DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Városháza                     - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Városháza                     - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Városháza                     - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Városháza                     - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Városháza                     - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Városháza                     - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Városháza                     - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Városháza                     - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Városháza                     - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Városháza                     - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Városháza

Go down 
+2
Amethysta
Vadmacska
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Queen Tartana
Huligán
Huligán
Queen Tartana


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Sep. 10.

Városháza                     - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jan. 05, 2014 1:22 pm



Megtudtam egy két dolgot Charlesról. Felszínes információk garmada. De azért azt meg kell hagyni elég erősen érezhető, hogy támogatást élvez. Az ember nem lesz csak úgy az egyik hétről a másikra menő politikus. Kíváncsi vagyok vajon milyen alkut köthetett az "ördöggel". Vajon a pénzt kell fizetnie? Vagy utasításokat hajt végre? Biztos valamilyen maffiaszervezet istápolja.
Az internet a lehetőségek tárháza.
Azt is tudom, hogy biztosít a kormány bizonyos adatbázisokhoz való hozzáférést a tagjainak. Emlékezetemből előkeresem vajon nekem van-e hozzáférésem ezekhez az adatbázisokhoz.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jan. 14, 2014 5:07 pm

Neked is van elég sok jogosultságod bizonyos kormányon belüli adatbázisokba, de ez még nem elég ahhoz, hogy egy politikai riválisod után kémkedhess. Sajnos ezek a rendszerek nem erre lettek kitalálva, vés ilyen egyszerűen nem lehet nyomára bukkanni a dolgoknak.
Ám hatalmad van, vagy legalábbis felette állsz az átlag embereknek, így élhetsz a befolyásoddal ha tudod vagy legalább sejted merre is kellene azt célozni. Még öt perc eltelt a hátralévő idődből.
Vissza az elejére Go down
Queen Tartana
Huligán
Huligán
Queen Tartana


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Sep. 10.

Városháza                     - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jan. 19, 2014 12:38 pm



Nos az biztos, hogy az adószámokból és lakcímekből semmit nem tudok meg.
Ám befolyásom van egy kicsit talán. Már csak arra kéne rájönnöm, kihez forduljak.
A rendőrségen nem tudom, hogy megtudnák-e valami fontosat. Egyébként is, akkor meg lehet valaki beköpne, hogy ilyen adatok után vizsgálódom.
Mit tegyek?
Kórházakban nincs semmi érdekes.
Hmmm.....elgondolkodtató.
Áhh, nem látok más megoldást.
Mielőtt felhívnám a rendőrfőnököt, átgondolom ez logikus lépés lenne-e ( Smile )
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 6 I_icon_minitimePént. Jan. 31, 2014 5:00 pm

Egy kifejezetten jó gondolat jutott eszedbe. Bármennyire is mocskos legyen a város csak kell lenni egy rendfenntartó szervezetnek, még ha csak látszatra is. Mindenki tudja Jack Grogan vezeti a GVR-t, és nagyon jó benne. Tökéletesen mozog az alvilág és a törvények között, hogy mindenki kedvére tegyen. Főleg a magáéra, és törekvéseire. Csak jó ajánlat kell, hogy megossza bárkivel a legmocskosabb dolgokat is az emberről, és ami a legfontosabb diszkréten. Máshogy nem is tarthatta volna meg a helyét ilyen sokáig. Vagy nagyon gyorsan előde sorsára jutott volna, sok lyukkal, és egy lánccal a nyaka körül.
Már csak azt kell kitalálni, hogy mit is kell tőle kérdezni, mert egy-egy ilyen feleletnek eléggé borsos az ára.
Vissza az elejére Go down
Queen Tartana
Huligán
Huligán
Queen Tartana


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Sep. 10.

Városháza                     - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 08, 2014 10:57 am


Hmm...Jacky, milyen jól keveri a kártyákat. Mindig is helyén volt az esze, elvégre még él. Mosolyogtam el magam. Az órára pillantottam és a kezemet a fejemre tettem. Vajon minek örülne ez a pasi? Pénz? Hát az önkormányzat esetleg hősies helytállásáért a városért kitüntetheti egy valamivel meg egy kis pénzel. Vagy? Esetleg szemet hunyhat valami felett a hivatal, ezt ő biztos tudja mi felett..
Hívom is. Inkább mobilon, talán azt nem tudják olyan könnyedén lehallgatni. Sokszor cserélem a számot és a kártyát, de ki tudja. Ha megvan a száma azon hívom:

- Jó napot, itt Dr. Tartana Wittard. Ráérne egy pillanatra?

Remélem nem valami kamubevetésen van, vagy díjátadón pöffeszkedik.
Ha nincs meg a száma sajnos csak az irodát hívhatom, vagy megkérdezem a titkárnőmet, ő ismeri-e az ő titkárnőjét, mert van ezek között ilyen hálózat aztán azok segítenek egymásnak. Mindegy így is úgy is így szólok bele:

- Jó napot, itt Dr. Tartana Wittard az önkormányzattól. Beszélhetnék Jack Grogan-nal?

Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 6 I_icon_minitimeVas. Feb. 16, 2014 9:45 pm

Csak a nevedet mondod, és hogy a rendőrség vezetőjét keresed, és mivel ez egy eléggé szokványos dolog, hogy a nagy górék beszélnek azonnal kapcsolnak is.
Grogan mindig szörcsögős hangja, most sem marad el. Még rá sem kell nézni, már a hangján is hallod mennyire elhízott. A telefont is elég nehéz tartani, miközben tudod, hogy a másik végé egy izzadt zsíros kéz tartja.
- Szép napot Tartana. Miben lehetek a segítségére? Családi ügy, vagy nyilvános? - A kérdés a legális, vagy illegális ügyre vonatkozik. Erre van egy külön vonala, amit szinte lehetetlen lehallgatni. Úgyhogy csak egy szót kell mondani, és máris átkapcsol, hogy nyíltan, és minden feltételezhető veszély nélkül kérdezhess.
Vissza az elejére Go down
Queen Tartana
Huligán
Huligán
Queen Tartana


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2013. Sep. 10.

Városháza                     - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 01, 2014 7:56 pm



- Üdvözlöm,ha lenne olyan kedves átkapcsolni, eléggé úgymond "családi" az ügy. Előre is köszönöm.

Próbáltam keményen, határozottan és tárgyilagosan beszélni.
Ha átkapcsolt folytatom:

- Nos Mr.Grogan. Elnézést, hogy zaklatom, de egy igen kényes ügyben keresem önt. Tud időt szakítani rám?

Ha igen folytatom:

- Mint tudja, pártomat csúnya vádak érték. És egy bizonyos úr, aki ezen gonosz tettet elkövette, ma nyilvános beszédet tart. Figyeljen, pontosan tudom, milyen nehéz önnek ingázni ezen a meglehetősen ingoványos talajon a bűn és maffia között. Én csak egy aprócska szívességre kérném önt és nem lennék hálátlan.

Nagyot sóhajtottam, és körülnéztem nem e figyel-e valaki engem? Majd vártam a válaszra a zsíros pacáktól...

Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 6 I_icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 8:43 pm

Grogan végighallgat, majd nem kevés krákogás, hörgés, és mindenféle olyan hang után, amibe már egy jó érzésű tüdőbeteg belehalt volna, kezd bele mondandójába.
- Rendben van, csak egy kis türelmet kérnék. - mondja és hallod hogy a számítógépén kezd el pötyögni valamint. A hang hamar elhal, és máris jön aminek jönnie kell. - Charles Dikkensről nem sok információt lehet találni. Az első körülbelül két évvel ezelőttről szól, mikor is feltűnt azonnal a demokraták párjánál. Elég sokan támogatták a párton belül, és olyan vállalatok is lobbiztak mint a Biopolt Corp. vagy a Health Care Company. Az egyszerű irodistából olyan nagy hatalomra tett szert mint ön hölgyem. - Szépen összefoglalta a tudnivalókat, és újra feljött a két éves feltűnés. Ám van két új név is amiről eddig nem hallhattál.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Városháza                     - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Városháza
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Város Háza és Pénzügyi kerület-
Ugrás: