DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Sylvian Kervin I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Sylvian Kervin I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Sylvian Kervin I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Sylvian Kervin I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Sylvian Kervin I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Sylvian Kervin I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Sylvian Kervin I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Sylvian Kervin I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Sylvian Kervin I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Sylvian Kervin I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Sylvian Kervin

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Sylvian Kervin Empty
TémanyitásTárgy: Sylvian Kervin   Sylvian Kervin I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 3:16 pm

Egyéb név: Syl
Kor: 23
Magasság: 170
Súly: 58
Hajszín: Vörös
Bőrszín: Fehér
Egészségi állapot: Normál
Család: Apa - John Kervin (Számtechbolt vezetője), Miranda Kervin (Politikus), Öccs - Andrew Kervin (főiskolás (katonai))
Foglalkozás: Tudósító, a Gotham Gazette-nél
Oldal: rossz
Ellenségei: -
Szövetségesei: -

Törzshely: Monolith Square-en lévő McDonalds

Jellem: Önző és számító. Mindent magáért tesz, mindenkit kihasznál, akit nem tekint egyenlőnek magával. Nagyszájú és nem fogja vissza a gondolatait, tiszteletet pedig még szinte senkinek sem adott, talán eljön az idő arra is egyszer.

Szakképzettség: Újságíró, fényképész, fegyverhasználat, csábítás, lopakodás, bujkálás
Képesség:-

Vagyon tárgyai: Egyszobás lakás, pisztoly, motor
NJK: -

Összes Kredit:
8
Elköltött kredit: 2,5
Fennmaradó kredit: 5,5

Pénz: 4.460$
Fizetés: kéthetente 550$



A hozzászólást Sylvian Kervin összesen 12 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 15, 2011 8:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Sylvian Kervin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sylvian Kervin   Sylvian Kervin I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 4:29 pm

Akkor az adatlapodat is elfogadom, kétheti fizetésed pedig 550$. Jó játékot kívánok.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Sylvian Kervin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sylvian Kervin   Sylvian Kervin I_icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 3:27 pm

Pénzügyek, tulajdonok, stb.

--------------------------------------------------------------------------------------
Pénz

Fizetés: 550$
Fizetésnapok: 5x (06.09.; 06.23.; 07.07.; 07.21.; 08.04.)
Esedékes: (08.18.)
Összes: 4.700$ (Kezdőpénz: 450$; Fizetések: 2.750$; Extra: magánkaland (Mr. Brad Kitt) 1500$)
Elköltött: 280$ (csúszópénz 200$; taxi 2x 40$)

Fennmaradó: 4.420$
--------------------------------------------------------------------------------------
Kredit


Összes: 8 kr. (Kezdő kredit: 3 kr.; Extra: íróverseny 3 kr.; Jutalom 2 kr.)
Elköltött: 2,5 kr. (pisztoly 1,5 kr.; motor 1 kr.)

Fennmaradó: 5,5 kr.
--------------------------------------------------------------------------------------
Tulajdonok, felszerelés, vásárolt dolgok, stb.

Egyszobás lakás
Motor
Pisztoly
--------------------------------------------------------------------------------------


A hozzászólást Sylvian Kervin összesen 10 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 17, 2011 8:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Sylvian Kervin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sylvian Kervin   Sylvian Kervin I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 2:01 pm

Syl naplója
2010. 06. 16.-i bejegyzés

Mr. Brad Kitt

Éppen
egy újabb unalmas nap telt el a szokásos hülyeségekkel a Gazette-ben. Szinte éreztem, hogy ma lesz valami érdekes, mert nem lehet, hogy éppen ma haljak bele a semmittevéssel kevert unalomba. Mire ezt kigondoltam, már Michael hívott is az irodájába. Először is szokásos bunkó hangnemében kiosztott, majd elküldött egy partira, ahol valami Brad Kitt-ről kellett érdekes fotókat csinálni. Miután megtudtam, hogy egy milliomos playboy és még egész édes is, végül belevágtam. Bár nem tudtam elképzelni, hogy egy partin milyen érdekes képeket fogok csinálni, végül meglettek, bár nem erre számítottam még így sem.

A két gorilla semmilyen módszeremnek nem engedett így más úton kellett bejutnom. Nyilván Michael elfelejtett meghívót is szerezni… Végül is mindegy, egy szállító adott egy fiolát, hogyha beöntöm Kitt poharába mindketten jól fogunk járni. Én szenzációt kapok, neki meg jó lesz. Így álruhában bejutottam, csak két órát kellett miatta pakolnom, végül is így utólag megérte. Mivel nem tudtam hogyan kerülhetnék Mr. Kitt közelébe „feladtam magam a testőröknek. Akik jószívűségemért cserébe, odahozták nekem a főszereplőt. Adott egy interjút, hogy ő a hősökre és a szép lányokra kíváncsi, blablabla.

Innentől felgyorsultak az események. Kittet meggyilkolták a szemem láttára és egy álarcos pasi még le is fényképeztette magát a hullával. Nem tudom, hogy hogyan lettek már meg a képek, a lényeg, hogy megvannak és ezt Michael őméltósága is értékelte egy kis pluszpénzzel. Nem sajnálom a divatmajmot, de nem esett jól ez az érintkezés… mostantól jobban figyelek, hiszen a pasas azt mondta: „Senki sincs biztonságban.” Na, így jöjjön ide máskor valaki szuperhősöket nézegetni... ne mindegyik jólelkű...

Lábjegyzet:
Az feltűnt még fel az ügyben, hogy James, Kitt testőre olyan gyorsan eltüntetett engem a helyszínről, ahogy azt csak kell és úgy tűnt nem lepődött meg munkaadója halálán. Ez nekem gyanús, de még majd gondolkodom rajta.

*Jutalom 1500$*
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Sylvian Kervin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sylvian Kervin   Sylvian Kervin I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 1:10 pm

Gyűjtőmunka, oldal fejlesztésében való segédkezés, és bővítményedért jutalmad +2 kredit.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Sylvian Kervin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sylvian Kervin   Sylvian Kervin I_icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 10:26 pm

Egy hónapnyi inaktivitás miatt mesélői NJK lett a karakterből.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sylvian Kervin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sylvian Kervin   Sylvian Kervin I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sylvian Kervin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sylvian Kervin
» Sylvian Kervin
» Sylvian Kervin - Atroposz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Adatlap, bővítések :: Lezárt adatlapok-
Ugrás: