DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Orvosi igazolások

Go down 
+62
Justin Williams
Dante Libraio
Ra's Al Ghul
Lángnyelv
Queen Tartana
Kapucnis
Devon Artheis
Sid Barret
Vash
Lupin
Penny Danvolt
Andrew Ottway
Hood
Blaze
Zack
Mobster
Kassidy
Daren Shadhon
Abakura Ryuu
Alfred Pennyworth
Alfa Szövetség
Fehér Villám
Zöld Íjász
Andrew Ramirez
Night-hunter
Airie
Keisha
Alex Mercer
Kevin Chase
Kártyás ember
Gid Lucione
Bridget Greenfire
Halálcsapás
Védelmező
Cybergyík
Blaise
Alix O'Flanagan
Antidote
Amethysta
Batman
Greed
Mammon
A Karmester
Tigra
Demolition Captain
Michelle Sinistresang
Michael White
Sylvian Kervin
Adler Eins
Manipulator
Vadmacska
Zoey Redbird
Robin
Kétarc
Maverick
Hatred
Madárijesztő
Steve Roth
Duncan MacFarlane
Teodor Black
Emily Bluebell
Bisur
66 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
SzerzőÜzenet
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 5:33 pm

Lupin jelezte, hogy a koliban még nincs net, és péntekig benyújtja a hiányzását: általam.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 8:04 pm

Elnézést a késésekért, előreláthatólag hétfő-kedd-szerda környékén fogok pótolni mindenhova!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 9:23 pm

Na most végre sikerült ide kerülnöm, elnézést a kimaradásért de magánügyek jöttek közbe. Aki tudja, tudja, aki nem az meg nem is fogja megtudni min dolgozok mostanában. Szóval holnap utánig mindenki fogja kapni a reagját, gondolom tőlem telhetőt megteszek, hogy ne olyat amilyet reméltek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 6:07 pm

HQ üzeni, hogy bizonytalan ideig nem lesz, mert otthon elszállt a nete, és nem tudja mikor lesz megcsinálva. Szíves türelmeteket kéri.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeSzer. Aug. 21, 2013 3:33 pm

Augusztus 22. és 23. utazás miatt kiesik, egyáltalán nem fogok tudni írni. A kimaradásért előre is elnézést kérek.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 4:35 pm

Elnézést a hiányzásokért, vasárnap, legkésőbb csütörtökön pótolok mindent mindenhova. Türelmeteket kérem.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 7:41 pm

Úgy néz ki elkaptam valami csodálatos vírust, aminek hála tegnap 39,5 lázam volt egész éjszaka, emellett azóta hasmenéssel küszködök. A másik ok, ami miatt kiírnám magam az, hogy költözünk, és még senki nem tudja, hogy miként és, hogy lesz net a másik lakásban, meg egyáltalán mikor kerül át oda a számítógép, meg hasonló elektronikai cikkek.
Ezen két dolog miatt bizonytalan időre kiírnám magam, és ha hamarabb nem sikerül, akkor majd valamikor szept. 1. utána a koliból megpróbálok írni.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 8:10 pm

Szeptember elsejéig-másodikáig kiírnám magam.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 9:54 am

Nu gyerekek. Államvizsga sikeresen mögöttem, már csak a meló és költözés vár rám, de ettől függetlenül végre aktív tudok lenni így a napokban pótolva lesznek a hiányzások és aktivizálódok rendesen az oldalon ^^
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 1:44 pm

Jövőhétre csinálnék egy bizonytalan kiírást, ugyanis nem tudom, hogy művésztelepen lesz-e net vagy sem. (szerintem nem lesz)

Tehát szeptember 9 - 15 ig szabit veszek ki.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimePént. Szept. 13, 2013 4:02 pm

Péntek délutántól vasárnap estig nem leszek.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 8:34 pm

Új kerettanterv szerinti tanulás, évkezdés, koli, edzések, és még sok jó és kevésbé jó, ami miatt sajnos nem igazán van időm FRPGzni. Szóval bizonytalan időre, pontosabban amíg sikerül letudni az év eleji hajszát, belerázódni a dolgokba, és végre valahára átlátni a programom, és nem, mint pók a falon szaladgálni minden felé, kiírnám magam. Ez az időtartam lehet, hogy több lesz, mint egy hónap, és ebben az esetben kérném a tisztelt staffot, hogy ne tegyék a karaktereim inaktívba (Manipulator és Keiri), mert vissza fogok jönni, csak most, legnagyobb bánatomra, se időm, se energiám arra, hogy postokat írjak. Nem én akartam ezt az állapotot, de sajnos ez van. Megértéseteket köszönöm.

Manipulator/Keiri
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeHétf. Szept. 16, 2013 7:39 am

Úgy látszik mostanában ez az igazolatlanok ideje. Szóval rohadt sok munka, és szervezni valóm van, és bármennyire is kellene egy kis kikapcsolódás fórum formájában nem sok időm van rá. Első adandó alkalommal írok mindenhova, addig türelem, mert nekem már nem nagyon van. Majd kölcsön kérek valakitől Very Happy
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeKedd Szept. 17, 2013 10:46 pm

Az utóbbi időben elcsúsztam az időbeosztásommal. Mindenkinek a türelmét kérem, ahol lehetséges ott kérem a karaktereim kihagyását a körökből.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 8:55 pm

Az időbeosztás most rajtam is kifogott, bocsánat a hiányzásért. Még ezen a hétvégén nem nagyon leszek, hétfőtől viszont igen.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 9:54 pm

Tudom, hogy aktivitásom amúgy is a nullával egyenlő, de még egy kis türelmet kérek, hétvégén (nagy eséllyel vasárnap) pótolok!
Vissza az elejére Go down
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 32

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 4:24 pm

Nagyon sajnálom hogy az elmúlt időben aktivitásom egyenlő volt a nullával, de elárulom miért:
nagymamámnál rákot diagnosztizáltak, így a meló mellett, rá foprdítottam annyi időt, amennyit tudtam. Sajnos meghalt, és most mindenki a véremet a szívja hogy menjek hozzá segíteni, így a meló mellet, előtt, után, annyi az összes szabad időm, hogy fürödjek, és egyek Sad
Lelkileg is megviselt a dolog, nemtagadom, az első pár napba nem érdekelt semmi, melóba nagyon erős poker face-t kellett felvennem, de azóta már kicsit jobban vagyok
Az aktivitásomat próbálom újra vissza hozni a régi szintre Smile
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 6:08 pm

Őszinte részvétem Vash, és ezt szerintem mindenki nevében modnhatom. Érthető okokból nem vártunk rád, sajnos, de reméljük minden rendben lesz, és rendesen visszaállsz közénk.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 10:38 pm

Ismételt türelmet kérek minden kedves játékostól és mesélőtől. Fontos kalandokra, korszakra igyekszem írni, ott kérem ha lehet várjatok meg.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 6:27 pm

Elnézést kérek mindenkitől inaktivitásomért, holnapra megpróbálom összeszedni magam és írok mindenhova, ahová szükséges.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 1:22 pm

Üdv.

Megint én, gondolom észrevettétek, hogy nem írtam, nos, ez annak az oka, hogy 12 óráznom kell a továbbra is meglévő problémáim mellett, szóval hétfőig kérnék türelmet, hétfő éjszaka írok mindenhova és ez már biztos. (remélem)

Elnézést még egyszer.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeSzer. Okt. 16, 2013 10:29 am

Személyes okok miatt kiírom magam határozatlan időre.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Sid Barret
Civil
Civil
Sid Barret


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2013. Sep. 04.

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeSzer. Okt. 16, 2013 11:02 pm

Na az van fiaim és lányaim, hogy a munkahely miatti kavarások és sz...tások okán nem tudom hogy hogy fogok tudni postolni. Előre is elnézéseteket kérem ezért, megpróbálok rendszeresen, vagy legalábbis valamiféle rendszer alapján írni és tartani a határidős dolgokat, de türelmeteket kérem.

Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 6:30 pm

Na akkor visszatértem, az üzeneteket mostantól lehet hanyagolni Very Happy és ezzel együtt még egy kis szabadságot veszek ki, mert költözök, és még nincs netem. Úgyhogy kis türelmet kérek mindenkitől valami majd alakul.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitimeVas. Okt. 27, 2013 10:47 am

ideiglenes szabadságot veszek ki, amíg néhány kötelező tanulnivalómmal nem végzek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Orvosi igazolások - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 13 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Orvosi igazolások
Vissza az elejére 
13 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Társalgó-
Ugrás: