat, azzal elmentek.
A következő napokban kifizettük Neville kórházi számláját, és felkerestük Luka-t, hogy lássa el Wade sebeit. Így lett a 7000 $-ből 5300 $, ami így is elég, hogy a YDF fegyverkezzen.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Bruce Bendingfield Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bruce Bendingfield   Bruce Bendingfield I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 1:12 pm

Bővítéseidnek jutalma + 3 kredit.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Bruce Bendingfield Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bruce Bendingfield   Bruce Bendingfield I_icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 10:39 pm

Egy hónapnyi inaktivitás miatt mesélői NJK lett a karakterből.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bruce Bendingfield Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bruce Bendingfield   Bruce Bendingfield I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bruce Bendingfield
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bruce Bendingfield
» Bruce Bendingfield - B-Real
» Bruce Wayne - Batman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Adatlap, bővítések :: Lezárt adatlapok-
Ugrás: