DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Gotham Központi Kórház

Go down 
+2
Tigra
Vadmacska
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 10:36 am

Mialatt várom Karl válaszát - akinek úgy tűnik, ötlete sincs, mit kéne tenni -, hátranézek, hogy meg van-e még a zöldfülű ápolónk. Ijedten veszem észre, hogy nyoma tűnt, a hátsó ajtó pedig nyitva. Először arra gondolok, hogy talán kieshetett út közben, de Karl káromkodására - amiért még kapni fog, mert nem bírom az ilyen megjegyzéseket - előre fordulok, meglátva Lukát, aki lassú léptekkel közeledik a fegyverbolthoz, teljes lelki nyugalommal. Először dermedten figyeljük a fiút, de aztán én úgy határozok, hogy kimegyek hozzá, és visszahozom, hacsak nincs egy igen nyomós oka... vagyis akkor is visszarángatom a kocsiba. Egy biztos, szerencsét azt nem hoz egy cseppet se! Kezembe szorítom a kicsi, de éles orvosi szikét, és nem törődve sofőröm ellenkezésével, kiszállok a mentőautóból.
- Várj itt! - szólok rá határozottan.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 11:54 am

Karl látja a szemedben azt a villanást, ami nem engedi meg neki, hogy egy pillanatig is ellenkezzen veled. Így csak beletörődötten sóhajt egyet, és hagyja had menj a fejed után. Kiszállsz a kocsiból, és mikor már utoléred Lukát, a férfi már a fegyverbolt melletti ház sarkánál áll. Amikor rászólsz, csak felemeli a kezét és odaint magához, rámutatva az innen már látható dolgokra a boltban.
- Nézd! Alig vannak bent. Ha jól látom, csak hárman lövöldöznek, két jelmezesre. - Majd csettint egyet, és mielőtt még megállíthatnád, lehúzott fejjel indul el az épület felé. A lövések már elszórtabban szólnak, de a hangjukból ítélve még mindig elég veszélyes a helyzet odabent. Erre Luka halált megvető bátorsággal, vagy éppen botorsággal pont arrafelé tart.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 12:22 pm

Miután kiszálltam a kocsiból, és Karl sem próbál visszatartani, elindulok Lukához. Mire odaérek hozzá, mindketten egy háznyira találjuk magunkat a fegyverbolttól, azaz a fegyveres rablóktól. Mögötte vagyok pár méterrel, mert nem akarom nagyon megközelíteni a "veszélyzónát". Emelt, kissé mérges hangon rámordulok:
- Mi ütött beléd?! Azonnal gyere vissza!
Erre ő csak int, hogy jöjjek mellé. Ekkora merészséget nem néztem volna ki Lukából. Odasietek a ház sarkához, ahol ő is áll. Innen lehet látni az eseményeket.

- Nézd! Alig vannak bent. Ha jól látom, csak hárman lövöldöznek, két jelmezesre - mondja.
- Megőrültél?! - förmedek rá. - Nekem egy is elég lenne belőlük. Na tűnjünk innen!
De Luka mit sem törődve a figyelmeztetésemmel, pont arra indul el. Ez már nem is merészség, hanem őrültség. A vesztébe rohan. De most mit kéne tennem? Utánamegyek és - akár erőszakkal -, de visszahozom, vagy hagyom, hogy tegyen, amit akar? Először az utóbbit mellett döntök, de aztán változtatok az álláspontomon. Még pár hete meg sem fordult volna fejembe ez a gondolat, de azóta megváltozott pár dolog - mind kívül, mind belül. Bármit is csinál, talán segíteni kéne neki. Úgy döntök, követem. A kis szikémnek itt biztos nem veszem hasznát - gondolom, de azért fogom a jobb kezemben. Nevetséges. Egy ápoló és egy orvos három fegyveres bűnöző ellen... hogy ebből mi fog kisülni?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 10:54 pm

//Na úgy néz ki innen bekapcsolódik Duncan MacFarlane a kalandba. Remélem több időt tudok a kínzásával tölteni, mint előző fejezetben.//

Felícia csak nézi, ahogy Luka a fegyverbolthoz lopakodik, végül ő is követi a vakmerő férfiút. A fegyverboltig eljutni nem is olyan nagy dolog, de innen már nem olyan egyszerű a helyzet. A falnál áll a két egészségügyi dolgozó, és Luka éppen a szétlőtt ablakon akarna benézni, mikor azon egy sorozat repül ki. Úgy néz ki a harc még nem ért véget. Mikor te is megpróbálkozol a dologgal, sikeresebben hajtod végre, mint Luka.
A benti látvány szinte leírhatatlan, egy ballonkabátos fickó és egy macskanőnek öltözött alak, egy felborított asztal mögött ülnek, míg a bolt feltételezett tulajai a pult mögött kerestek fedezéket. Vaktában néha kidugják fegyvereiket, és lődöznek, de nem túl sok sikerrel, kivéve ha nem a falat akarják kilyuggatni, na mert akkor sikert könyvelhetnek el maguknak.
- Mit kerestek ti itt???? Nem tudjátok, hogy ez a Maróni család üzlete? Ha most elhúzzátok a beleteket, nem végzünk ki!!!!! - Ordítja az egyik, a pult mögül, és megereszt egy pisztolyból pár lövést is csak a biztonság kedvéért. A szavai bármennyire is fenyegetőek, a hangsúly miatt, érezhetitek hogy be van tojva rendesen a tulaj.
Eközben Luka az ablak alatt elaraszol, és az ajtónak veszi az irányt. Int társnőének, hogy kövesse, talán csak nem be akar menni. A golyózáporba? Talán az agyára ment a terepmunka, vagy csak több golyó szorult a zacskójába, mint a bennlévő öt férfinak együtt.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 25, 2011 11:27 pm

Mondhatni, a boltig lopakodás gyerekjáték volt. Bár lehet, hogy ebbe belesegített az adrenalin is... az üzlet ablaka mellé érkezünk, és a falnak dőlünk. Luka megpróbál bekukkantani azon keresztül, hogy mi is a helyzet odabent, de pár lövés visszakényszeríti. Most én jövök, gondolom, és kidugom a felem a biztonságot nyújtó fal mögül. Szerencsére nem vitte le azt egy sorozat. Bent, úgy tűnik, hogy állóháború alakult ki. Egyik oldalt a tulajok vannak, a pult mögött, míg a másik oldalt egy felborított asztal szolgáltat menedéket két furcsa alaknak. Egyikük egy ballonkabátos fickó, igazi terrorista kinézet, míg a másikuk valami macskajelmezt hord. Hmm... rajtam is jól festene egy hasonló darab, pár módosítással, mosolygok, kiemelné egy-két fizikai tulajdonságomat is. A két fél néha el-elereszt egy lövést, de nem sok eredménnyel, csak a már úgyis harctérré változott üzletet amortizálják tovább vele.
- Mit kerestek ti itt???? Nem tudjátok, hogy ez a Maróni család üzlete? Ha most elhúzzátok a beleteket, nem végzünk ki!!!!! - ordít az egyik tulaj fenyegetően, de félelmet is ki lehet venni a hangjából.
Ekkor Luka megindul óvatosan, az ablak alatt az ajtóhoz, és odaint nekem. Még hogy menjek oda! ÉS még a férfiak intelligensebbnek tartják magukat a nőknél. De ha nem megyek, akkor ez egyedül fog elindulni. Szóval lehajolok négykézlábra, és felé veszem az irány, óvatosan, mint egy macska. Mikor mellé érek, megkérdezem tőle:
- És most mi a terved, nagyokos, mert gondolom van valamid? Én segítek, de csak ha valami értelmét látom! - mondom indulatosan, de közben figyelem a benti eseményeket is. Ha már ő hozott el idáig, akkor ő is mondja meg, hogy legyen tovább. Na tessék, alávetem magam egy kölyöknek a végén! De elég tökös kölyöknek tűnik, azt meg kell hagyni...
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 12:16 am

Ismét akcióban. Gina kitalálta, hogy most egy kicsit Maronival foglalkozzunk, nehogy túlzottan megerősödjön, míg a többiek Falconet birodalmát próbálják kisebbre faragni. Gyanútlanul léptem be az üzletbe felderíteni, de az egyik fickó felismert, és hamar tűzharc alakult ki. Épp hogy fedezékbe tudtam húzódni. Bár Gina bejött segíteni, a maffiózok őt is fedezék mögött tartják, a folyamatos tüzeléssel. Arra viszont hiába várunk, hogy kifogyjanak a skulóból, hisz egy fegyverboltban vagyunk. Eddig a Berettából szórtam a golyókat, hogy fedezékbe kényszerítsem őket. Ideje bevetni a nagyágyút. Előcibálom a kabátom alól a .44-es magnumot. Ekkor a pult mögül kiabálni kezdenek a maffiózók. Ezúttal nem minket fenyegetnek, bár azt nem látom hogy kit. Ideje lerendezni ezt az ügyet. Egy ilyen kis fapult nem akadály egy .44-esnek. Megeresztek mindkét fickó felé két-két golyót a pulton keresztül. Remélem sikerül őket eltalálnom.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 12:37 am

Felícia éppen csak kérdezett, mikor Luka mutatóujját óvatosan ráhelyezi az nő ajkára. Ezzel jelezvén hogy halkabban. Megköszörüli a férfi a torkát, és bekiált az ajtón.
- Gina te vagy az?!? Jól láttam?!? Luka vagyok. - Bentről először értetlen mozgolódás, majd válasz is hallatszik.
- Hé szépfiú mit keresel te itt? Vigyázz arra a sármos seggedre, mert kapsz rá még egy... - Ekkor szakítja meg a beszélgetést Duncan MacFarlane kedves kis revolverét. Az első lövés is megrengeti a megmaradt ablakokat, hát még az azt követő öt. Hat lövés két áldozat, nem is rossz arány. Már az első lövést hangos kiáltás követi, a következő öt pedig a második pult mögött lévőt is eltalálja. Már csak egy marad, de az se sokáig, a távozás mezejére lép, legalábbis úgy tervezi a dolgot. Hangos csörtetéssel, az épület hátsó traktusa felé veszi az irányt.
Ekkor hagy fel a "macskanő" a hasztalan beszéddel, és rugó módjára kipattan a fedezék mögül. Két darab kecses ugrással utoléri a menekülőt, és mielőtt még bármit is tehetne, ostorával harcképtelenné, sőt mozgásképtelenné teszi. Az események hihetetlenül gyorsan történnek. A többieknek még reagálni sem maradt nagyon idejük.
- Hé Duncan megfogtam az egyik madarunkat. - Szól ki Gina a társának. Nem véletlenül jó csapat, voltak legalábbis eddig. Az igazságosztó a tűzerő, a "nő" a gyorsaság. Ekkor lép be Luka feltett kezekkel az intézménybe, és felméri a helyszínt.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 2:03 am

A magnum ereje ismét győzedelmeskedett. Az egyik fickó elindul hátra, rábízom Ginára, én inkább rágyújtok egy cigire. Rám fér ezek után. Jól esne egy korty pia is. Közben a macskanő elcsípi a szökni próbáló gengsztert. Megint el fog az a különös érzés, hogy valami nem stimmel Ginával. Az ösztöneim valamit jeleznek. Nem veszélyt, csak "valamit". Eh... mindegy. Újratöltöm a revolvert, majd egyből ráfogom a belépő fickóra.

-Te meg ki vagy öcsi?-nem láttam még a fickót, bár lehet hogy Gina neki kiabált az előbb, nem hallottam tisztán a lövések miatt. Nem tűnik veszélyesnek a fazon, tipikus szépfiú. Mintha mentős lenne. Leeresztem a fegyvert, de készen állok, hogy a legkisebb gyanús mozdulatra is golyót repítsek a fejébe.

-Nézzük csak ezt a madárkát.-bemegyek a pult mögé. Valszeg nem csak legális fegyverekkel kereskednek. Jó lenne megcsípni a stukker dealert is.
-Kitől szerzitek be a forró árut? Jobban teszed, ha csicseregsz, vagy a homlokod randizni kényszerül némi forró ólommal.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 6:46 am

Luka válasz helyet ELHALLGATTAT. Bár már nagyon idegesít ez a kölyök, megőrzöm a hidegvérem, és nem fakadok ki rá. Nem is lenne időm rá, mert a fiú bekiált az üzletbe:
- Gina te vagy az?!? Jól láttam?!? Luka vagyok.
Erre végképp nem számítottam. Szóval Luka ismeri azt a macskacsajt. Ez megmagyarázza, miért nem félt idejönni, talán a barátnője? Szép kis társaság. Még válasz is jön bentről, ami megerősíti a gyanúmat. És még ő próbált "becserkészni" a mentőkocsiban. Mármint én annak vettem a dolgot. Ezzel se fogok randira járni, az biztos. Közben a ballonkabátos elereszt pár lövést, mire fájdalmas kiáltásokat hallatnak a pult mögött lévők, de mivel nem nézem pillanatnyilag az eseményeket, nem tudom pontosan, hogy kit is találtak el, és milyen súlyosan. A kíváncsiság által vezérelve bekukkantok az ajtón, és látom, amint Gina-cica egy gyors mozdulatsorral, és az ostorával elfog egy menekülőt. Na, hát Luka úgy tűnik, az ilyen macskaszerzetekre bukik - és ezzel gondolok magamra is. Nem igaz, hogy ilyeneken jár a fejem most! Egy kis fegyelmezettséget kérek odabent!
Mialatt próbálom a magánéletet és a korántsem átlagos munkát különválasztani, Luka fölegyenesedik, és mielőtt bármit tehetnék, belép az ajtón, felemelt kezekkel. Nem történik semmi, még él a kölyök. A terrorista képű megkérdezi, kicsoda. Mielőtt válaszolhatna, bátorságot véve beszólok:
- Orvosok vagyunk. Csak a sérülteket szeretnék megvizsgálni, persze, csak ha nincs ellenükre.
Megvárom a választ. Ha igent mond, akkor én is előbújok, de készen állva lebukni egy támadás esetén.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 11:03 am

Úgy néz ki Luka meg sem retten a rászegezett fegyvertől, és mielőtt még válaszolna Duncan-nek Felícia megteszi helyette. Még vagy két lépést tesz beljebb az ápoló, csak hogy a mentőorvos is beférjen a helyiségbe, és csak utána nyitja szólásra a száját.
- A nevem Luka Hayden Lufen a nevem. Ápoló vagyok, és a lövöldözés miatt hívtak ki minket. Csak a sérültekért jöttünk, legalábbis eddig. - Mondja nyugodt hangon, és közben mintha kacsingatna Gina-nak nevezett macskajelmezes alaknak. Hátha segítene neki, a lefegyverzésben.
- Nyugodj meg Duncan ő jó barát, legalábbis valami olyasmi. Vannak tulajdonságai, amik meglepően kielégítőek. Főleg a keze ér aranyat. - Somolyog magában a fejében elképzelt képek miatt. Mikor Felícia is bebújik a boltba, meglátja, mi is volt eddig olyan különös a macskanőn. Az alakja a tiédet is megszégyeníti, és a kecses mozgása a legnagyobb primadonnákat idézi. Két pici eltérés azért van a megszokott macska jelmezes nőkhöz képest. Az egyik a kackiás kis bajusz, ami ott díszeleg az orra alatt. Ez még nem mondana túl sokat, mert hát te is rendelkezel efféle megtévesztő szőrzettel, de a lába között elhelyezkedő harci buzogány minden kétséget kizár afelől, hogy nem a szebbik nemet erősíti. Legalábbis testben nem.
Remélhetőleg ez kielégítő válasz az igazságosztó kérdésére, és elkezdhet foglalkozni a pult mögött még éppen sértetlen fickóval. A meglepő ám annál hatásosabb kérdés tesz a kívánt célért.
- Több szállítóm is volt, de az utolsó két hónapban kezdtek eltünedezni. A Maróni család pedig követeli a fegyvereit, ezért mostanában Yeshua Zbygněv-től szerzem be a fegyvereket. A fekete piacról. Az a rohadt olyan áron dolgozik, hogy veszteségesen dolgozok, de még mindig jobb, mint a betoncsizma. - Most a harag beszél belőle, de azonnal kapcsol is, hogy nem éppen a legjobb helyzetben van a saját problémáinak kibeszélésére. Végül könyörgőre fogja. - Kérem ne öljön meg, én csak egy üzletember vagyok, soha nem öltem meg senkit. Csak meg akarok élni. Ne öljön meg kérem.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 11:39 am

Luka arrébb megy, mire én is kimerészkedem, hogy lássák, fegyvertelen vagyok. Miután a fiú bemutatkozik, a szemével valamit jelezget annak a macskanő... vagyis macskaizének. Na ilyen szerzettel sem mindennap találkozom. Bár eléggé visszataszító egy alak, úgy tűnik, hasznos, mert lenyugtatja a Duncan nevezetű társát. Közben letudom magamban, hogy nincs barátnője Lukának, viszont egy sokkal rosszabb ismerőse. Duncan közben odamegy az egyelőre érintetlen eladóhoz, és minden megerőltetés nélkül szóra bírja. Bár nekem nem mondanak sokat ezek a dolgok. Az viszont biztos, hogy nem tiszta a fickó. Aztán meg könyörögni kezd...
- Megnézhetem a másik két eladót... Miszter, akiket... lelőtt? - kérdezem meg, nem igazán határozott hangon. Úgy tűnik, nem lesz szükség a szikére, amit eddig ott szorongattam a kezemben, szóval zsebre vágom. - És szeretnék visszamenni a mentőautónkhoz, hogy hozzam a felszerelést, ha netán valaki... életben maradt - közben végignézek a véres testeken. Érdekes, még nem vették észre a "külső tulajdonságaim" - gondolom, de lehet, hogy csak a farok a legfeltűnőbb messzebbről, ami most az orvosi ruhám mögött van, nem szem előtt. Vagy náluk az ilyenek teljesen megszokottak?
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 10:08 pm

//Nem tudtam hogy ennyire egyértelműen látszik "Ginán" hogy manus Smile//


Gina megnyugtat hogy oké a szépfiú, valami Luka-nak hívják. Közben felbukkan egy csaj is, biztos ő is mentős. Van rajta valami különös, macskaszerű. Az utóbbi időkben furcsább dolgokat is láttam már. Közben a tulaj dalolni kezd és kiköp egy nevet: Yeshua Zbygněv. Próbálok vissza emlékezni, hátha beugrik valami még rendőr koromból.
Amíg a fickóra figyelek, a mentős csaj óvatosan közelebb jön, és közli, hogy szeretné megnézni a sérülteket. Remélem megdöglöttek, de ha nem, majd teszek róla. Egyelőre csak a felé fordulok:

-Higgyen nekem szépségem, nem kellene ellátni őket. Ezek rossz emberek. Ha maga feküdne ott vérbe fagyva, csak röhögnének. Nem érdemlik meg a segítséget, és valszeg nincs beteg biztosításuk sem.

Akármit is reagál, most ismét a tulaj felé fordulok:
-Most bezzeg rimánkodsz mi? Talán tényleg nem öltél meg senkit. De az általad árult fegyverekkel igen. Talán ebből megtanulod, hogy bűnözni nem túl kifizetődő.

Megpróbálom szétlőni a térdét a magnummal. Remélem örök életére lesántul. Talán elég lecke lesz ez neki.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 7:21 pm

//Nem tom nekem logikusnak tűnt, hogy egy latexszerű anyagból készült testhezálló ruhából legalább a férfiasság körvonalai kilátszanak, még ha nem is olyan impozánsak a méretei.//

Cardas-t nem akadályozza Duncan semmiben, és bejut a pult mögé. A látvány ami a szeme elég tárul siralmas. A fegyveresnek irtó nagy mázlija lehet, vagy a falakon is átlát, mert az első golyó átvitte az egyik férfi fejét. Vele már nem sokat kell törődni, csak annyit hogy a vér, és agyvelő darabokban el ne csússz. A másik férfit három golyó találta el. Kettő gyomortájékon, a seben keresztül hihetetlen mennyiségű vér ömlik ki, míg a harmadik golyó karon találta. A fegyvere még mindig ott van, ahol elejtette, de még így szakavatatlan szemekkel is megmondod nem fog érte nyúlni újra.
Duncan közben beleereszt a férfi térdébe egy golyót, amitől az óbégatása még szörnyűbb lesz. Az idegrendszeretek nem gyenge, de ezt a Dalai Láma sem bírná ép ésszel. Végül csak sikerül értelme utolsó szikráit összekuporgatni a fejébe. Nyögve, de megszólal.
- Ok, ok, elmondom még, amit tudok. Csak ne lőjön. A Maróni család fegyverellátmányai megcsappantak, így új lelőhelyet keres. Finnigan-an keresztül intézte a dolgait. Ennyit tudok esküszöm, mindenre ami szent, csak hagyjon életben. Könyörgöm. - A mondandója végén, már szinte sír. A nadrágja átnedvesedik a fájdalomtól, vagy éppen a záróizmai elengedésétől. Az agyadba a nevek keringenek. A feketepiaci fegyverneppen hamar beugrik neked. Lengyelországból szabadult át az államokba, annyira kishal, hogy kisebb már nem is lehetne. Csak egy gyenge összekötő, tucatjával lehet találni az utcákon. Finnigan már más tészta. Hónapok kemény munkájával az Ír banda fejévé nőtte ki magát. Azóta a Maróni Család ranglétráján is feljebb került a csatlósbanda, talán ez lesz a nagy dobásuk, hogy az első segítői legyenek a második legnagyobb maffiaszervezetnek.
Közben Gina otthagyja a "társalgást", és Lukával elhúzódik az egyik csendes sarokba. Az ápoló úgy néz ki elfelejtkezett a kötelességéről, és nem a sérültek foglalkoztatják. Egyikőtök sem hegyezi a fülét, hogy miről is beszélhetnek, de azért pár szót elkaptok a suskusból. Cardas megtudhatja, ha eddig még nem tudta, hogy a két idegen a Tolvajok Fejedelme bűnszervezetbe tartoznak. Luka már többször is segített nekik orvosi értelemben. Csinos az orvosi mentős ruha, hát még aki hordja. Végül Duncan jelleméről, és testi kvalitásáról is ejtenek pár szót, csak hogy senki ne maradjon ki a sorból.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 7:48 pm

Elmenve Duncan előtt, kiráz a hideg. Nem szoktam ilyen alakok közelében lenni, és nem igazán vágyom rá. A pult mögé érve egy fejbe lőtt hulla- a csudába, sikerült a koponyatartalmával bepiszkítanom a cipőm! - és egy három találatos fickó látványa fogad. Talán még él - reménykedem. Ilyen pontos lövésekre kevesen képesek. Lehajolok hozzá, hogy megvizsgáljam, de ekkor egy lövés hallatszik, mire megpördülök. Fájdalmas és rémes ordítás követi. Szegény alak nem kel lábra jó sokáig, vagy talán soha. Mikor abbahagyja a siránkozást, elkezd beszélni, számomra nem éppen érthető dolgokról. Legszívesebben odamennék és jól fejbe verném az a mészárost. Gina és Luka elvonulnak egy sarokba cseverészni. Nem vagyok az a pletykás típus, vagy hallgatózós, de ez most szerintem nem is annak minősül, inkább információszerzésnek. Megtudom, hogy Gina és Duncan a Tolvajok Fejedelme nevezetű bűnszervezet tagjai, és hogy Luka orvosi segítséget nyújtott a számukra. Majd még valamikor őt is kifaggatom erről az egészről, hogy többet is megtudjak erről a városról, és ami benne zajlik. Közben végigmérem Lukát, ha már róla van szó. Eztán Duncan lesz a téma. Na, gondolni sem merek rá, legszívesebben rács mögé dugnám az ilyen "igazságosztókat". Érdekes munka ez az alvilági dolog. Talán Luka el tudja érni ezeket? Mert esetleg hasznos lehetne. Főleg, ha hasonló helyzetbe kerülnénk, hogy nincsenek zsaruk, akkor megtudhatnánk, hogy éppen ők vannak-e ott. Úgy vélem, ennyi "információszerzés" elég is mostanra, és és finoman megkérdezem Duncant, hogy elvihetjük-e a sérültet, majd ezzel itt sem vagyunk. Persze, ha ő nem akar mást megtudni tőle. Mert elég komoly sérülés az a térdlövés. Odaszólok Lukának is, hogy közben vizsgálja meg a három találatos áldozatot is, hogy még él e, bár nem sok remény fűzök hozzá.


A hozzászólást Cardas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 27, 2011 8:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 8:02 pm

A a térden lőtt fickó az eddiginél is szánalmasabban kezd vinnyogni. Puhány alak. Viszont ijedtében mond még pár hasznos infót. Ha sikerülne kiiktatni Finnigant, az jócskán meggyengítené Maroni seregét. Bár óvatosnak kell lenni, az írek kemény fickók, mindig készek a balhéra. Közben a többiek mini kupaktanácsot tartanak a sarokban. Szóval Luka is a Tolvajok Fejedelmének a tagja. Érthető, egy orvos mindig jól jön, így a hatóságok nem kérdezősködnek a különös sérülések kapcsán.
A traccspartit befejezve odajön hozzám a mentős csaj. Így közelebbről megnézve még különösebb a külseje. De hát ez Gotham, a furcsa már lassan megszokottá válik. El akarja látni a vinnyogó boltost.

-Felőlem viheti, bár mint mondtam, nem érdemel sajnálatot.- rágyújtok egy újabb cigire, majd Gina felé fordulok:

-Te tudod merre lehet megtalálni ezt a Finnigan nevű csókát?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 11:09 pm

A kérdések válaszokra találnak, vagy legalábbis valami olyasmire. Cardas megkapja a pozitív választ, viheti a haldoklókat ahova akarja, de most olyan történik, amire nem számított. Luka elé áll, és suttogóra fogja hangját.
- Ne olyan gyorsan, nekem lenne egy javaslatom. Az áldozatoknak sürgős ellátásra van szükségük. A lőtt sérültnek előbb el kellene állítani a vérzését, és stabilizálni az állapotát, majd a síróst is el lehetne látni. Bepakoljuk őket a mentőbe, majd Karl-lal elküldjük őket a kórházba. Mi ketten pedig követjük őket, ha jól gondolom a fegyveres még fog hagyni maga mögött sérültet. Mit szólsz orvosasszony? - Teszi fel a nagy kérdést, ami nem kis következményekkel járhat. Ha beleegyezik Cardas akkor magára hagyja a betegeket a mentősofőrrel, de talán megmenthet másokat. Ha pedig nem megy, akkor biztosabb lehet benne, hogy a két sérült jó kezekben lesz végig, de feltételezhetően Duncan-nak a nap hátralévő részében, több áldozata is lesz, akik nem fognak szakszerű ellátást kapni.
Gina is ott hagyja a beszélgető partnerét, és elkezdi csóválni a fejét. Úgy néz ki a bajsza alatt még mosolyog is, és újabb kekeckedésen töri a fejét.
- Úgy néz ki már megint kihagy az agyad. Még te is tudod hol van Finnigan bázisa. Az ő bárja Coventry-ben a Finnigan bár. Igaz már te olyan rég lehettél főiskolás, hogy azt sem tudod merre buliztatok a régi szép időben. - Az élcelődés nem csak a tanulatlanságodra, de még az életkorodra is kiterjedt. Meg kell hagyni egyedi a közlési stílusa, de legalább elmondja azt, ami a tényleges válasz. Csak ki kell bogarászni a sok pelyva közül.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 11:49 am

Duncan nemtörődöm módon csak odaszól, hogy vihetem a sérülteket. Odaszólok Lukának is, hogy vizsgálja meg azt, aki három lövést kapott, de ő ehelyett elém áll, és halkan odaszól, hogy mások ne halhassák. Azt tanácsolja, hogy lássuk el a két sérültet, és tegyük be a mentőbe, aztán menjünk Duncanék után, mert bizonyára még sok ellátni való ember lesz utána. Tökös egy fiú ez a Luka. Elbizonytalanodom. Ha nem az itt lévő sérültekkel törődünk, akkor lehet, hogy az egyikük meg fog halni, ha már nem halott. Ha pedig itt maradunk velük, akkor lehet, hogy több tucat sérült marad ellátás nélkül a mai napon. Rövid gondolkodás után úgy határozok, hogy menjünk Duncanék után, úgy többet tehetünk. De előbb vizsgálja meg azt, aki a pult mögött fekszik, hogy él-e még. Ha él, akkor visszamegyünk Karlhoz és hozzuk a hordágyat. Viszont ezzel időt veszítünk. Ha nem él, akkor ellátjuk a térden lőttet, és visszavisszük a kocsihoz. Utána mondjuk Karlnak, hogy vigye el egyedül, mert én és Luka még maradunk, persze Duncan tudta nélkül.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 12:31 pm

A két mentős pusmogni kezd a sarokban. Nem hallom hogy miről beszélnek, de nem is érdekel.
Gina közben a koromon élcelődik. Tény, nem vagyok már fiatal. Eszembe jutnak a régi szép idők. A főiskolás évek Zack-kel. Mennyit marháskodtunk. Aztán meg hétvégeken átruccantunk Metropolisba Jess-hez. Milyen boldogok is voltunk akkor...
Nem érünk rá érzelgősködni, feladatunk van.

-Kac-kac, milyen vicces kedvében van valaki.-fordulok Ginához.- Ne vesztegessük tovább az időt, menjünk szétrúgni Finnigan seggét.-Búcsúzóul odaintek a mentősöknek, majd elindulok kifelé.

Útban a kocsi felé, egy halvány mosoly kíséretében hozzá teszem.
-Én Metropolisba jártam bulizni a főiskola alatt.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 1:33 pm

Luka bólint, és már az utcán van. Integet Karl-nak, aki még mindig az utcán várakozik rátok. A sérüléseket úgy, ahogy ellátjátok. Karl pedig kicsit önbizalom hiányosan, de behozza a hordágyat. Miközben Luka kötözi a lőtt sérültet, vérzése meglepő módon abbamarad. Legalábbis amennyire egy ekkora revolvertől kapott lyukakból ömlő vért meg lehet állítani. A két férfit felpakoljátok a mentőkocsiba, és már csak Karlt kell meggyőzni a dologról. Valahogy Luka különös hatással van az emberekre, mert ellenkezés nélkül Karl beletörődik, és máris robog a kórház felé.
Közben Duncan és Gina már a kocsijuknál állnak, és csak fél szemmel nézik az eseményeket. A mentők megmentik, akit meg kellett menteni. Közben Gina mesél a Metropolisban töltött idejéről, és az ott talált olasz macsóról, aki jobban szív mint egy porszívó, bármit is jelentsen ez. Végül csak rátér a kocsiba szállás műveletére, már az egyik lába bent is van a járműbe mikor Luka utánatok kiált.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 1:46 pm

Na, végre, egyszer Luka azt csinálja, amit mondanak neki. Kisiet az utcára, és jelez Karlnak, aki mér mindig ránk vár. A két sérültet ellátjuk - érdekes, túlélte a fickó azt a három lövést, jegyzem meg. Nem kis szerencséje van. Megérkezik a hordágy is közben, és végül stabilizálva állapotukat bepakoljuk a két eladót a mentőautóba. Luka megbeszéli a további tervet Karlal, aki nem is ellenkezik. Ez a fiú jól tudja manipulálni az embereket, annyi biztos - jegyzem meg -, de engem aztán nem fog! - teszem hozzá. Most jönne az a rész, hogy megvárjuk, hogy elinduljon Gina és Duncan, majd a nyomukba eredünk. Mondanám is a tervet Lukának, de már megint a szólásszabadságával élve - amit úgy tűnik, hamarosan meg is vonok tőle, hisz ő csak egy ápoló, és tudnia kéne, hol a helye - odakiált a már éppen távozó párosnak! Csak nem azt akarja, hogy velük menjünk?
- Most meg mit csinálsz? - kérdem.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 2:44 pm

Fél szemmel figyelem a mentősök munkáját. Az alatt az idő alatt, míg ezekkel a rohadékokkal foglalkoznak, lehet hogy valahol egy rendes embernek nem jut mentőkocsi. Mindegy, ezek csak kis halak.
Közben Gina Metropolisi élményeiről beszél, meg valami olasz fickóról. Ez már is több információ, mint amit tudni akartam.
Már épp beszállnánk a kocsiba, amikor a Luka gyerek utánunk kiált. Mi a fenét akar? Eloltom a cigimet, majd visszakiáltok:

-Mit akarsz öcsi? Igyekezz, nem érek rá egész nap!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 11:51 pm

Luka odaér a kocsihoz, és bedugja fejét a vezetőülés oldali ablakon. Még csak látszólag sem fél Duncantől, nem is zavarja, hogy most végzett ki hidegvérrel majdnem három embert. Egy két lihegés után, ami a sietségből adódóan jött ki a meggyötört tüdejéből, végre szavakba önti a mondandóját.
- Nem zavar ha utánatok megyünk? Lehetséges, hogy ezt az életmódot követve megsérülsz, talán elkelhet egy kis orvosi segítség. Nem zavarnánk a "munkátokat" csak a partvonalról figyelnénk. - Mondja teljesen őszintének tűnően, ami fura hogy nem az a "mindjárt betöröm az orrát egyetlen ütéssel" érzés jön MacFarlane-re, hanem hogy tényleg szüksége lehet orvosra, egy kóbor golyó bármikor eltalálhatja, és akkor életet menthet az életmentő.
Cardas kérdésére nem kap válasz, csak végignézi, ahogy az ápolója megteszi, amit megtesz. A beszélgetésből nem hall sok mindent, de azt látja, hogy a férfi a hüvelykujját felfelé mutatja, jelezvén hogy minden rendben lesz. Közben Ginának nevezett macskanő le sem veszi róla a szemét. Végigméri a mentőorvost, és amikor már farkasszemet néztek még kacéran rá is kacsint.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 12:38 am

Luka elindul felénk. Vajon mit akarhat? Hamar kiderül, azt szeretné ha velünk tarthatna. Azt mondja szükségünk lehet orvosra. Végül is nem mond hülyeséget, elvégre egyikünk sem sebezhetetlen. Viszont kockázatos "civileket" tűzharcba vinni. Elég nehéz lesz magamra is vigyázni, nem hogy még rájuk is. Egy ideig velünk tarthatnak, aztán ha túl forróvá válik a helyzet, csak lesz annyi eszük, hogy elpucoljanak.

-Ha nagyon akarsz, gyere, de nincs sok kedvem rátok is vigyázni. Komoly balhéba is keveredhetünk. Előfordulhat, hogy harcolnotok kell. Akár még ölnötök is. Ha mindezt vállalod, felőlem gyertek, de jusson majd eszedbe, hogy én figyelmeztettelek.

Ha befejeztük a társalgást, elindulok a Finnigan bár felé.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 29

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 7:15 am

Luka odasiet Duncanékhez, majd kifújva magát és bedugva az fejét az ablakon beszélni kezd, de én nem értem. Hát, nem éppen úgy terveztem, hogy engedélyt kérünk tőlük, mert ha nem adja meg, és úgy követnénk őket, abból baj lehet. Kicsit aggódva várom a választ, de azt nem kapok, csak egy felfelé mutatott hüvelykujjat, de ez is megteszi. Elindulok Lukához. Na, én sem gondoltam volna, hogy ma ilyet fogok csinálni a műszakom alatt. De nem panaszkodom, jobb, mint hajléktalanokkal foglalkozni, akiknek a szagát kétszeri fürdés sem viszi le.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 29, 2011 10:23 am

Luka egy biccentéssel jelzi Duncan felé, hogy értette minden mondatát, de azt nem ígéri hogy bajba nem fog kerülni. Ekkor lép az igazságosztó a gézre, és a még félig be sem szállt Ginával együtt elrobognak Coventry felé. Már csak a füstölgő kerekek nyomai látszanak mikor az ápoló visszaér a mentőorvosához.
- Na akkor húzzunk bele, mert soha nem érjük utol őket. - Vigyorog mintha csak magától érthető lenne a dolog. Ezzel belenyúl Cardia hajába, és még mielőtt a testiségtől megilletődhetne bármit is csinálnál, kihúz belőle hajtű. Odalép a mellette parkoló kocsihoz, és egy kis hajlítgatás után a zárjába illeszti a fémdarabot. Végül az ajtó mintha csak zárva se lett volna kinyílik, de az idillikus pillanatot a riasztó megszólalása vágja ketté. A férfi könnyed mozdulattal bepattan az első ülésre, és kevéske matatás után el is hallgattatja a szerkezetet. A motor felbőg, és az állad keresgélése közben már csak annyira leszel figyelmes.
- Na beszállsz vagy mi lesz? - Kérdi pofátlanság határait a legnagyobb mértékben átlépve.

Eközben a 1967-es Chevrolet Impala Coupe-ban a duó éppen a tervek, és a múlt megbeszélésén fáradoznak. Vagy legalábbis Gina fáradozik két szónál többet kihúzni partneréből.
- Láttad a csajnak a farkát? Hát eldobom az agyam, én itt hónapokig varrom és készítgetem a ruhámat ennek meg szériatartozékként megadatik a macska kinézet. Hát világ az ilyen? Egyesek olyan szerencsések, fogadjuk hogy simán bevennék a csapatba is, csak mert így néz ki. Bezzeg engem. Olyanokkal jöttek, hogy nem tartozok közéjük, meg hogy a kicsit több néha kevesebb. - A férfi dúl fúl magában, és ezt pont a legjobbra zúdítja rá. Néha rájön az ötperc a macskanőre, és akkor minden érzelmi válságát az igazságosztóra borítja. Szerencséjére hamar véget érnek az érzelmi kitörések, így ráterelődik a szó az értelmes témákra is. - És mi lesz a terv? Újra betörsz fegyverrel a kézbe, mint valami begőzölt kan, és halomra ölöd őket? Vagy mit terveztél te fegyvermániások királya?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gotham Központi Kórház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Központi Kórház   Gotham Központi Kórház - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gotham Központi Kórház
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Központi energiaforrás
» Saint Luke Kórház
» Gotham Múzeum
» Gotham Gazette
» Gotham Gazette

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gotham központ-
Ugrás: