DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Katonai támaszpont I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Katonai támaszpont I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Katonai támaszpont I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Katonai támaszpont I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Katonai támaszpont I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Katonai támaszpont I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Katonai támaszpont I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Katonai támaszpont I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Katonai támaszpont I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Katonai támaszpont I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Katonai támaszpont

Go down 
+2
Vadmacska
Kétarc
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 6:04 pm

Gotham peremén, egy kisebb katonai támaszpont áll. Magas 3 méteres kerítéssel körbe van véve, és őrtornyokkal őrzött. Illetékteleneknek belépni tilos. Mind össze egy gyakorlat pálya, és egy nagyobb raktár helység áll a támaszponton. De a lényeg a föld alatt van. Ugyan is kutatólabor, tesztlabor, hálókörlet, és megannyi mindent rejt a hely.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 11:09 am

Előzmény: Maróni olasz étterem

A Maróni fiú kis kutakodás után megtalálja a csöngő és rezgő alkalmatosságot zakója zsebében. Pár félrenyomás után sikerül is felvennie.
- Igen? Itt Pino. Nem mondod? Azonnal intézkedem és kösz hogy szóltál. - Ezzel elrakja az aprócska műanyag tárgyat, és a trióhoz fordul. - Úgy néz ki lesz még egy melónk, de ehhez csak Elektrominátorra van szükségem. A többieknek sem kell aggódniuk, kapnak helyette hármat a saját embereim közül. Csak, hogy ne legyen erőhiány. - Ezzel melléül az említett férfinak, és négyszemközt sugdolózva. Az idő telik tovább és a távolban megpillanthatjátok, a támaszpont vaskerítését.
Katonai támaszpont 10757141901_www.kepfeltoltes.hu_
A négy sarkán egy-egy megfigyelő torony, ahonnan szinte az egész bázist be lehet látni. A kerítések mintha csak szögesdrótakadályok lennének. Bent pedig szerencsétekre kevés mozgást láttok. Az épületek sűrűn elhelyezettek, és közöttük csak néha található autóknak szánt széles út. A kamionokat követve leparkoltok elég távol ahhoz, hogy ne keltsetek feltűnést, de még elég közel, hogy láthassátok mi történik bent.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 12:21 pm

Miután befalom a befalni valót, és megiszom a meginni valót, neki állok fogam között kapirgálni, kiszedni a beszorult ételdarabkákat. Csak neheztelve csóválom fejemet, amiért a két cingár legény nem volt hajlandó kiadósat lakmározni. Pedig az akcióhoz üzemanyag kell. A nélkül nem megy a szekér, nos de hát az én szekerem úgy fog robogni mint mikor Hammilton rója a köröket. Fél szemmel nézek csak ingemre, de nem igazán akarom tudomásul venni, hogy tele van ételmaradékkal, folttal, és az oda folyt pezsgő nyomával. Meghallok egy telefon csörgést, és némi beszéd, majd sugdolódzás után elviszik az egyik tagot. De nagy kár érte. Kell a fenének, bár mi az hogy ő magán küldetést kap? Ejh-ejh, nem szimpatikus nekem az ilyen. Pöffentek egyet, majd kinézem az ablakon, és megpillantom a katonai támaszpontot.

-Hogy a ragya cifrázná ki!

Horkantok fel. Hát ide meg hogyan jutunk be?

-Nem vagyok én olyan cérna vékony, hogy ne vegyenek észre. Igaz Petyus? He-he-he-he.

Bököm meg azt az igen cingár fiúcskát.... mit mondott hogy is hívják? Baba? Riherongy? Vagy valami ilyesmi. Sóhajtok egy mélyet, majd összecsapom tenyeremet. Ideje bel vágni, mert kezdek éhes lenni. Szóval álljunk neki szuperkémet játszani, még mielőtt... valami gond van... csikar a hasam... ohhhh de nagyon csikar. Ebből kullantás lesz az tuti.

-Mösziő! Eme csodás autóban van talán toalett?

Kérdem nagy reményeket fűzve szavaimhoz, mert ha nincs, hát akkor a kietlen pusztát egy elég nagy rakomány gofja még szebbé varázsolni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 2:09 pm

//Elektrominátor, és Rongybaba a kalanból kiíratott, így Pöfeteg rád vár a feladat neheze.//

Pino Maróni egyetlen arcizma sem díjazza a testes csatlós remélhetőleg viccnek szánt dolgát, így tudomást sem vesz róla. A tervrajzot kiteríti előttetek, és elkezd rajta mutogatni.
- Rongybaba ez lesz a te feladatod, bemész és kiiktatod a riasztórendszert, és minden kommunikációt kifele. Meg tudod csinálni? - Kérdezi meg a maszkos feltehetően férfit, aki csak némán bólint, és el is indul magányos farkasként küldetésére. A mozgása akár egy csont nélküli csirkének, tekereg az összes végtagja, csoda hogy a gerince egyenesen áll, mint egy márványoszlop.
- Na akkor maga Pöfeteg lesz a behatolási csapat vezetője. Megtesz mindent ami a tervbe volt, és utána eltűnik még a környékről is. Érthető voltam? Kap maga mellé négy erős, kiképzett embert, akik minden parancsát szó nélkül követni fogják. - Választ sem várva kiszáll a kocsiból, kint már vár Pöfetegre a négy markos legény, és szótlanul hátrakulcsolt kezekkel állnak, mint a faszentek. Pino Maróni felpattan az egyik kamion oldalára, és elrobognak biztos távolságra a támaszponttól.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 2:49 pm

Sóhajtok egy nagyot, beletörődően csóválva fejem, mi szerint ezek az öltönyös szép arcúak nem értik a poént. Bár belegondolva... tényleg kullanthatnékom van. De a záró izmom erősebb mint azt bárki hinné, így nem engedem, hogy utat törjön magának ez az alattomos rakomány. Hát igen.... mennyivel jobb lenne, ha még a szükségleteim is meglennének, de démonként megszabadultam ezektől a dolgoktól. Össze csapom tenyerem, és figyelem a térképet. Alaprajzot. Tervet. Vagy mittudomén micsodát. Bólogatok, mintha tudnám miről van szó, de kőzöm sincs. Igazából már azt is elfelejtettem mért vagyunk itt. Valami fegyvert lopni? Jól derengenek a dolgok? Cafka rongy elszalad és biztosítja a halk munkát, majd mehetek én. Ne vágjunk bele. Ránézek a kedves úriemberekre, akik jócskán magasabbak nálam valószínűleg.

-Üdvvözlöm a díszes társaságot! Behatolunk és kijövünk. A parancsnok én vagyok, és ha azt mondom; ,,Simon mondja..." nekiállnak cselekedni. Világos? Még szép, hogy naná! Akkor gyerünk.

Elhallgatok, majd vissza fordulok.

-Simon mondja kövessetek!

Tömzsi lábaimmal kezdem megközelíteni a bázist, alaposan térképezve a környéket. Hátha van valami hátsó bejárat, vagy csatorna, vagy szellőző akna, esetleg egy titkos csapóajtó, amin keresztül Kínában lyukadunk ki. Szóval csak óvatosan közeledek, és a négy talpnyalómra nézek. Remélem fel vannak szerelkezve valami jó kis tűzerővel, mert hát katonaságba behatolni nem kis technikai, stratégikus, honvédelmi, kémelhárító, maffiózós feladat lesz.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 11:26 pm

A csatlósok összenézve, húzogatják a vállukat. Nekik teljesen mindegy mennyire excentrikus a főnök, ha tehetik azt, amire megfizették őket. Szó nélkül követik Pöfeteget, és csak az orruk alatt mormolnak pár keresetlen szót egymásnak.
A tervrajz nem teljes, vagy legalábbis nem látja annak az ex-rendőr. Főbejárat van, de ott a legvédettebb a bázis, hátsóbejárat is van, de azt is két őrtorony szegélyezi, ahonnan biztos golyózápor fogadná a hívatlan látogatókat. Na meg a célt sem érnék el, az észrevétlen bejutás, és kijutás megoldhatatlannak tűnik golyózáporral fűszerezve.
A tervrajzon látszik még, egy kiterjedt csatornarendszer, ami legjobban egy labirintusra emlékeztet. Több csatornalejárat is van a bázison kívül, belül pedig a megszokott WC, zuhany, konyha, bejutási lehetőségek maradtak. Esetleg a falon keresztül, amihez legalább egy három méteres létra kellene, és nagyon gyors mozgás, hogy a folyamatosan cirkáló reflektorok ne fedezzék fel a bejutást. Végül egy szellőzőalagút, amiben furcsa tárgyak vannak feltüntetve, amit nem tud kivenni mi is lehet az. Ezen keresztül bejuthatnak a bázisra, vagyis inkább a bázis alatti létesítményekbe. Csak a démonon múlik, mi lesz.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 2:00 pm

Kutatok, nyomozok, szaglászok. Remélem meglelem a kis csatorna rendszert vagy mit, mert talán csak ott tudok behatolni. Majd behúzom a pocakomat ha netalán bármikor megpillantom a kiskaput.

-Keressétek nekem azt a csatornát, vagy szellőzőt vagy mit.

Mondom a legényeknek, mert hát 6... 7... 8... ? Vagy a fene tudja hány szem csak többet lát mint kettő. Ha megvan a szellőző, beküldök egy maffiózót előre hogy nézzen körbe, mert ha talán valami katonai U.S. zászlón nevelt Pitbull van oda lent, ne engem tépjen már szét elsőként. Persze alaposan nézelődök, meg figyelek, mert nem szeretnék lebukni, és túl közel kerülni a támaszpont látókörletéhez.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 3:38 pm

A zsoldosok azonnal elindulnak felderíteni a terepet. A csatorna fedeleket nem nehéz megtalálni, ebben a sivár környéken, egy fémlap a talajon könnyedén észrevehető. A lejutás kicsit szűkös, de a csatornákban már könnyedén elférsz te is. Onnan már csak a labirintusra emlékeztető járatokon kell eligazodnod, hogy bejuss a bázis védett pontjára.
A szellőzőt talán még könnyebben találjátok meg. A belőle feltörő orkán erejű szél, mindent elárul. A rendeltetéséről, és a helyéről is. Ha belepillantotok, megláthatjátok az óriási propellereket, amik mozgásukkal indukálják a természeti katasztrófa erejével száguldó szelet. A csatlósok csak egy "Megvan uram!" kijelentéssel konstatálják a sikerüket.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 7:18 pm

Kis kutakodás után, meg is van amit keresünk. Bár leizzadtam alaposan, és neki is állok törölgetni homlokomat, de csak szemlélem a lejáratot. Egyenlőre nem merészkedek be. Megvárom, míg élve vissza jön valaki, és csak utána lépek. Össze húzom hasam, majd mint Télapó a kéményben, letuszkolom testem. Szűkösen, meg lassan de csak össze jön, és a nagy bélbenyomódás miatt fel is hangzik a farpofám éneklő szava. Szerencsére a ventilátor szag mentesít. Eléggé erősen fúj, de talán a súlyom kellően tapaszt a talajhoz, és úgy indulok meg. Persze kicsit noszogatom az előttem lévőket, hogy induljanak meg ők is. Aztán próbálom olyan irányba terelni seregeimet, hogy a szél elől védve legyünk. Lefordulni valamelyik járatba, vagy tudom is én. Ha nem jön össze, akkor ideje buldózerként bevetni hájamat, talán az megtöri a ventilátor propellereit, és már nem lesz ez a nagy széllel bélelt szeleburdiság.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 11:00 am

A négyes lemászik a szellőzőbe. A látottak nem túl biztatóak, négy darab hatalmas propeller tartózkodik a járatban, és szemkápráztató gyorsasággal forognak. Szinte áthatolhatatlan falnak tűnik az egész, és a lapátok közti rész nem is látszik. A légörvény nem kicsit, és alig lehet a sík talajon megkapaszkodni. Szerencsére a súly sokat segít az ilyen problémák elkerülésében.
A járat sehol sem ágazik el, vagy ha igen akkor olyan kis járatban, ahol egy ember nem fér be, nemhogy egy démon. A nézelődés, és a továbbjutás keresgélése közben, a "szellő" enyhül, és a propellerek elkezdnek lassulni. Érezhető a változás, és vagy áramszünet, vagy valaki leállította őket. A lapátok egyre lanyhábban keringetik a levegőt, de még mindig nem álltak meg.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 8:42 pm

Na nincs más út, mint előre. A propellerek viszont túl gyorsan peregnek. Csak körbe, körbe, körbe, körbe, körbe, körbe, körbe és még mindig csak körbe. Na egy kicsit ez már unalmas. Féltem a hájamat, lehet nem kéne karcsúbbra varázsolni deltás testem, szóval jobbat találtam ki. Sokkal jobbat! Sunyi módon kuncogni kezdek, és közben bár látom, hogy enyhül a ventillátor sebessége, még sem érdekel.

-Hallod Józsi! Nézd már meg, hogy a ventillátor másik oldalán mi van!

Szólok oda az egyik embernek, és minden erőmmel megpróbálom meglökni, hogy neki essen a propellereknek. Így lehet hogy végleg leáll a gépezet, és nem kell itt tétlenkedni. Talán még láthatok is egy szép vörös művészi alkotást, ahogy a vér befesti a szellőző járatát, mikor ledarálja a csávót. Ekkor jut eszembe, hogy vajon ki lehet a lassuló ventillátor mögött. Az a riherongy, aki elment kiiktatni az elketromosságot. Úgy fest nem csak én dolgozom. Meg úgy fest, hogy Józsi is fest egy képest és vérét adja érte. Még inkább elkezdek röhögni ezen a poénos, és szellemes megszólalásomon, és alig bírom befejezni. Ha leállt a ventillátor, és Józsi meghalt, könnyedén, légiesen átlépek felette, nem törődve vele.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 10:19 pm

A parancsodra az egyik csatlós szó nélkül, igaz kicsit hezitálva, de átlép a lassú propellerek között, még meglökni sem kell. A férfi csak odasomfordál, és a megfelelő pillanatban átlép két lapát között. A kis szünet éppen elég arra, hogy megtermett férfi átjusson. A probléma csak most lép fel. A propellerek egy pillanatra megállnak, majd lassan de megállíthatatlanul elkezdenek visszafele forogni. A forgás egyre gyorsul, még lenne annyi idő, hogy átjussatok, de akkor két propeller közé szorulhattok.
A férfi csak áll a megjelölt helyén, és széttárt kezekkel, jelzi, hogy fogalma sincs mit kellene csinálni, és neki mindegy, hogy marad vagy megy, de az biztos, hogy a szélsebesen forgó lapátok között már nem fog átvetődni.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 10:30 pm

Hát Józsi átér a ventilátor túlsó felére, de csak ő. A gépezet ismét beindul, és elzár jó barátomtól, aki tanácstalankodik. Esetlen barom. Na majd megoldom. Az istenek védik vala utadat, hogy nem darált le a propeller, de Pityut már nem fogják. Meglököm a másik fegyveres kis csatlósomat, és beszorítom a ventilátor lapátjai közé, már ha össze jön a tervem. Jó lenne ha össze jönne, mert valakinek itt halnia kell, és hát nézd el nekem pajtás, nem én vagyok a hibás, hanem Józska gyerek. Sóhajtok egyet nehéz szívvel, majd megadom a lökést, és remélem hogy ezután leáll a ventilátor. De bárhogy is, átszólok a menekülő művészemnek, aki sikeresen átjutott.

-Maradj ott, mindjárt megyünk mi is! Szóval csak nyugi van!

Ha ne adja az ég, de ha nem sikerülne a mutatványom, kénytelen leszek lövöldöztetni és megkérni arra valamelyik jó kiállású szálkás legényt, hogy lőjön már bele párat a szelet generáló szeleburdi széllel-bélelt mechanikába. Gondolom csak van ezeknél stukker...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 11:41 pm

A meglepetés nem csak "Pityut" éri el, hanem mindenkit, ahogy felfedezik, hogy a vezetőjük az életükre tör. Sajnos a csatlós nem elég felkészül egy hátba szúrásra, és esetlenül próbál védekezni. Nem sok sikerrel. A Propellerek egyre gyorsabban forognak, és mikor bekerül közéjük... az eredmény sem marad el. A megmaradt zsoldosok előveszik fegyvereiket, és már lőnének is de újra embert röpítő szélorkán kerekedik. "Józska" két turbina közé szorulva próbál talpon maradni, de nem sok sikerrel. Csak egy halk sikolyt lehet hallani, és a cafatokra szakadó hús összetéveszthetetlen hangját. Így már csak az egyedül maradt utolsó ember áll veled szemben. Az sem sokáig, ő meg tud állni a lábán, és fegyvert is rád fogja. A ravaszt meghúzza egyszer, majd még egyszer, és kikerekedett szemekkel figyeli, ahogy nem történik semmi bajod. A hasad felfogja a kis kaliberű golyókat, és a megdöbbenéstől el is esik. Követi társait a fizikai és szellemi elmúlásba, a propellerek, mikronnyi darabokra szabdalják, és vérvörös permettel szórják tele a járatot.
Egyedül maradtál, egyetlen segítő, vagy társ nélkül egy ellenséges katonai bázison, ahol még el kell végezni egy feladatot. Előtted borotvaéles forgó pengék, amik nemrég daraboltak fel könnyedén három embert, mögötted pedig a bizonytalanság.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:31 pm

Jó ízűen nevetek. Miondenkit bedarál ez a ventilátor. Nagyon bosszúra éhes azóta, mióta Jószi... Isten óvjon utadon... kijátszotta őt. Lassan kezdek bekönnyezni a jókedvtől, és még meg is ingok, és a falnak dőlök. Kezd fájni a hasam és az arcom a sok mosolygástól, és már hang sem jön ki a számon, annyira nevetek. El telik jó néhány perc, mire lenyugszok. Veszek néhány mély levegőt, és csak azon agyalok, na most hogyan tovább. Hasam kilöki a korábban rám lőtt golyókat, aztán megigazgatom magam. Ideje lenni tovább menni, de hogyan? Ezek a propellerek kegyetlenek, és bedarálnak mindent. Lehet még engem is bedarálnának. Nem tudom hogy mennyire bírnám a hatást. Az a riherongy leállíthatná a cuccot. Egy halvány mosoly kunkorodik arcomra, mikor eszembe jut az iménti jelenet. Milyen aranyosak voltak... főleg az aki megdöbbent azon, hogy a satnya fegyverével nem sokra fog menni. A mosolygás hamar jóízű nevetésbe megy át ismét, és újabb percek telnek el. Na jó! Ideje haladni, mert Mammon levágja a fejem, ha nem csinálom meg, amire a maffiózók kértek. Igazság szerint el is felejtettem, hogy mire kértek. Mire is? Na így nehéz lesz megcsinálnom a; mission completed! stílust. Na mind egy, jussunk át itt valahogy. Vagy nem. Ideje sarkon fordulni, kimászni valahogy, ami biztos nehéz lesz, de megoldom, aztán megkeresni a csatorna lejáratát és oda tuszkolom be magamat. Bár! Még mielőtt mindezt megteszem, a biztonság kedvéért elveszem az egyik immáron a pokolban éjszakázó maffiózó fegyverét, ha a propellerek nem darálták be azt is. Majd csak utána váltok helyszínt. Irány a csatorna!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeSzomb. Júl. 16, 2011 1:23 pm

Nem kell sokat keresgélned, a fegyver ott van, ahol elejtette a már májkrém alakban leledző csatlósod. Egy 9mm-es beretta, a csövén pedig természetesen egy hangtompító. Mindenre felkészültek ezek, legalábbis reméled. Mert hogy csak egy tárad van, és nem fogsz tudni átjutni, hogy többet keress a "hulláknál".
A szellőzőn könnyedén kijutsz, mondjuk a szabadba való mozgás, már kicsit nehézkesebb. Miután a terep egyenetlenségéből adódó problémákat is mögötted tudhatod, lassan és nehézkesen leszuszakolod, nagy területet elfoglaló testedet. A csatornában vagy, a szag megszokott legalábbis számodra, és ahogy elindulsz kezedben a térképet gyűrögetve, elágazáshoz érsz. Több irány is van. Egyik a latrinához vezet, másik a zuhanyzóhoz, harmadik pedig a mosodához. Mindegyiknek megvan az előnye, de a nagyfokú lebukási esélye is. Csak rajtad áll mit választasz.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 11:31 am

Csak össze jön ez nekem. Lehuppanok a csatornába, és a térképet megszemlélve a kibiztosított fegyverrel vakargatom fejem. Na vajon merre. Az tuti, hogy a budi felé nem veszem az irányt. Lehet valami hasmenéses katonát kapok ki, és egy rakás... na szóval az kiesik. A Zuhanyzós terep, hát necces, de talán az is felejtős. Szerintem a legjobb választás a mosó konyha. Talán ott lesz Rozi néni, akivel még el tudok bánni, tehát arra veszem az irányt. A szennyvízben gázolva csobognak lépteim, miközben a fegyveremet elteszem, amit megörököltem. Sóhajtok egy nagyot. Hát nem így képzeltem a dolgot, nem akartam bedarálni az összes talpnyalómat. De késő bánat, eb gondolat, így most magányosan kell kutyagolnom. Az út megtétele alatt halkan dunonászok, hogy ezzel is lefoglaljam magam, közben pedig elteszem a stukit. Persze most már rányomom a gyerek zárat. A térképet felgöngyölöm, majd mint valami mazsorett, úgy forgatgatom azt és vezénylem magamat, miközben valami régi old school dalt mormolok.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 2:15 pm

A csatorna járatai hol szűkülnek, hogy szélesednek, de nincs gondod vele, a tested pont elég kerek, hogy át tud jutni rajta. A térkép szerinte már csak egy kanyart kell bevenned, a gyér szűk nem embernek való nyílásokon leszűrődő sárgás fény éppen, hogy csak annyira világítja meg a helyet, hogy éppen ne ess orra. A távolban halk morgásra leszel figyelmes, mintha sok tucatnyi mosógép zúgna egyszerre. Ez már jó jel, még pár méter és célhoz is érnél, de akkor a járat meglepetésszerűen kitágul, és a szagnak is csak hűlt helyét érzed. Legalábbis a csatorna szagának. Új részlegére értél a folyosónak. A földön megszokott barnás lé helyét átvette, a zöldesen villódzó folyadék. A látvány nem is embernek való, hát még a távolban feltűnő két vörös szempár.

Katonai támaszpont 216k
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 3:30 pm

//Na ez csúnya. Sigmundot ellenem felhasználni? Pont őt? //

Telik az idő, rovom a métereket, és már meghallom a mosógépek zúgását. Na szóval jó helyen járok. Mindjárt ideje előbukkannom. Már ha kitámolyogtam az ürüléktől szagos pocsolyából... vagy is, mi? Ez már foszforeszkál, és fura... miféle szart ehetnek ezek a katonák, hogy ilyet tolnak ki magukból. Atya világ! És még azt hittem ,hogy az enyém undorító. De ha eltévednek egy barlangban, legalább elég kifektetniük egy kábelt és kész is a zseblámpa. Micsoda humorista vagyok! Egy stand up komédiás veszett el bennem. Kicsit megnevetem gondolataimat, de valami kizökkent. Nem csak a folyadék villan fel, de egy szempár is. Egy vörös szempár. Csak nem Mammon? Öööö... nem. Neki nem vörös a szeme, és nincs ilyen magasan, nem szokott morogni, hörögni, sem pedig nukleáris kulában mászkálni. Szóval ki is a partnerem? Csak nem valami szartól radioaktív katona, akit itt felejtettek? Bár ki is, egy golyóval gazdagabb lesz nem sokára, ugyan is előkapom a stukit, amit kibiztosítok, és biztos kézzel rá szegezek.

-Látlak! Most már elő jöhetsz, Alfréd!

Szólok oda neki mosolyogva, miközben azért teszek hátráló lépést néhányat, de nem a félelemtől, csak a biztos táv miatt, hogy kellő ideje legyen a golyómnak majd felgyorsulni, ha netalántán támadni akarna ez a... franc tudja mi ez.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 10:51 am

A kevéske fény nem sokat világit meg, de mikor lép egyet előre a szörny, ami legalább két méter közeledést jelent, meglátod a teljes alakját. A kiszélesedett járatban, is éppen hogy csak elfér, olyan magas. A szélessége különösebben nem meglepő, mert csak egy kevéssel nagyobb, mint a tiéd. Szőrös akér egy gorilla, és meglepően félénken viselkedik.
- Nem... bááánt. Sigmund bujkál. - Teszi fel védekezőleg ormótlan kezeit. Egyenként is akkorák, hogy a fejed elférne bennük, mégis olyan gyámoltalanul áll előtted, mint egy kisgyerek. Reménykedve néz feléd, hátha valamilyen megváltást hozol neki, vagy megoldod a problémáját, bármi is legyen az.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 2:11 pm

Azt a nem semmijét! Mi a fene ez? Valami mutáns cro manomi szörny katona? Csak csillogó szemekkel figyelem, és csodálom. Na ez már nem semmi. Mi mindent rejtegetnek itt ezek a Gothami okosok? Ezzel a behemóttal aztán tudnék mit kezdeni. A fegyveremet nem eresztem le, de mikor megszólal, elkap majdnem a röhögő görcs. Ez most komoly? Egy bika nagy mutáns aki ilyen kis anyám asszony katonája? Hát ezt már nevezem. Szélesedik a szám, ahogy mosolyra kanyarodik, majd elteszem a fegyvert.

-Szóval Sigmund. Nem baj ha Alfrednek foglak hívni?

Kérdem, és közeledni kezdek felé se nem túl gyorsan, se nem túl lassan. Ráverek egyet a kezére, amolyan baráti gesztusként boldogan. Úgy fest van egy házi kedvencem. Ha okosan keverem a lapokat, olyan leszek mint valami modern Tarzan, aki ilyen fenevadak királya. Ránézek Alfredre, majd megkérdem tőle azt, ami a szívem nyomja. Nem félek tőle, bármekkora is. Eléggé gyámoltalannak tűnik, szóval ideje bevetni magam.

-Bujkálsz? Na de kitől? Mért? Itt? Még is mi... ki a fene vagy te, hogy ilyen szépen megtermett legény lettél?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 9:08 am

Az új név hallatán elgondolkodik, majd összeszűkül a szeme és előrelép. Fenyegetően előrenyújtja vaskos öklét és azt mondja.
- Sigmund! Nem Alfred. - Még egyet lép közelebb, és az említett testrész megállapodik a fejedtől pár centiméterre. A méretes tested Sigmuné mellett eltörpül, és a mérhetetlenül sok izom csak úgy dagadozik a bőre alatt.

Válaszodtól függően adja meg a következő választ.
- Sigmund Katonák elől bujkál. Mert Sigmund éppen szökik. - Döngeti meg a mellét büszkén, amibe a folyosó egésze zeng. Ekkor veszed észre az elágazást. A térképen nincs feltüntetve, de itt van semmi kétség. Egy járat a mosodába vezet, a másik pedig fogalmad sincs hova. Legalábbis a térképen nincs rajta.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 9:26 am

-Héló, óriás! Nem kell bedühödni. Ha nem, hát nem, maradunk a Sigmundál.

Mondom kicsit berezelve, mert semmi kedvem nincs most agyonveretni magam, és ahogy látom van izom bőven ebben a mamlaszban. A fejemtől alig néhány centire áll le a hatalmas mankucs kezem, amit megfogok, majd eltolok magamtól lassan. Ezek után kicsit letisztítom ruhámat, megigazgatom gallérom, és tudomásul veszem a hallottakat. Szóval menekül. Ezek szerint nincs túl jóban a fegyveresekkel. Szuper, akkor bőszítsük fel őt, vagy csaljuk törbe, hogy mellém szegődjön. Egy ilyen óriással már tudnék kezdeni valamit. Nem kéne Mammon mellett maradnom, és a talpát nyalnom. Átvenném a birdodalmát, és világuralomra tennék szert. VILÁG...

... URALOMRA!

Hopp, ezt most kimondtam? Na sebaj. Idő közben egy elágazást is meglátok. Elágazás. Pillanatra figyelmen kívül hagyom Alfredet, és kitekerem a térképet, mi szerint... ... annak az elágazásnak nem kéne ott lenni. A fényviszonyokkal küszködök, hogy el tudjak igazodni, de talán a foszforeszkáló zöld víz majd segít nekem. Ez után elpakolom a cuccot, és kicsit gondolkodóba esek. Az egyik a mosókonyha, az tuti. De a másik?

-Te Al... Sigmund. Figyelj, csak! Merre vezet az az út? Tudod lenne egy kis melóm itt a támaszponton, mert nem szeretnénk, ha a katonáknál sok fegyver lenne, így megszabadítom tőle őket. Nem akarjuk, hogy bántsák az olyanokat mint te. Segítenél nekem?

Kérdem illegetve-billegetve a fejemet, és valami fél-igazságos maszlagot próbálok beadni ennek a szőrgolyónak. Talán segtí nekem, talán nem, talán igen, talán... de. Na had hallja az apuci azt a választ. Az elágazás másik vége egy luvnyákkal teli hárembe kalauzol el, ahol a világuralmi terveimet szövögethetem végtelen gazdagság mellett.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 9:54 am

Az általad jelzett irányba lassan elfordítja fejét Sigmund, és mikor teljesen arra néz. Nekitántorodik a falnak. A karjait maga elé kapja és elkezd nyüszíteni, mint egy kivert kutya. A segítség felajánlásakor kicsit megnyugszik és lassan elmondja mit is tud.
- Arra rossz. Nagyon rossz..... Félek ne menj arra, téged is bántanak. Igen igen, segíts Sigmundnak. Sigmund akarja segítséget. - Ekkor már vigyorog, mint a tejbe tök. Lassan közelít hozzád, és a szájából habos nyál csorog, jelezvén hogy nagyon izgatott, és minden szavadat pontosan hallani akar. Nem akar egyet sem kihagyni. Most már tényleg úgy néz ki, mint egy nagyra nőtt kutya, aki gazdáján csüng.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 10:09 am

Na akkor arra nem megyünk. Úgy fest Alfred nem igen szeretne arra felé támojogni, és ha ő össze lett verve, vagy tudom is én mit élt át, akkor engem nyársra húznának. Tehát, megyünk mosókonyhába. Nem kockáztatunk. Rá nézek a mamlaszra, és cseppet gonosz mosoly kanyarodik arcomra.

-Na akkor segíts, hogy segíthessek. Gyere velem Sigi, és miután lekapcsoltuk a sok fegyvert, kiszabadítalak innen. Rendben vagyunk így?

Kérdem, és kezem nyújtom felé. Szavamat adom, eskü! Komolyan! Jó hasznomra fog válni egy ilyen fenevad odakint, csak kicsit be kell vadítanom majd, és engedelmességre tanítanom. AKkor majd én leszek Gotham királya. Kedvem lenen most nevetni. Olyan gonosz nevetést mutatni, amikor még a villámok is megjelennek és az ég is dörögni kezd.

-Wuhahahahahahhaha!

Kacagok jóízűen gondolataimat nyugtázva, majd felszívom magam, és megindulok a kevésbé veszélyes irányba, remélve, hogy Alfred követ engem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katonai támaszpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Katonai támaszpont
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: