DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Marius Woodson háza

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 10:34 pm

Meghallgatja mit mondanak a többiek, csak ezután válaszol:
- Muszáj lesz szereznünk egy központot. A jármű nem tudom mennyire lényeges, ez majd attól függ, hol lesz az a bizonyos központ. Fegyverek nem kellenek, hisz ha jól tudom mindannyiunknak megvan a maga specialitása mivel megtudja védeni magát. Igazam van? -teszi fel az egyszerű kérdést, bár inkább csak mint költői kérdés, arcán mosoly jelenik meg. - Egy pók... Remélem mein Freund nem tervez semmit a hátam mögött, mert annak se rám, se magára nézve nem lenne jó vége. Mr. Vájár és Mr. Adam önöket valószínűleg meg tudom találni, bár lehet jobb lenne ha mondanának valami konkrétat. Engem vagy itt a házamban találnak meg, vagy a Woodson Biotech épületében, persze ha a vállalatomhoz jönnek tegyék magukat partiképessé -ezt főleg Adlernek mondta- Telefonszámot nem adok meg mivel azt bármikor lenyomozhatják vagy lehallgathatják. Önök se tegyék meg ezt az óvatlan lépést. Az információkat meg tudjuk szerezni máshogy is, nem szükséges a hacker. Meg tudom oldani, elvégre én vagyon a Manipulátor. -a végén még mindig mosolyog, de a mosolya nem baráti inkább az amit az arisztokraták szoktak felölteni ha a társaság megköveteli, s enyhe gonoszság is bujkál benne, de az minden bűnöző vigyorában ott van.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Társalgás   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 10:45 pm

- Engem bármikor megtalálnak a házamban Bowery és Robbinsville-ben.

azzal felállok és lassan elindulok kifelé, de azért egy kérdés erejéig még visszafordulok és Manipulátorra nézek:

- Ha maga megtalál engem, akkor az ellenségeim is megtalálhatnak ott, így majd szükségem lesz egy helyre, ami biztonságos. Amúgy mikor lesz a következő megbeszélés?

Azzal megvárva a választ, miután megkapta biccent mindenki felé és így szólva távozik a házból:

- Akkor hát szép közös jövőt mindünknek!
Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 27, 2011 11:09 pm

Elérhetőség kell nekik... Talán jobb lenne, ha egyenesen a Woodson Biotechnél dolgoznék, ezt jobb lesz megemlíteni.

- Tudja, hogy hol lakok, hiszen egyenesen oda küldte a levelet. Viszont... nincs szüksége a cégének egy ügyvédre véletlenül? Tudja, egyszerűbben tudnánk tartani a kapcsolatot, ha közvetlen egymás mellett dolgoznánk és nem is lenne annyira gyanús a dolog. - remélhetőleg a feltevésem elnyeri a tetszését Woodsonnak.

Kíváncsi vagyok a csapat jövőjére az első nagy balhéra, az első menekülésre, bármire, ami velünk fog történni.

~ Húúú, de sokáig voltam csöndben. Nem gondolod, hogy gáz, ha egy szimpla magánnyomozó megtalál téged? Gondolkodj, Adam, gondolkodj!

Mond valamit a hang a fejemben, talán túl sokat is.
Vissza az elejére Go down
Adler Eins

Adler Eins


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. May. 23.
Age : 28

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 28, 2011 8:34 pm

Vájár távozása nem zavarja Adlert, tudja, hogy jobb így, hogy elment, neki úgyse lett volna több dolga itt, ő nem az ész a csapatban. Folytatja a játszmát, majd egy kis időre megáll.
- Ha nem bízik bennem akkor rakja egy nagy üveg tartályba a pókot. Különben azt hiszi azért jöttem, hogy elintézzem magát?! És pont egy pókkal, aminek köztudottan mérge semmire se jó a fájdalom okozáson kívül. Ugyan Woodson úr, ezt sértésnek veszem.
Majd elmosolyodik és elrakja kis táblát a zsebébe. Felül, majd a főnökre tekint, de csak miután az válaszolt Antidotenak.
- Milyen konkrét dolgokat tervez? Ha szavad érdeklődnöm... A nevem pedig Felix Eins, csak nem akartam Vájár úrnak elmondani, ő elég primitív, hogy úgy fogalmazzak és lehet hamar híressé tenne.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 6:41 pm

Manipulator végighallgatja a társait, Vájárnak meg mond egy "Nem tudom"-ot mielőtt az távozik. Elgondolkozik azon mit is mondjon, addig semmi sem töri meg a csendet.
- Mr. Adam ez egy remek öltet. Az ügyvédünk egy hete vonult nyugdíjba, így szabad a poszt. A papírmunkát elintézzük majd valamelyik nap, csak előtte szóljon, hogy menjek be, nem sűrűn vagyok az irodámban. Mr. Eins, köszönöm, hogy elárulta a nevét, bár szerintem Mr. Vájár annyira nem bolond. De ez a maga döntésen. Először is kéne egy bázis. Hallottam, hogy régen építettek egy létesítményt Gothham alá, de már nem használják. A baj csak az, hogy senki sem tudja hol van, az újabb tervrajzokon pedig nem szerepel. Remélem meg tudjuk találni, mert remek kis bázis lehetne, hiszen nagyon kevesen ismerik, sőt talán senki. A következő lépés pedig néhány beépített ember a rendőrségnél, jól jön az információ.
Fejezi be mondanivalóját és várja az itt maradottak mit mondanak.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 08, 2011 9:07 pm

Végighallgatom Manipulátort, míg pörög az agyam azon, hogy én, mint ügyvéd min tudnék segíteni.

- A rendőrséghez, mint ügyvédnek szinte korlátlan bejárásom van, viszont aktákhoz nem tudok hozzáférni, hacsak azok nem az éppen aktuális ügyemről szólnak. Viszont szerintem nem feltűnő, hogy egy ügyvéd folyamatosan a rendőrségre járkál, így ha megmondja nekem, hogy kik lehetnek a jelöltek és pénzt is biztosít, akkor elintézem valahogy az ügyet. A bázis jól hangzik, viszont, hogyan akarunk lejutni oda végszükség esetén? Mármint, mikor üldöznek minket meg ilyesmik.

Ebből a társaságból érzem lesz valami, ha más nem egy közös szökés Arkhamból...
Vissza az elejére Go down
Adler Eins

Adler Eins


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2011. May. 23.
Age : 28

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 10, 2011 7:41 pm

Adler kényelembe a helyezte magát amíg meghallgatta a másik két felet, tetszett neki, hogy nem hülyékkel van körbe véve és dolgoznak a fogas kerekek. De a rendőrségnél a beépített emberek és főleg a föld alatti komplexum, az megragadta a fantáziáját. Főleg, hogy még régebben a németek is építettek több ilyen bunkert és beváltak. Amint Antidote befejezte mondani valóját szinte azonnal válaszol.
- A csatornákon át. Arra nem számítanak, hogy ott közlekedünk. Remeknek tartom az ötletét Mr. Woodson, engedelmével, ezt tartom elsődleges célnak.
Majd előveszi az óráját, megnézi mennyi az idő, szemét össze húzza, ezután feláll.
- Én ha megengedik távoznék. Utána járok annak a bizonyos komplexumnak, hátha jutok valamire. Ezután ő és a kutya elindul az ajtó felé, még mielőtt kinyitná azt visszaszól.
- Auf wiedersehen.
Majd újra elmegy az áram egy kis bogárkának köszönhetően. Adler ekkor már kint van és felkötötte a maszkját.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 2:15 pm

Mikor Adler távozik int neki, majd Mr. Adam felé fordul, hogy válaszoljon neki:
- Ez egy remek dolog kedves barátom. Jól jönnek majd a belső információk. Ezzel még nem vagyok teljesen tisztában, de megígérhetem, hogy hamarosan kidolgozom a megoldást. Persze ahhoz előbb meg kell szereznünk a bázist. -kis szünetet tart. -Remélem nem haragszik, ha megkérem, hogy távozzon. Van még egy kis dolgom. Richard kísérd ki az urat.
Miután Mr. Adam távozik és Richard visszajön lemegy a laborjába, hogy dolgozzon. Végre megalapította a társaságát, az első lépés megvan.


//Kaland véget ért.//
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 2:20 pm

//The Manipulator, Vájár kaland kezdő reagálása.//

Végre megérkeztem. talán most megtudhatok végre valamit. A nevemen kívül még mindig nem tudok semmit. Alighogy a taxi megáll a ház elől, egy fura pasas távozik a házból, majd becsukódik mögötte az ajtó. Kifizetem a sofőrt, majd kipattanok a kocsiból és a ház felé veszem az irányt. Remélem itthon van. Bekopogok a házba, majd megvárom, hogy valaki ajtót nyisson. Amit valaki kinyitotta, megszólalok:

- Üdv! Mr. Manipulátorhoz jöttem. Őt keresem. Fontos dologról kéne beszélnem vele.

Aztán megvárom hátha beinvitálnak, vagy szólnak az illetékesnek, akit keresek.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 2:24 pm

Már útban van segédjével a a labor felé amikor kopognak. Ma mindenki hozzá jön, érdekes. Visszamegy és leül a fotelba ahonnan az előbb állt fel, Richardot pedig elküldi, hogy beinvitálja a vendéget. Mikor bejön a fickó akkor hellyel kínálja, majd megszólal:
- Minek köszönhetem a látogatását Mr. ?
Richard eközben odaáll gazdája mellé.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 2:31 pm

Sikerül bejutnom a lakásba, majd leülök valahová, amikor ez a bizonyos Manipulátor hellyel kínál.

- Victor. A nevem Victor Freeng. Maga az egyik levelében amúgy Vájárnak szólított. Eljöttem magához, mert akadt egy kellemetlen kis problémám, amin talán csak maga segíthet. Nem emlékszem semmire korábbról. Az az első és legrégebbi emlékem, hogy pár kilométerre innen úgy egy órája térek magamhoz az úttesten és nincs semmi emlékem sem régebbről. Mintha mostanáig nem is léteztem volna.

- Maga viszont a lakásomban talált leveléből kiszűrve valószínűleg ismert már korábbról. Mit tud a múltamról? Mit tud rólam?

Azzal kérdőn nézek rá és várom a válaszát.





A hozzászólást Vájár összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 21, 2011 12:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 2:38 pm

Kicsit meglepi a dolog, hisz ezzel az emberre nemrég beszélt. Furcsa dolgok történnek Gothamban, az egyszer biztos.
- Tehát nem emlékszik semmire, érdekes. -ezt csak magának jegyzi meg, a lényeg most következik. - Uram maga Vájár, hogy miből ered ez a megszólítása nem tudom. Ön képes volt átváltozni egy zöld szörnyeteggé ami hatalmas fizikai erővel rendelkezik. De ha jól értem már nem képes. A másik dolog pedig az amit még én is furcsállok, hogy maga pár napja meghalt. Nem tudom miként van megint itt, de azt határozottan tudom, hogy önt megölték. Hacsak maga nem egy szélhámos és amennyiben az nagyon pórul fog járni.
Szemeit a másik férfi szemeibe mélyeszti, így talán rátud jönni, hogy hazudik-e, mivel van pszichológiai tudása.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 2:44 pm

- Fenyegetőzni felesleges Manipulator. Mikor magamhoz tértem az utcán ez a ruha volt rajtam. Itt van rajta a név is. Victor Freeng.

Mutatom neki a ruhámat. A Manipulátor által mondottak viszont csak most jutottak el a tudatáig. Át tudott alakulni valami zöld teremtménnyé. Ez érdekes. De, hogy meghaltam volna? Azt csak észreveszem.

- Meghaltam? Lehetetlen! Ez biztosan valami hazugság. Mi a fészkes fene történhetett velem? Semmi nem rémlik.

Hirtelen szörnyű fejfájás tört rám és egyszerűen nem akar elmúlni.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 2:49 pm

Higgadtan hallgatja végig, mit mond a másik. Úgy néz ki nem hazudik.
-Uram higgye el nem hazudok. Egy templomba találták meg a holttestét a falra szegezve. Ha viszont maga meghalt, most meg itt van, akkor van egy elméletem, bár én nem hiszek az ilyesmiben. Valószínűnek tartom, hogy magát visszaküldték a túlvilágról valami feladattal. Merész feltételezés, de másra most nem tudok gondolni.
Abbahagyja és várja partnere reakcióját.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 2:55 pm

-Visszaküldtek?

A fejfájás egyre hasogatóbban tör rám. Sok ez az információ így egyszerre. Valaki megölt egy templomban. Tényleg meghaltam, de visszatudtam térni.

- Na de milyen feladat? Egyáltalán ki küldött vissza engem? Na és akkor miért nem emlékszem semmire?

Nézek fel elkeseredetten Manipulátorra. Nagyon szeretnék rájönni mi folyik itt.

- Maga meg honnan ismer egyáltalán? Talán valami rokonom?
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 12:34 pm

Az első néhány kérdés komolyan elgondolkodtatja, de sajnos a választ nem talál:
- Sajnálom Mr. de nem tudom ki és milyen céllal küldhette vissza a földre. De hogy mi közünk egymáshoz azt tudom. Én vagy a vezetője egy frissen alakult szervezetnek ami a Gotham különleges bűnözőit tömöríti. Maga az egyik alapító tag. Kizárólag munkatársak vagyunk, semmi más nem fűz minket egymáshoz. Maga elvállalta, hogy segít nekem és a többieknek elfoglalni Gotham cityt és átvenni a irányítást felette. Még mindig úgy gondolja, hogy támogatja ezt a küldetést?
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 12:44 pm

Szóval kolléga! Bűnöző voltam. Hát ez most nem lepett meg. Az lett volna a csoda, ha nem lettem volna az. Elég volt csak végignézni ezen a városon idefelé jövet. Ezeknek az embereknek vezetőre van szükségük. Ha pedig egyszer már belevágtam, akkor már megmaradok a pályámnál, bármit is kell tennem. Rendes fazonnak tűnik a pasas, szóval hát legyen.

- Természetesen. Továbbra is benne vagyok. De hogyan tudnék segíteni? A régi erőim odavesztek az emlékeimmel együtt.

Huhh ez a fejfájás kezd egyre rosszabb lenni.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 12:47 pm

Megsimogatja a állát, de ez csak amolyan mellékes mozgás amivel húzza az időt a válasz előtt.
- Itt mindenkire szükség van. Higgye el nem muszáj ahhoz szuper embernek lenni ahhoz, hogy a segítségünkre tudjon lenni. Elég ha tud bánni az emberekkel és a fegyverekkel. Meg persze az sem hátrány ha nem fél a gyilkolástól.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23, 2011 12:54 pm

- Rendben!

Tisztázom vele szemben is és magamban is. Ez a hasogató fejfájás azonban kezd már egyre szörnyűbbé válni. Mikor úgy tűnik kicsúcsosodik fájdalom, hirtelen alábbhagy és megszűnik, de furcsa suttogás szerű hangokat kezdek hallani. Na remek, már meg is bolondultam? Hangok beszélnek a fejemben. Ahogy próbálok összpontosítani mit mondanak, úgy tisztulnak is. Olyan, mintha ezek a gondolatok a velem szemben ülő férfi agyában zúgnának és valamiért képes vagyok az olvasására. Lássuk mire gondol éppen.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 9:10 pm

Manipulator nem szól semmit. Elgondolkozik magában, érdekes a helyzet. ~Érdekes dolgok történnek mostanában. Ez a fickó azt állítja ő Vájár, a gond csak az, hogy semmire sem emlékszik. De a neve alapján akár ő is lehet. Minden esetre úgy néz ki nincs ellenére a szervezetben való tevékenység. Amíg nem köp addig nincs baj. Mégis furcsa a helyzet. Minden esetre amíg támogatja a céljaim nem lesz vele gond.~ gondolja végig a helyzetet és közben partnerét méregeti.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 27, 2011 9:21 pm

Ez furcsa. Az összpontosítással egyre tisztulnak a hangok, mígnem már csak egy hangot hallok. Ez minden bizonnyal az előttem ülő férfié. Ahogy koncentrálni kezdek, már azt is értem, mi forog éppen a fejében. Attól fél, hogy köpni fogok. Arra is választ kapok, hogy hisz nekem. Bár furcsálja az esetet, de azért hisz nekem. Ezt mondjuk jó tudni.

- Nem kell aggódnia, nem köpök senkinek sem. Nem érné meg, mivel maga az egyetlen, aki tudhat rólam valami érdemlegeset és talán segíteni is tud, abban, hogy valamelyest visszakapjam a régi életemet.


Mondom neki és közben végig figyelek. Részben a szavaira és arra is, mi jár a fejében.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 5:25 pm

A férfi megszólal és pont ahhoz fűz, hozzá néhány dolgot amire gondolt. Ez szándékos vagy csak véletlen egybeesés? Manipulator nem hisz a véletlenekben, itt valami van. Lehet a régi képességét elvesztette, de szerzett újat. Talán pont a gondolatolvasás az. Ez tesztelnie kell.
- Mr. Victor gondolok egy számra, lássuk maga meg tudja mondani melyik az a szám. -szól a férfihoz.
Hátradől és kiüríti a fejét. Mikor már teljesen üres akkor rákoncentrál a 14-es számra. Ha a fickó megmondja, akkor gondolatolvasó. Ha nem, akkor az előbbi csak véletlen egybeesés volt.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 5:42 pm

Hmm, dilemma. Mennyire bízhatok meg ebben a pasasban? Úgy látszik ő ismer a legjobban. De vajon megérné annyira, hogy feltárjam neki az egyetlen erőmet, amit még én is csak most fedeztem fel? Megérné annyira bíznom benne, hogy elmondjam neki az összes titkom? De ha nem mondom el neki, akkor egyedül maradok. Ha benne se bízok már meg, ugyan kiben tudnék? Nem hiszem, hogy ártani akarna nekem. Lehet, hogy megbánom, de legyen. Várjunk csak! Ha képes vagyok kicsalogatni mások fejéből a gondolatokat, akkor át is tudok vinni. Telepátia. Így beszéd nélkül is tudunk kapcsolatot tartani, ha azt akarnánk, hogy más ne hallja. Kiürítem az elmémet, erősen koncentrálok, majd miután megvan a férfi által gondolt szám, azt visszaközvetítem az agyába.

Ez a szám a 14-es.

Mondom neki telepatikus úton.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 5:54 pm

Hirtelen a másik férfi hangját hallja a fejében. Tehát telepátiára is képes, nem csak gondolatolvasásra. Ez érdekes. Egy igencsak hasznos képesség, ami jó szolgálatot fog tenni a szervezetnek. Már csak a határait kell megismernie, de ezzel még lehet várni, nem akar túl mohón neki esni a fiatal tehetségnek, még a végén elmegy a kedve. Ez viszont egy olyan dolog ami régóta érdekli a tudóst, a agy hullámainak kivetítése másokra egy bonyolult dolog. Idővel jó lenne megérteni és valami úton képessé tenni másokat is erre. Egy újabb biológiai probléma. Egyre jobb lesz.
- Úgy néz ki meg is van mi a maga képessége. Remek kis adottság, nagy hasznunkra lesz. Nekem főleg, ezt ne vegye tolakodásnak, de mivel a csoport egyetlen tagja vagyok akinek nincsen emberfeletti képessége, ezért muszáj önökre támaszkodnom. - a végén még egy barátságosabb mosolyt is megereszt, ami most látható hisz nincs rajta a maszkja.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 28, 2011 6:09 pm

- Értem én és ne aggódjon. Megbízom Önben és a csapatban, még ha nem is emlékszem rájuk. Megtartom irányukban azt a diszkréciót, hogy nem használom a képességeimet velük szemben. Sőt, ha maga úgy ítéli meg, akkor ha kéri, nem is mondom meg nekik. Lehet, hogy kényelmetlenül érintené őket a dolog. Amúgy mivel nem emlékszem arra sem, hogy mennyi idős lehetek/lehettem tőlem akár nyugodtan tegezhet is. Amúgy mikor ismerkedhetek meg a tagokkal? Vagy mi az amit még fontos lenne tudnom magamról?

Nézek Manipulátorra, majd viszonozza a férfi felé a mosolyt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Marius Woodson háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marius Woodson háza   Marius Woodson háza - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Marius Woodson háza
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Woodson Biotech
» Woodson Biotech épülete
» Gotham Városi Rendőrség
» Gid erdei háza
» Penny háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: