DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Homályzóna: Valami különleges I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Homályzóna: Valami különleges I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Homályzóna: Valami különleges I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Homályzóna: Valami különleges I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Homályzóna: Valami különleges I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Homályzóna: Valami különleges I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Homályzóna: Valami különleges I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Homályzóna: Valami különleges I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Homályzóna: Valami különleges I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Homályzóna: Valami különleges I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Homályzóna: Valami különleges

Go down 
+2
Amethysta
Robin
6 posters
SzerzőÜzenet
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Homályzóna: Valami különleges Empty
TémanyitásTárgy: Homályzóna: Valami különleges   Homályzóna: Valami különleges I_icon_minitimeSzomb. Dec. 03, 2011 11:54 am

Homályzóna: Valami különleges


Gotham elesett… A szegények és nincsteleneknek esélye sem volt arra, hogy még időben kijussanak a városból. A gazdagok, politikusok, üzletemberek, bankárok, mint patkányok a süllyedő hajót úgy hagyták sorsukra Gothamet. A katonaság gyorsan reagált és alig egy nap alatt karantén alá vonta a várost. A városban anarchia lett úrrá, Joker, Fekete Maszk, Bane mind-mind bíztak abban, hogy megállíthatják, hogy a kialakult káoszban hatalomhoz, fegyverekhez és pénzhez juthatnak, hogy az élőholtakat fegyverként tudnák felhasználni. Batman és még néhány társa a rend visszaállításának reményében a városban maradtak. Mindannyian tévedtek…

Ám a gothami alvilágnak voltak előre látóbb tagja, köztük Oswald Cobblepot, közismertebb nevén a Pingvin. Miután Blüdhavenbe áthelyezte a székhelyét és megalapította az ottani kis központját, rögtön folytatni kezdte mondhatni hobbiját, a gyűjtést. Első dolga volt, hogy a Gothamből kihozott „ereklyéit” rendezze, aztán újakkal gyarapítsa. Élőholtak maradványai, állítólag még egy-két élő példányt is sikerült kihoznia. Valóssággal rögeszméjévé vált a Gothamben kialakult helyzet.

Közben a világ tudósai azon dolgoztak, hogy megfejtsék ennek a titkát, ám a válasz rejtve maradt előlük. Ám a fülükbe jutott egy egyén, aki annak ellenére, hogy fertőzött, nem csatlakozott az élőholtakhoz, sőt… nagyon is él és virul. A napokban nem érkezett jelentés róla. Az utolsó tartózkodási helye egy Gotham-öböli raktár volt. A katonaság rögtön összeállított egy hősökből állócsapatot, hogy kihozzák onnan.

Nem csak az ő figyelmüket keltette fel ez az alany. Pingvin szinte rögtön szerzett egy gépet, amivel a saját csapatát juttathatja be. Hogy kikből áll ez a csapat? Még a CIA-nak sincsen információja erről, viszont hasonlóan a katonaság csapatához, ez a csapat sem amatőrökből áll.

A kalandról némi információ:
Mint lehet látni a kalandban van lehetőség PvP-re is, valamint a jó öreg zombi hentelésnek is meglesz a maga helye. A játékosok feladata elfogni A Személyt, aztán kijutni vele, többnyire élve. Nos, ehhez mindenkinek adok nyolc (Cool egész kreditet, hogy felszerelje magát, vagy felerősítse a képességeit, ez rajtatok áll. Bármilyen kasztból és fajból hozhattok karaktereket.

A kaland lényege, bejutni Gotham City-be, és felkutatni a célszemélyt, onnan pedig élve kijuttatni. Ezt lehetőleg úgy, hogy ti is még az élők sorában legyetek, és ne agyatlan zombiként vándoroljatok a városban emberhúsra éhezve. Persze csavar is lesz benne, úgyhogy készüljetek fel minden eshetőségre.

Megkötések:
Nem engedélyezek semmi olyan képességet vagy felszerelést, amik a zombikat közvetlenül érintik. (irányítás, nem látnak/hallanak/érzékelnek téged stb, persze támadni lehet őket tűzzel, vízzel, faszékkel) Immunitása az élőhalottakra senkinek sem lehet!

Előtörténet:
Az előtörténet hossza legyen legalább egy oldal!

Indulás:
A játékot akkor indítom, mikor összegyűlik három játékos. Január 5.-én kezdődik a kaland.

Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Homályzóna: Valami különleges Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homályzóna: Valami különleges   Homályzóna: Valami különleges I_icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 7:22 pm

Jelentkeznék ha lehet Smile))

Homályzóna: Valami különleges Medusa

Sz[/colorületési név:Morgana Daren
Becenév,álnév: Morda
Nem: Nő
Magasság: 172 cm
Súly: 70 kg
Bőrszín: Europid
Szemszín: vörös
Hajszín: Sötétzöld kígyók tegergőznek a haja helyén
Hozzátartozók:nincs((árva))
Faj:Metahumán
Életkor:40
Foglalkozás:-
Oldal:Gonosz

Előtörténet:
Sajnos igazi szüleiről semmit sem tudunk...első írásos adatok csak az árvaházból vannak....1971.december.6-ikán született egy Delware meletti falucskában....szülei elégtek egy súlyos balesetben....1 éves korában került a Szent Medica árvaházba....Az árvaházi évei során valahogy mindig is kívűlállónak érezte magát....ugy érezte ő más mint a többiek....ami valóban így is volt....1977. nyarán...furcsa dolog történt...amikor babázott a többiekkel rájött hogy nem kell fognia valamiért a babáját hogyha játszani akart vele...ugyanis tudta mozgatni....és később rájött hogy nem számít se a méret és forma mindent fel tud emelni....és meg is próbálta...asztal..szék...autók....sajnos ezt hamar észrevette az árvaház igazgatója és kérte a kislány áthelyezését egy speciális intézménybe ahól kezelik a pszihiátriai eseteket..ekkor vagyis 1987.augusztus 4.-én átszálították Froy Debatorba egy jeles pszihiátriai intézménybe.....itt cseperedett fel....fogyatékosok és örültek között....szép kis gyermekkor...egy idő után után aztán meglátogatta valaki....egy angyal volt...elvitte a gyereket...szülőnek álcáczta magát....bár az angyalok ilyet nemszoktak....elővett egy kést és leszurta a lányt....így volt elrendelve...((vannak dolgok amelyek felfoghatatlanok számunkra...az is hogy miért kellet volna megölni a kislány))...miközben a lányból fojt a vér....megkörnyékezte egy érzés..sugallat...maga a sátán....
-Szerbusz kedvesem....
-Ki maga??
-Az nem fontos...az a fontos hogy te meg legyél mentve....úgy érzem több hasznodat fogom venni élve mint holtan a birodalmamba...
-Ki maga??Hol vagyok?
-Itt van ez a könyv((kinyitott egy fekete könyvet))...bele kell irnod a lelkedet...és úgy az enyém leszel....
-De én nem akarok a magáé lenni...én istenben hiszek...
-Isten elárúlt téged..ideküldte az angyalát hogy megöljön...és elvegye az életed...de én itt vagyok és megvédelek...ne félj....
-De..de
-VAGY VÁLASZTHATOD A HALÁLT IS ÉS SZENVEDNI FOGSZ A POKOLBAN ÖRÖKöKN ÖRÖKKÉ....
((elkezdett sírni ettől a nagy hangtól))
-Nem akartam kiabálni...bocsáss meg....de te is beláthatod hogy vagy engem választasz vagy a halált....
A kislány persze aláírta a lekével a könyvet....és ezután a gonosz örök szolgálja lett....
-Felejtsd el a mostani neved ezentúl Morda leszel...ami azt jelenti Harapás,Marás....
-De miért?
((ekkor a haja kihulott és a fejéből több száz sötétzöld kígyó tekergőzőtt ki....))
-Ezért kedvesem....mostantól...ölj meg mindent és mindenkit aki csak az utadban áll...és evvel hozzám küldöd majd azokat a lekeket...
Ettől kezdve Morgana vagyis Morda a sötétséget szolgálta...ölt,öldökölt...sikerült neki...hisz képességét a sátán már megtanította hogyan használja......persze a fentiek nem nézték jó szemmel ezt a dolgot....ígyhát...egy harcost küldtek Morda ellen ,hogy győzze le őt.....Pont mikor 25 éves lett akkor találkozott szembe evvel a harcossal...eleinte nem tudta ki ez vagy mit akar de később viágos lett hogy csak egy valamelyikük élhet a másiknak pusztulnia kell...ádáz csata kezdődőtt.....de ebbe a csatába beleavatkozott néhány égi és alivlági is.....sokáig küzdöttek kimerítő csata volt de a végén Mordának sikerült lelöknie egy vulkánba a harcost....így a gonoszok győztek....persze erről a csatáról ahol a jók vereségt szenvedtek...nem hallott senki....gondokodtak róla....telt múlt az idő....sok új harcost küldtek Morda ellen de sanos már egyikük sem tudta legyőzni őt.....mikor 33 éves lett a Sátán meglátogatta őt..
-Szerbusz kedvesem..
-Üdvözlöm felség...
-Ugye tudod hogy büszkék vagyunk rád....nagyon sokat tettél értünk....de mivel lásd hogy nekem sincs kőből a szivem...kérdésem van...szeretnél felmentődni a szolgálat alól....olyan sokat dolgoztál már nekem hogy a töbszörösödet visszakaptam...nos??
((persze a Sátán azt várta hogy majd neme mond..ám nem így lett))
-Sz évek során rájöttem hogy nem is olyan rossz dolog ez amit csinálok....szeretek gyilkolni....vért látni...nem tudnám abbahagyni..ha elhagynál...unalmas lenne az életem.....kérlek had maradjak...
((a Sátán e szavakat hala könnyekre fakadt..amit már egy jó ideje nem csinált...örült neki hogy talált egy lelket aki annyira romlott mint ő maga...mitagadás rokonlekek voltak....))
-Gyermekem..jer közelebb....
((ekkor megölelte a lányt és örökre elszívta a lelkét...))
((ezután Morda aki időközben megrögedett..lélektelen volt...ami azt jelentette hogy nem érzett gátlást semmire ami rossz...))
A rendőrők kerestették.....de sohasem sikerült elkapniuk....volt egy idő amikor már minden gyilkosság az ő nevéhez fűzödött...de aztán 7 év telt el....már lecsilapodott...nem öldökölt..annyira...bűnözökkel paktált le...szupergonoszokkal ismerkedet...szépen lassan csak egy átlagos bűnöző lett...bár valahol még mindig nem felejtették el tetteit...
Gotham citybe költözött..ahol várja a megbízsokat....

Képesség:Képes repülni (80km/h) + 2 kredit

Képes tárgyakat mozgatni...házakat,épületetket,fákat viszont nem tud mozgatni...akihez odahajítja a tárgyakat az súlyos agyrázkódást..sérüléseket...sőt halált okozhat...

+2kredit 2.szintre
Több tárgyat is fel tud emelni

+4kredit 3.szintre
Öszesen 2 tonna súlyt képes megemelni


Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Homályzóna: Valami különleges Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homályzóna: Valami különleges   Homályzóna: Valami különleges I_icon_minitimeVas. Dec. 18, 2011 6:17 pm

Na akkor én is jönnék egy hölgyeménnyel.

Születési név: Esmé Krešimira
Egyéb név: nincs
Faj: ember
Nem:
Születési hely, idő: 1990 október 5
Magasság: 210cm
Súly: 96kg
Hajszín: szőke
Bőrszín: fehér
Vércsoport: AB
Egészségi állapot: egészséges
Család: nincs
Foglalkozás: zsoldos
Oldal:

Előtörténet:

Minden olyan volt mint egy átlagos családban. Megszületett, élt és végül is még nem halt meg. A szülei szerették, és szépen nevelték. Csak úgy nőtt a jó vidéki levegőn. Már fiatal korában túlnőtt mindenkit, és ez nem csak magasságra volt érthető. A lány tudta hogy ha nem tesz valamit, akkor görbébb lesz az öregasszonyoknál is, ezért folyamatosan sportolt. Végül hosszútávon verhetetlen lett, de rövideken is mindig az első között szerepelt. Talán csak a hosszú lábainak köszönheti, de inkább a kitartása miatt.
Végül felnőtt, és elment iskolába. Tudta hogy csak egy nagyvárosban érhet célt. Ezért Gothami egyetemre sportösztöndíjjal felvették. Sokat tanult, sokféle dolgot. Sportgimnasztikát, szociológiát, és más érdekes tantárgyakat. Végül tanárként végzett az egyetemen, és fel is vették oda dolgozni ahol tanulta a szakmát. Sokáig tanított, mikor végül kitört a járvány. Napok alatt elpusztult mindenki, végül csak egy csapatnyi menekülttel járta az utcákat. El sem tudta képzelni mihez is kezdhetne most.
Míg egyszer csak a legrosszabb rémálma vált valóra. Pihenés alkalmával az egyik őrszem elaludt, így megtudták lepni őket a zombik. Menekült, ahogy csak tudott, de mégis megharapták a kezét és a lábát. A sérülések ellenére el tudott szökni, de tudta hogy vége van. Csak téblábolt az utcákon várva hogy belőle is zombi legyen, mikor elért a S.T.A.R. laboratóriumig. Az épület szörnyen nézett ki, de életcélt is adott neki.
Betört, és eljutott valamilyen orvosi részlegig. Ott élete legfájdalmasabb dolgát tette. Levágta kezét, lábát, hogy megszabaduljon a fertőzéstől. Sikeres lett a műtét, mert nem változott át, igaz mire bekötötte a sebeit, már annyi vért vesztett, hogy elájult. Egy kis fülkében ébredt fel, az épület mélyén. Itt még voltak túlélők, és legnagyobb szerencséjére orvos is akadt. De nem is akármilyen. Nem csak meggyógyította, de új végtagokat is kapott. Kart és lábat eszkábáltak össze neki, amivel már csodákra volt képes.
A karjára egy pusztító lángszórót szereltek, ami mindent és mindenkit hamuvá éget, ha nem vigyáz. Lábára egy tüzérségi ágyút, amit csak akkor tud elsütni ha megnyitja térdén lévő csövet. Végül az új képességeit már saját maga is karban tudta tartani, ezért mindig hord magánál egy hatalmas csavarkulcsot, és szerszámokat. Így a kis csapatnak már volt esélye meglógni a városból.
Lassan de biztosan kiértek a pokolból, de sok embert vesztettek, és tudták hogy még vannak élők ott, akik csak a segítségre várnak.
Végül pedig a már csak azért dolgozott, hogy az élők megtartsák ezt a titulusukat. A sok munka és tett, meghozta gyümölcsét, a katonaság egyik nap felkereste, hogy segítsen megtalálni a vírus ellenszerét. Nem is habozott azonnal beszállt a mulatságba.

Jellem: Vannak jobb és rosszabb napjai. Leginkább életvidám, és vicces, de ha front, vagy időváltozás jön, a művégtagjai irdatlanul fájnak. Ezért mindenkit lehurrog, vagy halálosan megfenyeget. Ettől eltekintve nem túl előrelátó, fejestül ugrik bele mindenbe. Főleg ha valaki veszélybe van körülötte.

Szakképzettség: Ért az emberekhez, tanulmányinak köszönhetően jól fel tudja mérni kivel is áll szembe. Igaz bánni már nem tud velük. A karját, és bonyolultabb gépeket is meg tud szerelni, vagy át tud alakítani. Így egy romos kocsi, vagy gép beindítása neki semmiség. Jó futó, és sportoló, harcolni nem tud, legalábbis soha nem tanult, de az élőhalottakkal már tud bánni. Nem véletlenül élte túl idáig, na meg a fegyvereivel is tudja irtani őket rendesen.

Képesség: 3kr műkar - Fém karba építve egy nagy teljesítményű lángszóró.
+1kr penge - lángszóró alá van csatlakoztatva egy borotvaéles penge, amit közelharcban elő tud ugrasztani és használni ha kell. Az alkarból ugrik elő, húsz centi a tényleges penge rész.
3 kr műláb - bele van építve egy közepes hatótávolságú, tüzérségi ágyú. A golyók bele, majdnem a lába átmérőjével megegyezőek. Vastagabb páncélokat is átüt, így a sima házfal, vagy kocsi, esetleg zombi meg sem kottyan neki.

Felszerelés: 1 kr egy méretes csavarkulcs. Amivel inkább szerel, de ha kell fejeket is be lehet törni vele. Zombik ellen kifejezetten hatásos.
Szerszámkészlet.
megfelelő mennyiségű töltény, és tartály, ami elég egy egész küldetésre. Övén és hevedereken szokta hordani.

Homályzóna: Valami különleges Winry_Rockbell_by_DragoN_FX
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Homályzóna: Valami különleges Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homályzóna: Valami különleges   Homályzóna: Valami különleges I_icon_minitimeVas. Dec. 18, 2011 8:49 pm

Jelentkeznék én is!

Születési név: Tokugawa Ieyasu
Egyéb név: nincs
Faj: Genetikailag módosult ember
Nem: férfi
Születési hely, idő: 1986 Április 20
Magasság: 190cm
Súly: 70kg
Hajszín: Kopasz
Bőrszín: ázsiai
Vércsoport: A
Egészségi állapot: egészséges, attól eltekintve, hogy egy elkorcsosult szemgolyó alakult ki a homlokán
Család:
- Nagybátyja, ki Zarándok útra indult,
- Nagyanyja, ki szülővárosában él,
(Szüleit nem ismeri)
Foglalkozás: Shaolin szerzetes, harcművész, jelenleg a CIA megbízottja
Oldal: jó

Előtörténet:

Ha már hallottatok érdekes előéletről, nos az enyém éppenséggel az. Születésemet nem mondhatnám boldog, örömökkel teli pillanatnak, inkább élnék az orvosok, és a nekem életet adó szülők szavaival...szörnyű volt. Kínában láttam meg a napvilágot 1986 Április 20-án egy kisebb város klinikáján, a probléma az volt, hogy több szemgolyóval, mint kellett volna. Igen...szörnyű dolog történt, csúnya és torz elváltozással születtem. A homlokomon egy szemgolyóval, s mivel Kína azon részén, ahol éltem nem igen bírták megállapítani ennek okát, egyszerűen démonnak, és szörnyszülöttnek nyilvánították ki betegségem mibenlétét. Viszont ne rohanjuk ennyire előre...kicsit vissza mennék a múltba, pontosabban nagyanyám oldalára a történet szála érdekében.
Nagyanyám mágus volt, pontosabban Homo Magi, ami Kínában más elnevezést kapott ezen kultúrkörön belül. Pszihasználó. Mivel ezen városban az effajta dolgokat nem igen kedvelték a népek, a hasonló tevékenységet művelő emberek, "csodabogarak" titokban művelték tudományukat, ennek tudható be szüleim informálatlansága. Talán, ha tudták volna az igazat, nem akartam volna máglyán elégetni a főtér közepén...vagy mégis? Nem tudom...de szerencsére nagyanyám segítségének köszönhetően sosem tudjuk meg a választ.
Hogy kérdésetekre választ adjak, igen, én is mágiaérzékeny voltam, mint ahogy a velem született ikertestvérem is, kinél velem ellentétben már születésekor megnyilvánult ezen képesség. Mint más normális esetben összeszületett ikerpár, az én testvérem nem halt meg, mágiaérzékenységének hála velem él együtt, és sokszor segít nekem.
Nagyanyám rájött erre, és még a lincselés megkezdése előtt elvitt magával. Megmentette az életünket amiért örökké hálásak leszünk neki. Bizony, szokjatok hozzá, többesszámban beszélek, hiszen a fejem két embert rejt magában.
Hogy erről a történetről mi honnan tudunk? Egyszerű a válasz. Szeretett nagyanyánk egyenesen a hegyekben élő szerzetesekhez vitt minket, hol nagybátyám élt kitaszított élete, és száműzetése miatt.
Embert ölt...gondatlanságból, önvédelemből, nem számít, de rendőri mivolta, és a városban elhatalmasodott korrupció miatt el kellett tusolniuk az ügyet, hiszen milyen következményekkel járt volna, ha kitudódik, hogy egy rendőr megölt egy gyereket.
A nagybátyám nem bírta el a terhet. Nem bírt a tükörbe nézni, és az alvás is, idegrohamokkal, és sírással egybevegyített forgolódás volt csupán. Úgy döntött hogy száműzetésben él tovább. Nem akart emberek között lenni, nem akarta az élet örömeit tapasztalni, hiszen kezeihez egy ártatlan gyermek vére tapadt.
Büntetni akarta magát tettéért, még abban a tudatban is, hogy egy eltéved repesz okozta a kislány halálát.
Napokig bujdosott a hegyekben, gondolkozott maga vessen véget életének, avagy remeteként éljen tovább.
Mivel nem merte megtenni amit legszívesebben szeretett volna, mivel nem bírta kioltani saját életét, melyhez olyannyira ragaszkodott, hogy felordított fájdalmában, a természet próbálta kiküszöbölni ezen csorbát.
Nem halt meg...nem. Az élet adott neki még egy esélyt, mikor rátaláltak a közeli hegyekben élő, eddig a városiak számára mende-mondaként ismert hegyi emberek, a Shaolin szerzetesek.
Megértették a férfival, hogy saját életének kioltása, és az önhibáztatás nem vezet megoldásra, nem ad kulcsot a boldogság és a megnyugváshoz vezető kapuhoz. Együtt kell élnie tettével, egyenesen bele kell vésnie szívének egy részébe azt a sebet, amit soha nem felejthet el. Hogy miért? Erre keresi a választ a templomban, mióta odakerült. Ez a feladata.
Mindenesetre azóta is ott élt a hegyi emberekkel, és mivel Nagyanyám tudott a dologról mágus mivoltának köszönhetően, elvitt minket hozzá. Nem először csinálta ezt az anyó, sok kitagadott, árva gyereket vitt el már hozzájuk, hiszen a Shaolin szerzetesek is pszihasználók voltak. Már amelyikük nyitott volt ezen tudomány befogadására, vagyis európai nyelven mondva a Mágiaérzékenységre.
Én és testvérem odakerültünk a templomhoz, és saját szabályaik, törvényeik szerint neveltek fel.
Már gyerekként is alázatos, és szótlan voltam, mintha valahol éreztem, valahol mélyen legbelöl a fejemben tudtam volna, hogy nem természetes úton kerültem ide...fejemben emlékképek cikáztam síró asszonyokról, és ijedt tekintetekről, felbőszült tömegről, és egy arcról. Hogy ez hogy lehetséges? Kérdezzétek a testvérem. Olyan, mintha ketten használnánk az agyamat. Mint ahogy a történet elején is mondtam, segít nekem.
Nevelésem, és növekedésem a mesterek által tervezett ütemben haladt, nem volt probléma velem. Nem tudtam arról, hogy a tanítónk tulajdonképpen a nagybátyánk, nem tudtam hogy kerültünk ide, és mi a célunk.
Mindenesetre mindennapi feladataink közé tartozott a meditáció, a harcművészetek tanulása, a vívás, és képességeink pallérozása.
A pszihasználat más, mint a mágia. Szerkezetben és mibenlétben nem különbözik tőle, ezt itt tanultam meg Európában, de a nemzetek közötti különbségek mégis falat húznak a tudás jelentései közé.
A test és a lélek békéje, a rend törvénye, és a káosz legyőzése, eme harmóniából születik a pszi, mit a szerzetesek felhasználnak ellenfeleik legyőzésére, önmaguk gyógyítására, és a démonok elűzésére.
Testvérem nem bírt külön gondolkodással, ha nyílni is akart volna szája, nem bírta az enyémet mozgatni, így csak azzal a tudással rendelkezett mi eme korcsosodás ajándékozott nekünk. Az ösztön hatalma. Megérzi, ha valaki rossz szándékkal közeledik. Megérzi, ha egy ajtó mögött sötét erő rejlik. Fivérem erős fejfájás generálásával tudatja velem, ha veszélyt érez. Sokszor mentette meg vele az életemet. Hálás vagyok neki...szeretem őt.
A nagybátyám végül zarándok útra indult, de mivel még ekkor nem tudtam a rokoni kapocsról ugyanúgy búcsúztunk tőle, mint a többi testvértől. De távozásának előestéjén egy borítékot hagyott a lakrészemben, amiben részletesen beszámol a velünk történtekről.
Így lehetséges az, hogy most ezt megoszthatom veletek.

Miután én is megérettem a zarándok útra, sokat hallott Amerika felé vettem az irányt. Mivel kinéztek volna az emberek, fejpántot kellett viseljek az utcákon, amit fivérem Kyoda nem igen viselt el, de két órányi fejfájást követően beletörődött a dologba.
Új dolgokat ismertem meg utazásom alatt. Szinte egy új világ nyílt meg előttem. Az embereknek maga a pszihasználat tűnhetett csodának, nekem az, mit ők az igazi életben minden nap használtak.
Cipót megégető szerkezetek, emberek hangját hallató ketyerék, és dobozok melyekben emberek jósolják meg az időjárást. Ezek után még mindig a hegyi embereket nézik csodabogaraknak. Ők nem tudnak időt jósolni...nincs meg ez a képességük.

Utazásaim alatt magas szinten megtanultam Angolul s eljutottam Gotham Citybe is, hol az élet egy új oldalát mutatta meg nekem a mennyei Buddha. A sötét oldalát. Mocskos utcák, éjszakánként a sikolyok rémisztő hangzása, és az a sok káosz uralta gonosz lélek. Tudtam, hogy engem ide köt a sors. Tudtam, hogy mestereim is azt szeretnék, ha felnyitnám a Gothami csodabogarak szemeit, és megtanítanánk őket arra, hogy szeressék egymást, ne harcoljanak, ne küzdjenek, de legfőképpen ne bántsák a másikat.
Szörnyű volt hallani a ládából beszélő kis embereket, kik új képességeiknek hála már mozgóképeket is tudtak az azt néző emberek szemei elé varázsolni...az a sok erőszak amit megmutattak nekünk. Nem szeretném megtanulni ezt a képességet...

Hónapokat töltöttem a városban, segítve a rászorulókon. A kukákból kibányászott mesteri fogásokból éltem, a fürdést a város egyik folyójában oldottam meg, hiszen a fémtallérok, miket mestereimtől kaptam elfogytak.

Már éppen kezdtem volna beilleszkedni, mikor jött a szörnyű járvány. Sokakat pusztított el, s hullámként söpört végig a városon. A legszörnyűbb az volt, hogy miután az emberek meghaltak, feltámadtak, de valami gonosz erő irányította őket. Megpróbáltam előlük elmenekülni, de nem volt más lehetőségem. Használnom kellett kardomat, és Kyodai-al, fivéremmel karöltve szembeszálltunk a démonná lett emberekkel. Sokat megöltem közüllük, de a túlerő legyőzött.
Mivel nyílt terepen harcoltam, egy furcsa madárszerű masina, mit a hónapok alatt többször láttam, elhaladt felettünk. A harc hevében nem figyeltem fel rá, de a gép visszajött, és egy létrát dobott le hozzám a madár hasából. Ezután már rájöttem, hogy ezt a madarat emberek irányítják közlekedés céljából, hasznos kis találmány. De a harapást, mit az egyik démon okozott már úgy tűnt nem tudják meggyógyítani.
Hallottam még szavakat, mondatokat, miszerint levágják az érintett testrészt, de ellenkezésem lassan ájulásba torkollott.

Egy klinika szerűségű helyen tértem magamhoz. Az orvos elárulta, hogy ez igazából a S.T.A.R. labor, és a műtétem sikerrel zárult. Kezdtek derengeni a történtek, de nem tudtam milyen műtétről volt szó, de amit ezután láttam, tapasztaltam...senkinek sem kívántam volna.
Egy masina volt a karom helyén vagyis nem tudtam, vajon a kezemre tették rá, vagy a helyére, de miután rémlettek a helikopáter, vagy minek nevezik a madarat, mindegy, szóval miután rémlettek az emberek által mondott szavak...bele kellett törődnöm, hogy a karom helyén csüng ez a fémből készült, hideg kreálmány.
Egy nő rosszabbul járt nálam ugyan...neki a lábát is ilyen művégtaggal helyettesítették, de nem is akármilyenekkel. Telespékelték furcsa tűzokádó fegyverrel, és hasonló ketyerékkel.
Viszont megmutatták nekem, hogy én sem maradok alul a versenyben, hiszen miután hosszú keresgélés után, nem leltem kardomat, megmutatták nekem, hogy azt beépítették a karomba.
Valóban, egy gombnyomás hatására a szamurájkardom előugrott rejtekéből, és mintha a karom toldásaként tudtam volna használni.

Napokkal később végül kiderült miért mentették meg az életem. A város blokád alá került, úgy tűnt az itt élő megszállott emberek menthetetlenek.
A CIA fel akar használni engem és még jó néhány társunkat egy a fertőzést túlélő személy felkutatására, és épségben való szállítására.
Mivel megmentették az életemet...ellenvetés nélkül felajánlottam szolgálataimat.


Jellem: Csendes, alázatos, és megbízható vagyok, sajnos naiv is. Ezen hibámat Kyodai szokta kiküszöbölni, egy erős fejfájással üzen, ha valami botorságot követek el éppen. A humort kedvelem, bár nem művelem, nem értem hogyan tudnak viccet kreálni embertársaikból, viszont valahol legbelöl fivéremmel mégis kedvünket leljük ezekben a gusztustalan poénokban, mi mások kárán reméli az emberek boldogságát.

Szakképzettség: Kung-fu, és kardvívás harcművészetek mesterfokú ismerete, Buddha tanainak ismerete, akrobatika, és jó kondíció.

Varázslatok:
Oldal: Fehér, a test és a lélek ösvénye

1.szint
Név: Macskaügyesség
Leírás: A Pszihasználó elmormolja az ismert tanokat, és Buddha a macska ügyességével, erejével és képességeivel ruházza fel a felhasználót.
Hatás: A Pszihasználó gyorsasága megkétszereződik, akrobatikus képessége, ugrása az emberi korlátokon kívül pedig triplázódik, s mindenki tudja, hogy a macska talpra esik.
Korlát: A Varázslat csupán tíz percig tartható fenn, és ugyanúgy tíz percnek el kell telnie, hogy újra használhassák.

Név: Buddha érintése
Leírás: A Pszihasználó egy érintéssel meggyógyít bárkit, bármit.
Hatás: A kisebb, nem túl mély sebeket begyógyítja. Elállítja a vérzést.
Korlát: A folyamat nem azonnali, ezért a kontaktust több ideig kell fenntartani. Ha túl súlyos a sérülés, akkor a varázslat is tehetetlen.

Név: Kínai nagy fal
Leírás: A Pszihasználó egy 5x5 méteres láthatatlan falat képez kezei segítségével.
Hatás: A Pszihasználó kezeivel egy adott irányt követve megidéz egy láthatatlan falat, mi hasonlóképpen szolgál akár egy téglából épített ház fala.
Korlát: A fal könnyen megkerülhető, és a hatás addig tartható fenn, míg a Pszihasználó 20 méteres körzetben tartózkodik a megidézett fallal együtt.

Képessége:
Ikertestvéremnek Kyodának köszönhetően megérzem a bajt. Ez nem mindig jön elő, de fivérem gyakran jelez nekem egy erős fejfájást szimulálva, ha mondjuk egy ajtó mögött rossz fiúk leselkednek rám, vagy éppen rossz döntést készülök hozni. (KM függővé teszem a képességet)

Cyborg képessége:
A harapásnak köszönhetően levágták a karomat és egy implantátumot ültettek a helyére, ami egy szamurájkardnak ad otthont, mi gombnyomásra rúgós bicskaként ugrik elő alkarból, a penge hossza a szamurájkard pengéjének kicsivel több mint felének felel meg.

Kreditek:
Homo Magi: 3 kredit
Műkar: 3 kredit
Előugró penge: 2 kredit


Homályzóna: Valami különleges Char_683


A hozzászólást Védelmező összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 22, 2011 1:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Homályzóna: Valami különleges Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homályzóna: Valami különleges   Homályzóna: Valami különleges I_icon_minitimeHétf. Dec. 19, 2011 8:00 pm

Jövök én is...

Név: Andrew Ramirez
Egyéb név: Ramirez
Nem: férfi
Születési helye és idő:1996 február 21 Smallville
Kor: 15
Család: Apa: Joseph Ramirez Anya: Clair Fisher
Foglalkozás: rosszfiú
Testmagassága: 176 cm
Testsúlya: 75 kg
Szeme színe: zöld
Haja színe: barna
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: Arcfestés
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges teljesen testileg… mondhatni „nem itt él”

1996-ban Smallvileben születtem, teljesen átlagos voltam akkor még. Nem túl sok minden játszódott ekkor még az életemben le. Városi élet, kiváló tanuló, átlagos gyerek.
Amikor felső osztályos lettem és kezdtem érni… feltűnt, hogy más vagyok kicsit mint a többiek, rendkívül könnyen tanulok és sokkal jobban megjegyzek fix dolgokat. Viszont a nyelv, abból rémes voltam, így hát hamar reál szakra kerültem. Ekkoriban már elég játék mániás voltam, nem sok barátom volt, egy sem. De ez nem zavart, mindig mindent lazán vettem, és akkoriban elég jó zenék voltak. Hamar be is szereztem egy MP3-t, ha képeket tökéletesen megtudok jegyezni, zenéket is… de a folyamatos nem oda figyelés sem rontott jegyeimen…
Már 7-8. ban semmi más nem érdekelt a Call of Duty nevű játéksorozaton kívül, de buta nem volt, tökéletesen tanultam továbbra is, hogy egész éjfélig gyűjthessem a fejlövéseket utána. A közösségi életem a gép előtt zajlott, amint a mikrofonba beszéltem és a többi megszállott játékos visszadumált. Hihetetlen jó voltam, sokan csalónak hittem, de ez engem nem érdekelt, csupán a jó hangulat, a csatazaj és a színezések a fegyverre. Egy idő után videókat is gyártottam és feltettem őket a You Tube-ra, nagy sikerem lett a hihetetlen játék tehetségemmel. Hamarosan egy Hazard Cinema nevű cég keresett fel, én lettem a kommentátor, 800$ havi kereset nem is rossz azzal hogy csak játszok. Egy idézet jut eszembe erről egy filmből:
- Drágám, holnap munka… te meg egy hete csak itt tévézel, éhen fogunk halni!
- Clair, ez itt amerika, ha valamibe jó vagy csak csináld, a pénz meg majd jön.
Egyenlőre normális keretek között maradt a „függőségem”
Egy idő után úgy gondoltam, ideje lenne a gyakorlatban is háborúzni, lövészetre jártam és edzettem magam, a szüleimnek ez már sok volt. Elrángattak pszichológushoz, nevelési tanács adóhoz, meg eltiltottak a nettől. Ez engem trauma ként ért… főleg amikor a COD7-ben nagyot kellett csalódnom. De hülye nem vagyok, ha most bedilizek soha nem folytathatom amit elkezdtem. Kitartottam, hát, iszonyúan könnyű volt átverni mindenkit… „Csak kamaszodom” jó mi? De ekkor már a játék valóságba való átvitelét terveztem, de amikor ép nagyban öltem az ártatlan civileket és röhögtem apám benyitott, majd becsukta az ajtót. Engem ez nem zavart, de másnap eljött a nagy nap… a világ legnagyobb COD harcosával kellett csatáznom. Jesus Crys versus Bisur… szépen minden elő volt készítve, élőben ment a Machinimán, jól tolta, 3 öléssel lemaradtam, de behoztam volna, volt még fél perc, majd elmegy a kép és egy kis felirat: Connection problem. Szüleim kihúzták a netet, jókor mi? Nah apám idegesen leordibálta a fejem, és elküldött aludni… elaludtam, de egyszerre voltam ideges és ijedt… ~ Most gyávának fognak tartani apám miatt!
Hosszú álmot láttam, lepergett előttem az életem és ekkor tűnt szembe valami… feladat mániás is vagyok, mindenkit legyőzni lehetetlen mivel a teljesítmény relatív de én mégis ezt akartam. Egy akadály látszott már csak, a szociális társadalom, a szüleim. Valahogy meg kellett szabadulnom tőlük… na de hogy is? Kinyílt a szemem, megcsíptem magam, ébren voltam, a szemem sarkában volt egy kis térkép szerűség, oldalt valami fura jel és alul három számláló, majd egy feliratot láttam: Szerezd meg a magnumot és kivillant a magnum képe amit apám rejtegetett. Nos megtaláltam a magnumot és újra az emeletre mentem. Benyitottam, szüleim felnéztek, anyám sikított majd két lövés… és a számláló máris 200pontal növekedett az alsó csíkon. Ezután bekapcsoltam a játékkonzolom, gondoltam, most már akkor ne legyen hiába való a szüleim halála. Legalább egy jót zombizzak, eljutok vagy a 100. menetig. Szépen játszottam a zenére, jól szórakoztam, amikor láttam, hogy valami mocorog az ablaknál, majd egy kéz törte be az ablakot. Kidülledt szemekkel néztem, számat eltátottam. Majd két karomat az ég felé tártam miközben a TV-be vágtam a kontrollert.
- EZAZ! EZAZ!
Éreztem innentől minden más lesz, nem visznek börtönbe, nem lesz unalmas életem, egy túlélő játékká válik az életem. Felpattantam hát öröm ittasan és az ablakhoz mentem, volt még 4 golyóm a fegyverbe, nem több és ezt tudtam. Na de az első ölést meg kell tisztelni, rögtön mind a négyet bele a valamikori öreg bácsika fejébe. Majd elmosolyodtam, kihajoltam az ablakon, és láttam, hogy jönnek még. Páros lábbal leugráltam a lépcsőn, felkaptam az MP3-m meg egy konyha kést. Pár napot kihúztam a házban, de utána, éjszakánként mindig tovább költöztem egy házzal és az ott lévő tartalékokat éltem fel. Egyik este különösen sok zombi támadt rám, és láttam csapdába fogok esni, kerestem, kutattam, hogyan is juthatnék ki. Találtam egy üveg benzint, nyilván valami fűnyíró féleséghez van, fogtam még egy gyufát és kifutottam az utcára. Elkezdtem szép nagy köröket tenni, hátra fele és szépen lassan elkezdtem önteni a benzint. Majd még egy kört tettem és ahogy a fülemben szóló zene elér a lassú részhez, elővettem a gyufát, majd amikor oda csapott a zene ledobtam a benzinhez.
- Égj zombi égj!
És ezzel meg is szereztem a „zombi sült” nevű emblémát magamnak. Teltek a túléléssel töltött hónapok. Aztán egy érdekes társaságba kerültem, nem voltak túlzottan profik, meg is halt majdnem mind… pedig én figyelmeztettem őket, hogy mi várható. Csak egy nap volt, de bőven tele volt élménnyel. Sikerült eljutnom Gothambe is, itt se volt jobb a helyzet, ekkor kezdett el bennem csörögni a kis vekker, jelezve, hogy most jött el az idő, hogy kipróbáljam milyen rosszfiúnak lenni. Mivel a Call of Duty Balck Ops segített eddig túlélni, úgy gondoltam, akkor az alapján tervezem meg a felszerelésem és cselekedeteimet. Végül jutottam valamire, egész jól muzsikálok most már szerintem.

Jellem: Saját szabályaira épül teljes jelleme, és az érzelmei is így változnak. Őrültsége nem sokat változott, mindig nyugodt és általában irreális.

Szakképzettség: Már eltöltött egy kevés időt élőholtakkal, jól ért a fegyverekhez, főként a lőfegyverekhez és nagyon pontosan lő. Utóbbi időben a közelharcot is fejlesztette.

Képesség: Emberi határokon belül.

Felszerelés:
Egyedi teljes testvédő ruházat. Golyóálló, de kiváló védelemt nyújt a harapások, karmolások, kisebb vágások ellen is. (2 kr)

Egyedi karabély, amely egy M16-ból lett átalakítva, .45 kaliberű robbanó golyókat lő és gránátvető is található az alján. (4 kr)
Homályzóna: Valami különleges Menu_mp_weapons_commando
Ballisztikus kések, két darab éles, speciális katonai kés. A pengéket ki lehet lőni, sűrített levegő segítségével, 15 méteren belül nyílegyenesen repülnek a pengék. Természetesen a kilőtt késeket, tartalékkal lehet pótolni, ezek járnak a fegyverhez. (2 kr)
Homályzóna: Valami különleges 300px-Ballistic_knife-01

Homályzóna: Valami különleges Customization-black-ops-min
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Homályzóna: Valami különleges Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homályzóna: Valami különleges   Homályzóna: Valami különleges I_icon_minitimeKedd Dec. 27, 2011 11:19 am

Na akkor van egy kis változás, amit az első postban olvashattok el. Amúgy mindenki el van fogadva, Kurt-ot kivéve Very Happy indoklást nem adok. Szóval, hogy legyen időkorlát is, január 5.-én kezdjük a kalandot, mivel ennyi emberrel már tudok egy szépet összehozni. Ettől függetlenül ha több kínozni valóm van, az csak jó.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Homályzóna: Valami különleges Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homályzóna: Valami különleges   Homályzóna: Valami különleges I_icon_minitimeCsüt. Jan. 05, 2012 11:42 pm

Na akkor örömmel bejelentem, hogy a kalandunk elkezdődött, nem úgy mint a konkurenciáé Razz (gyógyulj Bane, ne hogy kidőlj itt nekem ebben a szép időben.) Még bárki jelentkezhet az első körökben, be tudom mesélni, úgyhogy ne csüggedjen senki.
A kaland elkezdődött itt: Valami különleges, kezdő reagot kérek, utána jön az igazi izgalom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Homályzóna: Valami különleges Empty
TémanyitásTárgy: Re: Homályzóna: Valami különleges   Homályzóna: Valami különleges I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Homályzóna: Valami különleges
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Valami különleges
» Homályzóna alternatíva
» Homályzóna alternatíva

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Szabályok, Információk :: Kalandok :: Alternatív Kalandok-
Ugrás: