DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Gotham Enyészet - Divide et impera!

Go down 
+22
Gid Lucione
Kártyás ember
Amethysta
Védelmező
Greed
Michael White
Sylvian Kervin
Robin
Tigra
Merry Winter
Mammon
Demolition Captain
Zoey Redbird
Bisur
Michelle Sinistresang
Duncan MacFarlane
Kétarc
Teodor Black
Adam Stamford
Maverick
Hatred
Vadmacska
26 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeKedd Márc. 15, 2011 10:20 am

Gotham Enyészet - Divide et impera!


Gotham Enyészet - Divide et impera! 30d83u8

A Gothami Enyészet második korszak kalandja, próbáltam folytatni az elkezdett sorozatot, és remélem ugyanannyira fogjátok élvezni mint ahogy én alkottam nektek.
Fontos tudnivaló, mielőtt bárki is jelentkezne, hogy akik még bizonytalanok a fórumozással kapcsolatban, tessék elolvasni az frpg-ről szóló irományokat, itt. Kiegészítésként hozzáteszem, hogy nem szeretnék látni egy játékost két karakterrel, vagyis ha van multi karaktered akkor válasz közölük egyet, és csak azzal jelentkezz.

Bárki jelentkezhet bármilyen beállítottsággal, remélem minden gondolatotokra felkészültem, és nem ér csalódás titeket. Mint korszak kaland nagy befolyással lesz a város életére, ti cselekedeteitek fogják alakítani a történetet, és így rajtatok áll vagy bukik a jövő. Persze a játékosokat több csapatra fogom osztani, hogy ne kelljen nektek egyből legyilkolni egymást. A kalandban sok harc lesz, még PvP is, úgyhogy remélem mindenki meg fogja találni a számítását. Mint az előző mesékben, itt is várhatóak a jutalmak a kaland végeztével, de csak a jól játszók kapnak. Akik jelentkeznek, ne felejtsék, hogy továbbra sem lesz sorrend, mindenki akkor ír, amikor tud és fent van. Még annyit kérnék hogy jelentkezés mellé írjátok oda, mennyi azaz idő ami alatt biztos hogy tudok postolni. (1-2 nap, vagy több)

Hogy mi várható a kalandban?

A gothami alvilág kényes egyensúlya körüli viszontagságok körül fog játszódni. Az uralkodó maffia családok ármánykodása, és vérre menő területharcai elhatalmasodnak, és ha nem elég ügyesek, vagy pontosan elég ügyesek a játékosok, az egész város vérfürdőbe fullad. Itt lehetőségetek lesz hírnevet, és hatalmat szerezni, ha nem robotként követitek a parancsokat, hanem a saját érdeketekbe cselekedtek. A cselekedeteiteket vissza fogjátok látni az utca emberének szemében, és a mindenható hírügynökségek szenzációhajhászó cikkeiben.


Tehát lehet jelentkezni, akinek meg van az elfogadott előtörténete. A kalandra egészen március 25.-ig lehet jelentkezni, péntekig. Szombaton pedig kezdődik a kaland. Van bő egy hetetek rá, hogy meggondoljátok.

Gotham Enyészet - Divide et impera! 2uzxks0
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeKedd Márc. 15, 2011 10:40 am

No hát akkor asszem első ként jelentkeznék a kalandra és mindjárt összerakom a saját kalandom a többieknek:D
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeKedd Márc. 15, 2011 11:58 am

Ha addigra véget érne a kalandom, akkor én is jelentkeznék!
Vissza az elejére Go down
Adam Stamford

Adam Stamford


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeKedd Márc. 15, 2011 7:31 pm

Jövök én is, ha valami baj történne, én megmentek mindenkit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeKedd Márc. 15, 2011 8:11 pm

Én jönnék erre a kalandra! Very Happy Persze ha addigra meghal az a rendőr... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeKedd Márc. 15, 2011 11:19 pm

Na mindenki jelentkezését elutasítom Very Happy Tessék elolvasni rendesen az általam írott dolgokat.

Idézet :
"Még annyit kérnék hogy jelentkezés mellé írjátok oda, mennyi azaz idő ami alatt biztos hogy tudok postolni. (1-2 nap, vagy több)"

Amíg ezt nem írjátok le, addig nem is lesztek elfogadva. Punktum!


Gotham Enyészet - Divide et impera! Fooleg


A hozzászólást Vadmacska összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 16, 2011 10:37 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeSzer. Márc. 16, 2011 10:34 am

Én is jövök a kalandra. És hogy én legyek az első elfogadott jelentkeződ: szinte minden este itt ülök a gépnél, szóval nem akadály a gyorsaság, péntek-szombat az, amikor nem vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeSzer. Márc. 16, 2011 1:56 pm

Szerintem én tudok 1 post/nap.

Amúgy okosan utasítsd el a karaktereimet Razz

Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeSzer. Márc. 16, 2011 3:44 pm

Minimum napi egy nekem is menni fog.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeSzer. Márc. 16, 2011 4:33 pm

Hétvégéket nem tudom garantálni, de 1-2 naponta tudok postolni, ha megrugdos a jó nép. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeSzer. Márc. 16, 2011 4:39 pm

Én van, hogy egyből tudok írni, de lehet kitolódik 2-3 napra, ha nem sietett senki:D
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 12:14 pm

Üdv!

Én is jelentkeznék a kalandra, elméletileg naponta tudok írni, hétvégén előfordulhat, hogy nem, vagy csak késő éjjel tudok reagálni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeCsüt. Márc. 17, 2011 11:01 pm

Na így már más a lány fekvése. Elfogadok mindenkit, amíg kezdünk remélem a többiekkel végzek a magánkalandjaitokkal. Még megjegyezném, hogy gonosz karakterek is nyugodtan jöhetnek, nekik is teremhet babér, ha ól játszanak.

Akkor az elfogadott játékosok:
Messiás
Szikla
Maverick
Stalker
Hatred
Duncan


Gotham Enyészet - Divide et impera! N6qlg8
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 2:12 pm

Háhááá na akkor hogy boldogok legyetek jövök gonoszként ide erre a korszak kalandra...
Hogy minden meglegyen, 1-2 naponta szerintem tudok írni, kivéve ha lusta vagyok, vagy nem vagyok itt. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeVas. Márc. 20, 2011 6:12 pm

Azt hiszem én is feliratkozok. Ismertek, ha nem üt be gixer 18 órán belül írok...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 9:32 am

Michelle, Bisur ti is el vagytok fogadva.
Na mielőtt elkezdenénk jöjjön pár jó tanács. A következő korszakkaland nem lesz rövid, így sokáig le lesznek foglalva a karaktereitek, de mivel gondoltam azokra is, akik egy kis pihenőt is akarnak tartani a terrorom alól, így négy fejezetre bontottam. A fejezetek között jöhettek-mehettek, és ha még akarjátok akkor másik karaktereteket is behozhatjátok. Úgyhogy nem kell megijedni, nem fogtok évekig alattam szolgálni.
Másik dolog ez Korszak Kaland, itt már minden élesben megy, úgyhogy ha nem dolgozik bennetek eléggé a túlélési ösztön könnyen elveszthettek egy végtagot, vagy a játékosotokat is. Szóval nem kérnék olyat, hogy golyózáporban rohanás, meg hogy egyedül nekiugratok egy tucat fegyvernek. Itt már nem fogom annyival elintézni a dolgokat, hogy szétlövetem a térdeteket. Úgyhogy figyelni és vigyázni az életetekre.
Még annyit, hogy a kalandban sok csata lesz. Lesz lehetőségetek egymás ellen is harcolni, úgyhogy csak óvatosan mit írtok. Legyetek reálisak nem mindenki tudja a kilőtt golyót elkapni, vagy kettévágni egy karddal. Az egymás elleni harcokban még fontos megjegyeznem, hogy ti szuperhősök/gonoszok vagytok, tehát tessék csevegni! Gondoljatok csak Pókemberre, vagy Jokerre, vagy bárkire akire szeretnétek, mindenki beszélget a nagy csaták közben, és nem csak annyit ordít, hogy "ÁÁÁÁRGHHH" meg "HALÁL RÁD".
A kalandban a harc mellett fontos szerep jut, majd a saját gondolatoknak is. Mindig meg lesz adva a feladat, de ha szerinted a karaktered nem úgy cselekedne, vagy nem értene egyet a dolgokkal akkor tedd azt, amit "helyesnek" tartasz. Tessék kreatív lenni nem vagy te egy ész nélküli barom.
A játékosokat három csoportra osztom:
1. Hatred, Maverick, Sárkány - Batman
2. Messiás, Szikla, Duncan - Macskanő
3. Bisur, Árnylány, Stalker - Falcone

A kaland kezdetét veszi itt: Prológus
Vissza az elejére Go down
Zoey Redbird

Zoey Redbird


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Mar. 15.

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 8:46 pm

Mivel végre lement ez a hét kicsit fellélegezhetek és ezzel az erővel be is adnám jelentkezésemet, bár kicsit késve, de Rébuszn engedélyével támogatva. Remélem nem probléma
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeVas. Márc. 27, 2011 11:27 am

Még szép, hogy jöhetsz te is. Akkor meg van a negyedik csapat is, vagy egyszemélyes társaság. Hol máshol is kezdenéd a kalandodat, mint a Gotham Városi Rendőrségen.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: jelentkezés   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 2:27 pm

Jó kalandnak ígérkezik! Én is jelentkeznék és Elektrominátorral jönnék. Itt az ideje őt is megmozgatni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 11:24 am

Na akkor elérkeztünk a kaland csúcspontjához, innen már be tudom mesélni a következő csapatot is. Vájár, azaz Elektrominátor, és Mammon jelentkezését elfogadom az első fejezetetek nem lesz túl hosszú, de annál mozgalmasabb. Ti vagytok a negyedik csapat, Maróni család szolgálata alatt, a kalandotok pedig ITT kezdődik.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 11:41 am

Ahwwww Yeeeeaaaaaahhhh!
Király, köszönöm! Cool
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Társalgás   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 11:45 am

Én is köszönöm! Smile
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 1:02 pm

Na először is szívesen, másodikra pedig körbeírom a helyzeteteket. Eddig kint foglaltátok le a rendőröket, de szigorú parancsba volt adva, hogy nem ölhetitek meg. Mammon a kis triótok parancsnoka, és a harmadik tagotok IX. A feladatotok Rébusz csapat támogatása, és ha kell Rébusz védelme. Mint, például most, amíg kimenti a fegyvert, amiért jöttetek.


U.I. Ja igen örülök, hogy már írtatok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Merry Winter

Merry Winter


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Jun. 01.

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 2:02 pm

Jöhetnék esetleg én is?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 1:23 pm

Na akkor gratulálok mindenkinek, és magamnak is, hogy sikerült úgy, ahogy időre befejezni a kalandot. A számunk igaz megfogyatkozott, remélem azért majd visszatér egyszer Duncan, és Adam is, de ha jól értesültem új tagjainkkal többen leszünk mint valaha. Az epilógus megíródott, ezzel hivatalosan is vége az első fejezetnek, és talán már bepillantást nyerhettek, a háttérben meghúzódó szálak közé, talán már sejtitek ki mozgat mindent.
Akkor a következő fejezetről. Fegyverkezés címen fog futni, és a városi bandák felkészüléséről fog szólni, mint a címből sejthető. A pénz elégetésével kényes helyzet alakult ki, és Falcone meggyengült, de még mindig ő családja a vezető. Így marad a négy darab csapat, Batman, Macskanő, Falcone család, és Maróni család vezetésével. A Kövesd a pénzt! kaland Március 26.-án este játszódott, azóta eltelt bő két hónap. Ha az eddigi játékosok kívánják folytatni a kalandot, és úgy gondolják, hogy ez idő alatt is a "vezetőjük" alatt szolgáltak, és még talán bővítést is szándékoznak írni, akkor kérem a bővítésbe beleírni, hogy a két hónap alatt folyamatosan tettek az ügyük érdekében. Természetesen, mint a 3 hónapos bővítésben itt sem kérek túl nagy dolgokat. Pár fej beverése, és nyomozás ennyi. A II. fejezetet most vasárnap Június 19.-én fogom elkezdeni, hogy aki még magánkalandba ragadt, annak is legyen ideje befejezni, hogy kezdésre befusson.
Akkor a játékban nyújtott teljesítményetekkel mindenkinek meg vagyok elégedve, természetesen kivétel a késők, akik nem tudtak írni időben. Ezért kérném, akik folytatnák a kalandot azok írjanak egy postot ez után, hogy jelentkeznek, és hogy milyen aktívak. Az általuk ígért postolási idő alapján fogom megint belőni a körváltásokat. Aki nem tud elég aktív lenni az ne jöjjön, nem akarhatja ő sem, hogy lassítsuk a kalandot. Végül a teljesítményekért, amit nyújtottatok Duncan MacFarlene, Adam Stamford, és Teodor Black átkerültek a Kivülállók közé, Stalker, és Bisur pedig a Gaztevők sorait fogják mostantól erősíteni. Gratulálok nekik, ha ezt akarták elérni.
Végül ha tényleg objektíven nézném a dolgot, akkor csak szépítettem a "meg vagyok elégedve" a teljesítményetekkel. Aki valóságos értékelést kíván a játékáról az szóljon és elküldöm neki pm-ben. Nem akarok senkit nyilvánosan porig alázni, annyi azért mindenkire igaz volt, hogy csak követtétek a parancsokat, és nem tetteket a karakteretek érdekében.
NA és akkor még egy kiegészítés. Nem csak ti kértek visszajelzést a kalandról, én nekem is szükségem lenne rá. A fejezetek hossza körülbelül hasonlók, és a stílusuk is ilyen akciódús. Ezért kérnék véleményt, hogy hosszabbakat akartok, vagy rövidebbeket, esetleg kevesebb vérengzést, vagy éppen kevesebb gondolkodást.


A hozzászólást Vadmacska összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 17, 2011 12:28 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gotham Enyészet - Divide et impera! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gotham Enyészet - Divide et impera!
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gotham City
» Gotham Kékfény
» Gotham Múzeum
» Gotham Katedrális
» Gotham Gazette

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Szabályok, Információk :: Kalandok :: Korszak Kalandok-
Ugrás: