DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Katonai támaszpont

Go down 
+2
Vadmacska
Kétarc
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimePént. Szept. 16, 2011 9:25 am

Hehehe... király vagyok! Betelepedek a fegyverraktár sarkába, és a tucatnyi golyó által szenvedett sérülésem, a madarak karmolta sebek teljesen ellepik testemet. Úgy nézek ki, mint valami megkínzott prosztó, aki az utolsókat rúgja. Nagyokat sóhajtok, és csak arra gondolok, milyen király lehet oda kint a kisembernek, aki telibe lőtte a lábamat. Remélem megeszik őt a madarak. Madár eleség, oh igen. Fura nevetésem lassan elhalkul, és megüti a fülemet a kinti dulakodás hangja. Na vajon mi történik? Egy tuti, én biztonságban vagyok, és ez a lényeg, semmi más. Fegyveremet markolva azért figyelek minden felé, még ha zárt ajtók mögött ülök, akkor is. Ki tudja, jobb felkészülni a legrosszabbra. Elmerengek azon, még is honnan jött ide ez a rahedli madár, és csak egy valamire tudok gondolni; fogalmam sincs. De fasza kis jelenség volt, és ezt meg kell tanulnom. Én lennék a...

-... Madáááár embeeeeeeeeer!!!!

Kiáltom el magam aféle opera énekes formában, és jól elszórakozok egymagamban.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 20, 2011 5:01 pm

Felkapod a társadat és elindulsz felé a kivezető úton. Oldalán súlyos seb látszik, és bőven folyik a vér. Ami talán jó hír, hogy kimeneti sebet is láthatsz.Katonákat láthatsz, akiken több száz apró és jó néhány súlyos karmolás látszik. Egyenruhájuk felszaggatva, szemük kikaparva, fegyverük tőlük messze fekszik. Semmilyen ellenállásba nem ütközöl a kijáratig, ahol három macskanő vár rátok. Azonnal egy kocsi raknak titeket és a Keleti oldalon lévő kórházba visznek titeket.

// Folytatás: Saint Luke Kórház //

A raktárban...

Kellemes énekelgetéssel telik az idő, sebeidben lassan szivárog vér. aztán egy idő után elhalkulnak a dulakodás zajai, majd néhány lövés és fojtott káromkodás szűrődik be hozzád. Dörömbölésre leszel figyelmes.

- Nyisd ki az ajtót, vagy nem kapsz egy fillért sem. - hallod Pínó hangját.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 24, 2011 7:35 pm

Hála a jó égnek, meg jött a felmentő sereg. Nehézkesen össze szedem magam, és igaz, nem tetszik, nincs ínyemre, és cseppet sem pozitív hangnemet ütnek meg velem, de legalább már végre mehetek pihenni, jöhet a lóvé, és Mammon is megelégedhet velem. Megtettem amit kellett, itt a fegyverraktár, és megjöttek az öltönyös jóvágású mr. Pinó is. Tehát ideje kinyitni az ajtót. Kár, hogy nem hallottam a jelszót. A kártyát használom, és a kérést teljesítem. Közben halkan mosolyogva kibököm én azt, amit a kedves megbízom nem tett meg.

-Tárulj Szezán... vagy Szezán tárulj?

Gondolkodok el egy pillanatra, majd már várom, hogy a megbízó belépjen. A biztonság kedvéért a fegyvert nem teszem el ami a kezemben pihen, mert ha kell munkába állítom.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeKedd Szept. 27, 2011 8:36 pm

Az ajtó kinyílik és ott áll előtted megbízód. Mögötte két marcona verőlegény áll kezükben pisztollyal. Pinó szúrós szemmel néz rád.

- Az "szezám tárulj", te nagyokos. - torkol le téged, majd az övéihez fordul. - Kapjátok fel fiúk! - adja ki az utasítást.

A két verőlegény felkap téged, ami nem kis teljesítmény és kicipelnek a raktárból egyenesen egy sötétíttet üvegű fekete terepjáróba. a két fickó majd megszakad mire kivisznek, kint egy harmadik siet a segítségükre, de még így is kemény meló a te elhelyezésed a kocsiban.

Mikor végre békén hagynak beszáll melléd az ideiglenes főnököd is. A sofőr elindítja a kocsit.

- Nagy szolgálatot tettél ma a családnak. Ezért nem maradunk hálátlanok, viszont meséld el, hogy kik voltak azok az emberek, akiket elijesztettünk. A macskaruhás férfi nem érdekel, őróla már van tudomásunk, de a társa, akinek üvöltött és a nő ki volt. Honnan jöttek a madarak? - mondja Pinó, majd elhallgat és várja válaszodat.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 11:42 am

Ej-ej a főnök mindig jobban tudja. Nem vitatkozok vele a jelszó kimondása után, csak hagyom, hogy pihe testemet elhurcolják. Kicsit kellemetlenül érint, hogy nem bírnak el ketten, de még hárman sem igen. Szurkálódhatnék, és mondhatnám a jó kis poénjaimat, amikkel tele van a zacskóm, de inkább nem teszem, csak élvezem a kiszolgáltatott helyzetet. Ha tudom, még inkább meg is nehezítem a nagytestű gorillák feladatát. De csak betesznek a kocsiba, és nem sokkal utána érkezik mr. keresztapa is. Nekem szegezi a kérdéseit persze a kötelező hálálkodó szavak után, amik hallatán csak szélesen mosolygok. Remélem nem csak szavak, de szép kis zöldhasú formájában is kinyilvánítja a jólfésült barátom munkásságomat. A kérdésekre pedig visszatérve...

-Halvány lila fingom sincs. A macska szerelésű asszony valószínűleg annak a bűnbandának volt a tagja, míg meg nem holt. Tolvajok Fejedelme. A másikról nem tudok semmit, de elég jól célzott, tehát nem valami ágról szakadt bugris.

Ekkor elhallgatok és látványosan elgondolkodok, majd megint megszólalok.

-Madarak? Biztos a Madárember volt. Madáááááár embeeeeer!

Mondom habókosan, és operaénekes módjára az utolsó szavakat.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeVas. Okt. 02, 2011 7:55 pm

Pinó felhúzza a szemöldökét operába illő befejezésed hallatán. Lerí az arcáról, hogy hülyének néz téged, egy flaskát nyújt feléd, amiből whiskey szag csapja meg az orrodat.

- A győzelmünkre! - mondja, majd egy másik flaskából kortyol egy derekasat. - Madárember? Legközelebb a galambok fognak választást nyerni. - mosolyog egyet saját viccén. - Akkor ez megoldatlan marad. A lövész, az itteni katonák nemzeti gárdások, katonai uniformisba bújtatott paprika jancsik. Épp, hogy nem lövik magukat lábon a fegyvereikkel. Szerencse, hogy elkoboztuk tőlük azokat... Fizetségedet átutaltuk a Miracle-höz utaljuk, a többit majd elintézitek házon belül. - mondja miközben iszogat valamit a flaskájából.

A limuzin közben végigszántja a város, magatok mögött hagytátok a bázist, aztán a külvárost. Láthatóan a vállalat felé visz a kocsi.


// Bocs a beszédszín váltásért, csak megláttam, hogy Macsek is ezzel a színnel fémjelezte Pinót. //
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Okt. 03, 2011 2:22 pm

A kínált italt elfogadom, ez nem is kérdés, és egyből meghúzom. Teljesen kiiszom, és adok az érzésnek. Jólesően sóhajtok egyet, mikor már hallom, hogy a pénz átutalása folyamatban. Jó, oké nem lehet semmi sem tökéletes, hisz jobb lenne, ha kézbe kapnám a zöldhasút, mert Mammon rafináltsága miatt gondolom csak a felét, vagy még annyit sem kapok meg. Na de mind egy. A lényeg, hogy túl vagyok az egészen, és már nemsokára élvezhetem a habzsi-dőzsit. Ekkor belegondolok, hogy Sigmund sajnos csapdába esett és megszegtem ígéretemet. Azt mondtam kijuttatom, de hát ez nem jött össze. Örülök hogy én kijutottam. Az a nagyra nőt szőrös maki pedig legalább tanul valami férfiasságot. Egy a lényeg, nemsoká otthon vagyok, kezemben a jó öreg alkohol, hátsó fertályom alatt egy kényelmes ülés, mi lehetne még ennél is jobb?
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 08, 2011 5:01 pm

Ahogy a kocsi végigszántja a várost nézheted az utcai lámpák elsuhanó fényét, valamint a még kint botorkáló embereket. Pinó nyugodtan üldögél a kocsiban, telefonon beszél éppen az embereivel, a fegyverek elszállítását és tárolásáról folyik a vita.

A kocsi nyugodtan suhan át a városon. A füledet csak Pinó vitája és a kocsi motorjának halk zúgása birizgálja.


// Pöffeteg számára egy ideig szünetel a kaland, majd onnan lesz folytatva, mikor megérkezik a vállalathoz. //
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeKedd Nov. 15, 2011 7:48 pm

2. fejezet - Fegyverkezés
Epilógus


Megfáradt emberek izzadnak a súlyok alatt. Hatalmas teherautókba pakolják be méretes ládákat. Súlyuk nyomja a vállukat, alig tudnak lépkedni. Mégis csak halk nyögések hagyják el a szájukat. A legkisebb zajt csapják, titkon járnak.
A Gotham City-i katonai támaszpont szélén állnak. Éppen a fegyver rakták több milliós készletét rabolják éppen kifele. Nagy harcokat vívtak a zsákmányért, és megérdemlik a jutalmat a Maróni család fejétől. Salvatore Maróni hónapok óta tervezte és végül, annyi súlyos epizód után Tolvajok Fejedelme, A Római Birodalom közben lépését túlélve övék az egész. Vagy legalábbis csak azt hiszik.
Az utolsó rekesz is a teherautóra kerül, és a férfiak viccelődve megpihennek. Már több órája tart a pakolás, és nem álltak meg egyszer sem. Most a jól végzett munka örömével, adják körbe a laposüveget, csak hogy felmelegítsék szívüket ezen az amúgy is forró nyári éjszakán. Egyikük sem veszi észre a közeledő alakokat.
Egy aprócska férfi vezeti a különös kompániát. Jól öltözött, és fáradt. Fejéből csak úgy folyik az izzadság. Mögötte jól öltözött fehér frakkos férfiak állnak. Szótlanok akár a sír. Végül lábának támasztja botját a törpe, zakója zsebéből a díszzsebkendőt előhalássza, és lekezdi törölgetni megnyúlt homlokát. Közben piheg akár egy maratoni futó.
A rakodók csak nézik szótlanul a jelenéseket. Akár a semmiből előtűnő mondabeli szellemek, különösek, csendesek, és megmagyarázhatatlan a megjelenésük. Már éppen mondani akarna az egyikük valamit, mikor megszólal a törpe.
- Huhh... - Kezdi nem túl elmésen. -Örülök, hogy végre megérkeztük. Ha jól látom a legjobb időben. Már mindent a helyére raktak. Akkor ha megbocsájtanak el is vinnénk. - Na erre már nem tudnak mit mondani a megdöbbenéstől. Itt a tetteknek kell beszélniük. A letámasztott fegyvereikért nyúlnak, de már túl későn. A frakkok alól fegyverek röppennek ki, és hangtalanul osztják a halált. Másodpercek alatt a tucatnyi férfi holtan rogy össze. Még lőni sem volt idejük, csak saját vérükben agonizálva meghaltak.
Katonai támaszpont - Page 5 2u7rj95
Pingvin még egyet töröl a homlokán, és eltotyog a számára érkező limuzinhoz. A pribékek felkapaszkodnak a megrakott teherautókra. A furcsa konvoj elrobog Gotham City északi szigete felé, és eltűnik a legrosszabb környéken.


Folytatás: Gotham Enyészet - Divide et impera!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 04, 2014 9:29 pm

Előzmény: Gotham Városi Rendőrség

Több száz négyzetméternyi területen terül el. Több századnyi ember él itt, hogy védjék a hazát, hogy gondoskodjanak a biztonságáról a a nemzetnek. Ám most pont hozzájuk visznek a nyomok. Az emberi kísérletek nem éppen a legjobb reklám egy ilyen szervezetnek.
A kapuig semmi gond nincs, könnyedén eljuttok, ám az őr a kapuban már nem éppen könnyű eset. A kocsit megállítja, és az ablakon bekopogva a legrövidebb és talán a számára leghosszabb szavakat szegezi nektek.
- Kik maguk? Mit akarnak? Kitő? - És ennyi. Amielőtt válaszolhatnál újra felteszi a kérdést csak most a mondatok végén felkiáltójelek is találhatóak.
Vissza az elejére Go down
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jan. 12, 2014 3:14 pm

Amint beszálltam a kocsiba és leadtam az infót, megvártam Montoyát is,majd elindultunk a titokzatos katonai bázisra. Nem nagyon szoktam arra a területre járni, így folyamatosan Montoya segítségét kértem a tájékozódásba. Még nem nagyon van ötletem, hogy mit fogunk ott beadni, de a szerencsére bízom az életem. Ahogy szép lassan elhagyjuk az utolsó hidat is ,mind a ketten jól érezzük, hogy már nincs visszafordulás. Be kell fejeznünk ezt a küldetést, mimnél hamarabb.
Ahogy megérkeztünk a katonai terepre. Hatalmas épületek vesznek körbe minket.
Rengetek ember jár-kel a kerítésen belül. Van itt minden. Repülőpálya, hatalmas kiképzőközpont, hangárak, szerelőműhelyek és még sorolhatnám.
Amint a bejárati kapuhoz értünk, egy sorompó akadályoz bennünket a bejutáshoz.
Az kocsi motorját leállítják, majd egy őr lép az ablakomhoz. Én természetesen lehúzom, majd miután felteszi a kérdéseit, megpróbálok szavahihető választ adni:
- Jó napot uram! A nevem Alonzo Harish, a GYO csoport tagja, azon belül is a Főbenjáró Bűnök Osztályától. Lenne pár kérdésünk az egyik feletteséhez, aki jól ismerte Adam Stamfordot. Tudja Adam egész családja itt szolgált és most a fiú különös módom meghalt, pontosabban meggyilkolták.
Majd átadom neki az igazolványomat, és várom a további intézkedéseket.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jan. 14, 2014 5:39 pm

//Az Főbenjáró Bűnök Osztálya, egy külön osztály, ami a különleges ügyekre szakosodott, amik Gotham City-t azzá tették amit (Jokerről, és a többiekről van szó Very Happy ) //

Montoya úgy tesz ahogy te, és ő is átnyújtja az igazolványát megmutatásra. Az egyik katona tüzetesen átnézni, és talán nem tud olvasni, vagy csak nagyon érdekesnek találja azt a két sort, amiből az igazolványotok áll. De nagyon lefoglalja, míg a társa visszalép a és beszól a rádiójába. Elég sokáig beszélnek, míg visszatér a beszédes társ.
- Várni kell! - Két szó, igaz csak egy szótagosak, de talán már ez is eléggé nagy teljesítmény tőlük. Ezzel eljönnek a kocsitól, és megállnak előtte. Mint két ősöreg fa, mozdíthatatlanul, délcegen, rendíthetetlen nyugalommal.
Vissza az elejére Go down
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 18, 2014 4:32 pm

// bocsi nem figyeltem és félre írtam Very Happy//

Beérve a katonai bázisra, nagy sorompó fogadott, minket, majd pillanatok alatt katonai őrök vettek körbe. Kérdésükre teljes és normális választ adtam, majd miután átadtam nekik az igazolványunkat, azt hittem hogy gond nélkül beengednek, de tévedtem. A lehető legrosszabb dolog történt, méghozzá az, hogy várnom kelet. Egyszerűen utálok várni. A lehető legrosszabb dolog, nem más mint várni valakire. Nem is értem, hogy miért is mentem nyomozónak. Na de mind egy.
Remélem a türelem meghozza gyümölcsét, és pár perc múlva információk tömkelegével leszek boldogabb.
A nap igen erősen sütötte a kocsi szélvédőjét, én így pár per elteltével ki is szálltam belőle, majd rádőltem a motorháztetőre, amin egy kis árnyékot véltem felfedezni, amit az őrbódé teteje adott. Remélem, nem kell sokat időzítenünk.
Amennyiben nem történik semmi 10 perc elteltével odaszólók az öröknek a következő képen:
- Hé uraim, tudnak már valamit? A mi időnk se korlátlan! Kérem tegyenek valamit, hogy végre tudjunk beszélni a parancsnokukkal.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimePént. Jan. 31, 2014 6:00 pm

Nem keveset kell várnotok, és mikor kiszállsz a kocsiból nem is nézik túl jó szemmel, de nem tesznek ellene semmit. A kérdésedre nem nagyon kapsz választ, de az idő gyorsan telik, és mire társad a következő cigarettáját is eldobja, máris nyílik a kapu. Eligazítanak merre kell mennetek, és egy eléggé semmitmondó épült előtt beléphettek egy hasonló megjelenésű irodába. Ahol egy eléggé kivarrott uniformissal rendelkező katona vár titeket.
- Üdvözletem a város védelmezőinek. A nevem Jospeh Mustang ezredes vagyok. Az egyesült államok katona támaszpontjának parancsnoka. Miben segíthetnek a haza védelmezői. - A hangjából kicsit süt a megvetés, és a lenézés. De nem gond ez mindig így van, egy országra, egy országnyi széthúzás jut, de a célotok ugyanaz, hogy ez a hatalmas kontinens egységes és biztonságos legyen.
Vissza az elejére Go down
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimePént. Feb. 14, 2014 12:05 pm

A meleg napon a kocsi mellett, csak úgy telnek a percek, de mégsem történik semmi. Mikor már majdnem úgy érzem, hogy hagyjuk az egészet a francba és majd jöjjünk vissza képes, a kapu kinyílt és egy igen karakáns alak lépett ki a sugárzó napra. Neve Joseph Mustangvol és ő volt ennek a támaszpontnak a parancsnoka.
- Szép jónapot úram, a nevem Alonzo Harish és a társam pedig Montoya, mind a ketten nyomozók vagyunk, de papírjainkat már az emberei leellenőrizték, szóval ilyenekkel nem húznám az időt, szeretnék feltenni magának pár kérdést, egy bizonyos Adam Stamfordról és kedves családjáról. Információnk alapján itt szolgáltak, mind az apa és a két testvér is. A napokban Adamot kegyetlen módon meggyilkolták, de testén igen különös nyomokat vettünk észre. A fiú metahumán volt, és olyan volt akár a kristály, igen jól halottam olyan kemény. Azt is hallatom, hogy apjának is hasonló képességei voltak, amit egy küldetés alatt sajátított el. Tehát kérem mondjon el mindent amit tud a családról, illetve azt sem bánnám, hogy ha átnézhetnénk az aktáit.
Természetes a fickó baromira gyanús nekem, így végig benne leszek az agyába, figyelve minden egyes szavára.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeVas. Feb. 16, 2014 9:39 pm

A katona felhúzza szemöldökét. A kérdés nem éppen olyan amilyenhez hozzászokott, de ezzel nem is lenne baj. A városban történt gyilkosságok a ti dolgotok, azon kívül már a katonaság felségterülete. A módszereitek hasonlóak, csak hát egyikőtök sem szereti ha saját fegyverével próbálják lenyomni.
- Nyomozók, erről az úriemberről. Hogy is hívta Adam Samfor? Nem tudok semmit, alattam több mint ezer katona szolgál, védi a hazáját, és mindent meg is tesz ezért. Saját magam semmit nem tudok róla, de az aktákat előkerestetem természetesen, és megkaphatják. - mondja, de még a képességedet sem kell bevetni hogy tudd nem mond el mindent.
Ám a képességeden keresztül máris egy eléggé furcsa szó a "Szteroid A39" jelenik meg. És egy sor kísérleti labor, miknek a végtermékei nem teljesen emberi formát öltött emberek. A látvány elég szörnyű, és azt is tudod, hogy a katona sem éppen tudja jól kezelni a dolgot.
Míg Mustang fejében kotorászol, addig ő beleszól az asztalán lévő telefonba, és kéri Adam adatait. A titkár mély hangját halljátok, amint kér pár perc türelmi időt. A beszélgető partneretek máris int, hogy jó néven venné ha távoznátok.
Vissza az elejére Go down
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Márc. 03, 2014 6:23 pm

//Bocsi a késésért//

Mikor Adamról kezdtem elkérdezgetni a parancsnok könnyedén félreterelte a szót és azt állította, hogy nem is ismeri. Ha nem is vagyok az agyába egyértelműen észre lehet venni, hogy hazudik. Az évek során ezt könnyedén kitapasztalja az ember, hogy mikor ki hazudik. Szerintem ez Montoyanak is leesett. Ő is elég ismert és jó a szakmájába, és könnyedén kiszúrja ezeket a dolgokat. Ezért is szép ez a szakma.
A legnagyobb baj, hogy az ő terepén vagyunk, és ő diktálja az iramot. Ha esetleg más környezetbe lennénk, akkor már, úgy dalolna mint a kismadár. De hát ez van. Ahogy az agyában turkálódok egy új fogalom bukkan fel, mégpedig a Szeroid A39. Nevét még nem hallottam, de gondolom ez az szer, amivel Adam tett szert a különleges erejére.
Ebbe belegondolva az egész család aktáját ki kéne kérnem, a testvérétől az apájáig, hátha abba találunk valami érdekességet.
- Uram , amit megkapom Adam és a család többi aktáját, már lépünk is és nem zavarunk tovább.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 8:54 pm

És mintha a gondolataidban olvasnának, jön is a baka, és már hoz is nem kevés iratcsomagot. Nagyot puffan az asztalon, és nem kevés porfelhőt ereget magából. A látvány nem kicsit borzasztó annak aki nincs hozzászokva az aktakukacoskodáshoz.
Montoya kevéske szitkot mormol el orra alatt, majd rád néz, hogy most mi tévők legyetek. A papírhalom előttetek, de lehet hogy még akarsz kérdezni valamit, mielőtt jó pár órára belevetitek magatokat az iratokba.
Vissza az elejére Go down
Sasszem
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Sasszem


Hozzászólások száma : 51
Join date : 2012. Oct. 03.

Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 6:31 pm

Amint a kis asszisztens meghozza az igen nagy méretű pakkot, csak úgy elénk vágta, mint kutyának a csontot. Az egyértelmű, hogy a katonaság és a rendőrség soha nem jött ki jól egymással, na de kérem. Mégis ki ez a kis csitri? Ha nem lennénk, akkor talán Gotham még ennél is rosszabb környék lenne. Na de mind egy, most nem ez a lényeg. Itt van előttünk ez a három nagy akta, az apa és a három ifjú. Még mielőtt kinyitottam volna Montoyára néztem.
- Esetleg van valami ötlet? Vagy csak simán vessük bele magunkat, mint valami nagy tál fagylaltba?- mondta kissé humorosan, majd magam elé húztam az apa aktáját.
- Én úgy vélem, hogy menjünk szépen egyesével és csökkenő sorrendbe.
Igazából, semmi ötletem sincs. hogy mit keresünk, csak az a lényeg, hogy találjunk valami fontos inormációt. Ezzel a móddal fogjuk végiglapozni mind három aktákat. Egyenlőre kérdésem nincs, kíváncsian várom az eredményeket. Remélem, hogy nem hiába vagyunk itt, és hogy hamarosan fényt derítünk erre a különös ügyre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katonai támaszpont - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Katonai támaszpont
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: