DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Le Fou Frog étterem

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 11:39 pm

Le Fou Frog étterem Kb1vyp
Gotham Város egyik legelőkelőbb és legpatinásabb étterme. Amilyen drágán szolgálják fel az apró ételkülönlegességeiket, olyan francia ez a hely. A városban csak ez az egyetlen hely, ahol ilyen impozánsan tudják felszolgálni csigát, és minden más csúszómászó állatot.
Ezektől, a köznép számára, negatívumoktól eltekintve az itt lakó felső tízezer imádja. Dollár ezreket képesek itt hagyni egy pikánsan hangzó omlettért, vagy sült húsért. Az itt étkező vendég mindent megkaphat, ha jó a gyomra és vastag a pénztárcája.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeKedd Márc. 22, 2011 11:46 pm

Előzmény: Főutak, utcák, sikátorok.

A taxi egy kis zökkenéssel megáll. Az újvilági fizetés után, átnyújtja a sofőr az elismervényt, és már enged is utadra. Kiszállsz a mocskos sárga autóból, és körülnézel. A szemed elé táruló látvány mindig ugyanaz. A város koszos utcái, és egy higiénikus szigetként magasodik felé az impozáns zöld épület. Sok milliomos csak itt érzi jól magát, ahol letekinthet a számukra csak pórnépnek titulált jelentéktelen életére.
Megszokott utadon haladsz befele az épületbe. A főpincér eléd siet, és mikor meglátja hogy az egyik törzsvendége ez meghajol, és máris a legkészségesebb szolgálatodra áll.
- Monsieur ? Dans que peux-je me tenir debout sur son service ? Peut-être une table ? - Mondja anya nyelvi franciasággal. Mivel mindig ezt kérdi tőled ezért még francia tudás nélkül is könnyedén megérted: "Uram? Miben állhatok a szolgálatára? Esetleg egy asztalt?"
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2011 7:27 am

~ Más világot élünk az bizonyos, de azért nem hagyok fel az elveimmel, egyszer legyen egy kis szabad időm, az biztos lecsapok a zsebtolvajokra. De most a pénz, a pénz hajt mindent, nekem is az kell, hogy eltűnhessek a világ elől, na meg, hogy jól érezzem magam.
A taxizás jól ment, a telefonos fizetés is bejött. Hamarosan kiszállok a taxiból és meglátom az éttermet, tetszik mint mindig, bár engem jobban vonz a sötétség, de ezzel most nem sokra megyek. Hamarosan beérek, a pincér meghajolva köszönt, amit én megszoktam Japánban, és felteszi a szokásos kérdést.
~ Várjunk, hallottam már egy-két francia szót, áhh megvan.
- Yao Ming recherchez. Où s'asseoir?
~ Húúú remélem jól mondtam, általában itt nem franciául beszélek, de nem akarom, hogy túl sokan hallják, hogy kit keresek.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2011 1:04 pm

A főpincér megörül a tanult, bár nem túl udvarias vendégnek. Gyorsan ellapozza a kezével lévő ültetési rendet, majd a szeme megakad az általad keresett néven.
- Monsieur Yao Ming, a szokásos asztalánál foglal helyet. Az úrnak mindig biztosítunk egy külön elszeparált helyiséget, a diszkrét üzletelésének. - Összecsapja a kis könyvecskét, a hóna alá csapja. - A harmadik emeleten 3b szekcióban, a privát szobáknál találja meg. - Majd mint egy villámcsapás, hasít bele a felismerés hogy lehet nem is kellett volna elmondani. - Ugye várják az urat? - Kérdezi tőled kicsit gyanakodva.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2011 2:41 pm

~ Ez az, profi nyelvbeszélő vagyok, igaz száz év alatt csak Angolul Japánul meg Németül tanultam... de nem baj, itt az ideje a franciának! Na jó nem, ez nagyon gyenge volt, de legalább válaszol...
És a pincér válaszolt is készséggel, sőt nagyon pontos leírást adott, hogy hol is van a célszemély. Bólintok majd felelek.
- Várnak, csak nem tudják, hogy engem. De a többi már üzleti titok ha érti.
Ezután a elindulok a megadott, hely felé, már amennyire ismerem a helyet. Ha odaérek kopogok.
~ Lássuk, a pincér valószínű tudni, fogja, hogy én voltam és sok vendég is, egyszóval nem lesz könnyű kisétálni. Másrészt pedig nyilván fel van készülve egy merényletre is, szóval maga az akció sem lesz túl könnyű, de szeretem a kihívásokat.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2011 2:47 pm

Elindulsz a megszokott úton. A legkényelmesebb út a harmadikra a lift, de van még lépcső is, de az csak tűzesetekre van, és ha kinyitod az ajtót akkor megszólal a riasztó. Átsétálsz az "átlag" embereknek fenntartott étkezőhelyiségen. Az asztalok tömve annak, finomabbnál finomabb fogásokkal, és egy üres asztalt sem látsz. Semmilyen akadályozó tényező nem kerül eléd, míg elérsz az elágazáshoz, na most merre tovább? Még nem tudják hogy jössz, ezért nyugodtan mehetsz a lifttel, de talán jobb lenne a nindzsa megközelítés, úgy kevesebben látnának meg.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2011 3:12 pm

Szépen haladtam és volt időm körbe nézni, felmértem a helyzetem. Majd egy elágazáshoz értem, ahol választás elé álltam.
~ Vagy a tűzlépcső, ami nem túl valószínű, mivel a riasztó nem a belépő személyre hanem az ajtó nyitódásra riaszt, nyilván, bár ezt csak futólag hallottam. A lift se túl jó, vagy igen? Nézzük csak, innen kijutni lesz nehéz igazán, mivel sok az ember meg minden és utánam is jöhetnek. Viszont úgy tudom csak ez az egy lift van... Mi?! Csak egy lift van, óóó!
Elindulok a lift felé, majd le is hívom a gombbal, beszállok és először megkeresem, azt a gombot ami vész esetén leállítja a liftet, de nem nyomom meg. Majd megkeresem a 3. emeletre vivő gombot és megnyomom, várok kicsit, hogy minimum egy emeletet felmenjek, majd megnyomom azt a gombot ami megállítja a liftet. Ezután felöltöm a ruhámat és ha van valaki a liftben megpróbálom élve széttépni, ezután ha van egy kis vészkijárat a lift tetején akkor azon kimászok, ha nincs vágok karmaimmal magamnak egyet. Ha a lift tetején vagyok, akkor a lift akna oldalán próbálok felmászni, karmaim segítségével.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2011 3:52 pm

A lift teljesen üres, így nem kell koptatnod a karmaidat, jelentéktelen emberek életének elvételével. A liftajtó bezáródása után, felöltöd a ruhádat, és kijutási útvonalat keresel magadnak. Ahogy felpillantasz, meglátod a minden liftkabinban fellelhető szerelőknek fenntartott kiutat. A kis négyzet alakú járat a neon lámpák között pont tökéletes neked, hogy kijuss ebből a feltételezhető halálcsapdából. Innen már csak felfele mehetsz. Könnyed, képzett mozgással, minden kapaszkodót meglátsz a liftaknában, és könnyedén hágsz fel a magasságokba. A harmadik emeletet gond nélkül eléred, és most előtted van a zárt liftaknabejárata.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2011 7:02 pm

Hamarosan megérkezik a lift és üres, ennek megörültem. Beszálltam és elindultam.
~ Ügyesnek kell lennem majd a kijutásnál, mert nem lesz egy egyszerű dolog. Na meg az eltűnésemmel is, ezután a buli után biztosan keresni fognak engem és valószínű meg is találnak az alvilágiak. De csak megtudom magam védeni... elvégre nekem nem szabad rettegnem, tőlem kéne hogy rettegjenek. Milyen szép világkép, minden ember retteg egy árnyékokban megbúvó, kegyetlen erőtől. Azt hiszem ez egy jó életcél lehetne számomra... talán kitűzöm magamnak.
A liftet megállítom és veszek egy nagy levegőt, hamarosan magamra öltöm a ruhámat, majd a plafonra tekintek. Ott egy négyzet alakú járat, nekem ép jó, kimászok majd megindulok felfelé, minden jól megy, nem jöttem ki a formámból.
~ Szeretem, amikor mászok, ugrálok, mozgok és minden jól megy. De most majd ügyesnek kell lennem.
Felértem a harmadik emeletre, ott várt a zárt lift ajtó amire számítottam is. Először valamiféle szellőzőt keresek, ami feltehetőleg befele vezet. Ha ez megvan karmaim segítségével eltávolítom az esetleges akadályokat. Ezután a szellőzőből, szépen csendben lehetőleg egy rácson keresztül egy folyosóra próbálok jutni. Ha nincs szellőző akkor, lábaimat megtámasztom és karmaimmal próbálom szétfeszíteni a lift ajtót.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2011 9:45 pm

Szellőzőt bejáratot találsz, de nincs azaz isten vagy ördög, hogy beférj. A mérete nem épp neked lett tervezve, ha mindenképp át akarnál jutni akkor csak darabokban próbálkozhatnál meg vele.
Így nem maradt más hátra, szétfeszíted egy kis izommunkával a liftajtót. Mögötte egy zöld folyosót látsz. Tökéletesen egyszínű az egész, még a padló és a plafon is. A folyosó hosszú, és a két oldalán nyílik 12-12 ajtó, ami a privát szobákba vezetnek. Ezektől eltekintve senkit sem látsz.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2011 9:53 pm

Hamarosan találok egy szellőzőt, de túl kicsi, egészen picike. Mivel azon a bejutás esélytelen volt, így hát szétfeszítettem a lift ajtót és egy folyosón találtam magam. Körbenéztem de mindenhol csak ajtók.
~ Ez nem lesz így jó... mit is mondott? A 3b szekcióban.
Elkezdek osonni a folyosókon, de ruhám visszahúzódik testembe, majd keresem a 3b-t. Ha nem találom elkezdek hallgatózni, vajon hol lehet a célszemély, minden ajtó előtt szépen sorban. Ha netán megtalálom bekopogok.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeSzer. Márc. 23, 2011 11:00 pm

Lassan haladsz előre, és hangtalanul osonsz. Senki nem hallhat meg, míg olvasod az ajtók melletti feliratokat. 1b; 2b; 3- az olvasásod közepette, egy kar ragadja meg a válladat.
- Uram, mit keres itt. - A meglepetéstől szóhoz sem tudsz jutni, nem gyakori hogy így meg tudjon lepni valaki. Hátranézel, és két igazán jól öltözött napszemüveges férfi áll mögötted. A meglepetésed nem csökken, mikor észreveszed hogy beugrók vannak a falba, ahol ezek a biztonsági őrök elférnek észrevétlenül.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 7:27 am

Előre haladok és keresem a 3b-t de valami megragad. Nagyon meglepődik, nem szokott ilyesmi történni velem, és nem tudom, hogy honnan kerülhettek mögém.
~ Mi a fene? De, hogy? Ki? Argh!
Megfordulok és két napszemüveges őrt látok, megpillantok a falban két beugró részt, ahonnan mögém kerülhettek. Meg sem tudok szólalni, majd erőt veszek magamon.
- A 3b frakciót keresem. Egy üzletem lenne Yao Ming-el... Mármint nagy pénzről van szó. Tudnának segíteni?
~ Kíváncsi vagyok, ezt hányan veszik be még...
Ha nem tudom őket szép szóval jobb belátásra bírni, akkor magamra öltöm a ruhám, egyben a képességem is bekapcsolom. Majd a hozzám legközelebbi mellkasát célzom egy karmolással, pont középen, jó mélyen. Ezután a másodikra megpróbálok ráugrani és a földre teperni, hogy ott könnyedén elvághassam a torkát. Ha fegyvert ragadnának megpróbálom kiütni a kezükből, vagy gyorsan elugrani, bármilyen más támadás elől megpróbálok kitérni.
~ Remélem értenek a szép szóból.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 10:08 am

A két őr sandán összenéz a sötét napszemüvegük mögött, és visszafordulnak hozzád. A válladat markoló férfi szorítása kicsit sem csökken talán még erősödött is egy kicsit.
- Uram, minket senki sem értesített az ön látogatásáról. Kérem azonnal hagyja el a szintet, és csak akkor jöjjön vissza ha tényleg meg van beszélve a dolog. - A hangja kicsit parancsoló, és leginkább fenyegető. Tudod, hogy itt nagy becsben tartják a biztonságot, ezért van mindkét férfinál fegyver, amit biztos használnak is ha szükségük lesz rá.
Egy szempillantás alatt eltűnsz a szemük elől, legalábbis a napszemüveges szemük elől. A megdöbbenéstől elengedi a vállad, de már mást nincs ideje reagálni. A karmaid a bordái közé csapódnak, és a csontok ropogásának szimfóniája elégedettséggel tölt el. A másik tag nem tudja hova tűntél, és azt sem mi végzett ilyen brutális módon a társával.
Már éppen menekülőre fogná, mikor ott ahol kilát a szemüvege felett meglát egy sötét testet felé repülni. Az ijedelem miatt nem tud ellenlépéseket tenni, és leteríted a földre. A szemüveg leesik róla, és már csak annyit ér vele, hogy szembenézhetett a végzetével. Egy mukkanás nélkül nézi végig ahogy lesújt a karod, és mély vágást ejt a nyakán. Sikerül átvágnod a légcsövét, így nem tud segítségért kiáltani, csak gurgulázó hangokat hallatva kimúlni.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 3:12 pm

A két őr láthatólag, átlátott a dolgon, és szépen fogalmazva azt mondta, hogy mennyek a fenébe.
~ Na szép, hát ezek nem veszik be, sőt még le is lőnének, itt az idő, hogy akcióba lépjek.
Aktiváltam a képességem és a ruhám is felkúszott testemre, az őr elengedte a vállam, és mind ketten meglepődtek, de nem az alakomtól. Nem láttak engem, a szemüvegen keresztül.
~ Mi a fene? Miért nem?! Vagy... jajj de bolond vagyok, nem látnak szemüvegen át.
Hamarosan belekarmoltam az első mellkasába, áttörtem a szegycsontot és majdnem az összes bordát, úgy ropogott mint egy zacskó chips.
~ Ez az! áh de jó érzés ilyenkor... ez nagyon szép volt! Ezt lehet igazán élvezni.
Ezután a másik őr felé ugrottam, ő meglátott ugyan, de már késő volt, a földre tepertem. Már nem volt rajta szemüvege és én átvágtam a torkát, csak hörgött.
~ De imádom ezt, nézni ahogy a saját vérébe fullad bele. Ennél szebb nincs! Sok ember elfogult a halállal mert rögtön a saját végzete jut eszébe. De ha jobban megnézzük sokkal csodálatosabb mint a születés.
Ezután felállok, kikapcsolom az "álcám" és a ruhámat is vissza teremtem magamba. Megpróbálom a hullákat a lift közelébe húzni, majd már a beugrókra és egyéb kis dolgokra is figyelve, kutatom fel a 3b frakciót és ha lehet bekopogok.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 3:57 pm

A testek lassan véreznek ki a padlón, de te már nem törődsz velük. Elindulsz az ajtó felé, mikor mögüled zajt halassz meg. Megpördülsz, és minden támadásra felkészülsz, de sajnálatodra senki sincs mögötted, és még a lift sem adhatott ki ilyen hangot, mert még nem is ezen az emeleten jár.
Biztos vagy benne, hogy emberi beszédhangot hallottál, és nem az egyik szobából jött. A hang újra felhangzik, és a holtestek egyikéből jön. Közelebb mész, és gyorsan átkutatod a hullát. A zakója alatt találsz, egy telefont. Mikor kezedbe veszed, hogy jobban szemügyre vehesd, újra megszólal.
- Fiúk mi a helyzet? Vészjelzést küldtetek. Mi történt? Válaszoljatok! - Az utolsó szó után újra csak statikus zajt hallasz. Még sikerült segítséget hívnia a két fazonnak, mielőtt meghaltak. Most mi tévő legyél, biztos erősítés fog jönni nemsokára, talán válaszolni kellene. De lehet hogy már nem tehetsz semmit, és úgyis valami kód kell, hogy ne riadóztassanak.

Ha nem cselekszel semmit, hanem bekopogsz akkor ez történik.
Az ajtón óvatosan, izgalommentesen kopogsz egyet, majd még egyet, és vársz. Nem kell sokat várnod, bentről már hallatszik is egy mély, halk hang.
- Jöjjön be! - Kinyitod az ajtót, és ahogy bepillantasz. Csak egy embert látsz, pontosan háttal neked. A haja egy kicsit őszes, de innen nézve ázsiai. Nem is figyel rád, hanem folytatja az étkezést. A szoba közepén van az étkezőasztal, és körülötte hat szék, az egyiket foglalja el az étkező személy.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 6:00 pm

Haladok tovább, hirtelen beszélgetés csapja meg a fülem, mögülem. Megfordulok de senki sincs mögöttem
~ Mi a fene? Képzelődnék... az nem lehet!
Hamarosan átkutatom az őröket és előkerül egy mobil telefon szerűség, egy fickó közli velem, hogy vészjelzést küldtek.
~ Mi legyen most? Ha a vészlépcsőt berúgom riadó lenne... mindenki menekülni próbálna, nem sikerülne az akció így viszont lifttel jönnek utánam. Lifttel?
Magamhoz veszem a telefont és kicsit torzított, az őrök hangját utánozóan megszólalok:
- Pillanat!
Oda megyek a liftaknához, ha nyitva van az ajtó akkor megfogom és behajolok az aknába, ha nincs előtte újra szétfeszítem. A lift tartó huzalokhoz hajolok, ha a vékonyabb fajta (1cm átmérő), akkor kettő kivételével mindet elvágom, ha a nagyobbik (5cm vagy több) akkor egy kivételével az összeset elvágom karmaimmal, és az utolsót is meggyengítem. Ezután vissza megyek és megint a telefonba szólok.
- Azt hiszem valami nagy gond van a liftnél, ellenőrizzétek!
~ Egyet megtanultam, alaposnak kell lennem, és körültekintőnek.

Ha minden rendben megy és zavartalanul sikerül az akció és eljutok az ajtóig:
Hamarosan bekopogtam, egy hang szólított, mintha már várt volna engem. Bementem, háttal ebédelt nekem egy ősz, bizonyára ázsiai ember.
~ Nem tetszik ez nekem, mintha már várna... lehet ez valami csapda, vagy ő az aki felbérelt, hogy lássa mit tudok, bár ez nem valószínű. De ez csapda lesz szerintem.
Óvatosan megyek be, alaposan körülnézek, őrök, csapda, gyanús jelek után kutatva. Ha esetleg valaki fegyverrel támadna rám, vagy bárhonnan támadást észlelek, megpróbálok kitérni.
- Üdvözlöm. Yao Minget köszönthetem? Már kerestem magát...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 7:02 pm

A férfi meglepődötten hátrafordul, és végigmér, majd mint aki nem tudja mire vélni a helyzetet szólásra nyitja a száját, de nem tudja mit is mondjon.
- Öhm, én a pincért vártam, de szerintem maga nem az. Nem a nevem nem Yao Ming, és nem is tudom ki lehet ő. Ha megkérhetem távozzon, igencsak drága volt ez a vacsora, és csak a születésnapomra engedhetem meg magamnak ezt a luxust. - Ezzel visszafordul az ínycsinklandozónak látszó ételéhez, és nem törődik veled tovább.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 7:38 pm

Az akcióm sikerül, minden simán megy, ez tetszik nekem, mivel ma minden szépen ment. Hamarosan bent vagyok, de a fickó csak értetlenül néz rám, vagyis nem is olyan értetlenül, és távozásra kér.
~ Mi a fene? Hogy, hogy nem ő az? Talán az autós fickó tévedett? De a pincér alátámasztotta... lehet a pincérnek meg volt adva, hogy mindenkit térítsen el? Áhh lehet rossz számot néztem.
Emlékeimben kutatok, hátha rossz ajtón jöttem be, de nem találok hibát.
~ Netán valaki riasztotta? Nem. Ez a passzív taktika, hallotta, hogy kint gáz van, de most nem tudja mi tévő legyen, lehet nincs is semmi csapdája és azt akarja áruljam el magam. Azt mondja nem ő az... átlátok a szitán. Esetleg tévedek de nem valószínű.
Rideg arcot vágok gondolataim közben, majd ellenőrzöm ismét a terepet, körbe tekintek, a hátam mögé is, fülelek is picit. Ezután a fickó felé kezdek sétálni.
- És ha azt mondom, hogy lenne egy 100.000$-s üzletem aminek lehet akár 1000% nyeresége is. De csakis Yao Mingel üzletelek...
Eközben felkészülök az esetleges csapdákra, támadásokra, hátulról érkező őrökre, hogy gyorsan kitérhessek.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 7:46 pm

A szavaid hallatán megakad a torkán egy falat, és csak gurgulázás, és köhögés hatására tud újra lélegzethez jutni.
- 100.000 dollár, atya úr isten. Bárcsak én lennék az, ennyiért még az anyámat is szívesen eladnám, hát még az anyósomat. - Teszi hozzá viccesen, majd továbbra is feléd fordulva, nézi hogy talán csurranna-cseppenne neki is egy kicsit belőle. - És talán egy Hùng Tu is meg tudná magának azt tenni, hogy megérdemelje az elképzelhetetlennek tűnő üzletet? - Még midig az a reménykedés ül a szemében, ami eddig. Talán tényleg nem ő az.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 7:57 pm

A fickó először majd megfullad, majd levegőhöz jut, a mondókájából kiderül, hogy nem ő az, vagy nem akarja elárulni magát.
~ Lehet tévedtem? Lehet ennyire mellé fogtam volna? Tényleg. Nane! Ne szórakozzon velem! Ne, akármit is gondol, az se érdekel ha nem ő az, ha nem a passzív álca... Most megdöglesz, már csak azért mert megloptál! Az idő pénz, te meg húzod itt az időm... Mit képzelsz magadról? Meghalsz, te nyomorult féreg.
Kezeim összeszorítom, magamra öltöm az álcám és bekapcsolom a képességem. Hamarosan, lapos, horgos, kicsi kampókkal ellátott éles karmok jelennek meg a kezemen. Gyorsan egyik kezemmel megpróbálom elkapni a fickó fejét, egész arcát átfogom. A másik kezemmel lefogom, majd bele is ütök párat. Ekkor belemélyesztem karmaim a húsába, egészen a csontig, majd a kis horgocskák megakadnak, én egy nagyot próbálok rántani. Remélem az egész arca, egybe leválik a koponyáról.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 8:04 pm

Az átalakulásod meglepi, és rettegéssel tölti el egyszerre. A székével együtt hátraesik a közeledtedre, és már a menekülés gondolata foglalkoztatja, de a teste nem engedelmeskedik. Olyat lát, amit eddig soha életében nem, úgy látszik talán túl sok is volt neki. A szeme fennakad és a szívéhez kap. Sikerült szívinfarktust okoznod neki. A szegény mielőtt még komolyabban is bánthattad volna, a halálán volt.
Nem könnyítesz a szenvedésen, hanem gyorsan átkutatod. A zsebeiben megtalálod a személyigazolványát, és tényleg úgy hívták, aminek vallotta magát. Csak egy egyszerű bolti eladó volt. Mire végigolvasod az iratait, már kimúlik, és tudatosul benned zsákutcába futottál. Pedig minden nyom egyezett, és mégsem. Vajon te rontottad el, vagy mi lehetett a probléma?
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 8:14 pm

~ Megfogsz dögleni és szenvedni fogsz!
A fickó hátra esik és remeg, szeme fennakad, infartusa van. Én oda mentem hozzá és átkutattam, az igazolványa szerint, tényleg ő volt az.
~ Na kész, ez kész! Ez, urgh, és még rohamot is kap, nem kínozhatom meg. MIÉRT? Eddig olyan simán ment minden, már csak az kéne, hogy az őrök elkapjanak. Fenébe is! De hol lett minden rossz? Én vagyok a hiba oka, lehet elnéztem. Ha van túlvilág... megkeresem ezt a fickót, és megmondom neki, hogy elnéztem.
Idegesen felállok és kirohanok, majd megkeresem azt az ajtót ami a tűzlépcsőre vezet. Berúgom, de nem megyek, be csak a riasztót várom, ezután kiállok a folyosóra és megpróbálom kiszúrni az egyik ázsiai alakot a menekülők közül, aki a legjobban alvilági vezérnek tűnik. Eközben karmaim hosszúra és élesre változnak
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 8:24 pm

Az ajtó kicsapódik, és a tűzjelző számításod szerint megszólal. A vijjogás mindennél idegesítőbb, legalábbis addig ezt gondolod, míg el nem kezd a plafonból ömleni a víz. Magadban megjegyzed, hogy mégiscsak van idegesítőbb a tűzjelző hangjánál, ha ugyanazt hallgatod, de vizesen.
Kell egy kicsit várnod, hogy kinyíljanak az ajtók, és az emberek veled nem is törődve, először a liftet kezdik hívni, mikor onnan nem kapnak válasz, csorda módjára elindulnak lépcsőn lefele. Nem is törődnek vele kit löknek fel, vagy taposnak le.
Balszerencsédre a hosszú folyosóról, egyetlen egy ázsiai férfi sem távozik, de meglepően sok idős úriember, étkezett itt, fiatal hölgyekkel. Egynek még a nadrágját sem volt ideje felhúzni, és a mellette magassarkúban topogó ázsiai hölgyről a régi szép idők jutnak az eszedbe.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitimeCsüt. Márc. 24, 2011 8:55 pm

Berúgom az ajtót és megszólal a riasztó, majd víz is ömleni kezd a plafonból.
~ Na jó ez mindennek a teteje! Azt még elnéztem volna, hogy sípol, azt is elnéztem de ez a víz.
Hamarosan megindul a tömeg, velem nem törődve mindenki menekül, vannak itt idősebb gazdagok, egy főre jut vagy négy fiatal lány. Ép egy ázsiai szépség kerül mellém, testembe visszahúzódik a ruha és megindulok a tömeggel.
~ Jól néz ki ez a lány, bár nem hiszem tudná, hogy Japán vagyok, ezek a német különös átkok, azóta nem értem, hogy cseréltem azzal a tiszttel arcot, de ez nem számít. Elvinném kocsikázni... valami sport kosival ahogy a nagyok... Mi? Bakker, keresd a forrást. Nyilván drága kocsival jött, jó is ez a riadó így könnyen eljuthatok...
Lesietek a tömeggel együtt, majd a parkolóhoz megyek, lépteim megszaporázom és megkeresem a feltételezhetően legdrágább sportkocsit.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Le Fou Frog étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Le Fou Frog étterem   Le Fou Frog étterem I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Le Fou Frog étterem
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Imperátor Étterem
» Maróni olasz étterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Newtown-
Ugrás: