DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Imperátor Étterem - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Imperátor Étterem - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Imperátor Étterem - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Imperátor Étterem - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Imperátor Étterem - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Imperátor Étterem - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Imperátor Étterem - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Imperátor Étterem - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Imperátor Étterem - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Imperátor Étterem - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Imperátor Étterem

Go down 
+3
Kártyás ember
Mammon
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Imperátor Étterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 31, 2013 6:25 pm

Bane megszólal és hangja oly hatással volt rám, mintha mellbe és hátba vágtak volna valami nagyon naggyal. Az esőt néztem, mintha tőle kérnék valamiféle segítséget, támaszt, hogy összeszedjem magam, de nem kaptam semmit, így csak magunkra számíthattam, mint mindig. Mély levegőt vettem lassan, mellyel együtt visszakaptam ismét azt a fajta magabiztosságot, melyet általában érezni szoktam. Mikor tudom, nem nagyon bánthatnak, és ha mégis, úgysem fogok hiányozni senkinek, ergó sok veszteni valóm nincs, belenyugodtam ebbe a helyzetbe. Elhúztam számat, nem sok kedvem volt találkozni Bane-el, de előbb vagy utóbb úgyis felkerestem volna, hogy elmondhassa neki tervét. Ebbe is már belenyugodtam, hiába győzködném, hogy próbáljunk bujkálni, viszonylag normális életet élni, ha nekünk, azaz nekem soha nem lesz olyanom. Így legalább kitöltöm én is azt a bosszút, melyet nem akartam beismerni, mégis elhintette bennem magját, s csendben növekedett.

- Öhm... - halk belekezdés a mondatba, ami inkább úgy hangzott, mint a köhögés - igen. Felismerem. Mindjárt ott leszek - válaszolok neki enyhén bizonytalanul, mégis teljesen meggyőződve arról, hogy megteszem amit akar tőlem. Ha már nem akar mást és leteszi a telefont, én is kabátom zsebébe csúsztatom enyémet, hogy kéznél legyen azonnal, ha kellenék neki.

Jobban magamra húzom a kapucnit, óvatosan nézek ki a kapualjból, majd elindulok gyorsabb léptekkel a megadott utca felé, hogy az esőben állva megvárjam a kocsit. Egész idő alatt csak egy dolgon kattog az agya, nem hagy nyugodni a gondolattal.

- Hősök már úgysem leszünk. Legyünk akkor uralkodók - szólal meg ajkaimmal, próbál meggyőzni, de nem igazán tud. De harcolni ellene már nem tudok, jóval erősebb mint én, felesleges is lenne. Most még nem. Hisz nem csak neki vannak tervek...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Imperátor Étterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 4:19 pm

Csak pár utcát kell menned, hogy észrevedd az ismerős ismeretlent. Ballonkabát, és széles kalap keretezi a sofőrt, de már az árnyékából tudod ki is ő. Még nem sokat találkoztál vele, de a hideg cidrizik a hátadon. Még elég sötét van, és még nem is vehetett volna észre, de a férfi kiszáll a kocsiból, és megkerüli. A te oldaladon van.
Imperátor Étterem - Page 3 875314-zombie
Nekidől a kocsi oldalának, nem mutatja hogy észrevett volna. Úgy látszik, csak egy meglepő véletlen. Zakója zsebéből elővesz egy elég élesnek tűnő kést, és elkezdi vele a körmét piszkálni. Nem nagyon foglalkozik semmivel, ha olyan alak lenne, na meg fényes nappal volna, még tán fütyülne is, de ebben a helyzetben, a lehető legrosszabb horrorfilmek juthatnak az eszedbe, egy sötét utca, még sötétebb kocsi mellett, maga a sötétség álldogál, és várja az áldozatát.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Imperátor Étterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 28, 2013 5:48 pm

Nem kell sokat mennem, csak azt a pár utcát és meg is látom a kocsit, melyről szó esett a telefonban. Néha saját magamat átkozom, hogy miért nem hagyom itt a várost, elvégre kívül tágasabb a világ, de ha már egy városban ennyi balhét és ellenséget tudtam összeszedni, nem kell ezt kiszélesíteni az egész világra. Megvonom vállamat elmélkedésem közben, majd meg is állok a járdán. Nézem egy kicsit a kocsit, egyből felismerem, na és azt a hátborzongató alakot aki kiszáll belőle... Sose kedveltük egyikünk se. Hiába nem ismertük, a hideg futkosott tőle hátunkon.

Mély sóhajjal jobbnak láttam inkább vigyázni vele, elvégre mindenki akit Bane ismer az nem normális és veszélyes, olyan vigyorral tudja elvágni az ember torkát hogy még el is hiteti vele, szerelemből csinálja. Gyors léptekkel akartam letudni az a távolságot ami köztünk volt, s ebből enyhe futás lett, nem akartam hogy jobban megázzak, amúgy is elég hideg volt. Utáltam az éjszakai várost esős időben, legrosszabb volt, mikor a szél is fújt. Odaértem hozzá, s mikor már egészen közel értem hozzá, lassítottam s nyugodt lépteket erőltettem magamra.

- Kellemes estét... - mondom kissé halkan és felnézek rá. Nem kellemes az este, egyáltalán nem, de le szeretném tudni ezt az egészet, nem igazán tudom, miért akar velem ez az alak találkozni, de remélem hasznomra lesz.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Imperátor Étterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 30, 2013 4:01 pm

Zombi nevéhez hasonlóan halotti lassúsággal fordul feléd, egy kicsit sem mutatja hogy meglepődött volna a hirtelen megjelenéseden. Vagy nagyon jó színész, vagy tényleg jég csörgedezik az ereiben vérvörös nedű helyett.
- Üdvözöllek kicsi lány. Ideje volt hogy feltűnj végre. A nagyfőnök már túúúl régóta vár rád. - Ezzel lemosolyodik, amitől megjelennek a tűhegyes fogai tökéletes fogsorában. Még egy halottat is a sírba kergethetne ezzel a finom arcrándulással. - Szállj be kedves, ne késlekedjünk. - mondja és már megy is nyitni neked az ajtót, az anyós ülésnél. Meredt szinte szembogár nélküli szemekkel bámul téged, még csak nem is pislog. Azt is csak onnan tudod hogy lélegzik, hogy mozog a mellkasa.
Az ég fényárba úszik egy szívdobbanásnyi ideig.. Hatalmas villám cikázik át rajta, ezzel indítva meg az égi seregeket. Mintha a város nem lett volna elég borongós eddig is, lassan szemenként kezd hullani az égi áldás. Újabb robaj és újabb villám. Akár ha élne a város, nagy lélegzetet vesz, hogy nekigyűrkőzzön az előtte álló pokolnak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Imperátor Étterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Imperátor Étterem
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Le Fou Frog étterem
» Maróni olasz étterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Divat kerület-
Ugrás: