DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Bruce Bendingfield - B-Real I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Bruce Bendingfield - B-Real I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Bruce Bendingfield - B-Real I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Bruce Bendingfield - B-Real I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Bruce Bendingfield - B-Real I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Bruce Bendingfield - B-Real I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Bruce Bendingfield - B-Real I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Bruce Bendingfield - B-Real I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Bruce Bendingfield - B-Real I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Bruce Bendingfield - B-Real I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Bruce Bendingfield - B-Real

Go down 
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Bruce Bendingfield - B-Real Empty
TémanyitásTárgy: Bruce Bendingfield - B-Real   Bruce Bendingfield - B-Real I_icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 10:41 pm

Név: Bruce Bendingfield
Egyéb név: B-Real, Double-B
Kor: 21
Faj: Ember
Magasság: 185
Súly: 65
Hajszín: Fekete
Bőrszín: Fehér
Egészségi állapot:
Régen műtve volt az állkapcsa, amit időváltozásnál fájlal.„Közepesen” heroinfüggő.
Vércsoport: AB-,
Család: Nincsen ismert hozzátartozója, legközelebbi barátai Eric Morten, és Wade Sawyer.
Foglalkozás: Dealerkedés, és más illegális dolgok.
Oldal: Semleges


Előtörténet:
Hol is kezdjem? Az életem nem volt éppen egy szokványos mese. A magadfajta gyerek rémmesének nevezné, várva a happy end-et, hiába. Itt semmi sem jó, a vége meg még messze van.
Eredet
1990-ben születtem, ne kérdezd, hogy hol. A Gotham-i árvaház lépcsőjén találtak rám, rendesen betakarva. Az anyám megvonta tőlem a normális élet lehetőségét, de gondosan rakott a lépcsőre, nehogy megfázzak. Érdekes, nem? A „sorstársaim” sokat csesztettek ez miatt, „szajha fattyának” csúfoltak, és sokszor nyomták a fejem elsőként a WC-be, ha a keménymagnak éppen kötekedhetnéke támadt. 2002-ben lett elegem: sok volt az elnyomás a gyerekek felől, kibírhatatlan fenyítések az árvaház felnőtt alkalmazottaitól. A verbálisakkal még nem volt bajom, azok túlélhetőek voltak. A súlyosabbak a testi fenyítések voltak: szíjjal verés, pofozkodás, néha ököllel, ételt rendszertelenül kaptunk, és az is romlott volt. Szóval remélem érted, miért döntöttem úgy, hogy lelépek: gondolkodás nélkül Gotham keleti oldala felé vettem az irányt.
Gothamban szabadon
A kiszolgáltatottság érzete nem zavart: életemben először szabadnak éreztem magam. A kezdeti nehézségeimen hamar túlléptem, megismertem a helyet, és kaját loptam különféle kis standokról. Elkapni persze sosem tudtak, a sikátorok velem voltak, ha érted. Hamar lebratyiztam a magamfajtákkal, két haverra tettem szert, akire máig úgy tekintek, mint a testvéreimre: Wade és Eric volt keserű életemben az édesítőszer. Nélkülük nem tudom, mi lett volna. Szóval ők lettek a bajtársaim, mindennapom részei, és ha éppen nem koldultunk, vagy loptunk, a streetball pályán nyomtuk a kosarat, és rap-zenét hallgattunk. Megvártuk, míg felfejlődünk, majd komoly tétmeccseket rendeztünk. Nagy ászok voltunk, a Young Devils mindenkit lenyomott, aki kiállt ellenük.
Harc a nagy léért
Aztán egyszer minket nyomtak le: miközben a lét zsebeltük be, a vesztes csapat csalással vádolt meg minket, és visszakövetelték a pénzt. Mi nem adtuk könnyen magunkat, de ők sem. Összeverekedtünk. A legkisebb gondunk a pénzünk elvesztése volt, a törött állam két hónapos kényszerkezelésen esett át. De volt aki rosszabbul járt nálam: Eric soha töbé nem szaladhatott a saját lábain. Azok a szemetek eltörték a gerincét, és térdtől lefelé örökre megbénult.
Egységben az erő
A pályán elszenvedett vereségtől eléggé padlóra kerültünk. Nem tudtuk feldolgozni Eric sebesülését, és féltünk egy újabb támadástól. Mi hárman voltunk a Young Devils, de azok az idők elmúlni látszottak. Hirtelen mindhárman kiszolgáltatottnak éreztük magunkat. Wade volt az értelmi szerzője az egységbe tömörülésnek, és összegyűjtöttük magunk köré az utcán bóklászó, hasonló srácokat. A Young Devils Family nőttön nőtt, 30 tag talált nálunk menedéket. De egyvalami marasztalta őket, az pedig a hovatartozás. Ebben a körben mindenki családra, szeretetre, nyugalomra, és megbecsülésre talált. Olyan dolgokra, amik eddig távoli fogalomnak tűntek. És ez tette a YDF-et összetartóvá, és erőssé.

Minden kezdet nehéz

Nem számíthattunk külső segítségre, mi ott voltunk egymásnak, de nem volt semmink. Úgy érzem ennyi elég is volt, nem kellett más. Elegendő volt, ha mindenki tette, amihez értett. A fiatal ördögök sefteltek, autókat törtek fel, és loptak, ha kell. Nem vagyok rá büszke, de tennem kellett a dolgom. Az utcán árultam drogot idegeneknek, hogy a szerzett pénzből etessem a családomat. Említettem már, hogy függő vagyok? Kíváncsiságból kipróbáltam a heroint, amire sajnos rácsúsztam. Erős jellemű ember vagyok, ezért is hála, hogy nem vagyok még zombi.
Nem csak a vásárlók körében terjedt el a nevem, más dealerek is érdeklődtek irántam, akik potenciális konkurenciát véltek felfedezni bennem. Talán ennek volt köszönhető, hogy egyik este a helyi gyorsbüfénél ránk lőttek. A golyót nekem szánták, mégis más kapta a halált: az egyik srác, aki tehetséges volt, és még új közöttünk, belehalt a sérüléseibe. Az esemény óta van fegyvere szinte minden ördögnek, nem bízunk semmit a véletlenre.
A rendőrségnek persze nem tetszik ténykedésünk: próbálják megszabotálni akcióinkat, de az alapos helyismeret a mi javunkra fordítja az érmét. A fiatalok összetartanak, kihúzzuk egymást a csávából, és nincs az a hatalom, vagy erő, ami keresztbe tehet nekünk. Mi csak normális életet akarunk.

Jellem: Erről egy kicsit nehezen nyilatkozok, mert bármit mondok, nagyképűnek tűnök. Legalábbis a szememben. Úgy érzem a többiek felnéznek rám, mert megfontolt vagyok, érett felfogású, és normális vérmérsékletű. Csak akkor vagyok ideges, ha nem kapom meg a napi herkámat.

Szakképzettség: Értek a késekhez, és a pisztolyokhoz, bár még kezdő szinten tartok. Van tapasztalatom a kocsi feltörésektől a zsebelésig. Helyismeretem kiváló, hisz évek óta az utcán élek.

Bruce Bendingfield - B-Real 17-84
Vissza az elejére Go down
 
Bruce Bendingfield - B-Real
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bruce Bendingfield
» Bruce Bendingfield
» Bruce Wayne - Batman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Karakterek NJK-i és Mesélői karakterek :: Mesélők karakterei :: Inaktív felhasználók karakterei-
Ugrás: