DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Antidote lakása I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Antidote lakása I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Antidote lakása I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Antidote lakása I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Antidote lakása I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Antidote lakása I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Antidote lakása I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Antidote lakása I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Antidote lakása I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Antidote lakása I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Antidote lakása

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 9:37 pm

A lakás egy régi épületben található, szinte a kerület határánál. A ház homlokzata néhol már bomlik, eredetileg világos sárga színű volt, de mostanra már sokat fakult a színe és a szmog inkább barnássá tette a ház színét.

A lakás maga két szobából áll, egy konyhából és egy fürdőszobából áll. Az egyik szoba a nappali, ami tipikusan amerikai, vagyis egybenyílik a konyhával. Megtalálható itt egy szakadt kanapé, egy ócska TV és egy szekrénysor, melynek tetején könyvek sorakoznak.
A konyhában és a fürdőszobában, csak a legfontosabb dolgot találhatóak meg.
A másik szoba hálószobaként funkcionál. A berendezést itt egy kis ágy, egy komód és egy éjjeli szekrény teszi ki. Az éjjeli szekrényen egy lámpa található, a fiókjában lehet megtalálni, a Könyvet.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 9:51 pm

Otthon ülsz, és nézed a TV-t. Nincs benne semmi érdekes! Minden olyan nyugodt és csendes... egyedül vagy, és gondolkozol a jövőről, amikor a csengő hangja megtöri a csöndet. Ha odasétálsz, azon a kis izébizé lyukon, aminek még mindig nem tudom a nevét láthatod, hogy két rendőr van az ajtód előtt. A csengetés után azonnal kopogtatni kezdenek:

- Adam Scrathrel! Dreak nyomozó vagyok! Parancsom van, hogy átkutassam a házát! Ha nem nyitja ki az ajtót, akkor betörünk!

Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 10:15 pm

Újabb unalmas nap, egész nap csak tévézgettem és döglöttem... Zsasz vállalatól alig sikerült elmenekülnöm, ráadásul, még a hírhedt gyilkost sem sikerült megtalálnom. Majd legközelebb menni fog, talán...

~ Legközelebb? Ennyire naív vagy Adam? Inkább válts csatornát, unom már ezt a maszlagot!
~Néha napján befoghatnád a szádat, démon!


Csöngetnek, majd kopogtatnak az ajtón és egy ember kiabál be. Állítása szerint a rendőrség keres engem. Elkezdek keresni egy inget, nem lenne illendő, ha félmeztelenül állnak ki eléjük.

- Mindjárt megyek! - üvöltöm ki a rendőröknek.

Megvan az ing! Felkapom magamra és begombolom, míg odasétálok az ajtóhoz és kinézek azon a lyukon, aminek a nevét nem tudja a mesélő. Várjunk csak... Milyen mesélő? Hülyülök...

~Bezony egyre hülyébb leszel!
~Bekaphatod...


Látom, hogy kint áll két rendőr. Kinyitom az ajtót és szemébe nézek annak amelyik a vezetőnek tűnik.

- Itt vagyok, de megszeretném kérdezni, hogy milyen alapon akarják átkutatni a lakásom? Szeretném látni a parancsot is. - mondom a rendőrnek.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 10:26 pm

A férfi ráncolni kezdi a homlokát, majd előkap egy papírt a zsebéből, és majdnem a szádba nyomja. A papíron világosan látszanak az adatok: a rendőröknek joguk van belépni a házadba! Élnek is ezzel a lehetőséggel, az egyik rendőr azonnal be is jön, és most látod csak, hogy mögötte egy méretes németjuhász kutya is van, ami a biztosuraknak is - akik jó magasak - derékig ér.

- Szimat, Kenny, keresd!

Mondja, majd "Kenny" el is kezd szaglászni. Megy, megy szépen a lakásban, ami az útjába kerül, azt mancsával összesározza, nem zavartatja magát, de hát csórikám csak egy kutya! Aztán egyszer csak megáll, és a rendőrre néz, és ugaz egyet. Ezek után elkezd futni, és megáll a fiók előtt... az a fiók előtt , ahol a könyvedet tartod...
Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 10:37 pm

Ezeknek tényleg joguk van ahhoz, hogy átkutassák a lakásomat és még egy kutyát is hoztak ide. Csak nem drog ügyletekbe kerültem? A kutya látszólag nem nagyon törődik azzal, hogy nem mosták meg a lábát, hanem szinte azonnal az éjjeli szekrényemhez fut, ahol a Könyvet tartom.

~ Hajaj, hogy fogod megmagyarázni azt a csodás kis fekete könyvet, amibe piros betűkkel írtak?

Odamegyek a fiókhoz, remélhetőleg a kutya nem harap meg és kinyitom, szinte csak a könyv van benne, meg néhány apróság, egy zseblámpa és pár elem. Kiveszem ezeket a dolgokat, üresen hagyva a fiókot. A Könyvet fogom és látványosan átpörgetem lássák, hogy nem tartok benne semmit, miután végzek az ágyra hajítom. A zseblámpát szétszedem kiszedem az elemet belőle, majd az ágyra dobom. A többi kis kacat meg túl kicsi ahhoz, hogy akármit is tartsak bennük.

- Miért akarnak megbüntetni? Illegális zseblámpa tartásért? Netalán kifogásolják azt, hogy asztali szerepjátékot játszok? - mutatok a könyvre - Vagy netalán nem megfelelő fiókhasználatért, akarnak becsukatni? Válaszoljanak mielőtt a nyakukba akasztok egy pert!
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 10:46 pm

A kutya morogni kezd rád, amikor odalépsz, de aztán mégis megengedi, hogy átkutasd a szekrényt. A gazdája intett neki. Amikor kiveszed, a könyvet habár megbámulják a rendőrök, nem foglalkoznak vele, a zseblámpával nem foglalkoznak. Ellenben amikor közelebb megy Drake, akkor benéz a szekrénybe, és felkiált:

- Kapás van, pajtás! Okos kutya vagy! Na jöjjön szépen, Mr. Scrathrel, bevisszük az őrsre, ahol elmondja nekünk, hogy honnan is van ez a kokó!

Mondja, majd kivesz egy zacskót, ami tele van kokainnal. A fiókodban volt!

A másik rendőr hangját hallhatod a másik szobából:

- Központ, itt Sólyom! Megtaláltuk, tényleg kokain volt nála! Mindjárt visszük be!

Mondja. Ezután Drake előkap egy bilincset, majd elkezd feléd mozogni, a kutyája végig mellette áll:

- Jöjjön, öregfiú, indulni kell, mert kihűl a fánk, ami vár minket, keményen dolgozó zsarukat! A könyvet meg adja ide, át akarom nézni!
Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 02, 2011 9:59 am

~Megölhetnéd őket...
~Feltűnő lenne és akkor több rendőrt küldenének a nyakamba. Majd megoldom bentről a dolgot.


Előrenyújtom a kezemet, hogy rárakhassák a bilincset. Nem mutatok ellenállást, nem akarok balhét, egyenlőre.

- Gondolom nem hinné el, ha azt mondanám, hogy nem tudom, hogyan került oda. A drogot viheti, viszont a könyvre találjon ki valami más kifogást. Drog és én megyünk, könyv marad. - színtelen nyugodt hangon beszélek, közben végig Drake szemébe nézek.

Talán tényleg meg kéne ezeket a barmokat ölnöm. Nem is emberek, csak egyszerű kis játékszerek, akik most basztatják a használójukat. Később még fognak kapni a fejükre, vagy inkább a tüdejükre...

- Mehetünk, biztos úr?
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitimeVas. Ápr. 03, 2011 10:10 am

Amikor Drake rád rakja a bilincset, egyből elindul. Egészen az utcára követed őket. Drake vezet, a társa az anyósülésen, téged pedig a hátsó ülésre ültettek. Egy vastag fal választ el tőlük, csak kis rácson keresztül láthatod, hogy mit csinálnak.

- A könyvet hoztam magammal! Kedvelem a szerepjátékokat... és ha maga börtönbe megy, biztos kapok engedélyt, hogy megtartsam! A fiam hogy fog örülni neki!

Mondja Drake, majd a társával együtt nevetni kezd.
Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2011 4:19 pm

Furcsák ezek a rendőrök... Valami nem stimmel itt. Ráadásul a rendőr beszéde sem passzol.

- Az előbb azt mondta, hogy szereti a szerepjátékokat, majd azt, hogy a fia fog neki örülni. Nos, maga vagy nagyon hülye, vagy kamuzik...

~ És most mit csinálsz, Adam?
~ Kiszabadulok, többnyire.


Egy erős széllökéssel megpróbálom kitörni a két fickó nyakát, majd a levegőt használva próbálom kinyitni a bilincset, majd a kocsi ajtaját.

//A széllökés jobbról balra megy, így törve el a nyakukat. A bilincs zárat sűrített levegővel piszkálom végig, egyszer csak kinyílik.//
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 3:59 pm

Antidote mester széllökése - három óra hosszas vita után a chaten - kitöri a két rendőr nyakát. Drake összeesik, azonban húzza magával a kormányt, aminek az lett a következménye, hogy a rendőrautó elkanyarodott jobbra. Éppen hogy sikerült elkerülni az ütközést egy ház falával, az autó az úton halad tovább. Szépen megy az úton, ha kanyar jön, bekanyarodik, ha meg kell állni, meg áll, sőt még a sziréna is bekapcsolódott valahogy. Valami furcsa történik itt, ám ezt Antidote úr nem ér rá ilyenekkel foglalkozni, hiszen a bilincsét nem sikerült kinyitnia!
Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 7:39 pm

~ Háhá a bilincs marad, pajtikám! Mégsem vagy akkora mester, mint hitted, te kis széltoló!
~ Tudod kidnek a tudod milyével tudod, hogy mit csinálj!
~ Ez fájt, hiszen tudod, hogy nekem nincsenek szüleim, brühühü...


A két rendőr megszívta, de a bilincs még rajtam van és valaki még irányítja az autót. Talán Annabeth tért vissza halottaiból és most rám morcos, mert majdnem megöltem a két fiát?

~ Majdnem megölted? HÁHÁHÁ, ők öltek meg majdnem téged, ha nincs ott az a mágus fazon, akkor te már régen húskonzerv lennél!
~ Mondták már, hogy igazán kedves tudsz lenni néhanapján?
~ Mondták? Kik? Talán a kis lélektöredékeid? Senkivel sem tudok beszélni, te barom, mert benne vagyok a fejedben!


Jobb dolgom nem lévén szépen üldögélek a helyemen és megvárom, míg elérünk a megfelelő helyre, hátha ott kapok válaszokat.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitimeSzer. Ápr. 06, 2011 1:57 pm

A kicsikocsi százzal hajt az úton, mint egy állat, úgy megy, sietős lett a dolga hirtelen. Aztán, amikor befejezed az intellektuális beszélgetést a gonosz éneddel, és kinézel a rácson, láthatod, hogy az autó vészesen gyorsan közeledik a Gotham Folyó felé. Alig van vissza pár méter, hogy elérje a célját. Ideje kitalálni valamit, ahelyett hogy a gonosz éneddel társalogsz, koma, mert a verda nem hajlandó lassítani, sőt, percről-percre gyorsul...
Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2011 4:46 pm

A folyóba megyünk? Nehéz lesz engem így megölni, hála a mágikus tudásomnak...
Egy erős széllökéssel megpróbálom kiszakítani a bal oldali ajtót, ha sikerül, akkor kirepülök rajta és azt az ajtót próbálom kinyitni, vagy kitépni (széllökéssel, ha kell), és kiszedni a könyvet.

Ha mindez sikerrel járt, akkor leszállok a parton és körbenézek. Jobb lesz egy kicsit kifújnom magamat, mielőtt még haza mennék.

Ezek a rendőrök, biztos nem voltak igaziak, valaki rám küldte őket. Talán mégis élnek még Annabeth fiai?
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2011 5:11 pm

A kocsi száguld a vízbe, mint az őrült, ki letépte láncát... hm de a fejemben van ez a vers... A mester az ajtót simán kitörte, és mint egy sárkány, repült ki belőle. Az ajtót kézzel nem sikerült kinyitnia, az a fránya bilincs nem engedte. A széllökés után az az ajtó is megadta magát, és Antidote elvihette a könyvet. Ezután a kocsi belezuhant a folyóba. A mágus megúszta épségben, ez azonban nem mondható el a könyvről, ami csupa kosz, és mocsok. Amikor letörli róla, láthatja, hogy mi van a borítójára írva: "Hófehérke, és a hét törpe". Még egy szép képet is kapott az elejére, hogy ne búsuljon, ha már az igazi könyv hollétéről mit sem tud...

- Ciki!

Mondja egy férfi, aki a mester előtt áll.



Antidote lakása 190117-40282-midnighter_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 6:04 pm

~ Hát ez meg a ki a fene?
~ Egy varázsló, barátom!

- Szép a rucid, de Halloween már elmúlt. Ez a könyv? tanulságos kis mese, amiért mint látod sok mindenre képes vagyok. Te mit keresel a város ezen részén? Ráadásul nappal? A hősök éjszaka szoktak röpködni és nem napközben. - mondom a férfinek, miközben felállok és leporolom a fenekemet.

Kétlem, hogy ő akart volna megölni... Akkor már halott lennék, hiszen meglepett. De vajon mit akarhat és hova lett a könyvem? Valószínűleg vissza fog jönni hozzám, ha már egyszer megtalált és alakot is váltott a démon miatt.

~ Most vagy hülye vagy, vagy optimista. Várjunk csak... ugyanazt jelenti mind a kettő, akkor hülye vagy.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 7:39 pm

A fickó, - akiről immár majdnem mindent tudsz, bár nem tudni, hogy honnan - benyúl a kabátzsebébe, és előkap egy könyvet... A Könyvet! A kezén pörgeti, és mélyen a szemedbe néz:

- Csak nem ezt keresed? Kapd el!

Mondja, majd messze elhajítja, a város felé, majd hirtelen elesel: a kis sunyi megmozgatta alattad a talajt!
Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 10:54 pm

Még egy elementarista? Azt hittem én vagyok az egyetlen ebben a városban. Úgy látszik a hit nem segít rajtam, talán a démon miatt, ami bennem van?

~ Baromi humoros vagy... Mi lesz a következő poén? Emeljem fel a kezem? Rázzunk kezet vagy mi? Hagyd azt a barmot és szerezd vissza a könyvet, vagy meg kell csinálnunk a visszahívó rituálét.

Esés közben kilövöm magamat a Könyv felé, vagyis elkezdek repülni mielőtt még megtámadnám a földet. Megpróbálom elkapni a könyvet, ha esetlegesen a fickó beleszólna, mondjuk egy széllökéssel, akkor megpróbálok kitérni előle, vagy arrébb lökni azt a széllökést egy másik széllökéssel, kezdek egy kuszább terveket szőni...
Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 8:50 pm

Nem rég még egy valami álarcossal hadakoztam, nem rég még tudtam repülni, de azóta megváltozott valami. Nem tudom már uralni az elemeket, ahogy régen tudtam, viszont néhány új, szokatlan képességre tettem szert, ezeket most nem részletezem, majd később.

~ Nekem bezzeg új testet nem tudtál szerezni, nagyokos...

De sajnos a bennem lakó démon, még mindig megvan. Kivettem a mai napon egy kis szabit, úgy éreztem, hogy muszáj lesz kipróbálni az új képességeimet, de egy csöngetés megzavarta a gyakorlásomat.

Odamegyek az ajtóhoz és kinyitom azt, de senki sincs ott. Lenézek és egy levelet látok a szőnyegen. Kibontom és elolvasom azt. Egy Manipulator nevű ember keres engem, "szeretnék találkozni önnel" és egy cím. Érdekes....

~ Vigyél gumit, hátha akar tőled valamit, bár egy ilyen...

Kuss, ha kérhetném! Köszönöm! Magánemberként megyek oda, és nem mint Antidote. Jutt eszembe! Be kéne járatni az új kocsimat is.

Lemegyek a kocsimhoz és elhajtok a megadott címre.


// Folytatás: Marius Woodson háza //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Antidote lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Antidote lakása   Antidote lakása I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Antidote lakása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Régi Gotham-
Ugrás: