DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone birtoka

Go down 
+4
Michael White
Sylvian Kervin
Vadmacska
Kétarc
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 11:06 pm

Aranyszem javaslata kissé mellbe vág. Féltem, hogy ezt fogja mondani, és ez a rossz sejtés most valósággá vált. Tényleg az elmebajosokhoz kell mennünk? A darázsfészekbe? Nagyszerű.
A homlokomat ráncolom, míg egy nagyot sóhajtok.
- Szóval megyünk a hibbantokhoz - állapítom meg. - Hát, ha nem tudjuk kívülről megszerezni az adatokat, mondjuk betörni a rendszerükbe, akkor benne vagyok.
Nem tudom, mire számíthatunk az őrsön. Ha arra gondolok, mit műveltek ezek a marhák az előbb, akkor összeszorul a gyomrom. Talán lesz ott valaki közülük, aki normális is és nem csap át Rambóba, amint meglát minket.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 12:14 am

A kocsi sofőrje a gázba tapos, és újra megnyom pár gombot a műszerfalon. A kocsiból berregés hangzik fel, de senki sem tulajdonít jelentőséget neki. Talán ennek kell történnie a gombnyomás után, esetleg a klímaberendezés nem szuperál ezen a meleg délutánon.
- A rendőrség nem minket "keresett", így biztonságban vagyunk. Ha pedig tényleg jók közé akarsz tartozni, dönts el egy dolgot. Együtt dolgozol-e a rendőrséggel, vagy sem. Ha igen, akkor sok nehézségtől szabadítod meg magadat. - Aranyszem kemény szavai szíven ütnek. Talán még ezen nem is gondolkodtál. A rendőrséggel már dolgoztál együtt, de a Tolvajok Fejedelmének is segítettél. A két távlat, jót tenni az igazán jókkal, vagy az ők elkerülésével.


Folytatás: Gotham Városi Rendőrség
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 10:26 pm

Előzmény: Gotham Gazette

Újra a külváros, sőt újra a dúsgazdag Gothami "arisztokrácia" birtokainak széle. Az eltervezett másik bejáratnak még csak a közelébe se tudsz jutni. Egy rendőrségi kordon fogad téged, és potyautasodat. Az úton két rendőrautó áll keresztbe, és egy rendőrtisztnek kinéző férfi felemelt kézzel, és ápolatlan szájjal szólít fel titeket a megállásra.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 9:56 am

~Joey, ő pont megfelelően bátor és milyen kis aranyos. Jó lesz!~ mosolyodom el és örülök, hogy őt kapom. Felszállunk a motorra és élvezettel indítom be a drágám lelkét. Finoman gázt adok, majd elindulunk. Joey persze nem bírja ki, hogy meg ne tapogasson, de ennyit engedek neki, ha már volt olyan kedves és eljött. Ha túl messzire menne, majd szóváteszem neki, de azt szerintem ő sem szeretné. Ahogy közeledünk, már messziről látszik, hogy rendőrkordon veszi körbe a birtokot. Jelentőségteljesen fordulok hátra a fényképész felé, gondolom érti, hogy itt az ideje a munkának. Finoman bekapcsolom a videokamerát is. Majd mikor már elég közel érünk, látom, hogy egy rendőr magához int é s leállít. Levetem a bukósisakom és félredobom a hajam, hogy kiegyenesedjen, majd a aggódó arccal megkérdezem a tisztet.

- Mi baj biztos úr, mi történt? Vitti kisasszony hívott meg engem és a barátomat. Remélem nem történt bajuk! Kérem engedjen be, majd a Falcone család jót áll értem. - mondom neki határozottan és egy kicsit megrántom a gázkart, hogy észlelje, hogy sietnék.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 10:44 am

A jobb oldali rendőrautóban két rendőr ül, és éppen beszélgetnek, fánkok majszolása közben. Nem is figyelnek rátok, az érkező utazókra. Egy van még a kocsinak támaszkodva, és éppen egy félig leégett cigit tart a szájában. Az eget bámulja a szmogon próbál keresztüllátni, hogy a csillagok visszanézhessenek rá. Az utolsó rendőr, aki megállított titeket, csak megvárja míg megállsz, és elkezdesz beszélni. Talán rosszat mondhattál, fut végig az agyadon a gondolat, de bizonyossá válik számodra nemsokára hogy igazad volt. Amikor kiejted "Viti kisasszony"-t a rendőr azonnal a fegyveréért kezd kotorászni, a szemében pedig gyilkos pillantást vet rátok.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 1:27 pm

~Azt a rohadt k*** * * ** * * *~ Szitkozódom magamban és mivel nincs jobb ötletem, megpróbálom fejbe vágni keményen a bukósisakkal váratlanul, mielőtt még lelőne. A sisakot otthagyom, az eredménytől függetlenül pedig teljes sebességgel próbálok elszáguldani a helyszínről. Remélem Joey és a minikamera mindent felvett amit kellett... Persze ez csak akkor lesz fontos, ha túléljük a dolgot. Hátrapillantva megnézem üldözőbe vesznek-e. Ha igen, akkor a rendőrség felé veszem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 5:35 pm

Repül a sisak ki tudja hol áll meg, és kis hogyan talál meg. A rendőrt például nem, mert elég jó reflexei voltak, és sikerült elhajolni a fémtárgy elől. Ennyi elég is volt arra, hogy a közvetlen közelről lőtt halálos golyó, el se hagyja a csövet. A férfi mire összeszedi magát, a motor és utasai már éppen elég mozgékonyak ahhoz, hogy a kilőtt golyók el ne találják őket. A motor már tovaszáguld, mire a rendőrök a kocsiba szállnak. Senki nem találja meg a párost, és azt sem tudják ki nyomozott a rajtaütés után.

//Sylvian Kervin kalandja itt véget ért. remélem nem örökre.//

Epilógus következik: Katonai támaszpont
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2011 6:22 pm

Előzmények:
  1. Blackgate Börtön
  2. Imperátor Étterem


Informátorokon/munkaadókon keresztül jutottatok el idáig. A Római Birodalom egyik székhelyére. A város vezetője elé, kinek szava a halál, és pont ezért vagytok ti itt. Négy marcona harcos, együtt színes társaságot alkotnak. Ki szökött bűnöző, ki pályát tévesztett bárgyilkos, de most a pénzért vagytok itt. Hogy megalapozhassátok a jövőtöket.
A fekete lesötétített kocsi hoz a birtokra téged. A hallban várakoztok, míg Carmine "A Római" Falcone kegyeskedik lejönni hozzátok. A házban félhomály van, de még így is ki tudjátok szúrni a megbúvó biztonsági embereket. Ott vannak mindenhol, a beugrókban, a fal mellett, vagy éppen pontosan mellettetek elrettentésképpen.
Végül megjelenik, színpadiasan leereszkedik közétek a lépcsőn, és leül az egyik asztal mellé. Consilieri-je akár egy árnyék követi. Titeket nem kínálnak hellyel, nem is lenne hova ülni. Egyedüli alkalmatosság a Don-nak jut.
- Üdvözlöm önöket. - Kezdi vontatottan. Minden szavát megfontolja, és azoknak is mintha csak a felét ejtené ki. - Azért jöttek, hogy szívességet tegyenek nekem. A mai helyzet elviselhetetlen mindannyink számára. Véget kell vetni neki minél hamarabb. A feladatuk nem lesz egyszerű, de gondolom pont ezért vannak önök itt. Lecsapni az ellenségre, és végezni az összes csatlósával. Se több, se kevesebb. A háború elkezdődött, és előnyhöz kell jutnunk. A maguk dolga, hogyan is viszik véghez ezt. - Ennyi és nem több a feladatotok. A keresztapa elhallgat, és csak néz titeket. Mintha csak megpróbálná emlékezetébe vésni minden apró vonásotokat. A fejével biccent egyet, mire a Consilieri előre lép, kezében a város térképével. Több ponton is meg van jelölve, a lehetséges célpontok azok. Bukik, pénzmosodák, üzletek, szerencsejáték barlangok, és minden, ami csak Maróni család tulajdonában lehet.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimePént. Dec. 02, 2011 1:36 pm

Úgy látszott a mesternek nem kellettem semmire így szabad kimenőt adott nekem. Az utcák még nem voltak üresek így én is kimentem körülnézni. Megállok egy kávézóba ahol elszürcsölök egy kávét. De nem sokáig volt nyugalmam mivel egy öltönyös, napszemüveges ember ült le elém. Nem tudom ismert-e már engem vagy megint valami megbízás volt a háttérben.
- Segíthetek?
Szólok hozzá és keresztbe font karokkal hátra dőlök. Némán átnyújt egy borítékot. Elveszem tőle és kinyitom. Egy kis levél lakozott benne amibe megírták, hogy munkát ajánlanak nekem ami a megszokott módon a jutalom is nagy lenne. Vagyis nem tudta jól mivel nem írták oda a pontos összeget. Végzek az olvasással, majd leteszem a levelet. De egy dolog megfogott a munkában. A egyik híres család a Falcone család ajánlotta fel ezt a munkát. Nem volt eszembe vissza utasítani így elfogadtam és elindultam a megbeszélt helyre. A megszokott felszerelésbe voltam ami egy gránátvetőből, a kényelmes kis ruhából, és két kés állt rendelkezésemre. Mikor megérkezek a "Római Birodalom" egyik székhelyére érkezek. Rajtam kívül még három ember jött. Veszélyesnek ítéltem meg őket. Szóval úgy gondoltam nem bízok meg senkiben. A folyosón végig menve majdnem mindenhol biztonságiak figyeltek. Innen nem lenne menekvés, de nincs is rá okom. Hamarosan leereszkedik közénk a méltányosan híres Carmine Falcone. Majd leül egy székbe amit mi nem tehettünk meg mivel nem volt mire. Nem igen volt ez baj, de gondoltam, hogy ilyesmi lesz a fogadtatás. Üdvözöl minket utána egy kisebb szünettel elmondja a mondandóját. De nem említette, hogy hova menjünk. Feléje fordulok.
- De hova menjünk?
Szólok neki, de mint derült égből villámcsapás biccent egyet fejével amikor egy ember hoz is egy térképet amin különböző helyek vannak bejelölve. Majd várom a további utasításokat vagy ha már itt az indulás ideje elveszek egy térképet és elindulok a kijelölt célpontok felé.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimePént. Dec. 02, 2011 8:18 pm

Már vagy egy hete, hogy kiszabadultam Arkhamból. Azóta csak tengettem a napokat, nem mertem kapcsolatba lépni a húgommal, se visszamenni a munkahelyemre. Elővigyázatosságból vettem egy pisztolyt. És milyen jól tettem. Nem mehettem vissza a melóba, elvesztettem mindenemet. Hova megy egy magamfajta ember? Hát persze, hogy leereszkedik az alvilág mocskába. Felkerestem sok-sok munkaadót, hozzáértőt, és vártam a megfelelő ajánlatra...jobban mondva bármire, ami fizet. Hál' isten rám mosolygott a szerencse. Felkerestek a hírhedt maffiavezér, a Római emberei, munkát ajánlva. Újságíró vagyok, még ha hivatalosan már nem is, szóval tisztában vagyok vele, mik történnek a színfalak mögött. De nem az én dolgom ítélkezni, én csak a pénzért vagyok itt, semmi másért. A gondolataimat, és az érzéseimet elraktározom, majd a pisztollyal, és egy bicskával a zsebemben megindulok a megbeszélt hely felé. Amikor megérkezek, látom, nem csak én voltam, akit felkerestek.Rajtam kívül még három ide nem illő alakot pillantok meg. Egyikükkel se szívesen találkoznék egy sötét sikátorban, de érzem, itt biztonságban vagyok. A félhomályban, bizalmatlanul álldogálok, a sok biztonságit szemlélve. Számítottam erre, de azért egy kicsit ijesztő. Már kezdek unatkozni, amikor szép lassan lesétál közénk maga a keresztapa. Elszorul a torkom. Ki hitte volna, hogy egyszer ide jutok? Nem is tudom, hogy örülnöm, vagy szomorkodnom kéne. De elég, Falcone belekezd a mondandójába.
Amikor befejezi, egy darabig álldogálok, értetlenül, majd egyszer csak egy férfi lép előre, kezében a város térképével. Előre lépek, és átnézem a térképet. Sok ponton meg van jelölve, tele van lábjegyzettel. Gyorsan átgondolom a helyzetet, majd visszanézek a keresztapára. Bizonyára a Maróni család tulajdonai vannak megjelölve. Azt mondta, ránk van bízva a módszer, hát legyen. Ha már nincs több utasítás, én is kérek egy térképet, majd elindulok a kijárat felé.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 03, 2011 12:00 am

Nem sok idő telt el azóta hogy a Karmester megölte azt a két rendőrt. A bujdoklással nem is nagyon törődött, így fenn állt annak a veszélye, hogy "rá találnak". Nem igazán volt fontos, hogy kik. A rendőrség, esetleg bűnbandák, vagy a magukat igazság osztóknak nevezők. Nem számít, hisz mind egytől egyig férgek. Túlságosan nagyra vannak magukkal és nem veszik észre hogy a háttérben nagyobb erők mozognak, ami úgy söpri el őket, mint egy kis szélvihar a szalmaházukat. A Karmester feltűnés mentesen járta az utcákat. Eldobált üres dobozokat rugdalt és emberekbe ütközött folyamatosan. Néha vissza reagálva egy-egy beszólásra. Nem vette észre, vagy csak nem vett róla tudomást hogy egy kocsi halad mellette. A sötét ablak lehúzódott, amikor egy hang kérte hogy szálljon be a kocsiba. Körül nézett, majd beugrott a hátsó ülésre. Nem mondtak semmit. Egy borítékot dobtak neki hátra, amit olvasás után kiröhögött.
- Érdekesen hangzik! Meglátom mi sül ki belőle. - Ezután, ahogy egy birtokra értek, a hallban várakozott, több másik emberrel, akik testőrök, vagy segédtársak? Minden megjelenésnél fő az első benyomás, a mosoly, ezért egy széles vicsort küldött minden jelen levőnek. A lépcsőn egy alak toporgott le megnyerő karakteres mozdulatokkal. A mázlista leülhetett, még szerencse hogy idáig kocsival hozták. A melóról tartott kis előadást, de egy valami tettszett benne. Kötöttség nélkül tehették a dolgaikat, szóval a módszerekbe senki sem szólhat bele. Nos ez mind szép és jó, de a feladat még mindig homályos. Ekkor lépett be egy másik ember, aki pár papírköteget hurcolt magával, jól láthatóan térképek. Jól szemügyre vette a megjelölt helyeket. Vett egyet magának, majd mint aki gondolkodik tovább lesegette a helyeket. Mivel az eszközök engedtek, nyilván a pusztulásuk a cél. Nem tudja mit válasszon elsőnek, ezért a sorsra bízta és találomra rábokött egy pontra. Az lesz az első hely amit meglátogat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 03, 2011 12:17 pm

Hiába próbáltam elrejtőzni Falcone emberei rám találtak, ám nem az történt amit vártam. Nem volt tűzharc és semmi egyéb, csak egy újabb megbízás. Bár ostoba voltam, hogy azt hittem nem fognak megtalálni, ám úgy tűnik a Falcone lány kiszabadulása megenyhítette Falcone szívét, így a kivégzésem is elmaradt.

Egy új megbízás egy új csapattal. Sohasem halottam róluk, de úgy tűnik, hogy ezek itt még a régi csapatnál szedett-vetetetebbek. Viszont most itt az ideje, hogy én kérjek egy szívességet. Itt az ideje, hogy lépjek valamit a családom érdekében. Az előző megbízás rádöbbentett, hogy legyen Falcone akármilyen kegyetlen bűnöző egy dolog szent számára, a család. Remélem, hogy nem csak a sajátja, hanem másoké is.

- Don Falcone! - lépek előre a többiek közül, hangomra ügyelek, hogy tiszteletteljes legyen. - Tisztában vagyok vele, hogy nem ez a helyes idő arra, hogy most segítséget kérjek öntől, ám most látok reményt, hogy bizonyos emberek elől rejtve maradjanak a cselekedeteim. A családomat Vlagyimir elrabolta, megfenyegetett, hogyha nem teljesítem a parancsait, akkor kivégzi őket. Segítségre lenne szükségem, információra, kapcsolatokra, bármire amivel közelebb kerülhetek a családomhoz. Tudna segíteni valamilyen módon, Don Falcone?

Kicsit arrébb lépdelek, hogy ne keveredjek bele a többiekbe, ahogy ők a térképet kezdik el nézegetni. A távolságot megtartom Falcone-tól, ám biztos szeretnék abban lenni, hogy hallott illetve, hogy lát is engem.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 11:45 am

//Ti döntetek hova mentek, ezt rátok bízom, én csak a környezetet teremtem meg, ti vagytok akik játszatok benne.//

Naomi kezébe kaparintja az egyetlen térképet, a többiek pedig követik kifele. Rajtuk áll hova mennek, és mire döntenek. Együtt több esélyük van, mint külön külön. Ekkora ellenfél ellen csak elbuknának ha felszabdalják erejüket. Így most kint állnak a mérhetetlenül hatalmas kertben, és próbáljátok eldönteni mi tévők legyetek. Na meg, hogyan fogtok eljutni oda.
Eközben negyedik társatok félre vonul megvárja míg eltávoztok és előhozakodik a kérésével. Carmine először furcsán néz rá, majd int a Consilieri-ének, hogy vezessen be egy másik szobába. Nem kell várnod semennyit sem, a keresztapa azonnal követ. Egy barátságosabb helyiségbe juttok. Leültetnek az egyik asztal szélére, A Római veled szembe telepedik le, és várja a kívánságodat. Mikor elmondod sokat hümmög végül megszólal.
- Miből gondolod, hogy segíteni fogok megtámadni a kedves barátainkat megtámadni. Mindig hűségesek voltak hozzám, és gyümölcsöző üzleti kapcsolatot alakítottunk ki. Több éve üzleteltem már Vlagyimir testvérével Boris-sal, és mióta testvére vette át a vállalkozást, ugyanolyan jó a kapcsolatunk. Más részről soha nem tenne a segítségem nélkül hasonlóan galád dolgot. Nem teheti és ezt tudja ő is. - A keresztapa csak beszél, és úgy néz ki nem hisz neked túlságosan. Egy halálbiztos tipp kellene, ami minden kétséget kizáróan igaznak bizonyul, és megingatja hitében Carmine-t.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 12:18 pm

Bizalmatlanul álldogálok a kertben, nézem a többieket. Semmi kedvem velük tartani, de érzem, hogy egyedül nem sok esélyem lenne. Maroni emberei szitává lőnének, mielőtt még elővehetném a pisztolyomat. A negyedik bent maradt a Rómaival, kíváncsi vagyok, miről beszélhetnek. Végül is nem rám tartozik. Nagy levegőt veszek, és a többiek felé fordulok:
- Oké, fogalmam sincs, ti hogy vagytok vele, de én nem akarok rögtön elpatkolni. Azt javaslom, együtt menjünk, ne külön. - mondom, eközben a másik kettő arcát fürkészve. Nem tudom, csapatjátékosok-e. Nagy eséllyel nem azok. De nem hiszem, hogy egyedül nekiindulnának, így hát remélem ők is benne vannak az ideiglenes csapatban. Ismét elnézek Falcone irányába, de még mindig beszélgetnek. Vajon miről folyik a társalgás?
- Szerintem menjünk valami bankba, vagy ilyesmibe. A lényeg, hogy lehessen fosztogatni. Én nem a család szeretete miatt vagyok itt. - mondom halkan, nehogy meghallják az őrök. Mindenki a pénz miatt van itt, miért ne szerezhetnénk egy kis bónuszt? Várom a többiek ellenvetését/helyeslését.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 2:18 pm

Mikor kiérünk az udvarra vagyis csak hárman, mert egyikünk még bent maradt. az egy férfi már javasolt valamit amit egy mosollyal megjutalmazok. Egész jó ötletnek tűnt csak kételyeim támadtak, hogy a bank nem lesz-e túl veszélyes még.
- Jó ötletnek tartom bárki is vagy. De a lényeg, hogy ne mind egyszerre támadjuk meg a bankot. Először is a terv lenne az első és persze nem állíthatunk be állig felfegyverkezve.
Elmondom neki, majd ha meg jön a másik ember aki még bent beszél a Donnal neki is meghallgatom a javaslatát. Mivel nálam volt a térkép így engem kellett követniük. Ám vigyáznom kell velük hiszen nem ismerem őket és így bekövetkezhet, hogy ellenem fordul valamelyikőjük magán célból. De nem ismertem őket és nem is tettem velük semmi rosszat. A térképet elrakom, majd szólok megint.
- Hát akkor először is mindenképp kéne egy járgány.
Majd szétnézek nem-e véletlenségből van itt egy jármű ami el tud vinni minket vagy mi megyünk el vele. Ha találok egyet akkor elindulok vele a városi bank felé és aki velem tart annak is be kell, hogy szálljon. Feltéve ha lesz mibe.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 7:18 pm

Hárman, ahogy kiérnek az udvarra a negyedik ember aki velük van lemarad tőlük. Éppen ahogy nézte Falconeval volt dolga. Talán már ismerhetik egymást, ki tudja, de jobb ha megjegyzi magában. Nyilván ahogy állnak kint az udvaron, méregetik egymást, megfigyelik. Semmit nem tudnak a másikról, ők is ugyan úgy minden lényeges és lényegtelen információt egymásról. Az egyik ember, fölvetette az ötletet, hogy raboljanak bankot. A másik helyeselte, de nem akar egyből a közepébe vágni. Tervezni akart és kocsit szerezni. Egyik ötletet sem lehetett utolsóként fölvetni, ám de tényleg nem rossz ötletek. A Karmester csak figyelte őket. Inkább csak várta mit hoznak össze, és ha valami elvetni valót talál, vagy saját ötlete van, felveti ha itt az ideje. Aminek éppen most jött el az ideje.
- Mi lenne ha, az egészet más bandákra terelnénk. Így nem minket, hanem másokat fognak keresni. Ez lehetne az ellenség félrevezetése. - Széles mosolyt virított a két ott levőre. Talán már a negyedik is hamarosan odaér és csatlakozhat.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeKedd Dec. 06, 2011 5:39 pm

A trió hiába várja a negyedik ismeretlen tagot. A megbeszélésük igen sallangos, de legalább egy nevezőn vannak. A kertben emberek sürögnek és úgy ahogy nem is vesznek figyelembe titeket. Kocsi van több is, mind hasonló ahhoz, amivel hoztak titeket. Sötét ablakok, szinte az egész fekete. Kiköpött maffiózó autó. Csak hát egyik sem a tiétek, és talán ha tesztek érte valamit a megszerzésükét. A legközelebbi egy BMW és éppen két ember nekidőlve cigarettázik miközben beszélgetnek valamiről. Nem halljátok miről, de számotokra nem is fontos.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 08, 2011 9:25 pm

Tehát a még kicsit rizikós terv megvan. Most jön az első része vagyis az odajutás. A legközelebbi autó egy BMW volt ahol két hapsi a kocsihoz dőlve beszélget. A témájuk nem igazán érdekelt, de oda mentem hozzájuk.
- Urak, megkérhetném, hogy vigyenek el egy helyre?
Mosolygok rájuk, de elég siralmas mosolyra sikeredett. Tökéletes autó lenne, de még mindig meg kéne beszélni a tervet. Mert ha nincs terv nincs győzelem se. A két fickó válaszától függetlenül szólok az előző férfihoz.
- És hogy gondoltad? Mi lenne a terved?
Kérdezem tőle, mert ha előállt egy ilyen ötlettel akkor biztos van valami terve is. Ha nincs akkor mind megy a süllyesztőbe és akkor nem igen fogok rá kedvesen reagálni.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 8:44 am

Követem a többieket. A nő odaszól pár emberhez, akik egy BMW mellett füstölnek. Nem biztos, hogy olyan jó ötlet ez...habár elvileg most mi vagyunk a profik. Akkor meg kéne próbálni úgy is viselkedni. Odaszólok ahhoz a kettőhöz:
- A Római biztosított bennünket, hogy bizonyos határokon belül igénybe vehetjük a segítségüket. Remélem, egy kis fuvarozást még elvállalnak. - mondom. Ha esetleg nem hisznek nekem, tovább folytatom a hazudozást. Voltam én tudósító, meg újságíró is, tudom én, hogy kell manipulálni az embereket. Ha elhiszik, a felé fordulok, aki a bandák bemocskolását ajánlotta. Meghallgatom a tervét, ígéretesnek tűnik. Mások bemártása mindig is kifizetődő, csupán jól kell csinálni. Eközben továbbra is várjuk a negyedik tagot. Vajon hol marad?
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 10:37 am

Miközben haladnak a kocsi felé, a másik két ember biztos a felvetett ötleten rágódik. Mind ketten a kocsira pályáztak, hogy legyen valami luxus kiszerelésünk, hisz ki látott már olyat hogy valaki gyalog rabolja ki a bankot, főleg ha milliókról van szó, sőt valamennyi összeget megtartva a többit fel is gyújthatjuk. Míg a kocsit intézik, az egyik meg is kérdezi, tervem részleteit.
- A terv úgy hangzik, hogy előbb kell pár utazótáska és valami ami takarhatná az arcunk, logikus módon. A kamerákat nem intézzük el, imádni való ha megörökítik amit csinálsz. A biztonsági őröket és akinél fegyver van, leszerelnénk. Mindenkit a pult mögül az előcsarnokba terelnénk, de ez csak egy ember feladata lenne, nehogy valakinek eljárjon a keze. - Nagy gondolkodásba esik majd tovább folytatja tervét. - Valamelyikőtökkel és azzal az emberrel aki ki tudná nyitni a széfet, valamennyi pénzt összegyűjtenénk az utazókba, a többit felgyújtanánk. Majd megüzenünk egy viszontlátást, más banda, esetleg bandafőnök nevében. - A tervet elmondta, de várja a többiek hozzászólását, mit tennének hozzá, vagy mit vennének el belőle.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 12:59 pm

A kocsi mellett álló tagok összenéznek, majd az egyik megrántja a vállát, elkezd kotorászni a zsebében. Csilingelve húz ki egy kocsikulcsot onnan, és odalöki Naomi-nak. Olyan flegmán és könnyedén, mintha csak egy értéktelen vacaknak a kulcsa lenne. Nem egy több százezres kocsié. Ezzel egy hang nélkül arrébb mennek, és törődnek a saját dolgaikkal. A negyedik tagotok nem úgy néz ki, mintha követni akarna titeket.
A kocsi üres, a célpont adott, igaz még egy pillantást sem vetettetek igazán a térképre, hogy hol is lenne az. Szóval indulhattok, vagy várhattok még, ez csak tőletek függ, más nem dönthet helyettetek. Már senki sem törődik veletek, van mindenkinek jobb dolga, mint hogy a végrehajtókkal kekeckedjen.


//Na akkor először egy kis dorgálás. Kártyás ember, A Karmester, kicsúsztatok a saját magatok által megszabott határidőből. Most nehezítést nem kaptok, köszönjétek a jó szívemnek, meg annak hogy én is csak most tudtam írni. Szóval ne forduljon elő ilyen még egyszer ha lehet, mert akkor már nem leszek ilyen könyörületes.//

//Most pedig van több körötök tervezni, beszélgeti, ismerkedni. Majd közbeszólok ha kell, és azért az időkorlátot tartsátok be.//
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 9:05 pm

Még mindig kissé bizalmatlanul szemlélem a másik kettőt, de kezdek felengedni. A fekete hajú terve tetszik, kész káosz van Gothamben, legalább a felfordulásban nem keresne minket senki. Örömmel nyugtázom, hogy a kocsi is a miénk.
- Jó ötlet. Ajánlanám a Forrófejűek bandáját, elég nagy ahhoz, hogy ismerjék a hatóságok, de nem elég tökösek ahhoz, hogy szembeszálljanak velünk, ha esetleg megtudják, hogy kinek dolgozunk. Általában rongálni is szoktak, szóval ki is élhetjük magunkat. Mindig is szerettem volna szétverni egy bankot. - vigyorgok, miközben tovább kutakodok az újságírói múltamban információk után.
- És ha már Maroni bankját akarjuk kirabolni... - kis szünetet tartok, hátha valaki közbeszólna. - ...akkor tudok egy helyet. Nem nagyon titkolják, hogy maffiabank, de a rendőrség semmit se tud tenni ellene. Elkérhetem? - mutatok a térképre, majd ha megkapom, megkeresem rajta a helyet, és megmutatom a többieknek.
- Amúgy...hívjatok Kártyásnak. Kissé flúgos, de hát az igazán király nevek már foglaltak. - mondom. Hagyjuk csak ki a dologból az igazi nevemet. Jobb ez így.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Dec. 12, 2011 4:14 pm

A Karmester továbbra is várja a válaszokat, míg az egyik alak, aki Kártyásként mutatkozott be. Még bandát is ajánlott, sőt eléggé jót. A pusztítás csak ínyére van, és a fene sem gyanakodna. Bár a másik még nem reagált rá. A Karmester úgy gondolta ő is bemutatkozik.
- Engem hívjatok Karmesternek. - Mélyen meghajolt előttük, de több szót nem fecsérelt rájuk.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Dec. 12, 2011 9:27 pm

A fiúk oda dobják nekem a kulcsot amit reflex szerűen gyorsan elkapok. Akkor a kocsi megvan. Még ránézek a másik két férfira akik már be is mutatkoztak. Előtte természetesen oda adtam a térképet. Közben rajtam volt a sor.
- Hívjatok Naominak. Na beszállás!
Mondom nekik és beülök a kormány mögé. Elég hülyeség volt ilyen neveket kitalálni, mert attól, hogy mondunk egy normális nevet az nem biztos, hogy az igazi lenne. Én direkt megmondtam az igaz nevem. Idegeskedjenek ők, hogy hazudtam-e vagy sem. Beindítom a kocsit, majd újra megszólalok.
- Akkor irány bank!
Majd elindulok ahol a térkép jelölte. Nem tudtam mi lesz a negyedik férfival, de ha eddig nem jött magára vessen.


// Bocs Stalker, hogy itt hagyunk, de el kéne már kezdeni a pusztítást Smile //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitimeKedd Dec. 13, 2011 11:29 pm

Fenébe is Vlad túlságosan az ujja köré csavarta az ittenieket. A többiek előtt nem beszélhetek tovább, már így is elégé elárultam magamat. Arrébb állok, míg ők a haditervüket próbálják összerakni. Bankrablás? Ez a nagy ötletük? Nem akarok belefolyni, inkább azon gondolkodok, hogy hogyan győzhetném meg Falcone-t az igazamról.

A felfordulás most elég nagy a városban, így talán lenne esélyem, hogy komoly csapást mérjek Vladra és észrevétlen maradjak. Falcone segítségével viszont sokkal több esélyem lenne. Talán, ha sikerülne valamelyik emberét rábírnom arra, hogy köpjön, akkor az elég lenne a Donnak. Gondolkodás közben kimennek a többiek, itt az esélyem, hogy beszéljek Falcone-val.

- Don Falcone, megértem, hogy nem hisz nekem, ám szeretnék egy esélyt, hogy bizonyíthassam az igazamat. - itt megállok, nem leszek ostoba és nem osztom meg a tervemet, csak akkor, ha már megkaptam a beleegyezését.

// Semmi baj srácok, én úgyis más úton megyek. //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone birtoka - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone birtoka
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Falcone kúria

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: