DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Gotham Gazette

Go down 
+7
Sid Barret
Andrew Ramirez
Kurt Bozek / Griff
Sylvian Kervin
Robin
Matt Dent
Vadmacska
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 2:02 pm

A főszerkesztő szeme kikerekedik az érkezésedre, és egy pillanatig csak sandán néz rád, de utána rájön nem hazudsz. Megköszörüli a torkát, lecsapja a telefont, amibe éppen beszélt, végül a mozzanata záró akkordjaként elkezd artikulálatlanul üvölteni. Ennek eredménye pedig behúzott farokkal oldalog ki mindenki az irodájából, rajtad kívül. Az utolsó beteszi maga mögött az ajtót, és csak ezután szólal meg.
- Úgyis el akartam őket már küldeni. Na mesélj gyönyörűm, mit tudtál meg. Miről beszélsz? Milyen Holdfény? Mi van Viti-vel? Mondjad már, ne kelljen harapófogóval kihúzni belőled minden szót. - Kezd sürgetni, és látod ahogy megjelenik azaz ér a nyakán, ami csak akkor üti fel a fejét, mikor nagy dohányra, cikkre, vagy valami világrengető dologra számít.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 3:16 pm

- Ó, ezt lehetne majd még egyszer? Jól esett! - mosolyodom el egy kicsit és szépen odalépkedek hozzá, majd a "vallatószéket" kihúzom és belehelyezkedem. Még egy picit hagyom szenvedni, és összekaparom a gondolataimat.

- Szóval a lényeg, hogy voltam a Falcone villába. Éppen Vittit izzasztottam, mikor megszólalt a riasztó és három maszkos pofa tört be hozzá. Sárkány, Aranyszem és egy számomra eddig ismeretlen tag, Holdfény. Egy kicsit ritkítottak a testőrökön - figyelve arra, hoyg ne haljanak meg -, majd kérdezni kezdték Vittit, hogy hogyan ússza meg a tárgyalást Sofia. Nem lepődtünk meg mikor elrablásról esett szó... Csakhogy ezután jön a GYRE és mindenkit kinyírtak akik a villában voltak... Rajtunk kívül. Vitti, én és a három - illetve az érzékeny sofőrnővel együtt négy - jómadár megmenekült, ezután kiraktak. A lényeg, hogy Sofia meg fogja úszni, ha az "elit osztag" - itt macskakörmöt mutatok az ujjaimmal - elrabolja az ügyvéd lányát. Szóval, mit tudunk a támadásról? Mit akartak a rendőrök? Bár gyanús, hogy nem csak úgy arra jártak... - összegzem a gondolataimat és gondolkodó arcot vágok.

- Aranyszem ismert engem... Szóval mi legyen? Várjuk meg a tárgyalás végét? Sajnos nem volt többet szükség rám és nem tudtam egyik frakcióval sem maradni... Pedig igyekeztem! - villantom meg legfényesebb mosolyom a szerkesztő felé.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 11:43 pm

//Macskaköröm? Az mi? Very Happy //

A főszerkesztő csak leesett állal, hallgatja a mondandódat, majd végignéz alaposan, utána újra szemügyre veszi a csinos kis buksidat. Végül elkomorodik az arca, és mintha csak olvasnál a fejében, mindjárt rád borítja a bilit.
- Azt hittem már tapasztaltabb újságíró vagy Sylvian. Ez mind szép és jó, de hol marad a bizonyíték? Nem hallott senki a városban rendőrségi rajtaütésről, sem "elit osztagról", sőt még a fura "szuperhősök" szövetségéről sem. Alá tudod támasztani valami bizonyítékkal ezeket? Mert ha nem akkor nem közölhetjük le a cikkedet, nem vagyunk mi zugfirkászok. - Csóválja meg a fejét, és sajnálkozik, hogy drága szépreményű riportere nem hozott anyagot, csak feltevéseket. Talán mégis jobb ha Vale mellett dönt, és neki adja a címlapot.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 10:09 am

- Tapasztalat vagyok, de nem volt lehetőségem semmire. Ha lőnek rád, örülsz, ha túléled. Lehetőségem sem volt semmire sem. Persze, most felpattanok a motoromra és megnézem, hogy mi van a Falcone villában, egész pontosan mi az ami maradt belőle, ugyanis eléggé szétlőtték, amit nehéz lesz eltávolítani. - mondom neki, majd elviharzok az irodából. Szereznem kell egy minikamerát és visszamenni. Na de hol? Nem nagyon árulnak ilyet legálisan. Nem gond, felhívok néhány ismerőst. És ezt is teszem, ha tudnak szerezni elmegyek érte, ha nem, akkor újabb terven töröm a fejemet.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 7:21 pm

Hála istennek ilyen személyek még a szerkesztőségben is megtalálhatók, így nem is nagyon kell elmenned a közelből. Az első emeleten Sam, mindig rendelkezik a mindenki számára közkedvelt technikai vívmányokkal. Riporterek mint, te előszeretettel szoktak tőle kölcsönbe kapni ketyeréket.
Egy kis lépcsőzéssel el is éred a "munkatársadat", aki mindenesként szerepel a szerkesztőség bérlistáján. Titkos múlttal rendelkező szem, azonnal a készségesen teljesíti kérésedet. Az ilyen számítógép mögött ülő, és bütykölgető alakok gyengéje a szebbik nem, aminek te jeles és gyönyörű képviselője révén, csak egy kis flörtbe kerül bármit megszerezned tőle. A mikrokamera megvan, most jöhet a következő lépés.
Vissza az elejére Go down
Sylvian Kervin

Sylvian Kervin


Hozzászólások száma : 80
Join date : 2011. May. 25.

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 9:37 am

Elindulok és felkeresem az én szuper lesi fotókat készítő drágámat. Talán az egyik legjobb a szakmában nem is értem mit keres itt. Ő sem érti, hogy én mit keresek itt, mondjuk. Ha ráér mondom neki, hogy hozzon sisakot, mert a motorommal megyünk. Amennyiben így tesz, elindulok vele a szépségemen vissza a Falcone villához. Mivel tudom, hogy van "másik bejárat", arra fogok menni, kikerülve az esetleges akadályozó tényezőket. Ha már közeledem a villához, bekapcsolom a kamerát és remélem, hogy a fotósom is csőre töltve tartja a gépét...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 10:24 pm

Joey a túlbecsült fényképész, akár csak egy pincsi úgy követ téged. Na nem csak a szembetűnő formáid miatt, hanem mert ismeri annyira a lap riportereit, hogy tudja kit érdemes követni. Ebbe a csoportba természetesen te is beletartozol, így gépet, felkapva követ is téged a halált hozó járművedre. Talán túlságosan is élvezi a veszélyt a fickó, mert az utazás közbeni beléd karolás kicsit intimebbre sikeredett, mint számítottál volna.


Folytatás:Falcone birtoka
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 5:58 pm

Gyűlölet Elszabadul -Csillagösvény
Epilógus


Fényes nappal van, kevés adatik meg Gotham City-ben. A leghidegebb évszak lassan eljövőben van, ám ennek még csak az előjelei látszódnak. Az óceán felől még mindig a kellemesen meleg szellő fújdogál, ám a kellemesen meleg szellő néha nem is olyan gyenge. Mintha vihar előtti csend lenne, minden tiszta és csodálatos. A mocskot, és koszt kifújta, így az emberek élvezhetik a kissé hűsebbé váló időt.
Magas házak ablakai visszatükrözi Apolló fényét. Az emberek talán egy ilyen napom még kedvesebbek is lennének egymáshoz. Egy ilyen napon minden megeshet, és megtörténhet. A Gothami Óratorony elütött már a tizenegy órát, az emberek lelki szemei előtt az ebéd, és a félórás szünet lebeg, ám ez nem az a nap lesz, amikor egyszerűen megkaphatják.
Sprang River mélye furcsán mozdul. Most nem a szokásos gyári vegyületek pöfögik fel éppen csak nem halálos mérgüket. Ez valami annál is szörnyűbb. Három hatalmas hullámtaraj indul meg a part felé. Csónakok sodródnak el, és rémült, na meg őrült horgászok dobják el botjukat mikor meglátják a szörnyű gépezeteket. Három félelmetes koponya emelkedik ki a vízből, és megannyi lábukkal lépnek ki a partra. Gép szívük ütemesen ver, és megállíthatatlanul tartanak ismeretlen céljuk felé.
Közben surranó árnyak haladnak a város érverésében. Mocskos csatornák eregetik bűzüket az ég felé, és még más valamit is. Megannyi zöldbe öltözött harcedzett lény tör a felszín felé. Céljuk egy megváltoztatni a világ arculatát, megváltoztatni a felszínt, hogy ami fent van, lent legyen, és mi lent volt az az égig törjön. Elindulnak a csillagösvények a végtelenbe, és tovább.

Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 6:51 pm

Griff áll a Gazette tetején és figyeli a még ki sem alakult eseményeket. Beholder lassan csordogáló információ a fülét zanzásítják, és még csak az elején tartunk. Ujjait megropogtatja belenéz a napba, kifújja az évek óta bent tartott sóhajt. Most már megteheti, csak a világ ellen kell ma kiállnia.
- Beholder közvetíts! Megingathatatlan, Éjbennjáró, Amphitrite ússzatok a városba, és induljatok el a S.T.A.R. laboratóriumba a legrövidebb úton...

Három Szküla osztályú lépegető úszik a Sprang River partja felé. Lassan botladozva lépnek ki a partra. Vaskos lábuk döngve érintkezik az aszfalttal. Újra, és újra, mint valami őrült dobos hívja fel a figyelmet a veszedelemre. Az utcán felfele tartanak a város szívébe. A három lépegető, nyolc-nyolc emberrel a gyomrukban követik eltökélt kapitányukat.
(kedvcsináló csak az első 13 másodperc)

Nyirkos szél csapja meg a griff alakú sisakot. A gazdája meg sem rebben, csak újabb gondok felhőzik homlokát. Harmincnyolc saját katonája várja parancsát. Érte másznak a város mocskába, a célért mi mindannyiuk agyába beleégett. És ott van velük a bérencek is. Erős, ám zabolátlan erő, mit irányítani szinte lehetetlen, csak a felsőbb erők a megmondhatók hogy úgy alakul a nap, ahogy tervezve lett.
- Gyalogság ideje a felszínre bukni. Minél közelebb a S.T.A.R. laboratóriumhoz, ebbe ti is beletartoztok Lupin, Barret, Ramirez, Williams. - Negyvenkettő ember három csapatban halad a csatornákban. Jobb szárny Rajesh vezetésével halad előre, itt van még Ramirez, és Lupin is. Balszárny Paul vezetésével halad Barret, és Williams-el együtt. Mindkét csapat fel van szerelve headsettel hogy hallják vezetőjük parancsait, és a vezetők hallják Griff utasításait.

A gyalogok felkészültek, már csak a futókat kell elhelyezni. Ők már tudják a dolgukat. Gorgon utcán járkál megfelelő épületet keres. A legmagasabb a S.T.A.R. laboratórium közelében, hogy jó rálátása legyen magára az épületre, és még a vezetőt is lássa. Bármennyire is fontos a cél prioritás mindig a király védelme. Bármi áron.
Kiméra nem sokat teketóriázik megvan a magához való esze. A száján még érzi szerelmének csókját. Szíve gyorsan ver, most mindenre képes, nem törődve semmivel hogy ki látja meg, vagy ki nem. Az utca közepén sétál, autók dudálnak ,és emberek anyázzák a bűnözőt. Még nem ismerte fel senki, de nem is fontos. A cél a S.T.A.R. laboratórium. Ballonkabátja alatt három tartály gyújtófolyadék, titkos zsebeiben két tucatnyi dobótőr, és rejtett csuklózsebében maga a Kígyófog. Minden megvan a sikeres akcióhoz.

Végül Atroposz, kit póriasan csak Sylviannak hívnak. Lassan lezárja gépét. Az óra elütötte a tizenegyet, ideje megkeresni a mai sztorit. A város hősökért kiállt, ezen pedig jót lehet keresni. Fényképezőgépe a nyakában, diktafonja, és mini kamerája a zsebében. Na és ha már minden kötél szakadna egy toll és egy notesz is megtalálható a fegyvertárában, mély dekoltázsát a végére sorolva fontossági sorrendnél. A lift halk pinggel adja tudtára most már az utca szintjén van, ideje elmerülni a mocsokban.

Az egész támadás szülőatyja elmosolyodik, most már csak helyes irányba kell billenteni a mérleget. Nem szabad túl sok keservet zúdítani a világra, a jót kell előtérbe helyezni, különben nem fog sikerülni.
- Beholder keress rá az útba eső feltételezhető alvilági bandákra, és búvóhelyekre. Mindenre szükségem van, ami árthat a városnak. - A mesterséges intelligencia elindítja a kereső algoritmust. Tematikus keresővel bújja végig az össze pletyka rovatot, bolond blogolókat, és a híreszteléseket, maffiózók után kutatva, kiket Griff keres. És még pár csinos tűzfallal is megpróbálkozik hátha áttörhetőek, és olyan információk birtokába jut, mi segítheti a nagy cél elérését.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 10:00 pm

Egy Griff nevű alvilági alak keresett meg napokkal ezelőtt, egy nagyon vonzó ajánlattal. Természetesen tőlem megszokott módon úgy nyitottam, hogy a felajánlott összegről lemondtam, nem a pénzért csinálom, ez az élvezetről szól. Ettől függetlenül követni fogom a parancsokat és segítek, hogy átformálja a város arculatát, kell egy kis pusztítás és káosz a városba. Rajtam van az új nanopáncélom, ez a megfelelő alkalom, hogy élesben is tesztelhessem. Majdnem a teljes fegyverzetem nálam van, a páncél hátán lévő nanokarmok az összes kisebb és nagyobb lőfegyvert a helyükön tartják, az exoizomzat segítségével a mozgásban sem akadályoznak. A csatornában haladok a gyalogosokkal együtt, használom a páncél belső oxigéntermelését, hogy ne csökkentse a koncentrációm a külső szagok hatása, valamint a letapogató rendszert, hogy jobb látási viszonyaim legyenek. Oldalra nézek társamra, a Holdfejű, legutóbb akkor találkoztam vele, amikor véletlenül az idegen fegyverrel lelőttem, de hát ez Gotham... itt bárki visszatérhet, ezen meg se lepődök. Haladok tovább a csatornában, amikor a kommunikátoron keresztül hallom a parancsot.
- Itt Ramirez. Értettem. Amint a felszínen vagyunk csatlakozhatok a légierőhöz?
Megvárom a választ, majd a legközelebbi csatornafedőt és kijáratot keresem. Ahogy megtalálom megpróbálom egy erőteljes ütéssel felrepíteni a fémlemezt, majd kimászni a csatornából. Kint figyelek, hogy ne üssön el rögtön egy esetleges szembe jövő jármű. Ha kint vagyok és engedélyt kaptam rá, akkor a z ionhajtómű rendszer segítségével, ha nem gyalog indulok el a S.T.A.R. laboratórium felé. Egyelőre minden irányba figyelek, az érzékelőket bekapcsolva tartom, és várom mikor érkezik meg a rendőrség majd a nagyobb rendfenntartó erők.
~ Kezdődjék a játék.
Vissza az elejére Go down
Sid Barret
Civil
Civil
Sid Barret


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2013. Sep. 04.

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeKedd Dec. 03, 2013 2:37 pm

Bérencek. Úgy látszik itt most ez megy, ugyanis egy igen tehetős alak, nem kevés összeget ajánlott fel a segítségért. No nem mintha annyira rá lennk szorulva, de egy kis mellékes sosem árt. Egy Griff nevű alak akar valamit, igazából a részletekre, úgy őszintén nem figyeltem, de majd időközben kiderül. A csatornákban haladunk előre, több másik emberrel. A ruházatunk...zöld. Nem az én színem, az biztos, és nem is áll jól, de hát ez van. Szó nélkül megyek a többiek után, emberek. Mind, egytől egyig. Semmi különleges nincs bennük, mégis a zöldek annyira hajtják őket előre, hogy akár a saját anyjukat is odaadnák érte. Ő dolguk. Merengésemből a "főnök" hangja ránt ki, mikor kiadja a felszínre emelkedés parancsát, és minden egység megkezdi a kirajzást a legközelebbi csatorna fedőkön. Elöl megyek, de nem én vagyok a legelső, és bár nem számít, jobb ha nem hullik el mindenki az elején.
Vissza az elejére Go down
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 05, 2013 2:19 pm

Pár nappal ezelőtt új megbízás futott be. Fura feladat volt, mert nem lehetett ölni. Nem nagyon tetszett a dolog, de hát ha ennyi pénzt kapok érte, akkor természetesen elfogadom. Kellemes meglepetésként ért, hogy felszerelést is kaptam, többek között egy szónikus fegyvert. Már előző éjszaka lementem a csatornákba, mert nem akartam  megégni a napon. Szerencsémre a felszerelés a golyóállóság mellett elég nagy testfelületemet eltakarta a nap elől, ahol pedig kilátszott volna a bőröm, oda szövet került. Nem engedhetem meg magamnak, hogy szénné égjek. Mondani se kell, a túlfinomult szaglásom miatt 'majd kiégette az orrlyukaimat a csatorna bűze, de nem panaszkodtam. Az oxigéntartályt hagytam a fenébe, mert úgyse lélegzek, csak ha akarok. Itt viszont muszáj volt. A szagok már előre jelezték a közeledő embereket és nem akartam, hogy váratlanul érjen az érkezésük. Megvártam társaim érkezését, ami nem egy rövid várakozás volt, de hát ilyen az élet. Aztán meghallottuk a főmufti hangját és elindultunk. Kicsit megfigyeltem a többieket. A szívverésük normálisnak hangzott és a szaguk sem volt furcsa. A csatornában kicsit kellemetlen volt szag alapján megvizsgálni valakit, de érzékeny orrom könnyen szétválasztotta a társaim saját szagát a csatorna bűzétől. Így vettem észre, hogy az egyik velem lévő fickó más. Nem látszott semmi, de biztos voltam benne. Más volt a szaga. Megjegyeztem magamnak és tovább haladtam. Végül elértük a csatorna feljáróját. Még egyszer ellenőriztem, hogy nem látszik-e ki valahol a bőröm, majd egy határozott ütéssel felküldtem pár méter magasságba a csatornatetőt és kimásztam a tűző napra.
-Hát persze. Végül is, mindig fényes nappal kell támadni, amikor még egy felhő sincs az égen. Csak azért, hogy engem szórakoztassanak.-morogtam.
-Nyugi haver! Igen, a fajtánk nem a napra lett tervezve, de hát ilyen az élet. Nem égsz meg, szóval pofa be és ne nyávogj, mint egy macska.-kaptam meg a választ Richardtól. Lehet, hogy a többiek hülyének néznek, mert magamba beszélek, de nem nagyon foglalkoztat. Inkább újra megfogtam két kézzel a fegyveremet és elindultam a labor felé.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 9:16 pm

Megigazította kosztümjét, majd a Holdfejű elvigyorodott. Imádta a helyzetet, s a lehetőséget, a lehetőséget valami nagyobb elérése felé.
A golyóálló páncélt látatlanul fölvette zakója alá, s a ruha hátán kivágott egy lyukat az oxigénpalacknak. Ahogy megtette e lépést már el is döntötte, hogy ahogy lesz ideje ezt a felszerelést beleépíti a cilinderébe. Ezután kezébe vette a hangfegyvert is, s elszörnyedt, mennyire nem illik a kezébe bárminemű lőfegyver. Biztonság kedvéért elrakta ám tudta, a jövőben ezt is átalakítja majd saját szájízének megfelelően.
Nem tudta hogyan találták meg, láthatóan a Griff keze messzebbre ér el mint akárki sejtené, s ez a fajta tudás az igazi hatalom. Büszkén állt fel, s kezeit zsebredugva sétált ki a sikátorból, új főnökének a levelével a mellzsebében, s ahogy egyre több ember bámulta meg az utcán a holdfejű több mint két méter magas alakját, eszébe jutott a kristályos világban szerzett csuklópengéje s elvigyorodott. Gyilkolásra ugyan nem használhatja, ám a meglepetés ereje mindog jól jön.
Magabiztosan sétált a Star labor irányába hisz biztos volt benne, számára is akad valami értékes. Természetesen követni fogom a parancsokat, ám ez nem jelenti azt, hogy ne tenném azt ami ténylegesen nekem kedvez...
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Dec. 23, 2013 11:50 am

Kurt + NJK-i (sok van, nem sorolom fel Very Happy), Lupin, Sid, Justin, Ramirez

A város nyüzsög és mit sem sejt arról, hogy milyen fenyegetés van készülőben. Olykor hallani egy-két kisebb robbanást, gyorsan haladó rendőrkocsikat, de ez Gotham. Itt ez mindennapos. Az emberek jönnek-mennek nem csak az utcán, de az irodákban is, hogy a sok-sok papírmunkát gyorsan el tudják végezni.
Beholder mikor rákeres a bandákra, néhány ki is ugrik neki. A környéken négy banda található, de ezekből csak kettő tartozik nevesebb alvilági személyekhez. Az egyik Pingvin kisebb bandája, aki pár utcával lejjebb otthonosodott be egy régi épületbe. A másik pedig Fekete Maszké. Ők elvileg az utcán lévő egyik magasabb épület irodáiban tevékenykednek. Van még itt két kisebb banda, melyek inkább csak huligánokból áll, akik próbálkoznak nagyobb csoportokba vergődni, de az utca mocskánál nem jutottak feljebb úgy mint Pingvin és Fekete Maszk.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Dec. 25, 2013 8:24 pm

Beholder élettelen hangja felhangzik a sisak hangszórójában. Soha nem lehet megszokni az életre kelt gépet. Minden egyes szavat az elmémbe vésem, és készülök a következő parancsomra.
- Traian kapitány új célpont, a Beholder által megjelölt veszélyforrást kiiktatni! A lehető legkevesebb áldozattal! Az akció előtt megadásra felszólítani! - Traian kapitány rövid válasz után a Megingathatatlant a Pingvin búvóhelyeként megjelölt épület felé vezeti. Hatalmas lábak követik a parancsot. Anaiah minden megingás nélkül irányítja a sok lábat. Minden láb az aszfaltra érkezik, és megpróbál úgy lépkedni hogy a lehető legkevesebb járulékos kárral járjon a megérkezés.
- Dražen kapitány új célpontja, amit a képernyőn megjelölt Beholder! A célpontot kiiktatni, a lehető legkevesebb áldozattal! Akció előtt próbálja meg nem fizikai úton végezni! - Újabb rövid válasz harsan a közvetlen rádiókapcsolaton, és a képernyőn Fekete Maszk titkosnak mondott búvóhelye felé irányítja Éjbennjárót a hatalmas gépezet. Czesław izzadó homlokkal próbálja a sok lábat megfelelően irányítani. A több tonnás szerkezet, egyetlen megingást sem mutat, és halad az általa lyuggatott aszfaltos úton.
- Þeudobald kapitány két célpontot kap a végső feladat előtt! A célpontokat a Beholder megjelölte! Kiiktatni a célpontokat, a legkevesebb áldozattal! Mindenek előtt vér nélkül oldja meg a feladatot! - Kapitány csak biccentéssel nyugtázza a dolgot, aminek rádiókapcsolat közben nem sok értelme van, de ez nála már szokás. A kecses Amphitrite könnyedén kapkodja lábait, Adam vaskos szemüvege mögül figyeli ahogy ujjainak művészi játéka megannyi lábat szinte tánclépésekben mozgatja a kisebb bűnözők búvóhelyének egyike felé.


A bástyák elindultak a számukra megjelölt igen csak göröngyös, és romokkal tarkított útján. Most jöjjenek a gyalogok. A csatornák mocskát már elhagyták, és most már a napfényben várják a következő lépést.
- Rajesh alakulatával kisebb sikátorokon keresztül vegye az irányt a S.T.A.R. laboratóriumba! Keletről közelítse meg! A feladat lopakodás, nem szabad szemtanúknak lenniük! Rajesh vér nélkül! - A parancsnok a jobbszárnyat a tőle megszokott módon hang nélkül irányítja. Kézmozdulatok melyek még előző életéből ragadtak rá, ám ezek nem a megszokott kommandós mozdulatok. Mint ahogy mindent ezt is A gyűlölet serege saját képére formálta. A mozdulatok egyszerűk. Mindenki kövesse, csendben hang nélkül, nem lehetnek szemtanúk. A tucatnyi ember egyként bólint (már ha a bérencek is), és ahogy csak engedi a védő ruházat, a leghalkabban indulnak meg.

Jön a következő gyalogos csapat.
- Paul parancsnok! Lehető legkevesebb feltűnéssel induljon a S.T.A.R. laboratórium felé! Nyugatról közelítse meg, semmi feltűnés! Lehetőleg ne legyenek szemtanúk! Semmi gyilkolás! - Paul rövid válasszal adja tudtomra megértette a parancsot. És kevésbé kurtán, de annál barátságosabban adja át embereinek. A feladat egyszerűbb lehető leghalkabban indulni meg a cél felé, semmi feltűnősködés, semmi vér, és szemtanúk is csak eszméletlen állapotban lehetnek. A kis csapat megindul a kis utcákon a laboratórium felé, a fegyverek mindent körbe pásztáznak miközben haladnak az úton.

Gorgon megkeresi és remélhetőleg megtalálja a megfelelő magas épületet és a rejtett fegyverrel hátán a a tetőig hág. Griffet és a csapatot meg kell védeni, ezért bármire képes a szűkre szabott korlátokon keresztül. Gyorsan, és kecsesen mozog, amennyire a ruhája csak engedi.
Kiméra sem tétovázik sokat, az utca közepén halad tovább. Nem foglalkozik a nagy forgalommal, nem foglalkozik semmivel. A laboratórium előtte áll, és az ajtaja mint valami mágikus célvonal vonzza. Előre egyre csak előre. Nem tesz semmilyen fenyegető mozdulatot, nincs nála látható fegyver, az ő feladata csak a figyelem elterelés.

Sylvian csak beleszagol a a város szokatlan levegőjébe. Tudja merre kell mennie, eddig csak titkos rejtett utalásokat kapott, semmi konkrétum. Ám a nagy sztori itt van előtte. Az emberek egy irányba rohannak, a hatalmas romboló gépezetek elől. Ám a riporter nem szokványos nő. Megveszíti lábait, és kényelmes kocogásra vált. A feladat adott a lehető legjobban a világ elé tárni a városban történő dolgokat. A cél a legközelebbi gépezet.

Beholder közvetít mindent, és megtesz mindent amit csak Griff kér. Ám ez még nem elég. Ez még csak az első lépés. Az intelligencia olyanra is gondol amire a halandó nem. A város telis-tele van kamerákkal, akár csak egy kisbolt biztonsági kamerája, vagy egy pénzautomata megfigyelője, vagy a gyorshajtókat ellenőrző sebességmérő. Minden megfelelő számára. A legtöbb adatbázist, és rendszert átkutatja, megpróbálja a lehető legnagyobb felületet lefedni a városban. Hogy láthassa a sereg körülötti részeket. Fenyegetést keres, a céljaik ellen törekedőket. Akik meg akarják, vagy akadályozhatják az igazi utat követőket.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 12:26 am

Konkrét választ nem kapok, de az osztag vezetője, Rajesh kézjelekkel ad parancsokat. A vizorral enyhén próbálok ráközelíteni a kezére, hogy a speciális jeleket gond nélkül tudjam dekódolni és a megfelelő feltételekkel teljesíthessem az utasításokat. Minden világos ezt egy halántéktól indított rövid kézmozdulattal jelzem, profi módon. Mellettem haladó Holdfejűre tekintek, majd biccentek egyet. Ezután aktiválom a páncél exo-izomzatát, amivel nagyjából ötszáz kilós erőt és kétszeres gyorsaságot próbálok elérni, hogy ezzel segítse a mozgásom, növelje az ügyességem, hogy minél halkabban és gyorsabban haladhassak.
Ha az osztag engedi, akkor kelet felé haladva a sikátorokon keresztül közelítek, megpróbálva felmászni az egyik ház tűzlétráján, majd teljesen hangtalanul tovább haladni az épületek között. Fentről próbálom pásztázni a terepet, olyan szögből, hogy a lehető legkevésbé legyek feltűnő. Ha nem kívánatos szemtanút vagy éppen ellenséget látok azt előre jelzem a többieknek, hogy időben tudjanak reagálni.
~ Talán a legnehezebb feladat, hogy nem halálos, csendes fegyvert használjak. Igazi kihívás, tekintve, hogy nincs olyan lőfegyverem, ami ennek megfelel. De fő a találékonyság! Hehe.
Arzenálomból előveszem a két katonai dobókést majd az egyik kezembe csúsztatom, de egyelőre még nem használom egy esetleges célpontra sem.
Vissza az elejére Go down
Sid Barret
Civil
Civil
Sid Barret


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2013. Sep. 04.

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 5:14 pm

Megkaptuk a következő utasítást, és a szakaszunkat vezető tag már át is adja azokat. Nyugat felől közelítjük meg a S.T.A.R. Labort és a lehető legcsöndesebben kellene bejutni, lehetőleg áldozatok nélkül. Kicsit furcsállom ezt a dolgot, de végülis mit lehetne tenni. A többiek között sétálva, amennyire a ruházat engedi, halkan haladok a labor felé. Ha esetleg utamba kerülne egy-egy rendőr, őr járókelő, bárki, aki veszélyeztetheti a küldetésünket és keresztbe tehet nekünk, azt egy jól irányzott tarkón vágással próbálom meg kiütni, és legfőgképp próbálom annyira visszafogni magam, hogy ne törjem el a nyakát szerencsétlennek.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jan. 14, 2014 3:30 pm

Vigyorom szélesedik amint sikátorok között szlalomozunk, oldalamon a már fölöslegesen túlpáncélozott krapek aki a Fantom Zónába juttatott. Hosszútávon még hasznos lehet számomra, ám egy napon összezúzom őt is.
Kíváncsi voltam a Griff céljaira ám sanda gyanúm szerint, ezt már nem az ő oldalán fogom megtudni. Túl nagy hatalma van, ez a rajtaütés is ezt bizonyítja, s én meg akarom fosztani ettől, s magamévá tenni. Figyelem amint Ramirez felugrik, hogy tetőkön közelítse meg a célpontot, én jobb szeretek a földhöz ragadva támadni.
Kíváncsi vagyok mit hoz a jövő, de az biztos, hosszútávon nem leszek túl jóban az itt jelenlévőkkel...
Furcsa kézmozdulatokkal dirigál vezetőnk, s bólintok, mintha figyelnék rá. Végig az árnyékban haladok, láthatatlan, s vérre vágyva...
Vissza az elejére Go down
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jan. 15, 2014 4:03 pm

Kurt + NJK-i, Lupin, Sid, Justin, Ramirez

Minden a tervek szerint alakul. A labor őrei s térfigyelő kamerái semmi gyanúsat nem érzékelnek az árnyakban megbúvó csapatokról, ám mégis, néhány szemfüles őr kiszúrja a tömegből a feléjük közeledő Kimérát, s biztonság kedvéért, felkészülnek a támadásra. Az elterelés eddig sikeresnek mondható, ám vigyázni kell az épületen elhelyezett kamerákkal, s jobb végig lopakodva haladni a cél felé.
Beholder információi helyesek voltak, s Pingvin emberei azonnal elözönlötték az utcát ahogy a megingathatatlan közelebb ért. A lövések láthatóan nem sok kárt tettek eddig, ám az egyik tetőre épp most mászott fel egy egyén, vigyorogva, vállára téve egy bazookát s lőtt egyenesen a gép felé... Közben az utca végén Pingvin épp kilépett az épületből, s a limuzinja felé tart, ha elhagyja a helyszínt, esély se lesz vérontás nélkül megoldani a dolgot, hisz ha a saját élete nincs a képben, könnyedén feláldozza a sajátjait.
Éjbennjáró is eléri lassan Black Mask territóreumát, ám az utcán sehol nem láthatóak az emberei. Látszik, hogy a férfi az eszét használja, s nem támadt azonnal a gépre, s reménykedik még, hogy nem érte jött a monstrum.
Az utolsó két megjelölt célpont meglepően közel volt egymáshoz, sőt mikor az Amphitrite a helyszínre ér már nagy a baj, s a két banda, mely szinte gyerekekből áll mindenféle szúró, s vágófegyverrel püföli egymást, több tag s civil is a földön fekszik, válságos állapotban, s a gép feltűnésére a tagok szinte megvadulva vetik rá magukat. Nem sokat törődve, tulajdon, vagy társaik életével.

/Én veszem át itt a mesélés fonalát, most mesélek először tömeget, ezért bánjatok finoman szerény személyemmel : D /
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jan. 15, 2014 11:14 pm

Királyként nézek le a város forgatagára. A Szkülák máris akcióba léptek. Nem kell közbe avatkozni, a kapitányok mindegyike hosszú próbákon estek át, míg csak a lépegetők hídjára léphettek.

A Megingathatatlan egy délcegen állja a rá mért csapásokat. Mint milliónyi halálos darázs úgy pattognak a burkolatán, próbálva kikezdeni, keresve a gyenge pontot, mivel földre kényszeríthetik a nagy vadat. Ám a darazsak nehéz fegyverekre váltanak. Traian kapitány keze a vezérlő panelen mozog, száján elégedett mosoly suhan át. A csata még csak most kezdődik.
- Anaiah lábakat összehúzni, hasra fekszünk. - Ezzel a másodpilóta megannyi kart, és gombot nyomva. Próbálja az aszfalt és a fej alja között lévő távolságot a lehető leggyorsabban csökkenteni. Miközben a szónikus ágyú egyre erősödő búgással adja tudtára a bent lévőknek kezd begerjedni. A kapitány állít az erősségen, Traian ismeri a gépét akár a saját testét. A sugár erőssége éppen nem elég ahhoz, hogy az agy a fülön keresztül távozzon, de bőven túl van az erős rosszulléten. Csak a megfelelő frekvencia kell hozzá, és a belső fül felmondja a szolgálatot. Na meg egy kis irányzék a gépen lévő ágyútól, a cél pedig nem más mint a rakétavetővel ellátott egyén, meg az épületben lévő bujdosók.
Gotham Gazette - Page 3 Octo-Bot_Cannon_AEMH

Dražen kapitány kezét teszi Czesław vállára teszi. Már azelőtt is együtt dolgoztak, hogy a seregbe beléptek volna. Ez sem más, a lehető leggördülékenyebben akarják végrehajtani a dolgot. Nem éppen erre lett tervezve, de hát nagyon nincs más választás. A parancs az parancs.
- Czesław az egyik lábbal kopogtasson be azon a falon. Nézzük meg tényleg jó címre lett kiszállítva a küldemény... - A mondatot a levegőben hagyja, nem lehet mondani hogy a mesterséges intelligencia valaha is tévedett volna, de ez még csak az első közös bevetésük, és bármennyire is ki lett tervelve minden, semmi sem lehetetlen ebben a világban.

Amphitrite a kapitány egyetlen gombnyomására megnyitja a hátulját. A csapatszállítótér megnyitja ajtaját. Lassan nyílik le a rámpa, ebben a magasságban egy kicsit sem segítve az emberek kijutását. A pilótafülke ajtaját kinyitja a kapitány és leszól a legénységhez.
- A feladat egyszerű emberek, senkinél sem maradhat élet kioltására szolgáló fegyver. Rupert, Jamie maguk vezetnek két csapat, senkit se veszítsenek. Az Amphitrite csak támogató. Meglepetésre számítok. - Þeudobald kapitány szavaira egyszerre mozdulnak a legények. Nyolc ember állítja élesre fegyverét, hallják maguk alól a harcok hangját, de egyiknek sem fél. Erre készültek, mióta a víz alá kerültek.
- Hevederek a helyükön. - Harsogják nyolcan, és kapitányuk utolsó beleegyezésére vártak csak, hogy kivessék magukat a gépezetből. Annyiszor gyakorolták már, de ez most éles. Nem akarják de egy-egy kéz megremeg, miközben tartják a kötelet. A fegyverek célt keresnek, és ha már megfelelő a távolság azonnal tüzelnek. Magas sípoló hangot adnak, ahogy a levegőben terjednek a hanghullámok, elég változatos frekvenciákat küld a világ felé, hogy ne csak koordinációs zavarokat, de rosszullétet is okozzanak ha találnak.
Gotham Gazette - Page 3 Octo-Bot_Deploys_Soldiers_AEMH

Rajesh parancsnok csak egy pillanatra néz rá Ramirezre, na meg az útjára és mormogja el a nem is olyan halk szitkot. Arról, hogy csak igazi katonákkal lehet rendesen csatát nyerni. A viselkedés nem szokatlan, csak akkor nem szótlan, ha mérges.
- Utánam! - Utasítja csapatát. És kissé figyeli másik bérmunkást is. Ám csak helyeslően bólint, hogy Lupin rendesen teljesíti az utasításait. A csapat a lehető leghalkabban mozog, hogy elérje célját. A fegyverek a lehető legkisebbre vannak állítva, bármilyen szemtanút is vegyenek észre, azonnal tüzelnek. Parancsnok halad legelöl legyező szerűen szétterülve mögötte emberei. Talán így tudják a lehető legjobban elkapni a hívatlan látogatókat.

Paul parancsnok folytatja libasorát. Középen haladva, a legjobbat küldve előre. A szemem sokra viheti, maga mellett akarja tudni a bérenceket, így maga mellé parancsolja őket. Hátvéd, elővéd is van, szinte sorban haladnak, és talán így a legjobb. Egy ekkora csapatot nem lehet egyszerűen eltüntetni, nem lehetnek láthatatlanok, de mindent megtesznek érte, hogy megközelítsék.
- Tovább, tovább, tovább! Előbb kell elérnünk a laboratóriumba mint "Szótlan" (Rajesh gúnyneve) - Akár mennyire is egy cél vezérel mindenkit, azért a belső versenyszellemet, és a villongásokat soha nem lehet lenyomni.

Gorgon az utcákat pásztázza, elég nagy ribilliót csaptak fényes nappal, hogy jöhessen az ellenség. Ennyit már ők is tudnak, bárki is kerüljön elő, bármennyire is veszélyesnek tűnjön el kell kapni mielőtt bármi rosszat is tehetne. Most Beholder a megfigyelője, bármennyire is csak egy élettelen gép egyben verhetetlen lankadatlan amilyen egy ember soha nem lesz. Csak lássa meg a célpontot a mesterlövész azonnal kiiktatja.
A méretes puska hosszú íveket ír le a vöröshajzuhatag alatt. A kapacitása elég nagy ahhoz, hogy bárkinek el tudja venni a kedvét a rosszalkodástól. Természetesen csak ha nem velünk van.

Kiméra kezeit kabátja alá dugva halad tovább előre. Neki nem kell lopakodni, nem azért van. Ő az egyik attrakció lesz. A mellette dudáló autók, és káromkodó sofőrök nem zavarja, csak a Laboratórium épülete kerüljön közelebb hozzá.
Nem tesz semmilyen hirtelen mozdulatot, ő csak azzal csinálja a feszültséget, hogy közeledik egy olyan helyen, ahol épeszű embernek nem kellene lennie.
És akkor megszólal egy hang Idris fejében. A testvére az, vagy legalábbis aki annak mondja magát. Még halk akár az épületek között fújó szellő, a dudálástól, nem lehet hallani csak érezni. Ám ez nem fog így maradni örökké.

Sylvian magassarkújában úgy siet, akár egy olimpiai gátfutó. Semmi sem akadályozza, semmi sem állíthatja meg. A sztori előtte van, embereket lök fel, hogy elérje bármelyik monstrumot. Kell a hír, kell a csámcsogni való. Kell a város, hogy lássák az emberek a saját mocskukba fognak belefulladni ha nem tesznek valamit.
Ez itt a város szíve, itt lüktet az élet, itt kellene a legtisztábbnak lennie. És mégsem, erőszak, és ocsmányság van mindenfelé. Pont a ütőeret szennyezi ez a mocsok ami most feltör és elönti a várost.

Beholder nem hagyja abba, mindenre figyelni akar, mindent látni akar, mindent tudni akar. Mert soha nem fogja megtölteni az adatmorzsákkal. A körülöttünk lebegő láthatatlan felhőt egy átlagos emberi elme fel sem tudja fogni. Kevés az agykapacitásuk hozzá, ám egy mesterséges intelligenciának maga az élhető világ.
Információval tölti meg ezt a felhőt, mit maga javára használ, most még csak a kamerák, videófelvételek, és minden amire csak szüksége lehet Griffnek, hogy elérje amit akar. A világ mozgásban van, ezt használja, ki hogy olyan dolgokhoz nyúlik, amihez eddig még nem sikerült.
A mesterséges intelligencia, ha nem talál közvetlen rejtett veszélyt, ami fenyegetheti a gyalogosokat, vagy magát az eredeti triót, akkor új feladat után néz. Igaz nem kapott utasítást, de elébe megy a dolgoknak. Ha lehetősége van rá, akkor rendőrségi hullámhosszt, diszpécserállomást, vagy bármi hasonlót keres, és lehallgat, amivel csak megtudhatja a rendőrség helyzetét, vagy hogy mit terveznek.

Griff közben élvezi a napsütést, a város zajai változtak de nem nagyon. A három méretes lépegető elvész a kőépületek dzsungelében. Nem is baj, elég ha tudja ki hol van. Az emberei hangja, a lihegés, a fújtatás, a rövid parancsok, vagy a fiúk élcelődése az utcákon. Elég ahhoz hogy tudja eddig még minden a megfelelő mederben halad.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 18, 2014 4:01 pm

A páncél érzékelői miatt hallom a csapat parancsnokának morgolódását, de nem törődök vele. Amíg nem jeleznek a kommunikátoron keresztül, csinálom a saját módszerem szerint, de ugyanúgy követem a parancsot. Nem azért vettek fel, hogy sorkatonaként haladjak előre, feltételezhetőleg Griffnek sincs panasza, annál céltudatosabb és nagyobban gondolkodik, hogy ezzel foglalkozzon.
~ Kamerák, biztonsági rendszerek. Ezeket nehezebb kijátszani mint az embereket, de érdekesebb is. Innen talán könnyebb dolgom lesz.
Ugyanott ahol eddig haladok tovább, a vizor letapogatóival vizsgálom a környezetet, teljes látóspektrumomban. Megpróbálom megkeresni és kijelölni célként a különböző kamerákat és egyéb érzékelőket. Ha ez megvan akkor nagyjából bemérem, hogy hol és mekkora területet fednek le. Nem számítok rá, hogy teljesen kijátszhatatlan a rendszer, ezért a holtpontokat keresem. A lehető legjobban takarásban lévő, rejtett útvonalon próbálok haladni, minden lépésemnél figyelve az óvatosságra. Az exoizomzatot még mindig arra használom, hogy könnyedén és csendesen mozoghassak, mint egy árnyék. A cél, hogy észrevétlenül minél közelebb jussunk, utána pedig meglepetésszerűen támadjunk. Tehát muszáj lesz nekem is ezt a módszert követnem.
Vissza az elejére Go down
Sid Barret
Civil
Civil
Sid Barret


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2013. Sep. 04.

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jan. 19, 2014 12:40 am

Egyre közelebb érünk a célunkhoz. A fickó, aki felbérelt, érti a dolgát, de puhány. Hangfegyverek, ugyan már? Felesleges időpocsékolás, a kábítás nem tart örökké. A csapatunk sorban halad, aminek a funkcióját nem értem. Egyet kilőnek, és hátravetődik, dől a többi is, mint az a tök értelmetlen téglalap alakú kis izék*. Végül mintha újabb utasítást kapna, megszólal, bár szerintem ez inkább az önállóságát volt hivatott bemutatni. Versenyezni akar. Ennél több sem kellett nekem, és bár mellette, legalábbis a közelében voltam, kiszakadtam a sorból, és megindultam előre, megelőzve a többieket. Az eddigi lassabb tempót most sietősre vettem. Még nem teljesen voltam ura annak, hogy hogyan is kéne bánnom az erőmmel és az emberekkel, legfőképp nem, hogy milyen a tűréshatáruk. Olyan kicseszés, hogy mindegyik különböző tűrést bír ki, így ha jbban visszafogom magam egy erősebbnél, lehet nem lesz meg a kellő hatás. Ahogy haladok előre, a lehető legjobb tudásom szerint tisztítom a terepet, már ha valaki egyáltalán ellenáll nekünk, illetve megpróbál feltartani.

//*a dominó Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jan. 28, 2014 7:14 pm

A tökéletes katonát játszom. Mint a kisangyal menetelek, fogadok szót, példát mutatva mindenkinek. Alig várom, hogy elérkezzen a megfelelő idő a játék érdekessé tételére. Griff, nemsoká tényleges hatalmat szerzek, egyik leszek a város urainak, s ledöntelek téged a trónodról...
Széles vigyorom külsős szemek szerint eme furcsa játék élvezete miatt lehet, ám valójában az alattomos árulás gondolata csal mosolyt arcmora.
Követem a főnököt, s közben lassan, észrevehetetlenül maximumra veszem a fegyver kapacitását. Utálom a lőfegyvereket. Túl gyorsak és kiélvezhetetlenek. Nem érezni általuk a test kihülését miközben elszáll az élet az egyénből. Most is, egyetlen lövésembe kerülne s Rajesh holtan zuhanna a porba. De nem, jó fiút játszom. Úgy nagyobbat haraphatok mikor eljön az idő...
Vissza az elejére Go down
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 30, 2014 6:57 pm

Megkaptuk az utasítást a főnöktől, majd libasorban haladtunk. A kommunikátor hangszórója talán kicsit erős volt az érzékeny fülemnek, így a parancs elhangzása után egy rövid ideig eléggé gyenge volt a hallásom. Természetesen magamhoz képest, mert egy emberhez képest még így is erős volt. Kicsit még csengett is. Így hát nem vállaltam be azt, hogy a kis libasorunk elejére álljak. Tökéletes golyófogó lettem volna, mert egyszerű lőszerrel engem nem tudnak megölni, de nem fogom eleven céltáblának használni magam a többiek testi épségéért. Ha valaki meghal, akkor az nem érdemli meg az életet.Így hát hátvéd lettem. Az egyik fickó bátran előrement.
Ez most vagy a legbátrabb, vagy a legőrültebb csapattárunk. Mindkettő elég veszélyes.
Gondoltam, miközben végignéztem otromba fegyveremen. A szónikus fegyverek lövése az én fülemnek sem kellemes, így majd megpróbálok keveset lövöldözni vele. Nem tetszett a fegyver. Utálom a távolsági fegyvereket. A közelharcot szeretem. És azt a nagyszerű érzést, amikor hús és izom szakad, csont törik a támadásom nyomán. Valamint a megnyugtató hangot, ahogy az ember szívverése lelassul, majd menthetetlenül megáll. Én ezekért harcolok. Nem valami futóbolondért, aki még ahhoz is gyáva, hogy megöljön valakit. De a pénz az pénz. Ezért fizetnek, ezt csinálom. Habár nem lenne kifogásom egy parancsváltás ellen.
Vissza az elejére Go down
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Feb. 05, 2014 1:03 pm

Kurt + NJK-i, Lupin, Sid, Justin, Ramirez

A bazooka kilövell, s a Megingathatatlan, Traian gyors reakcióidejének hála, éppen csak sikeresen "leguggol" a lövedék útjából, s már jön is az ellencsapás. A szónikus mint gyorsan terjedő betegség, hatol át a falakon s fészkeli be magát a fejekbe. A hatás egyénenként eltérő. A gyengébbek a földre rogynak, azok kiknek erősebb az akaratuk, viszont méltóságukat megőrizvén állva tűrik a pokoli hangokat, ám mozdulni képtelenek. Pingvin, szerencséjére éppen kilépett az épületből, ám így is tetemes dózist kapott, ám meglepően strapabíró a kismadárka. Majdnem beszáll a kocsiba, mikor meglát valamit amikor feléd pillant. Ajkai elvigyorognak, s láthatóan lemond a szándékáról, hogy elmenjen.
Hirtelen érzed, hogy valami rávetette magát szeretett gépedre, majd egy sarló vágódik be melléd az ülésre, s azonnal vissza. Már hallottál a hírhedt Abramovich ikrek félelmetes erejéről, ám ez akkor is túlzás. A kopasz miközben egyetlen kézzel kapaszkodott a gépen, egész biztos helyzetbe hozva magát, szájban lévő sarlóját, brutális erővel csapta a fülke borításához. Nem kell sok ilyen támadás, hogy áttörjön, s biztos lehet benne, hogy abban az esetben ez volt traian kapitány utolsó útja...
Gotham Gazette - Page 3 Pxte


Borzalmas, hogy még itt Gotham szívében is, a bűnözés már elért az iparos cégekhez is. A spórolás a sunyulás, és az adófizetők pénzének elsikkasztása bizony sok épület szerkezetére rányomta a bélyegét. Nem úgy mint a régi épületeknél azok nem inognának meg ennyitől. A jövőben talán Sionis is inkább maga húzatja fel az őt védő falakat és nem készen veszi a tanyáját. Ám jelen helyzetben, sajnos beütött a baj. A "Kopogás" hatására a fal beszakadt, s a leomló vakolat, gipsz és kődarabok alatt pár emelet is. Elsőre elképzelhetetlennek tűnik, hogy a bent lévők közül, valaki ne sérült voltan meg súlyosan. Sőt, a legrosszabbra is számítani lehet. Mindeközben, félig beomlott szobákból meglepően sok fegyveres bámulta halálra váltan a gépet, s kétségbeesetten tüzelni kezdtek. Fekete Maszkot sehol nem látni. Jelen helyzetben jobb lenne minél gyorsabban lépni, kiiktatni a zavaró tényezőket, s menteni ami még menthető.

Eszeveszett őrült helyzet alakult ki, viszont épp emiatt, könnyű célpont minden fiatal.
Mindenki sikeresen leereszkedik, s a bénító sugárzápor igencsak hatásosnak bizonyul. A bénító lövedékek célt érnek hamar s percek alatt már csak felére csökkent a támadók száma. Ahogy fogyatkoznak a népek a távolban feltűnik, két még mindig egymással viaskodó legény, valószínű a vezérek. Látszik, hogy gyűlölik egymást s kettejük harca egyre véresebb irányt kezd venni.

Rajeesh és Paul csapatai  céltudatosan törnek előre, ha néhol van is bámészkodó, azt gyorsan ártalmatlanítják. Minden vér nélkül, tisztán.
Ramirez vizsgálódása is eredményesnek bizonyul. Van vékony holt "ösvény" egy, a kamerák megfigyelőképességén kívül eső út, igaz erről a labor emberei is tudnak, s három őrszemet be is állítottak védelemre. Ugyanitt, az épület falán meglepő biztonsági rés, egy nyitott ablak. A szagok alapján a laboratórium konyhája (vagy valami meglepően ínycsiklandozó illatú kísérleti labor ablaka lehet) lehet. Társaidnak elmondva értékes információkhoz juttathatod őket, de magán akcióba is kezdhetsz.
Sid, főnöke szitkait figyelembe se véve szintén előretör, ám senki nincs előttük jódarabig, viszont ti is eléritek a Star Labor épületét. A főbejárat elég közel van, s csak néhány bámészkodó van köztetek és az ajtó között. Na meg pár őr, ám az ő figyelmüket teljesen leköti az ijesztően magabiztosan közeledő alak, Kiméra.

Gorgon számára egyenlőre minden tiszta, az ellen sutábbnak látszik, mint elsőre tűnik. Lehet túl nagy a csend.

Sylvian céltudatosan tör előre, követi az utat amit megérzései szabtak számára.

Beholder sem érzékel egyenlőre semmi gyanúsat. Szerinte is kicsit túl nagy a csend. A laborból nincs veszélyre utaló jel, a rendőrségnél pedig mindenkit kivezényeltek a közelben egy különös robottámadásra, amik ellen civilek veszik fel a versenyt. Az egész dolog túl közel van ahhoz, hogy félvállról lehessen venni.

Griff közben szerezzen be naptejet, ugyanis az ultraibolya sugárzás hatásai nem tréfadolog. Ki tudja, egy esetleges leégést milyen előjelnek lehetne venni...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gotham Gazette - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gotham Gazette   Gotham Gazette - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gotham Gazette
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Gotham Gazette
» Gotham City
» Gotham Kékfény
» Gotham Múzeum
» Gotham Katedrális

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gotham központ-
Ugrás: