DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Katonai támaszpont

Go down 
+2
Vadmacska
Kétarc
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 10:12 am

Csak sikerül lebandukolnom, bár meg kell vallani nem volt könnyű feladat. Körbe nézek, és mintha Maróniékat látnám. Na ne aggódjatok fiúk, mindjárt jöhettek. Csak ki kell nyitnom most már a raktárt. Elő veszem a kártyát ami eddig zsebemben lapult, majd neki dőlök az épület falának, hogy szusszanjak egy kicsit. Megpróbálok vissza változni és felvenni emberi alakomat, bár lehet kicsit időbe telik most, hogy úgy vérzek mint aki megjárt egy mészárszéket. Míg próbálom felvenni emberi formám, beszédet hallok meg. Biztos katonák. Marha jó... ezek sosem fogynak el? Jó lenne most egy Alfred hogy megtisztítsa a terepet utoljára. Amennyire jó a fülem, talán minimum 2 emberről van szó, akik unatkoznak és nincs jobb dolguk, mint itt lófrálni. Megpróbálok láthatatlanul kisandítani a raktár sarkából, majd szemrevételezni hányan is vannak, és mennyire messze. Ha ideális lenne a távolság és a mennyiség, tehát maximum kettő vagy három ember, akkor meg kell próbálnom kilőni őket. De! Nem most. Először csak terepszemlét tartok, mert ha még egy golyót kapok, lehet Luciferrel vacsorázok.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 10:14 pm

Duncan halad a maga útján, és eléri minden gond vagy felfedezés nélkül a kerítést. A reflektornélküliség nagyban segíti a munkáját, így nincs gondja vele, hogy felfedezze a nagydarab testű férfit, akit még sohasem látott. Lassan sántítva lépked, és épp az egyik fémépület sarkánál tekintget ki. Az épület előtt két katona van, éppen pár holtestre emlékeztető dolog felett társalognak, és erősen gesztikulálnak. Bejutásra utaló jelet nem találsz. Sem átvágott kerítés, se elgörbített drótok. A kerítés nem tűnik se elektromosnak, se beriasztózottnak. Legalábbis nem látsz rá utaló jeleket. Gina miközben vizsgálódsz Maróni embereit figyeli, akik kezdenek egyre izgatottabb lenni.

Pöfeteg kinézhet a sarok mögül, úgyhogy ne vegyék észre. A katonák száma kettő plusz az általa másvilágra küldöttek. A beszélgetésüket már jobban hallod innen, úgyhogy meg tudsz győződni róla, hogy nem tudják te itt vagy.
- Na ezt tuti nem a madarak csinálták. Hogy lehet hogy ezek le lettek lőve? Ki azaz őrült már megint?
- Talán a kutató intézetből szökött megint meg egy zakkant? Mit mondott a "doktornő"? - Az idézőjelet a kezével teszi hozzá, ezzel jelezvén, hogy nem éppen a legnagyobb tiszteletnek örvend a jelzett nőszemély.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 11:45 pm

Eddig jól haladunk, senki sem vett észre. A kerítésen nem látok semmi gyanúsat, annál inkább mögötte. Egy nagydarab fickó sántikál (valszeg rosszban) az egyik épület sarkánál. Nem tűnik katonának, legalábbis az én időmben még nem voltak divatban a kövér bakák. Vajon ki lehet? Talán Maróni embere? Egy embert küldtek be a cuccokért? Vagy csak egy fegyver kell a gengszter vezérnek, talán valami spéci stukker prototípusa. Vagy a kövér muksó dolga, hogy bejuttassa a többieket. Ám mivel sérültnek tűnik, valószínűbb, hogy a katonák intézték el a társait. Asszem ideje jelentést tenni.

-Vadmacska, itt Duncan! Megtaláltuk Maroni embereit, a reflektor nélküli toronytól találhatóak, kb. 1 kilométerre. Úgy egy tucatnyian lehetnek tökig felfegyverkezve. Szerencsére megérkezett az "erősítés" is, Falcone bandája a főkapu felé tart. Szerintem induljatok el Maroni-ék felé, és figyeljétek, hogy mit csinálnak, de egyelőre ne támadjatok. Addig mi behatolunk a bázis területére, és lekapcsoljuk Maroni emberét. Ha történik valami érdekes, szóljatok. Vége!

Megvárom Vadmacska válaszát, majd előveszem a drótvágót, és elkezdek bejáratot fabrikálni magunknak. Bár előtte hozzáérintem az m4-es csövét a kerítéshez, megnézem, szikrázik-e, ha igen a kerítés elektromos, és más utat kell keresnünk. Mivel a fegyvertus műanyag, így elméletileg nem lesz megrázó élményben részem.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 11:16 am

Egy kis hallgatózás után, meg szemlélést követően kicsit fellélegzek, mert legalább csak kettő személlyel kell számolnom. Félek, hogy ha az egyiket le is lövöm, a másik be tesz nekem. Lehet szét kéne őket választani, vagy elhessegetni innen. Talán egy kis csellel össze jöhet a dolog. Nem vagyok túl eredeti, és nem is agyalok túl sokat a dolgon, egy részt mert fájdalmakkal küszködök, és nehéz így most gondolkodni, más részt meg nincs kedvem. Ha találok a földön valami nagyobb kavicsot, vagy hasonlót akkor azzal, ha nem, akkor a katonától ellopott kulcscsomóval okoskodok egy kört. Megpróbálok láthatatlan módba kihajolni ismét, majd elhajítani azt ami a kezembe került tőlem távol és ellenkező irányba, hátha utána néz a két katona. Mert ha így van, akkor iparkodnom kell, és a raktárat kinyitnom, majd becsukni magam után az ajtót. Ha netalán nem akadna hal a csalira, akkor b terv következik, és a hang tompítóssal minél gyorsabban ki kell lőni a két alakot. egyet a fejbe, egyet a szívbe. Csak úgy mint a bérgyilkosok.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 12:36 pm

Duncan elmondja, amit tud. A válasz nem azonnal érkezik, egy kis ideig csak statikus zaj szűrődik át, majd végre megszólal a Vadmacskának nevezett bűnüldöző hangja.
- Rendben van. Mi elintézzük, hogy Falcone emberei a jó irányba menjenek. De semmi hősködés, ha kitől a lövöldözés nyakatokban lesz az egész gárda. - Ezzel vége is az üzenetnek. A kerítéshez való érés után rájöhetsz, hogy tényleg nincs benne áram, így a kapu csinálása könnyen megy. Igaz nem hangtalan, és még nem is kevés idő. Gina mint egy árnyák úgy követ téged, és talán olyan halkan is.

Pöfeteg a köves módszert alkalmazza. A két katona azonnal odafordul, és arra tartja a fegyverét is. A démonexrendőr láthatja, hogy nincs esélye mögöttük belopózni, ezért fegyveréért kell, hogy nyúljon. Még mielőtt visszafordulnának, már mindkettő halott. A négy lövés, igaz nem a célzott helyre ment, de legalább ölt. A két katona szinte hang nélkül puffan a földre, de más hangokra is figyelmes lehet a démon. Mögötte a sötétben hangokat hall. Apró pengéseket, de fogalma sincs mi lehet, és nem is látja a forrást sem.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 11:57 pm

Vadmacska nyugtázza a mondókámat, majd felkészül, hogy Falcone embereit a helyes irányba tereljék. Talán még a katonák figyelmét is elterelik, így én nyugodtan ténykedhetek tovább.

Mivel vizsgálódásaim során nem találtam áramot a kerítésben neki állok a bejárat készítésnek. A fenébe, ez nem valami halk mutatvány. Remélem a dagadék ég és a két katona nem hallja meg a ténykedésem. Miután sikeresen lyukat vágtam, elindulok befelé. Közben a kövér fickó lelövi a katonákat. A rohadt szemétláda! Ezért megfizet! Egyelőre nem szabad megölnöm, először meg kell kérdeznem, mit keres konkrétan. Megállok a fickótól olyan 50 méterre, majd a távcső és a lézercélzó segítségével becélzom a sérült lábát, és beleeresztek egy hármas sorozatot. Ha nem találom el, akkor megpróbálok fedezék mögé vetődni.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 10:44 am

Csak össze jön a terv, és elégedetten szemlélem az újabb két halottat. Most már nincs semmi ami utamat állhatná. Hacsak nem... meghallok valamit a hátam mögül, amit nem tudok beazonosítani, még ha valakinek olyan kifinomult és abszolút hallása van mint nekem, akkor sem. De nem is érdeke mi lehet, sietnem kell, szóval irány a fegyver raktár ajtaja, miután körbe nézek hogy tiszta-e a terep és megeredek. Abban a pillanatban, hogy ott vagyok, a kártyát helyesen használom, legalábbis remélem, és próbálok bejutni a helységbe még időben. Reménykedek, hogy használható a kártyaolvasó golyóval benne, mert ha nem, láttam egy egész stabilnak tűnő gerendát az őrtoronyba, és vissza fordulok felakasztani magamat. A fegyvert a biztonság kedvéért egy percre sem teszem le, meg persze éber tekintetem mindenfelé figyel még így vérző, csöpögő hassal is.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 5:22 pm

Duncan mire megcélozná a kövér alak eltűnik az épület sarka mögött. A kevéske munkaidő elég volt arra, hogy A Római Birodalom pribékjei máris irányt változtassanak, és a Maróni bandát célozva meg. A kocsik villámsebesen haladnak, igaz csak a felszereléseden múlik észreveszed őket, a lámpáik le vannak kapcsolva.
Pöfeteg nem is tudja, mekkora szerencséje, vagy hogy nem lőtték lyukassá másik lábát is. A kártya nagy szerencséjére működik, és az ajtó hangtalanul kinyílik előtte. Az ajtón átlépve szinte új világba nyílt meg. Hosszú fémszerkények, töménytelen fegyverrel. Ennyit még rendőri pályafutásod alatt se láttál. Ez csak az amerikai hadsereg, a világ egyik legjobban felfegyverzett szervezete.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 10:55 pm

Már épp céloznám be a dagadékot, amikor eltűnik a sarok mögött. A fenébe! Elindulok az épület felé, lopakodva, majd megállok ott, ahol az előbb a kövér leskelődött. Végignézek szegény katonák holtestén. Ezért még megfizet a rohadék! Kikukucskálok a sarok mögül, meglesem hova tart a hájpacni. Elindulok a fal mentén, egészen az ajtóig lopakodom. Vajon ide ment be? Ha nyitva az ajtó, akkor először óvatosan belesek, majd ha nem fenyeget veszély, akkor bemegyek és settenkedve a kövér keresésére indulok. Intek Ginának, hogy kövessen. Ha megpillantom a hájfejet, akkor megpróbálom meglepni és ismét ellőni a lábát. Az ép lábára célzok, talán nem bírja el a súlyát két sérült láb. Ezúttal kikapcsolom a lézercélzót. Ha nem sikerül meglepnem, megeresztek felé egy hármas sorozatot, majd fedezékbe húzódom.

Ha viszont zárva az ajtó, akkor elküldöm Ginát, hogy menjen tovább a fal mentén, és nézzen ki a következő sarkon. Ha látja a hájpacnit, vagy valami nyomot, hogy merre ment, szóljon rádión. Ha nem talált semmit, akkor jöjjön vissza. Én közben keresek egy jó búvóhelyet, ahonnan rálőhetek majd a muksóra ha jön kifelé. Ismét a lábát célzom. Kikapcsolom a lézercélzót. Az ép lábára célzok, talán nem bírja el a súlyát két sérült láb.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 20, 2011 8:00 pm

Kinyílik az ajtó, és micsoda öröm amit látok. Mintha egy édességboltban bármit megkóstolhatna egy gyerek, úgy érzem most magam. Töménytelen finomság, egy raklapnyi fegyver, ennyit még nem láttam soha. Emlékszem a bandatagok rajtaütéseire, és még nekik sem volt ennyi stukijuk. Tátva marad a szám néhány pillanatra, és még nyálam is kicseppen. Izgatottan verem össze két kezem, egy halk taps kipréselése mind ennek a következménye, majd gyorsan lezárom az ajtót, nehogy még több katona találjon ide, és kezdjen el szimatolni a raktárban látva, hogy az nyitva. Gondolom ugyan úgy záródik, ahogy nyitottam, így a kártyát egy hasonló leolvasón próbálom lehúzni, vagy ha nem találnék olyan szerkezetet, akkor megpróbálom kézzel becsukni az ajtót. Amint ez össze jön, csak az után kapcsolom fel a villanyt, már ha van valahol ilyesmi, és nézek körbe alaposan, megragadva valami hangtalan fegyvert teli tárral, és mellé még valami kis kézre álló nagydarab tüzelőt, hogy olyan legyek mint Rambo, mert ha valaki lefülel, azt uszítják rám a katonákat szitává lőhessek mindenkit. Persze csak szépen sorjába mindent, nem elhamarkodni a dolgokat. A vérző testem így is lassítja a mozgásomat eléggé. Nem könnyű ilyen állapotban cipelnem ezt a kuffert ami hátul van. Lehet hogy nagy, de nem ismerek még valakit, akinek ugyan ilyen formás bőröndje lenne mint nekem. Mosolygok gondolatomon, miközben felszerelkezni szándékozom és körbenézek.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 6:21 pm

Az ajtót zárva találod, így Gina előre megy, ahogy akartad és kis idő múlva közli a rádión, hogy a hájpacni nem hagyta még el a helyiséget és elindul vissza feléd. A közelben válogathatsz a különböző búvóhelyek közül. Egy másik barakk sarka, egy közelben álló katonai terepjáró, illetve egy nagyobb doboz is. Miközben gondolkozol Gina visszér hozzád.

Odabent Pöffeteg úgy viselkedik, mintha a cukorka boltba ért volna be, bár nem kell rajta csodálkozni ennyi fegyver kinek a szívét nem dobogtatná meg és kinek a fantáziáját nem indítaná be? Szerencséjére a zárt ajtón nem sok mindenki tud bejönni a lábon lövője meg pláne nem, hiszen nincs nála kártya. Találsz magadnak egy hangtompítós berettát, illetve ha már Rambo, akkor az M60-as a jó választás. De persze van ott sok más szép és jó fegyver, ami csak szem szájnak ingere nyugodtan válogathat az amerikai hadsereg szinte teljes fegyver repertoárjából.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 22, 2011 10:38 pm

Gina visszajön, nem talált semmit nyomot a hájpacnitól. Ez valszeg azt jelenti, hogy bent van az épületbe. Viszont nem tudunk utánamenni, kellene egy mágnes kártya. Viszont egyszer ki kell jönnie, mi pedig itt fogunk várni rá.

-Csapdát állítunk a rohadéknak.-fordulok Gina felé.-Én elbújok a terepjáró mögé, és rálövök a dagadékra. Valszeg rám fog figyelni, így te addig lesből megtámadhatod. Próbáld megkötözni az ostorral.

Elhelyezkedek a terepjáró mögött. Remélem valamelyik páncélozott típus, így védve leszek a lövésektől. Lefekszem a kocsi mögött, hogy a jármű alól lövöldözzek (de nem fekszem be alá, hogy szükség esetén gyorsan fel tudjak kelni)így még inkább védve leszek. Kikapcsolom a lézert, inkább a távcsővel célzok. Még mindig az ép lábát szeretném ellőni egy hármas sorozattal.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 1:13 pm

Elkezdem fel-le rázogatni karjaimat, mint valami hiperaktív kis srác, és ha nem fájna a lábam, meg nem lenne tele golyóval a belem, még ugrálnék is örömömben hogy két ilyen szipi-szupi fegyvert találok. Alaposan megszakértem mit is tartok a kezemben, és elégedetten bólogatok. Na igen, ez már stuki a javából. A berettát szépen elteszem a másik két fegyver mellé a seggvágatom szomszédságába és a farmerom szűkébe, aztán a szép kis M60-at méregetem. Ezzel kiírtok mindenkit. Megmosolygom gondolatmenetemet, aztán kutakodni kezdek a sebemben. Telefon voki-toki, kommunikátor, vagy a franc tudja mi után, amivel értesíteni tudom a nagy don Corleone családot, hogy ideje akcióba lépniük, mert meg van amiért beküldtek ebbe a szarságba. Értesítem az aktuális felügyelő tisztemet, hogy jöhetnek kipakolni a helyszínt.

-Bent vagyok a raktárba, nincsenek őrök a toronyban, mehet a menet.

Üzenek neki, ha minden jól megy, aztán csak várok a válaszra, legyen az szó, vagy valami tett. Addig nem megyek el innen, míg nem derül ki számomra hogy hogyan tovább. Már mint ha nem kapok semmi választ, akkor fogom amit tudok, és azt hiszem lelépek. De ne hamarkodjuk el a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimePént. Aug. 26, 2011 12:34 pm

Duncan elmegy a terepjáró mögé, ami egy teljesen átlagos katonai Hummer és lefekszik alá, miközben Gina eltűnik az árnyékokban.

Odabentről Pöfeteg sikeresen értesíti a Corleone família helyi változatát, ám ők közlik, hogy problémák adódtak ugyanis Falcone emberei is a helyszínen vannak és a katonaság emberei is rájuk szálltak. Csak egy parancs jut néked, biztosítsd az épületet és a környékét, méghozzá azonnal!
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 27, 2011 9:53 am

Nagyszerű üzenetet kapok. Magamra vagyok utalva, biztosítsam a terepet, és talán túl élem. Golyók v annak a testemben, vérzek, mint valami kivert vámpír áldozat, és lássak el egy bázisnyi katonával. Nem tudom ez után a kis feladat után mennyit akartak nekem leperkálni, de az tuti, hogy a tripláját fogom kérni, vagy is 100.000$ minimum! A Rambo fegyver a kezemben, de azért még körül nézek, és megpróbálok beszerválni néhány gránátot, meg egy éjjel látót, aztán mind ezek mellé jó sok töltényt a stukimhoz. Ha ez meg van, leveszem ingemet, és akár a nagy akció hős a homlokomra kötöm. Figyelem, csak akkor lépek ki a raktár falai közül, ha minden meg van ami kellett. Ha megtalálom a szükséges holmikat, a mágnes kártyámmal kinyitom az ajtót, majd a félfa mögé bújok fedezékbe, és onnan kukucskálok ki, ha minden igaz egy éjjellátóval a fejemen. Nem mozdulok, csak pásztázom remélhetőleg kellő biztonságban a környéket a kezemben az MPvel. Ha bármilyen mozgást látok, jöhet egy kiadós sorozat a mozgolódónak.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeVas. Aug. 28, 2011 9:53 pm

Még mindig várom, mikor dugja elő a képét a hájpacni. Addig talán nem ártana újabb jelentést tenni.

-Vadmacska, itt Duncan. Még mindig Maroni emberét hajkurásszuk, hamarosan elkapjuk.-ez utóbbi egy kicsit túlzás, hisz még nincs meg az ürge.-Nálatok minden rendben?

Miközben a válaszra várok, kinyílik az ajtó. Jön az emberünk. A távcső segítségével becélzom. Óvatos a rohadék, támadástól tart. Jól teszi. De rajtam nem fog ki. Nem valami viszkető ujjú gengszterrel van dolga. Kivárom a legmegfelelőbb pillanatot a lövésre. Ha tiszta célpontot nyújt a sértetlen lába, meg indítok felé egy hármas sorozatot. Ha nem bújik elő, várok türelemmel. Ha futni kezd, nem tudom a lábát célozni, ez esetben a teste legszélesebb részére célzok, több lövést eresztek meg felé. Így nagy eséllyel elpatkol, de legalább nem lóg meg.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 4:30 pm

Először Vadmacska válasza érkezik meg.

- Maróni és Falcone emberei egymást ölik. A katonaság valószínűleg nem sokára hallatni fog magáról, egyenlőre még kívül vannak. Igyekezzetek élve elkapni az ürgét! - ezzel bontja a vonalat.

Pár másodperccel ezután feltárul a fegyverraktár ajtaja, de nem látsz senkit kilépni rajta. Gina közelebb lopakodik az ajtóhoz. Loeb eközben a fején az éjjellátóval, illetve az ingével kémleli a környéket, de semmi élő nem tárul a szeme elé. Lát egy hummert a környező épületeket, valamint egy nagyobb dobozt, más nem tárul a szeme elé.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Aug. 29, 2011 11:29 pm

Vadmacska szavait hallva akaratlanul is elmosolyodom. Úgy néz ki beválik a tervem. Maroni és Falcone kicsinálja egymást, majd a győztest elintézi a Tolvajok Fejedelme. Nekünk már csak a hájfejet kell elkapni. Ami nem lesz könnyű móka. Óvatos a rohadék, jól körül néz, mielőtt előmászik. Remélem nem szúr ki, egész jó kis rejtekhelyet találtam. Türelmesnek kell lennem. Még mindig a távcsővel célzok. Ha előbújik rálövök egy hármas sorozatot. El kell lőnöm a lábát. A súlyát biztos nem bírná el két sérült láb.

Abban az esetben ha futni kezd, célzás nélkül, sorozatban kell rálőnöm. Kilövök rá 20-30 golyót, valamelyik csak eltalálja.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 9:19 am

Körbe nézek, de sehol senki. Egy árva lélek sem. Gyanús, ez olyan vihar előtti csönd, vagy mit szoktak mondani. A láda meg a kocsi rejthet valakit, esetleg még az épületek falai is. De elintéztem egy jó pár katonát, és szerintem azt hihetik, hogy már kinyifantam, mert nem küldtek többet. Sóhajtok egy nagyot, aztán úgy döntök tartok egy alaposabb terep szemlét. Jól marokra fogom a fegyvert, és biztos, erős kézzel megtartva bandukolok a láda felé. Közben figyelek minden irányba, előre, hátra, oldalra, meg amerre lehet. Ravasz vén rendőr róka vagyok, szóval tudom hogy hova kell kukkolni ahhoz, hogy kiszúrjam a fenyegetést. Éjjellátóm segítségével valószínűleg úgy is jobban érzékelek mindent, mint a katonák. Rajtuk nem láttam ilyen szerkentyűt. Ha meglátok bármit ami mozog, vagy levegőt vesz szíjjel lövöm az agyát. A haladás nehézkes a sérüléseim miatt, épp ezért hagyom nyitva a fegyverraktár ajtaját, hogy ha bármi gond lenne, azonnal vissza tudjak "szaladni" oda. De persze szemmel tartom az is, hogy valaki nehogy kijátszom, és kizárjon a raktárból. Bár mondjuk a mágnes kártya nálam van, szóval... nem hiszem hogy minden katonának van ilyen kis belépője.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 01, 2011 6:42 pm

Pöfeteg amint kilép a raktárból két dolog történik egy alak ugrik neki és pattan le róla, valamint egy lövés éri az eddig ép lábát, így elkezd összeesni, ám még időben eltudja sütni a fegyverét, ami eltalálja az ugra-bugráló alakot, aki egy nő és macska jelmezt visel. Fegyvere az oldalát találja és egy vértócsa kezd el gyűlni a földön a nő mellett, aki fájdalmában az oldalát fogja és szidja felmenőidet.

Duncan, amint meglátja a célpontot telibe találja azt, hála társa elterelő manőverének. A dagadék összeesik, ám a lőfegyvere hangja még felhasítja a levegőt. Gina alakját láthatod, amint a földön fekszik és az oldalát szorongatja.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimePént. Szept. 02, 2011 10:36 am

Na hogy ez nem katona az tuti. Össze esek és a földről próbálok feltápászkodni, bár kétlem hogy sikerül. Szerencsére eltaláltam a pattogó cica-micát, akikről már halottam mikor még a rendőrség tagjaként toltam az ipart. Ez biztos annak a Tolvajok Fejedelmének az egyik tagja. De mit keres itt? Úgy tudtam ezek ékszereket, meg kötvényeket, meg ilyen dolgokat fújnak meg, és nem szokásuk katonáskodni. Pláne nem lövöldözni. Talán... talán nem is ő lőtt rám, hanem valaki más. Jaja, tuti hogy valaki más. Szóval a fegyveremet akár sikerült talpra állnom, akár nem, rászegezem a cicusra, és ha csak megmozdul átlyuggatom a bőrét. Célra tart, és tűz, ha úgy alakul a helyzet.

-Gyere elő feltartott kezekkel, különben a macseknak annyi! A kedves cica meg ne mocorogjon, mert bele eresztem a tárat! Ötig számolok!

Mondom eléggé hangosan, jól érthetően, és figyelmen kívül hagyva azt a tényt, hogy egy katonai támaszponton vagyok, ahol simán felhívhatom magamra a figyelmet ezekkel a szépen artikulált orbitális hangokkal. Elkezdek ötig számolni, és ha nem jön elő az aki lábon lőtt, megölöm a cicust.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimePént. Szept. 02, 2011 11:45 pm

Végre előmászik a búvóhelyéről a dagadék. Gina előugrik a rejtekhelyéről, ám nem sikerül elkapnia a pasast. Lövés dördül. Abban a pillanatban az én fegyverem is elsül. Gina és a hájfej szinte egyszerre esnek össze. A "macskanő" nem mozdul. Talán eltalálták? Ekkor a rohadék ráfogja a fegyverét Ginára, majd el kezd fenyegetőzni, hogy lelövi, ha nem jövök elő. B***a meg! A rohadt anyját! Agyam villámgyorsan pörögni kezd. Ha előjövök, tuti, hogy lelő mindkettőnket. Ha nem, akkor viszont Gina miattam hal meg. Rohadék. Nincs más választásom. Talán, ha előbb kinyírom, mint ahogy lőhetne, akkor talán még megmenthetem Ginát. Ám a fegyver még akkor is elsülhet, de már nincs aki célozzon. Közelség nem csak előny, hátrány is egyben. Gina félre is rúghatja a fegyvercsövét. Persze még így is meghalhat. A rangereknél azt tanultam, hogy első a feladat. Akár az életünk árán is. Cselekednem kell.

Mindez egy szemvillanás alatt játszódik le a fejemben. Tudom mit kell tenne. Mivel még mindig a távcsőbe nézek, ezért gyorsan tudok célpontot váltani. Láb helyett fej. Öt másodpercem van.
Egy-kettő-ez volt a hezitálásom. Három-célpontváltás. Négy-célzás és lövés. A fejét célzom egy hármas sorozattal.

Ha nem látok rá a fejére, akkor kap egy teljes sorozatot a testére (kb. 27 golyó). Persze ezzel megnő Gina elhalálozásának esélye, de nincs más választásom.

//Tudom, hogy hihetetlenül hangzik, hogy ilyen gyorsan reagál, ám a különleges erők katonáinak embertelenül alacsony a reakcióideje. ld. a NatGeon a Harc tudománya című műsort//
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeVas. Szept. 04, 2011 9:32 pm

// Nekem nem kell magyarázni. Smile Tom Clancy játékok nagy híve vagyok. (Splinter cell, HAWX, Ghost Recon, Rainbow Six stb.) //

A gonosz hájfej, becses nevén Pöfeteg, még becsesebb nevén Loeb hiába vesztette el két lábát, gonoszsága mit sem csappant meg, ám némiképp ostoba lépésre szánta el magát.

Duncan épp meghúzná a ravaszt, ám ekkor valami megzavarja őt. És ez a valami egy nagyon ismerős hang a rádiójából.

- Maróniék győztek, Falcone emberei mind meghaltak, ám a katonák valamiért eltűnnek innen, valami madarakat emlegetnek. Az akciónak vége, tűnjünk el innen. - mondja Vadmacska a rádióban.

Pöfeteg rádiója is életre kel.

- Nyertünk! Úton vagyunk feléd. Amint odaérünk mi ketten elmegyünk és beszélgetünk egy kicsit, míg a többiek kipakolják a helyet. - hallatszik megbízód fiának a hangja.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Szept. 05, 2011 10:52 am

A kis cserkész nem jön elő, és számolásom kezd a végéhez érni, de abban a pillanatban meghallom az üzenetet. A család győzött, ünnepel, és ma a hold is nekik ragyog. Szuper, akkor jöhetne kimenteni, mielőtt elüszkösödnek a csülkeim, és kifolyik a belem. A lényeg, hogy jön az erősítés, tehát azt teszek amit akarok. A fegyverrel ha minden jól megy szitává lövöm a kis cicát, és fel lehet róni a számlámra, hogy megöltem egy tolvaj macsekot. Nagy vesztesség lesz. Ha össze jön, ha nem, a gránátot amit még a raktárban zsebeltem a Rambo fegyver mellé, elhajítom a katonai jeep felé, hogy szóljon egy szépet, és ezzel is sarkalljam a csonkító legényemet arra, hogy mihamarabb húzzon el, és ne hősködjön itt a nő mentés terén. Már csak percek kérdése, és kijutok innen, meg dől majd a lé hisz Maróniék megszedhetik magukat némi arzenállal.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Szept. 05, 2011 3:33 pm

Lövésre készülök, ekkor megreccsen a rádió. Vadmacska közli, hogy Maróniék győztek. Ezzel még nincs vége a küldetésnek, hisz a cél a fegyverek megvédése volt. Vagyis még Maroniékat is el kell intézni. Nem értem miért mondja, hogy húzzak el?

Ezen gondolatok közben nem hagytam félbe a megkezdett mozdulatsort. Vagyis a rádió megszólalásával egy időben meghúztam a ravaszt, és útjára küldtem a sorozatot a dagadék feje felé (illetve ha nem tudok fejre célozni, kapja a 27 golyót a testébe).
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katonai támaszpont - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Katonai támaszpont
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: