DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Marius Woodson háza I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Marius Woodson háza I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Marius Woodson háza I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Marius Woodson háza I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Marius Woodson háza I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Marius Woodson háza I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Marius Woodson háza I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Marius Woodson háza I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Marius Woodson háza I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Marius Woodson háza I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Marius Woodson háza

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 8:34 pm

Egy nagy külvárosi ház. Semmi különös nincs benne, csak a pincében lévő jól felszerelt kémia labor.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Mani háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 8:46 pm

//Bad Company kaland kezdő reagálása//

Hát ez a hét is jól kezdődik. Alig egy-két napja zárult egy igen furcsa esetem egy Lara nevű nővel meg pár démonűző bandával, akik mind velem szórakoztak és most még meghívást is kapok ettől, a számomra egyelőre még ismeretlen fazontól, a házába, hogy megbeszélést tartsunk valami "közös jövőről". Nem tudom, hogy ez csak valami csapda vagy szívatás az egész, de azért eljöttem megnézni, mert kíváncsi vagyok. Talán máris ismertebb lettem az alvilágban és ennek köszönhetően tudható be a férfi jelentkezése. Csak tudnám milyen találkozó lesz ez. Vagy csak, hogy ki lehet ez a Manipulator. Esetleg valami megbízásról vagy munkáról lenne szó. Mondjuk nem is bánnám, ha tudnék már csatlakozni egy jó családias összetartó csapathoz, de egyelőre még nem bízom meg a pasasban. Eljöttem hát a megadott címre, a megbeszélt időben, hogy találkozzam és beszélgessek vele erről-arról, utána meg már majd meglátjuk hogyan alakulnak a dolgok a jövőben. Azt mindenesetre meg kell hagyni, hogy nem rossz a kéglije. Akkor csapjunk bele a lecsóba. Elvégre nem veszíthetek semmit azzal, ha benézek. Becsöngetek, majd benyitok az ajtón és meglepődve konstatáltam, hogy nyitva van. Egyelőre még nem lépek be a lakásba, csak beköszönök, hogy lássam mi is itt a helyzet. Benyitás után beszólok:

- Hahó! Jó estét! Viktor vagyok. Van itt valaki?

Ha beinvitálnak bemegyek és körülnézek, felmérve a terepet, majd ha felhívják rá a figyelmemet, akkor keresek egy ülőalkalmatosságot és elhelyezkedek készen a "tárgyalásra", várva a további eseményeket.
Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 8:56 pm

Forgalom nem volt nagy, simán megtudtam érkezni. Nem tudom, hogy mit akarnak tőlem, de egyenlőre, mint Adam Scratchrel vagyok itt és nem, mint Antidote.

~ Nem akarsz posztereket? Esetleg "Antidote vagyok, a fasza mágus." pólót?

Az ajtóban már egy fickó álldogál, odamegyek mellé és megszólítom.

- Kitalálom, levél a szőnyegen, valami Manipulátor, aki idehívta magát. Adam vagyok, Adam Scratchrel. - kezemet nyújtom a fickónak, de ha bajt próbál okozni, akkor én is reagálok. - Szerintem meg kéne várni, míg a házigazda nyit ajtót, nem?


Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 9:04 pm

A két vendég közül az egyik befárad a másik viszont az ajtóban ácsorog. Mivel a házban sötét van valószínűleg nem vették észre a férfit aki a kanapén ül, s mellette a nagydarab fickót aki áll. Elegánsan van felöltözve, de arcán látszanak a nyomai annak, hogy nemrég eltört az állkapcsa, ami most össze van drótozva. Tud beszélni bár enyhe fájdalommal jár, amit szerencsére nem érez, mert elég sok fájdalomcsillapítót vett be. Mikor látja, hogy nem fárad beljebb a másik vendég akkor úgy dönt itt az ideje megszólalni.
- Jó estét uraim! Kérem fáradjanak beljebb és foglaljanak helyet. Biztosíthatom magukat, nem akarok rosszat önöknek, csak beszélgetni szeretnék. -hangja hideg, mégis bizalmas, egyáltalán nem ellenséges.- Az ajtót kérem csukja be.
Miután a két férfi helyet foglal, az ajtó pedig becsukódik Richard, a mellette álló nagydarab fickó felkapcsolja a villanyt.
- Bizonyára kíváncsiak miért hívattam ide magukat. De előbb had mondjam el ki vagyok. A nevem Manipulátor, persze ez nem az igazi nevem, majd azt is megtudhatják. Nem vagyok rendőr vagy bármi egyéb, sőt nem is a jó oldalon állok. A célom Gotham uralása. Remélem most maguk is megosztják velem pontosan kik is. Hallottam már önökről ezt-azt, de bizonyára tudják a források nem mindig a legmegbízhatóbbak. -fejezi be mondókáját és várja a válaszokat.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Mani háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 9:14 pm

Mikor belépek az ajtón, odalép mellém egy alak és bemutatkozik.

- Üdv! Az én nevem Viktor. Viktor Freeng. Eltalálta, ugyanaz a fazon. Amúgy én már vártam eleget életemben és nem szeretem, ha játszadoznak velem.

Azzal kezet fogok vele, bemegyek, majd miután az illető megjelenik, leülök és végighallgatom a mondandóját. Szóval tehát ő Manipulátor, aki eligazít majd minket. Én meg is adom neki a választ, mivel úgy érzem, hogy még valami jó is kisülhet a dologból.

- Az én nevem Viktor Freeng. Bár a Vájár néven ismernek jobban. Vannak képességeim, melynek segítségével szert tettem egy kis ismeretségre. a koromat inkább hagyjuk.

Itt egy picit elmosolyodok.

- Még csak nem rég érkeztem meg Gothambe.

Ezzel el is hallgatok, átadván szót a másik itt lévőnek, Adamnek.
Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 9:22 pm

A behívásra besétálok Manipulatorhoz, végighallgatom a mondókáját, csakúgy, mint Viktorét. Mennyit mondjak nekik?

~ Szerintem szívasd meg egy kicsit, mindent nem tudhat a csávókám.

- Idehív két ember, majd közli, hogy uralni akarja Gothamet. Maga vagy nagyon őrült, vagyon átakar minket verni. Mit tud rólam? Szerintem semmit, előbb bizonyítson, aztán jövök én. Tudtommal én egy egyszerű ügyvéd vagyok, akinek volt egy stiklije a maffiával, nem vagyok én bűnöző, sem hős. Mit akar tőlem? - hangom végig hideg, hol Manipulatort, hol az izomkolosszust stírölöm pókerarccal. Nem fogok belesétálni még egy csapdába, bizonyítson, aztán jöhet az üzlet, már, ha lesz itt valami...
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 9:30 pm

Az egyik fickó készségesen válaszol, míg a másik azt akarja, hogy bizonyítsa, hogy tud róla valamit. Egyszerű a dolog, köszönhetően annak a pár információnak amit szerzett hazafele jövet.
- Köszönöm Mr. Vájár. Nos, Mr. Adam azt én is tudom, hogy maga egy ügyvéd, de azt is tudom, hogy van egy könyve amihez igencsak ragaszkodik, s ha a forrásom nem hazudott maga mágus. Persze ezt nem tudhatom biztosan. -az utolsó mondat végén elmosolyodik. -Amúgy igen az vagyok, mármint őrült, tudja nemrég jöttem ki Arkhamból. Persze az, hogy őrült vagyok nem jelenti azt, hogy hülye is. Nem próbáljanak meg átverni uraim, mert azt nem nézem jó szemmel. -kis szünetet tart.- Ha már én tudom a maguk nevét, akkor nincs akadálya annak, hogy maguk is megtudják az enyém. A nevem Marius Woodson, a Woodson Biotech. vezérigazgatója vagyok. Remélem most már hajlandóak lesznek legalább egy szemernyi bizalmat mutatni felém és meghallgatják az ajánlatom.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Mani háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 9:36 pm

Nos Adam úgy tűnik bizalmatlankodik, de a pasi számomra nem tűnik ellenségnek. Szóval sok a lóvéja és egy vállalat vezérigazgatója volna ez a Marius. Már tényleg csak azt kéne tudnom mit is akar tőlünk. Így hát csak annyit fűzök hozzá Manipulátor szavaihoz:

- Engem érdekelne az ajánlata. Hallgatom.
Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 9:42 pm

- Jól van, értem. Maga tud rólam egyet s mást. Kíváncsi vagyok az ajánlatára. Mért lenne jó egy magamfajtának, ha Gotham egyesítve lenne egy kézben? De hallgatom nem fogok a szavába vágni. És ha nem probléma leülnék. - elfoglalok egy a helyet a fickóval szemközt, ha beleegyezik, ha nem, de azért megvárom, hogy mi mond rá.

~ Talán vannak jó ötletei, de ilyen könnyen belemenni... Pöcs vagy Adam, egy pöcs...

Köszönöm, de mondjuk hasznos tanácsokat is mondhatnál nem csak pofázni kell...
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 9:50 pm

-Csak nyugodtan ügyév úr. -szól oda Admnak.
Vár egy darabig, amolyan hatásszünet végett, persze igazából átgondolja mit is akar mondani. Végül határozottan megszólal és közben, hol Viktorra, hol Adamra néz.
- Miért lenne jó maguknak? Mindjárt elmondom. Mint említettem a célom ennek a velőig romlott városnak az irányítása. Sajnos tapasztalnom kellett, hogy ez egyedül igencsak nehéz feladat lenne, ezért elkezdtem olyan személyeket keresni akik szintén a törvényen kívül működnek, mint önök, persze ezt ne vegyék sértésnek. A célom az, hogy Gotham összes, legalábbis jó pár elit bűnözőjét összefogjam, de ehhez előbb kéne két társ, egyedül igencsak nehéz lenne. Azért esett a választásom magukra, mivel igencsak érdekes dolgokat hallottam magukról. Tehát az ajánlatom. Ha segítenek elérni a célom akkor hatalmat kapnak és vagyont. De bármi mást is kérhetnek, ha a város a kezünkben lesz mindent elérhetünk. -fejezi be a mondatát és várja a férfiak reakcióját.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Mani háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 10:00 pm

Figyelmesen végighallgatom és nem vágok közbe. amit mond az nagyon érdekes és nem elvetendő ajánlatot kínál fel. Az sem utolsó szempont, hogy befolyásos, még ha csöppet őrült is, de hát ki nem az? A város egy kézben való tartása és irányítása bár meredek, de cseppet sem megvalósíthatatlan és ha a pasi igazat mond, akkor nagy lehet belőle a haszon. Bárhogy is legyen a továbbiakban, engem megfogott a fickó eszméje és eldöntöttem magamban, hogy bármi is legyen én kitartok mellette. Még h nem is nagy durranás, de mind összetartozunk, egy a célunk. Akkor meg miért fordulnék el tőle? Nem sértődtem meg, sőt. Igazat mondott. Bűnözők vagyunk, de végre jó lehet nekünk is. Hát bármi is lesz, én belemegyek. Ha öngyilkosság, ha nem.

- Uram, rám számíthat bármiben. Nagyon érdekesek az eszméi és kitartok Ön mellett, akármi legyen is. Tényleg itt az ideje összefogni. A széthúzás felesleges.

Ezzel Adamre nézek, az ő válaszát megvárva.
Vissza az elejére Go down
Adler Eins

Adler Eins


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. May. 23.
Age : 28

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 9:32 pm

Sötét este volt... lassan már éjszaka fele jár az idő, vihar felhők gyülekeznek a háttérben. Üres az egész utca, csupán egy alak halad rajta végig, ködössé válik a környék, és nem látszik, csak annyi, hogy kabátot visel. Kopog a csizmája, lassan kivehető, hogy egy kalapja is van, majd a tiltott jelzések is a ruháján, egy macska szalad végig előtte az utcán. Kivehető, hogy a feje egyik fele csak csont, és az oldalából is bordák állnak ki, szőre csapzott.
Bent zajlik egy gyűlés, de senki sem sejti, hogy van még valaki a házban rajtuk kívül... éppen egy laborban járkál, megnézi az üvegeket, arcát takarja egy símaszkszerű, dolcsokból álló maszk, szemén egy napszemüveghez hasonló korom fekete tárgy. Végig nézi a bent lévő dolgokat, majd elindul fel egy lépcsőn, most már csak árnyként suhan.
Eközben az egy sötét sarokban egy csótány fekszik a hátán, lába összehúzódva, majd hirtelen megfordul és máris fürgén mozog, egy nagy acél ládához siet, bemászik egy kis lyukon, majd körülnéz, egy vezetéket szemel ki, egyenlőre picit belerág, ez nem okoz áramingadozást, és benne se semmi kárt.
Négy különös alak tárgyal egy teremben semmit se tudnak, arról, hogy fejük felett egy apró kis pók mászik, nem működik már egyik szerve se, egyszer már el volt taposva, most viszont egy kis lyukból lát mindent, és hall is, érzi a rezgéseket, ennyi már elég is.
Egy ajtóval odébb egy alak áll, hall és lát mindent, amit csak akar, egy sakkbábúval játszik a kezében, amit kesztyű véd. Várja a pillanatot, de még nem tesz semmit, mosolyogni kezd.
Eközben mintha árnyak lennének körülötte és egy női arcot formáznának, aki ad neki egy csókot az arcára, utána eltűnik. Közben egy pici barna, alig látható állat mozdul meg, máris ott van Richard fülében, egészen beette magát a halló idegig.


A hozzászólást Adler Eins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 25, 2011 6:54 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimeKedd Május 24, 2011 10:30 pm

Az ajánlat érdekfeszítő látok benne fantáziát, de mindig van valami bökkenő. Vajon megbízhatok ebben az emberben? Hiszen ő csak egy emberben... Míg én több vagyon nála. Hagy töltse be a célját és jutason engem hatalom, aztán majd elintézzük.

- Csábító ajánlat, de hogy tudnék ebben, én segíteni? Egy egyszerű ügyvéd vagyok, maximum a rendőrségnél való megfigyelésben tudnék segédkeznék. De, mint mondtam benne vagyok. - hangom nyugodt, tekintetemmel hol a szobát fürkészem, hol a "társaim" arcát.

Valami nincs rendben, mintha figyelnének minket. Talán csak paranoiás vagyok, vagy csak sokat mozogtam manapság varázskörökben. Jobb lesz figyelni.


// Bis, ne irányítsd más NJK-ját, majd Mani eldönti, hogy észreveszi-e Richard a bogarat. //
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 9:23 pm

Úgy néz ki jól megy a dolog, legalábbis Mr. Vájár benne van a dologban, de Mr. Adam még mindig kételkedik. Eközben viszont valami történik amire még Manipulator sem számított, pedig tudta jól, hogy nem csak két vendéget vár. Richard is megerősíti a gyanuját, mivel odasúgja a fülébe, hogy elkapott egy bogarat miközben az nagyban a füle felé igyekezett.
- Uraim örülök neki, hogy tetszik a ajánlatom, remélem szép közös jövő elé nézünk. -itt tart egy kis szünetet, amíg átgondolja mit mondjon. - Az a helyzet, hogy még vártam ma valakit kettőjükön kívül. Úgy gondolom maguk is látják, hogy nincs itt. De van egy olyan sejtésem, hogy mégis a házban tartózkodik és figyel minket. Richard kérlek vezesd be az urat közénk.
Befejezi a mondatát és megvárja, hogy bejöjjön a vendég és csatlakozzon hozzájuk. Remélhetőleg önként fogja ezt megtenni.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Társalgás   Marius Woodson háza I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 9:29 pm

Az én részemről voltaképpen akkor ennyi volt a tárgyalás rész, mivel nekem tetszik az elméleti része a dolognak és benne vagyok. Most már csak azt kell akkor átbeszélnünk, hogy hogyan legyen tovább a menet e közeljövőben és mik a hosszútávú tervek. Ekkor azonban azt mondja Manipulátor, hogy itt van még egy személy, akit ő vár és lehet is benne valami, mert ez a testőr féle furcsán viselkedik, aztán elindul, hogy bevezesse a következő jövevényt, én meg csak ülök és várom a további események alakulását.
Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 9:45 pm

Még valakit? Kezd egyre... érdekesebb lenni az este.

- És ki lenne az a még valaki? Jelenleg van egy varázslója és egy, bocsánat, de mi is a maga képessége elfelejtettem. - megvárom míg válaszol. - Szóval ő is itt van. Akkor mit tud a harmadik?

Tudni akarok arról, hogy mikre képesek. Tudni a gyengéjük, hogyha ellenem fordulnak, akkor elintézhessem őket. Tudom, hogy csak érdekből vagyunk együtt, tudom, hogy amint megszerezzük a hatalmat két lehetőség áll fent. Vagy megmarad a szövetség és megtartjuk a hatalmunkat, vagy egymás torkának esünk és visszatérünk a kezdőpontra. Vajon melyik lesz, vajon melyik?
Vissza az elejére Go down
Adler Eins

Adler Eins


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. May. 23.
Age : 28

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimeSzer. Május 25, 2011 10:03 pm

A bogárka lebukott, nem volt elég óvatos... a plafonon csüngő pók szépen bemászik egy üregbe és újra csak egy testé válik, ahogy a fülbemászó is... és ahogy egy bizonyos macska is. Felix leveszi a szemüveget, gondosan elrakja, majd a dolcsokat letekeri arcáról, és nyakkendő szerűen megköti, berakja ruhája alá és tűz rá egy kis ezüst díszt. Az energia most egy új test felé áramlik, még egész jó állapotban, van, gyorsan mozog... hamarosan ő is bejut a házba a hátsó bejáratnál. Kinyílik egy nagyobb ajtó, majd szépen, lassan de nyugodt léptekkel kisétál egy állat, vagyis csak a teste.
Marius Woodson háza Cerberus%20Resident%20Evil%202
Szépen az asztal felé veszi az irányt. Eközben egy fém dobozban egy különös csótány munkához lát, elkezdi rágni a vezetéket majd teljes erejét beleadja... de semmi hatása. A kutya mögül egy másik alak is kilép, de ő a másik oldalt, és hirtelen elmennek a fények.
Talán öt másodperc telik el, amikor visszatér a fény. Az asztalnál ül egy alak, egy kis sakk van előtte, felrakva egy szituáció, a táblát nézi. Náci egyenruhában van, arca romlott, szemei különös fényűek, lábainál ott ül az előbb látott dög. A különös az egészben, hogy mintha csak ott termettek volna... nincsenek kicsi árulkodó nyomok, hogy az alatt az 5 másodperc alatt kerültek oda, de persze ez nyilván való. Majd az alak arréb rakja az egyik bábút, majd mély hangón szólal fel.
- Ich... khm. Jobbat vártam magától Mr. Woodson. Ha nem tévedek.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 4:07 pm

Manipulator csak vár, nem tesz semmit, nem ad választ egy kérdésre sem amit feltesz Mr. Adam. Nemsokára elalszik a villany kb. öt másodpercre, majd mikor felgyullad már az asztalnál, ami nem messze van a másik három alak tartózkodási helyétől, ott ül egy igencsak érdekes arcú, német egyenruhát viselő férfi. Előtte sakktábla, a lábánál meg egy kutya teteme, ami úgy néz ki életre kelt. Richard visszamegy a gazdája mellé és hátratett kézzel megáll, ott ahol azelőtt állt. Manipulator végignéz a társaságon, majd megszólal:
- Üdvözül Mr. Örülök, hogy megérkezett. Mr. Adam pontosan én sem vagyok tisztában legújabb társunk képességével, sőt még a nevével sem, csak értesültem róla, hogy ő is a mi nézeteinket vallja és tesz majd egy látogatást nálam. Reméltem, hogy akkor amikor maguk is itt lesznek. -kis szünetet tart.- Uram kérem bemutatkoznak és közölni pontosan mit is tud? Ha jól gondolom maga hallotta az eddig lefolyó beszélgetést, bár ha bármire kíváncsi szóljon. -az utolsó mondatokat a német egyenruhás férfinak szegezi és várja a választ.
Közben néha-néha végignéz másik két vendégén is és a kutyán ami a német lábánál hever. Érdekes társaság nincs mit tagadni.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 8:04 pm

Meglep az új társaság hirtelen felbukkanása. Kissé rémisztően hat a külseje, de ezzel nem igazán foglalkozom. Inkább arra figyelek, amit mond. Úgy fest nem elégedett valamivel. Hallgatok és figyelem a további eseményeket. Érdekel mit mond a jövevény, hogy mi nem tetszik neki. Nem szólok közbe és nem is szakítom félbe. Miközben a fickót figyelem, az az érdekes gondolat hasít az elmémbe, hogy a régi életem idején még egy kisebb maffiacsalád is nagynak számított, de soha az életben nem gondoltuk volna, hogy egyszer még egy ilyen kompániába keveredünk. De hát a válságos időben nincs válogatás. No meg ki tudja? Még az is lehet, hogy jól fog működni a csapatmunka.
Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 8:26 pm

Hirtelen kialudnak a fények, mire én használom a Gázmaszk képességemet kezemben megjelenik a fekete füst, ami ilyenkor megjelenik ez is egyike a legújabb képességeimnek.

- Bátor vagy Günther, hogy csak így megjelensz. Német egyenruhádból ítélve a második világháborúból szabadultál, míg a rothadó szagod, arról árulkodik, hogy halott vagy. Szóval... Te hogy tudnál a szolgálatunkra lenni? - végig ott tartom a füstöt.

Kezd elfajulni a dolog. Az új fiú visszafoghatná magát, mert túlságosan nagy menőre vette a figurát. Jobb lesz ezekkel vigyázni. Woodson szimplán irányítani akar, Vájár meg is eszi a szövegét, az új fiú viszont... veszélyesebb.
Vissza az elejére Go down
Adler Eins

Adler Eins


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. May. 23.
Age : 28

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 9:10 pm

Adler kivár, meghallgatja a többieket, majd kicsi szünetet tart, elmosolyodik és beadja a mattot, közben a kutya feláll és kinyújtózik. Ezután újra hallani lehet a hangját.
- A Vegasi 13, egy skizofrén, manipulálható szörnyeteg, The Manipulator, egy őrült, hatalomvágyó zseni és kémikus, Antidote egy álruha mögé bújó mágus... régen a "jóért" harcolt, majd kapott egy nagyszájú vendéget és "megtért", úgy látom azóta önnek is nagy a szája. De nem ne aggódjanak, már rég kerestem olyanokat, akik nem zárkóznak el a nézeteimtől... és a hírszerzésem pokoli jó!
Majd megigazítja magán ruháját és mindenkinek a szemébe néz, látszik keresi az érzelmeket.
- És igen... valóban egy élőholt vagyok... és értek a nekromanciához is -az alak megsimogatja a kutya fejét- és igen jók a kapcsolataim. Úgy gondolom, a szövetségünk hasznos lehet.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 9:29 pm

Manipulator végighallgatja a mondottakat és mikor őt említik elmosolyodik. ~Nem bolond a fickó. Egész ügyesen kiderített mindannyiunkról valamit, de úgy nézem azért nem eleget, vagy épp csak a lényeget közölte velünk.~ gondolja magában. A mosolya még mindig nem tűnik el, amikor megszólal.
- Látom jól értesült mein Freund. -szünetet tart, ezzel jelezve, hogy ami most következik az mindenkinek szól. - Uraim remélem tisztában vannak azzal, hogy amit tenni fogunk ezután teljes mértékkel törvénytelen és etikátlan is lesz bizonyos esetekben. A rendőrök körözni fognak minket, később akár a katonaságot is ránk küldhetik. Nehéz és hosszú munkának nézünk elébe, nem lesz sétagalopp. Megkérem önöket a teljes titoktartásra, nem beszélhetünk erről másoknak, ha pedig elfognák bármelyikünket az nem adhatja ki a többiek nevét. Persze mi abban az esetben mindent megteszünk majd, hogy kihozzuk. Nem kérem önöket ár, hogy feltétel nélkül bízzunk egymásban, de valamilyen szintű bizalmat elvárok a többiek irányába. Az árulást pedig nem tolerálom, nem egyedül akarom irányítani ezt a várost, ahhoz társakra van szükségem. Együtt erősebbek vagyunk. Mindannyian máshoz értünk, de a célunk ugyan az. Ezzel remélem maguk is egyet értenek. -egy pillanatra megáll.- Ha akarnak távozhatnak, de ha bármi kérdésük lenne még nyugodtan tegyék fel. -fejezi be mondókáját.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Társalgás   Marius Woodson háza I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 9:44 pm

- Nekem most nincsen kérésem, nagyon tetszenek az elméletei Mr. Manipulátor. ami pedig engem illet, nem lesz gond a csapatmunkával.

Azzal körbenézek a leendő társaimon és beékelődik egy fajta gondolatként az agyamba, hogy ez akár olyan is mint egy család. Egy rohadtul félresikerült és elba**ott család, akik saját vállalkozásba kezdenek. Ekkor azonban eszembe jut még hirtelen 2 kérdés:

- Illetve volna itt még valami... mik az előrelátható tervei a közeljövőre nézve Mr. Manipulátor és mi lesz eme különc "osztagnak" a neve?

Miközben felteszem a kérdéseket. végig tisztelet tudó maradok, ahogyan az egy főnöknek jár. A maffiában nálunk ezt tanították. A felsőbbrendű megérdemli a tiszteletet.
Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 10:08 pm

Túl sokat tud a zombi, én viszont semmit róla. Woodson közli, hogy nem akar árulást, ezzel egyetértek, de attól függetlenül nem a jó oldalon állunk, biztos, hogy valamelyikünk elfogja árulni a másikat.

- A név lényegtelen, viszont megkéne még beszélni pár dolgot, szükségünk lesz például egy független helyre, ahol összetudunk ülni, aztán estlegesen járművekre és végül némi információhoz is, mondjuk felkéne bérelni egy hackert, aki figyeli nekünk a rendőrségi adatbázist. Érdemes lenne még ezt megbeszélni, ha nem most, akkor valamikor a közeljövőben. - még mindig a széken ülök, de már eltüntettem a füstöt a kezemből.
Vissza az elejére Go down
Adler Eins

Adler Eins


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. May. 23.
Age : 28

Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 10:25 pm

Adler ül és hallgat, figyeli társait, látja reakciójukat és gondolat menetüket. Újra felrak egy szituációt a sakk táblára, amíg a többiek beszélnek, és meg is kezdi a játékot. De igazából elég érdektelennek lát sok mindent, hiszen csak később fognak a dolgok keményebbé válni. De ez nem zavarja, egy tarantula mászik ki, majd Manipulátor elé megy, ha engedi a férfi fel is mászik rá, nem bántó szándéka.
- Ezzel akármikor elér engem... és ne aggódjon, hogy is mondják?! Majd én elviszem a balhét a tettek ért... De maga a főnök, most akkor válaszoljon. Fegyverek? Központ? Források?
Közben végig csak játszik, mivel a kutya és a pók szemszögéből is látja a világot, így úgy érzi, hogy mindenhol ott van és ezt szereti.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Marius Woodson háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Marius Woodson háza
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Woodson Biotech
» Woodson Biotech épülete
» Gotham Városi Rendőrség
» Gid erdei háza
» Penny háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: