DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Bridget Greenfire I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Bridget Greenfire I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Bridget Greenfire I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Bridget Greenfire I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Bridget Greenfire I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Bridget Greenfire I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Bridget Greenfire I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Bridget Greenfire I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Bridget Greenfire I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Bridget Greenfire I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Bridget Greenfire

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Bridget Greenfire
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Bridget Greenfire


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2011. Aug. 29.
Age : 34

Bridget Greenfire Empty
TémanyitásTárgy: Bridget Greenfire   Bridget Greenfire I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 12:22 am

Születési név: Bridget Lilien O'Hara (később Bridget Greenfire)
Egyéb név: Brie, Bria, egyeseknek Greenie
Kor: 24
Magasság: 168
Súly: 58
Hajszín: barna
Bőrszín: fehér
Egészségi állapot: egészséges
Család:
Anyja: Sarah O'Hara - elhagyta őket
Apja: Brian O'Hara - öngyilkos lett
Öccse: Devin O'Hara - meghalt krónikus mieloid leukémiában
Foglalkozás: újságíró
Oldal: a jó oldalhoz tartozik
Ellenségei: még nincs
Szövetségesei: még nincs

Törzshely: egyelőre nincs

Jellem: Érzékeny vagyok, örök álmodozó, és kicsit az a művészlélek típus, de próbálom ezt nem túlzottan kimutatni, ez úgymond az eltitkolt oldalam, amit csak keveseknek mutatok meg. Egyébként elég pörgős vagyok, szeretem, ha zajlik körülöttem az élet. Elég sok megpróbáltatáson keresztül mentem már, de mindig sikerült lábra állnom, talán azért, mert a szívem mélyén mindig is olyan voltam, és leszek, akár egy gyerek: pajkos, csintalan, néha kicsit lázadó és olyan, aki szeret mások orra alá borsot törni, másokat megviccelni, vagy épp megnevettetni, és nem riadok vissza a rizikós helyzetektől. Van, aki ezt bátorságnak nevezi, én inkább vakmerőségnek, mert ennek köszönhetően gyakran kerülök slamasztikába... és egyébként is szinte mágnesként vonzom a bajt. Könnyen barátkozom, ugyanakkor könnyen hozom magam kínos helyzetekbe, mert többnyire ami a szívemen, az a számon. Szeretek beszélni, beszélgetni, viccelődni, sokszor vagyok komolytalan, de tudok jó hallgatóság is lenni, ha arra van szükség. A barátok rám mindig számíthatnak. Aki egyszer belopja magát a szívembe, örökre ott is marad. Elég rémes dolgot kell ahhoz tennie, hogy ez megváltozzon. Könnyen sértődök, de nem vagyok haragtartó, és nagyon tudok szeretni, és ragaszkodni. Szeretem a táncot, a zenét, főleg a régi slágereket, kezdve Nat King Cole-tól, Bing Crosbyn át az örök kedvenc Frank Sinatráig. Imádom a fekete-fehér filmeket is. Szeretem a nyári esőt. A tenger illatát érezni, és hullámzását hallgatni éjjel. Szeretem a naplementét. Az olasz ételeket, az utazást. Párizst. Szeretem az érintetlen havas táj látványát, a karácsonyt, és a forralt bor illatát. Imádom a természetet, szeretek kirándulni. Szeretem a szabadságot, művészeteket, és mindenek előtt az irodalmat és az újságírást.

Szakképzettség: Újságírást a New York-i Columbia egyetem média szakán tanultam. Imádok írni, és ez nem csak a sajtóra vonatkozik, bár az élvez nálam prioritást. Ezenkívül kislánykorom óta tanulok táncolni is magántanároktól, valamint színészetet. Mindkettőt szeretem, és az utóbbinak hasznát tudom venni a szakmámban is.

Képesség: nincs

Pénzügyek, tulajdonok, stb.

--------------------------------------------------------------------------------------
Pénz

Fizetés: 550$
Fizetésnapok: okt. 11, okt. 25, nov. 8, nov. 22
Esedékes: okt. 11
Összes: 1650$
Elköltött: 0
Fennmaradó: 550$
--------------------------------------------------------------------------------------
Kredit

Összes: 4
Elköltött: 0
Fennmaradó: 4
--------------------------------------------------------------------------------------
Tulajdonok, felszerelés, NJK, vásárolt dolgok, stb.



--------------------------------------------------------------------------------------


A hozzászólást Bridget Greenfire összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 02, 2011 4:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://vampiresnight.forumuae.net/
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Bridget Greenfire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bridget Greenfire   Bridget Greenfire I_icon_minitimeKedd Aug. 30, 2011 12:30 am

Elfogadom, mehetsz játszani. Kétheti fizetésed 550$, kérlek jegyezd fel. Jó szórakozást az oldalon. Smile
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Bridget Greenfire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bridget Greenfire   Bridget Greenfire I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 9:15 am

Egy hónapnyi inaktivitás miatt mesélői NJK lett a karakterből.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bridget Greenfire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bridget Greenfire   Bridget Greenfire I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bridget Greenfire
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bridget Greenfire
» Bridget Lilien O'Hara

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Adatlap, bővítések :: Lezárt adatlapok-
Ugrás: