DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Gotham Enyészet - Divide et impera!

Go down 
+22
Gid Lucione
Kártyás ember
Amethysta
Védelmező
Greed
Michael White
Sylvian Kervin
Robin
Tigra
Merry Winter
Mammon
Demolition Captain
Zoey Redbird
Bisur
Michelle Sinistresang
Duncan MacFarlane
Kétarc
Teodor Black
Adam Stamford
Maverick
Hatred
Vadmacska
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 2:25 pm

Én jelentkeznék. Hogy kivel, azt még nem tudom (tekintve hogy gyártok-e NJK-t, vagy Stolidus szabaddá válik-e), de mindenképpen részt vennék a következő felvonásban. Szerintem aktívan, max 2 napot kések a reaggal. Ha annál többet, minden bizonnyal meghaltam.

Viszont örülnék értékelésnek, már amennyire lehet mit értékelni a játékomon. Nekem pedig édes mindegy, hogy PM-ben vagy nyilvánosan vagyok megalázva. Utóbbit is felvállalom hogy mások is tanuljanak hibáimból Wink .

Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 5:44 pm

Én is szeretném még folytatni. Szívesen benne lennék a következő felvonásban. Hogy kivel jövök az majdnem egyértelmű, hogy marad ugyanaz, vagyis Elektró, az NJK-m, mivel a másik kari most nem szalonképes (mert hát ezt hogy lehetne nevezni? Very Happy ). Amúgy én naponta tudok majd postolni. Értékelést küldhetsz nekem is. Mindegy hol okítasz ki. Nem árt kicsit fejlődnöm. Smile
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 6:20 pm

Én is jelentkeznék, és természetesen Felinával Naponta tudnék is szerintem írni, csak talán szombaton nem.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 11:43 pm

Folytatom. Általában 48 órán belül tudok írni, de becsúszhat ez-az, akkor jelzem majd. Vállalom a nyilvános megalázást, küld a képembe Kurt.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 9:26 pm

Én is jönnék Stalkerrel. Maximum 3 napon belül írok. Hétvégék azok, amik nem biztosak, de akkor úgyis kiíratom magamat. Ami meg az értékelést illeti jöhet ide is, vagy PM-ben egyre megy. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 9:47 pm

Ha már ennyire rábeszéltek, jönnék én is. Általában tudok írni naponta, a hétvégéken ez nem biztos.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 11:53 pm

Hát én ezt a részt kihagyom ellenben: Kérnék értékelést és...
A kaland tetszett, bár kicsit hirtelen jött a rendőrségre rohanós rész és furcsák voltak a fémes csengésű ajtónállók, de egyébként jó volt és várom a nagy konklúziót már a végén, de ugye az még arrébb lesz.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 10:37 am

Én is jelentkezem, naponta tudok írni. Smile
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 18, 2011 6:38 pm

Én is jönnék most is. Szerintem tudok naponta is posztolni, legrosszabb esetben két naponta. Kimaradás persze elképzelhető, akkor fogok szólni előre.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 12:00 pm

Akkor az összes jelentkezőt elfogadom. A gonoszok számának úgy ahogy örülök, de ne aggódjanak a jók nem lesz hátrányuk a számukból. Akkor most bemásolhatnám a tanácsokat újra, de nem fogom, aki nem olvasta el az egy oldallal ezelőtt megteheti. Annyi azért megjegyeznék, hogy tessék jobban figyelni a saját célokra, és a harc közbeni beszélgetésre. Eddig csak Mammon és Vájár tette meg nekem, aminek örülök is. A többiek vegyenek róluk példát. A csapatok változtak, úgyhogy nézzétek meg, hova is tartoztok.
A körváltások maradnak három naponként, a késések és nehezítések újra kezdődtek. Aki késik annak megnehezítem az életét. Aki háromszor késik az elhalálozik.


A csapatok:
Michael White - Batman
Teodor Black - Macskanő
Bisur, Stalker - A Római Birodalom
Mammon, Vájár, Rongybaba - Maróni család
és a két kívülálló:
Cardas
Sylvian Kervin


Folytatás: Prológus
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 12:24 pm

Üdv mindenkinek!

Visszatérésem alkalmából szeretnék jelentkezni a kalandra, ha még lehet. Elvileg naponta tudok írni, hétvégén lehet hogy kimaradok, de ezt jelzem előre.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 4:47 pm

A jelentkezésedet elfogadom, sőt jobban örülök, mint bárkinek aki tegnap jelentkezett korszakra. Very Happy Küldtem Pm-et a részletekért.


Kalandod kezdete pedig nem máshol van mint : Gotham Központi Kórház

Előzménye pedig: már megkaptad a feladatot, hogy rájöjjetek mi is akar lenni Maróni nagy dobása. Ezért Ginával újra összefogva nekiindultatok a városnak megritkítani információt szerezni a maffiavezér embereitől.
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 8:10 pm

Folytatnám én is a macska-egér játékot köz és önkívánatra. Smile
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 10:15 pm

A kaland fonalát felveheted, a Falcone családnál Stalker és Bisur mellett, de azért olvasd el az előzményét is.
Vissza az elejére Go down
Greed

Greed


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 34

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 1:16 pm

Akkor amint megbeszéltük, én is szeretnék csatlakozni erre a küldetésre.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 11:38 pm

Jelentkezésedet elfogadom. A kalandod a Falcone birtokon kezdődik. Az előzmények, hogy a Viti család be akarja biztosítani magát, és meg akarja védeni a szervezet utolsó vér szerinti örökösét, ezért felbéreli a testőröket, akik elég külsősök ahhoz, hogyha áruló végzett volna az elsőszülöttel, akkor meg tudják védeni Luciát.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 12:19 am

Nos, itt vagyok, ráunva a magánkalandozásba, ideje szétverni pár rosszfiú seggét. Wink

Röviden jelentkezem.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 10:57 am

Jelentkezésedet elfogadom, az "ráunva a magánkalandozásba" részét még megkapod a magadét, és hogy ez minél hamarabb bekövetkezzen, a kalandodat Cletus Roncstelepen kezdheted. Ezért az előzményeket olvasd el előtte.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 1:41 pm

Na akkor emberek mivel ha jól láttam mindenki elkészült az első hozzászólásával, és már visszaérkezett a nyaralás/kirándulás/kalandszabotázsáról, ezért véglegesen lezárom a korszakra való jelentkezést. Most már csak a következő fejezetnél léphetnek, majd be a játékosok. Ez volt a rossz hír, a rosszabb, pedig, hogy mától számolom a késéseket. Vagyis aki három napnál tovább nem ír igazolás nélkül, az keményen meg fogja bánni. Ez mindenkire vonatkozik, úgyhogy a notórius késők figyeljenek oda, mert megint pórul járhatnak.
A másik fontos dolog, ami mindenkire tartozik az, nem más mint a kalandban nyújtott teljesítmények. Tudom, hogy még csak most kezdtünk bele, de azért lenn egy megjegyzésem. Szörnyűek vagytok, milliószor elmondtam már hogy használjátok azt az aprócska szervet a fejetekben. Az I. fejezetben megnéztem mennyire tudtok küzdeni, legalábbis aki volt. A II. fejezet a tervezés, és a gondolkodás része. Az eddigi körökben is próbáltam rávenni a játékosokat, hogy foglaljátok már mondatba azokat a gondolatokat, amik csak keringenek a fejetekben. Ha nem teszitek megfogok mindenkit szabadítani pár liter vértől. Sok szerencsét mindenkinek és isten óvjon titeket, mert én nem foglak.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Nov. 15, 2011 9:21 pm

Vége a korszak második fejezetének. Hatalmas kő esett le a szívemről, sokkal többen fejezték be, mint amire nyáron számítottam. Sok minden történt, nem is véletlenül volt ez hat egész hónapos kaland. Na akkor kezdem azzal, amire sajnos eltávozott Teodor Black aka Messiásunk hívta fel a figyelmet. Hogy a jutalmazás elmaradt előző fejezet végén, de én akkor még tojáshéjjal a fenekemen voltam, mint staff, és el sem tudtam képzelni, hogy egy komolyabb kaland mennyire el tud húzódni. Már ez is március óta tart. Úgyhogy gratula mindenkinek a kitartásáért. Na nem szaporítom tovább a szót, vagyis az írást, úgyis mindenki kíváncsi már a díjjakra. Természetesen ez korszak kaland, úgyhogy kőkemény kredit üti a markotokat. Nem holmi képességfejlesztés, vagy bugyuta felszerelésadás. Kredit, amit bármire el tudtok költeni. Ez még csak a Kövesd a pénzt! fejezet díjazása lesz, úgyhogy aki abban nem vett részt, az ne is keresse magát. Na jó egy szó, mint száz Very Happy
- Maverick 2 kredit
- Michael White - 2 kredit
- Bisur - 2 kredit
- Stalker - 1 kredit
- Mammon, Vájár - rövid kalandjuk miatt csak egy + pontot kapnak, de ezt beszámítottam a mostani fejezetbe.

Szóval akkor a mostani fejezet. Ugyanúgy működik mint eddig, tessék Fekete Maszknak, vagy nekem írni, ha nem túl megerőltető számotokra, egy értékelés amiben minden rossz, és jó dolgot leírtok, amit tapasztaltatok a kaland folyamán. Tudjuk a mesélőváltás nagy érvágás volt, de arról csak a való világ tehetett.
Akiknek sikerült végigvinniük a fejezetet, azzal meg vagyok elégedve. Legalábbis annyira, mint múltkor. Senki sem volt rosszabb se jobb, ez mondjuk nem vigasz, de hát ennyit tudok nyújtani. Remélem örültetek a kalandnak, és meglepett az Epilógus, a fodrozódó rejtély újabb csavarral próbálja összezavarni a játékosokat. Remélem sikerrel, vagy talán már van valaki, aki a színfalak mögé látott?
Akár, hogy is van, most is mindenkit a jutalmak érdekelnek.
Michael White - 1 kredit
Cardas - 1 kredit
Duncan MacFarlane - 1 kredit +1 kreidt (a jó ötletért)
Védelemző - 1 kredit
Mammon - 2 kredit
Pöffeteg - 1 kredit
Zackary Zaan - 1 kredit
Stalker - 1 kredit

Reklamálni lehet, hogy ki miért kapott ennyit, csak nem fog érdekelni. Attól még írjatok sokat, szeretek olvasni.
Na akkor jöjjön a harmadik fejezet. Az Érinthetetlen. Ebből talán már látszik ki körül fog forogni a fejezet. A legfontosabb dolog, a Maróni család, és A Római Birodalom, elkezdte véres háborúját. Az utcákon folyik a végeláthatatlan öldöklés. A kisebb bandák hatalom reményében harcolnak az utolsó emberig, míg a keresztapák bábmesterként küldik számolatlanul a halálba csatlósaikat. A civilek sehol sincsenek biztonságban, már fényes nappal is áldozatul eshetnek egy banda rajtaütésnél. A rendőrség tehetetlen az üggyel kapcsolatban, és elrendelték a kijárási tilalmat. Sötétedés után mindenki csak a saját felelősségére maradhat kint. Az eddig elkövetett tettek az egész világban meglátszanak. Úgyhogy nektek köszönheti a többi játékos ezt az állapotot, ami az ő kalandjaikban is meg fog látszani.
Na ebbe a környezetbe csöppennek bele a játékosok. Lesz itt, minden vérengzés, utcákon való gyilkolászás. A területért folyó harc, és hatalomra jutás. Másfelől pedig lopakodás, ivászat, dőzsölés, és egy régi ismerős felbukkanása. Carmine Falcone vékony jégen jár. Az eddigi álcája lelepleződés közelében van, és ezt csak a játékosok tudják megakadályozni vagy elősegíteni. Hogy véget vethessenek az utcákat ellepő vérontásnak.
Jelentkezni bárki jelentkezhet, csak annyit kérek, hogy tessék aktívnak lenni. Mivel az élet engem is megnyomorított FRPG-ileg úgyhogy nem leszek olyan gyilkos hangulatban egy-két késés után, de ha sokat eljátsszátok akkor újra előjön a vérengző Vadmacska. Szóval írjátok meg, hogy ha akartok jönni, és hogy milyen gyakorisággal tudtok írni.
Végül pedig, aki bővítésben gondolkodik, annak elmondom, hogy hat hónapot kell kitöltenie. A kalandot ti is le tudjátok írni, a további hat hónapban pedig a bandaháború viszontagságairól írhattok, hogy melyik fél mellett küzdöttetek, vagy éppen próbáltatok mindenkit megállítani beállítottságtól függetlenül. Ha bármi segítség kell szóljatok.
Ja igen, amit elfelejtettem. Az Érinthetetlen december 1.-én veszi kezdetét. Addig lehet jelentkezni, és utána is egy kicsit még nyitottak lesznek a kapuk. Szóval addig lehet a karaktert erősíteni, vagy magán kalandot vállalni, kipihenni a fáradalmakat, esetleg a most folyó kalandot befejezni.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 16, 2011 6:14 pm

Én szívesen jönnék. Smile Megpróbálok minimum 3 naponta írni, de vizsgaidőszakban lehetséges, hogy csak heti 1 lesz.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Nov. 16, 2011 6:33 pm

Jelentkezek, hétvégéken nem biztos, hogy tudok írni, de 3 napon belül mindig meglesznek a reagjaim.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 17, 2011 6:14 pm

én is jelentkezek ha lehet...:DDD 2naponta tudok irni...Smile)
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 17, 2011 6:39 pm

Én is szívesen jelentkeznék, mint újonc Very Happy 2-3 naponta tudok írni, ha az kimaradna, akkor hétvégén biztosan pótolok.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitimePént. Nov. 18, 2011 6:55 am

Újonnan szerzett Naomi Black NJK karimmal mennék ha lehetséges. Very Happy Kb. minden nap tudok egy reagot leadni. Legrosszabb esetben 2 naponta.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Enyészet - Divide et impera!   Gotham Enyészet - Divide et impera! - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gotham Enyészet - Divide et impera!
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gotham Gazette
» Gotham City
» Gotham Kékfény
» Gotham Múzeum
» Gotham Katedrális

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Szabályok, Információk :: Kalandok :: Korszak Kalandok-
Ugrás: