DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Gid erdei háza I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Gid erdei háza I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Gid erdei háza I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Gid erdei háza I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Gid erdei háza I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Gid erdei háza I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Gid erdei háza I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Gid erdei háza I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Gid erdei háza I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Gid erdei háza I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Gid erdei háza

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Gid erdei háza Empty
TémanyitásTárgy: Gid erdei háza   Gid erdei háza I_icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 4:58 pm

Egy kis erdő nem messze a várostól. Rejtély, hogy még miért nem vágták ki, hogy gyárat vagy lakóparkot építsenek a helyére.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gid erdei háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gid erdei háza   Gid erdei háza I_icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 5:09 pm

//Gid Lucione magán kalandja//

Már napok óta nem volt semmi meló. Habókos Bill a közvetítőd már vagy két hete nem hallatott magáról. Lehet hogy történt vele valami? Nem igazán foglakoztat a fickó sorsa, elvégre csak egy ember.
Épp reggeli edzésedet folytatod a házad előtt, amikor különös dologra leszel figyelmes. Az erdő elhallgatott körülötted. Se madárcsicsergés, se légyzümmögés, nincs semmi. Ahogy figyelmed az erdő fái felé irányítod, valami különös érzés fog el. Valaki figyel. Vagy valakik.
Minden előzetes jel nélkül, hirtelen három alak robban ki a fák közül. Mindhárman ugyanolyan ruhát viselnek.
Gid erdei háza Images?q=tbn:ANd9GcQuEUieEG6KUUCDDrdHfzsxGjSvVjrGoUKYob_qdenH3zBNwdMU9EfpmNVR
Három irányból körbevesznek, és felkészülnek a támadásra.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Gid erdei háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gid erdei háza   Gid erdei háza I_icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 5:45 pm

Semmi munka, semmi az ég világon. Nincs egy kicseszett ember akivel végezni lehetne. Az a Bill már két hete nem tolta elő a képét és úgy véltem nem is fog egyhamar. Lehet történt vele valami vagy talán csak direkt nem keres fel engem. De nem is nagyon érdekelt egy embert élete ha ő nem jön akkor keresek másik megbízást. Mint mindig amikor unatkozni szoktam edzettem. Egy fatuskó volt ellenfelem eddig és azon gyakoroltattam vagy éppen tökéletesítem a harctudásom. De furcsa volt egy zajt se hallottam pedig ez nem a legcsendesebb erdő. Leálltam a tuskó püfölésével és körülnéztem. A fák fele fordul figyelmem. Valaki figyel engem, valaki itt van. Hirtelen három alak jön elő és mindegyik ugyan úgy néz ki, mintha csak másolatok lennének azok. Fehér szemük és kékes fekete ruhájuk felettébb érdekes látványt nyújtott. Tudtam nem csak haverkodni jöttek ide. Valamit akartak, de biztosíthatom őket ez nem fog menni. Gúnyos tekintettel néztem a három emberre aki már körbe kerített engem.
- Na gyertek csak, úgy is meguntam már ezt a korhadt tuskót.
Öklömet felmutatva már cikáztak körülötte az elektromos nyalábok. Ha akartak volna valamit ahhoz már túl késő volt. Meg is indultam az egyik ember felé villám gyorsan és fejmagasságban felugorva arcon rúgtam. Ha ennyi nem volt elég akkor tovább ütöttem ha már ennyitől kidőlt akkor tettem egy kis távolságot kettőnk között.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gid erdei háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gid erdei háza   Gid erdei háza I_icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 6:09 pm

Nem sokat teketóriázol, úgy gondolod legjobb védekezés a támadás, így eszerint cselekedsz. Villámgyorsan az egyik maszkos felé veted magad. Gyors támadásod meglepetésként éri, térded reccsenve találkozik az állával. A fickó nekiesik egy fának, majd elterül. Ám mindez idő alatt a másik két maszkos sem tétlenkedett. Két oldalról rád vetették magukat. Ütések és rúgások záporát zúdítják rád, ám de te a legtöbbjüket hárítod, sőt ellentámadásra is jut időd. Ám tudod hogy nem sokáig fogod bírni az iramot egyszerre két ellenfél ellen. Valamit ki kell találnod.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Gid erdei háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gid erdei háza   Gid erdei háza I_icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 6:20 pm

Ahogy megrúgtam a maszkost a reccsenés szerint el is törtem az állkapcsát. De a másik kettő sem várakozott, hogy egyenként üssem le őket jöttek is és ütések záporaival zúdítottak el. Különösebben nem volt nehéz hárítani őket. Igaz jó harcosok voltak, de nálam nem jobbak. Néhány ütés között vissza rúgtam egy-egyet a hasukba. Úgy látszott nem nagyon fáj nekik, de ez az egy a kettő ellen még nekem se gyerekjáték. Nem fogom sokáig tartani magam valami megoldás kellett. Úgy látszott az egyszerű fizikai erő itt nem segített be kell vetnem mást. Ezért amikor volt rá esélyem és időm. megfogva mind kettő csuklóját elektromos erőmet felszabadítottam és ez átáramlott rájuk is. Egy ideig használtam ezt az erőt, majd leálltam, hogy megnézzem mi lett az eredménye. Ha hatott rájuk akkor megvártam még mi történik, ám, de ha nem feküdtek ki ennyitől az biztos volt, hogy a következő ütést nem bírtam kivédeni. Ezt a képességemet használva ebbe a világba természetesen szívja le az energiám ezért is nem szoktam sokszor használni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gid erdei háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gid erdei háza   Gid erdei háza I_icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2011 5:15 pm

Egy jó ideig még záporoznak az ütések-rúgások, oda.vissza. Lesed az alkalmat, hogy végre bevethesd a képességet. Egy váratlan pillanatban sikerül kivitelezned: memarklod mindkét fickó csuklóját, majd szabadjára engeded erődet. A villámnyalábok végigszaladnak a fickók testén, mire ők rángatózva és enyhén füstölve elterülnek. Egy kicsit lihegve, de győztesen állsz ellenfeleid eszméletlen teste felett. Ám örömöd nem tart sokáig. A fák közül újabb három alak lép ki. Ketten a már jól ismert maszkot viselik ám a harmadik nem hasonlít egyikükre sem. Egy elegáns, öltönyös férfi lépdel feléd, a maszkosok védelmezően közre fogják.
-Bravó Mr. Lucione, bravó.-mondja, miközben párszor összeüti a két tenyerét.-Remekül csinálta, átment a próbán.
Nem ismered a fickót, még sosem láttad ezelőtt. Ő vajon honnan ismer?
-A Főnököm megbízott, hogy keressem fel önt. Szüksége van az Ön szolgálataira.-pimaszul elmosolyodik, majd eddig közönséges, barna szeme, hirtelen átváltozik. A pupillája feketére, a szemgolyója pedig zöldre színeződik.
Gid erdei háza 97031-48028-mammon_super
-Igen, jól sejti. Én is megjártam már Gehhennát.-mondja, miközben a szeme újra emberi lesz.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Gid erdei háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gid erdei háza   Gid erdei háza I_icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2011 5:33 pm

Lihegve állok a két fickó eszméletlen testei felett. Nem is volt annyira nehéz, de nem hittem volna, hogy a képességemre szükség lesz. Tapasztaltabbak voltak mint hittem, de most mi lesz? Míg ezen gondolkoztam három újabb alak lép elébb a fák közül. A két maszkos szintén hasonlított az eddig kiütöttekre. De a harmadig valahogy más volt. Öltönyös, elegáns, magas fickó lép elém. Mondjuk nálam mindenki magasabb volt. Ez a férfi egyáltalán nem volt hétköznapi láttam rajta, hogy valami nem stimmel vele. De mikor azt hiszem, hogy támadni akar tapsba kezd. Majd megszólít és nevemet mondogatja.
- Mit mondtál?
Szóltam mikor próbát emlegetett. Fontos emberük lehetett ezeknek a maszkosoknak, mert szorosan közre fogták őt. Nem ismertem, még hallani se hallottam róla. Az elmondása szerint a főnöke küldte értem. Majd mikor elmosolyodik barna szemei élénk zöldre váltanak, pupillája pedig fekete lesz. Ismertem ezt a nézést. Tudtam, hogy láttam valahol. Lassan meglepődöttség mutatkozik arcomon.
- Csak nem....
Ahogy gondoltam. Ezek a szemek mindig is feltűntek ellenségeim arcán. Ő is járt Gehhennaba. Látszott rajta, hogy nem egy hétköznapi démon és magyarázat nélkül nincs szándékomba harcba állni vele.
- Mit akarsz tőlem?
Néztem rá idegesen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gid erdei háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gid erdei háza   Gid erdei háza I_icon_minitimePént. Szept. 30, 2011 6:02 pm

-A nevem Richard Curtis. Mint már mondtam, a megbízómnak munkája lenne az Ön számára.-azzal a zakója alól elővesz egy fekete mappát.
-A célpontja egy Otonashi Rokuro nevű japán karatemester. Valójában azonban egy démon. A Főnököm szeretné ha likvidálná. Lehetőleg még ma.-ismét benyúl a zakójába, ezúttal egy borítékot emel ki a zsebéből.
-3000$, százasokban. Ha végzett, kap még ötezret.-azzal a kezedbe nyomja a pénzt, a mappával együtt.- Jó vadászatot!
Int az embereinek, majd elindul az ösvényen.
-Egy kocsi várja, lent az úton. Odaviszi, ahova kéri.-szól, mielőtt eltűnne a fák között.
Magadra maradtál a pénzzel és a mappával. Tudod, hogy nem haboznának végezni veled, ha nem vállalod a munkát. Egy ilyen harcból nem biztos. hogy te kerülnél ki győztesen...
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Gid erdei háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gid erdei háza   Gid erdei háza I_icon_minitimePént. Szept. 30, 2011 6:18 pm

Az eddig ismeretlen ember elmondta teljes nevét. lehet, hogy csak blöfföl lehet, hogy nem. Nem is nagyon érdekelt. Annál inkább, hogy mit tud rólam még. Még mielőtt kérdezhetnék is valamit a zakójába nyúl és kivesz egy mappát. Egy Otonashi Rokuro nevű ember lesz a célpontom. Gondolom a mappába pedig az átlagos adatai vannak benne. A célpont elvileg egy karatemester és démon. Valami izgalmas is jutott nekem így. már csak az anyagiak hiányzott amit hamarosan ki is vett a zakójából. Egy borítékot vett ki amiben 3000$ volt benne. Meg még elvileg 5000$ várt rám a munka után. Elmosolyodtam mikor kezembe adta a pénzt és a mappát. Jó vadászatot kívánt és elindul az ösvényre egy intés kíséretébe. Természetesen a szolgáknak ment akik engedelmesen követték őt. Még hozzá tette, hogy egy kocsi vár, hogy elvigyen oda ahova akarom. Eltűnt a fák között és magamra maradt a mappával és a borítékkal. Nem harcoltam volna vagy utasítottam vissza a munkát. Az az ember még veszélyes lehet, figyelnem kell még rá. Majd elindultam a kocsi fele. Hamarosan megtaláltam és beszállva intettem a sofőrnek, hogy vigyen először Otonashi házához. Ezt megelőzően még át néztem a mappát, hogy meglássam hova is kellene mennem. Ha a házának helye vagy GPS koordináta van benne akkor azt mondtam meg. De ha nem volt benne akkor valami más helyet mondtam neki. Majd mikor elindultunk a mappát átnéztem elejétől a végéig.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gid erdei háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gid erdei háza   Gid erdei háza I_icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 12:39 am

Mikor belenézel a mappába, láthatod, hogy Rokuro adatai vannak benne. Egyelőre még csak átfutod, majd a kocsiban elolvasod. Elrakod a pénzt, majd elindulsz az autó felé. Hamar megtalálod, a városba vezető úton parkol egy fekete Audi S8-as.
Gid erdei háza Audi-s8%20%285%29
A sofőr az autónak támaszkodva bagózik. Magas, barna bőrű fickó, kék inget és sötét színű sport zakót visel. Fején kalapot hord. Ahogy közelebb érsz, baljóslatúan rád mosolyog, és láthatod, hogy az ő szeme sem teljesen emberi. Tekintete sárgán villan elő a kalap alól.
Gid erdei háza Yellow-eyed-demon
-Na ez nem tartott sokáig. Legalább nem kellett rád várnom, amigo.-azzal kinyitja neked a hátsóajtót, majd miután beszálltál, ő is beül a volán mögé.
-Merre menjünk?-kérdezi tőled.
Mivel az aktában azt olvastad, hogy Rokuro dojo-ja Burnley-ben van, ezért odairányítod a sofőrt.

Útközben van egy kis időd átolvasni a mappa tartalmát. A célpontod valódi neve Azogh. Ő egy démon, aki egy ismeretlen alaknak dolgozik. Ereklyéket lop titokzatos főnökének. Álcának a karatemester testét használja. Egykor tényleg élt egy Otonashi Rokuro nevű férfi, ám a démon meggyilkolta és felvette az alakját. A dojo-ban nem csak a karate művészetét tanulják meg a tanoncok, hanem a tolvaj mesterség rejtélyeibe is beavatást nyernek. Az akta szerint jelenleg 6 tanonca van a mesternek.
Rokuro-ról mellékeltek egy képet is.
Gid erdei háza Mr-miyagi-jeff-bonker
Miközben olvasol, az autó bekanyarodik a Burnley-be vezető útra. Hamarosan megérkeztek célotokhoz.


Folytatás: Otonashi dojo
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gid erdei háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gid erdei háza   Gid erdei háza I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gid erdei háza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marius Woodson háza
» Gotham Városi Rendőrség
» Penny háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: