DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone birtoka I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone birtoka I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone birtoka I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone birtoka I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone birtoka I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone birtoka I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone birtoka I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone birtoka I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone birtoka I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone birtoka I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone birtoka

Go down 
+4
Michael White
Sylvian Kervin
Vadmacska
Kétarc
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeKedd Márc. 01, 2011 6:06 pm

Hatalmas föld Gotham belvárosától távol. Több hektárnyi szőlőtőke, sportpálya, medence, és hatalmas garázs áll itt, nem említve a több mint 1.000 négyzetméteres kastélyt. Falcone otthona, ahol ő és a maffia többi tagja is megtalálható. Sportkocsik a ház előtt, és állandó fegyveres őrök mindenfelé. Senki nem juthat be, hacsak nem akarják azt.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 11:17 pm

Előzmény: Gotham Gazette

Hirtelen megáll az autó, és egy hatalmas vaskapu előtt találod magadat. Megérkeztetek Carmine Falcone, A Római birtoka elé. A masszív építmény, minden szó, vagy jelzés nélkül kinyílik, és ti begördültök rajta. A méretes előkertbe, vagy még inkább parkba juttok. A legkülönfélébb alakokra vágott bokrok vészterhesen hajolnak felétek, és vetik vészjósló árnyékukat a járműre.
A tökéletes fényben fürdő növényzet adja az egész helynek a pompáját. A bejárat előtti szökőkút még egy lapáttal tesz az egészre. Ilyen gazdagságot még gyerekkorodban sem éltél át, nem hogy mostanában újságíróként. A kocsi leparkol a bejárat előtt, és egy komornyiknak kinéző alak nyit ajtót neked. Úgy néz ki megérkeztél életed egyik legfontosabb napjának fénypontjához.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 4:29 pm

~Megérkeztünk. Elég jól élnek, és milyen sok legális üzletük van. Hiába, a tehetséggel a szerencse párosul és máris gazdag vagy!~ gondolom ironikusan.

A komornyik ajtót nyit nekem és kiszállván az autóból szétnézek a birtokon. Amit láthatok belőle így első pillantásra, az a gyönyörűen megtervezett kert,a szép szökőkút. Sok-sok millióra volt szükség ehhez, meg a nagy hodályhoz. Kedvesen biccentek a komornyik felé, úgy vélem nem kell neki bemutatkoznom. Követem őt csendesen.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 6:12 pm

A komornyik gyorsan körbepillant csak, hogy megbizonyosodjon nincs e semmilyen nehéz csomagod, amit eddig is csak nagy nehézségek árán tudtál cipelni. Miután nem talált semmi ilyesmit, csak újra meghajol és beirányít a tökéletesen kidolgozott, méregdrága diófa ajtón. A hallba juttok, ahol csak káprázik a szemed a sok tárgytól, ami darabonként drágábbak, mint a te tíz év alatt keresett fizetésed. Míg te nézelődsz, a komornyik megköszörüli a torkát, hogy rá figyelj teljesen.
- Egy pillanat. Hívom a család egyik tagját. Elnézését kérem. - A férfi, ahogy megjelent az életedbe úgy el is tűnik az egyik sarok mögött. Egyedül maradtál a nagy hallban, ami mindenhova elvezet. Úgy néz ki nagyon bíznak benned, vagy éppen csak egy próba, hogy agyon tudjanak lőni az első rossz mozdulatra.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 7:26 pm

- Semmi baj, menjen csak. Itt én vagyok a vendég... - ~kisfiam, csak most ezt nem mondom. nagy a szám, de nem vagyok hülye!~ gondolom tovább a mondatod, miközben a komornyikom elhúzza a csíkot.

Mivel jól itt hagytak, szétnézek, hogy ne unatkozzak. Úgy számolom, hogy legalább fél óráig fognak várakoztatni, csak, hogy megmutassák, hogy ők mekkora gazdagok. Csak azért nem köpök ki a gondolatra, mert vagy két heti fizumba telne a padlóápoló kifizetése, amivel ezt tisztítják... de még az is lehet, hogy nekem kéne. Ezt az örömet viszont nem adom meg nekik. Így a műtárgyakat kezdem nézegetni, figyelve ara, hogy még csak véletlenül se érjek hozzájuk. Lenyűgöző dolgok, de majd ha már sztárújságíró leszek beszerzek egy párat én is. Jó lenne nekiállni fényképezgetni, de úgyis csak elvennék a fotókat, így marad a "kirakat" nézelődése.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 3:55 pm

Az idő lassan telik, ahogy a műtárgyakat tanulmányozod. Van itt minden ízléstelen családi kép, túlcicomázott váza, és giccses szőnyeg, de megtalálhatók még a remekművek is. Csak a ránézésükkor is olyan érzésed támad, hogy fizetni kellene valahol a belépőért, mert biztos nem lehet ezeket csak így ingyen nézegetni.
Ahogy számítottad fél óra és máris megjelenik az egyik lépcsőfeljárón egy korod béli meglepően drágán öltözött hölgy, hogy feketének mutathassa magát. Az arca lefátyolozva, de azért megismered. Nem véletlenül vagy újságíró. Az előtted álló személy nem más, mint Lucia Vitti. Az elhunyt Johnny Vitti testvére. Úgy néz ki, jó fülbe jutott a mondatod.
- Üdvözlöm Ms. Sylvian. Örülök, hogy ilyen hamar el tudott jönni a "meghívásomra". - A szavai meglepően igaznak csengenek, mondjuk a "meghívás" szó hallatán, majdnem mindketten felröhögtök.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 8:19 pm

~Ó, hogy meg ne hatódjak! Lucia személyesen és még gyászol is.~
Finoman biccentek, mikor üdvözöl engem. Megadom a tiszteletet, amennyire tőlem telik.
- Ugyan Ms. Vitti, ki tudna ellenállni egy ilyen kedves meghívásnak. Részemről a megtiszteltetés. - Mondom kedvesen neki, és gyorsan hozzá is teszem.
- Sajnálom a fájdalmát a testvére miatt, részvétem Ms. Vitti! - nyújtom oda magabiztosan a kezem, és amint elfogadta határozottan rázom meg, de nem túl keményen. Egy egyszerű diplomatikus részvétet kap és ennyi.

~Nos, nézzük mit tehetünk a karrierem érdekében....~
- Tudom Ms. Vitti, hogy nem éppen olyan nagyon alkalmas a pillanat, de Sofia tárgyalása közeleg. Én úgy vélem, hogy nem érdemli meg azt, amit rá akarnak kenni. Stzerintem egy interjú biztosan segítene, illetve előhozhatnánk némi történettel a ragyogó énjét, amiről az egyszerű Gothami mit sem tud. Biztosan van, ilyen, igazam van Ms. Vitti? - kérdezem olyan vigyorral, amit nem lehet eltéveszteni...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 11:26 pm

Beszélgetés közben bejuttok az egyik étkezőbe, legalábbis annak néz ki a szoba. A Vitti lány egy aprócska porcelánharangot szólaltat meg, mire egy szolgálólány azonnal jön, majd parancsok után, hozza is a gőzölgő teát utánatok. Ti pedig kijuttok az egyik teraszra. Leültök egy asztal mellé, és felszolgálják nektek a tűzforró nedűt.
- Ön csak ezzel az ostobasággal akarja a családot zaklatni. Egy jellemcikk, amibe bemutatja hogy mennyire is jó anya, és szerető feleség Sofia. Ennél többre számítottam. Kápráztasson el engem ha tud, de ez kevés lesz az üdvösségéhez. - A hangja megkeményedik, miközben kortyolgatja a teáját. Úgy néz ki kitört belőle római vér. Nem véletlenül ő lesz Chicago örököse, anyja után. Kemény kezű vezető lesz, annyi szent.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 8:51 am

- A kötelező körökön mindig túl kell esni Ms. Vitti! - mondom vigyorogva, levetve a tiszteletteljes álcát. Éppen kezdett elegem lenni a bájolgásból.

- Nem hinném, hogy az ügyvédek elegek lesznek ahhoz, hogy az ártatlan Sophia kiszabaduljon. Már pedig a család ritkulása miatt szükségük van rá, már elnézést a szóhasználatért. - mondom neki bocsánatkérően. Persze marhára nem érdekel, amíg élek.

- Ellenben kissé unom a dolgokat és hajlandó vagyok segíteni, mint a család nagy tisztelője. -
benyúlok a táskámba és előveszem a rúzsom. Gyorsan végigmegyek csodás ajkaimon vele, majd visszahelyezem a táskámba a kenceficémet. Tesztelem az őrséget.

- Tudom, keveset tudnak rólam, de ez nem is baj feltétlenül. - újabbat kortyolok a teából, ami egész jóra sikerült.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 11:31 am

A teát megint a szájához emeli a Viti vagyon örököse, és kortyol is bele, de köhögőrohamba végződik mikor meghallja a "ritkulása" szót. A szeme tűzben izzik, és a haragtól kicsit rángatózik az arca. A rúzsos trükködre pedig egy testőr lép ki az egyik benyúló mögül, és már a zakójában turkál a fegyveréért. Esélyed sem lett volna előhúzni a pisztolyt, használni meg még inkább lehetetlen lett volna, de megúsztad egy szúrós pillantással.
- Na akkor miért is jött ide pontosan? Miben tudna nekünk segíteni? Kérem válaszoljon, tudja az idő pénz, és nem érünk rá egész nap lányos csevejt folytatni. - Mondja kicsit szűkszavúan, miközben látványosan próbálja összeszedni az önuralma utolsó szikráit.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 2:14 pm

~Ajaj, kezd melegedni a helyzet. Talán kissé túllőttem a célon, de akkor lépjünk a tettek mezejére.~ a dühöm kezd nekem is megágyazódni az arcomon, de én is visszafogom magam. Persze csak azért, mert rögtön véget érne a pályafutásom eddig sem hosszú mondható szakasza.

- A tárgyaláson én is részt veszek, mint a sajtó egyik képviselője, és szükségem lesz egy fényképészre. Természetesen lesz neki kártyája. Gondolom tud ajánlani valakit... - nézek rá kérdően.

- Még egyszer elnézést az előbbiért Ms. Vitti, mostanában ritkán találkozom ilyen finom úri hölgyekkel és emberekkel, mint önök. - nézek rá újra bocsánatkérően.
~... akik szó nélkül agyonlőnének.~

- Amennyiben tudnak ajánlani egy fényképészt, vannak további ötleteim...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 11:35 pm

Lucia Vitti ajánlatod hallatán lerakja a kezében tartott porcelán csészét, és mélyen a szemedbe néz. Egy szót, sem szól, csak az arcvonásaidat nézi. Talán az agyadban akar olvasni, vagy a lelked feletti uralmon munkálkodik. Nem tudod, míg szavakba nem önti.
- Az ajánlata megfontolandó. Az édesanyjával jövedelmező üzleteket folytattunk, és csak a múltunknak köszönheti, hogy beengedtük a birtokra. Ha nem vagyok túl indiszkrét mit remél, mit nyer ezen a szívességen? - Teszi fel a kérdést, amitől talán tartottál. A maffiózó nem kertel, egyből a tárgyra tér, nem éppen egy nőies viselkedés, de hát aki Chicago.


//Akkor ha nem gond becsatlakozik Greed is a kalandba.//

Eközben a ház másik pontján, pontosabban a konyhában, éppen a Viti családért felelős biztonsági emberek mérgelődnek a munkájuk miatt. Carla Viti bérelt fel négyet a legjobbak közül, hogy a lánya ne járjon úgy, mint a megboldogul első szülötte, de a védett személy nem kér belőlük. Megvan a saját emberei, akik nem éppen a legképzettebbek, de legalább odaadó beosztottak. Így a három plusz egy testőr éppen a konyhában iszogatja kávéját, és morgolódik.
- Erre vagyunk csak jók? - Kérdezi fennhangon Bill.
- Védjük a hátsó ajtót. Elégedj meg ennyivel! - Kontrázik rá Joe, csak megnyugtatásképpen.
- Mit vagytok úgy oda, nincs azaz isten, hogy bárki is olyan őrült legyen, hogy ide betörjön. A hely egy kész erőd, inkább örüljetek, hogy könnyű munkát kaptunk! - Vág vissza a lustaságáról elhíresült James.


Előzmény: Főutak, utcák, sikátorok.

A fekete kocsi végül befordul a célegyenesbe, és megpillanthatjátok a reflektorokban a birtok falait. Masszív téglafalak, több mint kettő méter magasak, és biztosak lehettek benne, hogy nem csak ennyi a védelem. A kocsi zöttyenve megáll a fal mellett, és a motor leáll. A csend hirtelen telepedik rátok, és most jön a nagy lépés.
- Egyetlen problémánk van, nem találtam semmilyen tervrajzot, vagy bármilyen más dolgot erről a tákolmányról. Úgyhogy ha bemegyünk vakon leszünk. Improvizálnunk kell, majd mit gondoltok, hogy kezdjünk neki? - Teszi fel a kérdést Aranyszem, miközben látszik a zöld maszkja alatt már készül a saját elgondolása, vagy éppen már rég kész van, csak azon gondolkodik, hogyan is fogadtassa el veletek.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 4:44 am

Kissé megfagyott a levegő a kocsiban, mikor Falcone nevét említettem, csak a sofőr törte meg a csendet. Lehet ez a bók volt az utolsó jócselekedetem...? Legalábbis Aranyszem megnyugtatása nem igazán hatott. Nagyon úgy tűnt, hogy ő is tart az akciótól. Faja. S nem értem, mit tudhat Falcone testvére, amit el is mondana nekünk. Egy pillanatra gondolkozom rajta, hogy megkérdezem, de félek, hülyeséget mondanék, így inkább hagyom a dolgot.
A birtokhoz érve szinte tapintani lehet a feszültséget. Úgy érzem, nem csak engem vet szét az ideg, hanem a társaimat is. Kissé a szám is kiszárad, ha arra gondolok, hova fogunk most bemenni. Végül Aranyszem szólal meg, hogy nincs tervrajzunk, van-e ötletünk. Úgy tűnik, ő is gondolkozik, de lehet, már megvan a terve és azt csinosítgatja.
- Nekem nincs sok ötletem a bejutáshoz, nem igazán volt még ilyen melóm. Viszont valami hókuszpókusszal vagy kütyüvel nem tudjuk belőni, hány őr van, vagy a kamerák állását?
Remélem, nem kérdezek nagy marhaságot. Ciki lenne rögtön beégni.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 8:07 am

//Nem gond:)//

~Mit bámulsz?~ ennyi jut eszembe, mikor tüzetesen végigmér.
~Megfontolandó, egyenlő nem ölünk meg, de nem igazán érdekel a hülyeséged.~ gondolom, de azért megtartom az önuralmam. Persze lehet, hogy lassan eltörik a drága fából készült szék lába, ahogy szorítom az asztal alatt, hogy a liba ne lássa.

- Tudja Ms. Vitti, nem vagyok olyan hülye, mint ahogy kinézek. Nyilván nem a két szép szememért engedték, hogy belépjek, ezekben az időkben. Örülök, hogy anyám nem volt rest és kihasználta a kínálkozó alkalmakat. Most egy kicsit nőtt a szememben - az ujjaimmal mutatok kb. egy centit -, erről nem tudtam.

Hogy mit várok? Jelenleg semmit, később információkat. De főleg azt, hogy ne ez legyen az első és utolsó eset, hogy kapcsolatba lépek önökkel. Természetesen később önök is használhatják majd az erőforrásaim.

Eszembe jutott még valami... ha gondolják elszórok némi hamis információt az esetleges szabadításról. Mert ez elég egyértelmű, de talán segíthetek ebben is. Jobb, ha az én kapcsolataim szórják szét, mint az önöké... még hiteles is, mert elképzelhető, hogy tudják, hogy itt vagyok. Mit szól ehhez Ms. Vitti? -
kérdezem kissé hamiskás mosollyal. Most már nagy vesztenivalóm nincs, és ha szerencsém van elkezdhetem építeni az álmaimat, ami ebben a pillanatban fogalmazódott meg a fejemben.
Vissza az elejére Go down
Greed

Greed


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 34

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 12:46 pm

A cég egy újabb munkát adott nekünk kis csapatnak. Billel Joeval és Jamsel együtt kaptuk ezt a megbízatást. Amikor elmentünk a megbízóhoz kiderült, hogy egy lányt kellene megvédeni, akit valamilyen indoknál fogva meg akarnak ölni. A háttér dolog nem nagyon érdekelt. Engem csak az tudott lekötni, hogy a pénzt majd meg kapjam a munkáért. Csak, hogy a kislánynak nem kellett a segítség. Azt hiszi, hogy a saját kis csapata elég lesz ahhoz, hogy a haláltól is megvédje. Arra nem gondolt esetleg, hogy a tapasztalt és harcban edződött emberek talán könnyebben meg tudják a kisasszonyt védeni? Nem értem én ezeket, a lánykákat. Nem képesek elfogadni, ha valami nem úgy történik, ahogy azt ők szeretnék. Inkább meghalnak a társaikkal, mint, hogy rá bízza magát egy idegen hivatásos testőrre. Nem csak én vagyok ezzel így. A többiek is morgolódnak.
- Erre vagyunk csak jók? – kérdezi Bill fennhangon. Én is valahogy így érzek de, nem akarom az eszméimet hangoztatni.
- Védjük a hátsó ajtót. Elégedj meg ennyivel! – válaszol rá azonnal Joe. Szerintem ő is eléggé ki van a dologtól.
- Mit vagytok úgy oda, nincs azaz isten, hogy bárki is olyan őrült legyen, hogy ide betörjön. A hely egy kész erőd, inkább örüljetek, hogy könnyű munkát kaptunk! – szólal meg a lustaság. Fene azt a jó módú pofáját, hogy ennek sosem kell az izgalom? Nem hiszem el, hogy egy dög unalmas életet akar ez itt. Mindig az olyan melókat fogja ki ahol nincs veszélyességi járulék, de így is legalább annyit fizet, mint amaz.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 5:03 pm

Aranyszem elkezdi forgatni a fejét a válaszaitoktól. Meglepetésedre Holdfény sem adott sokkal produktív választ, mint te, így a gondolkodás csapatvezetőtökre maradt. Egy percig dübög az autó ajtaján, majd elhatározásra jut.
- Sárkány mekkorát is tudsz te ugrani azzal a ninzsdaverő szupererőddel, olyan százötven kiló súlyfelesleggel? - Teszi fel a meglepő kérdést. Rövid eszmefuttatás sem kell, hogy rád és Holdfényre gondolt holtsúlyként. Látatlanban is meg tudod saccolni, hogy nem kis ugrásra kell számítanod. A kert méretei meglepőek, pedig még semmit sem láttatok belőle.

Az anyádra vonatkozó résszel meglepted a szemben ülő beszélgetőpartneredet. Látszólag feltételezte, hogy az anyád összeköttetéseivel volt annyi merszed, hogy közvetlen telefonálj, és találkát kérj. Így már más a leányzó fekvése, tartani kell tőled, mert túl vakmerő vagy egy átlag emberhez képest.
- Vagyis akkor kéz kezet mos alapon gondolta a dolgot? Maga tesz szívességet nekünk, utána tőlünk várja ugyanezt? Meglepő. Meglepően pofátlan. Nem mondanám, hogy tetszik a dolog, de mire is gondolt pontosan a "esetleges szabadítás" címszó alatt? - Úgy néz ki nem szereti a kertelést, és a virágnyelvet. Aki a Falcone családdal akar üzletelni, vagy éppen próbál a kegyeikbe bekerülni, annak kész tervel kell idejönni, és megnyerőnek lenni, nehogy rajta veszítsen.

A fekete lötty hamar elfogy az aprócska porcelán alkalmatosságokból és a dolgos férfiemberek új elfoglaltság után kezdenek kutatni. Bill folyamatosan az egyik ablakon leskelődik kifele, és az egyik járőröző kutyás biztonságit figyeli. Néha-néha megáll, és könnyített a kutyáján, és tovább füstöli a cigarettáját.
- Ez a tetves épület egy erőd, mi meg itt bent ülünk, és várjuk a csodát, hátha egy tankkal megrohamoznak minket. - Az unalom, és a tehetetlenség keveredik a szavaiban, amit egy falba öklözéssel próbál enyhíteni.
- Nyugodj már meg Bill, inkább élveznéd a semmittevést, főleg hogy jól meg is fizetnek érte. - James keze hirtelen eltűnik a zakójába, és elkap belőle egy pakli kártyát. - Na mit szóltok egy kis póker? Természetesen baráti alapon, a tétet sohasem emeljük öt dollár felé. - Vigyorog teli pofával, mintha csak egy bárban lenne, és nem a munkáját kellene végeznie.
Joe csak félősen körbetekint, szokásához híven. Mindig túl megfontolt volt, az élet összes pontján. Talán ez az egyetlen baj vele, hogy inkább az eszére hallgat, mint az ösztöneire, ezért ő a leglassabb közületek.
- Nem lesz belőle baj? Talán nem kellene pont most csinálni, hogy vendége van a nőnek.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 5:51 pm

- Ugyan! - Felállok egy pillanatra, mert felhúzta az idegeimet a nő, de természetesen nem teszek felé semmilyen támadó mozdulatot.
~Ez ennyire hülye? Nem csoda ha kinyírnak párat belőlük!~ dohogok magamban, majd számolok egy párat magamban és visszaülök.

- Ki fogják szabadítani Sophiát, a kisebb segítségeket, ami tőlem jelenleg elvárható pedig már elmondtam. Ezért lenne jó, ha esetleg némi hamis információval félrevezetnének bizonyos embereket. Plusz az sem gond, ha rajtam, esetleg a Gazette-en keresztül megy ki, néhány jól megfogalmazott mondat, így elterelvén azokat, akik az önök megakadályozására készülnek. Már pedig biztos vagyok benne, hogy lesz ilyen. Ha más nem a nyomorult zsernyákok. Ne nézzen tovább hülyének és kislánynak Ms. Vitti, vagy ha igen, akár ki is dobathat. -
a beszédem közben szép lassan nyugszom le én is, és a hangsúlyom is.

- Anyámról meg sejtettem, hogy nem a csoda okos eszével lett szenátor... de igen, építettem rá és bejött. -
vonok vállat, és a hangsúlyom már újra az a tiszteletteljes, mint korábban volt.

- Szóval, bejuttatom egy emberét, mint a saját fényképészem. Elhintek néhány információt, sőt akár megpróbálok elcsábítani egy őrt is, akivel helyet cserélhet az embere. nyilván én teljesen ártatlan leszek... - mosolyodom el.

- Döntsön Ms. Vitti, nem akarom rabolni az idejét. ha áll az alku akkor bónuszban akarok tudni egy pletykát Sophiáról is... de egy valódit.
- mondom mostmár teljesen nyugodtan.

~Ennyi, vagy bejön, vagy nem. Elegem van a hülye libából... ha ez örököl többet nem kell aggódniuk a riválisoknak...~ nyugtázom magamban a látottakat.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 10:12 pm

Láthatólag nem igazán örül tapasztalatlanságomnak Aranyszem. Mondjuk miért is örülne neki? Meg tudom érteni. Nincs rosszabb egy képzetlen szuperhősnél. Viszont, amin meglepődöm, hogy Holdfény sem arat valami nagy sikert. Aranyszem dobolása az ajtón idegessé tesz, teljesen kiszárad a torkom.
Végül feltesz egy elég érdekes kérdést. Kissé összeráncolom a homlokomat, nem akarok elhamarkodott választ adni.
- 8-10 métert biztosan tudok, de lehet, többet is.
Már rájöttem, hogy az erőm a gyűlöletem, dühöm és egyéb negatív érzelmeim hatására növekszik, s mivel nem tudni, mégis mekkorát kell ugrani, megpróbálom mesterségesen előidézni valamelyiket. Elkezdek kutakodni az emlékeim közt, valami fájdalmasat keresek... Meg is van. Még harmadikban szerelmes voltam egy lányba, Lisába. Mikor ezt elmondtam neki, kinevetett, majd elhíresztelte a dolgot. Ezután undorítóbbnál undorítóbb megaláztatásokat kellett elszenvednem fél éven át csak ezért a "drága" osztálytársaimtól. Lehet, hogy hülyeség, hiszen gyerek voltam még, de azt a szorongást nem tudtam elfelejteni, a mai napig görcsben áll a gyomrom, ha csak rágondolok.
A kezem megremeg, az ujjaimat hajlítgatom idegességemben. Érzem, ahogy több erőt szívok a kardból, viszont előjön egy-két gyűlölködő hang is, amit igyekszek kiszűrni a szemem csukva tartásával, majd veszek egy mély levegőt.
- Azt hiszem, menne nagyobb is.
Vissza az elejére Go down
Greed

Greed


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 34

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 9:54 am

Kezd fogyatkozni a kávé. Bill kezd egyre inkább bepörögni, ami nem jó. Ha egyszer neki lendül folyamatos hülyeségeket, csinál. Az ablakon bámul kifelé. Biztos a biztonságot ellenőrzi. Abból itt nem akad probléma. Akár aludhatnánk is, de jobb elővigyázatosnak lenni. Ebben igaza van.
-Ez a tetves épület egy erőd, mi meg itt bent ülünk, és várjuk a csodát, hátha egy tankkal megrohamoznak minket. – látszik rajta, hogy baromira unatkozik akár csak én.
- Nyugodj már meg Bill, inkább élveznéd a semmittevést, főleg hogy jól meg is fizetnek érte. - James keze hirtelen eltűnik a zakójába, és elkap belőle egy pakli kártyát. - Na mit szóltok egy kis póker? Természetesen baráti alapon, a tétet sohasem emeljük öt dollár felé. – Nem is várhattunk volna ettől a fazontól mást. Totál lazán veszi ezt az egészet, mint ha kocsmában lenne nem, pedig munka közben. Hihetetlen ez a fazon, hogy mennyire képes félvállról venni a munkát. Már az is hihetetlen, hogy ilyen hozzá állás mellett egyáltalán él.
- Nem lesz belőle baj? Talán nem kellene pont most csinálni, hogy vendége van a nőnek. – kérdezi félénken. Eléggé látszik rajta, hogy még csak kezdő a tag.
- Tőlem nyugodtan játszatok addig én szemmel, tartom a dolgokat. – mondom én. Örülök neki, hogy inkább játszanának, mint, hogy feleslegesen morgolódjanak tovább.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 11:20 am

Lucia Viti mosolyogva lesimítja a szoknyája sarkait, a kitörésed meglepi, és szórakoztatja is. De ennek az arcmimikáján kívül nem ad semmilyen bizonyítékot. Végül a figyelme újra a riporter felé fordul.
- Még mindig nem érti Ms. Kervin. Sofia unokatestvéremet publikusan fogjuk kihozni, a meg nem érdemelt börtönéből. A tárgyalás végkimenetele alapján ártatlannak fogják ítélni, és végre kiszabadul a BlackGate-ből. Ettől függetlenül az ajánlata megfontolandó, sőt el is fogadjuk, de nem Sofia tárgyalásával kapcsolatban. - A gyászoló túlságosan magabiztos. A tárgyalás végeredményét már megjósolta, pedig a város összes lakosa tudja, hogy Falcone lánya, nyakig benne van az alvilágban, és senki sem tenne rá, hogy felmentik a másodfokú tárgyaláson. Kivéve a Viti lányt. - Ha csak pletykáért jött ide, drága unokatestvéremről, akkor nagyot fog csalódni, ilyennel én nem szolgálhatok. Főleg nem egy egyszerű újságírónak. A fényképészünket elküldjük, magával a tárgyalásra, csak a biztonság kedvéért. A cikkírással kapcsolatban pedig, egy későbbi alkalommal fogjuk meglátogatni, és biztos lehet benne, hogy megháláljuk a dolgot. - A szak sokkal többet takarnak most is. Egyrészt halálos fenyegetést, másrészt javadalmazó üzletet, ami ellen ha vétesz, megkapod ez első lehetőséget.

Aranyszem megvonja a vállát, és kiszáll a kocsiból. Felmutat a falra, ami baljóslatúan magasodik felétek.
- Na elvileg emögött egy sövénylabirintus van, ott le tudjuk hagyni a kutyákat ha jól gondolom. Szóval egyikünk sem tud repülni, de te már megközelíted azt. Szóval ha megkérhetlek, fogja a hónod alá minket, fuss neki és egy ugrással a kerítés tetejére, onnan pedig a maximumot ugord ha tudod. Ha megpillantod a labirintust akkor abba kérhetném? - Még a mondatába is belepirul mindkettő bűnüldöző. A következő lépésről nem fogtok anekdotákat mesélni, bármilyen részegek is legyetek egy ünnepi buli után. Annyi biztos hogy ez hármótok titka marad. Ekkor mintha csak megfordulna a kocsi visszapillantó tükre, és láthatod, ahogy a sofőrök leggyönyörűbbike, óvatosan belepillantgat.

A kártyák kiterülnek, és még a házsártos Bill is beszáll a játszmába. Legalábbis a leendő játszmába, mert ki hallott már olyanról, hogy hárman játszana öt lapos pókert. Egy ideig mind a három testőr csak nézeget jobbra és balra, hogy talán észreveszed magad és csatlakozol, de végül megszólít James.
- Na gyerünk már Honju, ne kéresd magad. Úgyis tudjuk, hogy be akarsz szállni egy kis pénzszerzésbe. Gyere ülj le a szék csak rád vár. - Húzza ki az egyik széket az asztaltól, csak hogy le tudj ülni. A lapok pedig már a képzeletbeli helyeden vannak, úgy néz ki vagy ismernek a srácok, vagy csak a szemedből nem tudnak olvasni.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 12:09 pm

A szörnyű emlékeket próbálom nem ereszteni, hogy továbbra is lángoljon a haragom a kis tetvek iránt. Közben persze hallom, amit Aranyszem mond, nem is lepődöm meg. Valahogy éreztem, hogy hasonló dolog lesz a terv, de ennek ellenére fura pasikat cipelgetni. Szívesebben vinném ezt a drága sofőrnőt a karomban a srácok helyett, de nincs mit tenni.
- Megteszem, ami tőlem tellik - felelem. Látom, hogy nekik sem tetszik ez az ölelkezés dolog. Hát még nekem, nekem kell átfognom őket... - Viszont egy gyors kérdés: Hogy fogunk beosonni, ha vannak kutyák? Elég nehéz lesz őket kijátszani, mert felverik a házat.
Ha kielégítő választ kapok, megkérdezem, indulhatunk-e. Ha igenlő a válasz, megvárom, míg kiszállnak a társaim a kocsiból, majd pillantok még egyet arra a tükörből hátranéző gyönyörű szempárra.
- Bárcsak téged kéne így furikáznom - mondom feszültségoldásból, majd egy nagyobb sóhaj után kilépek utánuk.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 1:19 pm

- Ó, én mindent értek. Remélem nem kell majd a B tervhez nyúlniuk. Persze miért is kellene? Sophia ártatlan. - nézek rá borongós szemekkel, majd kisimítom a felgyülemlő ráncokat a homlokomról.

- Örülök, hogy így döntött, higgye el nem fognak csalódni. Juttassák el a fényképész nevét hozzám, nem baj, ha van róla fénykép is. - felállok és kezet nyújtok neki.

- Örülök, hogy megismertem Ms. Vitti, ha nincs más, távoznék. Sok sikert a nővérének a tárgyaláshoz! - mondom neki, majd várom, hogy küldjön valakit aki kikísér. Nyilván nem téblábolhatok ebbe a hodályban össze-vissza.


A hozzászólást Sylvian Kervin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 30, 2011 5:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Greed

Greed


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Jun. 26.
Age : 34

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 4:21 pm

Már mindenki asztalhoz ült már. Senki nem gondolkodott el komolyabban azon, hogy mi gond támadhatna esetleg. De ha valaki ebben az erődben nem bízik meg és még pár testőrrel, próbálja azt biztosítani annak nyomós oka, lehet. Nem hinném, hogy teljesen feleslegesen lennénk itt. Jobb ébernek maradni ugyanakkor az sem gond, ha a többiek nem morgolódnak hangosan. Egy darabig csak értetlenül néznek rám utána már szóvá is, teszik a dolgot.
- Na gyerünk már Honju, ne kéresd magad. Úgyis tudjuk, hogy be akarsz szállni egy kis pénzszerzésbe. Gyere, ülj le a szék csak rád vár. – mondja a lusta. Tuti, hogy nem ismernek igazán. Az is biztos, hogy nem látják a szememen, hogy meg vetem ezt a lusta bagázst. Ki húzza az egyik széket, amit én villám gyorsan visszarúgok a helyére.
- Fogd fel. Én nem játszom. – nézek a gyilkos pillantásommal James felé. Nem igaz, hogy nem tudják felfogni valakinek éberen, kell maradnia, mert még zűr lesz belőle. Nem akarom ezt a melót elcseszni, mert még nem lesz meg a fizetés és akkor hiába álltuk ki annak az állhatatos ribancnak a dumáját. Hiába vesződtünk itt azzal, hogy csak várunk.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 12:42 pm

Holdfény bólint egyet, és megveregeti a vállad. Miközben nekikészülnek a meglepően gyerekes műveletre, még hozzáteszi.
- Nem is várunk el többet. Mindenki azt teszi, amire képes se többet se kevesebbet. A kutyákkal meg nem lesz bajunk. Az állatok érzékenyebbek a mágiára, így távol tudom tartani őket, anélkül, hogy ránk hoznák a vészt. - Elhelyezkedtek, és még visszaszólsz a szépséges hölgyeménynek. Közben még Holdfény még hozzáteszi igaz motyogva, hogy éppen csak ne halld ki teljesen a dolgot. "Remélem legalábbis.", de a szemed nem a nehezéket figyeli, hanem a kormány mögött ülő nőszemélyt, aki mintha csókot küldött volna feléd a visszapillantón keresztül.
Erős karjaidba fogod társaidat és lendületet veszel. Egy ugrással sikerül tökéletesen a fal tetejére jutnotok, és még meg sem inogsz plusz súllyal megterhelve. Ekkor látod meg az irtózatosan nagy kertet. Mit kertet, inkább olyan, mint a Robinson Park kicsinyített méregdrága társa. Van itt minden szökőkúttól kezdve, sövénylabirintuson át, teniszpályáig, minden megtalálható, ami azt sugallja, hogy sokkal gazdagabb vagyok, mint a Bowery-ben élők együttvéve.
Falcone birtoka X-Mansion
A következő ugrás, már közel sem ennyire könnyű, és tökéletesen kivitelezett. A lábaidat megfeszíted, és már rugaszkodsz is el, csak hogy abból a kevéske lendületedből semmit se veszíts. A repted szép, ámde a levegőben észreveszed hogy éppen egy kutyás őr felett visz az utad. A kutya felnéz rátok, de mielőtt még a gazdája is követhetné csahosa mozdulatát, ti már a bozót biztonságában leledztek. Szerencsétekre az egyik sövényfal akasztja meg az ugrásotokat, így már zajt se csaptok, legalábbis akkorát, és egyetlen egy végtagotok sem ficamodott ki vagy tört el. A talajon már nincs semmi gondotok, a távoli fenyegető kutyaugatáson kívül. A ház még egy kilométerre van, éppen egy labirintus közepén vagytok, amit alig láttál felülről, hogy könnyedén kijuthassatok innen, és legalább öt őr járkál folyamatosan a ház körül. Nem könnyű feladat, de meg kell oldanotok.


Szavaid hallatán kedvesen mosolyog Lucia Viti, és az ártatlan megjegyzéssel bólint is egy mélyet. Elégedett, hogy végre egy nyelvet beszéltek, és sikerült a szervezet méreteit felfogni.
- A fényképészt megkapja, de ne higgye, hogy ilyen egyszerűen kijut innen. Ne ijedjen meg, csak ha már itt van, akkor beszélhetnénk a üzleti dolgokról is. Mint például a sajtó erejéről, és az ön segítségéről. Mire is lehet képes egy magafajta hegyes tollú nő, aki úgy játszik a szavakkal, és az emberi érzelmekkel, mintha csak egy pakli kártya lenne. - Csalafinta megfogalmazás mögött súlyos dollárok állnak. Ez már neked az elején feltűnt, és az is biztos, hogy a közvélemény megváltoztatása nem éppen a te reszortod volt. Legalábbis eddig. Ámbár egy ilyen nagymérvű támogatóval, sikerülhet magasabbra jutnod a képzeletbeli ranglétrán.
- Tudja nagyon meggyűlt mostanában a bajunk a maszkos törvényen kívüliekkel...

A négy testőrre síri csönd telepszik. Honju megnyilatkozása után, rájönnek, hogy tényleg egy munkahelyen vannak, és nem egy vasárnap délutáni pókerpartin. Azonnal el is rakják a kártyát igaz nem a mondandód miatt, hanem mert hárman nem lehet pókerezni. A kártyák visszakerülnek a helyükre, és James-en kívül mindenki feláll az asztaltól. A férfi újra elkezd hintázni a székén, és önelégült mosollyal figyeli a plafont. Szája mozog, és erről tudjátok, hogy az életbevágóan fontos dolgokon töri a fejét. A repedéseket számolja a plafonon unaloműzés gyanánt. Joe kisétál a helyiségből, és mutatja hogy halaszthatatlanul ki kell mennie egy kétbetűs kitérőre, míg Bill felveszi a pozícióját, és magában mérgelődik tovább, igaz most már nem csak a helyzetet, hanem a társait is, akikkel még egy jót kártyázni sem lehet.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 6:00 pm

Egy pillanatra kifut a szín az arcomból, de gyorsan rendbe szedem magam.
- Tudja, a minap én is találkoztam egy maszkos gaztevővel, aki szemem láttára ölte meg... az áldozatát. - idézem fel a kellemetlen emléket. Még szerencse, hogy megvannak a bizonyítékok, amit jól megjelenthetek majd a Gazette-ben.

- Szívesen írok arról, hogy az önök ellen felhozott pletykák alaptalanok, hiszen vendégszeretetük példátlan. - fogalmazok kétértelműen, Nyilván tudja, hogy se ő, se én nem vagyok olyan hülye. Meg van ennek is a szépsége. Mellébeszélünk, de tudjuk miről van szó.

- Talán jó lenne, ha Sophia ártatlanságáról a sajtón keresztül is értesülnének az olvasók, Ms. Vitti. Ha van kedve hozzá, kérdeznék is rögtön néhányat... - mondom mosolyogva.

- Természetesen, ha van olyan, amit az olvasóknak feltétlenül tudniuk kell, kérem ne tartsa vissza. - az ajkaim már ravasz mosolyban égnek, mikor a válaszait várom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone birtoka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone birtoka
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Falcone kúria

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: