DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben

Go down 
+5
Kevin Chase
Kassidy
Kurt Bozek / Griff
Amethysta
Kétarc
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Márc. 28, 2012 7:57 pm

A vágta szépen megy, minden jel arra mutat, hogy hamar el fogjuk érni a katonai támaszpontot. Persze semmi sem ilyen könnyű, a vihar hatására átláthatatlan sártenger alakul ki alattunk. A lovak lábai mélyre hatolnak, a vágta átvált gyaloglásba, majd lassú haladásra, végül az állatok végleg megállnak, és makacsul rázva fejüket nem mozdulnak. Bosszúsan leugrok, egyenesen a sárba, mire a ruhám is tiszta kosz lesz. Remek. Lovak nélkül kétséges, hogy időben odaérünk-e, így hát muszáj sietnünk. Körülnézek, hátha ennek a végtelennek tűnő sártengernek valahol vége szakad, habár ezt kétlem. Ha nem látok mást, akkor sajnos nincs más út, erőltetett tempóban tovább megyek a támaszpont felé. A lovak zabláját megfogom, és ellenvetést nem tűrve elkezdem húzni magunk után őket. Ha tiltakoznak, és nagyon lelassítanak, akkor hagyom őket a fenébe, de lehet, még hasznunkra válhatnak. Legalább ez alatt is pihennek kicsit.
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 29, 2012 7:06 pm

A vihar közepébe vágva egyre durvább, komolyabb és egyben veszélyesebb lett az idő. Egy hatalmas léghullám majdnem lelökött Zabroth hátáról, ha nincs a kötél, és a gyors reakcióm, talán már nem itt lennék. Újabb hullámok sorozata következett, majd mondtam
- Menjünk magasabbra, nem fogjuk így bírni ezt a vihart. - mondtam hangosan. olyan hangosabb ahogy csak tudtam, hisz a hatalmas szél miatt a hangok szinte eltűntek.
*Ha Zabroth képes rá, akkor a felhők fölé repülünk, ahol nincs vihar, ha képtelen feljebb menni, akkor valahogy megpróbálunk leszállni, és egy kis ideig, míg a vihar le nem csendesedik, meghúzni magunkat.*
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 29, 2012 11:21 pm

Circe menti a menthetőt, és varázslatával próbálja meg a hullámok erősségét csökkenteni. Nem rossz gondolat, sőt, talán életmentő lehet, akárhogy az ár megállíthatatlanul tőr előle. Elmormolja a varázsigét, majd a felé áramló víztömeg közepébe sikolt. A hanghullám megakasztja az áramlatot, s bár jó messzire sodorja a víz, egy kis víz nyelésén, és fájó testrészeken kívül nem lett komolyabb baja.
Több hasonló cunami nem érkezik, a vihar ugyan tombol, s miután kiheverted az időjárás borzadalmát, folytathatod az utad célod felé.
Madárijesztő menedéket keres az ököl nagyságú jég elől, s egy barlangban látja a menekülés jövőjét. Mélynek tűnik, és furcsa mód hatalmas, már a távolról is észrevetted a tátongó lukat.
Egy letört tábla is volt a barlang előtt, de a jég ütése eléggé győzködött téged arra, hogy siess. Eléggé letértél az ösvényről, be egy erdős, bokros tisztásra.
A lovat kikötötted egy sziklához, és nyugodtan elkezdtél majszolni, míg az idő nem enyhül. Úgy tűnik a legjobb megoldást választottad, nem ér a jégeső, pihenhetsz te is és a lovad is, ám mikor már elbíznád magad, hátasod megmakacsolja magát. Nyeríteni kezd, és járkálni, nem tetszik neki a helyzet.
S mikor már felkelnél megnézni, mi a gond, az már utolért téged. Zihálás és léptek zajára figyelsz fel, mi a hátad mögül jön, s amint hátrafordulsz, valami nyálkás, undorító folyadék csapódik a válladra.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Bear%20Art

Be vagytok szorítva, s a medve sokkal nagyobb, mint amilyenekkel eddig dolgod volt.

Rongyember sietősebbre veszi a dolgot, úgy gondolja, ő gyorsabb a villámoknál is, mármint ami a lovát illeti. Már beér az erdőbe, s csökkenti a tempót, mikor a mellettük lévő odvas fa hatalmasat roppan egy kósza villámnak köszönhetően. Maga a lendület magával ragad, s az ijedt ló felborul, de időben le tudsz perdülni róla, hogy még a fát is kikerüld, mi megadóan vágódik végig az úton.
A ló elrohan, te pedig ott fetrengsz a sárban, elmondva egy miatyánkot a túlélésért...mikor...

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Desert_sand_ghosts_picture_image_digital_art

- Nézzétek fiúk, ki botlott belénk. - Körbeálltak téged, mint keselyűk a haldoklót. Erre vártál, hogy megmérkőzhess velünk, körülbelül öt-hat ellenféllel "fekszel" szemben.

Joker és Harley úgy döntenek, leszállnak a lóról, és gyalog mennek tovább, húzva magukkal az állatokat. De arra ők sem számoltak, hogyha a jószágok is belesüllyedtek, ők sem járnak másképp, nem hogy elindulni nem tudnak, Joker elterül, míg Harley a gyeplőbe kapaszkodva kászálódik vissza a lóra.
Ekkor rájöhetsz, ez nem természetes sár...ez futóhomok...

Slade ösztökéli hátasát, hogy menjenek magasabbra, s több se kell az önbizalommal telítődött ősi állatnak, felfelé veszi az irányt. Ám mikor egyre feljebb repültök, nem érzed túl jól magad, s a sárkány is kissé imbolyog alattad. Ezt a levegőt már nem bírjátok, nem beszélve arról, hogy a szél még mindig úgy csapkolódik, hogy a sárkány már a tizedik arcon csapásra eszméletét veszti. Zuhanni kezdtek.

Billy felméri helyzetüket, és a feléjük repülő fák súlyát, majd vad vágtába kezd szembenézve végzetével. [Igazoltan hiányzik]


Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 T_rk_p_www.kepfeltoltes.hu__www.kepfeltoltes.hu__www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimePént. Márc. 30, 2012 8:13 am

Egy barlangban találok menedéket, bár az ösvényt el kell hagynom egy kis időre. A barlang maga hatalmas, épp ezért biztonságban érzem magam. Egy táblát is láttam, a bejárat közelében, de a jéggel nem kellett volna szórakozni. Ahogy elterveztem, megállok, eszem valamit, a lovat is megitatom, valamint ő is kap némi táplálékot, ne fáradjon ki a viszonylag erőltetett menetben. Ahogy jobban szemügyre veszem a barlangot, főleg innen közelről, sokkal nagyobb, mint gondoltam, és mélyebb, mint elsőre látszott. Már épp kezdtem volna megnyugodni, hogy az úton semmi komolyabb probléma nem üti fel a fejét, mikor Caster megmakacsolja magát, és nyihogni, meg kaparni kezd. Fújtat, és tudom, hogy veszély közeleg. Nem szokott csak úgy ilyeneket csinálni. Felállok, hogy megnézzem mitől lett ideges a ló, majd léptek és zihálás hangjára leszek figyelmes. Mintha valaki, vagy valami felém közeledne. Éppen megfordulok, amikor egy óriási medvét pillantok meg. A szőre hófehér, testét itt-ott vágások és hegek tarkítják. A szeme hófehér, az állkapcsa és a fogai pedig szörnyűek, a karmairól nem is beszélve. Csak a feje nagyobb, mint én magam. A vállamra rácsöppen a termetes nyálából egy adag. Nem kell sokat gondolkodnom, és rájövök, hogy megzavartam az otthonát. Elmosolyodtam, hisz mióta elindultam ez az egyetlen komolyabb akadály. Mivel ekkora ez az állat, gondolom a testi erejének sincs híján. Ha rám ront, a legjobb tudásom szerint fogok kitérni előle. A pechem, hogy a vasvilla Caster-re erősítve maradt, így azt nem tudom használni. Az övemen vannak a szütyők, a porokkal. Ez nagy segítség, és bele is nyúlok az egyikbe, amiben altató por van, majd a medve pofájába szórom. Egy ilyen kevés adagtól valószínűleg nem fog elalduni, de remélhetőleg lassul. Ha visszatámad rám, minden esetben csak szimplán kitérek. Kihasználom, hogy kisebb és gyorsabb vagyok, mint ő, és kétszer, háromszor szórok egy keveset az altató porból.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimePént. Márc. 30, 2012 10:14 pm

Vágtat a viharral szembe, ki tudja, talán a halállal néz most farkas szemet. Nem tudja még mi vár még rá, de egy harcos útja, mint Istené, kifürkészhetetlen. Küzdelemben gazdag, és legtöbbször az élete a tét, mint most is. A természet ereje nagyobb mint bármely élő halandóé, de a halandókat z teszi naggyá. Szembe mernek nézni vele. Még ha utolsó perceit is éli hátra, büszkeséggel tölti el, hogy nem gyáván hal meg. Egyre közelebb ér a viharhoz, szinte már benne van. A kicsavart fák és egyéb darabok eltalálhatják, erősen összpontosít, lovával együtt, hogy ezt a kalandot együtt éljék túl. Pörölyét előveszi, ha netán villám csapna beléjük, azt a fegyver nyelje el, amiből erejét nyeri. Nem fél. Szembe néz a sorssal, és felkészül a legrosszabbra.
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 31, 2012 4:05 pm

Zabroth egyre magasabra ment, miközben küzdött a széllel, mely talán még borzalmasabb volt, mint előtte. a szél hihetetlenül erősen csapkodott, lökött jobbra-balra minket, majd bekövetkezett, amire senki sem számított. a levegőt nem bírta tovább Zabroth, valamint a rengeteg szélcsapás kifárasztotta. Először azt vettem észre, hogy egy bizonyos pontnál nem megyünk feljebb, majd hirtelen lefelé vettük az irányt. Zabroth elájult. A nagytestű sárkány zuhant. Ha így folytatjuk egy percen belül be fogunk csapódni. Ekkor hátranyúltam gyorsan, majd kardom leemeltem hátamról, becsuktam a szemem, majd erősen koncentráltam.
*Ha sikerül a kardból előhozni a vizet/mert képes tárolni egy régebben elszívott anyagot/, akkor Zabroth fejére lövöm, hátha a hideg víztől felébred.* Közben a kötelet az ölemben meglazítottam, ogy le tudjak szállni, ugrnai, ha nem sikerül. szerencsére alattunk víz volt, így a tengerbe esik, nem egy erdőbe, vagy sziklás talajnak vágódik neki.
- Gyerünk, ébredj cimbora - üvöltöttem, majd a kardot rácéloztam.
*Ha sikerül Zabroth még a becsapódás előtt felkelteni, akkor a partra szállunk le, lehetőleg jól belátható területre, és ott maradunk, amíg a vihar nem csillapodik, addig tud majd pihenni egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 02, 2012 5:57 pm

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 16hky2e

Circe:

[már jön is a hullám.....igen enyhén szólva félek....remélem sikerül a varázslat és bejönnek a számításaim vagy különdebn nos ennyi volt a kis kalandomnak.....]
[a vizáramm mint a kőszikla úgy tordul le egyensen rám ...ám sikolyaim úgylátszik elegendőek a visszaszorításukhoz.....majd hirtelen elsodort a víz...]
[köhm köhm.....jajj...úgy látszik élek semmi bajom nincs...sikerült...csak egy kis vizet nyeltem.....köhmm....és minden rendben.....folytathatom az utam...]
[mit lehet tenni mit nem fogom magam felpattanok a lovamra....és nekivágok ujra az utnak persze feszűlt figyelemmel kísérem mi történik...]
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 02, 2012 9:44 pm

Eltaknyolok a sárban, szitkozódva próbálom feltornázni magam, vissza álló helyzetbe, amikor tudatosul bennem a tény, hogy ez bizony nem az az átlagos, nem halálos sár. Ez futóhomok. Ó, de nagyszerű...oké, semmi pánik. Szép lassan süllyedek, de ha minden igaz, nem süllyedhetek bele teljesen. Remélem nem is fogok. Megpróbálom feltornázni magam, lassú, egyenletes mozgással, ha sietek, és kapkodok, akkor csak a saját helyzetemen rontok. Harley nem süllyedt el, a lovak annál inkább, így szólok neki, hogy segítsen valahogy innen kikászálódni. Ha nem tud puszta kézzel kihúzni, akkor majd valami mással próbálkozunk, egyelőre viszont ez tűnik a legjobb megoldásnak. Ha kartávolságon belül van a lovam, megpróbálom felhúzni magam rá, ha nem akkor valahogy el kell érni, hogy vagy a ló, vagy Harley idejöjjön. Neki is mondom, hogy lassan haladjon, ha itt elveszítjük a lovakat(ami amúgy nem lehetetlen), akkor súlyosan rontunk az időnkön.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 02, 2012 10:33 pm

Végre eljött a pillanat. A férfiak, kik megannyi emberi életet tettek tönkre, most itt állnak előttem. Én pedig csak egy dolgot tehetek, minden erőmet, és ruhámban lévő erőt összegyűjtök, csak hogy szembeszállhassak velük. Az erő buzog bennem, és pedig nem törődve se sárral se fájdalommal megpróbálok minél hamarabb felpattanni.
Ökölbe szorított kézzel nézek szembe velük, de mire lépnének, én már azon vagyok hogy támadjak. A legközelebbit veszem célba, és felhasználom a testvérek tudását, két nagy lépést követően, a levegőbe ugrok, és dupla talpal akarok a mellkasába vagy legalábbis a testébe érkezni.
Ha sikerül ha nem a tolvajt veszem elő, és remélem hogy elég tapasztalt ahhoz, hogy a rám zúduló támadások elől ki tudja térni, na meg vissza is tudjak támadni. Nem foglalkozok olyan apróságokkal, mint etikett, vagy hogy tiszta játék. Ha sikerül akkor a földön fekvőt még beletaposom a földbe, és úgy lépkedek el a felém zúgó csapások elől.
Ha sikerül akkor elkapom az egyiket, és pajzsként használom fel, csak hogy egy pillanatnyi időt kaphassak, a következő támadás "megtervezéséhez".
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 10:48 pm

A medve kezdetben nem mozdul, madárijesztő mögé néz, majd ahogy kezed a szütyődhöz ér, akkor rezdül meg ő is.
Megindul feléd, ám te gyorsabb vagy, és az orrához dobott altató annyira megtette a hatását, hogy tüsszentsen egyet, s megrázza fejét. Viszont nem számoltál a széllel, ami azért elég rendesen befúj a barlangba is, s habár a nagyobb mennyiség a maci arcába csapódott, kaptál belőle valamennyit te is.
Azonnali hatást nem vált ki, agyadban tudatosul a gondolat, de nem érsz rá sokáig ezzel foglalkozni, hiszen jön a támadás.
A medve lomha, ám erős állat, a mancsa nagyobb, mint a fejed, így tudod, ha eltalál pályafutásod végéhez érsz, de per pillanat gyorsabb vagy nála.
Altatód azonban egy ekkora állat leterítéséhez még kevés, több adag kell bele, mint egy lóba...ekkor te is émelyegni kezdesz, de a harmadik zsáknyi por után látod, hogy a medve is gyakrabban rázogatja a fejét.
Billy szembe néz a viharral, nem fél az erejétől, ám a forgószelet ezen gondolat megsérti, persze átvitt értelemben, de hogy ez Shazam hű harcosának bizonyítására adja, kitép egy fát, és úgy hajítja felé, mintha az egy dobótőr lenne. //Off: Nem ér feladni, és nem ér a mesélő jóindulatára hagyatkozni, tessék feltalálni magad! //
Zabroth nem igen akar felébredni, habár a vízzel való kísérletezés jó ötletnek bizonyul. A vízben landoltok, elég nagy hullámot keltve ezzel, ez már felébreszti hátasod, de te Slade lemerülsz a mélybe. Zabroth a felszínen marad, cuccaid viszont süllyednek lefelé, s a villódzó fények jelzik merre tartanak kardjaid. Igyekezned kell, a viharos tenger nem kegyelmez, habár a sárkány nem mozdul, néha lemeríti nagy fejét a vízbe, de neked nem sok levegőd maradt.
Circe ahogy elindul hatalmas csobbanásra lesz figyelmes maga előtt, a víz akár az előzőhöz hasonlatos cunamiként mossa meg a partot. Ha közelebb ér, láthatja a hatalmas sárkányt, ahogy valamit keres a vízben.
Joker és Harley eközben a futóhomokból próbál kikecmeregni, kisebb nagyobb sikerrel, s bár a lány kibírja húzni Jokert, a lovak nem követik a főnök módszerét, úgy kalimpálnak ijedtségükben, hogy egyre mélyebbre süllyednek. Talán jobb lenne itt hagyni a lovakat, esetleg más ötletet kellene kitalálni.
Rongyember a meglepetés erejével nekiront a hozzá legközelebb álló köpenyes alaknak, akit olyannyira váratlanul ér a rúgás, hogy nincs is ideje kitérni. Belezuhan a sárba, s ő még beljebb segíti őt az iszapos talajba, de ekkor már kapja is az ütést. Lekászálódik a rablóról, de megtartja egyensúlyát, a következő pillanatban egy kardszúrás indul meg felé.
Egy rátámadót viszont felbír használni pajzsként, így már két ellenféllel kevesebb marad ellene, de ekkor az előtte lévő leszúrt fickóba valami erős lendület érkezhet, mert vele együtt a földre zuhan. Nem túl nehéz a bandita, de mégis rajtad fekszik, miközben négyen, fegyverrel indulnak meg feléd.


Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 439298907terkep_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 12:00 am

A medve eleinte nem mozdul. Mögöttem néz valamit, de nagyon remélem, hogy nem a lovamat akarja ebédre, vagy vacsorára elfogyasztani. Mivel nem akartam, hogy mégis a lovam legyen a desszert az arcába dobtam egy kevés port, amit a barlangba is igen intenzíven befújó szél nem csak a medve arcába, hanem az én arcomba is belecsap. Azonnali hatást nem fejt ki, de csak idő kérdése, mikor kezdem érezni. A medve a mancsával próbál lecsapni rám, ami jóval nagyobb a fejemnél, így ha sikerül eltalálnia, akkor itt bevégeztem a sorsom, és nem vár más, csak az örök vadászmezők, vagy hogy szokták mondani. Sikerül elkerülnöm a mancsát, és még néhány adag port szórok a pofájába, amitől folyamatosan lassul, de vesztemre, én is lassan érzem az altató porom hatását, ami egyáltalán nem jó jel. Próbálok szél árnyékból rádobni még egy adagot, majd a szütyőt visszaakasztom az övemre, és egy másikat veszek elő. Ebben már nem altató por van. Be kell hogy válljon nála, és nagyon remélem, hogy el fog menekülni. Kiszedek egy keveset, majd a medvére nézek. Elég nagy darab, így nem árt meg neki, ha egy egész marékkal dobok rá. Így is teszek, és számolva a széllel, most ahogy a por elhagyta a kezemet, rögtön elállok az útjbából, nehogy megint kapjak a saját fegyveremből. Ahogy figyelem, hogy a porom kifejtse hatását, azon gondolkozom, hogy egy ekkora teremtménynek mi lehet a legnagyobb félelme. Miközben hat a por, ha a medve támadás alá vesz, próbálom elkerülni az offenzívákat, és küzdök az ellen, hogy az altató porom nálam is hasson.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 04, 2012 10:42 pm

Sikeresen kikecmergek a homokból, ugyanez nem mondható el a lovakról. Egy-két pillanatig elmerengek a helyzeten, mérlegelek. Ha most itt hagyjuk a lovakat, akkor túl sok időt veszítünk, talán sose pillanthatom meg az Isteni Mannát. Már pedig ha magunkkal akarjuk ráncigálni az állatokat, akkor gyorsan kell cselekedni, és okosan. Ezeket az agyatlan, irányíthatatlan lovakat lehetetlen megfékezni, ezt pár próbálkozás után bátran kijelenhetem. Végiggondolom, mi áll rendelkezésemre. Az ereklyéimmel itt semmire se megyek, kardot, és tőrt használni hülyeség, más meg nincs nálam...Végül szomorúan ugyan, de lemondok a lovakról. Nem tudunk mit tenni értük. Magamban elmormolok egy ima szerű fenyegetést az istenek felé, hogy ha nem küldenek lovakat nekünk, akkor készüljenek az Isteni Manna egyéb felhasználási módjaira. Ha ez kész, tovább indulok a célállomás felé, sietős tempóval, így is olyan szépen el fogunk késni, hogy öröm lesz nézni.
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 05, 2012 10:26 pm

Váratlanul ért a dolog, mint ahogy én őket. De azt hittem a meglepetés ereje talán tovább is kitart mellettem. De hát nem jött össze. Ha már, így történt az eset, akkor minden erőmre szükségem lesz.
- Mocsok tolvaj banda, takarodjatok tőlem, különben puszta kézzel pusztítalak el titeket... Nem mégsem gyertek csak, a véretekben fogok fürödni, mint ahogy ti is ezt tettétek az ártatlanokkal. - Szitkozódok, miközben a hullát leemelem magamról. Nem teketóriázok, akinek csak értelme van felhasználom. Az ikrek, a lovag, és a farmer erejét is. Itt most nem lesz semmilyen cselezés, vagy bármilyen trükkös viadal. Ez most az erőről szól, és bármit is csinálok ők most túlerőben vannak.
A hullát magasra emelem, és nem törődve a belőle kiálló karddal, meglengetem, és az első rám támadót, megpróbálom megütni vele. Majd a feltételezhető következő támadó elől megpróbálok elhajolni, és ha már egyszer sikerült a taktika még egyszer miért ne sikerülne.
Megpróbálom megragadni, de pajzsként használom, hanem újra meglepetés erejével akarok élni. Szinte tervezhetetlen mozdulatot teszek. Megemelem a karjánál fogva //legalábbis ha azt kaptam el// előbb lefele majd felfele rántom, csak hogy kibillenjen az egyensúlyából, és utána megemelem a levegőben, és belevágom a legközelebbibe akár egy hatalmas pörölyt.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 6:05 pm

- Shazam! - Kiáltotta el magát Billy. A mágikus villám belecsapott magasra tartott pörölyébe, ezáltal varázsfegyvert alkotott pörölyéből. A Pörölyt meglendítve elhajította a feléje közeledő fának. Ha a fát el se pusztítja, de röppályájáról eltérítheti. Addig ő és lova letér az útról. A fák között akarta kikerülni a tornádót. Hisz egyenesen nem rohanhat bele, de kikerülni sokkal esélyesebb. A pöröly után nem aggódik, az vissza tér jogos tulajdonosához. A fák között nem tud vágtatni, de egy kis lassítás nem fog ártani neki. Rengeteg ideje van még, hogy rátaláljon Black Adamra. Miközben erre gondol, az jut eszébe, hogy nem e ő idézte meg ezt a vihart. Képességeik lehet eltérőek, és ő talán képes erre. Ha ez igaz, akkor tudja, hogy Billy közeledik.
Vissza az elejére Go down
Kassidy
Civil
Civil
Kassidy


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Feb. 04.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 06, 2012 6:36 pm

A landolás felszínét jól mértem fel, valószínűleg komolyabb baleset is történhetett volna, ha a partnak csapódunk be, így legalább a víz felszínére érkeztünk. Zabroth megrázkódott, én pedig azt vettem észre, hogy felszereléseim a vízbe süllyedtek el.
- Jane! - kiáltottam, majd egy nagy levegőt vettem, és megpróbáltam utána úszni. A háborgó tenger a tengerben is érezhető volt, a hullámok nehezítették már a merülésem. A buborékok és hullámok közt kapkodva a kezeimet próbáltam kardom után úszni. A pengéje villogott a vízben, miközben a mélységbe süllyed. A többi felszerelésem is oda lett, a kötél még Zabroth-on volt, mikor földet, illetve vizet ért.
Kezeimmel és lábaimmal próbáltam a lehető legnagyobb távolságot megtenni, hogy elérjem Jane-t. Ha sikerül elérnem, akkor felúszom a víz felszínére, és valahogy Zabroth-hoz úszom. Nem akarom elhagyni a kardom, mivel egyben a lelkem, az ő lelke, a MI lelkünk tűnik el.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 2:54 pm

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 16hky2e

Circe:


[hmm...nahát....végre indulhatunk is....nagyot szippantok a levegőbe...s megpróbálom kiszaglászni vane veszély még az utamba??...hmm...ki tujda??....]

-Ahove it gyve....
[szólok a lovamnak akinek ez annyit tesz gyí......s már indulnánk is.....hirtelen valami a tengerbe csapodik.....ahjjj már megint csurom víz vagyok....éppen most száradtam meg......nahát...mi ez??.....áháhá...egy sárkány.....nahát......a bőre kincset ér...le kéne vadásznom.....áhhj....de az idő hasogat.....várjunk csak....vajon ki vezethette ezt a sárkánytÍ??:.....hmm..mit érzek??......áhh...egy ember.....áháháhá......nyami úgy sejtem ő is azt keresi amit én.....na de várjon csak...szegény kis sárkány......]
[úgy gondolom megajándékozom az villámok erejével s megperzselem egy kicsit...s mivel a víz vezeti az áramot valószínűleg a gazdája is érezni foglya majd.....háháhá.....]
[előretartom kezeimet......s kibocsájtom a kezimből a villámokat egyenesen a sárkányra....]

-Hijááá.......

[s nem várom meg mi lesz a vége ha kilöveltek villámaim akár célba értem akár nem....vágtatok el lovammal hogy behozzam lemaradásom...]


Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 11:29 am

Madárijesztő folytatja harcát a hatalmas emlős ellen, de a medve főleg a másik adag porod után egyre jobban szédül, s hatalmasakat ordít, de nem menekül. Utolsó elkeseredésében neked iramodik, s mancsával félresodor. Viszont azzal a lendülettel zuhan a földre, s mély álomba szenderül.
Te a falnak vágódsz, a por ha nem is kaptál belőle akkora adagot, a reflexeidet gyengítette, így nem tudtál időben kitérni a kikövetkeztethetetlen mozdulat elől. Nagyobb bajod nem lett, némi zúzódás, és egy seb az oldaladon, mit karmaival okozott, de felszíni seb, így csak mozdulataid következtében érzékeny a pont.
Ahogy felülsz a földön láthatod a medve küzdeni akarásának okát, egy kicsiny medvebocs közelíti meg a feltételezhető mamát. Szinte hallod ahogy sírva bökdösi orrával, nem tudja viszont hogy az csak alszik. Amint elláttad a sebeidet, továbbindulhatsz, a vihar is elcsendesedett, a sebed viszont hátráltat.
Joker és Harley lovak nélkül folytatják útjukat, lehetőleg kerülve az iszapos saras részeket, igaz már megtették a fél utat, így folyamatosan futva haladva, talán tartani tudhatják magukat a tervekhez.
Rongyember folytatja reménytelennek tűnő harcát a banditák ellen, kiket csak felhergelt két társuk elvesztése.
Az első támadást sikerül kivédeni, ugyanazzal a módszerrel, úgy tűnik nem tanultak a hibáikból, ennek köszönhetően még egy emberrel kevesebb. Immáron csak hárman állnak veled szemben, s úgy tűnik nem akaródznak támadni. Egymásra néznek, szinte már küldik egymást a ellened, tekintetükkel, végül csak hangosan ordibálva megfutamodnak. Bosszút esküdnek, de már csak a távolban hallhatod eme fenyegetést. Folytathatod az utad célod felé.
Billy aktiválja pörölyének erejét,[Végre] és arrébb taszítja a hatalmas fát. A forgószél hirtelen pályát módosít, s távolodni kezd tőled. Bármi is történt, nem normális, főleg ezen a vidéken, bár a Kapu megnyílásával ritkán történnek ezen a Földrészen normális dolgok.
Slade végül még a fulladást elkerülve menti meg fegyvereit, és úszna a felszínre, mikor villámlás rázza meg a tenger felszínét. Nem tudni mi lehetett, kardod felszívja a természetfeletti energiát, ami nem a megszokott színben pompázik, be is feketedik egy pillanatra a kardod. Mikor felbukkansz láthatod, hogy a sárkány nyugtalan, a villámok még mindig cikáznak pikkelyes bőrének felszínén, s kisebb sebeket is szerzett a furcsa kinézetű természeti csapás következtében.
Ahogy megpillant téged odakúszik hozzád, majd remélve hogy nincs sebed, de elővigyázatosságból egyik vérző, kormos sebét feléd tartja, hogy gyógyíthasd magad.
Repülni nem lesz egy darabig képes, ám elég nagy állat, de a villámlás komoly sebeket eredményezett rajta, sőt ha a kardod nem szívta volna fel a nagy részét, lehet most mindketten halottak lennétek.
Circe úgy dönt, megtámadja a sárkányt, s bár nagyon ügyesen összerakta a kirakóst, miszerint ő is egy lehet azok közül, kik az Isteni Mannát keresik, a sárkány csak sebeket szerez, nem hal bele a sérülésbe. Viszont te nem sokat teketóriázol, indulsz tovább a célod felé, a távolban még hallhatod a Sárkány vészjósló üvöltését, ami nem jelenthet jót.

//Reagáljátok le a történteket, utána helyszínt váltunk. Felgyorsítom a történéseket, mert sosem végzünk. Smile //

Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 11, 2012 7:01 pm

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 16hky2e

Circe:

[villámot neki...háháhá...láttam ahogy a sárkány bőre néhol néhol megfeketedik és üvölt a sárkány...háháh....de sajnos nem halt bele mint vártam.....de az úszó hullát sem látom a víz tetején...most az egyszer lehet megúszta de ezzel még nem ért véget.......nekivágok az útnak és remélem mindjárt a célomhoz érek.....halgatom az erdő neszeit várva a veszélyt...s mosolyogva hallgatom a sárkány fájó üvöltését...]
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 13, 2012 10:24 am

A gazok elmenekülnek. Talán már tudják ki vagyok, vagy csak az erősebb ellenfelet ismerték fel bennem. Úgy látszik győzelemre segítettem magam, így hát már csak egy dolgot kell tennem mielőtt elindulnék újra a végső célom felé.
- Meneküljetek csak gyáva férgek!!! - Ordítom teli torokból. - Ha még egyszer ártatlanokat támadtok meg, vagy csak meglátom gonosz arcotokat lesújtok rátok! - Ezzel pedig hagyom had meneküljenek. Eléggé rájuk ijesztettem remélem, hogy változtathassanak életükön, vagy ha mégsem akkor még találkozni fognak haragommal.
Felé hajolok a legyőzötteknek, és végigmérem őket. Válogatott gonosztevők, kik nem félnek gyilkolni, szegények életét tönkre tenni, csak saját javadalmazásuk érdekében. Vezekelniük kell, meg kell bűnhődniük minden tettükért.
Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Ragman
Köpenyem megelevenedik, mintha csak újra élethez jutnának a benne lévő kárhozottak. Körül fonják a legyőzötteket, és már tudom, érzem. A bűneik sorát, a büntetésük mikéntjét, és a szolgálatban eltelt időt.
- Meg fogtok szenvedni. Amit ti okoztatok az most visszaszáll rátok. Küzdhettek ellene, de míg nem szolgáljátok le időtöket, addig nem is fogtok szabadulni. - Mondom végül, és szavaim betetőzéseképpen a férfiakat ruhám magába olvasztja (feltehetően), lassan tudatosul bennem, minden erejük, képességük, gyengéjük, és hogy mennyire is ellenkeznek az ellen, hogy engem szolgáljanak, csak hogy hamarabb szabadulhassanak az ilyen élet terhe alól. (feltehetően) Megtudom mennyit is fognak alattam szolgálni, és milyen jól.
Ha mindennel megvagyok, a vihar elől még mindig a fák között bujkálva, megkeresem lovamat. Az elhullott banditák felszerelését átkutatom, hátha lesz közte hasznos dolog is, ami megkönnyíti célom elérését. Ha nem, akkor csak megvárom míg csillapodik kicsit az idő, és újra nyeregbe pattanok, megkeresem a rendes utat, és elindulok a mocsár felé újfent. A cél megvan, már csak az eléréséhez szükséges tudást kell megszereznem valahonnan.

Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 13, 2012 8:13 pm

Sár, vihar, lovak meg sehol, és még alig indultunk el. Így az életbe nem fogjuk elérni az Isteni Mannát, és az ilyesmi, és ehhez hasonló aggályaimat Harley-nak is felemlegetem. Persze ő csak egy bárgyú vigyorral, meg egy vállrándítással elintézi a dolgot, és megnyugtat azzal, hogy "egyszer minden jobbra fordul". Na persze. Köszönöm szépen, nincs szükségem ilyen fajta üres hazugságokra. Inkább a gondolataimba merülök, és ha a társam megint elkezd nyaggatni valamivel, azt hiszem, leszúrom a Kedvcsinálóval.
Ha jól kalkulálom, a lovak miatt hatalmas időveszteségünk van. Na még nincs, de lesz, előbb-utóbb lesz. Kis gondolkozás után az amúgy se lassú tempót átváltoztatom először normál kocogássá, majd szép fokozatosan futássá. Ha összeesünk a fáradtságtól, azt legalább a katonai őrposztnál tegyük, és ne itt, a futóhomokban, meg a sárban. A végén még elesünk, és bealszunk, aztán majd tényleg szükségünk lesz egy mannára (bármilyenre, nem vagyunk mi nagy igényűek), hogy túléljük a napot.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 13, 2012 9:43 pm

A medve elég szívós, és ennek nem egysze tanúbizonyságát adta ez alatt a rövid küzdelem alatt. Rengeteg port kapott a pofájába, de nem igazán hatott, viszont sok kicsi sokra megy, szokták volt mondani, így lassan, de biztosan megteszi a hatását. A medve még utoljára felém suhint a mancsával, amivel félre sodor, de ezzel a lendülettel az oldalára borul. Vége, legalábbis ideiglenesen. Lassan felülök, és érzem, hogy az oldalam feszül. Mikor lepillantok, látom, hogy vér serken ki belőle. A medve, amikor a mancsával felém csapott, súrolt, így felsértette a bőröm. Ahogy elnézem, nem vészes, de fáj, az biztos. Nagy nehezen sikerül felállnom is, és lassan elsétálok a lovamhoz. A felszerelésből kikeresem a kenőcseimet, és amint megtalálom, közepesen vastagon bekenem vele a sebet, ez némileg tompítja a fájdalmat. A polgári ruhámból letépek egy csíkot és körbe tekerem úgy, hogy fedje a sebet. Elpakolok, felmászom a ló hátára, ami egyáltalán nem könnyű művelet, majd tovább indulok. Amint kiérek, látom, hogy a vihar is csendesedett, így ez kapóra jöhet.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 14, 2012 12:11 pm

Billy pörölye sikeresen eltérít a vihar egy haragját idéző fát, ami felé tartott. Billy eközben a fák között akarta elkerülni a tornádót. A pöröly is visszatért kezébe, de furcsa mód a Vihar eliszkolt. Megállt a lovával együtt.
- Nem tetszik ez nekem. Nyilván megtudta, hogy valóban én járok a nyomában. Mostantól jobb lesz óvatosabbnak lenni.
- Egyetértek. Ajh, utálok eső után menni.
- Ne légy nyápic. Van még időnk, nem hajtlak. De induljunk, sötétedés előtt oda akarok érni, estére pedig valami nyugovó helyet találnunk. Szóval indulás. - Azzal Billy lova engedelmesen ügetésben indult. Ahol épp nem mélyesztette el patáját a sár a lónak ott vágtának indult. Hisz igaza volt Billynek. Estére kell egy biztos hely ahol nyugodhatnak, ráadásul az esti órák veszélyesek.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 11:06 am

Lassan mindenki eléri a kívánt célt, kivéve Kassidy-t, és Jokert, kik egyéb okok miatt maradtak le. Habár Joker tartja a tempót a futás mégsem múlhatja felül a lovak ügetésének sebességét.
Rongyember megpróbálta beszívni elejtett ellenfeleit, de ezek közül sajnos csak egy sikerült. Érzi, hogy tele van lelkeket fogva tartó ruhája, na meg ellenfelei akaratereje is közrejátszhatott a dologban. A fogvatartott lélekkel a kardforgatás tudományát sikerült eltanulnod, és úgy érzed a világ végéig tudnál kormányozni egy hajót.
Az ellenőrzőponthoz Rongyember, Madárijesztő és Billy ér oda, meg is állítják őket, a városokban valószínűleg nem viccelnek, komolyan veszik a mocsár felé való haladást.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQOvOpptz6Zu4w0E6RX8Ah0vs-qPNLnSpSsFmmQFwzTPi7OMCm1Cw

- Ha tovább akarnak haladni egyenesen, azt megtehetik, a mocsár felé viszont tilos az út,a amennyiben van hivatalos okmánya. - Mondta a katona, majd az egyenesen vezető útra mutatott, mi kivezet innen.

Körülbelül 10-15 katona tartózkodik a helyszínen, két sátorral, és egy őrtoronnyal, meg persze maga a faemelvény, ami elkeríti a mocsarat.

Circe eléri a mocsarat, s talán ő lesz az első aki be is lép oda akadályok nélkül.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Swamp1_640

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Map_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 19, 2012 4:09 pm

Mielőtt még otthagynám, a rablókat még egyszer megpróbálom magamba építeni őket, mivel nem gondoltam hogy életemben először probléma lesz az ilyennel. És ha most sem sikerül akkor összekötözöm őket, legalábbis kezüket a róluk leszaggatott ruhadarabokból készített kötéllel. A lovam mögé kötöm őket, és a fura konvoj élén megindulok a mocsár felé.

Hát úgy látszik pont a célnál leszek visszafordítva. Az őrök kordonja előtt megállok, és csak egy pillanatra nézek át a válluk felett. Azonnal el is vetem a tervet, nem akarok én kötözködni a törvénnyel, és hát minek is tenném, és is igaz kissé bizarr módon a rendet szolgálom.
Természetesen a rablókat a katonák kegyeire bízom, és én ezzel már megszolgáltam a jussomat, most már magamra is maradhat időm. Visszafordítom lovamat, és vágtában megteszek az úton olyan fél mérföldet, és csak utána fordulok le észak felé az útról. Nem kötelező itt a járt ösvényeket használni, így hát simán megyek a terepen, és majd miután már biztos vagyok benne, hogy nem látnak, vagy állíthatnak meg, a mocsár felé fordulok, és így saját úton érek be.
A mocsárban először lovon, és csak ha már úgy néz ki a helyzet, hogy esélytelen a továbbjutás, megyek gyalog. Ha a ló süllyed, nincs gond, igaz nem egy szép dolog, de hát inkább a hátas, mint én. Lábon pedig török magamnak egy elég hosszú botot, amivel magam előtt tapogatom ki az elég szilárd talajt. Csak hogy bele ne fussak valamilyen gödörbe, ahonnan soha nem tudnék kijutni saját erőből.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 21, 2012 11:12 am

Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 16hky2e

Circe:

[hmm....nocsak nocsak..úgy nézem ez egy mocsár....nem sok minden van itt...egyeseknek biztos félelmetes is lehet....de én mindennap kelek át ilyeneken.....nem kell varázslónak lennem hogy érezzem ez a hely tele van veszéllyel.....valószínűlg bele is futok egy-két szörnybe....csabdába.....ezért nagyon nagyon felkészültnek kell lennem......]

-Hvgiya....
Fez azt jelenti állj.....a lovmat itt hagyom.....és megparancsolom neki menjen haza....itt már ő nem segíthet.....]

[fogom magam és belevetem magam a mocsár rengetegébe...persze megpróbálok járható úton közlekedni......kötelet veszek a kezmembe és végére egy kést kötök...azért hogyha elsüllyednék gyorsan odadobom egy fához és kimászom...nem nyel el a mocsár......persze a veszélyekre is fel kell készülnöm ezért éber figyelemmel megyek...vajon vannak még mások akiknek fáj a foga-e kincsre...??
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben   Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kings Sorcerer - A Mágia varázslatos világa DC köntösben
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kings Sorcerer - A Középkor varázslatos világa DC köntösben
» A DC élő világa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Alternatív kalandok és szabad kalandok :: Egyéb alternatív világok helyszínei-
Ugrás: