DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Katonai támaszpont

Go down 
+2
Vadmacska
Kétarc
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 11:06 am

A beszélgetés jól megy, főleg mikor megjegyzed, hogy nem akarsz a veszélyekkel teli irányba menni. Sajnos mikor eljutsz a "Sigi" megnevezésig, a szörny ökle újra összeszorul, és irdatlan erővel csap bele a falba.
- Sigmund. - Mondja ingerülten, és mikor elveszi a kezét, a falban egy méretes ököl nyoma látszik. A kéznyújtást nem fogadja el vagy csak nem érti, mit is akarsz tőle. A választ azonban megkapod. - Rendben. - Mondja mosolyogva, és elindul veled a mosoda felé. Csak pár métert kell megtennetek, és már fel is tűnik előttetek a feljáró. A térkép is pont ott jelzi, ahol van így nem kell aggódnotok, hogy eltévedtetek.
A csatornafedő könnyen leemelhető, és meg is érkezel egy szűk kis szobába. Nem sok fény van, csak az egyik ablakon szűrődik be kevéske. A éppen elég arra, hogy körülnézz. Egy raktárba jutsz. A falon egy bojler, és szekrények. Rajtuk mosó, és mosogatószerek tömkelege. Van itt még felmosórongyok, és minden takarító eszköz, amit el tudsz képzelni, vagy ami még nem is. A falon túlról ütemes zúgás hallatszik, több forrásból is. Na meg valamilyen más zaj, amit most hirtelen nem tudsz hova tenni, mert erősebbek a mosógépek zaja. Sigmund próbálja hatalmas testét átszuszakolni a hozzá mérten kicsi lyukon, és még félig van, de számodra már látszik, hogy nem fogtok ketten itt kényelmesen elférni.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 2:20 pm

Rendben, oké, felfogtam. Ezt a mamlaszt nem szabad becézni. Maradunk akkor a cirkuszi majom névnél; Sigmund. Kicsit ingerlékeny a cimbim, de majd megnevelem. Majd egyszer. Talán. De addig is, maradjunk a jelenben. Úgy fest már is van egy buldózer a nyakörv végén, szóval ideje haladni. Meg is van a célállomás, nagy nehezen átszuszakolom magam a csatorna fedél felemelése után a szűk járaton, majd a félig megvilágított helységben körbe nézek. Van itt minden, mi szem szájnak ingere, csak épp kezdünk sokan lenni.

-Várj egy kicsit!

Mondom Alfrednek, majd agyalni kezdek. Ki tudja mi van az ajtó túloldalán, szóval ideje valamit kiötleni. Még pedig az álcázást! Felöltök valami G.I. Joe hacukát. Nekiállok szolgálati ruha keresése érdekében, valami hasznosra számítok. Átnézem a szekrényeket, meg mindent. Ha nincs más nekem a takarító személyzeti egyenruha is jó lesz. Csak álcázzam magam, akár egy kaméleon. Ha meg van a szerkó neki állok felöltözni, átvedleni, és a korábbi ruhát elrejtem és ezután szólok Alfred felé, akár sikerült átvedlenem, akár nem.

-Maradj itt egy kicsit, mindjárt jövök.

Mondom és bár mit is találtam vagy nem szerelésként előveszem a fegyvert, és lassan kinyitom az ajtót, majd a stukival kezemben ide-oda dobálom azt, hogy ha valami, vagy valaki nem kívánt személyt meglátok, lepuffantsam. Meg kell tisztítanom a terepet.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 5:51 pm

Átkutatsz mindent, de nem találsz egyetlen használható ruhát sem. Sőt egyetlen ruhadarabot sem. Ez nem tűnik ruharaktárnak, és nem is az. Mosóporok, és vegyszerek mindenfele. Pár törlőrongyot még találhat, de a méretes testére egyáltalán nem megfelelők. Így lassan óvatosan kinyitja az ajtót, és mögötte félhomály fogad.
Egy hatalmas helyiség, amiben több tucat mosógép található rendezett sorokban. A zúgás az ajtó túloldaláról erősebb, és még mást is meghallasz. Három sorral, és legalább négy mosógéppel távolabb egy mozgó árnyékot veszel észre. Ütemesen teszi a dolgot, még ha innen nem is látod mit is. Csak előre hátra előre hátra, az egyik mosógépen. Elfojtott hangok is onnan jöttek. Így már megvan a forrásuk, már csak azt kell kitalálnod, hogy mi is az. Eközben a raktárból hallod Sigmund nyöszörgését, aki fél egyedül.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 5:59 pm

Na nincs ruha. Nincs semmi, csak több hektoliter mosópor, meg mosószer. Marha jó. Akkor ideje körbe néznem. Kinyitva az ajtót, már kicsit megkönnyebbülök. Szóval innen fogok belopni magamnak egy ruhát. Ha kell, Alfredre is húzok egyet, hogy elvegyüljön. De mielőtt neki látnék, valami mozgást látok, ütemes, monoton ismétlődő mozgást. Lehet valaki szexuális életet él? A fene se tudja, de egy hangtompítós most hasznomra fog válni. Célzok, és lövök. A delikvens fejét próbálom eltalálni, ami remélem összejön és nem rozsdásodtam be annyira a Pokolban, hogy ne tudjak célozni. Ha eltalálom hátra nézek Alfredre, aki nyüszögni kezd. Mi a franc? Ez valami palotapincsi, vagy egy pitbull?

-Ne nyöszörögj már te majom!

Hopp... ez kicsúszott. Nem akartam. Eskü, csak kicsúszott. Izgatottan kezdem el fel-le mozgatni karom, és tömzsi lábaimmal elsietni Sigmund elől. Eskü, hogy nem akartam megsérteni, csak kicsúszott. Ha eltaláltam az imént a célba vett alakot, akkor oda sietek, ha nem, és netán felfigyelne rám, akkor a mosógépek közé vetem magam fedezék gyanánt. Persze ha jól sülnek el a dolgok, akkor is éberen közelítem meg a találatot elszenvedő egyént.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 12:09 pm

A fegyver célra tart, és Pöfeteg meghúzza a ravaszt a feltételezett fej felé. Csak egy halk pukkanás hallatszik, ahogy a golyó elhagyja a csövet. A mozgó és még nem teljesen látszó árnyék feltételezhetően fejét találod el. Az árnyék azonnal összecsuklik, és egy pillanatra csak a mosógépek zúgása hallatszik, majd egy olyan amire talán számítani kellett volna.
Egy átható női sikoly zengi be az egész helyiséget, és még talán az üveget is megrepeszti. A feltételezésed az aktust illetően nem volt téves, csak azzal nem számoltál, hogy az aktushoz ketten is kellenek. A sikoly egy kicsit sem halkul, és biztos lehetsz benne, hogy ha el nem hallgatod kitör a riadó.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 2:01 pm

B. I. N. G. Ó. Teli találat, és még a sejtésem is beigazolódott. Egy katonai etye-petye közepébe csöppentem. A Csávó holtan fekszik, de a cica-mica sikít. Nem tehetek róla, de felizgulok, a női sikolytól. Teljesen átszellemülten, és izgatottan kezdek el sietni az elejtett zsákmányom felé, de közben szándékomban áll torkon lőni a nőt, aki olyannyira nagyon sikítozik most. Remélem nem hallja meg senki, bár kétlem, mert csak a holt nem ébredne fel erre a jajveszékelésre. De ha torkon lövöm, talán majd nyel egy kis vért, amitől eloltja szomját oszt nem lesz kedve sipákolni, ilyen magas hangon. Ha nem találnám el elsőre, újból rálövök, meg újból, és újból. Addig míg nem hallgat el. Remélem össze jön a dolog, mert sietősre kéne fognom a figurát. Felvedlenék valami hacukát magamra az álcázás gyanánt, ne hogy még idő előtt rám rontsanak, és leleplezzék itt létemet. Ha nincs más a halott katonáról rángatom le a ruhát, engem az sem érdekel. Csak sikerüljön legyilkolni ezt a szukát, aztán legyen időm kicsípni magam. Vajon mi lehet Alfreddel? Lehet beszorult, és ott fog meghalni. Kár lenne érte. Nagy kár. Várjunk csak? Ha nagyon lebukás veszély fenyegetne, vissza szaladok a szőrmókhoz, remélve hogy nem orrol rám nagyon, és megvéd ha jönnek a katonák. Nem érdekel, ha csak hadonászik, mint egy csatornába szorult Sigmund, de jobb mint a semmi. Addig is eltereli majd a figyelmet rólam. Talán...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 9:30 am

A sikoly hamar elhal a felé záporozó golyók következménye közben. Még hármat eresztesz bele, mikorra végleg vérébe fojtod. A két holtest lebukik a földre, és már nem mozdulnak többet. A vérük szépen lassan beteríti a padlót, és csoda lesz ha a takarítók majd fel tudják vakarni a csempéről.
Gyorsan katonai ruhát keresel magadnak, ami nem is olyan egyszerű erre a méretes testre. Körülbelül tíz percbe telik, mire megtalálsz egy méretes nadrágot ami rád megy, meg egy zubbonyt ami szintén rád megy igaz begombolni már nem tudod. Eközben kintről különösebb zajt nem hallasz, de Sigmund megunhatta a várakozást és feltornázta magát a raktárba. Ezt onnan tudod, hogy csörtetésre emléketető hangok hallatszanak ki. Sikerült minden fém tárgyat felborítania, és amivel csak lehet hangot kiadnia. Végül kidugja félősen a raktárból a fejét, és téged keres. A sötétben nem nagyon talál meg.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 9:59 am

Na ez is meg van, még sincs este. Lepufiztam mindenkit, és még csak rajta sem kapott senki. Csak ne hogy elkiabáljam magam. A fegyvert elteszem, és átkutatom a holttesteket, hátha találok valami hasznos dolgot. Nőt férfit egyaránt, a nőt itt-ott még meg is fogdosom, csak hogy kicsit kielégültebb állapotba kerüljek. Jaj de szépek így együtt. Na de nem érek itt rá nézelődni, meg gyönyörködni. Ha találok bármi hasznosat náluk, azt elteszem, majd Alfred irányába totyogok, aki eléggé nyuszi módjára kukucskál. Az én szemem már valamelyest talán hozzá szokott a fény hiányához, így jobban tájékozódok.

-Nem kell félni Sigmundinho! Minden rendben, elintéztem a gonoszokat.

Sétálok oda, és csak kicsit később esik le, hogy a becézésre ingerült Alfred, nem tolerálja ha másként szólítom. De már késő, túl közel vagyok hozzá, ennek ellenére próbálok javítani a helyzeten. Barátilag megfogom a kezét, majd megveregetem kicsit, és rá mosolygok.

-Lenne egy nagyszabású tervem, de eléggé kockázatos. Viszont ha össze jön, te és én is szabadon távozunk, egyszer, s mindenkorra elintézve az itteni rossz embereket. Na mit szólsz hozzá?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 7:08 pm

Sigmund átbújik a számára szűk ajtón. Lassan odaoldalog hozzád, és csüng minden szavadon. Úgy bólogat a felvázolt terveden hallatán, csaknem leesik a feje. A nyála kicsöppen a boldogság gondolatára, és ráfröccsen a ruhádra.
- Sigmund örül. Sigmund szól hozzá. - Lassan előrelép, és kezei között elkezdi a halottakat morzsolgatni. Mint egy gyerek, aki valami újat talált, és próbálgatja a határait. Az ujjai között fröcsög kifele az emberi nedvek, és szervek.
Ekkor hallod meg a kopogást a sötét ajtón. Hármat dörömböl valaki a fémlapon, majd újra kettőt. Ezután csend legalábbis a gépek zúgását leszámítva, és Sigmund mélyről feltörő morgását.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 8:03 am

Nagyszerű! Sigmund benne van a dologban, de megzavarnak minket. Kopoktatni kezdenek oda át, vagy inkább dörömbölni, majd elhallgatnak. Agyalni kezdek. Nem vagyok én egy buta gyerek, szóval lehet, hogy ez nem a sikoltásnak szólt, hanem a két túl fűtött egyénnek, hogy ideje befejezni, mert jön valaki, vagy valami ilyesmi. Egy katonai jel, vagy mi fene. Hoppá, hoppá de okos vagyok. Biztos így van. De azért nem kockáztatunk. Alfredre nézek, majd odalépek mellé és lehúzom a földre, hogy biztos ami biztos. Majd kiszólok. Kiszóljak? Kiszólok igen.

-Kösz, mindjárt megyünk!

Hát remélem nem lőttem nagy bakot ezzel, és jól sejtettem a dolgokat. Ennek elenére azért előveszem a fegyvert, és a mosógép sor mögül bújva, az ajtóra szegezem a fegyvert, ha belépne valaki, akkor ne érjen váratlanul. Ez idő alatt a jól eljátszadozó Sigire nézek. Mint egy kisgyerek. Az én kis babám. Apa lettem! Büszke mosoly kanyarodik pofámra, és sárgás fogaim is megvillannak. De muszáj félbe szakítanom az idilli pillanatot.

-Na szóval...

Kezdek bele suttogva.

-... amint innen kijutunk, te nekiállhatnál rombolni, törni, zúzni, ordítani, és gyilkolni, hogy eltereld a katonák figyelmét. Fel kéne őket tartóztatnod, ameddig én elvégzem a dolgomat. Amint megvagyok vele, sietek érted vissza és kimentelek innen. A szavamat adom. A véremre esküszöm, barátom!

Mondom, de persze ha netalántán úgy alakulna a harci helyzet hogy menekülőre fognám a dolgot, hát könnyes búcsút veszek ettől a mamlasztól. De jól lenne kiszöktetni innen, mert végre én is a kezembe vehetném az irányítást. Végre én lennék az úr! Remélem Ali belemegy a tervbe, hisz szépen kértem. Kedvesen. Még mosolygok is rá barátian. Na, na mit mond?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 2:19 pm

Amikor kikiáltasz válaszként csak meglepetés hangjait hallod. Újra dörömbölés, de ez most egy kicsit erőteljesebb és idegesebbnek tűnik. A dörömbölés mellé még szavakba is foglalja a mondandóját.
- Mi az hogy mindjárt jöttök. Én is fizettem egy menetet. - Ezzel pedig már nyitja is az ajtót, és elkezd botorkálni a félhomályban. Még nem vett észre titeket, de ami késik nem múlik. Sigmund nem éppen a bújócska technikájáról híres. A fegyvert ráfogod, de még nem húztad meg a ravaszt.
A szavaidat csak suttogod, ami éppen elég hogy társad meghallja, de a közeledő katona még távol van ettől. A szörny csak bólogat, és teljesen egyetért a terveddel, hogy ő megtesz neked mindent, amíg te megígéred neki a szép dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 3:27 pm

Alfred lebukik, és csüng minden szavamon. Úgy fest csak szépen kell kérni, és ezt-azt megígérni neki. Szegénykém, nagyon pofára fog esni, de remélem nem leszek akkor a közelébe, mert ahogy elnéztem hirtelen haragú is lehet a pajti. De nem érek rá istápolni, mert megjelenik a dörömbölő alak. Szóval egy örömlány járt a komplexumba. Heh-heh-he... Úgy fest nem a biztonságáról híres ez a hely. Ki hallott már ilyenről? Mondjuk egy óriási mutáns szörny is elbujkál itt és én is bejutottam. Lehet, még egy gyerek is belopódzna ide. No de ne kalandozzunk el. A szexre éhes alak már bent is van, de nem sokáig. Ujjamat szám elé teszem, mutatva társamnak, hogy csak halkan. Majd célzok, és mikor eljön a kellő pillanat, remélhetőleg sikerül fejen lőnöm, vagy torkon. Olyan helyre célzok, ahol nincs védve, már ha látok a sötétben olyan távolságra ahol a katona lófrál. Ha kell több golyót is bele eresztek, és nem számolok azzal, hogy mennyi marad mind ezen akció után a tárban. Valószínűleg a halottnál lesz valami fegyver. Ha nem, akkor megszívtam. Na célzok... és lövök!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 2:25 pm

A fegyvered összetéveszthetetlen hangon szólal meg. Újra és újra. A tár üresen kattan, és a célpont holtan zuhan össze. Egyetlen hang nélkül, legalábbis majdnem. A meghökkenés hangja még elhagyta torkát, mikor az első golyó átjárta a testét, de a többi már belé fojtották a feltörő sikolyt, és saját vérébe halt meg.
Ha így haladsz lassan, kivégzed az összes katonát a bázison. Újabb győzelmet tudhatsz magadénak, ami még fontosabb halk győzelmet. Sigmund egy hang nélkül nézi a jelenetet, és még akkor is csak félve mer lélegezni, mikor vége van az egésznek. Újra csak ketten vagytok, igaz a hullák száma nőtt egyel.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 1:58 pm

Ezzel deaktiválva egy újabb rossz helyen, rossz időben lévő egyén. Nagyszerű! A fegyveremet akár egy vadnyugati cowboy, úgy pörgetem, és csak nagymenő módjára mosolygok a berezelt Alfred felé. Oh, igen, egy profi vagyok. De a hullát el kéne tüntetni. Társamra nézek, majd megindulok a halott felé, és miután átkutattam a holttestet lehetséges értékes tárgy után kutatva, például tár, fegyver, kártya, kulcscsomó, vagy akármi ami hasznomra lehet, oda szólok a nagy Al-nak.

-Sigmund! El kéne tüntetni a holttesteket. Lökd be őket a csatornába, megvárlak. Siess!

A vér feltakarítása se lenen egy hátrány, mit ne mondjak, és hirtelen elgondolkodok. Valószínűleg a két katona és az örömleány ittlétéről senki nem tudhatott, hiszen biztos nem tolerálták volna a légyottot a felettesek, ha nem egy kupi ez a bázis. Ki tudja? A mai világban bármi megeshet. De azért nem tartom valószínűnek. Épp ezért van idő egy kis takarításra. A több liter vért nem állok neki felsuvackolni, de a raktárból szerzek egy felmosót, és a feltűnőbb tócsákat neki állok eltüntetni. Bár inkább csak pacsmagolom őket, mert valami kis belső kisördög elragad magával. Ahelyett hogy tisztességes melósként dolgoznék szétkenem a vért a környéken. Mire észbe kapok, már késő.

-A fene!

Remélhetőleg Sigmund végzet, és magamhoz szólítva megosztom vele a tervet.

-Na figyu, barátom! Kimegyünk, és te nekiállsz rombolni, tombolni, pusztítani, gyilkolni, nyársalni, enni, inni, és minden féle jó dolgot csinálni. Én az ellenkező irányba lépek le, aztán amint végeztem a munkámmal kimentelek a szorult helyzetből. Na készen állsz?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 3:11 pm

Ilyen irányú elfoglaltságai Pöfetegnek sohasem voltak, még az előző életében sem, de még a pokolban sem volt ilyenre példa. Talán ez az oka, hogy nem a legmegfelelőbben takarítja el a "nyomokat". Miközben házi munkáját végzi, Sigmund is teljesíti a parancsait. A megmaradt testeket kicsit játékosan, kicsit mérgesen, de leszállítja a megadott címre. Az eltüntetés közbeni belső szervek kipotyogása, és vértócsák hagyása nem zavarja. Ormótlan kezeivel azokat is megpróbálja helyre hozni, vagy inkább eltüntetni, de csak még nagyobb maszatolás lesz a vége.
A munkád nem könnyű, de sikerül valamennyit javítani a helyzeten. Annyit értél el, hogy ha marad ez a félhomály akkor, talán nem fogják észrevenni az árulkodó nyomokat. Sőt még el sem csúszhatnak a kiömlött véren, és belsőségeken. Úgyhogy a jól végzett munka gondolatával indulhatsz ki az épületből.
A terv kicsit fejtörést okoz Sigmund-nak, de végül csak sikerül összeállítani egy gondolatmenetet a busa fejében, és újfent csak bólogatni kezd.
- Sigmund megteszi. Sigmund nagy hepajt rendez. - Vigyorodik el, és szájából a méretes szemfogak csak úgy kikandikálnak. Lassan mögötted halad, ahogy kilépsz az épületből. A látvány ugyanaz, mint a kerítésen kívülről, csak éppen most közelebb vagy. Gyors fejszámolással kitalálod, hogy nyolc darab épületet látsz. Az épületek funkcióit, így szemre nem tudod megmondani, de döntened kell hamar, mert Sigmund már kezdené a "hepajt".
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 6:57 am

//Átnéztem az örömlány, és a két katona cuccait is, de egyiknél sem írtad, hogy találtam-e valamit, vagy sem. //

A vért és a nyomokat hááááát.... egye-fene, fogjuk rá, hogy sikerült eltüntetnem, de mivel meguntam a felmosó szakmát így már nem is nagyon érdekel, hogy miként jött össze a dolog. El kellene indulnom most már, mert fogyatkozik az időm. Kilépve körbe sandítok, és gyorsan döntök az egyik kiválasztott épület sorsa felől, ahová behatolok még pedig szemkápráztató logikám, azt súgja, hogy az utolsó előtti az ahová berohanok. Vagy is nem. Nem futok, csak amolyan katonás léptekkel veszem oda az irányt, miután elhagyom Alfred hatáskörét. Kezdődhet a móka, és a tombolás, na gyerünk komám. Remélem lesz annyi időm, hogy körbe kutakodjak. Csak higgadtan haladok, nem kell semmit sem elsietni...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 6:16 pm

//Hát az én fejem se káptalan, követhetek el hibákat. Na de akkor pótoljuk.//

A hullák átkutatása nem túl sok sikerrel jár, a prostituáltan vélt nő tényleg az. A csizmájába dugott penge, és a retiküljében található különböző szexuális segédeszközök, és mérhetetlen mennyiségű óvszerből ítélve. A két katona úgy néz ki nem volt szolgálatban. Csak a szolgálati fegyverük fityeg az oldalunkon (9mm pisztolyok, egy-egy tárral), a zubbonyukban kevéske pénz (217$), emellett egy megkezdett csomag eper ízű rágógumi, és különböző mindennapos használati tárgyak (mobiltelefon, kulcsok, napszemüveg, zsebkendő, stb).
Katonásnak tűnő léptekkel, vagy legalábbis ahhoz hasonlatosakkal megközelíted a hangárat. A tornyokból nem figyelnek fel rád, miért is tennék, csak egy katona vagy, legalábbis annak tűnsz. Már éppen eléred az épületet, amikor artikulálatlan ordítást hallasz meg mögötted. Sigmund színre lépett. A szörny kirohan a placc közepére, és pár ott álldogáló járműnek rohan neki. A gépezet a levegőbe emelkedik, és méterekkel távolabb érkezik meg, szörnyű ricsajt csapva. Várnád a riasztó megszólalását, de úgy néz ki nem látott társaid is dolgoznak a dolgon, és megoldották. Néhány katona kirohan a legnagyobb épületből, és azonnal megpróbálják kiáltásaikkal felverni az egész bázist.
Eközben Pöfeteg nyugodtan nézelődhet, mert nem ő most a látványosság. A hangár kétszárnyas ajtaja csukva van. A méretéből adódóan akár egy tank is kiférne rajta. Mellette átlag embereknek fenntartott ajtó is található, ami látszólag zárva sincs.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 7:53 am

Zsebemben a megszerzett kis pénzzel, eltett kulccsal és a két 9mm-es tárjával érkezek meg az egyik nagyra nőtt doboz elé. A bejárati ajtaja igen nagy, és hát.... zárva. Némileg gondolkodóba esek, miként tovább, de Alfred tombolni kezd. Úgy ahogy kértem! Remek-remek, akkor most már nyugodtan dolgozhatok. Nem tudom mi lehet a túloldalon, talán valami parkolót rejthet a dolog, de nem ártana benézni a biztonság kedvéért. Ha parkoló, akkor remélhetőleg a katonáktól szerzett kulcscsomón lesz valami ami beindít valamit... vagy esetleg ha zárva van az ajtó amit emberi méretre terveztek esetleg ki nyithatom vele. Ha így történik bemegyek, aztán kicsit legeltetem szememet, és körbe nézek. Hanem akarna össze jönni a dolog, kicsit sietősen, de nem feltűnően lopakodok be abba az épületbe ahonnét Alfred támadói érkeztek. A katonától szerzett rágógumi megmaradt darabjait mind egy szálig betömöm pofámba, és akár egy tehén a füvet, olyan állkapocs mozgással kezdem elvégezni a rágást. Közben nekiállok tárat cserélni a hangtompítósomban, hogy a vész esetén már is használni tudjam.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 27, 2011 2:36 pm

//Fogalmi bajokban szenvedhetek, mert eddig a csukva szót soha nem gondoltam szinonimájának a zárva szónak. A zárva sincs kifejezést a zárva szónak.//

Egyre több figyelemnek lesz részese az óriásnak. A bázis őrtornyaira szerelt reflektorok is felé fordulnak, így már több oldalból is meg lett világítva a "behatoló". A katonák egyre csak gyűlnek. Úgy látszik a belső és külső kommunikációt kiiktatták a társaid, na meg a riasztó sem működik, de ez még nem elég arra, hogy a kiáltásokat se hallják meg.
Az őrjöngő Sigmund felé egyre több fegyver fordul, és már a lövések zaja között eltelt idő sem túl sok. A placcon több tucatnyi katona tartja sakkban a szörnyet, aki tör zúz, és úgy ordít mintha fájna neki.
A következményeket már nem várod meg, és bemész az építménybe. Bent sötétség fogad, legalábbis a kevéske ablakokon keresztül nem szűrőik be annyi fény, ami elég lenne ahhoz, hogy tüzetesebben át tudd vizsgálni a helyszínt. Az árnyakat azért látod. A helyiség közepén több nagyobb darab árnyék foglal helyet, amik meglepően hasonlítanak telepjárókra, és katonai szállítójárművekre. Hangot a kinti ricsajtól eltekintve nem hallasz. Rajtad kívül nem igen van itt senki sem. Pár bútor a kisebb belmagasságú részeken, és talán tartályokat is látsz a másik oldalon. De semmiben nem vagy biztos, mert nem látod tökéletesen.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 7:44 am

Sikerül bejutnom a nagy terembe. Csak figyelek körbe-körbe, és a járművekre hasonlító árnyakból azt veszem ki, hogy ez bizony egy garázs, vagy hangár, vagy valami ilyesmi. Fújok egy nagy rágógumi lufit a számmal, ami miután kidurran arcomra kenődik. Lassan próbálom levakarni magamról a ragacsot, és közben az alig valamennyi fényél körbe nézni. Mit is kell keresnem? Fegyvereket ha jól emlékszem. Kétlem, hogy találok itt valamit, de sose tudni! Botorkálva neki állok körbe nézni, hátha megpillantok valami érdekeset. Ha tüzetes és sietős keresésem nem jár valami nagy eredménnyel ideje lelépnem. Nem tudom Alfred meddig bírja, de elég sokan vannak körülötte, szóval igyekezz Loeb, igyekezz! Ha semmi eredmény sietve átszökkenek a másik épületbe ami a hangár mellett van. Vajon mit rejt a kettes táska? Na majd kiderül.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 28, 2011 2:46 pm

Az egyáltalán nem alapos átvizsgálás után, elindulsz kifelé. A látvány szinte leírhatatlan. Sigmund a rövidke idő alatt, irtózatos pusztítást vitt véghez. Nem is a tárgyakban hanem az emberekben. Akár ha egy épeszű ember próbálná kipréselni a tubusból a fogkrémet. Úgy ragadja meg az embereket, és spriccel széjjel mindenfele, az emberi maradványok. Több katona is fejvesztett menekülésbe kezdett.
A központi épület ajtaja kinyílik, és egy nő lép ki rajta. A kezében egy mobiltelefonra emlékeztető tárgy. Sigmund szinte megdermed a nő látványától, és már menekülőre fogná, mikor a nő csap egyet, és a szörny jobb karja eltávolodik a testétől. Hangos ordítással a térdre rogy.
Eközben te már eléred a következő épületet, ami már nem gépeknek való. Legalábbis az ajtók mérete ezt mutatja. Az épület nem túl nagy, de van rajta három ajtó, a középső a legszélesebb, de mindegyik ember méretűek. A középsőn egy kerekes jármű képe van, legalábbis egy része. A tábla le van törve, és láthatod, ahogy a többi ajtón is olyan volt. A táblák nyoma még látszik, ahol világosabb az ajtó színe. Egyedül vagy, legalábbis a közelben nem látsz senkit. Már csak egy épület van közted, és a kerítés között. Emiatt a bázis sarkán lévő torony is veszélyesen közel van hozzád, még ha most a bázis közepén lévő ramazúrira összpontosít mindenki.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 11:43 am

Hát semmi érdekes, vagy használható nincs itt, szóval lássuk mi rejtőzik a kettes ajtó mellett. Kilépve a hangárból elindulok a következő szerencséshez, miközben muszáj szembesülnöm a ténnyel, hogy Alfred barátunk igen szépen dolgozik. Rahedli hulla, vér, meg belsősék minden felé. Igazán bravúros. Csak hát napsütötte kedvemet kicsit elrontják a fekete felhők, mikor egy asszonyság egyszerűen valahogy a fene sem érti hogy, levágja Sigmundinho kezét. Na ba... meg. Jobb ha iparkodok. Irány a következő ajtó, csak hogy az valami mozgássérült tábor. Na jó. Ide nem megyünk be. Elő a térképpel most már. Kiterítem magamnak, és kicsit felvilágosítom elmém ragyogását, hogy merre hány méter. Hát vagy valami fegyverraktárt, vagy valami kísérleti lebujt kellene néznem. Próbálok aktív lenni, és sietni, nehogy kiszúrjon valaki, mert gondolom csak ideig, óráig vagyok láthatatlan ebben a göncben. Próbálok úgy helyezkedni is, némileg takarva legyek a nagyközönség elől. Oszt míg kiigazodok a térképen és megkeresem ami nekem kell, továbbra is fújom a rágó buborékokat.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 12:57 pm

A térképet felütöd, és pillanatok alatt be tudod magad tájolni. A nyolc felszíni épület nem is hagy túl sok gondolkodni valót. Ami mellett most vagy, a latrina. Nem véletlen tűnik ennyire használtnak. Az előző a garázs volt, mint már rájöttél. Megtalálod még a mosodát is, és ami a legfontosabb a fegyverraktárat.
Jó fele indultál el, már csak a szomszédba kell elmenni. A következő épület nem más, mint a keresett célpontod. A gond már csak azzal van, hogy a Sigmund-ot harcképtelenné tevő nő, parancsokat osztogat továbbra is, és a katonák szalutálás mellett, elkezdik elárasztani a bázis minden szegletét. Sigmund-ért pedig egy tréler jön.
A másik probléma, hogy a fegyverraktár képén, sok furcsa jel található. Leginkább a riasztóra, és a engedélyköteles helyre emlékeztetnek. A probléma másik része, hogy az egyik védőtorony, szinte a sarkába van építve, így mindent látni onnan, ami a közelében történik. Talán pont, ezért nem törtek Pino-ék rá a bázisra.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 1:18 pm

Na egy kis segítség után már tudom is hogy hova kell menni. Csak hogy van egy kis gond. Alfred be bukta a dolgot, bár jó szolgálatot tett, immáron elesett a nemes nagy csatában. Egyedül maradtam. Kénytelen leszek megoldani a helyzetet, még pedig valami okos módon, mert az az őrtorony eléggé aggaszt, ami figyeli a raktárt, meg ez a sok kriszk-kraszk is, amik valami olyasmit jelentenek, hogy nem lesz könnyű bejutni a fegyverek közé. Hajaj, nagy a baj, de nagy a baj. Összetekerem a térképet, aztán sebre vágom, vagy valahogy elrejtem, hogy ne lássa senki, hogy egy navigátor van a kezeim között katona létemre. Van egy kulcscsomóm, ami talán kinyitja a raktár ajtaját, de nem fűzök hozzá túl sok reményt, ráadásul van egy olyan érzésem, csak egyszer próbálkozhatok. Feltegyek mindent egyetlen egy lapra? Van tervem, csak nagy az esélye a bukásnak. Nem akarok meghalni még egyszer. Oh, micsoda dilemma. Kiköpöm a rágócsumát, amit eddig rágtam, majd tarkómra teszem a kezemet tanácstalanságom közepette. Látom, hogy Sigmundra már nem igen számíthatok, és a fegyveresek is kezdenek feloszlani, mert a behemótot elszállítják. Nem tudom ki volt az a nőci, de volt benne spiritusz. Megjelent, és lefújta a mókát. A fene essen belé. A fene az egészbe. Hamarabb kellett volna megnéznem a térképet, és Sigmundot a raktárra uszítani, aztán kipakolni, azt, míg a szörnyecske feltartóztatja a katonákat.

-MÉRT?! MÉRT VERSZ ENGEM URAM?!!

Ordítok fel az égbe hangosan, és valószínűleg aki a környéken van az meghallja. Vagy nem. Oh, hogy mért kellett ezt tennem? Na mind egy mostmár. Jöhet az utolsó terv. A végső! 20-ra lapot húzunk, hátha lezs belőle 21. Sietve indulok el a raktárépület felé ami nekem kel, közben ledobom a katonai gönc felső részét, ami úgy feszül rajtam, mint valami gumidarab. Végre fellélegezhetek, és amennyire csak tudok, futásnak eredek a tömzsi lábaimmal. Közben felkiáltok.

-Sigmund tarts ki!!!! Törd szét nekem azt a raktárt, és utána elhúzunk innen!!!!!

Ordítok neki, miközben mutatom a célpontot. Na most aztán mélyen el fogok süllyedni a szarban. Már előre félek, nehogy kampót kapjak.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 12:05 pm

A kiáltásaid nem éppen a jó fülekig jut el. A legközelebbi őrtorony reflektora eltávolodik Sigmund-tól, és a hang forrását keresi. Végigpásztázza az épületek között talált utakat, és még nem talált rád, de nem kell sok hozzá. Láthatod, hogy Sigmund teljesen harcképtelen, a targonca felemeli, és lassan beviszi a központi épületbe.
A nő és egy csapat katona követi, sajnos még így is marad kint elég, akik gondot okozhatnak neked. A keresésre küldött katonáknak nem kicsi a száma, így pár perc alatt a nyakadon lesznek. Szerencsédre a bázis szélén helyezkedsz el, és ők előbb a hozzájuk közelebbi épületeket kutatják át.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Katonai támaszpont - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katonai támaszpont   Katonai támaszpont - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Katonai támaszpont
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: