DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Világtalan I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Világtalan I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Világtalan I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Világtalan I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Világtalan I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Világtalan I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Világtalan I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Világtalan I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Világtalan I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Világtalan I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Világtalan

Go down 
SzerzőÜzenet
Világtalan
Civil
Civil
Világtalan


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 26.
Age : 34

Világtalan Empty
TémanyitásTárgy: Világtalan   Világtalan I_icon_minitimeKedd Márc. 04, 2014 4:20 pm

ADATLAP
Születési név: Josh Newman
Egyéb név: Világtalan
Faj: Természet feletti
Nem:  Férfi
Születési hely, idő: Sehol, Semmikor
Kor:  Semennyi
Magasság: 186 cm.
Súly: 80 kg.  
Hajszín: Fekete lenne, ha nem lenne kopasz.
Bőrszín: Fehér.
Vércsoport: AB+
Egészségi állapot: Vak, süket, nem érzékeli a tapintást, szagokat és az ízeket sem. Ezen kívül makkegészséges.
Család: Sose volt.
Foglalkozás: Harcos szerzetes
Oldal: semleges
Ellenségei: Nincsenek.
Szövetségesei: Nincsenek.

Törzshely: Otonashi dojo

Jellem:
Zárkózott és magányos. Nem valami beszédes fajta lévén, hogy néma.  Alapvetően nem képes nagyon beilleszkedni az emberek közé hisz nincs nagyon olyan ember, aki könnyedén beszélgetne egy vak és süket illetővel.

Szakképzettség:
Harcos szerzetesek nevelték így mester fokozatot ért el a harcművészetek terén. Közelharcban jeleskedik, mivel az érzékelése nem teszi lehetővé számára nagyon a távolra figyelést. Tanultak: Kung fu, Taichi, Kendo

Képesség:
Érzékelés: Az éter ott van mindenütt. Mivel a semmiben született és élt ahol nincs idő és tér sem így azt teljes mértékben megszokta és érzékeli is azt. Amint valahonnan kiszorul az éter a környezetében annak az alakját, formáját, anyagát érzékeli. Színeket nem képes ezzel érzékelni és ha valami nagyon vékonyan képes elterülni bizonyos felületeken azt sem képes érzékelni. Például nem látja ha van egy vékony fénymásoló rá, de az energia alapú támadásokat sem látja. Aminek van fizikai vonzata azt sokkal lassabban érzékeli, de érzékeli.  Maximum hatótáv normális látási viszonyokhoz mérhető.

Védelem: Képes kis átjárókat létrehozni a térben ami a konkrét semmi világába vezet, de csak a testének közelében maximum 5 centiméternyi távolságra attól. Mindezeket nem sokáig képes fent tartani csak pillanatokig. Szúró és lő fegyverek esetén használható, ökölvívás esetén nem segít már azonban.

Törvényhozás: Mivel az éter világából jön így képes annak törvényét egy kevéske időre (1 perc 1. szinten) áthozni ebbe a dimenzióba. Példáil: gravitáció törvényét, fény terjedés törvényét, hang terjedés törvényét, elektromos hullámok terjedéséről szóló törvényt. Bármi ami fizikai törvény eltörölhetem habár a limit lejárta után 5 perc pihenő szükséges, hogy ismét használni tudjam. Kifejezett hátránya, hogy amint lejár az idő a módosított törvény triplájára erősödve hat rám. Mondjuk ha épp a gravitációt szüntetem meg az háromszoros erővel fog rám hatni miután abba hagytam a manipuláció használatát.



PÉNZÜGYEK, TULAJDONOK.

Pénz

Fizetés: 450$
Fizetésnapok: márc 18. ápr 1. ápr 15. ápr 29.
Esedékes: márc 18
Összes:
- Előtörténetből 450 $
- Március 18. segély 450$
Elköltött:
-
Fennmaradó: 900$
--------------------------------------------------------------------------------------
Kredit

Összes: 3 + 1
Elköltött: 0
Fennmaradó: 4
--------------------------------------------------------------------------------------
Tulajdonok, felszerelés, NJK, vásárolt dolgok, stb.

-


A hozzászólást Világtalan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 20, 2014 9:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Világtalan
Civil
Civil
Világtalan


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Feb. 26.
Age : 34

Világtalan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Világtalan   Világtalan I_icon_minitimeVas. Márc. 16, 2014 2:48 pm

Aki vagyok


Lassan, ráérősen sétálgatok egy néptelen kis utcában. Töprengek eddigi tetteimen és életem jelentőségén. Szeretném azt hinni, hogy a mágus akaratán kívül más cél is volt ami engem ebbe a zsúfolt és eszközöktől teli rideg világba hozott. Eddig nem történt semmi olyasmi ami célt, vagy épp okot adna nekem. Csupán létezem. Milyen furcsa is ez. Furcsa ebbe bele gondolni, hogy meg nem határozható idő óta csak az utolsó huszonnégy év alatt mondhatok el ilyesmit magamról. Kíváncsi lennék miért vannak oda annyira az emberek ezért. Miért szeret mindenki élni? Én sem különbözöm tőlük annyira mint szeretném. Bármilyen fájdalmas, de ez a porhüvely rányomta a bélyegét a tudatomra is, lévén, hogy eddig gondolataim sem voltak. Mindegy is.

Lassan, de biztosan haladok célom felé, hogy elérjem mesteremet. Ma hosszú idő óta először gyakorlok vele. Ugyan nem vártam én különösebben ezeket az alkalmakat, de hát ha már testet kaptam illik használni is. A napjaim túlnyomó többségét egyedül töltöm otthon a és gubbasztok a sarokban lévén nincs más hely. Nem foglalkoztam különösebben a házam bebútorozásával. A semmi szülöttének szüksége lenne bútorokra? Nem hiszem.
Kiértem egy forgalmas kis utcára. Lassan oda érek a mester által szívesen használt dojo-hoz. Majd hirtelen elvágódok a földön. Ugyan nem éreztem fájdalmat, de változást nehezemre esett feldolgozni. Amint picit magamhoz térek érzem, hogy egy kutyát sétáltató hölgyemény pórázának áldozata lettem. Nem figyeltem eléggé a környezetemre. Sajnos túl sokszor esem ebbe a hibába a hétköznapok folyamán. Tudom, hogy próbál bocsánatot kérni, de sajnos a hallásom akárhogy is nézzük nem az igazi. Próbálom neki elmutogatni. Nem tudom mennyit értett belőle. Nem is annyira fontos.

Megyek tovább és elérem a helyszínt. Még mielőtt belépnék lerúgom a cipőt amit hordok. Meghajolok a mester felé aki már várt rám. Meditációból kel. Kézjelekkel közöl velem annyit, hogy :
*Nem haragszik.* - már kérdezném, hogy miért, de gyorsan felém ront és egy szúró rúgással indítja az edzésünket.  Alig tudok félre lépni előle, de már is üt egy gyorsat az arcom felé. Alkarral szépen hárítom és belépek az imént használt lába helyére majd egy szépet lökök rajta testből. Hátra zuhan egy pár métert. Nem várom meg, hogy felálljon egyből rárontok a földön hisz tőle tanultam, hogy az udvariasság és a könyörület harc közben használhatatlan és felesleges. Akárkivel is harcolok csak úgy tudom megadni a tiszteletet felé ha nem finomkodok vele. Egy fölülről lefelé tartó rúgással próbálom még lezárni ezt a harcot. Hisz csak ez a bevezető kör után jön majd az edzés. Az első találat számít. A mester gyorsan félre gurul és felpattan. Egyből megindít egy kaszáló rúgást a földön és leterít. Azonnal egy sor közeli ütést és könyöklést visz be hisz nem volt időm védekezni. Annak ellenére, hogy lassacskán vénnek számít nagyon is gyors. Nálam is jóval gyorsabb. Kezdek rájönni, hogy ez most nem egy szokványos edzés lesz. Az első után sorban vagy 5-6 ütés következik. Reflex szerűen igyekezem védeni magam, de az értelem felülbírálja a döntést. Testhez húzom a kezeimet és egy gyors erőteljes mozdulattal ismét el lököm magamtól. Nem túl messzire hisz ebből a pozícióból nem vagyok képes olyan nagy erőt kifejteni, de éppen elég messzire ahhoz, hogy feltápászkodhassak. Várom a mester reakcióját addig is igyekszem távol maradni tőle, legyen időm reagálni. A vén szerzetes hirtelen egy kést kap elő valahonnan a csuhája ujjából és hajítja felém. Szinte tized másodpercnyi idő alatt reagálok és aktiválom a megfelelő helyen a védelmemet, de nem lankadhat a figyelmem, mert nem csak ez az egy tőr jön. Sorba kénytelen vagyok hárítani vagy egy tucat kést. Közben a mester közeledik felém kezdek felkészülni rá, hogy egy kést a kezében hagy és meg próbál azzal szúrni majd. Nem kell csalódnom. Gyorsan hátra ugrok és aktiválom a törvényhozó képességemet kedvenc változtatásomat előidézve mégpedig, hogy a fény nem terjed egy bizonyos helyen belül. Gyors be is lépek és egyből megtalálom a mestert érzékelésemnek köszönhetően. Rá fogok a kés tartó csuklójára és ütök egyet a könyökére, hogy behajoljon és elengedje azt a kis bökőt. Utána picit visszább húzódok hisz tudom, hogy a mester sem hülye. Sőt átlagemberhez képest nagyon is jól mozog a sötétben. Túl jól. Csak vár és figyel, még a szemét is behunyja. Mikor közelítek felé felém fordul. Egyből elmegy a kedvem a megtámadásától, de valamit azért tenni kell. Rúgok egyet a lábára és sikerül betalálnom. Már kapna utánam, de hátrálok és keresem az új támadási pontot. Oldalról akarok rúgni neki, de elkapja a lábamat és rásóz párat könyökkel. Piszkosul fájna ha érezném. Végezetül a lábamnál fogva hajít ki a sötétségből. Kezd nagyon nem vicces lenni ez az egész. Egyre inkább kezd azon kattogni az agyam, hogy ha ez így folytatódik kénytelen leszek más technikákat is bevetni. Esésem után ismét rám ront. Egy hasonló rúgással mint én az első pillanatokban próbál meg pontot tenni ennek a végére. Nem is cicózik a fejemet célozza ráadásul. Ahelyett, hogy elgurulnék rárúgok egyet a bokájára és egyből amint elkezd esni fölé termek és elkezdem ütni. Először szemöldökre célzok, de valahogy az első ütés után nem tudok leállni. Ütöm a fejét majdnem fél percen keresztül. Nagy nehezen sikerül magamhoz térni. El sem tudom hinni még is mit tettem a mesteremmel. Nem mozdul. Nem tudom, hogy elaludt e vagy már halott, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy csak úgy nem aludna el.

Felállok és meghajolok a mester felé, majd fölveszem a cipőmet és távozok, de akkor eszembe jut valami. Leveszem a mester köpenyét a különleges saját szabású kapucnis csuhát és felöltöm magamra.  Kíváncsi lennék, hogy vajon amit a mester mondott azt erre értette? Talán tudta, hogy eljött a vég számára? Érdekes egy dolog ez. Több időt is szentelnék ennek a kérdésnek ha tudnám hol keressem a választ, de sajnos fogalmam sincs. Talán beszélhetnék a szerzetes rend tagjaival akikhez a mester tartozott. Ők lehet, hogy képesek lennének válaszolni a kérdéseimre. Hirtelen elcsendesül az elmém.

Valami arra ösztönzött, hogy felnézzek az égboltra. A sötét semmire hisz én nem vagyok képes látni a csillagokat, ahogy a holdat sem, de abban a szent pillanatban pont a kifli alakú égitest felé néztem. Egy érzés fogott el. Nem tudom mi ez hisz egészen eddig semmilyen hasonlót nem tapasztaltam. Valami kézzel foghatatlan valami furcsa dolog volt ez. Valami haszontalan, de még is különleges. Egy furcsa gondolat támadt a fejemben. Kint akarok maradni. Ebben a világban akarok élni ami idekint van és nem fogok mást tenni mint amihez kedvem van. Majd elindultam egy bizonyos irányba, nem tudom merre, de azóta se tértem haza. Csak járok az emberek között és élem az életem. Azóta vagyok aki vagyok. Saját gondolataim között élek.
Vissza az elejére Go down
 
Világtalan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Világtalan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Adatlap, bővítések-
Ugrás: