DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Victor Freeng, Vájár lakóhelye

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 2:26 pm

- Elég lesz, gyermekeim, térjetek vissza!

Mondja egy hang, aminek nem látod a gazdáját. Ekkor az összes szörny porrá válik, ez a por pedig egy ember felé kezd menni... legalább is embernek látszik. A fickó beszélt az előbb. Egy ősz, szakállas fickóról beszélünk, aki folyamatosan közelít hozzád...
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: A vegas-i 13-ak története,azaz Vájár eredete   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 6:46 pm

Közelít... ki a fene lehet ez? Vagy mi a fene, ha ilyesmik megidézésére képes? No és hogyan kapcsolódik mindez hozzám? Zavaros ez az egész. Ha nem áll le mielőbb, nagyon bosszús leszek! Így ezt közlöm is vele:

-Hé bohóc, ne gyere közelebb, mert csak te jársz rosszul, ha kihúzod nálam a gyufát és nekem elhiheted fószerkém, már igen csak rázogatod a pofonfát. Ha közelebb jössz, nem vállalok felelősséget a testi épségedért! Ne mondd, hogy nem figyelmeztettelek előre!

Csevegésben és mozgásban kell tartanom. Nem jó, ha közel engedem magamhoz. Nem ismerem az összes képességé, így még veszélyes lehet, nem játszadozhatok vele sokat. Ha kell gyorsan és kíméletlenül kell leszámolnom vele, ha úgy alakulnának a dolgok. Épp ezért felkészülök a bunyó esetére is: ökölbe szorítom mindkét kezem, ökleimet készenlétbe állítva és támadásra készen lendítve várom az elkövetkező percet.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 9:32 am

A fickó nem állt meg, közeledik hozzád. A szája nem mozog, de te hallod a hangját... olyan, mintha a füledbe suttogna:

- Hát így kell bánni a vendéggel?

Kérdezi, majd kezével rád céloz, és kilő egy hosszú, fekete sugarat belőle.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: betörés a házba   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 9:40 am

Francba! Hát ez nem igazán az a reakció, amit vártam. Úgy tűnik a pasi nem rezelt be tőlem, de majd mindjárt adok én neki. El kell kerülnöm ezt a sugarat. Megpróbálok elugrani előle. Nem tudom mire képes, de kétlem, hogy ez a lövedék jó hatással lesz rám. Nincs sok esély rá, hogy ha ez az izé hozzám ér, akkor friss mentaillatú leszek. Ha sikerül elugranom, azonnal támadásba kell lendülnöm. Nem tétovázhatok, elvégre ő sem lacafacázott velem sokáig. Ha megúsztam a támadását megpróbálok neki egy jobbossal bemosni a képébe.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 5:42 pm

A sugár elől szépen kitérsz, bár ez a mesélődnek köszönhető, aki elintézte, hogy balra ugorj el előle, ha már te elfelejtetted! Sebaj! Amikor megindulsz a fickó felé, az felrepül, kb másfél méter magasra, és a kezét mozgatja. Csak most láthatod, hogy amerre mozgatja a kezét, a sugár is arra megy. Bármerre is futsz, a sugár közeledik feléd, és ha nem vigyázol, pár másodperc, és elkap...
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: V VS Demonman   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 5:55 pm

A rohadt életbe! Ez az ugrás tényleg meredek volt és csak egy hajszálon múlott, hogy elkerültem a fickó csapását. Viszont az ütésemet nem tudtam bevinni. De megoldom. A legbosszantóbb az egész dologban csak annyi, hogy a sugár most meg jön utánam. A csóka a kezével irányítja ahogy látom. Mi fene ez? Valami varázsló féleség? Vagy talán egy démon? De már megvan mit teszek. Gyorsan kell cselekednem, mert a sugár gyorsan közelít. Felugrok jó magasra, megvárom míg a pasassal kb. egy magasságba érek és bedurrantok a képébe a jobb öklömmel, úgy hogy azt istenesen megérezze, elvégre ha fájdalmával törődik, akkor nem tud majd követni a koszos kis sugara, vagyis remélhetőleg semmivé foszlik majd. Ha sikerül jól bevinnem az ütésem, két legyet üthetek egy csapással.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 7:26 pm

Az ütésed előtt a fickó próbál kitérni, de nem sikerül neki, ezért kap egy szép állast. A sugár irányt változtat, de nem tűnik el, sőt, pechedre az ellenfeled a másik kezéből is lőtt egy sugarat, hogy megvédje magát. Az elkapja a kezedet. Most megtapasztalhattad, hogy mit tud: nem hagyott nyomott, nem vérzik, nem sebes, viszont az érintés pillanatában - utána elmúlt - pokoli fájdalmat éreztél! Az ütésed után az ellenfél a földre esik, és látszólag nehezen tud mozogni... a sugár viszont végig követ, sőt, már a másik kezével is irányít egyet.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: V VS Demonman   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 7:31 pm

ÁÁÁÁRRHHH! Ez a fájdalom! Pokoli! Égető! Viszont mire észbe kapok már el is múlik. Káröröm viszont, hogy jól le sikerült csapnom a fazont. Viszont most meg megduplázta ezeket az átkozott lövedékeket. Hirtelen azonban egy rögtönző ötletem támad. Futásnak eredtem, úgy, hogy egymással szembe vezetem a sugarak, az utolsó pillanatban pedig félreugrok balra. Megpróbálom összeütköztetni ők. Ha nem sikerül nekivezetem őket a fószernak és úgy futok majd, hogy őt találja el.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2011 2:45 pm

Amikor a két sugár összecsap, akkor azok eggyé válnak, ám egy naggyá, már sokkal nagyobb sugár követ. Ez felfogható előnynek és hátránynak is, nézőpont kérdése... Az "a " terv tehát befuccsolt! Aztán amikor a B terv jön, a fickó próbál elugrani, de ismét sikertelen, úgy látszik a védekezés nem az erőssége. A sugár egyenesen a mellkasát találta el. Üvölteni kezd a fájdalomtól, próbál segíteni magát, de nem megy, míg végül a bőre el nem kezd szürkülni. Látszólag az utolsókat rúgja, úgy néz ki, hogy te döntesz a sorsáról...
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: V VS Demonman   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2011 3:28 pm

A fickó jól benézte a saját támadását. Bár kicsit berezeltem, hogy utolérnek a sugarak, hát még, amikor eggyé váltak. Most viszont itt fetreng előttem a pasas és látszik, hogy mindjárt látni fogja A Fényt. Viszont mielőtt itt patkolna meg nekem még ki kell derítenem mi volt ez az egész. Odalépek hozzá és kérdőre vonom:

- KI VAGY TE??? Miért támadtál rám? VÁLASZOLJ! A kezemben van a sorsod! FELELJ!

Ha nem felel, akkor itt hagyom megdögleni. Ha felel, akkor még lehet, hogy szerencséje lesz és átgondolom. Szerintem akkor se hagyom életben, de ez függ attól is mit mond.

Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2011 7:01 pm

- Jól figyeljen! - mondja, de látszik rajta, hogy kínlódik - Engem küldtek! Azért küldtek, hogy leteszteljem a képességeit! Valaki felbérelt engem, és a testvéremet! Egy rendkívül unszimpatikus nő volt az! Azt akarta, hogy leteszteljük a képességeit. Nemsokára eljön önhöz a testvérem, de ő erősebb lesz! Készüljön fel! Egy órája van! Egy óra múlva itt lesz! Remélem, hogy legyőzi, és a pokolra küldi, a nővel együtt! Ha a bátyám legyőzte, ő elmond önnek mindent! Nekem viszont mennem kell! Viszlát!

Ezután megragadja a kezed, és erősen megszorítja. Pár másodperc, és eltűnik a föld színéről - de most komolyan: minden nyom nélkül eltűnik! Erősebbnek érzed magad, kipihentnek, mintha most ébredtél volna...


// Amellett, hogy friss és kipihent vagy, választhatsz egy jutalmat: vagy + 200 kg erő, vagy a fájdalomtűrő képességed erősíted, mégpedig azzal, hogy a közepes erősségű ütéseket harmatgyengének érzed!

Más: te döntöd el, hogy mit csinálsz a rendelkezésedre álló egy órában!//
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Vájár küzdelem   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2011 7:46 pm

// Hát akkor a fájdalomtűrő képességem fejlesztését választanám. //

Olyan furcsán érzem magam, amióta a fickó megérintett. Kipihentebbnek érzem magam, keményebbnek. Hátborzongató ez a pasas. Rejtélyes módon nyelte el a föld. Vajon hogyan csinálta? Nincs időm ezen filózni, ha igazat mondott, márpedig nem volt értelme hazudni és meggyőzőnek is tűnt, akkor egy órán belül ideér majd a drága testvére is, aki pedig még nála is keményebb ellenfelem lesz. Fel kell készülnöm mire ideér. Valahogyan le kell győznöm. Most keményebbnek érzem magamat és ez még a javamra is válhat. Nem mintha kételkednék magamban. Azt mondta a bátyja majd mindent elmond. Akkor nem fogok előle megfutamodni. Nem menekülök gyáva módon. Bemegyek a házba. Megküzdök vele férfi módjára, határozom el magamban. Bekapcsolom a televíziót és leülök. Bámulom a képernyőt. Kapcsolgatok. Már egy jó fél órája nézegetem a műsorokat, de egy gondolat nem hagy szabadulni, ott motoszkál a fejemben. Amit a pasas mondott: "ő jóval erősebb, le kell őt győzni". Mindenképp ez lesz. De lehet kéne egy kis segítség. Legalábbis nem árthat. Kikapcsolom a televíziót és el kezdek kutakodni a telefonom után és mikor megvan tárcsázni kezdem a számot. Egy jó barátomat és ismerősömet hívom fel. Egészen pontosan az unokámat. Tényleg kelleni fog. Remélem hamar ideér. Szükség is lesz rá, ahogy érzem. Ha ideért megvárjuk az ellenlábast és teszünk ellene, hogy ez a nő (akárki is legyen ő) még több alakot béreljen fel ellenünk. Amúgy is szemétség másokkal elvégeztetni a piszkos munkát. Miért nem ő jön elénk, ha valami baja van velünk? Na de mindegy. Akárkik is ezek és akármit is akarjanak, mi majd szépen végérvényesen leszámolunk velük. Örökre. Nem fognak háborgatni soha többé. Várok, amíg csöng és amikor felveszi, én rögtön rátérek a lényegre:

- Szervusz Kevin! Bocs, hogy ilyenkor zavarlak, remélem nem vertelek fel. * Figyelj el kéne egy kis segítség. Szükségem van rád. Van itt egy kis zűr. Jól jönne az ittléted. Kellenél. Pontosabban nem te, hanem az erőd, Elektrominátor.



* Na persze, mintha érdekelne ez engem, mikor vészhelyzet van... gondolom magamban.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2011 3:46 pm

// Elektrominátor a te NJKd, te döntöd el, hogy mit csinál, mit mond, nem én. //

Elektrominátor elég későn érkezik. Alig van pár percetek. A házban vagytok. Kopogás jelzi, hogy lejárt az idő, amit te TV nézéssel töltöttél. Nem várják meg, amíg kinyitjátok az ajtót, azonnal belép rajta egy félelmetes figura.
Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Ultimate-spider-man-20060226022137939-0001

- Szia! Gondolom te vagy a testvérem gyilkosa! Örülök, hogy megismerhetlek! A nevem nem fontos, szólíts csak Gyilkosnak. Na, hát meg sem kínálsz egy sörrel? Báááár.... egy jó vörösbor jobb lenne! Inas! Hozz egy kis bort!

Mutat Elektrominátorra. Ezután szépen kényelembe helyezi magát a kanapén, a lábát felteszi az ágyra, és elkezdi kapcsolgatni a TV-t.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Vájár küzdelem   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2011 5:27 pm

Mi??? Inas??? Hogy én??? Na ezt nem tűröm tovább. Azt a pofátlan szentségét. Nem elég, hogy ideszambázik szétverni a helyet, de még szemétkedik is! Ezt nem tűröm tovább. Rá küldök a kezemből egy villámcsapást, hátha letörli a képéről ezt a gonosz vigyort. Sőt, a másik kezemből is küldök neki egyet, hadd örüljön. A kis pofátlan szemét most megkapja a magáét. Itt az idő, hogy valaki móresre tanítsa. Ha kell az egész szobát rá bontom és szétverem a kanapét a fején.

A fene! Na már most elegem van a fickóból. Gyorsan zárjuk rövidre. Ahogy átvillan az agyamon, látom ahogy Elektrominátor kezei fellendülnek és két villám indul meg a pasas felé. Amint leteríti, majd én szépen rávetem magam és jól megsorozom a fejét pár ütéssel, ha nem is talál be rendesen Kevin csapása, akkor is ezt teszem.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2011 7:56 pm

A villámokat a fickó egyszerűen "lepattintja" magáról, és majdnem Vájárt találják el, ám az szerencsére elkerülte, és egyből rávetette magát az ellenfélre. Pofozgatja azt, az meg minden egyes ütésnél felkiált. Fél percig hagyja, hogy ütögesd, aztán megunja, két kezével izomból gyomron csap, ezután hozzávág Elektrominátorhoz:

- Te toprongy! Te megúszhattad volna élve, de most megdöglesz!

Kiált rá Kevinre, és egy villámcsapást indít felé.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Vájár küzdelem   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2011 5:45 pm

ÁÁRRHH, a fene! Alighogy feltápászkodok most ez is valami árammal jön nekem. Na jó, akkor hát lássuk mire képes ez a nagyszájú szemétláda. Én is küldök felé egy villámcsapást. Meglátjuk mire megyünk egymással, amikor összecsapnak. Most kiderül, mennyire jó a fickó. Ha nem válik be a dolog, akkor ráuszítom a TV-t, hátha megyek vele valamire.


Látom, hogy Kevin készül valamire! Felállok és a pasas mögé lépe, támadásra készen. Figyelek és a legjobb pillanatban próbálok meg lesújtani rá a fejére az öklömmel, amikor Kevin szorult helyzetbe kerül. De nem is várok addig. Meglátjuk bejön e. Azzal lendítem is a kezem.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2011 6:17 pm

Vájárnak nincs ideje a fickó mögé kerülni, az egy ütéssel gyors arcon vágja a férfit. Nem fáj túlzottan, de ez csak az új képességének köszönhető. Elektrominátor villáma semlegesíti az ellenfeléét, ám az gyorsabbnak bizonyult, és még egy villámot lőtt az első mögött, amivel ismét a falhoz nyomta Kevint. A TV mint egy igazi fenevad, veti magát rá az ellenfélre, hatalmas harc kezdődik meg, melyből sajnos a fickó jön ki győztesen, a TV-t Vájár felé hajítja.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Vájár küzdelem   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2011 6:28 pm

Franc! Leterít és most még a TV-t is felém röpíti. Jó lesz minél rövidebbre fogni ezt a leszámolást a fickóval. Megpróbálok egy ugrással kitérni jobbra a felém száguldó legyőzött TV elől, majd egy újabb ugrással a pasas elé vetem magam és megpróbálok belebikázni a képébe 3-4 ökölpofont, hogy ezzel is nyerhessek egy kis időt Kevinnek. Ha ezzel megvagyok, megpróbálom a falhoz lökni, hogy elzárhassuk a kiutat. Ha ez is sikerült, akkor a falnál tovább sorozom, ezúttal vegyesen az egész testét, ütésekkel és rúgásokkal.


A rossebb vigye el! A támadás miatt óvatlan voltam és most jól falhoz küldött. ÁÁÁRRGGH! Megpróbálok keresni valahol egy konnektort és hogy egy kis plusz energiához jussak, feltöltöm magamat belőle, majd megvárom mit lép a fickó ezen lépésére Vájár.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 12:12 pm

Vájár próbál elugrani a TV elől, ám az a vállát eltalálja. Ez sem okoz neki akkora fájdalmat, de azért megérzi rendesed. A fickó ismét lassúnak bizonyult, nem tudott kitérni Vájár támadásai elől, most a falhoz szorítva kell tűrnie, ahogy Vájár ütögeti.

Elektrominátor mellett ott van egy hálózati áramforrás, amiből elkezdhet energiát gyűjteni.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Harc   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 12:42 pm

A szemem sarkából látom, ahogy Kevin feltölti magát. Amint végzett, szólok neki, hogy küldjön még villámokat. Ha sikerül kifektetni a fickót, utána kikérdezem.

-Hé Elektró, erre célozz!

Feltöltöm magamat és hallom, ahogy Vájár felém kiált, hogy süssem meg a támadót! Amint félreugrik, én már emelem is a kezem, készen a csapás beviteléhez.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 6:29 pm

Vájárnak nem kell elugrania, a kedves ellensége megteszi ezt helyette: megragadja a vállánál fogva, és elhajítja, neki az ajtónak, épp hogy Elektrominátort nem érte el a zuhanó fickó. A villámcsapást egyszerűen eltéríti, eltalálja vele a hűtőszekrény ajtaját. A belsejéből hirtelen egy borosüveg kezd el kitáncolni, az ellenfél kezébe. Kinyitja, és elkezdi inni:

- Ejj, ez fincsi!
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Vájár küzdelem   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 7:11 pm

A kis dög! Feltápászkodok és nekiugrok a fickónak, hogy letörölhessem a vigyort arról a ronda képéről. Kiverem a kezéből a bort, majd ha sikerül leadok pár ütést az arcába és ezt az elhajítást viszonozva nekidobom jó erősen a falnak, gyomron rúgom majd folytatom a feje csépelését. Ha ezzel mind megvagyok, ismét elhajítom a fenébe, majd átadom a terepet Kevinnek, hadd élvezze ő is egy kicsit a bulit.


A fene vigye el! Jól blokkolja a támadásaimat. De nem adom fel! Amint Vájár végzett vele, én jövök és én sem fogom magamat visszafogni. Ha ő kész van én ráuszítom a képességeimmel a hűtőt.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 5:23 pm

Hát ez nem az alak szerencsenapja, Vájár támadásai ismét betalálnak, az összes. A végén felüvölt, és a földre huppan:

- Szemét! SZEMÉÉÉT!

Mondja, próbál felállni, nem túl nagy sikerrel, ám amikor meglátja a hűtőt, mégis sikerül neki. A gépezet próbálja elkapni, ám az ellenfél odaszalad az ajtóhoz, kinyitja, és futni kezd.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Vájár küzdelem   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 5:36 pm

Utánarohanok a fickó után. Most már nem hagyom lelépni. Hátrafordulok és intek Kevinnek, hogy ő is jöjjön. Majd rohanok tovább, mindent beleadva, hogy még utolérjem. Ha sikerül, a földre teperem és leadok a fejére még 3-4 ütést jó keményen, aztán kikérdezem a nőről, aki felbérelte őt és a tesóját és arról, hogy mit is tud ő erről az egészről.


Amikor látom, hogy Vájár int és a fickó után ered, én leállítom a hűtőt és vele tartok. Utánamegyek, bár Vájár már előre ment. Még mindig nem tudok sokat a történtekről, szóval amint elkaptuk, én le is lépek és átadom a terepet Vájárnak, akármiről lehet is szó.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 15, 2011 6:04 pm

Vájár ismét elkapja a fickót, akit le is tud teperni. Az próbál kiszabadulni, de hát szegény pára nem tud. Meg sem tud mozdulni, muszáj tűrnie azt, ahogy a melák pofozza. Sajnos nem bírta ki, a második ütés után elájul. Még él, de nem tud mozdulni...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Victor Freeng, Vájár lakóhelye - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Victor Freeng, Vájár lakóhelye
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Bowery és Robbinsville-
Ugrás: