DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Alexandra O'Flanagan I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Alexandra O'Flanagan I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Alexandra O'Flanagan I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Alexandra O'Flanagan I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Alexandra O'Flanagan I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Alexandra O'Flanagan I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Alexandra O'Flanagan I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Alexandra O'Flanagan I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Alexandra O'Flanagan I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Alexandra O'Flanagan I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Alexandra O'Flanagan

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Alexandra O'Flanagan Empty
TémanyitásTárgy: Alexandra O'Flanagan   Alexandra O'Flanagan I_icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2011 9:59 pm

Egyéb név: Alexandra ( Alix ) O'Flanagan
Kor: 33 Éves.
Magasság: 155 centiméter.
Súly: 50 kilogramm.
Hajszín: Szőkésbarna.
Bőrszín: Fehér, napbarnított.
Egészségi állapot: Minden rendben van.
Család:
Apa:Jhon Smith, él és nagyon rossz viszonyban vagyunk.
Anya: Carrie O'Flanagan, él és olyan semmilyen viszonyban vagyunk egymással.
Nagyapák: Nicholas O'Flanagan és Daniel Smith és mind a ketten még a születésem előtt elhunytak.
Nagymamák: Erica O'Flanagan és Vanessa Smith és mind a ketten még a születésem előtt elhunytak.
Férj: Nincs, egyedülálló vagyok.
Testvérem: Wyn O'Flanagan, él és jó a viszonyunk.
Egyéb hozzátartozók:
Unokahúgaim: Nessa és Aoife Mitchell
Vejem:Terry Mitchell, Wyn férje
Foglalkozás: Devizakereskedőként dolgozom egy Európai banknál.
Oldal:Semleges
Ellenségei: Nincs.
Szövetségesei: Nincs.

Törzshely: A Nyugati parton, a Finnigan Bár.



Jellem:Kedves, figyelmes, gondoskodó vagyok, valamint minden jó mókában szívesen részt veszek, amibe csak bele lehet menni. Őszinte, még is tapintatos vagyok másokkal szemben. A véleményemet sosem mondom meg, ha negatív, mindig csak a pozitívat közlöm az illetővel. Nagyon szeretek állatokkal és növényekkel foglalkozni, többek között azért is vonz annyira a természet. Nem ijedek meg egykönnyen. Szeretem a vicceket még ha fárasztó is. Kedvencem a szőke nős viccek, amiken mindig jót mosolygok, de közben tudom, hogy azok a viccek nekem is szólnak, ha szőke vagyok, ha nem. Alapjában véve, nyitok mindenki felé, de aki egyszer megsért vagy a lelkembe tapos, annak nagyon nehezen bocsájtok meg. Ennek ellenére utálok haragban leni másokkal. Szerintem az élet túl rövid ahhoz, hogy egy nézeteltérés miatt ne beszéljünk egymással. Ha a szeretteimet sértegetik, vagy azokat az embereket, akik közel állnak (álltak) hozzám, könnyen dühbe jövök, és csak nagyon nehezen tudok leállni. Szeretek társaságban lenni, koncertekre,- moziba,- és színházba járni. Kiállok azokért akiket szeretek, és mint egy nőstény oroszlán a kicsinyeit én is úgy védem és óvom őket a veszélyektől. Nem szeretem ha a magánéletemen csámcsognak mások, így nemigazán szoktam kimutatni, ha bármi bajom van. Inkább szenvedek csöndben s némán, mint sem megszégyenüljek mások előtt.
Szakképzettség: A banki ügyekhez értek. 3 diplomával rendelkezem.
Képesség: Nincs.

Vagyon tárgyai: Egy fekete BMW.
NJK: Nincs.

Összes Kredit: 3
Elköltött kredit: 0
Fennmaradó kredit: 3

Pénz: 450$
Fizetés:600$




A hozzászólást Alix O'Flanagan összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 21, 2011 9:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Alexandra O'Flanagan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexandra O'Flanagan   Alexandra O'Flanagan I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 3:14 pm

Elfogadom, Kétheti fizetésed 600$. Jó játékot kívánok.
Vissza az elejére Go down
Alix O'Flanagan
Civil
Civil
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Jul. 01.

Alexandra O'Flanagan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexandra O'Flanagan   Alexandra O'Flanagan I_icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 10:32 pm

Születési név:Alexandra O'Flanagan
Egyéb név:Alix
Kor: 33 éves vagyok
Magasság:155 centiméter.
Súly:50 kilogramm.
Hajszín:Szőkésbarna.
Bőrszín:Fehér, napbarnított.
Egészségi állapot:Egészséges.
Család:
Apa:Jhon Smith, él és nagyon rossz viszonyban vagyunk.
Anya: Carrie O'Flanagan, él és olyan semmilyen viszonyban vagyunk egymással.
Nagyapák: Nicholas O'Flanagan és Daniel Smith és mind a ketten még a születésem előtt elhunytak.
Nagymamák: Erica O'Flanagan és Vanessa Smith és mind a ketten még a születésem előtt elhunytak.
Férj: Nincs, egyedülálló vagyok.
Testvérem: Wyn O'Flanagan, él és jó a viszonyunk.
Egyéb hozzátartozók:
Unokahúgaim: Nessa és Aoife Mitchell
Vejem:Terry Mitchell, Wyn férje
Foglalkozás:Devizakereskedőként dolgozom az Euró banknál.
Oldal:Semleges.
Ellenségei:Nincs.
Szövetségesei:Nincs.

Törzshely:A Nyugati parton, a Finnigan Bár.

Jellem:Kedves, figyelmes, gondoskodó vagyok, valamint minden jó mókában szívesen részt veszek, amibe csak bele lehet menni. Őszinte, még is tapintatos vagyok másokkal szemben. A véleményemet sosem mondom meg, ha negatív, mindig csak a pozitívat közlöm az illetővel. Nagyon szeretek állatokkal és növényekkel foglalkozni, többek között azért is vonz annyira a természet. Nem ijedek meg egykönnyen. Szeretem a vicceket még ha fárasztó is. Kedvencem a szőke nős viccek, amiken mindig jót mosolygok, de közben tudom, hogy azok a viccek nekem is szólnak, ha szőke vagyok, ha nem. Alapjában véve, nyitok mindenki felé, de aki egyszer megsért vagy a lelkembe tapos, annak nagyon nehezen bocsájtok meg. Ennek ellenére utálok haragban leni másokkal. Szerintem az élet túl rövid ahhoz, hogy egy nézeteltérés miatt ne beszéljünk egymással. Ha a szeretteimet sértegetik, vagy azokat az embereket, akik közel állnak (álltak) hozzám, könnyen dühbe jövök, és csak nagyon nehezen tudok leállni. Szeretek társaságban lenni, koncertekre,- moziba,- és színházba járni. Kiállok azokért akiket szeretek, és mint egy nőstény oroszlán a kicsinyeit én is úgy védem és óvom őket a veszélyektől. Nem szeretem ha a magánéletemen csámcsognak mások, így nemigazán szoktam kimutatni, ha bármi bajom van. Inkább szenvedek csöndben s némán, mint sem megszégyenüljek mások előtt.


Szakképzettség:A banki ügyekhez értek. 3 diplomával rendelkezem.

Képesség:Nincs.
Pénzügyek, tulajdonok, stb.

--------------------------------------------------------------------------------------
Pénz

Fizetés: 600$
Fizetésnapok: (dátumok felsorolva)
Esedékes: (következő fizetésnap dátuma)
Összes: (eddig szerzett összes pénz felsorolva)
Elköltött: 0
Fennmaradó: (költés után megmaradt pénz)
--------------------------------------------------------------------------------------
Kredit

Összes: 3
Elköltött: 0
Fennmaradó: 3
--------------------------------------------------------------------------------------
Tulajdonok, felszerelés, NJK, vásárolt dolgok, stb.

Egy fekete BMW és egy kis lakás egy lakótelepen.
--------------------------------------------------------------------------------------

Bővítés alatt
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Alexandra O'Flanagan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexandra O'Flanagan   Alexandra O'Flanagan I_icon_minitimeVas. Május 27, 2012 6:31 pm

Egy hónapnyi inaktivitás miatt mesélői NJK lett a karakterből.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Alexandra O'Flanagan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexandra O'Flanagan   Alexandra O'Flanagan I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alexandra O'Flanagan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alexandra O'Flanagan
» Alexandra O'Flanagan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Adatlap, bővítések :: Lezárt adatlapok-
Ugrás: