DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Blaise Mulan ( A "Lajhár") I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Blaise Mulan ( A "Lajhár") I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Blaise Mulan ( A "Lajhár") I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Blaise Mulan ( A "Lajhár") I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Blaise Mulan ( A "Lajhár") I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Blaise Mulan ( A "Lajhár") I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Blaise Mulan ( A "Lajhár") I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Blaise Mulan ( A "Lajhár") I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Blaise Mulan ( A "Lajhár") I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Blaise Mulan ( A "Lajhár") I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Blaise Mulan ( A "Lajhár")

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Blaise
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Blaise


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Feb. 22.

Blaise Mulan ( A "Lajhár") Empty
TémanyitásTárgy: Blaise Mulan ( A "Lajhár")   Blaise Mulan ( A "Lajhár") I_icon_minitimeKedd Feb. 22, 2011 10:53 pm

Születési név: Blaise Mulan (ejtése: Blézz Mölen)
Egyéb név: A „lajhár”
Faj: Meta humán (feltehetőleg)
Születési hely: idő: Metropolis, 1990
Kor: 20
Magasság: 192cm
Súly: 90kg
Hajszín: barna (de kopaszra van nyírva neki, ezért nem látszik, csak a szemöldökéről állapítható meg)
Bőrszín: Fehér bőrű
Várcsoport: AB+
Egészség állapot: kiváló, talán az adrenalin túl fokozott magas szinte, ami befolyásolja karakteremet
Család: anyja Eva Mulan (él), apja Joseph Mulan (elhagyta a családot, bővebb információ nincs)
Foglalkozás: Rendőr
Oldal: jó

Jellem: Hallgatag, jámbor ember, aki nem keresi magának a bajt, hanem a baj keresi őt. Az emberek viselkedését, és az élethez való hozzáállásukat megveti. Nem bírja a nagyszájú semmitmondó, jellemtelen embereket. . Szereti a barátnőjét és csak az emberi megbecsülést akarja elérni. Hangulata változó, optimista és pesszimista, ez időjárás függő. Idegeskedő ember, aki elfojtja érzelmeit. Arcán csak a hidegséget lehet látni. . Kergeti a gonoszokat a végtelenségig.

Szakképzettség: Fegyverek terén jól informált vagyok, és biztos kézben tartom a kis kedvenceimet. Tudok autót vezetni. Bombát élesíteni. Az emberek non verbális kommunikációját nagyon jól tudom értelmezni, olykor olyan, mint a 6 érzékem lenne: D! Ezek mellett Thaiboxoltam és kravmagáztam, ami a terrorista elhárításnál igen hasznos tényező.

Képesség: Érzék szervei erősebbek, jobb hallás, erősebb szaglás, ízlelés, jobb térlátás. Ezeket a nyomozásnál tudom, vagy akció során részesítem előnyben. Nem vagyok rozsomák éppen, hogy egy kicsivel vagyok jobb az átlagnál. Ami a legfőbb képessége az az, hogy (reflex) nagyon kicsi a reakció ideje, a másodperc tört része alatt képes több cselekvésre, így meg tudja fontolni lépéseit, akár több lépés előnyét idézve ellenfeleivel szemben. Gyorsabb mozgás, de nem úgy, mint a villám ember, csak mértékkel. Ez a képesség átlagosan fél percig, azaz 30 másodpercig tudom megállás nélkül használni. A visszatöltési ideje" tudom hülye szó" kb. ugyan ennyi. Hisz nekem is ki kell fújnom magamat. Pár lélegzetvétel egy lövöldézés után és újra használhatom. (pl: egy raktárházba bemegyek a gyanúsított után. A raktárban magas fém polcok és hatalmas dobozok sorakoznak. A gyanúsított hirtelen előbújik. Agyamban koncentrálni próbálok és lelassul az idő. Látom, ahogy a kezét, épp egy centire nyújtja fel. Arcán látom az elszántságot, és jobb szemét célzásra kényszeríti. Én gyorsan behuppanok az egyik szekrény mögé, és amikor már teljesen kinyújtotta a karját meghúzza a ravaszt. Szerencsémre azok csak mellettem elrepülnek.) Épp , hogy csak egy kicsivel vagyok gyorsabb az átlagembernél. A másik érdekes képessége, hogy az emberek arcából, reakciójából, kis rezdüléséből következtetni tudd az elkövetkezendő dolgokra. pl: Hazugság, gyors ütés, kétkedés, izgulás, félelem, idegesség, és hangjuk. Tény nem tudok, olyan embert hazugnak nevezni, aki mester ebben a tevékenységében, de egy pici sejtésem van. Az átlag polgárok, azokat csak közepes szinten tudom megállapítani. A gyerekeket pedig jó szinten, de én is tévedhetek. A következtetés képességemet, beszédhelyzetekben, vagy akcióban tudom a legjobb mértékben felhasználni.(pl: Egy szemtanút kihallgatok. A hangja zavaros és nem tudja, hogy mit is akar mondani. Más, ha mondjuk egy olyat kérdezek, aki egy balesetnek volt a szemtanúja és nehezen tudja feldolgozni az esetet. Másik példa, hogy ha valaki a zsebében matat és egy kitüremkedést látok, mint például egy elrejtet kés, amit ellenem akar használni" a kitüremkedést nem kell félre érteni, én egy gyanakvó ember vagyok.. Ugyan így vagyok a lövéseknél. Bár sérülékeny vagyok, de a képességem végett, hamarabb tudok reagálni, például fedezékbe bújok, vagy lehasalok.


Vagyon tárgyai:
Egy ház. Pontosabban még nem tudom, hogy hol.
NJK: nincs

Összes Kredit: 4 kredit
Elköltött kredit: 0 kredit
Fennmaradó kredit: 4 kredit
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Blaise Mulan ( A "Lajhár") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blaise Mulan ( A "Lajhár")   Blaise Mulan ( A "Lajhár") I_icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 4:45 pm

Pénzed: 1000$

Kéthetes fizetésed: 550$

Ezen kívül a foglalkozásodhoz járó előny:

-Rendőr
Rangtól függetlenül, az a játékos aki ezen csoport tagja, ingyenesen birtokba vehet egy tetszőleges 9mm-es fegyvert, illetve bilincset és gumibotot. Továbbá a legtöbb lezárt helyszínre beléphet a karaktere. Mind ezek mellett pedig egy középkategóriás, átlagosnak mondható rendőrautó is az övé lehet.

Írd az adatlapodra.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Blaise Mulan ( A "Lajhár") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blaise Mulan ( A "Lajhár")   Blaise Mulan ( A "Lajhár") I_icon_minitimeVas. Nov. 20, 2011 11:28 am

Egy hónapnyi inaktivitás miatt mesélői NJK lett a karakterből.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Blaise Mulan ( A "Lajhár") Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blaise Mulan ( A "Lajhár")   Blaise Mulan ( A "Lajhár") I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Blaise Mulan ( A "Lajhár")
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Blaise Mulan - A „lajhár”
» Blaise Mulan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Adatlap, bővítések :: Lezárt adatlapok-
Ugrás: