DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Utcák, sikátorok I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Utcák, sikátorok I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Utcák, sikátorok I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Utcák, sikátorok

Go down 
+10
A Karmester
Airie
Védelmező
Michael White
Cybergyík
Vadmacska
Ruby Bailey
Kétarc
Blaise
Robin
14 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 10:53 pm

Régi Gotham kerületét behálózó utcák és persze az elhagyhatatlan sikátorok.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 10:58 pm

// Blaise magánkalandjának kezdő hsz-e. //

Meleg este köszönt Gothamra ma, a száraz levegőnek szinte egy csöpp eső is jót tenne, ám valamiért az utóbbi két napban nem igazán eset. A Lajhárt nem rég egy késeléses esethez hívták ki. Társa azt mondta, hogy van néhány spiclije a környéken és körbekérdezgeti őket, de egyedül ment el, így Lajhár most egyedül kutatja a környéket az esetleges elkövető után.

Az utcán szinte semmi sem mozdul Még egy árva patkány vagy kóbor macska sem suhan át az úton. Ám a baloldalt lévő sikátorból, mintha valami zaj szűrődne ki.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Blaise


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Feb. 22.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 2:51 pm

Jó időnk van a mai estén. Egy késelés miatt küldtek ide. Sokat nem tudunk az ügyről és ezt kell kinyomoznunk a társammal, akinek van pár spicli ismerőse a környéken. Egy magam maradtam a kietlen utcán. A szemetet össze vissza fújta a szél. A lámpák fényei gyengén világították meg az betont. Az ég sötéten nézet rám. Baloldalt a sikátorban zajok szűrődtek ki. Osonva oda mentem, és kikukucskáltam a sarkon, hogy mi lehet az.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 3:46 pm

Hirtelen egy rongyot szorítanak a szádhoz, aminek hála pár másodpercen belül a világ teljesen elsötétedik. Ha kapálózni próbálsz, akkor egy ütést mérnek a hátad közepére, amitől lebénulsz.

Mikor felébredsz csodálatos nőket láthatsz, akik láthatóan csak téged szeretnének.

Utcák, sikátorok DC_Comics_Girl__s_in_Bikini__s_by_DougSQ

- Gyere, Lajhár. Már nagyon szeretnék egy kiadós orgazmust!
- Óóó Mr. Mulan! Rossz kislány voltam büntessen meg!
- Blaise, azok az izmok... remélem körém fonod őket!
Vissza az elejére Go down
Blaise
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Blaise


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Feb. 22.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 10:28 pm

Hirtelen a világ 180 fokot fordul körülöttem. Szerencsétlenségemre nem tudok mit tenni, a kloroform gyorsan hat és az izmai elernyednek. Fej fájósan ébredek, de ami várt, attól fülig ért a szám. Szép teremtések vettek körbe. Egy igazi hölgy koszorú. Melegük lehetett, mert eléggé lengén öltöztek Very Happy

Pofon vágtam magam, hát ha nem álmodok. Ha nem, akkor megnézem magamat, hogy nem vagyok lekötve esetleg. Körül nézek, de nem ismerős a hely, vagy csak nem ugrik be hirtelen.

- Hölgyeim megtudnád mondani hol vagyok?- húztam fel kérdőn a szemöldökömet.
Ha tehetem az egyiket közelebb húzom magamhoz. Meg akarok bizonyosodni, hogy tényleg valóság az amit látok.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 9:27 am

Teljesen szabadon tudsz mozogni. Körülnézel és úgy tűnik, hogy egy török hárembe kerültél. Középen egy szökőkút található, szélén két lény üldögél. Mindenhol selymek és egyéb drága kelmék, exotikus virágok, fent egy hatalmas csillár, amiben gyertyák égnek.. Orrodat a virágok és a füstülő bódító illata csiklandozza. A hölgyek odamennek hozzád és elkezdik levenni a ruháidat.

- Biztonságban vagy, Blaise.
- Jól fogsz szórakozni.
- Csak lazíts és élvezd az életet.
Vissza az elejére Go down
Blaise
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Blaise


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Feb. 22.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 1:17 pm

Blaise nem hisz a szemének. " Illúzió vagy mi a fene?" - értetlenkedik magában. Kezével védekezik a lányoktól. Az illatok megbódították a fejét, de a lányok még jobban. " Én élvezem az életem."
- Lányok van kedvetek játszani?- kérdően nézz rájuk és előveszi a bilincsét. Két lányt megpróbál a csillárhoz bilincselni, mindkettőnek csak az egyik csuklóját. Az egyik gyertyát megpróbálja levenni és az olvadt viaszt az egyik lányra csepegteti. Nem tudhatják, de ez egy elterelő hadművelet a számára. Megszámolja a lányokat és közben a kiutat fürkészi.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimePént. Aug. 19, 2011 9:25 pm

Hét lányt számolsz össze. Ketten nem ellenkeznek, mikor előveszed a bilincsedet, ám a csillár túlságosan magasan van, ahhoz, hogy oda bilincselhesd őket, viszont a szökőkutat díszítő vízköpők lába pont alkalmas a célodra, illetve az egyéb helyeken lévő gyertyát is felkapsz és elkezded hatalmas elterelő hadműveleted.

- Óóóó... Ez az büntess meg engem!
- Engem is! Engem is!
- És velem mi lesz?

A maradék öt lány körbe vesz téged és egyre lentebb simogatnak téged.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 5:01 pm

(Ruby magánkalandja)

[Ruby lakása. délután 18:00]

Nyugodt, meló mentes napod volt, mit az utóbbi napokban megszokhattál, hiszen egy hete már, hogy letudtad legutóbbi ügyfeled védelmét, kiderült csak vaklárma volt, de ez téged cseppet sem zavart, a potya pénz mindig jól jön, jelenleg pedig élvezed a "szabadságot".
Éppen mindennapos elfoglaltságaiddal töltöd az időd, mikor csengetésre leszel figyelmes, ha pedig közelebb sétálsz az ajtóhoz láthatod, ahogyan egy levél libben be a posta kézbesítésére szánt ajtónyíláson.
A levél egyszerű, nincs címzett, nincs bélyeg, olyan üres és fehér, mint a frissen hullott hó.

Vissza az elejére Go down
Ruby Bailey
Civil
Civil
Ruby Bailey


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2011. May. 26.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 6:23 pm

Egy hetes kihagyás. Ez másnak maga lehet a mennyország, ezzel nincs kevésbé Ruby sem. Élvezi, hogy a sok betoji alak egy kis időre nyugtot hagy neki és végre van ideje magára is, meg a lakása csinosítgatására. Miután alaposan kipucolta a kéglijét, a kötelező testedzést is letudta, egy jó zuhany és hajmosás után frissen, üdén telepedik le a TV elé, és éppen bekapcsolná a készüléket, amikor csengetnek.
~ Emmeg ki? ~
Hangosan nyögve tápászkodik fel az ülőgarnitúráról és az előszoba padlóján egy levél várja, amit éppen most dobtak be a szeme láttára. Furcsállja, mert a postás nem szokott fel jönni. Felveszi a levelet, de nem lát rajta semmit. Reméli, hogy nem valami őrült, aki mini levél bombát dobott be neki, vagy anthraxal köszönti fel.
~ Jó ég, miért nem röntgenlátásom van? ~
Visszamegy a nappaliba és előveszi azt a spéci öngyújtót, amit ajándékba kapott az angyaltól – még most sem tudja elhinni, hogy az volt – majd egy mozdulattal lángot csal ki belőle. Nagy levegőt vesz, amit visszatart, aztán mutatóujjával feltépi a levelet. Ha valami szokatlan van benne, azonnal elégeti.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2011 3:06 pm

A levél kibontását túlbonyolítva, mégis megfelelő elővigyázatossággal kinyitva, egy egyszerű papirost látsz benne, és rögtön megkönnyebbülsz, mikor rájössz, hogy az informátorod és közvetítőd kézírása éktelenkedik a lapon. Bár már megszokhattad tőle, mégis nagy nehezen fogsz hozzá az általa írt hieroglifák kiolvasásához.

- Üdvözletem. Ma este 20:00-kor találkozó az új megbízóval a nyugati oldalon a Régi dokkoknál. Ne késs.

X
(Nem tudom az eddigiek szerint van-e megbízód/informátorod most csináltam egyet. Smile )

Meglepőnek találod a sietséget, hiszen eddig a megrendelőkkel nem ugyanazon a napon szoktál találkozni, amint felkérnek téged, sőt az is furcsa, hogy nyílt terepen kell összefutnod vele.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2011 5:48 pm

Előzmények:
  1. Blackgate Börtön
  2. Imperátor Étterem


Sárkány már rég nem hallott a denevér emberről, ettől függetlenül nem okozott nagyobb meglepetést számára,m int az előző alkalmakkor, hogy a semmiből tűnt elő. Csak egy mondatot mondott, de ennyi is elég volt, hogy a hős gondolkodás nélkül végrehajtsa.
- Holnap hozd a csapatodat Régi Gothamba. - Ennyi és nem több. Olyan kérdések, mint hogy honnan is tudhatta, hogy van csapata, vagy hogy éppen ott van az éjszaka közepén fel sem merül. Úgysem kapna rá választ.
Így hát most az Alfa Szövetség megjelent, igaz nem teljes létszámmal, de így is elég nagy erőt képviselnek. A megjelenésük senkinek nem tűnik fel, senki nem olyan bátor hogy manapság a város egyik legviseltesebb környékén éjszaka járkáljon. Így a három férfi csak áll a sötétben és várják a hőst, kinek feladata van számukra. Még tíz perce sem várakoznak, mikor megjelenik ő, az árnyékokból lép elő, mintha csak bennük élne.
- Eljöttetek, de nem mindannyian. Talán így jobb is. A mostani feladat létfontosságú. Be kell fejezni ezt az őrületet, nem veszhet oda több ártatlan ember. - Ekkor Cybergyík-ra tekint. - Falcone egy puccos bált rendez a rezidenciáján, innen három sarokra. Ez pontosan jó időpont, hogy belopakodjatok és a széféből értékes információkat szerezzetek meg. Le fogom csukatni Carmine-t és ezzel lezárom a háborút. - Hangja akár a mennydörgés, mégis oly halk, hogy szinte alig hallható. Nem tűr ellentmondást, és eszetekbe se jut ez az eshetőség. Csak áll és figyel titeket, hogy megemésszétek a rátok váró feladat súlyát.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimePént. Dec. 02, 2011 9:23 pm

Tegnap felkeresett sárkány és megadott egy címet, amit fel kéne keresnem, nm éppen értettem meg, de végül úgy döntöttem, hogy belemegyek. Ahogy leszállt az este én is megindultam a találka helyre. Nem sokkal később találkoztam a többiekkel.
-Dr Löket?-Kérdeztem viszont ekkor egy mély hang szakította félbe a meg sem kezdődött beszélgetést. Vatman volt az egyik leghíresebb bűnüldöző az egész városban. Kicsit meglepődtem, Sárkánynak ilyen ismerősei vannak? Tud ez a fickó valamit.
Ekkor megkezdődött a küldetés rövid felvázolása. Egyértelmű volt, és információtól nem éppen áradó. Viszont a dolog eléggé lehangolt.~Háború? Ez a bandaháborúra gondol ami egész héten ment a tévében? Vagyis izé nem rég tört ki, vagy mitom én. Valami ilyesmi... Most rossz kedvűen legyek szarkasztikus vagy jó kedvűen... Hmm inkább nem rontom a többiek hangulatát az én szomorúságommal.~
-Remek egy kis nyomás sose árt.-Mondtam bár a fejemben épp az játszódott le, hogy:~De a nagy nyomás igen~
-Én benne vagyok, de egy kicsivel több információ jól jönne. Én nem vagyok benne biztos, hogy a lopkodásban túl nagy segítséget nyújthatok, de ha bejuttatok a rendszerbe akkor szívesen kikapcsolom a biztonsági rendszert.-Vártam tovább hátha jön valami ellenvetés, kérdés, vagy belegyezés. Reméltem, hogy Batman több infóval is ellát majd.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzomb. Dec. 03, 2011 5:54 pm

Szokásomhoz híven egyik épülettetőről a másikra ugrálgattam, mikor feltűnt mögöttem Batman. A háború alatt néha felkeresett, hogy adott helyre jobban figyeljek oda, de nem több. Most is a frászt hozta rám, pedig már igazán hozzá szokhattam volna, hogy valamelyik árnyékból egy denevérnek öltözött muksó bármikor megszólíthat.
A parancson bizonyos értelemben nem lepődtem meg, valamilyen szinten mégis. Nem ez az első, hogy adott helyre utasít, ez nem újdonság. Ilyenkor vagy van egy terve, mint néhány hónapja, vagy sima járőrözés. Na de a csapat... honnan tud rólunk? Persze nem kérdezhetem meg, mert rögtön továbbállt, viszont ez felvet több nagyon fontos kérdést. Mégis honnan tud rólunk? Még Sarah-nak sem számoltam be arról, hogy van egy szuperhőscsapat, aminek a tagja vagyok, csak egy nagyon homályos célzást tettem rá. A másik, ami még izgat, hogy ha ilyenekről tud, akkor vajon a személyazonosságommal is tisztában van...? Talán később majd még megérdeklődöm. Valahogy. Egyszer. Bár eléggé megijedek, hogy azon a környéken kell találkoznunk, ahol én is lakom.
Akárhogy is, ő is egy hős, persze, hogy segítek gátat vetni a mészárlásnak. Szóltam Védelmezőnek és Cybergyíknak, hogy másnap találkoznunk kell. Próbáltam elérni Dr. Löketet is, de nem sikerült. Remélem nincs semmi baja.
Cybergyík érkezett elsőnek, utána én. Beszélgettünk néhány sort, majd megjelent Védelmező is, majd végül Batman. Érdekes... most sem Maverick, sem Hatred, sem Kísértet, de még Aranyszem és Holdfény is hiányzik... Vajon valami más feladatot kaptak, vagy mi történt? Úgy tűnik, a régi "bandából" csak én maradtam... mi vagyok én, hegylakó?
Végiggondolom a hallottakat. Remek tervnek tűnik. Csak az idegesít, hogy már megint Falcone-hoz kell betörni. A múltkor is elég gázos volt... vajon most mi lesz? Cybergyík kérdése jogos. Ami hirtelen eszembe jut, én is felteszem.
- Én is benne vagyok, ideje véget vetni a vérontásnak. Most csak két kérdés jut eszembe. Lehet számítani valami különlegességre a vendégek közt? Gondolok itt Falcone külön csapatára, akit a múltkor a bíróért küldött. Valamint, a biztonsági rendszernél maradva, mire lehet számítani? Ja, igen... Van valami terved, esetleg velünk tartasz?
Bár félek, hogy utóbbi két kérdésemért le fog cseszni, fontosnak tartottam feltenni őket. Nagy segítség lenne, ha ő is az oldalunkon harcolna most, de lehet, hogy közben ő is ügyködik valamin, s ezért kell nekünk megoldani a dokuk megszerzését. S akár van kész terv, akár nekünk kell ezt megoldani, valahogy csak megoldjuk a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 12:23 pm

Egy újabb sötét éjszaka, újabb világmegváltó teendőkkel. Brian ismét lemarad kedvenc focicsapata meccséről, hiszen üzenetet kapott a Sárkánytól. Elég kellemetlen helyre szól a találka, de valamiért érezte, hogy a találkának köze lesz a mostanában kitört bandaháborúhoz. Pár ilyen zavargáson részt vett már a hős, de jobbára csak elintézte a rendbontókat, és tovább állt, remélte, hogy most is hasonló gondot kell elintézni, talán még visszaérhetne a meccs végére. Még, jó hogy nem kezdte meg a sörét, pedig kacsingatott a gondolattal.
A megbeszélt helytől pár sarokra tette le a járgányt, egy eldugott kis sikátorba, kivette csomagtartójából az utazó táskát, és felszerelését magához vette. A két fegyver már benne volt a az övtáskákban, a füstgránátokat is eltette, na meg a kést is. Szemüvege kötelező viselet küldetései alkalmával, így most sem marad le.
Az övén található egyik táskába is belecsomagolta gázmaszkját, majd lezárta az autót.
Próbált végig a sötétben járni, senkinek nem lenne jó, ha felfedeznék őt, pláne nem a bűnözőknek.
Végül, harmadikként érkezett a találka helyszínére, és mivel már Cyber megkérdezte az őt is foglalkoztató kérdést, az igazán lényeges dolgot már nem volt ideje megérdeklődni.
Egy alak jelent meg a sötétben, mikor Védelmező a Megváltóért nyúlt, de aztán nem mondhatni, hogy megnyugodva, de nagyot sóhajtva fejezte be időben a mozdulatsort.
Batman jelent meg előttük, a fickó a TV-ből, bár az újságokban is már olvasott róla a rendőrség által üldözött, a bűnözők által félt denevér ruhás alakról, ki egymaga próbál rendet tenni ebben a mocskos városban.
Brian nem szól, mindenki felé bólintott, és szó nélkül hallgatta végig a híres bűnüldöző "parancsait".
Ez új a férfinak...mióta parancsolgat neki bárki is...a Dokitól eltűri, hiszen tartozik neki, de ez számára is meglepő.
- Várjunk csak Boozly. Megjelent neked itt a három angyal, de hogy fogunk mi bemenni egy ilyen estélyre feltűnés nélkül, amit biztos őriznek, nem is kevesen. Álruhás bemenetelt javaslok, és az sem lenne hátrány, ha meglenne az épület tervrajza. - Magyarázta a férfi, szétnézve a díszes társaságon, de tekintete főleg a munkaadóra irányul, remélve, hogy nem azt kapja válaszol, hogy "azt oldjátok meg ti".
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 1:29 pm

A Denevérember összehúzza szemeit a kérdések hallatán. Talán csak ideges, vagy gondolkodik, esetleg nem érti, hogyan is nevezhetitek magatokat bűnüldözőnek, ha még egy ilyen kis semmiség is az utatokba áll.
- Nekem máshol van dolgom, meg fogjátok egyedül csinálni a munkát. A vendégek között a város krémje lesz. A városi vezetés több tagja, iparmágnások, és sok híresség. Ne keverjetek nagy felfordulást, és lehetőleg maradjatok láthatatlanok. Nem érdekel, hogy csináljátok. Törjetek be Carmine dolgozószobájába, a diófa asztalának titkos reteszében van egy irat, mely nagy segítségünkre lesz. Lopjátok el, és börtönbe dughatjuk. - Védelmező kérdésére, úgy néz ki elsőre nem akar válaszolni, már indulna a "dolgára" mikor mégis válaszra méltatja. - Egy ilyen csapat oldja meg az ilyen problémákat. - A szavai amilyen félelmetesen is hangzanak, olyannyira lekezelőek. Úgy látszik, még nem tart titeket túl sokra, és ez ellen könnyen tenni tudtok. Ezzel hátra lép az árnyékba, és már csak szemei fénye látszik.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 2:52 pm

Batman nem látott el minket túl sok információval. Nem tudtam, hogy ez nála normális, még sose találkoztam vele. Miután elmond bár köztudott információt, el is tűnt. Sóhajtottam egyet, majd megvakartam az orrom. Lehet azzal volt a baja, hogy túl sokat kérdeztünk, vagy inkább a kérdésekkel magukkal? Nem hibáztathat minket azért mert minden csöpp információt megpróbálunk kifacsarni, nem?
-Na jó, akkor ideje tervezni.-Mondtam, majd nekitámaszkodtam az egyik falnak és gondolkodni kezdtem. Ez jó ideig eltartott, mert mindent végig kellett gondolnom, és lehet, hogy így is kihagytam dolgokat.
-Oké, akkor itt a terv. Valamelyikőtöknek álcázva be kell jutnia. A legjobb az lenne, ha az egyik őr egyenruháját tudnánk megszerezni. Azt hiszem te lennél a legjobb megoldás Védelmező. Miután bejutottál, fel kell derítened a szobákat, és találni valami térkép szerűséget, és keress egy helyet ahol bejuthatunk. Én majd a biztonsági szobát keresem fel, átveszem az irányítást, és lekapcsolom azokat a riasztókat amiket feltétlenül kell. Ezalatt ti megkeresitek a dolgozószobát, és vártok a jelemre. Én közben a kamerákon fogom figyelni mikor alkalmas a betörés, és a megfelelő pillanatban egy kicsit játszani fogok a fényekkel, a vendégek legfeljebb azt fogják hinni, hogy pillanatnyi áram szünet... Nos, mit gondoltok?-Kérdeztem érdeklődve remélve, hogy nem csúsztam el semmin, aztán eszembe jutott. Sárkány nem biztos, hogy megválna a maszkjától, ez még probléma lehet.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzer. Dec. 07, 2011 9:44 pm

Okké, szóval akkor úgy tűnik, nem kell nagyon durva dolgokra számítani. Bár azért ez nem biztos... elvégre bármi beüthet, vagy lehet olyan tényező, amiről Batman nem tud. Mondjuk biztos kevés ilyen van.
A lekicsinylését viszont elég rossz hallani. Úgy tűnik, nincs valami nagy véleménnyel rólunk... elég kellemetlen tényleg. Jó lenne bebizonyítani, hogy jók vagyunk... hogy jó vagyok. Sajnos fogalmam sincs, hogy tudnám ezt véghez vinni, de mindent megteszek azért, hogy komolyan vegyen.
Végighallgatom Cybergyík javaslatát. Nem hangzik rosszul a terv, viszont egy dolog nagyon nem tetszik.
- Sajnálom, de az én maszkom marad. Nem feltétlenül azért, mert nem fedném fel előttetek a kilétemet, hanem egyrészt eléggé kirívnék a tömegből, higgyétek el. Másrészt, asszem még nem mondtam, de a képességeim csak a kardom közelében működnek. Szóval bár tetszik az álruhás megoldás, itt sok hasznomat nem vennétek azt hiszem.
Próbálom törni a fejem, de semmi sem jut az eszembe, hogy én mit is csinálhatnék, vagy valami jobb jusson az eszembe, de egyszerűen nem megy. Annyira gáz... Viszont talán kívülről tudnám őket segíteni. Igen, még ez a legvalószínűbb. Ja... valahogy.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzer. Dec. 07, 2011 11:38 pm

A denevérember fricskája és lenézése Védelmező számára nem igen megható, szó nélkül nézi végig ahogy az eltűnik a semmiben. Megrázza fejét, és kérdőn a többiekre tekint.
- Mióta dolgozunk mi neki? Nem az a nevünk, hogy Batman és az Alfacsapat. Apropó Alfacsapat, merre van a mi "minden lében kanál, majd én eldöntöm" Keisha-nk? - Tette fel zavart kérdéseit a férfi, majd miután látta, hogy a többiek már a terveket kezdték kieszelni, ráhagyta a dolgot. Persze elraktározta magában, később, nyugodtabb környezetben még visszatérnek rá.
Két olyan csapattársával hozta össze a sors, akik nem igen válnak hasznára a jelenlegi pillanatban, de Brian megszokta, hogy egyedül dolgozik.
- Rendben, tehát akkor most valakit leverünk, és így jutok be, vagy pedig egy nemesi grófnak adom ki magam, aki hivatalos az eseményre. Mivel Keisha nincs itt, és mivel ő sem szívesen válna meg a maszkjától, kiesik a hivatalos személy, így akkor kerítenünk kell egy biztonsági őrt. Sárkány te leszel az őrszemünk, gyíkarc milyen gyorsan tudsz kommunikátorokat kreálni? Valahogy tartanunk kell a kapcsolatot. - Magyarázta Védelmező, hivatalos átvéve a vezető szerepét, mivel úgy tűnt társai nem igen állnak a helyzet magaslatán, és Keisha sincs jelen, hogy irányítsa a dolgokat, így Cybergyík ötletét felhasználva kell elindulniuk, s már az is biztos, hogy késésben vannak.
Nem lehet mit tenni, még össze kell szokniuk, bár az tényleg eléggé hátráltató, hogy külsejük nem engedi meg az álcázást, és a besurranást.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeCsüt. Dec. 08, 2011 10:51 pm

Batman hallgatja a meglepő szavakat. Védelmező nem tetszik neki, mert hát a sötét lovag a félelemmel kormányozza birodalmát, és aki nem retteg tőle, azzal meg fog gyűlni a baja. Nem szól semmit, csak megrándul egy kicsit Védelmező szavai hallatán. A felvetés nem hülyeség, és még logikai alapja is van. Belenyúl az övébe, és apró füldugókra emlékeztető dolgokat húz elő az egyik rekeszből.
- Tessék ezt használjátok. Így legalább én is hallak titeket. - Cybergyík, és Védelmező felé dob egyet-egyet. Sárkány úgy látszik nem élvezheti a denevéres dizájnos mini fülhallgatók nyújtotta kényelemet. - A biztonságiak szobája, ahonnan a kamerákat figyelik az első emeleten van, a leghátsó szobában. El sem lehet téveszteni ha keresitek. - Ezzel teljesen beleolvad a sötétségbe, és már semmi sem látszik belőle. Ekkor ugyanazon a mély dörmögő hangján megszólal szinte mögöttetek. Vagy csak a visszhang az, amit hallotok. - A közelben leszek. - A szerkezetek kipróbálása után, rájöhettek a működésére, és hogy Aranyszem szerszámával is be lehet fogni a dolgokat.


//Több környi "ismerkedés" tervezés következik. Ti jöttök.//
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimePént. Dec. 09, 2011 6:49 pm

Batman még ad nekünk egy utolsó ajándékot, amit megfogok és megnézem közelebbről, szép kis kütyü és eléggé fejlettnek is tűnt. Megforgattam az ujjaim közt.
-Kösz ez sokat fog segíteni.-Mondtam, közben újra átgondoltam a tervet. Egy pillanatra eltűnődtem, vajon Sárkánynak miért nem adott de utána eldöntöttem, hogy valószínűleg azért mert nem lesz képes részt venni az akcióban a hátráltató felszerelése miatt. Ideje volt kidolgozni a részleteket. Először talán Védelmező feladatát kéne megvitatni.
-Rendben, akkor most, hogy tudjuk hol van amit keresünk, neki is foghatunk. Védelmező, az első feladatod lesz, hogy szerezz egy álruhát, mint azt az előbb mondtam. Az őr ruha azért jobb mert egy vendég nem mászkálhat fel alá a házban ha túl messze merészkednél bajba kerülhetnél, szóval egy őrtől kell megszerezni. Ha bejutottál, akkor kell találnod egy helyet ahol én be tudok jutni, és közel a kamera szobához, Lehetőleg kamera szemlén kívül. Ha van ilyen hely akkor majd elmondod hova kell mennem. Keress ablakokat szellőzőt, bármit, amit használhatok. Ezt követően én szépen leállítom a kamerákat, és te megszerezheted az iratokat.-Ezután Sárkányhoz fordultam.-Mivel túl nagy feltűnést keltenél, ezért te leszel a testőröm. Ha a gépekkel leszek elfoglalva aligha fogok tudniu felkészülni egy betoppanó őrrel szemben. Az lesz a dolgod, hogy mindenkit elkapj, mielőtt, még riadót fújhatnának, mivel látni fogom a kamerákat ez meglehetősen könnyű lesz. Van kérdés?
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimePént. Dec. 09, 2011 10:12 pm

//Off: Azt hittem Batman már elhúzott...na mindegy, nem leszek a szíve csücske Very Happy//

Védelmező kezébe veszi a Batmantől kapott "ajándékot", majd bólintással jelzi háláját, és fel is teszi azt a kívánt helyre. Figyelmesen végighallgatja Cybergyík által végigmondott tervet, majd kiegészítésként közbeszól.
- Rendben haver ez így megfelelő. Viszont a szellőzőrendszer az utcáról nyílik, onnan simán be tudsz jutni Sárkánnyal a seggedben, és akkor még segítséget is kapsz. Ez idő alatt én felmérem a terepet, ha kiiktattátok a megfigyelőrendszert elindulok a szoba felé, ahol feltehetőleg Carmine dolgozószobája van. Fokozatosan mondod nekem Gyík, hogy merre menjek, és arról távozunk amerről bejöttetek, bár a kezemet rá, hogy Carmine-nak van egy titkos menekülőjárata. Divattá vált a bűnözők körében. Sárkány vélemény, ellenvetés? - Tekintett a férfi a bűnüldözők hírességére, de azért még be-benézegetett a sötétbe, nem-e sárga szempárral néz éppen farkasszemet. Kicsit aggasztja ez a Batman figura, nem igen bűnüldöző típus, magának való, és a rendőrség is körözi. Jobb lesz, ha Brian rajta tartja a szemét.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 5:12 pm

- Dr. Löketet nem tudtam elérni sajnos, azért nincs itt - felelem Védelmezőnek, mikor Batmantől megkapják a kommunikátorokat. Egy röpke pillanat múlva kapcsolok is, hogy miért nem kapok. Nem azért, mert hasznavehetetlen lennék, hanem már korábban kaptam Aranyszemtől egyet, valószínűleg ezzel is kompatibilisek. Gyorsan nyúlok is az enyémért és egy kis kutakodás után meg is találom, s sejtésem beigazolódott.
Kapunk még egy-két instrukciót, majd kedvenc bőregerünk el is szelel, jöhet az ötletelés. Cybergyík egész használható dolgokat mond. Azt hiszem, simán megleszünk ezzel. S külön öröm, hogy nem kell kint rostokolnom a kispadon, a testőrség eszembe sem jutott.
- Csak annyi, hogyha a szellőzőn megyünk, akkor én legyek elől. Nem akarok egy gyíkfarkot a pofámba - mondom viccelve. Jól hangzik, szerintem nem is kell mást hozzákölteni. Legalábbis nem jut eszembe semmi, amit nem említettünk volna.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 11:35 pm

Az ötleteim széles skálájára, Védelmező jött, egy másik ötlettel, ha már úgyis a szellőzőket akarjuk használni, akkor induljunk egyszerre.
-Hmm... Végül is így is megoldható.-Mondtam elgondolkodva, miközben újra átgondoltam.-Csak az a kérdés maradt, hogy a szellőzők elvezetnek egyáltalán oda ahova mennünk kell?-Gondolkodtam hangosan, de utána megráztam a fejem. Valószínűleg lesz, egy olyan teremben csak van ahol minden gépekkel van tele. Sárkány is hozzáfűzött egy apró hozzászólást amin csak elkuncogtam magam.
-Rendben.-Még vártam egy pár másodpercet, aztán körbe néztem, és nyújtóztam egyet.-Oké, akkor fektessük át az elméletet a gyakorlatba.-Mondtam miközben önkéntelenül is előre nyújtottam a kezem... Azt hiszem kezdett átragadni rám ez az öklözés, vagy mi a csoda.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitimeHétf. Dec. 12, 2011 8:58 pm

- Mivel a szoba tele lehet számítógépekkel, és csúcs szuper technológiákkal, valószínűleg van szellőzőnyílása. - Gondolkozott hangosan a férfi, ezzel válaszolva Cybergyík kérdésére, hiszen ahol dolgozik, ott is minden iroda felett végigfut a szellőző rendszer.
- Ha valami mégis közbejön, megoldjuk Védelmező stílusban, és majd hallgatjuk Batman korholását... - Vigyorgott a férfi, majd kinézett a kis sikátorból arra fele, amerre indulniuk kell.
- Akkor induljunk, találunk kell egy biztonsági embert, aki lehetőleg egyedül mozog. Azt leverjük, mint a vakablak, bár a csendesség reményében, lelövöm a Megváltóval, és aztán ütjük le. Levesszük a ruháját, megkötözzük és beledobjuk valamelyik csatornába, rá a fedőt, és voálá. - Magyarázta el a férfi következő teendőjüket, majd várta a válaszokat, és remélte, hogy a két ugrabugra, halkan járkáló előremegy , hiszen ő nem éppen mestere az osonásnak, de az is lehet, hogy a sikátor felől kellene megközelíteni a helyszínt.
- Javaslom induljunk a sikátor sötétjében. - Tette még hozzá, majd kezeivel előre engedést szimulált társai felé, kis illemet is belevéve a mozdulatba.
- Csak utánatok. - Adott hangot is akaratának.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák, sikátorok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utcák, sikátorok
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Régi Gotham-
Ugrás: