DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Imperátor Étterem

Go down 
+3
Kártyás ember
Mammon
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 05, 2012 6:30 pm

A robbanások sikerrel jártak az épület fala szerencsére beomlott igaz ez egy civil életébe került, de ebben a helyzetbe ez a legkevesebb. Egy kis beton tömb mögött bújtam el, amíg a füst le nem szállt. Ahogy felnéztem Agaton hulláját láttam az épület bejáratánál. Sokáig nem bírta, de ház ez a munka márt csak ilyen. A másodpercnyi búcsút vettem, tőle majd ismételten beállok egy fedezékbe. Miután Lid bement az épületbe én kimaradtam Priománnal, de leginkább azért mert Piromán, ismételten robbangatni akart. A TNT meggyújtja, majd bedobja a pult mögé. Résen vagyok, ahogy kiugranának, a pult mögül azonnal lőni fogok, persze figyelve, hogy ne kapjak majd találatot.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 11:46 am

Agaton szétlőtt fejjel hull mellettem a földre. Régóta hordott zakóm, agyvelejével szennyezett. És ezt a mocskoknak köszönhetjük. Egy jó társunk elbukott, és ezért veszniük kell.
- Rohadékok, ezért kiharapom a májatokat. – Mielőtt indulhatnék, megint jön a legnagyobb durranás. A fegyverim itt hasztalanok. Nem vagyok olyan őrült, hogy berohanjak a tűzvonalba, és lyukasra lövessem a seggemet. Fejemet behúzom, és várom a következő robbanás. Agatont pedig, majd a lentieken fogom megbosszulni, ahogy illik. Ököllel férfiasan, nem ilyen nyámnyila lányos módszerrel. Robbanóanyag. Hah ki hallott már ilyen harcról, az ilyenek sem élnének meg az utcán sokáig.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 2:51 pm

Az orosz medve hullájával különösebben senki sem törődve törtök előre. Lid golyózáporba veti be magát, és éppen hogy csak szerencséje van, egyetlen egy találatot sem kap. Ami nem marad így sokáig, ha továbbra is kísérti a sorsát. Egy ruhasor mögött észrevétlen tud maradni, legalábbis az egyik pult mögött tanyázóktól, de legnagyobb sajnálatára a másik oldal célba veszi. Ekkor lép közbe a trinitrotoluol egyik izomere. A rúd szépen pörög a levegőben, és az ott lévő két tag csak babonázva bámulja szikrázó csillagszórót. Az egyik nem is tud lépni a robbanás pillanatáig, de akkor is csak a levegőben tud szétszóródni, mint ahogy illedelmes felrobbantottakhoz illik. A másik talán a túlélés ösztönével rendelkezett egy ideig. Felpattan, és már ugrana is át a pulton mikor mellbe találja Dádán lövései. Akár csak ha elektromosságot vezettek volna testébe úgy rázkódik, majd lendületében megtörve hanyatlik halálhörgések közepette a műanyag alkalmatosságra.
A újonnani robbanás megrengeti az egész épületet, akik bent vannak szó szerint úgy érezhetik, hogy rájuk szakad az ég. A fal, és tetődarabok mindenfele repkednek, nem kevésbe Lid, és a még bent lévő A Római Birodalom emberei. A szemközti falnak préselődnek, úgy hárman, mint a verebek a vezetéken. Egymás mellé préselődve, majd mikor már éppen levegőt sem kapnak a nyomás miatt, lehuppannak a földre. Ki fejét, ki fenekét üti be nem is kicsit. Lid középen a két birodalmi őr pedig jobbról-balról közrefogja. Egyikük sem éppen mozgásképes, de még nem is bénultak le teljesen.
„Néma” csak lassan lépked tovább, míg ti már rég elértétek a házat, és következő lépéseiteket lépitek le, addig ő még csak éppen hogy elérte a rést, min keresztül tudtok bejutni az épületbe. Az épületbe, ami inkább néz ki egy ementáli sajtnak, hatalmas lyukakkal, mint még állóképes butiknak. Nem lő, nem csinál semmit, csak néz, legalábbis ezt feltételezitek, mert más nem tesz.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2012 1:51 pm

A golyózápor engem vesz célba, de még is túlélem, amit nem mondhatok el Pirománról, ha épségben véghez viszem a feladatot. A dinamitja miatt felkavarja az álló vizet, és a falhoz préselődök két rómaival együtt. Közre fognak, és azonnal próbálok szabadulni. Egy-egy lábammal egy-egy kellemetlenkedőt próbálok megrúgni, és ha a fegyver még a kezemben van a ravaszt is meghúzom, miközben a célszemélyekre próbálom irányítani az UZI-k csövét. Csak fél szemmel látom ki mit csinál, de azt is egy pillanatra, mivel jobban lefoglal valami más... Bane embere bele sem száll az akcióba, csak tétlenkedik, míg nem kap egy golyót a fejébe. Tőlem... ha így folytatja.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2012 9:30 pm

A Néma lassan lépked befele az üzletbe, mostanra már biztosan megtudtuk mind, hogy nincs ki a négy kereke. Talán jobb is így, a normális emberek sose voltak olyan jó gyilkológépek. A robbanásom ismét megrengeti a levegőt, de most már az épületet is, és még épp látom, ahogy Lid, és még pár verőlegény nekipréselődik az egyik falnak. Nem szép látvány, hiába a robbanás földöntúli szépsége, és fenséges látványa. Valahogy segíteni kéne nekik, hogy hogyan, az egy csodálatos kérdés. Mivel én az egy szál revolveremmel, meg nem valami nagy lövészi képességeimmel nem sokra mennék, végső elkeseredésemben odakiáltok Bane emberének, hátha csak a tapsra, meg a szóbeli motivációra vár, mint a mesében:
- Hé, bátyuskám, nem látod, hogy nagy a baj? A f@szért nem vagy képes megmozdítani a seggedet, hogy kicsit hasznunkra is válj?!
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 14, 2012 9:56 am

A robbanástól, majd megsüketültem, még pár ilyen és légnyomást kapok, azt pedig nem fogja zsebre tenni piromániás, amit akkor kapni fog tőlem. Lassan belesek a romok közé, és meglátom, hogy Lid nem éppen a legjobb helyzetben van. Hát ha már senki nem mozdul, akkor nekem kell megtennem a megfelelő lépéseket.
Gyorsan felpattanok, és megpróbálok odaérni Lid szomszédjaihoz, mielőtt még valami baj történne. Nem foglalkozok a formalitásokkal, csak a pultot átugorva próbálok az egyik tagra érkezni páros lábbal. Ötvenkettes surranóm szerintem elég lesz arra, hogy komolyabb problémákat már ne okozzon. Most a legfontosabb, hogy ne veszítsünk több tagot. Elég volt végignézni, ahogy orosz medve feje szétrobban. Nem történhet meg még egyszer.
- Jövők már! – Ordítom bátorítólag Lid-nek, hogy kapkodja magát, de nincs egyedül, és nem is lesz. Ezt a napot együtt fogjuk túlélni, kivéve ha egy TNT szakít minket cafatokra.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2012 10:29 pm

Lid rúg, akár egy vadló, és sikeresen el is találja mindkét mellette fekvőt. Az egyik felnyög, és oldalra gurul vesztére. A fegyver ravasza vészjósló hangot hallat, ami végét jelenti butikos életének. A golyók felszántják testét, és fröcskölő vére, mindent beborít körülötte. Lid vérben fürdik, amire csak az teszi a pontot, mikor megérkezik HH.
A férfi páros lábbal rugaszkodik el, és a cél még ha meg is mozdult, a rúgás következtében, de nem eléggé, hogy ne találja el. A talpak egyszerre érik el, a látványtól megrökönyödött férfi fejét. A sebesség elég, ahhoz hogy a csontszerkezet felmondja a szolgálatot. És gusztustalan ropogás, émelyítő szörcsögés mellett robbanjon szét a fej. Agyvelővel terítve be Lid-et, és HH bakancsát, lábával egyetemben.
Eközben a többiek csak figyelik az eseményeket, és diskurálnak, ki mért nem segít szorult helyzetbe jutott társuknak. "Néma" ránéz piromániásra, és látványos változás megy keresztül a férfin. Már csak a nézésén is látszik, a fogaskerekek elindultak az agyában, és lassan összeáll egy értelmes mondattá.
- Még nincs rám szükség. A tárban kevés a golyó, a föld alatt sok az ellenség. - A szavai érthetőek, a mondata értelme is világos, főleg ha a véres duóra néztek, ám a szavai olyan egyszerűek. Az angolt töri, ami ha körületek lenne való, még érthető is lenne, de hogy egy amerikai így beszéljen, már igen csak meglepő dolog. Főleg, hogy ez volt az első megszólalása, mióta találkoztatok.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 18, 2012 7:27 pm

Na kérem, mégis csak tud beszélni! Kellemes meglepetés ezen a távolról se kellemes estén. Az angolt töri, valahogy úgy, mint a néhai orosz medvénk, aki már egy jobb helyen dobálhatja az örökké tartó dinamitokat a lepusztult metropoliszok felhőkarcolói között. Mondjuk az sose volt az ő stílusa. Ne sebaj.
HH, és Lid sikeresen elintézik a két ellent, ez jó hír. Én a biztos fedezékből körülnézek, merre lehetnek még veszélyforrások. A romok elgondolkodtatnak, és végül is meghozom a nehéz, de szükséges döntést: most egy darabig nem robbantok többet. Amúgy se árthat spórolni a dinamitokkal, meg aztán amíg itt vannak a többiek, aligha lesz szükség további robbantásokra. Inkább előkapom a revolveremet, és ha meglátok bárkit is, rájuk lövök egy-kettőt.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 10:59 am

Vérrel, és belsőségekkel beterítve tápászkodok fel, és nézek HH-ra, aki könnyített az életben maradásomon. Egy nem túl hálásnak hallatszó ,,kösz" a jutalma anyanyelvünkön, majd Pirománra nézek, miközben maszkomat és egyéb más ruhadarabomat próbálom valamelyest letisztítani a sok maradványtól. Fegyvereimet össze szedem, majd a dinamitos agyatlan baromra tartom határozottan. Kezeim biztosak, és nem remegnek.
-Jobban teszed, ha legközelebb magad robbantod fel. Még egy ilyen, és nem fogsz kijutni innen élve.
Mondom rideg hangon, akár egy közveszélyes szocihopata. Ismer már eléggé ez a csürhe, hogy tudja nem viccelek. Most is csak azért nem lövöm azonnal fejbe, mert ki tudja hányan vannak odalent, és a benga lehet kevés lesz hozzá, még ha emberméretű fegyvere is van. Leengedem a kezem, és a fenyegetőzésnek ezzel vége. Most ideje tovább menni, de egy biztos. Hátul maradok.
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2012 3:23 pm

Az események tovább fokozódtak. Igaz egy ember sikeresen megöltem, de még túl sokk van ahhoz, hogy boldog lehessek. Lid viszont bent bajba került. A robbantgatás miatt nem került valami jó helyzetbe és konkréten berepült ez egyik sarokba az ellenségekkel együtt. Kezdtem márt azt hinni, hogy szegény srácnak márt itt a vég, de szerencsére jól kitudott jönni ebből a nehéz helyzetből és sikeresen kinyiffantotta azt a két ellenfelet aki még életbe maradt. A terep végre tiszta lett. Jöhet a következő akadály. Most már én is bemegyek az épületbe, várva a következő eseményeket, figyelve nehogy valami baj történjen.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2012 8:40 am

Az ugrás sikerült, de még hogy. Az ilyen munka nem kellemes, főleg Lid számára, de meg kell tenni. A lábszáram, és a bakancsom is tiszta vér, na meg a fehér darabkákról ne is beszéljünk. Én még jól jártam, szegény Lid teljesen be lett terítve. Kinyújtom kezemet, hogy segítsem a felkelésben, és előhalászom zsebkendőmet az önmaga letakarításának segítségül. Használat után pedig nagyvonalúan nem kérem vissza. Ki akarna igénybe venni egy agyvelővel színezett kendőt.
Ekkor kitör a forradalom. Hát még az elején vagyunk az éjszakának, ezek meg máris egymás torkának ugranak. Ez nem lesz így jól, közbe kell lépni valakinek, és úgy látom ez én leszek. Piromániás, és Lid közé lépek békéltetően feltett kezekkel.
- Nyugi van fiúk. Nem egymást kellene abajgatni. Hagyjuk békében egymást. Lid ismered piromániást, mindene a robbangatás. De Legközelebb Már Figyelni fog. – Nézek célzatosan a szemei közé a robbanthatónak, hogy valamit sikerüljön kicsikarnom belőle. - Te pedig Lid ha lehet kevésbe őrülten, nem kell berohanni a digók fegyverei elő. Meg lehetne ezt kevésbé öngyilkos módon is tenni… Persze csak szerintem. – Mondom végül, mikor meglátom a gyilkos indulatot társam szemében. Egy ideje már ismerem, ilyen dologgal nem szokott viccelni. Akár ismeri a tagot, akár nem. Utamat „Néma” felé veszem. Újabb esély, amin el fogunk csúszni, ha nem használjuk ki. Közben elhaladok piromániás mellett, és oda súgom neki. - Kikészít, ha nem vigyázol. És nincs szükségünk még egy halottra közülünk. Szóval vigyázz azokra a rudakra. – Majd meglapogatom óriás barátunk vállát, és egy kis gondolkodás után belekezdek mondandómba.
- Hidd el melák, jobb most lőni, mint később. Lent sokan lesznek, de sok fegyverük is van. Minél többet készítesz ki közülük, annál több játékszered lehet, na meg golyó is bele. – Csak úgy bennfentesen vigyorgok, mint aki elmondta a nagy igazságot. De választ sem várva, talán kell idő neki, míg megemészti a dolgot, sőt még ha válaszolni is akar rá. Addigra mi már messze járunk. Megkeresem a lejárati ajtót, és odasietek. Erre a robbantgatásra biztos felfigyeltek, és nincs szükségünk egy rajtaütésre. Odaállok az ajtófélfához, és míg a többiek is összeszedik magukat annyira, hogy lemerészkedjünk, védem az ajtót. Bárki is jön be, sietve, vagy éppen figyelmetlenül egy jobb horog fogatlan gazdája lesz.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 23, 2012 9:07 am

A konfrontáció heves volt, de legalább gyorsan vége szakadt. Mind A Római Birodalommal, mind a kis csapat között. Talán HH szavai eléggé lenyugtatták a hangulatot, hogy egy kis észt is használjanak a csapat tagjai mielőtt egymásnak ugranának. Így hát marad továbbra is mindenki életben.
„Némához” intézett szavak, elérik az óriás agyát, és irdatlan nagy kezével megvakarja állát. Már HH az ajtóban áll, és várja a betörő kitörőket, mikor megjön a lassú, ám de annál egyetértőbb válasz. Vontatott mint mindig, de most mintha egy kicsit több élet lenne a szavaiban.
- Igaz. – Körülnéz, és megállapodik az egyik hulla mellett található fegyveren. – De ezek nem hozzám valók. – Bök a fejével az egyik felé, ami szemlátomást eltűnne a hatalmas mancsokban. Ezt leszámítva kibiztosítja fegyverét, és elindul az ajtó felé, ahol biztosak lehettek benne, további harcok várnak rátok.
A robbantások következménye még nem ért el titeket. A butik vagy legalábbis, ami megmaradt belőle még áll, igaz már olyan hangok is szűrődnek ki a falakból, amik nem éppen arra utalnak, hogy sokáig meg fogja tartani ezt az állapotot.
Ettől eltekintve, se riadó, se riasztó hangjai nem szűrődnek el hozzátok. De abban biztosak lehettek a robbanások hangjait meghallották, még a szomszédok kerületekben is. Szóval nem sok időtök van felkészülni a következő lépésre.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2012 12:01 pm

Ahogy Lid belém köt, megpróbálom elnyomni a vigyoromat, de egy apró mosoly a szájam sarkában csak kibuggyan. Nem leszek ideges, nem leszek mérges, amúgy se lenne semmi értelme, hogy egy ilyen helyzetben kinyírjuk egymást. A fegyver csövét leengedi, majd HH gyorsan közbelép, mielőtt valami rossz sülne ki belőle. A hangulatot békésen próbálja elrendezni, egy erős, sokat mondó tekintetet is kapok tőle, meg aztán oda is súg ezt-azt, amint elhalad mellettem. A nevetésemet magamba fojtom, nem akarom, hogy ez a beteg pszichopata szétlőjön. Azt max. a Római emberei tehetik meg, azok is kapnak majd dinamitot a pofájukba, ha megpróbálkoznak vele. Egyelőre lehiggadok, revolveremmel a kezemben tekintetemet a felé az ajtó felé fordítom, ami mellé HH állt. Az lenne a mi célállomásunk. Szívesen bedobnék egy dinamitot, biztos-ami-biztos alapon, de akkor rögtön kapnám a golyót a fejembe, tehát inkább türtőztetem magam. Egy szál revolveremmel nem sokra megyek, körbenézek a hullák között, hátha van náluk valami, amit fegyverként hasznosíthatnék. Ha nincs semmi, akkor HH mellé állok, és várom, hogy a Néma bemenjen az ajtón. Vagy valaki. Én be nem teszem oda a lábam elsőként.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimePént. Márc. 02, 2012 3:17 pm

Piromániás odaáll mellém, és csak figyeljük a feljáratot. Senki nem jön, vagy csak nem halljuk. Ami nagyobb probléma lenne, mintha jönnének. Akkor biztos csapda vár minket odalent, és nem lenne túl jó felkészületlenül érkezni. Az pedig maga lenne a vég, ha szétszakadna, a csapat, és egyenként futnánk a halál markába.
- Fiúk egyszerre menjünk. Nincs értelme az előbbit eljátszani. Nem akarunk még valakit veszteni, vagy olyan helyzetbe kerülni, mint Lid. Szóval csak okosan. – Fogom meg a vállát „Némának” is. Hogy várja be a csapatot. Nem érnénk vele sokat, ha kilyuggatnák, mi meg csak utána lépnénk be. Most már tényleg vigyáznunk kell magunkra, nem tudhatjuk mennyire vannak felszerelkezve lent.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimePént. Márc. 02, 2012 3:21 pm

A csapat nagy levegőt vesz, és kifújja magát. Nem hamarkodják el a lépésüket, és bevárják a megfelelő időpontot. Azért annyi előrelátásuk van, hogy az őröket állítanak. A két bandatag nem hall senkit, „Néma” szörcsögésén kívül. Így még nyertek pár percet talán, mielőtt még rátok törnének.
Bane embere a beszédre megáll, és mindenki látja lelki szemei előtt, ahogy hatalmas homloka ráncokba rendeződik. Két dolog nehezedik az agyára, előbb még harcolnia kellett volna, most meg várja be a többieket, végül félre áll az ajtóból, és a hátul maradottakra néz. Mindenki vár, a levegőben tapintani lehet a feszültséget. Ezt hívják vihar előtti csendnek, amikor a hatalmak felszívják magukat, hogy teljes erővel csaphassanak le a megfelelő pillanatban.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 04, 2012 10:38 am

Fegyvereim bekészítve, és hátul maradok. Nem akarok megint a robbanás középpontjába kerülni. Hagyom, hogy mások essenek el, és ne én. Taktikát váltva így zárom a sort, és feltartott kezekkel álladó célkereszttel mozgok, hogy amikor a kellő idő eljön, lőhessek. Nem akarok előre tolakodni, így csak hátulról insirálom a társakat.
-Igyekezzünk, mert még felszívják magukat.
Most kell kihasználni a meglepetést. Nem pedig itt toporzékolni és várni, hogy fel szívják magukat. ELőre kellene törni. Így a szavaimat azzal is nyomatékosítom, hogy leghátulról kicsit megtolom az előttem levőket. Lehet hogy a benga barmot kellene benyomni. Felfogná a golyókat...
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 05, 2012 7:13 pm

Fegyveremet bekészítem, és elindulok, szorosan a Néma mögött. Egy ekkora benga állat tökéletes golyófogó lehet, mögötte elkap egyfajta biztonságérzet. Lid unszolására elmosolyodok, de van annyi eszem, hogy ne forduljak hátra, és röhögjek bele a képébe. Szép lassan haladok, lehetőleg hátul maradva, HH-t, vagy bárkit előreengedek, aki az első sorban akar küzdeni a halállal. Lelkileg felkészülök arra, hogy hamarosan belépünk a pokol legmélyebb bugyraiba. Ó, nem, én aztán nem fogom itt hagyni a fogamat. Ha elindul a lövöldözés, azonnal fedezéket keresek, vagy legrosszabb esetben visszarohanok, elvégre szégyen a futás, de Igor bácsikám is futott, amikor az a bizonyos medve ráugrott a nagymamára...ha ő megtehette, nekem is szabad.
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 06, 2012 4:32 pm

Az indulatok és a helyzet egyre jobban fogózódott. Igaz sikeresen egy kis egységet levertünk, de ki tudja , hogy mi fog még ránk várni. Egy ajtó választ csak el a többi ellenféltől. A tervem a szokásos, nyugodtan és ésszerűen fogok kezelni a további helyzetet is. Nem fogok őrült módon berohanni, hogy majd fél perc alatt végezzenek velem. Inkább óvatos és figyelmes leszek, megpróbálom megtalálni a legjobb fedezéket. És ismételten hátul maradok.Majd fegyvereimet átnézem, megtöltöm őket és várom a további eseményeket, remélve , hogy semmi nagyobb gond nem fog közbejönni. Igazából még nem tudom , hogy ki fogja kinyitni azt a fránya ajtót a továbbjutás érdekében , de hogy én nem abba biztos lehettek. Én márt valamennyit bizonyítottam azzal , hogy lelőttem az egyik őrt, tudom , hogy nem valami nagy szám de azért mégis valami. Ezek után a "néma" a felé fordulok majd a szemébe nézve ezt mondom neki
- Héj öreg most rajtad a sor nyisd ki az a rohadt ajtót!
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 06, 2012 6:32 pm

Forgatom szemeimet, hogy a nagy kemény banda, kik megküzdöttek oly sok rájuk törő erővel, most mint egy csapatnyi kiskacsa szorong egy sorban. Féltik az életüket, mikor volt ilyen valaha is a mi munkánk. Ha ilyen miatt aggódnánk, akkor állást változtatnék. Mivé lesz a világ, hát ha ilyen én abba nem akarok élni.
- Grlmnsg... - Mormolok el orrom alatt egy pár szidást, amiben nem csak a többiek felmenői, de minden hozzátartozók is helyet foglalnak. Elkezdek lefele lépegetni, és ha megpillantok bármilyen támadó ellenséget is, azonnal előre bukfenccel, próbálok egy fedezéket kifogni magamnak.
Ha nincs ellenség akkor lassan lépésről lépésre haladva, a lehető leghalkabban próbálok előre haladni, és mindent megfigyelni. Ha ellenséget látok, és még nem neszeltek meg, akkor intek a többieknek, hogy készüljenek, vagy a megfelelő dolgot reagálok le.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 06, 2012 7:18 pm

A kis csapat reszkető tagokkal halad lefele. HH, utána "Néma", és utána már teljesen mindegy kik is jönnek. A két izompacsirta lassan hagyják a lépcsőket, mindenki visszafojtott lélegzettel várja az elé táruló látványt. Tudjátok milyen volt, mikor utoljára itt jártatok. Nagy terek, megszakítva a legkülönfélébb dolgokkal. Hatalmas ládák, konténerek, és a legkülönfélébb standok, amik inkább egy piacra emlékeztetik az embereket, mint egy fegyverraktárra.
Most sem vár titeket más látvány. Méretes fa ládák, hívogatják szemeiteket. Ahhoz képest hogy alig haladtatok lefele, a plafon igen csak messze van. Három méter nincs meg a belmagasság, merevítést pedig vastag oszlopok adják meg. Egy régi bunkerre emlékeztethet a hely titeket, ahogy széles egybe függő terek, vastag beton fallal vannak elszeparálva. Ajtók pedig, amiken még egy teherautó is könnyedén elfér, nyitja egybe azokat.
Összesen nyolc ilyen van, ti pedig az elsőben vagytok, a következő ilyen helyiségben, van a hozzátok legközelebbi bejárat, ahol be tudjátok engedni a teherautókat, hogy kipakolhassátok a raktárat. Köztetek és a cél között pedig méteres nagyságú egymásra helyezett ládák, melyek vészjóslóan magasodnak felétek. Hangokat rajtatok kívül nem hallatok, a világítás kielégítő, de semmi mozgás nincs.

Imperátor Étterem - Page 2 72ubg1
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2012 9:12 am

Amint leérünk a bunker szerű raktárba, körülnézek, már amennyire a látási viszonyok engedik. Már jártam itt, régen, de úgy ahogy megmaradt bennem az egész helyiség. Itt vagyunk, a raktárban, HH, és a Néma lépett be először, mi követük őket. Elfog a rossz érzés, ahogy beteszem lábam erre a helyre. Itt vagyunk egy fegyverraktárban, ami bizonyára tele van ellenséggel, mégpedig ők tudják, hogy hol vagyunk, nekünk viszont fogalmunk sincs, hogy ők hol lehetnek. És ez egy FEGYVERraktár. Hiába a drága, megbízható dinamitok, ha ezek gépágyúkkal, meg sörétesekkel fogják ontani a halált. A kijárat, ahova jönni fog a teherautó, a következő szobában van, vagy az átellenes oldalon van még egy, jóval messzebb tőlünk. Első dolgunk egyértelműen megtudni, hogy hol vannak az olasz főnök emberei. Pisztollyal a kézben nézek körül a szobában, habár már rég tüzet nyitottak volna, ha itt lennének. Inkább keresek valami apró tárgyat, amit aztán kinyújtok az ajtón, ami a következő szobába vezet. Ha nem lövik rögtön szénné a tárgyat, akkor szabad az út, ha mégis, akkor gyorsan visszaugrok, és elkezdek tervezni.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2012 1:56 pm

Egy lényként lopakodtok előre. Fedezékről fedezékre haladtok, és talán csak ez menti meg az életeteket az első másodpercekben. Az első lövés nem tudni ki engedte el, de már nem is számít nektek. Több láda, és sarok mögül olasz maffiózók kerülnek elő. Kezükben félelmet keltő mordályokkal. Azonnal elkezdenek tüzelni rátok. HH az elsők között hullik a padlóra.
Teste felfogta az első sorozatokat, és ezzel mentve meg társai életét. Harc nélkül meghalni maga a végső vég. Nincs, hogy megbosszulni a rajta tett sérelmeket. A nagy test még tesz egy lépést, majd végleg elhallgat. Dől belőle a vér, de ezzel már nem tudtok törődni. Saját életeteket kell menteni.
Az első megrázkódtatásból "Néma" ocsúdik fel először, fegyvere hevederje megindul, és elkezdni ontani magából a halált. A töltényhüvelyek pattognak a padlón, miközben több találatot is bekap az óriás. Meg sem rándul a sérülések súlya alatt, csak küldi tovább a hosszú sorozatokat.
Imperátor Étterem - Page 2 04_bane
Ellenségek közül elesik az első, majd még egy. És már ti is bőszen lövitek őket. Míg a csapda, még ha csak egy pillanatra is, de enyhülni látszik. Felcsillan a remény, hogy ma már nem fogtok többen meghalni, de ez a kis fénypont. Egy hullócsillagnak bizonyul.
Talán a ládák mélyéről került elő, vagy már jó előre elő volt készítve, a számotokra nem tudjátok. Mint ahogy azt sem, hogy szörnyű halál vár mindannyitokra. Egy rakétavető tűnik fel a láthatáron, és mielőtt még bármit is tehetnétek elindul vészterhes útjára. Az idő lelassul mindenki számára, ahogy a robbanóanyaggal teli rúd száll a levegőben, célba véve előretolt oszlopotokat. "Néma" még ha csak most csatlakozott hozzátok, társatok volt. De csak idáig, a robbanás megremegteti az egész kóceráj, vakolat hullik a nyakatokba, és véres húscafatok az arcotokba csap. Vérpermet mindenfelé, és valami több is. Egy halott keze repül a levegőben, hullamerevségben szorongatva fegyverét. Mindent és mindenkit lekaszálva vele, köztük piromániást is. A robbanóanyagok iránti szeretete, minden beterített. És ez lett mindenki végzete, egy eltévedt golyó találta el a dinamitrudat, csak egyetlen golyó, és Gotham City egy kráterrel gazdagabb lett.
A robbanás ereje mérhetetlen. A kerület összes ablaka betört, még a szeizmográf is érezte a megzabolázatlan erőt. A sok fegyver, és robbanóanyag reakcióba lépett egymással, és elpusztította a földalatti bunker egyharmadát. A megerősített bázis, éppen eléggé megsérült, hogy soha többet ne lehessen használni biztonságosan. Minden és mindenki megsemmisült, aki hírül adhatta volna, hősi csatájukat a harcosoknak. Míg a harcosok sem tudhatják mi történt haláluk után a birodalmukban.

A bandátok megmutatta milyen fából faragták őket. Több sikeres rajtaütést is végrehajtottak, igaz volt köztük sikertelen is. Bane és emberei nagy segítségre voltak, és így végül kikerült A Római Birodalom alól a szervezet. De ez nem volt elég, nagy áldozatok árán sikerült csak megszerezni mindent, és ezt tudta Bane. Előre tudta és így életbe lépett az újabb terv.
Az éjszaka utolsó megbeszélésén. Mikor már minden élő testvéretek visszakerült az étterem falai közé. Viccelődtek, élcelődtek, és harcaikat mesélték egymásnak, dicsekedve mit is vittek ma véghez. Ivan érkezik elsőnek, széles mosollyal az arcán, bátorítja fiait, még így is ilyen nyomorék állapotában is. Más el sem képzelhető a család élén. De mögötte jön Bane, az óriások legóriásibbika. A léptei tekintélyt sugároznak, és ökle halált osztó.
Általános dicséretek, és egy-egy név hangzik el, kik hősiesen küzdöttek. Másra most nem is lenne szüksége, a megfáradt férfiaknak, csak pár sörre, és elég rossz életű nőre, mik megmelengetik az embert. De nem ez történik. Bane előre lép, és hangot ad. Erősen kezdi, és a legtöbben még azt sem tudják mit is akar pontosa. De hamar leesik nekik, mikor csak úgy mellékesen megemeli nyomorék vezérüket, és egyetlen roppantással tojásként robbant szét a fej. Egyetlen mondat, álljon be mindenki a bandájába, vagy különben meghalnak. Vannak próbálkozások, nem is kevés. De mind kudarcra van ítélve. Bane emberei nem szokványosak. Jóval kevesebben vannak, mégis ember feletti erővel bírnak. A hátukon szerkezet, mellyel erőt adnak maguknak. Végül lecsapnak az ellenszegülőkre. A világ leggyorsabb puccsának vége, és új hatalom emelkedik ki az utca mocskából, hogy méretes szeletet szakítson ki a városból. Bane itt van!

Imperátor Étterem - Page 2 Bane-tm


//Gondolom erre se számítottatok. De hát ez van ha nem írtok kollektívan. Még Kártyás Ember is késett, de legalább minden körben benne volt. Gratulálok jutalmad +1 kredit. A kalandot lezárom, sajnálom, hogy így alakult a dolog. Magatokra vessetek.//
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 17, 2013 2:49 pm

//Airie magán kaland kezdő reagálása//

Újra csak egyedül vagy. Vörös Vadászt néha éjszaka látod, ahogy vigyázza álmodat, de kapcsolatba nem lépett veled. Így hát egyedül vagy mint az ujjad, de ez jó. A kissé nyirkos idő, most még rosszabbra fordul. Az eső esik, megpróbálva eltakarítani a mocskot az utcákról, de csak még nagyobb sáros dagványokat okoz.
Egy kapualjban állsz meg, hogy ne érjen a hideg ősi zuhatag. Amikor egy talán rég elfelejtett tárgy elkezd remegni zsebedben. Újra és újra, hogy aztán végleg felhívja a figyelmedet rá, tudd nem csak álom ez. A kicsiny telefon egy embertől van, az izomkolosszus, és géniusz Bane-től. Már rég nem keresett, pedig sokkal tartozol neki.

Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 4:26 pm

Hideg van és sötét, ismét. A nappalok egyre jobban rövidülnek, az a meleg napocska, mely eddig olyan vidáman és melegen sütött, nehéz felhők mögé bújik hosszú időkre, s olyankor bizony nem kegyelmez a hideg sem a szél senkinek. Mindenki arcába fújja azt a kellemetlen esőt, ki nem képes elbújni előle. Pont úgy mint most. A magány ilyenkor nehezedik rám egyre jobban, mikor nem süt ki a nap, mikor nem ölel körbe meleg sugaraival, nem teszi világosabbá ezt a sötét várost. Olykor előtör a fény, onnan fentről, de hamar elsuhan, s nekem azokban a pillanatokban kell elbújni, nehogy észre vegyen. Nem a nap kellemes sugara, hanem a Gothami rendőrség léghajóinak fényei azok, melyekkel figyelni próbálják odafentről a várost. Mint valamilyen angyalok, melyek nem az én oldalalom állnak. 
Ma este is, ahogy róni próbálom a várost, ahogy próbálom magam mögött hagyni a magányt, mely bár mögöttem van, mégis követ, inkább fejemre húzom kabátom kapucniját. Semmi kedvem jobban megázni. Fekete bőrkabátomról bár lecsurognak az esőcseppek, s bár most magasabb talpú és sarkú bőrcipőm se ázik át, mégis nagyon kellemetlen az idő. Pont ezért húzódok be az egyik kapualjba, hogy órák hosszát ott ácsorogva várjam meg, míg ismét észhez tér az idő. Nem fecsérelem az időt hasztalan énekekkel, se mondókákkal. Agyamban már több napja, vagy talán hete egy terv készülődik, mely veszélyes, sok szálat kell hozzá megmozgatni, de ha sikerül, akkor bizony igazi királynő leszek. 
Hátizsákom remegni kezd. Először észre sem veszem, annyira lágyan, de egyre jobban erősödik. Hirteleni kíváncsiság lángol fel bennem, majd elakad a lélegzetem. Gyorsan lekapom a hátizsákot, mintha az életem múlna rajta előveszem a mobil telefont. Cseng. Hosszú idő után ismét cseng a telefon, s tudom ki az. De miért kereshet? Megtudta, hogy Kevinnél jártam és nem öltem meg? Hogy kudarcba fulladt a terve? Vagy munkája van a számomra? Szívem hevesen kezdett dobogni mellkasomban, fel sem fogtam, hogy Bane-t váratom. Megnyomtam a zöld gombot, s izgatottságban nem is mertem megszólalni, csupán hosszú és hangon légzésem jelezte neki, hogy felvettem a telefont. Teljesen zúgott a fejem a félelemtől, talán ő az egyetlen, akitől mindannyian félünk.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 4:43 pm

Ismerős hang szólal meg a telefonban. Még mindig érződik rajta az elvadultság, és a tapasztalat. Amennyire barbári jellem is Bane, annyira intelligens. Nem tudja mire vélni a szótlanságot, hát ő kezd bele a mondandójába.
- Chica rég nem hallottam felőled. Azonnal indulj el, és felveszük a Gate utca sarkán. Zombi már várja hogy találkozz vele, megismered a kocsiját… ugye? – A hangja még mindig elég kellemes tónusú, ám ha a mondandóját akarod kihallani belőle, már egészen más a dolog. Ebben a kevéske szóban olyan halálos fenyegetés szűrődik ki, mi a te lángokban égő szívedet is fagyossá teszi. Úgy látszik van mit elszámolni vele..

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Imperátor Étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Imperátor Étterem   Imperátor Étterem - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Imperátor Étterem
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Le Fou Frog étterem
» Maróni olasz étterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Divat kerület-
Ugrás: