DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Imperátor Étterem I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Imperátor Étterem I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Imperátor Étterem I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Imperátor Étterem I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Imperátor Étterem I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Imperátor Étterem I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Imperátor Étterem I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Imperátor Étterem I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Imperátor Étterem I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Imperátor Étterem I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Imperátor Étterem

Go down 
+3
Kártyás ember
Mammon
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2011 5:12 pm

Imperátor Étterem Bimperator

A Divat Kerület nyugati részén található Kis Odessza orosz bevándorlók által alapított kis közösség, egyik legékesebb gyöngyszeme. A négy csillagos étterem minden ínyenc megtalálhatja az orosz konyha kiváló ízeit. A kiszolgálás királyi, az ízek pedig isteniek. Egyetlen hátulütője van csak az étteremnek, hogy a törzsvendégek között az orosz maffia színe java is megfordul itt. Egy rosszul megfogalmazott mondat, és soha nem fogod kitenni a lábad innen.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2011 5:27 pm

// Stalker kaland kezdő reagálása.//


Egy gyors és a szokottnál is idegesebb telefonhívás követő, alig húsz percen út után itt is vagy. Az életed megrontójának éttermében. Vlagyimir Lungulov, aki a családodat tartja túszként, hogy neki dolgozz. Semmi sem tudtál tenni ellene, még. Az idő nem jött el, hogy cselekedj, csak egy dolgot tehetsz szótlanul teljesíted a feladatokat amiket rád sóznak, míg meg nem találod az achilles-sarkát vagy meg nem halsz.
A szokásos környezet fogad téged, ahogy belépsz az étterembe. Egyből meg tudod különböztetni az átlagos civileket, az alvilági figuráktól. Ezek az oroszok nem adnak a látszatra, ők az erőben hisznek. A pincér fogadná az újonnan jött vendéget, de mikor felismer téged, csak annyit közöl hogy a "főnököd" hátul vár, és vigyázz vele most bosszúsabb, mint általában.
A hátul a nem túl publikus és még annyira sem legális üzleteknek fenntartott helyiséget jelöli. Egy titkos szoba, olyan őrizettel mint Fort Knox. Aki nem ismeri a helyet, és ellenséggel szándékkal jön annak egy halálcsapda.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 3:03 pm

Alig pár napja érkeztem a városba, épp hogy csak volt időm belakni az új menedékemet, mikor Vlad már hívat is. Az éttermébe kell mennem, az Imperatorba. Szerencsére küld értem kocsit, így sokkal gyorsabban odatudok érni. Egy fekete autó parkol le a lakás előtt pár perccel a hívás után. A "felszerelésemet" bedobom egy málhazsákba és lemegyek a kocsihoz. Sötétített ablak, gondolom egy hatalmas gorilla fészkel bent öltönyben, hóna alatt egy pisztollyal. Kinyitom a hátsó ajtót és bedobom a málhazsákot az ülésre, majd becsukom az ajtót és előre megyek, az anyós ülésre. Ha esetlegesen tiltakozni kezdene egy sokatmondó pillantással megpróbálom elhallgattatni, ha továbbra is tiltakozik, akkor beleverem a fejét a kormányba, nem akarom nagyon megsebezni, csak az orrát eltörni.

- Gondolom Vlad küldött, vigyél az Imperatorba! - igazából nem érdekel ez a fickó itt mellettem. Ő is tudja, én is tudom, hogy Vlad a főnök és, hogy én legalább olyan veszélyes vagyok, mint a főnöke.

Az étterembe megérkezve kicsit megrándul a szám széle. Először találkozok Vladdal mióta Gothambe jöttem, és most fogja adni az első megbízásomat is. Tuti, hogy valami rivális maffiózót akar eltüntetni velem, vagy valami software kell neki, amit más csicskása nem tud megszerezni. Kiszállok a kocsiból, kiveszem a cuccomat és elindulok az étterem felé. Belépve az étterembe először is körülnézek, a szokásosat látom maffiózók és gazdagok, a pincér rögtön odasiet hozzám és szól, hogy a "Főnök" hátul vár engem és ideges. Biccentek felé, majd elindulok a hátsó részbe.

Hátul szintén a szokásos emberek és egyéb dolgok fogadnak engem, miközben lassan Vlad irodája felé baktatok, mikor megérkezek kopogás nélkül benyitok az ajtón.

- Mit akarsz tőlem? - kérdezem nyersen Vladtól.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 3:29 pm

Az ajtó hangosan csapódik neki a falnak, az étteremben felnéznek az emberek a szokatlan hang hallatára, majd folytatják, amit elkezdtek. A szobában már nem ilyen egyszerű a fogadtatásod. A küszöbön állva fél tucat fegyver szegeződik a fejednek, a testőrök jól végzik a dolgukat. Még te sem tudnál ide túl könnyen bejutni. A szobában egy méretes asztal mögött Vlagyimir éppen egy telefont intéz, és fel sem néz a jöttödre.
Hosszú percek telnek el, mire bárki is megszólalna. A fegyverek még mindig a fejedet célozzák, és a testőrei keze egy pillanatra sem remeg meg. Egy "Privet!"-el zárja a telefon beszélgetését, majd hangosan lecsapja a kagylót. Lassan hátradől a bőrfoteljében, és rád emeli a tekintetét.
- Na itt vagy. Lehetnél egy kicsit kedvesebb is, ha nem lennék talán a családodnak valami baja is eshetne. Ha nem védeném meg őket ki tenné? - Gúnyosan elmosolyodik, majd folytatja. - Lenne egy kis munkám a számodra. Van egy bizonyos Gillian B. Loeb a gothami rendőrkapitányságon. Volt egy kis nézeteltérésem vele, el kellene intézni. Beleköpött a levesembe, hát most olyan leckére számíthat, amit soha nem fog elfelejteni. - Elneveti magár erre a testőrei gépiesen csatlakoznak hozzá, olyan jóízűen kacag, hogy a szeme is könnybe lábad. Egyszer csak hirtelen abba hagyja. Ránéz az karórájára, és folytatja - Ismerem a képességeidet meg fogod tudni csinálni. Nemsokkal múlt tíz óra, kettőre szeretném holtan látni. Az kicsit enyhe kifejezés, hogy holtan. - Int egyet a fejével, és az egyik udvaronca az asztalra dob egy táskát. Amikor belenézel vagy húsz méter láncot látsz, és egy nagy rakás pálcikás fagylaltot, egy kihegyezett fagylaltos kanállal. - Ez a kedvenc fagylaltja annak a kövér disznónak. Gondoskodj róla, hogy megfeküdje a gyomrát. Húzd fel az irodájában a mocskot, és szögezd rá ezt... - Dob a kezedbe egy összetekert papírt. Ezzel szerinte be is fejezte az eligazítást, int egyet a kezével, hogy leléphetsz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeSzer. Márc. 16, 2011 5:32 pm

- Fényes nappal kell, hogy megöljek egy rendőrtisztet a saját irodájában? Azt hittem, hogy valami maffiózót kell kinyírjak, de ehelyett csak egy dagadt zsaru? Legalább a fegyverekkel érdekessé teszed a dolgot. - dörmögöm az orrom alatt, miközben átnézem a táskát és hallgatom Vladot.

Mikor végez felkapom a táskát és kisétálok a étteremből. Jó lenne, ha az autó amivel jöttem még kint álldogálna. Ha már nem áll kint, akkor bemegyek az étterembe és kérek egy autót Vlad egyik emberétől. Ha kint áll az autó, akkor beszállok, bedobom a két táskát és megmondom az úti célt.

Vlad egy kicsit megszívatott most, ilyen vacak fegyverekkel kéne megölnöm valakit, aki a rendőrség fészkében van. Legalább van benne kihívás, Afganisztán óta nem voltam ilyen küldetésen. Remélhetőleg tényleg olyan hülyék ezek a rendőrök, mint ahogy mondják...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeSzer. Márc. 16, 2011 5:44 pm

Az autó még kint áll, és nem rád vár. De egy kis rábeszéléssel sikerül meggyőznöd a sofőrt, hogy ejtse útba a rendőrséget. Könnyed nyomás présel bele a kényelmes ülésedbe, jelezvén hogy elindultatok. A rövidke út lassú lesz, ilyenkor nagy a forgalom az utakon. Sok dugó és zsúfolt utak teszik élvezhetetlenül lassúvá a kocsikázást.

Folytatás: Főutak, utcák, sikátorok, hidak
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2011 12:17 am

3. fejezet - Az Érinthetetlen


Éjszakai mulatozásnak indult a dolog. Senki sem gondolta, hogy idáig fog fajulni. Az Imperátor Étterem a város egyik legelitebb európai étterme. Nem véletlenül Carmine Falcone kedvence. A ledér ruhás lányok, és hasonló szolgáltatásokon túl másra is kapható hölgyemények, megtettek mindent a zárt körű összejövetelen lévők szórakoztatására.
Sajnos beütött a krach az ajzószereket sem megvető vendégek, egyike túlságosan is jól szórakozott. Ezt pedig nem bírta a szervezete, és fehér porral az orrában múlt ki az egyik hátsó traktusban. A vendégek nem szerezhettek róla tudomást, csak a lányok voltak ott senki más.
Ilyen helyzetekben csak egyetlen ember tud segíteni. Milos "A testőr" Grapa a római legjobb, és megbízhatóbb embere. Mindent megtesz a családért, és nem csak a pénz motiválja. Hiszi, hogy vezetni kell a csőcseléket, különben csak káoszba fulladna az egész társadalom. Fél óra sem kellett Grapa megérkezése után, és a holtest szőrén-szálán eltűnt. A gazdag vendégek semmit sem vettek észre, és így volt ez jól.
Hajnal hasadtkor már senki sem volt ott Grapa-n kívül. Ez volt a legmegfelelőbb időpont a test elszállítására. Az étteremben már személyzet sincs. A munka neheze még csak most jön, az eltüntetés egy dolog, de hogy véglegesen kámforrá váljon az már nehéz. Pontosan ezen gondolkodott, mikor megszólalt a csengő. Először nem foglalkozott vele, de a hangok egyre sürgetőbbek lettek, és végül már nem volt mit tenni. Ki kellett nyitni az ajtót.
Imperátor Étterem Ivz78l
A szemei még csak a fényváltozást próbálták kompenzálni, mikor eldördültek a lövések. Mire földet ért már halott is volt. Senki sem látta a merénylőt, csak a távoli fékcsikorgás, és kacagás az, ami jelzi, hogy tényleg élő ember tette, és nem egy szellem robbantotta ki a háborút.


Folytatás:
Batman azaz most már az Alfa Szövetség : Utcák, sikátorok
Macskanő, vagyis inkább Leslie csapata: Saint Luke Kórház
Falcone csatlósai: Falcone birtoka
Maróni csatlósai: Maróni olasz étterem
Na meg a gyönyörű Amethysta: Falcone kúria
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeCsüt. Jan. 12, 2012 12:35 pm

//Leszámolás Kis-Kijev-ben kaland kezdő reagálás//

A bandára nehéz idők járnak, a főnök Vladimir Lungolov, Véreskezű Vlad meghalt. Meggyilkolták, így visszavonult testvére vette vissza az irányítást. Megtört Iván már egy éve visszavonult, tolókocsiba kényszerült egy balszerencsés rajtaütés alkalmával. Ezt pedig mindannyian tudjátok mit jelent, nem alkalmas a szervezet vezetésére. Már nincs meg az a tisztelet, ami egy erős embert körülleng, főleg nem ebben a világban. Ezt pedig iván is tudja.
Talán csak véletlenek összjátéka, hogy a bandaháború kitőrt. Nagy esély ez egy ekkora szervezetnek, A Római Birodalom mással van elfoglalva, újra lehettek erősek, és szabadak. De egyedül nem vagytok rá képesek, szövetségest kell találni, ezt pedig megtörtént. Egyik éjszaka maszkos lépett be az étterem ajtaján, mögötte kigyúrt csatlósai. Tudtátok megjött az erősítés. Bane sok pénzzel és fegyverrel támogatta a bandátokat, és csak egyetlen dolgot követelt érte. Részesedést a zsákmányból, és hűséget. Főnökötök belement, és megindult a szervezkedés.
Hamarosan idegen arcok lepték el üzeleteiteket, és különleges fegyverekkel szerekkel láttak el titeket. Hetek teltek el a háború kitörése óta, és végre eljött a ti időtök. Egyetlen jól kivitelezett akció kell, és máris a magatok urai lesztek. Kis királyok önnön országotokban. Éjszaka van, az étterem alaksorában helyezkdtek el, itt az egész kompánia, vagy húsz ember közületek, és még vagy tizen szövetségeseitek közül. Mindenki feszült, ekkora rajtaütésre még sohasem vállalkoztatok.
Az ajtó kinyíik, és már halljátok a jellegzetesen nyikorgó tolószéket. Iván begurul, Bane robosztus alakja pedig követi. A mennyezet nem alacsony, de még így is kétséges be nem veri-e a fejét. Halk zsibongás, főnökötök egyetlen intésére elhallgat mindenki.
- Itt van mindenki. Ennek örülök. Eddig nem sokat árultunk el az akcióról, de tudjátok mi forog kockán. Hát bele is vágok, ne kelljen tovább várnotok. - Bane eddig csak csendben hallgatja a dolgokat, de most kiterít egy térképet. A déli sziget térképét. Rajta több pont is be van jelölve, mindegyik A Római Birodalom egyik érdekeltsége, ezt tudjátok jól. Vaskos ujjak végigszaladnak a papíroson, és megállnak az egyik piros pöttyön. Bane kezdi el osztogatni a parancsokat, minden csapat nagy vadra pályázik, végül öt tagú csapatotokra néz.
- Ez lesz az első célpontotok. Az egyik fegyverraktáruk. Gyors precíz rajtaütés lesz. Mire bármit is léphetnének már ki is rámoltátok a helyet. Az új vasakkak felfegyverkezve pedig leszámolhatunk véglegesen azzal az olasz dzsigolóval. - Ezzel be is fejeződött a az eligazíts. Két hatamas furgon vár rátok, és egy új tagotokra ki idegen számotokra, de nem kecsegtet túl sok jóval. Kopasz izmos, és halk nem olyan mint ti. A furgonok méretéből ítélve egy egész seregnyi fegyvert el tudtok tüntetni benne, és uralmat szerezhettek a város nagy része felett.


//Egy sima kezdő reagot kérnék, utána azonnal bele is csapunk a lecsóba.//
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimePént. Jan. 13, 2012 7:13 am

A kialakult helyzet nem érint meg túlságosan, még akkor sem, ha a szervezetnek köszönhetem azt, hogy kiszabadultam az országom nyomornegyedéből. Mind végig halkan figyelek, és elmélkedek az új Messisának tekinthető alak eljövetelén. Ez a Bane a semmiből feltűnt, és kihúzza a családunkat a mélyből. Nem szimpatizálok az ilyesfajta jótékonykodókkal, mert a kérése csekély, és az mindig aggodalomra ad okot. Minden esetre egyenlőre meg kell bízni benne, a szervezet érdeke, és az enyém is. Maszkom alatt lapuló arcomról senki nem tud semmit, és nem látják miféle dolgokon jár az agyam. Mikor kiadják a parancsot szó nélkül indulok a furgon felé, majd szállok be lehetőleg kissé elkülönülve a társaságtól. Nem vagyok az a barátkozó típus. Ahogy elnézem a két új tag sem...
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimePént. Jan. 13, 2012 6:05 pm

Kitört a háború, a Római, meg Maroni emberei egymást ölik az utcákon, mi meg egyedül azon törtük a fejünket, mit lépjünk. Ekkor jött Bane, ez a maszkos ürge, aki sok mindenben segítette a társaságot. Hogy mi célja van ezzel (úgy értem mély, hátsó szándéka), azt én nem tudom, viszont segít, ahol kell, tehát örülök neki. Főleg a robbanószereknek! Hála a pénzének, a mi Ivánunk olyan sok cuccot vehetett, hogy most csak úgy dúskálok a robbanásokban. Átvitt értelemben.
Most itt vagyunk, Bane kiosztotta a parancsokat. A sok kis csapat eltűnik az éjszakában, mi meg elindulunk a furgonok felé. A társaim, akikkel egy csapatba osztottak, vagy szociopaták, vagy beszámíthatatlanok. Már egy ideje ismerem őket, de eddig még nem nagyon dolgoztam velük. Mindenesetre , a hangulat oldásaként, csak úgy poénból megszólalok:
- Mi ez a nyomott hangulat?
Hogy valamelyikük nekem esik-e, vagy csak gyilkos pillantásokat kapok, arról fogalmam sincs. Én fütyörészve megyek az egyik furgon felé. Munka van, és ha rajtam múlik, ma este fél Gotham égni fog.
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimePént. Jan. 13, 2012 8:38 pm

Kapucnival a fejemen áldógátam a falnál, miközben az eseményekre koncentráltam . Tehát a háború a két banda közt fokozódott. Viszont szerencsére kaptunk egy kis támogatást valami Bane nevű fickótól. Eddig még sosem láttam személyesen, de a nevéről márt hallatom. Az unalmas hegyi-beszéd után végre felvázolták a tervet. Egy fegyverraktárt kell majd kipakolni. Nem izgulok hisz ez is csak egy meló lesz, pont olyan mint a többi. Persze megpróbálok minden tőlem telhetőt kihozni az ügy sikeres érdekében. Miután befejezték a mondókájukat végre elindultunk a furgonok felé. Ahogy beszálltam az egyikbe ismerős arcokra bukkantam, a nevükre márt nem emlékszem, de tudtam, hogy ismertem őket. Senkinek nem néztem a szemébe, és nem is szóltam senkihez egy szót sem, csak beléptem a furgon hátuljába és vártam , hogy elinduljunk.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2012 2:42 pm

Ivan az igazi, az egyetlen elmondja feladatunkat, és végre elégedetten nézek a jövőbe. A család megkapja a neki szánt helyet a bűn városában. Már idejét sem tudom mióta meg kellett volna ez már tenni. Ezt még az új jövevény jelenléte sem csorbítja egy kicsit.
Bane-nek nevezett tag, legjobban kedvenc amerikai sportom egyik küzdőfelére emlékeztet. Imádom a pankrációt, ez pedig talán éppen elég arra, hogy befogadjuk a társainkkat. Az eligazításból nem sokat értettem, de hát nekem sose az volt a feladatom, hogy értsem mit mért kell tenni. Csak az ütéshez értek, de ahhoz nagyon. Ez pedig eddig még mindig elég volt, és most is az lesz.
Végre eljutnak a kis szedett vedett csapatunkhoz. Nem a régi behajtó társaság, de ez sem rossz. Látszik mindenki harcedzett keménylegény, mindent meg fognak tenni Ivan-ért, ahogy én is. Bane kifent-kikent módon beszél, ezt nem szeretem, de hát neml ehet mindenki olyan egyszerűen értelmes mint én.
- Értjük főnök, bízhat bennünk. - Mondom, és követem a hallgatagokat. A rakodók már várnak minket, az utcára érve jól megnézem magamnak a velünk jövő tagot. Talán kicsit vézna egy ilyen akcióhoz, és biztos tud valamit, ha már összerakták velünk. A társaság beszáll, és pedig csak meglepődve nézek, mindenki hátra ül.
- Hát akkor rám marad a vezetés? -Teszem fel a kérdést, de nem várok választ. Talán jobb lett volna ha nem épp nekem jut ez a feladat, de hát akinek nem tetszik a vezetési stílusom az kösse be magát jól. - Én sem értem Kis Ivan. - Válaszolok piromániás társamnak. - Most kellene buzogni a véreteknek. Jó harc közeledik. Nagy csata. Igazi férfinek való munka. - Szemeim csillognak az elkövetkezendő események káprázatára. Megtámadjuk A Római Birodalom egyik fegyverraktárát, nem mindennap vihet be egy mélyütést a város legnagyobb szervezetének. Csak azért hogy végül kifektessük.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2012 3:35 pm

A kis csapat kevés beszéd mellett elfoglalja a helyét kedvenc ülésén, Huguo megigazítja kalanpját, és méretes gázfröccs mellett el is indul a jármű. A vezetés nem erőssége, de ez fel sem tűnik nyolcvan mérföld per óránál. Szerencsétekre itt mármindenki lemondott az életről, nincs mit félteni ezen az úton.
A raktár mindannyian tudjátok merre van. Az épület divat kerület egyik legpuccosabb, és csicsásabb butikja mellett található. Míg A Római Birodalom tagjának tartottátok magatokat, több akció alkalmával is szerelkeztetek fel ott, vagy vittetek oda szajrét. Nem nagy épület, de a pincéje elég szerteágazó, ahhoz, hogy egy egész hadsereget el lehessen rejteni benne.
Csúcsidőben akár egy felbojdult méhkas. Mindenki lopott cuccokat szállít egyik részről a másikig. Méreteit tekintve akár tehetautók is beférnek, csak hogy ne szem előtt kelljen ki/bepakolni a szajrét. Így hát helyetek lesz harcolni, de ez azzal jár, hogy nem lesz egyszerű a feladatotok. Az "épület" hatalmas, több ki és bejárattal. De mégis Fort Fox méretű védelemmel ellátva.
Az út hamar elterlik egyedüli különcség ebben az útban a többi átlagoshoz mérten, hogy az új tagotok érdekes szörcsögéssel veszi a levegőt. Fittnek és egészségesnek tűnik, igaz a ballonkabát alatt nem lehet tudni tényleg az-e vagy sem. Szóval egy nagy titok számotokra.
Végül a kocsi megáll egy sarokra az épülettől. Innen láttok egyet a három bejárat közül, ami elég nagy a járművetek beviteléhez. Mindegyikhez egy méretes kapun kell átjutnotok. Ezeken kívül még van kettő "személyzeti" is. Egyik az üzleten keresztül ez a legvédettebb helye az egésznek. A fele vendég mindig az őrség része, állig felfegyverkezve. A másik egy menekülő járat, a csatornákon keresztül. Szűk, sötét és veszélyes, ha ott kaptok egy rajtaütést akkor nem sok esélyetek van. A három kocsibejáróból kettő az épületen van. Amelyiket látjátok a butik tényleges áruraktárához tartozik, onnan pedig egy járaton lehet lejutni a létesítménybe. A másik pont áttellenes pontján van az épületnek. Az egyből a pincébe vezet egy hosszú kanyargós út után. Végül a harmadik két sarokkal lejebb van, csak hogy bármilyen követőt le lehessen rázni. Az egy biztonsági létesítményhez vezet a föld alatt, egy beléptetőközponthoz, amin keresztül lehet bejutni. Nem egyszerű a döntés, mind sok harccal, és vérrel fog járni, annyit mindannyian biztosra vesztek.


//Egy gyors megbeszélés, akár itt akár OFF-ban, de ide írjátok le mit lép a csapat.//
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2012 8:32 am

Az út alatt a két új tagra figyelek, és a családtagokra nem igen. Nem tetszik ahogy a levegőt veszik, mintha betegek lennének. Szürcsölnek, és kissé nyugtalanít az itt létük. Maszkom miatt nem látni, de igen érdeklődve, és egyben bizalmatlanul méregetem őket. Mikor megérkezünk a célállomáshoz, a bőbeszédű csapathoz fordulok, és talán ismernek annyira, hogy cseppet sem tart vissza a vérontás, sőt... minél nagyobb annál jobb és a szívem oda húz, ahol a legtöbb halottal lehet számolni az ellenség oldalán. Így a Főbejáratra voksolok, tehát az üzleten keresztüli bejutásra.
-Az üzleten keresztül mennyünk.
Szólalok meg anyanyelvemen, ukránul és bár tudom, hogy feltehetőleg senki sem fogja támogatni az ötletemet, ezért még mellé teszem.
-Bár ha kisebb vérontást akartok akkor nekem mindegy.
Majd elhallgatok, és az érzelemmentes hangszínem után érezni a belőlem áradó ridegséget, ami méltó a becenevemhez.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2012 10:53 am

Megállok a céltól egy sarokra. Régen jártam erre, azon a bizonyos napon, pedig nem éppen beszámítható állapotban kerültem erre a helyre. Hát igen a munkám eddig nem éppen az ilyen dolgok megismerésére volt jó, de azért a srácok elmondásából tudom mi fán teremnek itt a dolgok. Na meg az erős pia, aminek következményében kerültem ide, lent a pincékben is megtalálható volt. Az erős fejfájás pedig éppen annyira belevéste az eszembe azt az alkoholmennyiséget, amit itt tárolnak. A bolt felőli bejáratról tehét nem tudtam, de hát jobb későn mint soha. Az éppen csak, hogy szállingózó gondolataim közül társam javaslata faltörőkosként tőrt elő.
- A bolt nekem bejön Lid. Tudják meg milyen fából is faragtak minket. Menjünk ott, minél nagyobb a falat annál jobban jól lakunk. Meg hát rég voltak bejáratva öreg izületeim. - Megropogtatom öklömet, miközben kinyújtózok a kormány felett. Az izmok, és az erek csak úgy dagadoznak az alkaromon. Hát jó kis csata elé nézünk. Kiszállok a kocsiból szép lassan kényelmesen, mivel már nem igen megyünk innen sehova ezzel, míg a feladat el nem végeztetett. Revolveremet leellenőrzöm, teli van a tár, és még pihen pár az övemen. Elrakom a tokjába, majd előhalászom a boxer-eimet. Egy-egy érzékeny csókot nyomok rájuk, csak olyan babonaságból, és felhúzom őket. Még mindig tökéletesen illenek a bütykös kezeimre, de hát nem is igazán tárgyak ezek. Inkább már saját testem részei.
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2012 2:45 pm

Ahogy a többieket hallottam, hogy mit beszélnek és, hogy mit is akarnak, tervként kivitelezni, kiléptem a sötét sarokból, majd miután befezezték a mondandójukat én is megszólalok. Mivel az eddigi felszólalók közül mindenki a főbejárat felé akar menni így ezért én sem mondok mást:
- Okés srácok akkor menjük a főbejárat felé, mutassuk meg, hogy kikkel állnak szembe ezek a patkányok. – ezek után pár lépést vissza mentem és én is átellenőriztem a felszerelésemet. A fegyverem meg volt márt töltve, és a vipera meg a kés is ott kandikál a zsebembe. Felvagyok márt készülve, és várom a következő utasítást.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeCsüt. Jan. 26, 2012 5:32 pm

Megálltunk nem messze az épülettől, és Lid, szokásához híven, rögtön a legnagyobb vérontás mellett teszi le a voksát. Hát legyen! Kiszállok a kocsiból, majd tekintetemet az üzletre szegezem. Keresem a gyenge pontokat, valamint azon gondolkozok, vajon hány ember tartózkodhat benne. Az enyhe hidegben kissé megrázkódok. Valamivel be kéne fűteni. Végig simítok revolveremen, majd a többiek felé fordulok:
- Akkor menjünk az üzleten át, én benne vagyok. Csak annyi kérésem lenne, drága barátaim, hogy hadd hívjam fel én magunkra a figyelmet egy ilyen kis szépséggel...-mondom, majd előkapok egy TNT rudat, és elkezdem dobálni, mintha valami labda lenne. Öngyújtóm a másik zsebemben, most is azt markolászom a kezemmel. Megnyugtató érzést ad.

Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 2:44 pm

//Piszok szerencsétek van, hogy nem volt időm kört váltani tegnap, akkor késtetek volna. Figyeljetek oda, ez nem alternatív kaland.//

A kis csapat kiszáll a kocsiból és felméri a terepet. Még mindig nem vett észre titeket senki, de ez nem sokáig lesz így. A maradék tagok is kiszállnak, és így már hatan vártok egy jelre, valamilyen égi jelre, ami nem fog megadatni nektek. A csapatotokban egyetlen főnök sincs, vagy még senki nem vette a fáradtságot, hogy magához ragadja a kezdeményezést. Így se parancs, se utasítás nem lesz, ha csak meg nem szavazzátok a dolgot, hogy indultok-e vagy sem.
Bane embere ugyanolyan „hallgatagan” áll mindenki mögött, mint eddig. Nem szól nem utasít, csak követ titeket, mintha nem is lenne saját tudata, csak a csorda szellem hajtaná. Agaton kiveszi a járműből a fegyverét, meglóbálja, a legnagyobb élvezettel tölti meg, és biztosítja ki. Akár csak a kisdede lenne, babusgatja, míg el nem érkezettnek látja az időt.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 11:08 am

Némán nyugtázom, hogy elgondolásommal ellentétben mindenki támogatja az ötletet, hogy frontálisan támadjunk. Nem gondoltam volna, de kedvemre való döntés született. Utolsóként szállok ki a kocsiból, majd előkaparok magamnak egy-egy gépfegyvert, ami könnyen elfér a kezembe, és szép és gyors vérontást lehet vele okozni. A csomagtartó rejtekéből az UZI-ra esik a választás, hangtompító nélkül, elvégre szeretem a fegyverek zaját, mért tekerném le a hangerejüket. Jó néhány tárat is magam mellé veszek, majd Piromán TNT-s akcióját halva érdektelenül nézek rá. A robbantás csak figyelemfelkeltésre jó, semmi másra. Nem olyan látványos és szívet melengető halált okoz, mint egy szemtől szembeni tűzharc, vagy mikor kiszorítod a szuflát az áldozatodból. Felesleges felhajtás a TNT. De lelke rajta. Azt csinál amit akar, csak dobja azt mennyünk.
-Iparkodj, és imádkozz, hogy nekem is jusson strigula a füzetembe.
Utalok rá, hogy ne túl sok halott legyen a robbanás után, mert nem szeretnék 1-2 fejjel távozna, hanem legalább egy tucatra számítok. A fegyvereimet megtöltöm, majd csak fél szemmel nézek Bane emberére, aki továbbra sem tetszik. Egy pillanatnyi pillantás, majd amint a TNT eldobásra és robbanásra került, megindulok befelé, és tüzetnyitok mindenre és mindenkire aki mozog és nem velem van. Ügyelek arra, hogy legyen hova fedezékbe vonulnom, ha arra kerül a sor.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 11:51 am

Lid, még ha nem is szívvel-lélekkel, de bólint a kérésemre, így hát, miután megállapítottam, hogy mindenkinél ott van a fegyvere, és mindenki harcra kész, meggyújtom a gyújtózsinórt. A zsinór sisteregni kezd, mire meleg, boldog érzés tölti el a gyomromat. Bármit is gondolnak a többiek, nincs ennél szebb látvány a világon. Még vetek egy pillantást Bane emberére. Az aligha fog megszólalni, csak itt áll, mint a cölöp. Kolonc ez, semmi más. Amíg nem kerül az utamba, addig nem lesz baj.
Hiába is, engedek a csábításnak. Előkapok még egy TNT rudat, majd azt is meggyújtom, kicsit beljebb, hogy nagyjából egy időben robbanjanak fel. Elhajítom őket az üzlet bejáratához, majd várok. Kezemben a revolverem, kabátom rejtett zsebei tele vannak TNT rudakkal, tapadóbombákkal, meg gránátokkal. Szép az élet.
Amint megindulnak a többiek, egy kicsit lemaradva követem őket. Lid, meg HH gondolom előre fognak rohanni, tehát jobb, ha én hátul meghúzom magam, ahol viszonylag biztonságban leszek. Onnan fogom revolveremmel leszedni az őröket - már ha a többiek hagynak nekem bármit is.
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2012 5:10 pm

Megérkeztünk. Innentől márt, csak gyalog megyünk tovább. Ahogy kiszállok, átvizsgálom szememmel terepet, illetve hogy pontosan melyik bejáratnál fogunk behatolni. Fegyveremet kezembe veszem majd a többiekre néztem, hogy hogyan is tovább. Piromán robbangatni akart amit Lid megpróbált megakadályozni pár jó szóval, de ennek az őrültnek nem sokat segített, természetesen elhajigálta a TNT-it a bejárat felé, de erre inkább nem szóltam semmit. Miután felrobbantak azok a bombák Lid után én is elindulok a bejárat felé. Nem rohanok, inkább ésszerűen cselekszem. Eddig szerencsére nem nagyon történt velem semmi gond. Remélem ezután se fog. Majd miután a bejárathoz egyre közelebb érek, megpróbálok magamnak keresni egy biztonságos fedezéket, várva a további eseményekre.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 11:22 am

Élvezettel nézem, ahogy előkerülnek a vasak. Hát igen ilyen csapat nincs még egy, és nem is lesz. A kedvenc fegyverek, megannyi tárral, hát ez minden férfi álma. Az én hibám biztos, nem figyeltem, vagy már megint csak lassan járó fogaskerekek azok, amik miatt nem tudtam közbelépni, de akárhogy is van, most már mindegy. Csak nézem, ahogy a robbanóanyag átrepül az utcán, és bolt bejárata felé száll. Kezemet önkénytelenül is kitárom, és kétségbeesetten adom tudtukra a többieknek, amit eddig is tudtak, vagy talán csak sejtettek, de nem foglalkoztak vele.
- De hát nem is tudták, hogy meg akarjuk őket támadni! Simán besétálhattunk volna, és szemtől-szembe sokkal könnyebb lett volna velük végezni! Anyám borogass! – Csapok a homlokomra. Ezzel a megmozdulással minden elrendeződött, az utat kitapostuk magunknak, hát nincs mit tenni. A háború elkezdődött, és nem kis ágyúlövéssel volt.
A robbanás elől az egyik ott parkoló kocsi mögött fedezéket keresek, és megvárom a csinnadrattát. Majd ha már nem látom veszélyesnek a dolgot, mármint tuti nem fog valamelyik társam hátba lőni, vagy felrobbantani, akkor félgörnyedt állapotba keresztülsasszézok az utcán, és megállok a szomszéd épület falánál. Nem akarok két tűz közé kerülni, elég lesz nekem, az is ha oldalba támadom a gyáva kutyákat.
- Na csülökre jó barátok, sorozzátok meg őket! – Tör ki belőlem örömömben. Már nem sok van hátra, hogy újra érezzem a vér ízét, a csontok roppanását, a küzdelem diadalmas menetét.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 11:43 am

Megbeszélés alatt Bane embere, kit röviden csak Bane szörcsögő némájaként konstatáltok, vagyis „Néma” felnyitott csomagtartóhoz lép, és kivesz belőle egy akkora mordályt, amit csak ketten lennétek képesek elvinni, nem hogy precízen kezelni. Az MG43-ast egy kézbe fogja, és két töltényhevedert teker körbe mellkasán, majd egy harmadikat be is táraz. Ha nem lenne rajta azaz idétlen maszk, és a ballonkabát, akkor akár Rambo-nak is elmenne a tag, de így is látszik ereje nem kevés. Szkanderben még HH-t is lenyomná. Lassan lépked mögöttetek, és a robbanás elől sem keres menedéket. A lökéshullám fellebbenti kabátját, és meglátjátok, hogy felső teste teljesen meztelen, mellkasán csak úgy dagadoznak az izmok
A robbanószer tökéletes célzásnak köszönhetően a járdára esik. Egy lélegzetvételnyi ideig nem történik semmi, majd jön az elkerülhetetlen. A robbanás megrázza az egész utcát. Az épület oldalfal szinte teljesen megsemmisült. Törmelék, és por száll mindenfele. Az autók riasztói azonnal bekapcsolnak, a környező épületek ablakai betörnek. Pillanatok alatt por lepi be az egész utcát, és így kicsit könnyezve, de legalább a láthatatlanság fedezéke alatt közelíthetitek meg az épületet. Egyetlen lövés se hangzik el, míg átjuttok az utcán.
Az épület oldalában egy hatalmas lyuk tátong, meg egy szétrobbant vértócsa, mely egykoron ember lehetett. Agaton ér elsőnek az újdonsült bejárathoz. Csak egy szemhunyásnyi ideig áll meg, majd beles a lyukon. Ekkor hangzik fel az első lövés. Agaton feje megsemmisül, és az utca most már nem csak porral, de agyvelővel is meg lett hintve. Az első vér a tiétek volt, de fogadták a szervát.
Belestek, és egy romokban lévő butikban egy tucat felborult polcot, az egyik egy tűsarkat láthattok, ahogy nőies hangon nyöszörög, és vérzik. Van két pult, az egyik illatszerekkel van tele, a másik mögött pedig ruhák. Mióta utoljára itt jártatok átrendezték a helyet, de még így is megtaláljátok a keresett ajtót, ami levisz titeket. A helyiség kocka alakú, jobb falnál az egyik pult, átellenben a másik. Két-két alak nyomorog mindkettő mögött, az egyiknél egy füstölgő puska, mellyel nemrég intézhették el orosz medvéteket. Ha berontotok akkor kacsavadászat lesz, kivéve ha használjátok a fejeteket, na meg a lehetőséget, a golyók elkerülésére.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2012 9:55 am

Bane embere felteszem nem ember. Egyetlen izma hatalmasabb, mint nekem egy-egy testrészem. Könnyen emeli fel a fegyvert, amit én talán még megmozdítani sem igen tudnék. A látottakat ennek ellenére nemigen reagálom le, vagy kommentálnám. Tudomásul veszem, hogy minden étkezése szteroidból áll, aztán tovább lépek. A robbanás undorító módon teszi meg a felesleges dolgát, de ha Piromán vágya ez volt, hát legyen. Pár másodperc és a bandánk megfogy. Lelövik Agatont, ami nem kelt bennem túl nagy érdeklődést. Csak annyit vonok le, hogy óvatosan közlekedjek. Megpróbálok sietve a ruhák közé berontani, ahol fedezéket keresek. Talán a por, és a félelem kombinációja amit a bent lévők éreznek segítenek nekem abban, hogy gondtalanul jussak be. Ha bent vagyok a ruhák sűrűje közül tüzet nyitok a hozzám közelebbi pultra, amint meglátom, hogy előbukkanna egy fej.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2012 7:39 pm

Bane embere egy felpumpált Terminátor, az biztos. Elindul a bolt felé, a jelek szerint nem is zavarja a robbanásom. Ó, pedig milyen csodálatos volt! Nagyon szeretnék még robbantani, de most valami más kell. Látom, ahogy Lid beront a boltba, és menedéket keres a ruhák között. Én még kívül vagyok, és őszintén nem is tervezem, hogy beljebb menjek, amíg nem tiszta a terep. Viszont segíteni azért próbálok.
Ismét meggyújtok egy TNT-t, majd a Lid-el ellenkező oldalon levő pult mögé hajítom. Remélem, amíg egy-két másodperce behajolok, nem szednek le. A pult mögé célzok, abban bízva, hogy a rohadékok vagy felrobbannak, vagy legalább kimenekülnek, akkor meg egyenesen Lid, meg a többiek fegyverei elé hajtom őket. Amint ezzel megvagyok, várok, és nézem, mit csinálnak a többiek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Imperátor Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Imperátor Étterem
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Le Fou Frog étterem
» Maróni olasz étterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Divat kerület-
Ugrás: