DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Városháza

Go down 
+2
Amethysta
Vadmacska
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 2:41 pm

A további utazás semmilyen más váratlan esemény nem szakítja meg. Csak az átlagos Gotham City-i közlekedés, ami egy épeszű embert is pillanatok alatt az elmegyógyintézetbe juttatna. hála istennek te nem vagy átlagos, sőt ember sem. Így csak eljutsz valahogy a házadhoz, a házadhoz, mely oly impozáns, hogy még a maffia család tagjai csak nyáladzanak a láttán. Több mint száz négyzetméter, és több szoba van benne, mint amit ténylegesen használni tudnál. Ami a legjobb benne, egyedül a tiéd és csakis a tiéd.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeVas. Júl. 17, 2011 3:21 pm

[ahhh....végree itthon....nincs több szánalmas ember......hmm....tényleg mit is akrtam kigondolni?ah megvan...........nos azt tudom hogy eddig nincs meg a kő...és senki nem tud róla semmit.....nagyon fura döntésre jutottam.........elmegyek a forráshoz....magához Luciferhez...rég nem láttam az öreget....biztos megöszült már....
[Remélem segít majd....de hogy ne legyek hálátlan viszek le neki egy pár gyereket...csak azt kell kitalálnom hogy is szólt a varázsige amivel az alivilágba lehetett jutni...oly régen használtam...és oly régi nyelven van...hogy is volt....jajjj pedig azelőtt((500 éve)) mennyit használtam...becsukom a szemem és koncentrálok hátha eszembe jut......]


//pokol van?:OO //
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Júl. 18, 2011 11:04 am

Az emlékezeted bármennyire is messzire kell visszanyúlnod meghozza a várt információt. A régi idéző rituálé, amihez (akkor ahogy akarod) gyereki lelkek kiontott vére kell felidéződik elmédben. Nem egy egyszerű dolog, és már nagyon rég csináltad, de ez olyan mint a biciklizés, csak újra bele kell jönni. A mostani papírmunkával telt életed, amúgy sem engedte eddig aqz ilyen dolgokat. Már csak azt kell kitalálnod hogyan is kezd neki.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 10:45 am

[hajjjj.....nem kis fába vágom a fejszém....de végre ölhetek ráadásul a legtisztább lekeke ölhetem meg ami dupla élvezet...csakhogy nem ölhetem őket meg akárhogyan....hogy is volt???
[turkál az emlékeiben mit is kell felrajzolni...mit kell csinálni...]
[ááá...megvan...3 gyermek kell....az egyiknek le kell vágnom a fejét....és a vérével egy kört rajzolnom.....aztán a másik gyereket meg kell nyúznom és a bőrét a kör közebére tenni....a harmadik gyereket meg beállítom a kőr közepére.....és elmormolok egy varázsigét...aztán a 3-rom gyermek Luciferé lessz..de hogy mire kellenek neki arról fogalamam sincs....áááhh...remek...mégis emlékeztem szinte mindenre...]
[de honnét szerzek gyerekeket??....lemészároljak egy ovodát??..hmm....nem is rossz...amígre a rendőrők kitalálnák hol vagyok a gyerkekek már meghaltak....háháhá....istenii hecc lessz...]
[bizonyára a gyerekeket le kell majd bénítanom hogy elhozhassam őket....ehhez valamiféle altatóra van szükségem...körülnézek hátha van..elvégre régebben annyit fájt a fejem hogy nem tudtam elaludni...csak van valahol ....]

Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeKedd Júl. 19, 2011 10:42 pm

Azonnal gyógyszeres szekrénykédet keresed. A fürdőszoba felé veszed az irányt, és arannyal brokádozott tükörhöz lépsz. Kinyitod és ott van egész orvosságos készleted. Van itt minden, amit alkohollal nem szabad keverni. Legalábbis az orvosok szerint, de mit tudják ők, te már többet megéltél, mint amennyit ők együttvéve. A keresett gyógyszerek ott vannak, ahol hagytad utolsó használat után. Már csak ki kell venned belőle a kívánt adagot, és emiatt sem kell már tövig rágnod a körmöd.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 9:34 am

[....de jó....húú...ezért sem kell patikába mennem......szóval most hogy ez megvan indulhat a kis játék....te jó ég milyen régen nem csináltam ilyet....szóval elmegyek az ovodába mint egy szülő keresem a gyermekeim...véletlenül a tízórais kocsihoz lépek belekeverek egy jó adag altatót a kakójukba...aztán szórakozok egy kicsit....majd három gyereket felkapok és a kocsimmal hazahozom őket...itt meg a szertartást elvégzem.....biztos lesz benne valamilyen kis hiba...de majd kiköszörülöm....áháháhá...gyorsan irány a kocsi....]
[megfogom a kocsikulcsot és a gyógyszereket a zsebembe teszem és indulok a kocsim felé]

//am van ovoda itt valahol?:Oo //
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 3:53 pm

A terv kész, igaz ez csak elmélet, de majd kiderül mennyire is lehet gyakorlatba áthelyezni. A házból kilépve, bezársz magad mögött, és volán mögé ülsz. Eddig minden jól megy, az óvoda kiválasztása nem olyan egyszerű, de az állami kerületi óvodánál döntesz. Nincs is túl messze, de annyira közel sem, hogy valami baj lenne belőle. Nemsokára meglátod az állami intézményekre oly jellemző kockaépületet. Semmi stílusérzéke nincs annak, aki ezt tervezte. Leparkolsz, és máris a bejáratnál vagy. A kertben most egyetlen egy gyerek sem játszi, és bentről is csak halk zsivajt hallasz. Az órádra pillantva láthatod, hogy még délelőtt van.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 8:51 pm

[ahhjj...később kellet volna elindulnom..ahhh hát igen bele kell rázodnom a dolgokba elvégre már régen nem csináltam..de vajon az egész ovit nyirjam ki vagy csak egy csoportot...hmm kecsegetető az egész ovoda híre...ám nem lessz rá időm mert a zsrúk megérkeznek...na akkor csak egy csoportal végzek...hmm..szegény is hülyék...mennyi fájdalamat és szenvedést okozok majd evvel...háháhá....ahjj most várhatok délig...
akkor ugyis esznek majd ebédet....nekem az is jó....de nem pont délben megyek be....mondjuk 11:45 kor....hmm...addig itt ülök és várok....mást ugysem tudok tenni....]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 12:28 pm

Az idő lassan telik, főleg ha arra vár az ember, hogy teljen minél gyorsabban. A percek lassan peregnek, minél többet nézed az órádat annál lassabban. Az járókelők néha rád néznek, mit is kereshet egy ilyen jól öltözött fiatal nő az egyik óvoda előtt, de végül csak vállvonogatva odébb állnak. Ez itt Gotham City sok furcsaság megtörténik. Végre háromnegyed tizenkettő lesz, és elindulhatsz szörnyű tervedet véghezvinni.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 2:51 pm

[mit néznek ezek a kis pondrók??.....hahh....na látom háromegyed van......bemegyek...de vajon mit mondjak??Esetleg ovoda ellenőr vagyok.....vagy egy szülő aki keresi gyermekét?....vagy egy eltévedt szülő....ááh..ez azz...véletlenül a konyhában keresem a gyerekeket...háháh....aztán megpróbálom ezt az alatatót az italukba csempészni...]
[elindulok az ovodaajtó felé...előtte lezárom a kocsim...majd benyitok az ovodába.....]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 9:36 am

A főbejárathoz érkezel. Előtted hosszú folyosó terül el, két oldalt ajtók. A folyosó végén egy csigalépcső foglal helyet, felfelé és lefelé is vezet. A folyosó tömve van gyerekrajzokkal, és a gyerekek által készített dísztárgyakkal. Mindegyik szépen ki van helyezve kis asztalkákra, falra, és vitrinekbe, mintha csak értékesek lennének a gyurmából, és zsírkrétából készült "művek". Ezen kívül egyetlen egy emberi személyt se látsz sehol a folyosón. A zsivajból ítélve mindenki a csoportjával van, és még javában játszik, vagy tanul, vagy mit is szoktak a lurkók csinálni ilyenkor.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 11:01 am

[nagyszerű...nézegetem a folyosón a gyermekrajzokat..amelyek..szuperhősőket...királylányokat..és egyéb képzeletbbeli figurákat tartalmazzák..körülnézek az oviban és közben hallom a gyermekzsivalyt a benti ajtókón lehet most be kéne nyitnom minegyik ajton és akit találok azt öljem meg??olyan kecsegető ajánlat..de nem..az eredeti tervnél maradok...nos akkor gondolom...de valószínüleg ugyis tévedek....a csigalépcsőn fel kell hogy menjek...mert lehet ott a konyha....de izibe...]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 6:31 pm

Kopogó cipőidet gyorsan szeded, és a lépcsőt minden gond nélkül eléred. Felfelé tartasz, ahol reményeid szerint a konyha található. Meg sem kottyan ez a kis lépcsőzés, még ha a korod több, mint az épületben lévőké együttvéve.
A szemed elé táruló látvány nem az, amit vártál. Se konyha, se étel, se semmi, ami egy kicsit is arra emlékeztetne, hogy a közelben van ilyen. Az első emeleten is csak egy folyosó van. A folyosó két oldalán négy-négy ajtót figyelsz meg. Innen már nem hallasz se zsivajt, de még mozgást sem látsz sehol. A folyosó teljesen ugyanúgy van "berendezve", mint az alsó. Csak a gyermeki "művek" változtak.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 22, 2011 7:58 pm

[Jeszzsus mária.....itt minden ugyanolyan???....ahh mint a csodák palotájában....Smile)))Na vajon melyik ajtón menjek be.....mindegy bemegyek mind a négybe...lehet zárva vannak lehet nyitva nekem mindegy...majd aztmondom hogy bocsánat rossz helyre jöttem.....)) na akkor lássuk az első ajtót...persze ha van ablaka az ajtókanak benézek rajtuk mintsem benyitnák....]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 2:05 pm

Az ajtókon kicsiny ablakok vannak. Mikor egyenként benézel rajtuk, láthatod hogy egy-egy óvodás csoportnak a termei. Amikor benyitsz, hogy jobban megbizonyosodj, feltűnik hogy tényleg azok. A termek teljesen üresek, legalábbis ha a töménytelen sok játékot, és az aprócska bútorokat nem számítjuk. Akik innen elmenetek nem nagyon törődhettek a rendrakással. A következő három teremben is ugyanez a kép fogad. Igaz a "szemét" mennyisége más és más mértékű.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 23, 2011 5:19 pm

[ahhjjj.....nee....ugylátszik le kellett volna mennem...akkor irány le....nem hizsem el nemláttam még soha azelőtt kétemeletes ovodát....persze most kellett egy ilyenbe jönnöm...nagyon ügyes vagyok...ahhh....na de irány a lépcső...az egyik szobában milyen fura játékok voltrak....bezzeg én még egy kővel sem játszhattam...]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeVas. Júl. 24, 2011 2:16 pm

Újra lépcsőzés, a kis kalandod jobb mint egy erobik. Ennyi mozgásért mások száz dollárokat fizetnek a magánedzőknek. Lent vagy a földszinten, és a látvány egy cseppet sem változott, annyit leszámítva, hogy neked bal oldali egyik ajtó kinyílik. Rajta egy meglepően dajkanéninek kinéző meglehetősen testes asszony lép ki. Még háttal van neked, de nem sok idő kell már hogy megpillantson.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 10:25 pm

[ahhh......nem csodálom hogy nem mentem el kondizni már 1000 éve...ez ilyen fárasztó??.....hmm...ez a sok lépcső...mivan ha leesik itt egy ovodás ilyenkere nem gondolnak...de az hogy egy vadidegen járkál az oviban..na arra nem gondolnak....hmmm...mi az??...nyitott ajtó??.....oohh...frnac...kilép rajta mindjárt a nő....jézusom mit mondjak??........őőhh....]

-Elnézést...jónapot....a konyhát keresem...megtudná mondani hogy merre találom??
[remélem nem fogyatékos és képes az emberi válaszra...]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimePént. Júl. 29, 2011 11:15 pm

A nő meglepődik a látottadra, látszólag nem tud hova tenni. Egy ilyen jól öltözött nő, mit kereshet egy ilyen egyszerű kis óvodában. Végül inkább mégis a magabiztosságod győzi meg arról, hogy te tudod miért is vagy itt. Ezért megilletődve, de válaszol.
- Öhm, itt bent... - Mutat az ajtóra ahonnan kijött. - Csak bemegy és jobbra. El sem tévesztheti, ahonnan a gőz és a jó illatok jönnek. - Mosolyog a magában az általa kitalált viccen. Igaz ő is tudja, hogy nem nagy, de hát egy dajkanénitől ez is elég. Aki egész nap csak kicsi gyerekekkel beszél, nem mindig tud a felnőttekhez is szólni.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 9:04 pm

//annyira imádlak...köszi hogy nem nehezíted meg a dolgom..pussz érte..:DD//

[húúúúúúúúúúúúú......nem is kérdezi meg kivagyok...csak úgy besétálhatok ebbe a konyhába?...hmm....dajka...kisgyerekesen gondolkodik....Jó illatok és a gőz....fújj..khmm..ezt nevezi jó illatnak??....ohh...akkor itt erre...hmm..megérkeztem...körülnézek van-e itt zsurkocsi...vagy ilyenek...]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 30, 2011 11:15 pm

Belépsz az ajtón, ahol meglepetésedre nem a konyha található hanem az ebédlő. Több száz apró szempár szegeződik neked. Az összes ételre váró gyerek feje feléd fordul, és csak bámulják a gyönyörű nőt, aki betoppant az életükbe. A ruhád kirívó talán ilyen első benyomás keltésére. A gyerekek azonnal elkezdenek sugdolózni hercegnőről, aki belépett az életükbe.
A dajkanéni útmutatása megfelelő volt. A konyha tényleg a jelzett irányban található, csak annyit nem mondott el, hogy az ebédlő felől lehet megközelíteni. A konyhás nénik is felfigyeltek rád, de mivel van most jobb dolguk is, így nem próbálnak nagyon foglalkozni veled. A konyhába való jutásod csak egy ajtó akadályozza, amire "Csak itt dolgozók léphetnek be." felirat ékeskedik. Igaz ahhoz, hogy eljuss odáig, még át kell menned a töménytelen mennyiségű gyerek méretű asztal között.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 1:50 pm

[jajj meddig tart még odaérni..ha belépek a konyhá...................áááááááááááááááááááááááááá....jézusom....mii ezz??...nem hiszem el...mi ez a sok gyerek??....a franc a franc...]

-Khmmm....Sziasztok...én..őő...hadd menjek....engedjetek!!..utat...

[utatvágok magamnak ezek a hústörpék között...milyen kicsik...fujj..mint valami kis vakarcsok...fujj...annak folyik a nyála...fujj...na engedjetek...mi jöhet még??]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeVas. Júl. 31, 2011 4:22 pm

Utat vágsz magadnak a maszatos gyerekseregen, akik csak még ámulatba ejtetten néznek rád. A gyönyörűséges királylány, aki gorombáskodva végigmegy az asztalaik között. Csak néznek és minden porcikád zsibong, a rád szegeződő tekintetektől. Végül csak sikerül minden foltot elkerülnöd, ami elcsúfítaná a ruhádat. Ott állsz a konyha ajtaja előtt, ami már a konyhás nénik figyelmét is felkelti, de még mindig csak nézni tudnak, és tenni semmit. Több mint száz adagnyi ebédet kell kikészíteniük alig tíz perc alatt. Az ajtó és a felirat előtted magasodik, már csak a döntéseden múlik mi lesz.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 4:09 pm

[hm.....olyan mintha már legalább 100 évembe telt volna átjutni ezen az undorító kis gyerektömegen....oohh...ott az ajtó....végülis miért nem menjek be??.....de előtte előveszem a zsebemből...a fiolát és a kezembe veszem de úgy hogy nehogy lássák....hoszzújú kosztümben vagyok...csak nem látják meg....hátratett kézzel bemegyek az ajtón...és megkérdezem hogy az ebédhez milyen folyadékot szolgálnak fel.....ugymond ellenőr leszek...igen ez beválhat..]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 9:05 am

A fiolát természetesen el tudod dugni. Hát aki egy szekrénnyi dolgot egy apró retikülbe elrejt, az egy aprócska fiolával is megoldja. Az ajtón belül már vár az egyik konyhán nő, és meglepődve nézegeti a gyönyörű ruhakölteményedet. A kérdésed hallatán csak újabb kérdést tud kinyögni a nő.
- Folyadékot? Hát csapvizet adunk a gyerekeknek, jó az nekik. Amúgy ki is tetszik maga lenni. - Mikor ellenőrnek mutatod be magad, nem is kicsit lepődik meg. - Ilyen ruhában? Van valami igazolványa, vagy papírja, amivel igazolhatja magát? - Teszi fel a kérdést.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Városháza                     - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városháza    Városháza                     - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Városháza
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Város Háza és Pénzügyi kerület-
Ugrás: