DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Denevérakták: A Macskák háborúja

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Denevérakták: A Macskák háborúja Empty
TémanyitásTárgy: Denevérakták: A Macskák háborúja   Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 9:22 pm

Beharangozó:

Káosz az egész városban, nem lenne elég a sorozatosan fel-feltűnő bűnbandák garázdálkodása, informátorok és spiclik is mind arról beszélnek, hogy a Tolvajok veszedelme is nagy dobásra készül. Balhé tört ki a banda tagjai között, és mindenki a csapat feletti trónt akarja magának. Hogy ez mennyivel lesz kihatással a város életére, mennyivel nehezíti meg az ártatlan polgárok már amúgy is félelemmel teli életét? Ki állítja meg a borzalmat, válassz oldalt, és rakj rendet a tolvajbanda tagjai között.

Leírás:

Selina testvére, Karl tejhatalmat szeretne a női bandán belöl, megunta már a kis szerepet, a tolvajkodást, és magához akarja csábítani e-célból a női csapat tagjait is Kelly és a Méregcsóktól szerzett vegyszer segítségével. Karl a férfi csapat vezetője ennek köszönhetően végre tudná hajtani a puccsot, és így szeletet követelhetne a város területeiből. Vajon sikerül nekik, vagy valaki megállítja az árulást?

Szerkezeti leírás:

Tehát a játékosok csatlakozhatnak a hatalmi harchoz, csupán oldalt kell választaniuk. Készíthetnek macskanő/férfi NJK-t, vagy jöhetnek saját karakterrel is, amennyiben van szabadon levő. Aki NJK-t készít már a bandán belöl kezd, saját karakterrel pedig egy informátortól kapta a fülest, és vehet részt a puccsban, avagy az ellen. A kaland három játékossal indul. (Ha Cardas részt vesz természetesen ő is a bandán belöl kezd)
Az NJK-k megkapják a Tolvajok Fejedelme tagság bónuszait, amit itt találtok.: Tagság/Hovatartozás


A hozzászólást Rébusz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 07, 2012 1:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Denevérakták: A Macskák háborúja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: A Macskák háborúja   Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 9:40 am

Akkor én gyorsan le is mondtam a magánkaland kérelmem, hogy ide jelentkezhessek Smile
Ha nekem is oldalt kell választani, akkor Selinához pártolok (azon belül Monica csapatában vagyok)
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Denevérakták: A Macskák háborúja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: A Macskák háborúja   Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 10:38 am

Na hát akkor a visszatértem alkalmából, meg hát hova máshova is mennék mint egy kalandra a macskanőkkel, én is jelentkezek Hát ha minden igaz, én is Selina csapatában leszek. Legalábbis ha lehetséges a dolog.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Denevérakták: A Macskák háborúja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: A Macskák háborúja   Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 1:05 pm

Rendben, mindkettőtöket elfogadom, még várunk egy hetet, hátha jelentkezik valaki. Kicsit átírtam a leírást, mert félreérthető volt, de így már remélem értelmezhető. Smile

Eddig akkor:

Selina csapat: Keisha, Cardas

Karl csapat:
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Denevérakták: A Macskák háborúja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: A Macskák háborúja   Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2012 5:46 pm

Mihelyst jelentkezik legalább még egy személy azonnal indulni fog a kaland, szóval hajrá-hajrá ne várakoztassátok meg eme két gyönyörű nőt!
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Denevérakták: A Macskák háborúja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: A Macskák háborúja   Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2012 5:54 pm

Andrew Ramirez szolgálatra jelentkezne. És akkor ha lehet Selina mellé én is, nem szeretem a lázadókat. De ha nagyon muszáj nekem az is jó...
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Denevérakták: A Macskák háborúja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: A Macskák háborúja   Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitimeCsüt. Szept. 06, 2012 6:18 pm

Ramirezt elfogadom, a kaland ma este indulni fog, ettől függetlenül még lehet jelentkezni.

Selina csapata: Keisha, Cardas, Ramirez

Karl csapata:
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Denevérakták: A Macskák háborúja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: A Macskák háborúja   Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitimeVas. Szept. 09, 2012 11:46 pm

Elnézést hogy eddig nem írtam, de kisebb-nagyobb gondok akadtak...
A kaland megkezdődött, mindenkitől kérek egy kezdő/érkezési reagot:


Gyémánt kerület sikátorai
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Denevérakták: A Macskák háborúja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denevérakták: A Macskák háborúja   Denevérakták: A Macskák háborúja I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Denevérakták: A Macskák háborúja
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Szabályok, Információk :: Kalandok :: Aktuális Kalandok-
Ugrás: