DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
1. Harci torna I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
1. Harci torna I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
1. Harci torna I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
1. Harci torna I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
1. Harci torna I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
1. Harci torna I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
1. Harci torna I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
1. Harci torna I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
1. Harci torna I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
1. Harci torna I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 1. Harci torna

Go down 
+5
Hatred
Mammon
JTJ
Demolition Captain
Vadmacska
9 posters
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 16, 2011 3:58 pm

Na akkor a hősferdítő helyett új dolgot próbálunk ki. Egy Tekken, MK, SF játékok nyomát követő versenyt indítunk. Először is a PvP reklámozására, és hogy a kalandok során jobb és jobb harci postokat írjatok.
A torna mint egy átlagos harcművészeti verseny, egyenes ági kieséses, aki egyszer veszt egy csatában annak nincs több lehetősége. Aki végén talpon marad az nyer.
A jelentkezés módja, egy karakter gyártása 8 egész kreditből. Az eddig felsorolt kasztok fajok felhasználásával készítenetek kell egy rátermett harcost, akit csatába visztek. Fontos adatok, kinézet, képzettség, fegyverzet (ha van), képességek (ha van). Jelentkezés mellé odaírni, milyen időközönként tudtok írni (1-2 nap, vagy 7 hét).
A csaták 1 vs 1 -esek lesznek, a harci teret a játékosok választják meg. A Staff tagok fogják a csatákat felügyelni. Fontos, hogy a postok írásakor tessék mindenre felkészülni, ha nem írod oda, hogy elugrasz a golyók elől, akkor eltalálnak és legyőztek. Aki az általa megadott határidőn kívül ír, előzetes bejelentés nélkül veszít. Na ennyi, minél több jelentkező lesz annál nagyobb értékű díjakat tudunk kiosztani.

Kiegészítés: A jelentkezési határidő mától számított egy hét. Magyarul Április 23.-án 23:59-kor jár le. Addig mindenki csinálja meg a karakterét, az ellenőrzések folyamatosak.


A hozzászólást Vadmacska összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 16, 2011 10:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: jelentkezés   1. Harci torna I_icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 12:23 pm

Na akkor kis változtatások eszközölése után ejteném az előző karit és Elektrominátorral jönnék. Erőszintnövelés:

Sokkoló - csapás: 4 kreditből második szintre növelném - erősebb villámcsapások, elektromos töltetek, amelyeket a kezeiből és a szemeiből is lőni tud az ellenfélre támadás gyanánt, emellett védekezni is tud vele a kisebb golyók és kések ellen az által, hogy elporlasztja őket, plusz elektron mezőket tud létrehozni, amik szintén jók a támadásra: ha hozzáérnek keményen megrázzák az ellenfelet, a végtagjaiba tudja koncentrálni az áramot, így a rúgásai és az ütéseiben is lehet feszültség

Gyorsaság: ezt új képességként használnám 2 kreditért - képes villámszerű gyorsaságúra növelni a test mozgásait, vagyis elég kifinomultak a reflexei és akár 120 km/h - val is futhat



1. Harci torna 973763815UltimateSpider-Man012_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
JTJ
Önbíráskodó
Önbíráskodó
JTJ


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2011. Apr. 13.

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitimeKedd Ápr. 19, 2011 11:23 am

Egyéb név: Kristály, Ásvány, Gyémánt, JTJ stb....
Kor: 40
Magasság: 180 cm
Súly: 80 kg
Hajszín: ősz/szőkés barna
Egészségi állapot: egészséges
Család: Apa (halott) - Charles Jared Jackson, Anya (halott) – Sarah Bennett, ikertestvér (él) – Charlie Jackson, Fia-Ben Jackson(halott), Lánya-Eve Jackson(halott), Feleség-Wonder Women(Helyzete, állapota ismeretlen)
Foglalkozás: Szuperhős, Igazság Liga tag
Oldal: jó
Ellenségei:Számtalan
Szövetségesei: Igazság Liga

Származás: JTJ egy idősebb verziója, egy párhuzamos világban.

Jellem: A személyisége alapvetően megváltozott. Az évek során annyi mindenkit vesztett el, hogy rideggé, közömbössé vált. Ugyan még mindig hősként él azonban a módszerei megkérdőjelezhetőek.

Képesség:

Az idők során a képesség fejlődött. Immár nem csak a a bőrét, hanem az egész testét képes átalakítani kristállyá. Ennek következménye kép erősödött, immár képes 5-10 tonna kinyomására. Illetve az ellenállása is fokozódott, nehézfegyverek sem ártanak és 5-7 tonnás ütéseket is kibír. ( 4 kredit)

Képes ezen kívűl a testéből tüskéket kilőni, fegyvereket formázni a testéből, melynek ugyanolyan az anyaga, szerkezete, mint az őt alkotó kristálynak. Igaz a keménysége már nem, kb egy acélénak felel meg.( 4 kredit)

A magas frekvenciájú hangokra még mindig érzékeny.


3-4 naponta tudok írni, rosszabb esetben több. (Jobbnak láttam ha a legrosszabb lehetőséget veszem)



A hozzászólást JTJ összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 26, 2011 9:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitimeKedd Ápr. 19, 2011 2:55 pm

Részt vennék én is a pályázaton! Karakter választásom az NJK-m alternatív énjére esik Samantha Hawkra

Születési név: Samantha Hawk
Egyéb név: Stolidus (latin, jelentése: néma)
Faj: ember
Nem:
Kor: 29
Magasság: 170cm
Súly: 65kg
Egészségi állapot: pszihopata, és szociopata
Foglalkozás: Testőr, orvgyilkos, gyilkos

Előtörténet: Némaként született és árvaként nevelkedett, sanyarú körülmények között. Kitörési lehetőségét a sportban látta, de mivel állandóan félre lökték, megkeseredetté és agresszívvá vált. Talán ez vezetett el ahhoz, hogy tizenéves kora vége felé egy hirtelen felindulásból történő emberölést követett el, ami után nem volt megállás. Elindult a lejtőn, és gyilkossá vált, de mind ezt csak saját maga örömére tette. Idővel többször is börtönbe került, de megszökött, és mikor végül arra került a sor, hogy kivégezzék, lepaktált az ördöggel, aki egy fegyvert adományozott neki annak fejében, hogy szolgálja őt. A pokol harcosaként Sam megmenekült és azóta is szabadlábon gyilkol.

Jellem: Pszihopata, és szociopata. Beteges jelleme teljesen eltorzult, és ölési kényszerének nem tud határt szabni. Nem ismer se Istent, se embert, ha parancsot kap, ha kell élete árán is, de teljesíti. Imás vadászni, és szórakozni áldozatával, teljesen kiszámíthatatlan, talán némileg antiszocializálódott is és kerüli a nagy társaságot, tömeget. Nem szereti az arcát mutogatni, ezért állandó "harci öltözékében" mutatkozik.

Szakképzettség: Ismeri a jelbeszédet, emellett akrobatikus, légies mozgásának köszönhetően rendkívül jó tornász, balett táncos, és magas fokú szinten ismeri a karate rejtelmeit. Tökéletesen bánik a lőfegyverekkel, és a dobótőrökkel, emellett járatos a középkori fegyverek használatában, illetve a rejtőzködés nagymestere. Jó emberismerő, könnyen ”kiszagolja” a félelmet. Könnyen tanul, rendkívül fogékony. Kitűnően ismeri az emberi testfelépítést, és biológiát.

Képesség: Emberi határokon belül.

Felszerelés: Egy a pokol mélyéről származó páncél, ami emberfeletti képességekkel látja el a használóját. Mind ezt a 8 kreditből kívánom megvalósítani!

A ruha tetszőleges mennyiségű testfelületet képes elfedni a hordozón, így akár a teljes külsőt, vagy a bőr alá visszahúzódva semmit. A ruha/páncél anyaga pokolban kovácsolt fém, ami egyszerre magas fokú ellenállással bír (+10.000C fok / -10.000 C fok), és könnyed, légies. Akár az 5 tonnás erőkifejtésnek is ellen áll, a magas becsapódásnak, és ütközésnek is. Továbbá a hordozónak lehetőséget ad arra, hogy a páncélt kívánsága szerint alakítsa, így akár lehet borotva éles pengékkel ellátva, tüskékkel, vagy a karját egy karddá formázhatja. A határt csak képzelete szabhat neki. Végül pedig 2 tonnát is képes megmozgatni a viselő a páncélnak köszönhetően.

1. Harci torna 390px-sara_pezzini_-_witchblade

Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 5:32 pm


Születési név: -
Egyéb név: Lester, 666os ügynök
Faj: ember
Nem: férfi
Kor: 23
Magasság: 179 cm
Súly: 71 kg
Egészségi állapot: Fizikailag kicsattan, de az elméje bomlott.
Foglalkozás: SIS különleges ügynök

Előtörténet: A Lester fedőnéven ismert kis ördög fióka múltja homályos, de a hitelességüket elnyert kis szösszenetek annál jobban megvilágítja mitől is lehet ilyen ez a srác, bár igazi valójának megismeréséhez vajmi kevés. Azért vessünk rá egy pillantást.
A 666os ügynök az afdatok alapján Holland földeken fogant, de Londonban jött a világra. Vér szerinti szülei elszegényedett kábítószer függök voltak. Nem tudták volna az adaguk melett a kölyköt is fedezni. Legalábbis ezt állítja egy árvaházi nevelő nő.
Onnan "Smith" fogadta örökbe. Rendes nevelést kapott tőle, mindenféle órákra eljáratta és alapból jóra való gyerek volt, de előforddultak nála dührohamok, amikor mindent szétszedett ami az útjába került.
De Smith hamar távozott az élők sorábol, az ügynökség vette szárnyai alá a gyereket. Aki végig nézte ahogy nevelő apját lemészárolják. Nálunk kiválló képzéseket kapott. De gyakorta törtek rá a rohamok, nem láttam addig még olyan embert aki úgy élvezte a rombolást, mint ez a gyerek. Mikor az ő korában legozni szokás. Illetve kis túlzás, de mindenképpen rendhagyó.
Évek során hivatalos ügynök lett belőle, a képzése már régen véget ért és most a főnökök a cég vérebe ként alkalmazzák. Szörnyű ezt végig nézni...

Jellem: Egy véreb akiről csak le kell venni a szájkosarat és elengedni a pórázát. Onnantól ha beleszimatol a szabadságba rögtön megkívánja a vér ízét. Amellett, hogy ösztönös vadász még kannibalizmusra is van hajlama. Szereti megenni az áldozatait, gusztusos tálalás után. Keresi a kihívást és vágyja a győzelmet.

Szakképzettség: Fiatalon atlétikázott, majd ügynök képzést kapott. Több harcművészetben jártas, mint a shaolin kung-fu, a krav maga és a ninjitsu. Nem szeret rejtőzködni, de könnyen eltud tűnni ha alkalmas a környezet. Színészként is beválna, mesterien játssza meg magát, ha épp nem túl éhes. Egyaránt használ kitűnően harcművész és lő fegyvereket és bár különösen jól vív, de mégis a legjobban a saját testével bánik.

Képesség: A fizikai teljesítménye az emberi maximum körül járkál és bár gyors eszű, jó megfigyelő a lelki állapota vissza tudja húzni.

Felszerelés:

E.S.E.M.E.T. páncél 3 részből.

1. A páncélzat maga(2kredit): Acél borítással, az szerkezete miatt 2 tonnás ellenállással bír, a feji szenzorok pedig hő és infralátással is segítik a használót, miközben szigeteli a páncél a tulajt és akár - 80 és + 100 fokban is szoba hőmérsékleten tartja, a belső értékeket.

2. Teleport csatlakozás(2kredit): A mellkasi rész alatt található szerkezet, ami össze kapcsolva a használó ideg rendszerével, így gondolati parancsokkal képes használni azt. Így teleportálni vele 100 méteren belül, teljes pontossággal, azonnal. De a kard bekapcsolt állapotában nem szabad használni,, mert a fegyver álltal generált hullámok összezavarják a részecske gyorsítást, így ha sikerülne is nem az jelenne meg a teleportálás után ami előtte volt. Hasonló hatást ér el ha túl sűrűn teleportálm, két ugrás között el kell telnie fél percnek, különben a részecskéi instabillá válnak, nem említve, hogy a porter sem bírná, mert túlmelegszik és használhatatlanná válik mielőtt elérné a várt hatást.

3.Exo csontváz bélés(2kredit): A páncél belseje huzalozott, amivel a használó reflexeit hívatott egy emberéhez képest meg ötszörözni, amíg az a páncélban van.

Kiegészítőnek pedig egy fény kardot használ: Majdnem mindent átvisz, bár a vastagság határokat szabhatmeki, olyan mint egy nagy energiájú lézer, csak a fény spektrumain vibrálva fejti ki ugyanazt a hatást. Így szelve át a céltárgyat, embert. A hossza 145 cm, ami egy 15cm-es markolatból és a 130cm is kiengedett fény nyalábból áll. Külön Lester kezére öltötték, csak ő tudja forgatni az ujjlenyomat ellenőrző miatt.

Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 9:45 pm

Név: Felix „Adler” Eins
Egyébnév: Adler
Faj: természet feletti
Születési hely, idő: 1917. február 1. , Berlin
Kor: 94 év
Nem: férfi
Magasság: 192 cm
Súly: 85 kg
Hajszín: barna
Bőrszín: fehér
Vércsoport: nem kering már az Rh-, 0-s vére
Egészségi állapot: nincs
Család: meghaltak
Oldal: gonosz

1917-ben kezdődik a történetem, amikor megszülettem. Berlinben, Németország szívében, apám katona volt, harcolt még az első világháborúban is. Ezért én őt mindig is csodáltam, hősként néztem fel rá, anyámat is szerettem. Úgy érzem igazán jó nevelést adtak, az életre neveltek. Az általános iskolában igazán jól ment minden, akkoriban még nagy dolog, volt hogy iskolába járhatott egy gyerek. Fegyelmezett voltam és tanultam, éreztem még hasznomra fog válni. Akkor kezdtem el sakkozni, ebben nagy tehetségem volt, elég sokat játszottam és talán Berlinben a legjobb ifjúsági voltam. Apám természetesen katonai pályára akart küldeni, amit én nem is bántam, akkoriban még az nagyon megbecsült dolog volt. Anyám kénytelen volt beleegyezni, de ő jobban szerette volna, ha építész leszek.
A katonai iskola nehezen indult, nem voltam elég erős, csupán közepes szintű, viszont jól lőttem és szellemi erőmmel próbáltam mindig felülkerekedni. Kiképzőink kellően szigorúak voltak, 8 szobás barakkokban laktunk, itt ismerkedtem meg egy bizonyos Hans Schmitzel. Egy igazán jó barátra leltem benne, bár mindig is tudtam, kicsit őrült, de nem bántam, éreztem jó ember. Tőle kaptam az Adler nevet is, mivel igazán jól céloztam és lőttem.
Egyik nap lőgyakorlatra mentünk, 1938 volt, már régen a jobboldalra került a hatalomra, Hitlerrel az élen. Ki jött egy csomó felsőbb vezető is, nagy szél volt, pocsék idő, eső. Éreztem ezen sok fog múlni, ha elrontjuk az nagy szégyen lesz. Én a 7. csapatban voltam, Hansal együtt, ő nagyon be akart kerülni az SS-be, én nem igazán. Egyetlen ok amiért mégis oda akartam menni, az a felszerelés. Apám jobboldali volt mindig is, ezt mondta amikor csak hazamehettem:
- Végre ez az Adolf helyreállítja az ország BECSÜLETÉT, JÓ HÍRÉT, NEVÉT.
Én ezt nem teljesen így gondoltam, én nekem csak a minőségi hadviselés tetszett és az erkölcsről való gondolkodása. A fajelméletek nem tetszettek és a zsidósággal nem volt nagy bajom.
Elkezdődött hát a gyakorlat, szépen sorban mentünk, először az 1. csapat kezdett. 10lövést kellett leadni egy 300 méterre lévő célpontra, először MP40-l, majd Gewehrrel, végül pedig a Kark98-al. Szörnyűbbnél, szörnyűbb eredmények születtek, a kiképző tiszteink arcán látszott, hogy szégyenlik magukat. És a felsőbb vezetőknek se tetszett a helyzet. Én jöttem sorra, Hansel együtt, kezünkbe vettük az MP40-t. Nagyon rosszul láttunk, de Hans kezdett, lőtt egy sorozatot majd nevetett, ezzel elhasználta mind a 10 golyót. Én egyesével lőttem, izgultam rendesen, de végül csak kifogyott, és vettük a kezünkbe a következő fegyvert. Hamarosan végeztünk, és vártuk az eredményt. Sokáig kellett várni, csak nem jött, egyszer csak megpillantottam egy alakot, aki felénk futott, csak látásból ismertem, egy évvel alattunk volt. Jött a papírral a kezében, arra kellett felírnia, hogy ki, hogyan lőtt. Furcsán nézték a tisztek a papírt, majd felénk tekintettek, mi rögtön vigyázban álltunk.
- Eins közlegény, Schmitz közlegény. Hibátlan eredményt értek el. Gratulálunk.
~ Hibátlant én? Nem lehet! –gondoltam –
A tapsviharra eszméltem fel, aznapra kimenőt kaptunk. Jó katonához híven elmentünk inni egyet, aztán nem emlékszem. Mint később kiderült, rendesen berúgtam és Hans vitt vissza, ami nagy felelőtlenség volt. Mindig is azt hittem, ő vele fog elszaladni a ló előbb.

Ezután bekerültünk a fasiszta háborús gépezetbe, az SS-be. Szorgalmam, meghozta az eredményt, egy év alatt tiszti rangba küzdöttem fel magam, onnan már csak egy lépés volt a parancsnoki rang. Megkaptam a kapitányi kalapot, akkor már dúlt a háború, és szépen teljesítettem. Hans akkor is mellettem maradt, legjobb emberemként, próbáltam távol maradni az értelmetlen kegyetlenségektől, amik akkoriban jellemezték a sereget. Lengyelország után afrikába küldtek, Rommelel. Megtiszteltetésnek vettem, hogy egy ilyen ember mellett szolgálhatok.

1940-ben értünk partot, egy öt tankból álló osztagot vezettem, rádión kommunikáltunk. Könnyedén hatoltunk előre, rendkívül jó felszerelésünk volt, még napszemüvegeket kaptunk. Rommel volt a sivatagi róka, Hans szerint én voltam a sivatagi sas. Gyorsan és határozottan csaptam le. 1942 nyarán, Rommel csapást akart mérni Luxornál állomásozó szövetségesekre. Azok azonban nagy létszám fölényben voltak, ezért éjszaka kellett lecsapni. Kilenc körül elindultam, tíz emberemmel, két tankba voltunk megosztva, lassan közelítettünk az erőd felé.
- Itt Adler, vétel.
- Halljuk parancsnok.
- Hamarosan megállunk, maguk itt maradnak, a terv szerint késszen állnak, amíg mi elvégezzük a dolgunkat.
- Vettem.
Ezután kiszálltunk, a csapatban volt minden, Hans ő volt az adunk, Leo, egy igazi csöndes gyilkos, legalább 600 féle képen tudott ölni egy pengével, Jürgen, a legjobb tankvezető akit ismerek, ráadásul robbantás felelős is ő volt. Pofon egyszerű terv volt, leöntjük az erőd hátsó részét benzinnel és tele rakjuk robbanó anyagokkal, ezután amikor a Róka megérkezik, a Sas lecsap. Kézjelekkel kommunikáltunk, ezeket előre begyakoroltuk, kétszáz méterre lehettünk az erődtől, amikor az első éjjeli járat megérkezett, két fő. Loe ment ballról, Hans jobbról, én előttük voltam, egyenesen felém jöttek, de nem vettek észre, bal kezem felemeltem, majd ökölbe szorítottam, utána a mutató ujjamat, mutattam, végül biccentettem egy a fejemmel. Nem tudtam, hogy tisztán látták-e a többiek, igen sötét volt. Minden esetre nyugodtan álltam tovább egy helyben, hamarosan megpillantottak és a lámpák fénye rám szegeződött.
- Maga, tegye fel a kezét és…
A mondatot már nem tudta befejezni, egy hosszú penge hasított a tarkójába, majd Leo óvatosan letette a földre, a mellette álló már rég halott, volt, Hans eltörte a nyakát és beállt a helyére amikor kicsit hátrébb került. A környezet a segítségünkre volt a hullák elrejtésénél, ugyanis egy oázis közelében volt az erőd. A bozótba dobtuk a hullákat, utána pálma ágakkal fedtük őket. Egyre közelebb és közelebb értünk, már egészen a nagy kőfalaknál voltunk, innentől átadtam a terepet Jürgennek, mi csak fedeztük, tíz méterenként, egy kis dinamit rudat tett a téglák közé, ezután benzint locsoltunk a falra. Már majdnem végig értünk, amikor hirtelen reflektor világított ránk, és elkezdtek záporoznia golyók. Nem kellett mondanom semmit, mindenki tudta mit kell tennie, be az oázisba, rohantunk ahogy tudtunk, de fegyvereket nem hagytunk hátra. Amikor már kezdtem úgy érezni, hogy talán minden rendben, ordítást halottam, nem tudtam eldönteni ki lehetett az, de ahogy hátra tekintettem, megláttam a földön fetrengő Leo-t. Nem volt túl sok időm, előkaptam a rádiót és ordítani kezdtem.
- B terv, lebuktunk.
- De uram, túl közel…
- Teljesítse a parancsot, tüzeljen!
Következő pillanatban, lángtengerré vált a fal menti rész, kevés hiányzott, hogy minket is felégessen a tűz. De még fel sem foghattuk, mekkora bajban vagyunk, amikor a falak megremegtek és elkezdett dőlni az egyik bástya a négy közül. Majd még több lövés hallatszott, a vár másik oldaláról. A Róka tíz perccel előbb érkezett, ki tudja, ha nem lett volna ez az incidens, lehet egyenesen a tankelhárító ütegekbe futottak volna bele. Ezt már soha nem fogom megtudni. Szerencsésen túléltük az egészet, Leonak az egyik szemét kilőtték a szemetek, de megígértem neki, még lesz alkalom, hogy bosszút álljon.

1945-ben a háború már a vége felé járt, a szövetségesek felülkerekedtek és kiszorították a németeket Afrikából. Viszont amiről nem szeretnek beszélni, az ami Al Ayya városánál történt, 200km-re délre, Kairótól. Egy kis Nílus melletti erőd, elzárva mindentől, amit a szövetségesek három hétig bombáztak nehéztüzérséggel és csak a negyedik héten sikerült bevenniük.
Kiadták a parancsot, tartani kell magunkat a végsőkig, ez a hely nem kerülhet a szövetségesek kezére, akkor mindennek vége, az utolsó reménynek is. Siralmas volt a helyzetünk, elvágva mindentől, egy kis erődben, a pincében volt egy kísérleti labor, azt kellett védeni. Csupán ötven emberem volt szembe az ötszázzal. De ez sem más mint a sakk, élelem bőven volt, sokáig bírtuk a falak védtek, állandóan voltak őrök, én nem is aludtam állandóan az egyik bástyáról kémleltem a tájat. A laborból szinte minden nap kerültek ki jobbnál jobb találmányok, az egyik kedvencem a Tabun gáz volt. Ez a gáz másodpercek alatt minden érzékét összezavarja az embernek, egyik éjszaka, kiküldtem egy kis csapatot, Hans vezetésével, tíz méterenként leraktak egy Tabun tartályt, majd összekötötték a mellette lévővel. Másnap megérkezett a szövetségesek erősítése, és délben megkezdték a rohamot, kezemet feltartottam, mindenki várt, majd amikor már lőtávolba értek, az egyik elszakította a madzagot. Hamarosan sűrű zöld felhő lepte be őket, akkor nyitottunk mi tüzet, egyet se hagytunk életbe, csak akkor hagytuk abba a tüzelést, amikor a tankok is csapást mértek, vissza kellett vonulnunk.

Három héttel később már sokkal kevesebb sikerrel büszkélkedhettem, romokban hevert a vár, alig volt már húsz emberem, de a legjobbak megvoltak még. Éreztem közel állunk ahhoz, hogy lerohanjanak minket, ezért úgy döntöttem, nincs más választásunk, mindent bevetünk amit lehet. Az ellenség is tudta nagyon jól, hogy nyertek, de még húzták az időt, azt várták, hogy meg adjuk magunkat. EZ nálunk azonban számításba se jöhetett, egyik este a tájat kémleltem, a tankok sorba álltak a romok körül. Egyszer csak az egyik lövész közölte, hogy telefon érkezett egyenesen Berlinből. Természetesen odasiettem az egyetlen még működő kommunikációs készülékhez, a forródróthoz, itt kellett volna közölnöm, ha elestünk.
- Hallo, Felix parancsnok szolgálatára. –szóltam bele-
- Várjon egy kicsit.
Vártam, nem értettem miért hívtak, nem szabadott volna senkinek. De mégis, akinek mindent lehet, hamarosan beleszólt egy ismerős hang, de már nem volt olyan határozott mint régebben.
- Eins!
- Uram. –nyögtem nehezen ki-
- Figyeljen rám, nem kell most a formaság. Gondolom már tudja min csücsül rajta, nem engedhetjük ezt a technikát az ellenség kezébe. SEMMI KÉP SEM! Itt árulókkal vagyok körülvéve, nem bízhatok senkiben. Azt hiszik megőrültem, de ha maga elbukik, mindennek vége. Tegyen meg mindent, akármit!
- Parancsára.
Letettem a telefont, igazat megvallva, fogalmam sem volt min csücsülök, soha nem jártam a laborba, kettős zsilipkapu védte, egy mindenálló bunkerben. Első dolgom volt, hogy lementem oda, átmentem két acél ajtón, az őrök tovább engedtek, ahogy beléptem egy szépen kivilágított szobát láttam. Öt köpenyes ember volt, siettek, az egyik egy páncél szerűséget csiszolgatott, háttérben egy nagy kéken világító szerkezet volt, rajta egy horogkereszt, oldalt fémből készült emberek álltak, most már tudom, hogy robotok voltak. Az egyik ember rám tekintett, látszott nem teljesen épelméjű.
- U-u-uram. Hamarosan, beindíthatjuk a reaktort, és akkor, ellen támadhatunk.
Majd egy kis ideig maga elé bámult némán.
- Nagyon rossz a helyzet odakint?
Nem válaszoltam, nem akartam mondani semmit. Az egyik állványhoz siettem, két páncélzat volt egymás mellett, látszott emberre készült és a teljes testet védi. Az egyiknek a karja karmokba végződtek és egy gáz állarc volt a sisakja, a másik kezei szabadon voltak, de a sisakja fele volt csak meg, a másik fele páncél, mindkettő fejére egy a rohamsisakhoz hasonló volt rögzítve. Látszott ez különleges anyagból készült, végig simítottam őket.
- Ezek használhatók?
- Persze, persze, de még csak kísérleti darabok. De kibírják már akár a tankok lövését is.
Kicsit kételkedtem ugyan, de végül úgy döntöttem, egy próbát megér, behívattam két igen erős katonát. Az egyik neve Benjamin volt, nagy és vállas katona, ő kapta azt a páncélt, aminek csak a fél arca volt meg. A másik páncélt egy lángszórós, speciális kapta meg, az ő nevére nem emlékeztem, de ott volt a kitűntetései mellett a Till felirat. Látszott, hogy az tényleg csak egy prototípus volt, úgy kellet rá szerelni, és csövek is lógtak ki belőle.
Nem volt túl sok időnk, beszélni, amint indultunk volna kifele, robajt halottunk, majd kinyíltak az ajtók, négy véres katona futott be rajta, Leo, Hans és a két ajtó előtt álló őr, az egyik Kristian, a másik pedig Jürgen. Hans neki vette magát az ajtónak, a többiek hátra rohantak, látszott rajtuk, hogy meglepődtek, hol is vannak.
- Fiúk előre. –intettem a két páncélosnak-
Ők meg is indultak kifelé, határozottan, Ben kezében volt egy nagy gépkarabély, a volt tigristankról szedte le, azzal lépdelt előre, míg Till keze alatt lángok jelentek meg. A következő pillanatban hatalmas robaj rázta meg a helyet, az acél ajtó beszakadt, Hans hátra repült és megindult a tűzzápor. Előrántottam a pisztolyom, néhány sorozatot leadtam, majd oda siettem a bajtársamhoz, még élt, arca megégett, teste egyik oldala szinte meg se volt, de élt.
- Tarts ki öreg. Mindenki lőjjön!
Elkezdtem hátra húzni Hansot, torkából ömlött a vér, ahogy hátra néztem láttam, hogy az egyik doktor a reaktornál tevékenykedik, a többiek viszont egy nagy ketrecnél ügyeskedtek. Egy pillanat múlva igen csak nagy kutyák rohantak felém, az első átugrott, a többi elment mellettem, óriási agyaraik voltak, szemük erősen zölden izzott, félelem nélkül bevetették magukat a harcba. Őket követte Kristian, egy MP40-l rohamozott előre, őrült csatakiáltás mellett, a többiek hátul maradtak, de továbbra is záporoztak a lövedékek. Elszabadult a pokol, de higgadtnak kellett maradnom, nem kellett sok utasítást adnom, mindenki tudta a dolgát, inkább a robotok felé kacsingattam. Hansot oda húztam az egyik asztalhoz, még élt, kezében szorongatta a fegyverét, majd egy zajra lettem figyelmes, a reaktor üzemelt és kék fény beborított mindent. A gépek megmozdultak, hasonlítottak ránk, de két és fél méteresek voltak és teljesen acélból, arcuk is volt, hangjuk is, de a fegyvereik, a karjaikba voltak építve. Lassan de biztosan előre indultak, mind ugyanúgy nézett ki és ugyanúgy mozgott. Amikor felálltam, hogy kicsit jobban láthassam mi történik hirtelen megbénultam. Az egész testem elzsibbadt, a földre rogytam, kék villámok csapkodtak mindenhol körülöttem, nem ment a mozgás, testem forróság járta át. Majd egy hatalmas villanás és Al Ayya eltűnt a föld színéről, az ott állomásozó egységekkel együtt.

Egy sötét és nyomasztó helyen találtam magam, nem éreztem magam rosszul, tudtam, meghaltam. Soha nem voltam nagyon vallásos, de a túlvilágban hittem. Tapintható vot a sötétség, majd egy alakot láttam, fehéren világított, ahogy közeledett, ördögi kacajt halottam. Azok után amiket tettem, máshova nem kerülhettem csak a pokolba, nagy szerencsém volt, a robbanásban a testem is átkerült a túlvilágra nem csak a lelkem. Így minden testi kínt is átélhettem a szellemi és lelkieken kívül. Irdatlan szenvedést éltem át és tényleg végtelent, soha nem ért véget egy másodpercre sem, a démoni erők belőlem táplálkoztak. Elveszett lélek voltam távol mindentől.
De a túlvilágon már máshogy lát az ember, a pokolban pedig megláthatja az igazságot is, nem csak a szépített verziót, ahogy odafönt. Láttam az igazságot, az egész háborúról és a világról, láttam a lassú rothadást ami végbe megy, ez feldühített, ahogy a háttér hatalom kígyóként a háttérből, mint egy láthatatlan ellenség, tartja az egész földet a láthatatlan kalitkában. Ahogy minden ember rabszolgaként születik, és úgy is hal meg. Találkoztam odalent régi ellenségekkel is, nem

Jellem: Régi emberi jelleméből a határozottság és a nyugalom nem veszett ki, csupán kiegészült a hatalomvággyal, a könyörtelenséggel és egy csipetnyi gonoszsággal. Bízik az erejében és el akarja érni a célját.

Szakképzettség: Kiválóan lő, ért a fegyverekhez, taktikákhoz, stratégiákhoz, az emberek manipulálásához. Közelharcban rendkívül jártas, minden létező kínt átélt már több ezerszer, ismeri az emberek lelkét.

Képesség: Testét átjárja egy démoni erő, sugárzás, méreg, tűz, elektromosság, ütések nem ártanak neki. A testében megakadó vagy azon áthaladó golyók sem zavarják, igaz fájdalmat okoznak neki, de ez meg se kottyan. Ha felrobban vagy feldarabolják tehetetlenné válik. . Nagyon jó erőlétben van és elég gyors is, mint egy csúcsformában lévő ember, nincs szüksége alvásra, evésre vagy akármire a testének. Közelében érezni a démoni légkört, erejét a fasiszta jelképektől (vaskereszt, horogkereszt, SS jel, német sas, SS koponya, német rangjelzések) adják.
Ha megfosztják a jelképektől amik erőt adnak neki, akkor elgyengül és lelassul, szemében gyengül a démoni tűz.
Nem csak az igaz hittel ellátott jelképek (kereszt, biblia, szentelt víz) jelentenek rá veszélyt, hanem a háttérhatalmi (mindent látó szem) és a kommunista (vörös csillag, Sztálin szobor) is. Ezek szinte teljesen legyengítik, tehetetlenné teszik, erejét elveszik, ha nincs közelében a saját jelképe amikor egy ilyennel találkozik, akkor akár a pokolba is visszakerülhet.
A jelképeknek, csak egy bizonyos aurában van hatásuk, a mérettől és a hittől függően.

Kinézet: Német generális öltözék, teste nagy részét a múmiákéhoz hasonló dolcsok fedik. Kimért testtartása.
1. Harci torna Zz0n

48 órán belül tudok írni.


A hozzászólást Bisur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 24, 2011 12:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Steve Roth

Steve Roth


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Apr. 06.

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 11:06 am

Lehet hogy nem fogjátok engedélyezni de agymenésem volt... Smile


Név: Nem felfogható
Egyéb név: Tükörlény, Izé
Kor: Nem mérhető
Magasság: Nincs értelme
Súly: Szintén
Oldal: Nincs oldalon, mindenki ellenség.
Ellenségei: Az egész világ
Szövetségesei: Nincs

Származás: Ő egy magasabb dimenzióból való betüremkedés, alakja, kiterjedése a mi fogalmainkkal nem felfogható, de ha mindenképp definiálni kellene, valahogy úgy mondanám, hogy egy átlátszó hang és egy színes tér négyzetgyöke. Very Happy
Sajnos valaki valahol kimondott egy rossz szót, vagy megtett egy rossz mozdulatot, ki tudja, és ez a lény átlépett a mi dimenziónkba.
Nem lehet elpusztítani, de ha a gazdatestet megölik, és szerencséjük van, akkor visszatér az otthonát jelentő, felsőbb dimenzióba. (Nem akarok halhatatlan lenni, csak ez egy ilyen lény, de ha megölik, akkor vehetjük, hogy úgy jó négymilliárd évig nem teszi vissza a „lábát” a mi dimenziónkba)
A torna szervezői sem tudják hogy ő itt van, azt hiszik hogy egy átlagos ember jött.

Jellem: Nincs ilyenről szó. Mindig adott másolathoz hasonló, de benne a gonosz intelligencia.

Képesség: Elég egyszerű, akinek akarja, annak felveszi az alakját és a képességeit. Ez teljes metamorfózist jelent, gondolatokkal, jellemmel, speciális tulajdonságokkal együtt.


1. Harci torna The_Colour_Out_of_Space_by_ltdbassplayer
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 11:09 am

Születési név: Antoan Serup
Egyéb név: Gravi,
Faj: ember
Nem: férfi
Kor: 30
Magasság: 180 cm
Súly: 75 kg
Egészségi állapot: Savant-szindrómás (zseni savant), testileg egézséges
Foglalkozás: O.H.O (Okkult Hadviselési Osztály) ügynök

Előtörténet: Jómódú családba született. Gyerekkorában volt egy súlyos balesete ami után Savant-szindrómát diagnosztizáltak nála. Érdekes módon ez nem járult más fogyatékosságokkal, csak bizonyos dolgokban sokkal a normális fölé emelkedett. Szülei ettől még egy elit iskolába íratták. A legtöbb tantárgyból jól tanult, de matematikából olyan zseniális tudást mutatott fel ami mint kiderült savant képességeinek köszönhető. Furcsa mód a matematikai zsenialitás mellé a fizikában is normálon felüli eredményeket produkált. Sokan mondták, hogy azok akik ebben a szindrómában szenvednek vagy autisták vagy van valami szellemi fogyatékosságuk. Antoannal egyik sem volt. Később kiderült, hogy a fizikában mutatott zsenialitása annak is köszönhető, hogy minden rajzot és képletet első látásra meg tudott jegyezni. A betegsége nem fogta vissza és sportolni is elkezdett. Érdekes módon egy küzdősportot választott, a taek won dot. Nem volt kiemelkedően jó, de jól csinálta amit csinált. A legtöbb gyakorlatot ha egyszer-kétszer látta már tökéletesen tudta visszaadni. Az orvosa arra jutott, hogy valószínűleg átlag feletti memóriája van ezért tud mindent ilyen gyorsan megjegyezni. 17 évesen írt egy értekezést a gravitációval kapcsolatban ami miatt felvették az Amerikai Egyesült Államok legjobb matek-fizika karába. A többi hallgatónál jóval fiatalabb volt, mégis tudása jóval magasabb volt a többieknél. Miután befejezte az egyetemet kísérletezni kezdett. Egy ruhát akart létrehozni amivel képes gravitációs mezők létrehozására. Az volt a célja ezzel a ruhával, hogy segítse az építészek munkáját. Már közel járt a célja megvalósításához amikor felkereste az O.H.O (Okkult Hadviselési Osztály) nevű titkos szervezet. Felajánlották neki, hogy finanszírozzák a kutatásait még tovább és olyan eszközöket bocsátanak a rendelkezésére amiket máshonnan nem tud beszerezni. Sikerült megalkotnia a ruhát arra kérték használja ő. Ezt megtette és annyira tetszett neki, hogy nem akart megválni tőle. A szervezet beleegyezett, de az volt a feltételük, hogy akkor ő fogja használni azt a küldetéseken. Elfogadta az ajánlatot. Ekkor kapott egy álcázógenerátoros ruhát is. Ezt összeépítette a másik ruhával, így kapta meg a harci öltözékét és készített mellé egy sisakot is amivel tudja vezérelni az egész rendszert. Mielőtt elment az első küldetésére nem volt hívő, de mikor látta, hogy mikkel van dolguk hamar megtért. Hívő lett és kibővítette a felszerelését egy nehezen törhető, felszentelt, ezüstből készült tőrrel és egy uzi-val ami ezüst golyókat lő ki, a golyókon kis keresztek vannak még hatásosabbá téve azt.

Jellem: Nem beszél sokat. Hamar megjegyzi ellenfele tulajdonságait és képességeit és próbálja harci taktikáját hozzá igazítani. Ha cselekedni kell gyorsan cselekszik, de előbb megkeresi a megfelelő megoldást, persze ez pillanatok alatt megy. Szeret távol maradni a harctól és messziről küzdeni, ezt a ruhája lehetővé is teszi a számára. Mióta O.H.O ügynök hívő lett és nagyon mélyen hisz Istenben. Úgy gondolja ő adta neki a betegségét azért, hogy szolgálni tudja.

Szakképzettség: Képzett fizikus és matematikus, képes fejben nagyon bonyolult matematikai számításokat is megoldani. Otthon van a okkult lények ismeretében is, igaz van még némi pótolni valója. A ruháját remekül használja. Képzett taek wan do-ból.

Képesség: Emberi határon belül.

Felszerelés: Speciális ruha (6 kredit)
1. Harci torna CollectorArmor02

Ruha (2 kredit): A ruhába be van építve egy álcázógenerátor ami segít használójának abban, hogy eltűnjön. Olyan anyagból készült amibe ha enyhe elektromosságot vezetnek átlátszóvá válik és azt ami ebbe az anyagba van burkolva azt is. Emellett nem lehet érzékelni hőérzékelővel sem, mert elfedi a testhőmérsékletet. Egy sisak is beletartozik amivel nem csak a rejtőzködést, de a ruha más funkcióit is lehet irányítani (pl. gravitációs kesztyűk). Enyhén növeli a használó erejét, de csak annyira, hogy ne hasson ki a beépített generátor súlya a mozgására. Van még benne egy erős vázzal ellátott energiatermelő egység. A ruha hátán van ezért nehéz eltalálni, de ha el is találják ott van még védelemnek a kemény titánium-acél ötvözetből készült burok. A generátor nem melegszik túl és nem is zavarja a ruha viselőjét. A berendezés lapos, így nem látszik pontosan hol is van. Amint érzékeli, hogy fogyott a ruha energiája azonnal elkezdi azt termelni amíg vissza nem állítja azt teljesen. Ha a ruha végleg lemerül akkor 20 percbe telik neki visszaállítani, de ez nagyon ritkán fordul elő hisz ha csak egy százalékkal csökken az energiaszint azonnal visszaállítja.

Gravitációs kesztyűk (4 kredit): Ezeknek a kesztyűknek a segítségével képes gravitációs mezők létrehozására. Ez a mező lehet vonzó vagy taszító, de ha egy tárgyat bezár egy ilyen mezőbe akkor képes azt összeroppantani vagy esetleg pajzsként köré vonni. Sokszor szokta használni támadások ellen ezt a megoldást, mégpedig úgy, hogy egy erős taszító mezőt von maga köré, ami eltaszít mindent ami hozzáér. A mezők segítségével akár 1 tonna súlyú tárgyakat is fel tud emelni, de olyankor semmilyen más funkciót nem használhat és csak egy tárgyat tud irányítani. 100 kgnál kevesebb súllyal rendelkező tárgyak közül egyszerre akár tízet is mozgatni tud, de minél nagyobb a súly annál több energiába kerül a mozgatásuk. Nehezebb tárgyaknál minél nagyobb a súly annál kevesebbet tud mozgatni. 500 m belüli tárgyakon lehet használni.



Egy nehezen törhető, ezüstből készült, megszentelt tőr. 25 centis pengével (0,5)

Egy uzi ami ezüstből készült, keresztel díszített, szentelt golyókat lő ki. (1,5 kredit)


1-3 max 4 naponként tudok írni.


A hozzászólást The Manipulator összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 24, 2011 7:41 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 10:07 pm

Születési név: Giambattista Cianán
Egyéb név: Macskanő, Gina
Faj: ember
Nem: férfi
Kor: 26
Magasság: 160 cm
Súly: 60 kg
Egészségi állapot: testileg egészséges
Foglalkozás: tolvaj, betörő

Előtörténet: Gazdag családban született első gyerekként. Átlagos gyerekkora volt, a különleges érdekeltségeit kivéve. Már fiatal korában megkedvelte a balettot, és szülei sok hónapos nyaggatása meghozta a gyümölcsét. Beíratták egy iskolába, és ott kiváló eredményeket ért el. Legalábbis egy ideig, az apja nem nézte jó szemmel miket is művel az egyetlen fiú örököse, ezért kivette a balett intézetből és katonai bentlakásos iskolába íratta. Itt kiképezték a fegyelemre és mindenre, amit utált. Ettől függetlenül mindenben kiemelkedően teljesített, de az "elhajlásai" miatt, mégis kiközösített lett. Ezt még túlélte volna, de az életében volt egy nagy törés.
Az iskola diákjai a felső tízezer leszármazottjai voltak, akik mindenkit csak lenéztek. Az intézmény dolgozóival sem volt másként. Egy fiatal takarítófiúval, a Giambattista hamar barátságot kötött, a hasonló beállítottságuk miatt. Egy nap az iskola diákjai viccet űztek a takarítóval, ami egy kicsit durvábbra sikeredett, mint ahogy akarták. A fiút nyolc napon túl gyógyuló sérülésekkel szállították kórházba. Biztosítás híján a számlát nem tudták kifizetni, és amikor a Giambattista felszólalt, hogy ki kellene fizetni a számlát, ha már ők okozták a bajt, lehurrogták és teljesen elzárkóztak. Amikor a saját számlájáról fizette a kórházi számlát a Cianán család egyből kitagadta a fiút. Ezután nem volt pénze semmire, így tolvajlásra, és betörésre adta a fejét. A gazdag iskolatársait fosztogatta, így tanulta ki a "szakmát". Ez évekig folyt mikor felfigyelt rá a tolvajok fejedelme és sorai közé vette őt. Kiképezték, a legjobb tanítókat fogadták mellé, és felszerelték a legjobb fegyverekkel, és páncéllal, amit csak szerezni tudtak neki. Végül hogy megmutassa annyira férfi amennyire nem, benevezett a harci tornára, hogy megnyerje azt, amit pénzért nem lehet megvenni.

Jellem: Kedves barátságos, de ha felhúzzák kikaparja annak a szemét, aki elé áll. Szorult helyzetben a legmeglepőbb megoldásokkal áll elő bármilyen helyzetet is sodor elé az élet.

Szakképzettség: A kar nélküli mestertől eltanulta a kung-fu minden válfaját, de neki leginkább a tigris állt kézre legjobban. Ebből fekete övet szerzett, emellett az utcai harcot a világbajnok nehézsúlyú bokszolótól tanulta meg Ted Grant-től.

Képesség: Emberi határon belül.

Felszerelés:
Macskanő (2 kredit) Egy macskanő számára ingyenes felszerelés a golyóálló vékony kevlárszövetes ruha, ami egyben könnyed mozgást is biztosít. 10 ujjára szerelhető 5 cm hosszú acél körmök, és egy ostor. Továbbá szakértelmei mellé feljegyezhető a mesteri lopás, és zárfeltörés.

Kaméleonbőr (2 kredit) nevű páncél, ami elrejt minden szagot, hőt, és még a környezetnek a színeit is felveszi, ami ügyesen használva teljes láthatatlanságot biztosít. Végül szaglást elősegítő kackiás bajusz, amivel ötven méterről bárkit ki tud szagolni ha jó a széljárás.

Tigriskarom (2 kredit) nevű kesztyű, ami gyémánt végű 5 cm-es karmokkal rendelkezik, mindent átvág, amibe csak bele tudja mélyeszteni. Kivétel a túl nagy vastagságú páncélokat, falakat.

Isten ostora (2 kredit) nevű ostor, aminek a fogantyújába egy nagy teljesítményű generátor foglal helyet, ami 9999 C fok hőt generál. Mindent megolvaszt, vagy átéget, amihez csak hozzáér.

Kinézet: Testhezálló ruhát visel, amiből csak a faroknak szánt ostor, és a fülek állnak ki. A lábán vékony cipő található, hogy halkabban járhasson. Öve nincs csak az ostora van a derekára tekerve, karmai ki be húzhatóak.

1. Harci torna Gif-pict-catwoman-2
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 23, 2011 11:58 pm

Na akkor a jelentkezést lezárom. Mindenkit elfogadok, de a karaktereiteket nem Very Happy. Elsődlegesen azért, mert senki sem írta oda, hogy milyen rendszerességgel tud írni. Másodjára meg Steve-nek még lenne dolga, de még nem találtam meg, úgyhogy vele mihamarabb egyeztetni akarok.
Emellett még annyit kérnék, hogy egy használható kinézetet írjatok le magatokról. Ez harc közben támpontot adhat az ellenfeleiteknek. A meccsek hétfőn kezdődnek, leghamarabb amikor locsolás után a gép elé kerülök. Addig pedig, aki még akar nem nagy dolgokat, de alakíthat a karakterén. Természetesen csak velem egyeztetve.
A meccsek a következőképpen fognak alakulni: (Teljesen a véletlenre lett bízva a dolog, és még csak nem is a kezem által lett kisorsolva.)
1. Bisur vs. The Manipulator
2. Hatred vs. Kurt Bozek/Griff
3. JTJ vs. Steve Roth
4. Vájár vs. Mammon
Logikusan az első meccs nyertese a másodikéval küzd meg következőleg, a harmadik a negyedikével. Utána pedig a két kétszeres győztes mérkőzik meg egymással a végső győzelemért.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2011 11:16 pm



A hozzászólást Vadmacska összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 26, 2011 5:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 10:11 am

Kiegészítés:
Na akkor elmondom milyen problémákat láttam már első körben. Ez csata senkit sem érdekel, hogy mit gondol, vagy mond a karaktered. Legalábbis ez csata kimenetelére nincs hatással. Attól függetlenül leírhatjátok, de nem fog felétek billenni a mérleg nyelve ha megteszitek. Ettől függetlenül, ha leírod, hogy körülnézel a területen, és felhasználható dolog, fegyver után nézel akkor én lefogom neked írni, hogy mi van a kezed ügyében.
Szóval elsőnek is egyszerre cselekedtek, aki másodjára ír, annak van lehetősége reagálni, az előtte íróra, ez nagy előny számára. Ez attól még nem azt jelenti, hogy az elsőnek író ne számíthatna a támadásra.
Akkor itt a példa rá.
Mammon írta:
Idézet :
Megiramodok, és nyitányként pengékkel fűszerezett öklömmel próbálok bevinni a mellkasára egy jól irányzott egyenes ütést. Nyíl egyenesen támadok, mindenféle cikázás, vagy manőver nélkül. Az ütés pillanatában még egy csókot is küldök új pasimnak ha siker koronázza a lépésemet.
Itt a fontos mondat a "Nyíl egyenesen támadok, mindenféle cikázás, vagy manőver nélkül. " Na erre volt a válasz Vájártól: "Megpróbálok félreugrani az ütése irányából, aztán, ha sikerült, két, a kezemből kitörő, jól irányzott elektromos töltetet küldök felé, a feje irányába célozva. "

Na akkor jöjjenek a problémák: Vájárnak volt 50 méternyi előnye, ami idő alatt nyugodtan lőhetett volna. Ha lő akkor eltalálja Mammont, mert nem írta reagálásába, "ha esetleg lőne Elektrominátor akkor elkerülő manőverhez folyamodna".
Innen látszik, hogy az két hosszú hozzászólásból csak egy-egy mondat a fontos, és azt sem kielégítően írták meg. Ha most szőrös szívű lennék akkor egy fejlövés következne, és már vége is lenne a csatának.
Végül is annyit kérek minden küzdőféltől, hogy ez nem kaland, itt nem fontosak a karaktereitek érzései vagy kívánságai. Elég annyit írni, hogy cselekszel, és ha az ellenség feltehetőleg azt cselekszi, amire számítasz akkor hogyan próbálod elkerülni, magad oldalára fordítani. Remélem érthető voltam, az első csatát elhúzzuk egy kicsit, az elkövetkezendőknél, már nem leszek ilyen vajszívű.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 3:42 pm

Nem tudom mért nem kaptam meg a fej lövést. Ha nem írok valamit, annak oka van Smile .
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 4:38 pm

Első forduló eredményei:
Vájár vs Mammon - Vájár jutott tovább.
JTJ vs. Steve Roth - Steve Roth jutott tovább.
Bisur vs The Manipulator - The Manipulator jutott tovább.
Hatred vs. Kurt Bozek / Griff - Kurt Bozek / Griff jutott tovább.


A hozzászólást Vadmacska összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 16, 2011 4:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 3:02 pm

Elődöntők.

A párbajok győztesei mérik össze a erejüket egymással. Akik idáig eljutottak azok már bizonyítottak erejükről, és találékonyságukról, vagy csak istentelenül szerencsések voltak. Ezért kapják meg a lehetőséget, hogy a kreativitásukat tovább kamatoztathassák. Már nem lesz minden egyes apró részlet leírva a környezetből, ez egyrészt azért, mert könnyebb nekem, másrészt hogy a kiválasztott helyszínen lévő tárgyakat belátásotok szerint használhassátok.
Az elődöntős párbajozóink:
Vájár vs Steve Roth - Vájár jutott a döntőbe.
The Manipulator vs Kurt Bozek / Griff - Kurt Bozek / Griff jutott a döntőbe.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 1:27 pm

Döntők.

Elérkeztünk a döntőkhöz, mivel ez egy verseny, ezért harmadik helyezettet is fogunk választani. Az első helyért Vájár, és Kurt Bozek / Griff , fog megküzdeni. Az eddigi meccset vesztők közül, bárkinek akinek még van kedve küzdeni a nyereményekért az értesítsen engem. Közöttük fog eldőlni ki fog a képzeletbeli dobogó harmadik helyére állni. Van két egész napotok jelentkezni.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 9:24 pm

Jelentkezem.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitimeSzer. Jún. 01, 2011 12:00 am

Na akkor egy kicsit késve, de törve nem kihirdetem a harmadik helyért folytatott harcot folytató harcosokat Very Happy Bisur-t, mint látjátok, és The Manipulator-t aki Pm-ben jelzett nekem. A harc azonnal kezdődik, miután eldöntötték hol harcolnak, és szólnak nekem az eredményről.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitimeHétf. Jún. 06, 2011 7:06 pm

Harci tornát lezárom az utolsó meccs győztese Macskanő alias Kurt Bozek / Griff. Második helyezett Elektrominátor alias Vájár. Díjakat a többi verseny lezártakor kapják meg. Harmadik helyezés nincs, mert a két jelentkező küzdőszelleme hat nap alatt nem tudta eldönteni, hol játszanak.
Gratulálok minden jelentkezőnek, remélem jól szórakoztatok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





1. Harci torna Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Harci torna   1. Harci torna I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
1. Harci torna
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 3. Harci Torna - Dc vs MK
» 2. Harci Torna
» 3. Harci Torna - Sub Zero vs. Batman
» 2. Harci Torna: Mammon vs Védelmező
» 1. Harci torna - Bisur vs The Manipulator

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Versenyek, pályázatok-
Ugrás: