DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Emily Bluebell I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Emily Bluebell I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Emily Bluebell I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Emily Bluebell I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Emily Bluebell I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Emily Bluebell I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Emily Bluebell I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Emily Bluebell I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Emily Bluebell I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Emily Bluebell I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Emily Bluebell

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Emily Bluebell
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Emily Bluebell


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Apr. 01.

Emily Bluebell Empty
TémanyitásTárgy: Emily Bluebell   Emily Bluebell I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 02, 2011 11:14 pm

Születési név: Emily Bluebell
Egyéb név: Belle, Ems
Kor: 17
Magasság: 166 cm
Súly: 48 kg
Hajszín: Sötétbarna vöröses ragyogással
Bőrszín: Hófehérke
Egészségi állapot: Tökéletesen egészséges
Család:
Anyuka: Celia Bluebell
Apuka: Isaac Bluebell, RIP
Nagymama: Rebecca Heartsick
Testvérek: -
Foglalkozás: Diák
Oldal:
Ellenségei: Elisa
Szövetségesei: -

Törzshely: -

Jellem:
Amennyire nyitottnak tűnhet, annyira zárkózott személyiség is. Hamar közelebb enged magához egy ismeretlent, de a legtöbb dolgot, ami a szívét nyomja csak a nagymamájával osztja meg. Igencsak szoros a kapcsolatuk van.
Igencsak megbízható, érdeklődő, viszont nagyon rossz emberismerő, így nem egyszer átvágták.
Van egy bizonyos letargikus része, ami eléggé gyakran felbukkan az egyébként életvidám és pozitív lány arcán, így eléggé furcsán hathat egy-egy váltás mondjuk épp egy vicces beszélgetés közben.
Nem igazán humoros, nem tud jó poénokat mondani, ellenben minden hülyeségen képes nevetni.
Ambiciózus és maximalista, ellenben ezt a két tulajdonságát igyekszik elnyomni magában.
Amit mindennél utál, az a mocsok, végtelenül tisztaságmániás.

Szakképzettség: Zongorázás, illetve szép kiejtés középfokon.

Képesség: Mágiaérzékenység

--------------------------------------------------------------------------------------
Pénz

Fizetés: 450 $
Fizetésnapok: 2011.04.02.; 2011.04.16.; 2011.04.30.; 2011.05.14.; 2011.05.28.; 2011.06.11.; 2011.06.25.; 2011.07.09.; 2011.07.23.; 2011.08.06.; 2011.08.20.;
Esedékes: 2011. szeptember 3.
Összes: 4950 $
Elköltött: 1850 $
- Többszobás lakás (1850 $)
Fennmaradó: 3100 $
--------------------------------------------------------------------------------------
Kredit

Összes: 3 (alap) +1 (előtörténet) +1 (szülinapi összegzés)
Elköltött: 3
- Mágiaérzékenység (3kr)
Fennmaradó: 2
--------------------------------------------------------------------------------------
Tulajdonok, felszerelés, NJK, vásárolt dolgok, stb.

Fényképező:

Fujifilm FinePix S2950HD
Emily Bluebell 1680844

Lakás:

Gotham Nyugati oldalán lévő 3. emeleti panellakás, közel a Robinson Park területéhez. Jól berendezett, igényes lakás, mely híven tükrözi Ems letisztult stílusát.
Emily Bluebell 3d_alaprajz_4

Mágia:

A lány nem szavakkal, hanem mozdulatokkal hívja életre elementálját, a Levegőt. Az elem akkor érkezik meg, ha haja szabadon tud szállni, mert a mágikus ragyogású tincsek fénye is a rituálét képezik. Minden varázslatához tartozik egy külön mozdulat, így ő nem kántál, hanem szinte táncol, ha varázsol. Idézésként jobb kezét behajlítva, tenyerét az ég felé fordítva kell tartania, miközben bal kezét szívére helyezi. Fejével el kell tekintenie balra, majd ha visszanéz középre, kezeit bal oldal irányába kell leeresztenie kecsesen, mintha egy félkört rajzolna. Ez az alapmozdulat, csak ezek után következhetnek a varázslatok, és a hozzá tartozó jelek.

Varázslatok:

Név: Eíri - Suttogó szél
Leírás: A varázsló üzenetet tud közvetíteni a szél segítségével, ha érthetően belebeszél a levegőbe. A célszemélynek úgy hallja a szavakat, mintha a mágus ott állna mellette. Mozdulatok: Alapsor. Utána jobb kézzel, nyitott, baloldalra néző tenyérrel való mozdulat a száj előtt. Bal kéz végig szív alatt. Jobb kéz kifordul, a varázsló tenyere a háta mögé néz, majd előre fordítja a kezét, és ökölbe zárja ujjait. Ekkor kell a célszemélyt felidézni, és kimondani az üzenetet.
Hatás: Egy két-három egyszavas üzenet, mely a címzetthez szinte azonnal megérkezik, ha a célszemély egy kilométeres körzetben van a varázslótól. A címzett arcát ismernie kell a mágusnak, és fel kell magában idéznie a varázslat használata előtt. Csakis egyetlen egy célszemély lehet.
Korlát: Szélcsendben, illetve viharban nem működik, valamint akkor sem, ha a varázsló mozgásban van. (Nem kell mozdulatlannak lennie, de álljon meg az utcán. Mozgó járműből sem lehet üzenni.) A varázslónak folyamatosan koncentrálnia kell, míg az üzenet meg nem érkezik a címzetthez - amiről természetesen tudni fog, hála a mágiának.

Név: Noinaold - Repülés
Leírás: A varázsló levegőbe emelkedi, és lassan, de biztosan tud is mozogni. Mozdulatok: Alapsor. Majd egy kecses, szárnyakat idéző mozdulat. Ezek után elmével lehet irányítani a testet. Leereszkedéshez a föld felé forduló feszes tenyérmozdulatot kell tenni.
Hatás: A mágus a szelek szárnyán repül. Csak 15 km/h sebességgel.
Korlát: A mágia természetéből adódóan, a mozgás nem a leggördülékenyebben vihető végbe. A szelek ide-oda lökik, így még a lebegés is nehézségekbe ütközik. A varázslónak folyamatos koncentrációra van szüksége, ha elveszíti ezt, akkor szabadesés lesz a vége.

Név: Fiosryn Lortiaine - Szélpáncél
Leírás: A bűvölt körül erős szelek kezdenek el örvényleni.
Hatás: A bűvölt körül egy méteres körben, mindent eltaszító szelek örvénylenek. Maximum ötven kilogrammot tudnak megmozgatni. Mozdulatok: Alapsor. Kezek egymás alatt és fölött körzése, majd keresztbe tett karok X alakban a test előtt.
Korlát: A bűvölt körül keringő levegő nem kímél semmit, még a bűvöltet sem. Ezért mozdulatlanul kell állnia a saját épsége érdekében.


A hozzászólást Emily Bluebell összesen 10 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 01, 2011 6:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://mystical-future.forum0.net/
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Emily Bluebell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily Bluebell   Emily Bluebell I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 02, 2011 11:24 pm

A karakterlapod szép lett, jó lett!

A karaktered még tanuló, ezért a fizetése kéthetente 450 $.

Vissza az elejére Go down
Emily Bluebell
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Emily Bluebell


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Apr. 01.

Emily Bluebell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily Bluebell   Emily Bluebell I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 8:07 am

Stressz
Kegyetlen Mulatságok: Fogócska
Amikor végre megérkeztem a városba, Elisa nem volt sehol. Helyette valaki más keresett fel, valaki, akire már nem is emlékszem. Nem tudom, az az este valahogy annyira zavaros...! Akkor szoktam ezt érezni, amikor nem akarok emlékezi a dolgokra. Nem tudom, talán így jobban járok.
Hogyha kiállok a levegőre, amikor épp vihar készül, valami furcsa bizsergést érzek magamban. Ki szeretném engedni, de nem tudom, hogyan kell. Lehet, hogy fel kéne keresnem azt a pacákot?
Istenem, mégis mi történt azon az estén? Találtam magamnál egy érmét, de ez sem segít emlékeznem. Egyetlen memoárom a stressz. A lábam is fáj. Mit csináltam én, lefutottam a maratont?!
Fel kell hívnom valakit... akárkit!
Vissza az elejére Go down
http://mystical-future.forum0.net/
Emily Bluebell
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Emily Bluebell


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Apr. 01.

Emily Bluebell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily Bluebell   Emily Bluebell I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 10:54 am

Szinte már egy féléve...
... hogy telefonáltam a nagyinak. Emlékszem, mennyire kínos volt az egész, de szerencsére nem harapta le annyira a fejemet. Hosszasan ecseteltem neki, hogy miért nem mehetek haza, egy barátomra hivatkozva, aki természetesen Elisa lett volna, de hát ő időközben az ellenségemmé vált. Nem mintha utáltam volna a csajt, de ilyet akkor sem lehet csinálni szerény véleményem szerint!
De ez most nem számít. Nagyi azonnal riadóztatta anyámat, de nem voltam hajlandó találkozni vele. Senkivel sem akartam találkozni. Valójában jól esett, hogy végre egyedül vagyok. Hogy önálló vagyok.
Egyedül csak az zavart, hogy nem járok iskolába, és hogy nem ismerek senkit. Meg az, hogy a furcsa bizsergéseimre, amik április óta kísértenek, még mindig nincs semmilyen magyarázatom.
Egy héttel később, miután megbeszéltünk mindent, mégis találkoztam Anyával. Elhozta a fényképezőgépemet, meg egy-néhány könyvet. Adott pénzt is, és a mai napig kapok minden hónapban zsebpénzt, amiből el tudom látni magam.
Sikerült egy kisebb lakást is szereznem jó áron, hála anyámnak. A berendezést is folyamatosan bővítem, és egyre lakhatóbbá válik az otthonom.
Szeretem, hogy közel vagyok a parkhoz, így gyakran járok ki fotózni. A képeket igyekszem eladni, kisebb-nagyobb sikerrel.
De végül is ennyi történt. Továbbra is próbálom megfejteni a város kapcsán felmerül rejtélyeket, de nem igazán jutottam még semmire.
És különben is... mi történt azon az éjszakán...?
Vissza az elejére Go down
http://mystical-future.forum0.net/
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Emily Bluebell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily Bluebell   Emily Bluebell I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 10:12 am

Egy hónapnyi inaktivitás miatt mesélői NJK lett a karakterből.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Emily Bluebell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily Bluebell   Emily Bluebell I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Emily Bluebell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emily Bluebell
» Emily Bluebell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Adatlap, bővítések :: Lezárt adatlapok-
Ugrás: