DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Kérdések, ötletek, kritikák.

Go down 
+8
Madárijesztő
Friedrich Hollowitz
Bisur
Kevin Chase
Tigra
Mammon
Teodor Black
Vadmacska
12 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeKedd Márc. 15, 2011 11:28 pm

Ide írhatjátok be mindazt, ami a fejetekben jár, és minket is érdekelhet. Bármiről lenne kérdésed, vagy valamit csak nem értesz, esetleg csak a fórumos dolgokkal vagy elakadva, nyugodtan tedd fel itt a kérdésed, és biztos lehetsz benne, hogy kapsz rá választ.
Jöhetnek még ide az ötleteid, és kritikáid az oldallal kapcsolatba. Mivel a játékosokért vagyunk, és azt szeretnénk, hogy szaporodjatok, mint a gombák (átvitt értelembe természetesen) ezért bármilyen óhajjal-sóhajjal lehet ide írni. Akár a kreditrendszer nem tiszta számodra, vagy új fajok kikönyörgése a célod, ide leírhatod.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeSzer. Márc. 16, 2011 9:46 am

Kezdeném én: a régi hozzászólás toplista teljesen megszűnt? Meg a legfrisebb hozzászólásokat is megkéne jelentetni oldalt, a kényelmesebb kezelés végett.Sztem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 8:22 am

Meglepődve látom, hogy pár játékos neve lila színnel jelent meg. Ennyit érnek a gonoszok? Very Happy Nekem ez nem tetszik, lehetne más színeket használni a kéknél, és lilánál.
A másik, hogy látom, új mesélővel bővültünk. Ő kicsoda?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 10:00 am

A rinyálás helyett ötletet is kérünk koma. Nem lehet az oldalon csak elégedetlenkedni. Tessék valami produktív hozzászólást is írni. Na. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 10:50 am

Amúgy szép szín az a lila. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 11:55 am

Ugye ugye Very Happy te sem tudsz jobbat kitalálni. Örülj inkább annak, hogy csoportokra vagytok osztva. Még ha te gyilkosság után nem is maradsz sokáig benne.
Vissza az elejére Go down
Emily
Vendég




Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeKedd Május 10, 2011 6:11 pm

Sziasztok! Smile

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy benne lennétek-e egy társoldalságban a mi fórumunkkal?
[Oldal] [Fórum]

Előre is köszi a választ!

Emily
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 11:25 am

A Fejlődési szint rendszere már nem érvényes?
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net/t11-kredit-penz-es-fejldesi-rendszer

Ha igen, akkor azt fel kell tüntetni valahol? Honnan tudom hogy épp melyik szinten állok? Erről valaki értesít ha valami történik a karakter befolyását illetően?
Ha már nem érvényes ez a besorolás, akkor talán tanácsos lenne törölni a topicból, hogy a játékosokat ne zavarja meg.

Ez csak egy észrevétel volt kérdéssel fűszerezve Smile
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeKedd Jún. 07, 2011 12:16 pm

Akkor drága Mammon, mielőtt még másnak is feltűnne az ilyen. Igen ez az adminjaink dolga lenne, hogy csoportokba ossza, de ez még elfoglaltságaik miatt nem történt meg, így vettem a bátorságot hónapokkal ezelőtt, és megírtam az Összesítés témát, amiben mindenki szerepel, vagy szerepelni fog. Itt nem a játékosok saját beállítottságát látjátok, hanem a környezet által rátok ruházott hírnevet. Kalandonként ez változni fog, legalábbis ha olyat tesztek, amivel kiérdemlitek.
Vissza az elejére Go down
Car'das
Vendég




Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Regisztráció   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 3:19 pm

Üdv, most regisztráltam, de nem jött semmi az email címemre, próbáltam belépni is, de azt sem engedi...
Cardas néven regiztem
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeSzomb. Jún. 11, 2011 3:31 pm

Megoldódott!
Ha ez az üzi post hunt-nak számít, akkor törölhető Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 12:52 pm

Sziasztok.

Lenne egy olyan kérdésem, hogy Zöld Lámpásként indíthatom-e a karakterem (akár emberként, akár idegenként). Olvastam, hogy a világ még nem tud róluk, de ez ugye nem jelenti, hogy nincsenek.

Nemleges válasz esetén van-e lehetőség a későbbiekben csatlakozni hozzájuk bármilyen formában (emberként vagy idegenként)?

Előre is köszönöm a választ.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 1:09 pm

Nem, és igen Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 3:31 pm

Elnézést kérek, hogy így kukacoskodok, de hajnalban olvasgattam a fórumot és néhány fura dolgot találtam. Előre is elnézést, lehet, hogy én voltam a bolond és benéztem valamit.

Természetfelettieknél játszható fajoknál le van írva, hogy csak kettő képességük lehet, nem lehet újakat venni, vagy szerezni. És szigorú szabályok vannak.
Amíg a képességek topicban az van írva, hogy 3-4 akár 5 képessége is lehet amit fejleszthet stb... és teljes mértékben birtokol. Az is oda van írva, hogyha valaki természet feletti bizonyos szabályokat követnie kell, különben a a képessége rovására megy (aki jó annak jót kell tennie, aki roszs annak rosszalkodni) ehhez képest vannak olyan karakterek, akik már jó ideje mentalitásukhoz képest ellenkező oldalon vannak, mégsem csökkent a képességük.
Vannak karakterek akik már rég megfelelnek a fejlődési rendszer beli követelményeknek, mégsem léptek szintet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 11:06 pm

hi all Smile
Játszik valaki a DC Universe Online-al PS3-mon?
Vissza az elejére Go down
Friedrich Hollowitz

Friedrich Hollowitz


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jul. 26.
Age : 40
Tartózkodási hely : Német Szövetségi Köztársaság Nagykövetsége

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 6:31 pm

Üdv mindenkinek!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy indítható-e egy karakter aktív mágusként? Vagy csak később válhat azzá?
Illetve ha indítható, akkor:
1. Fajára nézve ember?
2. Hány varázslattal kéne rendelkezzen? (Gondolom eggyel, de azért érdeklődöm Smile )

Na, mindenesetre addig is írom a karaktert, majd válaszok függvényében reszelgetem jobbra-balra Very Happy És köszönöm szépen előre is a fáradtságot annak, aki válaszol Embarassed

Oké, már nem is aktuális, kellő mennyiségű előtörténet olvasás után képbe kerültem, elnézést a zavarásért Smile
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimeCsüt. Júl. 26, 2012 7:15 pm

Üdv!

1, Igen, indítható aktív is, nem kell azzá válnia, de az előtöriben írd meg, hogyan lett az, és milyen fajta mágiát használ.

2, A faj ember lesz, a Homo Magi az kaszt. (bár keverhető a faj és a kaszt, pl.: Emberfeletti és Homo Magi, de az olyan előtörit szigorúan ellenőrizzük)

3, Egy alap varázsló 3 alap mágiával kezd, és ezt ahogy fejlődik (szintek vásárlásával kreditből) növelheti.



Ajánlom figyelmedbe a kasztok leírást, azon belül ugye a Homo Magi-t. :

Kasztok

Utána pedig ezt, hogy képben legyél az oldal mágia szerkezeti használatával.:

Varázslatok és hozzá segítség

Sok sikert a karakter megalkotásához!
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Dante Libraio
Civil
Civil
Dante Libraio


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2014. Feb. 20.
Age : 25

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimePént. Feb. 21, 2014 3:27 pm

Sziasztok!

Mielőtt nekiállnék az előtörténet megírásának, van 2 kérdésem:
1. Kötelező-e a DC univerzumban már létező hőst használni, vagy lehet kitalált is?
2. Csak ha lehet kitalált, akkor érvényes ez a kérdés: Elképzelhető-e, hogy a fórum univerzumában is léteztek/léteznek az Assassin's Creed világból ismerős Asszasszinok - Templomosok? (igazából ez csak azért kérdés, mert ha igen, akkor betennék az előtörténetbe egy híres Asszasszint, mint felmenő Smile)
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimePént. Feb. 21, 2014 6:17 pm

Tudtommal az, hogy létező hőssel lehessen valaki az kiváltságnak számít. A titokzatos háború engedélyezéséről madárijesztőt kéne megkérdezni, de szerintem meg lehet oldani.
Vissza az elejére Go down
Dante Libraio
Civil
Civil
Dante Libraio


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2014. Feb. 20.
Age : 25

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimePént. Feb. 21, 2014 6:32 pm

Akkor, ha jól értem lehet egy saját, általam kitalál karakterem?
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimePént. Feb. 21, 2014 6:34 pm

Igen. Legfeljebb a fajoknál van kíkőtés meg a különleges képességeknél.
Vissza az elejére Go down
Dante Libraio
Civil
Civil
Dante Libraio


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2014. Feb. 20.
Age : 25

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimePént. Feb. 21, 2014 6:39 pm

A faj ember lenne, és különleges képessége nem lenne, csak azt tudja amit egy Asszasszin! Wink 
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimePént. Feb. 21, 2014 6:43 pm

Akkor sok sikert. Minden a szabályzatban is bent van.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimePént. Feb. 21, 2014 8:11 pm

Bárki bármi lehet, ez az első és legfőbb szabálya az oldalnak. Úgyhogy ha jól meg tudod magyarázni, és értelmes alapjai vannak, akkor nyugodtan jöhetsz. Egy kicsiny ellenvetés lehet a dologban, hogy mint már fentebb is említve lett, nem lehet teljesen valahol már máshol látott karakter, személy állat, vagy bármi hasonló.
Vissza az elejére Go down
Dante Libraio
Civil
Civil
Dante Libraio


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2014. Feb. 20.
Age : 25

Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitimePént. Feb. 21, 2014 8:15 pm

Nem lenne máshonnan vett karakter (szóval nem akarok Ezio lenni Very Happy ) csak egy Asszasszin, aki Gotham City-t járva osztja az igazságot!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérdések, ötletek, kritikák. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések, ötletek, kritikák.   Kérdések, ötletek, kritikák. I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kérdések, ötletek, kritikák.
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Képregényes kritikák

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Társalgó-
Ugrás: